Maquette bij Huis Ter Wijck ■■S TONEEL IN VELSEN VISPRIJZEN GEWIJZIGD Federatie wijst „Beverwijkse" regeling af Rommelmarkt voor Biafra Voortbestaan verzekerd Iets van U bij? Carnaval in Velsen Dia's met geluid Amateurtoneel Kwekers willen geen inlevering Vijf maanden wegens heling postzegels i i mmm Zambia dankt V eisen Opnieuw beraad over verplichte watermeters Oudgediende van Gasbedrijf gaat met pensioen IN DE V1SHAL Kandidaatstelling verkiezing Provinciale Staten Streekplan na 1 april in Provinciale Staten Haarlemmer voor vervalsing veroordeeld I Weinig succes voor badmintonploeg M Beverwijk Reünie van oud-A. J. C. ers WOENSDAG 28 JANUARI 1970 E urm i (Van een medewerker) IJMUIDEN De minimum-maten van schelvis en wijting, welke tot dusver respectievelijk 27 en 23 cm bedroegen, zullen met ingang van maandag 2 februari worden gewijzigd in 30 en 28 cm. Wijting van 23 en 28 cm en schelvis van 27 tot 30 cm mogen echter nog wel worden aange voerd, mits deze soorten tot dierlijk voedsel worden bestemd. Deze vis moet dan, evenals de doorgedraaide, voor de aflevering worden gedenatu reerd, terwijl de veilplichtbepalingen van toepassing blijven, evenals voor alle vis die rechtstreeks uit zee voor veevoederdoeleinden wordt aange wend. V erpleegstersvakantie Tuinders wachten af Het winterprogramma van de kunstkring „Voor Allen" wordt maandag 2 februari in de Velsense Stadsschouwburg voortgezet door het Nederlands Toneel te Gent, dat hier een opvoering komt geven van „Een leeuw in de winter", toneel spel uit de tijd van de Engelse ko ning Henri II door James Gold man. Deze voorstelling is bestemd voor de houders van toneelabonne ment C, terwijl ook nog enige losse toegangskaarten verkrijgbaar zijn. „De Tulp" vergaderde Bij het in aanbouw zijnde verzor gingstehuis Huis ter Wijck is een fraaie maquette in een vitrine ge plaatst, waarin ook de twee woon- jlats te zien zijn die tegelijkertijd met Huis ter Wijck worden opgetrok ken. Uiteraard trekt de maquette nogal wat belangstelling, hoewel hij eigenlijk wat ongunstig staat omdat slechts weinig mensen te voet voor bijkomen. De meeste passanten rijden en kunnen ter plaatse niet stoppen. VELSEN. Bij het bestuur van de Stichting Sam Zam is een brief binnen gekomen van het Departement van Land bouw van de staat Zambia. Hierin wordt in hartelijke bewoordingen dank betuigd voor de financiële medwerking van de bevolking van Velsen ten behoeve van de bouw van een landbouwvoorlichtingscen trum in het dorp Jumbe. Het gaat hier om een bedrag van on geveer 25.000, dat door de Velsenaren bijeen was gebracht in het kader van_ de Sam-Zam (Samen voor Zambia)-aktie. Vorig jaar augustus was besloten dit bedrag te bestemmen voor de door ge brek aan financiën vertraagde bouw van een belangrijk project, waar boeren on derricht zullen ontvangen in betere me thoden voor de verzorging van land- en tuinbouwgewassen en van pluimvee. Er is hier dus sprake van een typisch ont wikkelingsproject, dat, dankzij de in eni ge spectaculaire acties ingezamelde gel den, van de grond kon komen. In de brief uit Zambia wordt nog me degedeeld, dat de uitvoering van het plan helaas door enkele organisatorische moeilijkheden nog is opgehouden, maar dat de bouw spoedig zal beginnen. Gespreksavond „Kriminele diskri- mmatie" is het onderwerp van de j spreksavond, die door de Hervormde Jeugdraad wordt belegd op donderdag 