rapporteur met rijksopdracht Joes Odufré gaat relatie ballet-televisie bestuderen Pionier op braakliggend terrein Radio-documentaire over doping bij sport Demonstratie van Residentie Orkest Contactgroep film en TV bij onderwijs Sport op radio en TY Verfilming van Gogoljs Mantel Filmportret van Jules de Corte Loting Eurovisie songfestival TV vanavond Radio zondag Radio maandag TV zaterdag TV zondag TV maandag ZATERDAG JANUARI 1970 UI (Van onze correspondent) SOEST Ruim tien jaar geleden bracht televisie regisseur Joes Odufré voor het eerst een balletuitvoe ring op de televisie. Sinds die tijd is hij intensief bezig met ballet en tv. Hij zegt: „Het is nog een braakliggend terrein". Hij is niet de enige, die er zo over denkt. Het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk is dezelfde mening toegedaan. Het vindt het daar om van belang, dat de relatie ballet-televisie uitvoerig wordt bekeken. Daartoe heeft het ministerie Joes Odu fré opdracht gegeven. Het resultaat van zijn studie zal in een rapport worden neergelegd. Odufré verwacht er een jaar mee bezig te zijn. „Langer kan nauwelijks, anders kun je verwachten dat onderdelen, die je in het begin hebt bestudeerd na een jaar verouderd zijn. En zolang heb ik er wel voor nodig. Ik ga in ieder geval naar Rusland, Amerika en de Scandinavische landen", vertelt hij. Beeldscherm is geen bühne Eerste TV-rel Contra min. Klompé j/yVyyyyWWUWWWWWVWWW^/WVWUyWWWWWWWAA/yWVUWVAft/WWWWWAflA/UUWUUWUWWUW Dat er niet vaak balletuitvoeringen op televisie komen is niet zo verwon derlijk, vindt Odufré. Ze kosten veel geld en tijd. Voor twintig minuten tv- ballet kun je wat tijd en kosten be treft een toneelstuk van een uur brengen. Dat doet men in Bussum lie ver. Ook al omdat het aantal ballet liefhebbers niet zo groot is. Nederland is geen ballet-minded land. „Daarom is ballet op televisie steeds een min derheidsprogramma gebleven en dat zal 't blijven ook" zegt Odufré. De animo voor het ballet heeft, wat dat betreft, geen gelijke tred gehou den met de ontwikkeling van de to- neeldans. Het Nederlands Dansthea ter en het Nationale Ballet treden re gelmatig in 't buitenland op. De pres taties en het aantal beoefenaren van de balletkunst hebben in ons land na de oorlog een geweldige vlucht geno men. Voor die tijd was daar geen spra ke van. De danskunst beeft dan ook de tele visie niet onberoerd gelaten, hoofdza kelijk dank zij sinds vier jaar Joes Odufré. Hij produceerde meer dan eens een balletprogramma op de televisie. Naar aanleiding daarvan kreeg hij uitnodigingen voor produk- ties van Duitse stations. Bovendien maakte hij voor de NCRV een co-pro- duktie met de BBC. Het probleem van ballet op televisie is volgens Odufré, „dat het zo moei lijk is om het in het kleine kastje te persen. In het theater heb je de kos tuums, de muziek de decors en het licht. Daar heb je de ruimte. Voor tv moet je proberen dat allemaal tegelijk te vangen. Soms lukt dat echt niet, een andere keer wel. Ook is het wel eens zo, dat ballet op tv het beter doet dan op de bühne, dat komt door de om standigheden waaronder het gebeuren moet of kan. Zijn studie zal zich niet alleen rich ten op het klassieke ballet, maar ook op het moderne. Daaraan is nauwe lijks te ontkomen, omdat vooral in Amerika steeds meer moderne dansen worden ontwikkeld Dat komt ook door musicals als West Side Story, om een voorbeeld te noemen. „Die heeft in dat opzicht geweldig baanbrekend werk verricht". Hij is erg ingenomen met de minis teriële opdracht, die hem in de gele genheid stelt het Bolsjoi-Theater te be zoeken, het klassieke Russische bal let dat hem de superlatieven enorm en fabelachtig ontlokt. Overigens wijst hij erop, dat ook ons land veel goede dansers en danseressen telt. Bovendien is ons land naar zijn me ning erg bevoorrecht, omdat het twee uitstekende choreografen kent: Ruud van Dantzig van het Nationaal Ballet en Hans van Maanen van het Neder lands Danstheater Zij hebben er niet in de laatste plaats voor gezorgd, dat Nederland in de internationale ballet wereld zijn partijtje meeblaast. Het Scapino-ballet heeft er zijns in ziens veel toe bijgedragen, dat ballet in Nederland sinds de bevrijding bloeit. Het geeft uitvoeringen voor scholieren, kweekt zodoende een bal- letminded publiek. Odufré constateert dat veel dansers en danseressen hun loopbaan bij het Scapino-ballet zijn be gonnen. Balletscholen telt ons land bij hon derden. Ze hebben vaak veel leerlin gen. Zeer jonge vaak, en zo hoort het ook. „Want als je een goede danser of danseres wil worden, moet je als kind reeds les nemen. Als je een jaar of veertien, vijftien bent, kun je mis- schien naar Scapino. Dan heb je nog tien jaar opleiding nodig, voordat je professioneel op de bühne kunt", zegt de Soester regisseur. „Eigenlijk is het dansersleven maar kort. Hooguit tien jaar kun je actief bezig zijn als be roeps. Het vergt geweldig veel ener gie. drift en tempo". Met de relatie ballet-televisie is bij zich min of meer bij toeval gaan be zighouden. Dat was nadat hij in 1957 in de vaderlandse televisiewereld een beetje op de achtergrond bleef. Oor zaak daarvan was de eerste grote te- levjsierel in ons land. Op Koninginne dag was hij de producer van een pro gramma, waarin Tom Pauka een ge wezen muiter van de Zeven Provin ciën over diens ervaringen liet ver tellen. „Vandaag zou niemand zijn wenkbrauwen over dit programma op trekken, maar toen werd het een rel. Er kwamen zelf- vragen in de Twee de Kamer", herinnert Odufré zich als de dag van gisteren. „Ik vond het zelf een geweldig pro gramma, waar ik helemaal achter stond. Maar het publiek werd gecon fronteerd met een verhaal, waarvan het tot dan toe niet beter wist of op de Zeven Provinciën had zich alles heel anders afgespeeld". Het publiek nam de zaak hoog op. De VPRO, die het programma uit zond, verloor ongeveer 10.000 leden. „De VPRO zei toen tegen me: het is beter dat je overal even mee stopt. Dat heb ik toen maar gedaan. Toen ik weer begon met documentaires te ma ken, waarin ik gespecialiseerd was, bracht ik ook incidenteel ballet op te levisie. Dat heb ik door de jaren voort gezet". Voordat Odufré ballet met televisie in aanraking bracht (of omgekeerd), was er zelden iets uitgezonden dat met ballet te maken had. Hij heeft er voor gezorgd dat daar verandering in kwam. Het stelde hem in staat zich als een van de weinigen in de internatio nale ballet- en televisiewereld te spe cialiseren op dit terrein. Het ministerie van C.R.M. heeft hem nu de kans geboden nog meer erva ring op te doen door een studie. De uitkomst ervan zal beslist niet zo'n rel veroorzaken als indertijd het pro gramma met de muiter van de Zeven Provinciën, besluit hij. HILVERSUM. Maandagavond be