29 januari om 20 uur in de Irenekapel aan de Eenhoomlaan in Beverwijk. Voor deze bijeenkomst zal vermoedelijk audio visueel discussiemateriaal beschikbaar zjjn. ^VVWVVVWVVVVWVWVWWVVWVWWWVWVWWVVWWVVVV%A/VVVlVW\A/WWVWWWWVWVWV\AA/\/\/VWy\AA/V\/\A/lVV\A/VVV\A/V/VWVVV\A/\A/\/VVVV\A/\/VVVVVV\/V\/VVV\/V\AAAAAAAAA/V\/V\A/VVV\/V Voorts is het zowel de aanvoerder als de importeur verboden om schelvis en wijting kleiner dan en 28 cm voor menselijke consumptie aan te bieden of in voorraad te hebben. Ook wanneer deze vis is ontkopt zal men waar moeten ma ken dat de vis aan de gestelde minimum- maten heeft voldaan. Er wordt gemeten van de punt van de snuit tot aan het eind van de staartvin. Met ingang van dezelfde datum wor den tevens de minimum-prijzen van wij ting, schelvis en koolvis herzien. Ge stripte wijting en schelvis worden van 0,34 tot 0,40 per kilogram verhoogd, DEN HAAG. De federatie van vere nigingen, die de verpleging en andere on- Barok-ensemble in derdelen van de gezondheidszorg bevor deren, heeft zich thans officiëel scherp G3 tCF afwijzend opgesteld tegenover het plan1 van het Rode Kruis-ziekenhuis in Bever wijk om een achturige werkdag en een zesdaagse werkweek in te voeren met als compensatie een vakantie van drie maanden. De federatie acht de regeling noch in het belang van de verpleegkundigen, noch in dat van de verpleging. Bij het huidi- u ge hoog opgevoerde arbeidstempo en de de statige zaal van huize Scheybeeck. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. In het Micro-Theater] Beverwijk kunnen de muziekliefhebbers hun hart ophalen op vrijdag 30 januari. Op deze datum concerteert namelijk het Brabants Barok-ensemble onder leiding van Pieter van Veen. Het programma be staat uit composities uit de barok-periode, een muzieksoort, die bijzonder goed past in eisen welke de moderne verpleegkunde stelt, is een onderbreking van het werk met slechts één vrije dag per week on gewenst te achten. Het argument, dat de patiënt met min der dienstwisseling te maken zou krij gen, moet als niet reëel van de hand Het Brabants barok-ensemble bestaat uit Pieter van Veen (blokfluit), Lucius Voor horst (fluit) en Gerard Dekker (clavecim- bel). Het concert begint met 'n Trio-sonate van Joseph Bodin de Boismortier, welke gevolgd wordt door een Suite in G van Dieupart. Van de onbekende componist worden gewezen. Voor de leerlingen, die Hendrick Focking wordt de sonate in G een groot percentage van het verplegend voor fiu;t en basso continuo ten gehore bestand uitmaken, zou de regeling im- gebracht. Het gedeelte voor de pauze wordt mers niet gelden. Men vreest voorts chao- besloten met een zeer recent werk uit 1969 tische toestanden op het terrein van de van Matty Niël. drie recitatieven voor blokfluit, fluit en clavecimbel. Na de pauze I komen drie bekende barok-componisten aan bod. Allereerst de Trio-sonate in F. van Georg Philip Telemann. Gerard Dek- I ker speelt vervolgens het concerto in D voor clavecimbel van Johann Sebastian Bach. Het concert wordt besloten met de Trio-sonate van Johann J. Quants. arbeidstijden in de gezondheidszorg. (Van een medewerker) CASTRICUM. De tuinbouwcommis- sie uit Provinciale Staten gaat zich op nieuw buigen over het vraagstuk van de watermeters, die agrariërs bij hun pom pen moeten plaatsen. Dit is bekendge maakt op een zeer drukbezochte bijeen komst dinsdagavond in de aula van de