steed de NOS-radio uitgebreid aan dacht aan het dopingprobleem in de sport. Bob Uschi, onder meer bekend van zijn indringende documentaire over de jeugdprostitutie, heeft zich langdurig bezig gehouden met de do- pingkwestie. Hij heeft met veel offi cials, medici en sportbeoefenaren als mede publicisten gesproken. Al deze gesprekken zijn „gecomprimeerd" tot ruim twee uur. De documentaire be gint om 20.00 uur en eindigt om 22.10 uur (Hilversum I). Uschi heeft o.a. een verklaring van de bekende Velser sportarts Rolink (sedert enkele jaren clubarts van Ajax en al tientallen jaren vertrouwensman van allerlei sportslieden). Rolink ver klaart zelf naar opwekkende middelen te grijpen als dat nodig is om na langdurige ingespannen arbeid fit te zijn. Oud-wielrenner Hein „Tarzan" van Breenen geeft toe in zijn car rière doping te hebben gebruikt. De nog actieve sportbeoefenaars ontken- i het gebruik van volgens de sport- wetten ongeoorloofde stimulantia (Jan Janssen en Jan Wienese om er twee te noemen). HILVERSUM. Zaterdagavond om 19 uur (Hilv. 2) voor de radio een verslag van het Hoogovenschaaktoer nooi. Op TV zaterdagavond in Scala (19.04 uur, Ned. 2) beelden van ski wedstrijden in Kitzbühl (de Hahnen- kammrennen). Zondagmiddag voor de radio (14.30 uur, Hilv. 1) ooggetuigeverslagen en nabeschouwingen van betaalde voet balwedstrijden, het Hoogoventoernooi, de paardekoersen. Op TV zondagavond om 19.30 (Ned. 2) beelden van voetbalwedstrijden en om 21.35 uur (ook Ned. 2) de Neder landse kampioenschappen kunstrijden, de kampioenschappen schaatsen voor junioren, het internationale ijshockey- toernooi in Amsterdam en de kam pioenschappen cycle-cross in Loosdui nen. Nederland 1. Het middagprogram ma van de VARA begint met Dagje Ouder, waarin behalve de bekende ru brieken nieuws over de wedstrijd Wo nen. De kinderen krijgen hierna een half uurtje tekenfilm voorgeschoteld. Meneer de wijze uil begint het avond programma met het voorlezen van een fabel, waarna de nieuwslezer het zijne van deze dag vertelt, alvorens de VARA 56 minuten naar het oude Westen verhuist. Een aflevering dus van Rawhide, getiteld De Vuist. Dan is het acht uur en tijd voor al weer een aflevering van het NOS-jour- naal. De VARA zet het avondpro gramma voort met de show van Mies Bouwman Een van de Acht. Behalve deelnemers aan het spel komen hun opwachting maken de zanggroep the Pattersons en de in Duitsland wonen de Russische zanger Iwan Rebroff, de man met de prachtige diepe basstem, die trouwens even gemakkelijk so praan zingt. Alvorens Achter het Nieuws uitge breid aandacht gaat besteden aan het congres van de Partij van de Arbeid over de inkomsten- en vermogensver deling in ons land, kunnen we nog vijf tig minuten naar een spannende film kijken over Steve McGarret, hoofd van de criminele politie op Hawaii". Nederland 2. Na de fabeltjeskrant en het journaal op het tweede net Sca la alvorens de NCRV met een stukje lachwerk haar aandeel in de zaterdag avond kan gaan leveren. Het is Schoonmoeders, de vrolijke serie over de Hubbards en de Buells, die ditmaal is getiteld: „Mijn zoon wordt acteur". Aansluitend aan het journaal van acht uur een Russische film. Alexei Bata- lov, een bekend Russisch acteur, re gisseerde de verfilming van de Man tel, een van de beste werken van de grote Russische schrijver Nikolai Go gol j. In Attentie voor Sport besteedt Bruin Noordam aandacht aan de skisport en met name aan de vraag of in de ze wereld nog wel van amateurisme mag worden gesproken. Amusement komt aan bod in Rodeo. Ansje van Brandenburg laat weer een aantal amateurs hun artistieke prestaties voorleggen aan een jury van de tele visiejournalisten en aan een deskundi genjury, bestaande uit Connie Stuart, Willy van Hemert en Skip Voogd. Tot slot van de avond de rubriek Evange lie, waarin Ds. C. M. Boerma spreekt een dominee, die zich erg bezig houdt met het jeugdwerk in de gereformeer de kerken. Nederland 1. In de ochtenduren een reportage uit de kerk van de Neder lands Hervormde Gemeente in Biltho- ven, waar het H. Avondmaal wordt gevierd. Pastoor J. Walraven verleent medewerking aan deze dienst, die in het teken staat van de Bidweek voor een eenheid, die vandaag begint. Het middagprogramma vermeldt behalve het weekjournaal, de verkeersinforma tie, de Verrekijker en een aflevering van de jeugdserie Skippy, een repor tage van de vermaarde Hahnenkamm- rennen die in het Oostenrijkse Kitz- Den Haag. Het Residentie Orkest onder leiding van Willem van Otterloo heeft gisteren in een volle Prins Wil lem Alexanderzaal van het Concertge bouw in Den Haag een demonstratief concert gegeven. Het Haagse gemeen tebestuur had de muziekminnaars uit Den Haag en omliggende gemeenten uitgenodigd dit concert bij te wonen en met B. en W. van Den Haag uiting te geven aan hun waardering voor het Residentieorkest en aan hun teleur stelling over het besluit van minister Klompé van CRM inzake de subsidië ring van de Nederlandse symphonieor- kesten. Minister Klompé was op uitnodiging van het Haagse gemeentebestuur aan wezig, evenals een aantal leden van de Raad voor de Kunst en van de Com missie-Scholten. Zoals bekend, heeft minister Klompé het advies inzake de rijkssubsidiëring van Nederlandse or kesten overgenomen zoals dat door de Commissie-Scholten was opgesteld. Het Concertgebouworkest krijgt daar door hogere subsidie dan alle andere Nederlandse orkesten. Burgemeester Marijnen hield tijdens het concert een toespraak waarin hij zei dat het Haagse gemeentebestuur teleurgesteld is over het besluit van de minister en het betreurt dat dit is genomen, terwijl er nog een studie over een herstructurering van het Ne derlands Orkestenbestel wordt ge maakt. Het concert werd bijgewoond door 2.000 mensen. Op het aanbod van het Haagse gemeentebestuur om dit gratis concert bij te wonen, hadden ruim 6.500 mensen gereageerd. Het Resi dentieorkest heeft een telegram ont vangen van bestuur, directie en leden van het Rotterdams Philharmonisch Orkest, waarin dit zijn adhesie met het demonstratief concert door het Re sidentieorkest betuigde. Liesbeth List en haar gast Louis van Dijk tussen de kinderen, een scène uit de nieuwe Liesbeth List show, die door de AVRO zondag op het scherm wordt gebracht. UTRECHT. Op initiatief van de Nederlandse Stichting voor Kunstzin nige Vorming wordt op 14 februari in Utrecht een bijeenkomst gehouden van docenten die zich in het onderwijs be zig houden met film- en televisievor ming. De vergadering zal moeten lei den tot de oprichting van een lande lijke contactgroep filmdocenten, die onder meer zal moeten bevorderen dat film en televisie een betere plaats krijgen in het onderwijs en daarbui ten. Ook rekenen de initiatiefnemers de bestudering