agrarische school Noord-Kennemerland in Castricum. Bij provinciaal besluit moeten alle wa terpompen die meer dan tien kubieke BEVERWIJK. Na bijna veertig jaar I dienst bij het Gasbedrijf Beverwijk en Omstreken gaat de beer D. Payens, chef van de gastechnische dienst, op vrijdag 30 januari met pensioen. Reeds vanaf 1925 is de heer Payens I werkzaam in het gasvak. Via de bedrij ven m Venray en TJsselstein kwam hij op 26 mei 1931 in dienst van het Bever wijkse Gasbedrijf. In die tijd bedroeg de meter per uur aan de bodem onttrekken I jaarlijkse gasafgifte rond de twee mil- -J..MM MMM ITTOOr_ 1 AAA voorzien worden van een meter, waar voor de kosten 500 tot/ 1000) door de tuinder betaald moeten worden. De maat regel is nodig om bij te houden hoeveel zoet water er aan de bodem onttrokken wordt, zodat verzilting van de bodem tijdig gesignaleerd wordt. Men vindt dit een lofwaardig streven, doch het komt het algemeen belang ten goede en dit algemeen belang moet dan ook maar voor de kosten opdraaien. Gesteund door een rapport van het Rijkstuinbouwconsulent schap Aalsmeer is de provinciale veror dening terugverwezen naar de tuinbouw- commissie, die zich onder leiding van gedeputeerde Th. Laan over het probleem gaat buigen. De bijeenkomst was georganiseerd door de kring Kennemerland van de LTB, wier voorzitter, de heer H. Korthouwer, zei dat vooral de tuinders in Kennemerland de schrik op de hals is gejaagd. Na een uiteenzetting door de heer J. T.h Keizers, adjunct-secretaris van de gewestelijke raad van het Landbouwschap, besloot men de gang van zaken rustig af te ioen kubieke metei en waren er 4.000 gasaansluitingen. Nu zijn deze cijfers respectievelijk vijftig miljoen en 26.000. Hieruit spreekt een overrompelende ont wikkeling die de beer Payens niet al leen heeft meegemaakt, maar waarin hij I ook een zeer werkzaam aandeel heeft ge had en dit dag en nacht en onder alle mogelijke (en onmogelijke) omstandig heden. Ongetwijfeld zal hierbij uitvoerig I worden stil gestaan tijdens de receptie, die het gemeentebestuur vrijdagmiddag om drie uur belegt in de koffiekamer van het Stadskantoor Van half vijf tot zes uur worden belangstellenden van bui ten het bedrijf in de gelegenheid gesteld afscheid te nemen van de heer Payens. (Van een medewerker) IJMUIDEN. Woensdagmorgen wer den door 28 vaartuigen in IJmuiden aan- j gevoerd: 2980 kisten en 460 kleine kisten wachten, geen overhaaste dingen te doen yis>. 2000 kilogram tong en 9000 stijve ka- 6 - - 1 bel]auw. Bij de aanvoer waren: 470 kis- en alles via organisatorische weg tot een oplossing proberen te brengen. VELSEN. Op dinsdag 3 februari zal de kandidaatstelling plaats hebben voor de verkiezing van de leden van de Pro vinciale Staten, die op 18 maart wordt gehouden. Tussen 9 en 17 uur kunnen bij de voor zitter van het hoofdstembureau van de kieskring Velsen (Beverwijk, Heemskerk Velsen) op het stadhuis in IJmuiden de kandidatenlijsten worden ingediend. Op deze lijsten, die door minstens 25 kiesge rechtigde burgers moeten worden onder tekend, mogen de namen van ten hoog ste 20 kandidaten voorkomen. Samenstelling en indiening van kandi datenlijsten is een taak waarmede de politieke partijen zich belasten. ten en 460 kleine kisten wijting, 2200 kis ten gul en kabeljauw, 220 kisten schol en 50 kisten varia. Prijzen, per kilogram, in guldens: tar bot 7.60-7.20, grote tong 5.35-5.25, groot