van vragen betreffende actieve en receptieve film- en televi sie-vorming, het verstrekken van in formatie en het bevorderen van con tact tussen de docenten tot taken van de contactgroep. AMSTERDAM In de RAI te Am sterdam is donderdagavond in aanwe zigheid van functionarissen van de EBU en de NOS de volgorde vastge steld, waarin de twaalf aan het Euro visie songfestival deelnemende landen op 21 maart tijdens de in Amsterdam te houden finale zullen moeten optre den. De loting verliep voor Nederland nogal ongunstig, want de zanger of zangeres, die ons land zal gaan ver tegenwoordigen, zal als eerste moeten optreden. De verdere volgorde luidt: 2. Zwitserland, 3 Italië, 4. Joegoslavië, 5. België, 6. Frankrijk, 7. Groot-Brit- tannië, 8. Luxemburg, 9. Spanje, 10. Monaco, 11. West-Duitsland, 12. Ier land. De programmaraad van de Europese Radio Unie zal zich na het Eurovisie songfestival in de RAI nader gaan beraden of het festival in de huidige vorm moet worden voortgezet. Oosten rijk doet al enkele jaren niet meer mee, terwijl Denemarken verleden jaar voor het eerst heeft bedankt. Dit jaar hebben ook Noorwegen, Zweden en Finland laten weten, niet meer aan het Eurovisie songfestival te zullen deelnemen. bühel worden gehouden. Skispecialist Kees Buurman geeft commentaar. De fabeltjeskrant en Woord voor Woord brengen het avondprogramma op gang. In de wekelijkse uitzending van de kerken, die op de bijbelver telling volgt krijgen we een filmpor tret te zien van Jules de Corte, ge maakt door Pieter Verhoeff. Jules de Corte loopt al heel wat jaartjes mee als liedjeszanger en zijn publiek weet zo langzamerhand dat hij veel meer is. Hij is ondanks en mis schien wel juist door zijn blindheid een sterk geëngageerd mens, die zich zorgen maakt over deze tijd en over de mensen in deze tijd. Half acht de AVRO. Eerst High Chaparral. Een klein Rendez-vous met Jan Brusse in Parijs gaat vooraf aan het journaal van half negen. Daarna de eerste van een reeks kleurendocumen- taires van Joop Schel tens onder de ti tel „De Ballade van de Zuiderzee". Fraaie beelden van oude vissersplaats jes, kastelen en andere schilderachtige hoekjes. We nemen om. een kijkje in Makkum, Urk en Schokland. Bob Rooijens is verantwoordelijk voor de volgende drie kwartier van het AVRO programma. Hij regisseert namelijk de Liesbeth List-show. Haar vorige show werd naar vele landen verkocht: ongetwijfeld zullen zij en Rooijens ook nu weer een knap werk stuk afleveren. Tot slot van de avond een programma van Pierre Janssen en Leen Timp. Zij trokken naar Bre- tagne en vonden in Camac de myste rieuze Menhir-velden. Nederland 2. Na de fabeltjeskrant en het journaal gaat de NOS op het tweede net verder met de derde afle vering van de Tovenaar van Saburac. Nederland I Studio Sport brengt misschien einde lijk wel weer eens wat voetbal. Aan sluitend de informatierubriek Panora- miek met Joop van Zijl en dan Wet- strijd. Vrouwelijke studenten uit Am sterdam en mannelijke studenten uit Nijmegen gaan kijken, wie het best op het gebied van de Nederlandse wet geving thuis is. Studio Sport tweede aflevering gaat vooraf aan het laatste onderdeel van het informatieve NOS programma van de zondag, nl. Ziens wijze. Marion Boogaardt en Jack van Belle presenteren dit programma over geestelijke stromingen in ons land. HILVERSUM I 8.00 Nws. 810 Soc. strijdlied. 8.13 Weer of geen weer. 9.00 Sportmededel. 9.45 Humanistisch Verbond. 10.00 Ned. Herv. dienst. 11.00 Report, interviews, enz. 12.00 Muzikaal onthaal. 13.00 Nws. 13.10 De toestand in de wereld. 13.19 Journaal. 13.35 Radar. 14.05 Operette Varia. 14.30 Langs de lijn. 17.00 Licht orkest. 17.50 Nws. 18.05 Meded. 18.10 Langs de lijn. 18.30 Kwikzilver. 19.00 Zin en tegenzin. 19.30 Nws. 19.35 L'Ar te del Arco. 20.00 Zelfbeheer. 20.30 Verzoekpl. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.43 Journaal. 22.55 Te elfder ure. 23.55 Nws. HILVERSUM H 8.00 Nws. 8.10 Badinerie. 9.00 Nws, waterstanden. 9.15 Laudate. 10 00 Eu charistieviering. 11.00 Nws. 11.02 Om roeporkest. 11.55 Meded. 12.00 Kerkor gelconcert. 12.40 Tussenbeide. 13.00 Nws. 13.10 Bijbelvertelling. 13.25 Mu zikale lezing. 13.50 Pianomuziek. 14.15 Concertgebouworkest. (In de pauze 15.10 't Lancet in 't lied). 16.30 Agres sie, gastcollege. 17.00 Geref. dienst. 18.00 Convent. 18.30 Het Geladen Schip. 19.00 Nws. 19.07 Musica Sacra. 19.30 Lezing. 19.45 Oude miiz. 20.05 Com nu met sangh. 20.30 Muziek a Go Go. 21.30 Volksmuz. 22-00 Kruispunt. 22.25 Over weging. 22.30 Nws. 22.40 Audio. 23.55 Nws. HILVERSUM IH 9.00 Nws. 9.02 Pyamissimo. 10.00 Nws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 Muziek Mozaiek. 12.00 Nws. 12.02 Verzoekpl. 13.00 Nws. 13.02 NAR. 14.00 Nws. 14.02 Voor gastarbeiders. 15.00 Nws. 15.02 Voor gastarbeiders. 16.00 Nws. 16.02 Muziekkantjes. 17.00 Nws. 17.02 Journaal, toto-uitslagen. 17.05 Superclean Dreammachine. BRUSSEL 324 m. 12.00 Muzikaal Onthaal. 13.00 Nws, SOS-berichten voor schippers. 13.20 Opera- en Belcanto. 14.00 Nws. Vanaf 15.00 Verkeerstips. 15.30 Sport en muz. 17.00 en 18.00 Nws. 18.30 Kath uitz. 19.00 Nws. 19.30 Gevar. muz. 22.00 Nws. De Zeven Kunsten. 22.20 Dans- muz. 23.00 Nws. 23.40 Nws. HILVERSUM 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte muz. (7.30 Van de voorpagina). 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.20 Lich te muz. report. 9.00 Stereo: Klass. muz. 9.35 Waterstanden. 9.40 Muz. uit Lithouwen. 9.50 Koning Klant. 10.00 v. de vrouw. 11.00 Nws. 11.03 Stereo: Ned, Radio Orkesten: 12.00 Klassiek varié té. (13.00 Nws.). 14.25 Schoolradio. 14.45 Lichte muz. 15.00 Stereo: Prome nade orkest. 15.30 Stereo: Instrum. kwartet. 16.00 Nws. 16.03 Canta Ame rica. 16.30 Voor de jeugd. 17.30 Bra bant Journaal. 17.55 Meded. 18.00 Nws 18.11 Journaal. 18.25 Praatje. 18.30 Stereo: Operettemuz. 19.15 The Dutch Swing College Band. 19.30 Nws. 19.35 RVU: Natuurbeschermingsjaar 1970, 20.05 Doping. 22.10 Sextant. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.55 Stereo: Metro's Midnight Music. 23.55 Nws. HILVERSUM n 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Badinerie. (7.30 Nws; 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging 8.00 Nws.) 8.32 Voor de vrouw. (9.00 Gymn. voor de vrouw). 10.00 Oude muziek. 10.15 muziekleven. 11.00 Nws. 11.03 Voor zieken. 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 Meded. 12.00 Los-Vast. (12.05 Lezenswaardigheden; 12.21 Voor boer en tuinder; 12.26 Meded t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws. 12.41 Actualitei ten). 14.05 Schoolradio. 14.30 Stereo: Fluit en piano. 15.00 Herv. dienst. 15.30 Zoeklicht op Nederland (Drente) (16.00 Nws.) Overheidsvoorl. 17.20 Su rinaams lichtpost. 17.30 Voor de kleu ters. 17.45 Voor de jeugd. 18.00 Stereo: Meisjeskoor. 1819 P.v.d.A. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Hoogoven schaaktoernooi. 19.03 Literama. 19.18 Gewijde muz. 19.48 Stereo: Promena de orkest. 20.25 Op de man af. 20.30 Radio Kamerorkest. 21.45 Klankbeeld. 2205 Stereo: Lichte muz. 22.10 Euro '70 (religieus progr.) 22.30 Nws. 22.40 Voorrang. 23.30 Stereo: Poëzieprogr. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9 00 Nws. 9.02 Fit! 10.00 Nws. 10.03 Popstation. (11.00 Nws). 12.00 Nws. 12 03 Lynx. 13.00 Nws. 13.03 Actuali teiten. 13.08 Piet Römer. 14.00 Nws. 14.03 Holster. (15.00 Nws). 16.00 Nws. 16.03 Popmagazine. 17.00 Nws. 17.02 progr. BRUSSEL 12.00 Nws. 12.03 Gevar. muz. (12.08 Landbouwkroniek. 12.40 Weerbericht. SOS-berichten v. schippers). 12.55 Bui- tenl. persoverzicht. 13.00 Nws. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio (15.00 Nws). 16.00 Nws. 16.03 Beursbe richten. 16.09 Voor zieken. 17.00 Nws. 17.15 Lichte muz. 18.00 Nws. 18.03 Pop- muz. 18.30 Amusementsmuz. 18.45 Sport kroniek. 18.52 Taalwenken. 19.00 Nws. 19.40 Intermezzo. 20.00 Operakroniek. 22.00 Nws. De Zeven Kunsten. 22.20 Gevar. muz. 23.00 Nws. 23.10 Vocale muz. 23.45 Voor zeelieden. 09.20 TELEAC: Spaanse les voor beginners - les 2. 10.00 Van Molekuul tot mens - les 2 10.30 Bij leven en welzijn - les 2. 11.00 Statistiek les 15 - laatste les. 16.00 NOS: Journaal. 16.02 VARA: Dagje ouder. 17.00 Kleur: Voor de kinderen. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VARA: Rawhide (TV-western) 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Een van de Acht (quiz) 22.00 Hawaii Five O. 22.50 Achter het nieuws. 23.05 NOS: Journaal. Nederland n 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 NCRV: Schoonmoeders (klucht) 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRV: De Mantel (film). 21.30 Attentie voor sport. 22.00 Kleur: Rodeo. 22.50 Evangelie. 22.55 NOS: JournaaL Nederland I 10.45 KRO-RKK: H. Avondmaal. 15.00 NOS1: Journaal. 15.02 Weekjournaal. 15.22 Verkeersinformatie. 15.25 Skippy (serie). 15.50 De Verrekijker. 16.00 Passepartout: Skiën. 16.55 Toto-uitslagen. 18.20 Teleac; schaken. 18.55 De Fabeltjeskrant. 19.00 CVK-IKOR-RKK: Bijbel vertelling. 19.05 CVK-IKOR: Filmportret Tnlpc Ho Pnrtp 19.30 AVRO: High Chaparral (film). 20.20 Hier Parijs - hier Jan Brusse. 20.30 NOS: Journaal. 20.35 AVRO: Ballade van de Zuider zee (documentaire). 21.00 Liesbeth List Show. 21.45 De grote stenen van Carnac (documentaire). 22.10 NOS: Journaal. Nederland II 18.55 NOS: De Fabeltjeskrant. 19.00 Journaal. 19.05 De tovenaar van Saburac (serie). 19.30 Studio Sport I. 20.15 Panoramiek. 20.40 Wet-Strijd. 21.10 Studio Sport II. 21.35 Zienswijze. 22.25 Journaal. Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NCRV: De scheepsjongens van Bontekoe. 19.14 Jeugdherinneringen. 19.30 Breng eens een zonnetje. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Actualiteitenrubriek. 20.45 Please Sir. 21.10 Tweekamp. 21.35 De kleine zielen (feuilleton). 22.35 Psalter. 22.45 NOS: Journaal. 22.50 Teleac: Statistiek les 15. Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 VARA: Coronation Street. 19.55 Reclame. 20.00 NOS; Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Hier is Lucy. 20.45 Eind augustus in Hotel Ozon. 22.15 Achter het nieuws. 22.55 NOS: Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9