middel tong 5.41-5.35, kleinmiddeltong 5.37-5.13, tong I 4.87-4.62, tong II 4.33-4.18. Per 125 kilogram: grote kabeljauw 124- 112. Per tien stuks: grote kabeljauw 90-63, middel kabeljauw 52-42. Per 50 kilogram: schelvis II 82, kabel jauw I 70-50, kabeljauw II 62-47, kabel jauw III 54-45, grote schol 31-24, schol II 46-40, schol III 41-33, schar 62-45, bot 35, gestripte wijting 41-17, dichte wijting 12, haring 29, sprot 5.40-4, tarbot 158, griet 71. Scheveningen De aanvoer in Scheveningen bestond woensdagmorgen uit 30 kisten wijting, 500 kisten gul en kabeljauw, 120 kisten schol, 500 stijve kabeljauwen en 800 ki logram tong. Urk Van 19 tot en met 24 januari werd in Urk 260.153 kg Noordzeevis ter waarde van ƒ474.924,35 aangevoerd. vSy a A 'v) si. s 'h De leerlingen van de Sint Adelber- tus-mavo en de huishoudschool „De- bora Baeke" uit Heemskerk houden hier vrijdag 30 januari tegenover de Cinema Marquette een zogenoemde „Rommelmarkt", waarover de jeug dige organisatoren de koopwaar zelf hebben verzameld. Een en ander ho pen zij tegen schappelijke prijzen te kunnen verkopen, waarvan de op brengst is bestemd voor Biafra. De markt wordt des middags om twaalf uur geopend. De door het sterk gedecimeerde be stuur van de Oranjevereniging „Sant poort-Noord" tot de inwoners van dit deel van Velsen gerichte oproep, heeft het gewenste resultaat gehad. Er heb ben zich naar aanleiding daarvan na melijk zoveel medewerkers gemeld, dat het voortbestaan van deze vereni ging thans is verzekerd. Het bestuur werd als volgt samen gesteld: J. R. Madiol, voorzitter; J. Broerse, vice-voorzitter; mevrouw W. H. Wind-van Gils, Middenduinerweg telefoon 7871, secretaresse; A. Schutte, Kerkweg 129, penningmeester met als leden J. F. Post, C. van Her pen, M. A. Spanjaard, A. G. Witkamp en F. A. Slikker. Voorts heeft nog een aantal dames en heren zich beschikbaar gesteld voor toezicht bij optochten en wed strijden. De minimum-contributie van deze oranjevereniging bedraagt drie gulden per jaar, waarvoor men zich kan aanmelden bij het secretariaat. Bij de Velsense politie zijn de vol gende voorwerpen als gevonden aange geven: regenkapje in hoes, belichtings meter, sjaal, herenpolshorloge, dames portemonnee, twee sleutels, portemon nee met inhoud, muziekschrift, dames- mant, autoband paar glacé handschoe nen, combinatietang, paar jongens handschoenen, herenring, sleutel aan hanger, contactsleutel, heremparaplu, kettinkje met bedel, VW-bagagerek- ken, motorkapj e, verdeelkap, blok vlees, sleutel, linker dameshand schoen. Inlichtingen over deze voorwerpen kunnen dagelijks worden verkregen op 16.30 tot 17.30 u eventueel zullen wor den afgegeven if Ik m m In Beverwijk bestonden de gevonden voorwerpen uit: tekening voor machi nebouw, rode damessjaal, jong her dershond je, fietstas, nieuwe automat ten, bruin portemonneetje, gouden da mesarmbandhorloge, zilveren ketting met broche, herenpolshorloge.Ook voor deze voorwerpen inlichtingen op het nolitiebureau. De carnavalsvereniging „De Lam melingen" uit Velsen geeft zaterdag 7 februari in het Patronaatsgebouw aan de Willemsbeekweg in IJmuiden- Oost een carnavalsfeest met muzikale medewerking van de Boerenhofkapel, onder leiding van H. Vellema; het danskwartet van A. Verschoor en de drumband „Soli" uit Santpoort, met vijftien Dansmarietjes. Voorts wordt het optreden van „De Mounties" aan gekondigd, terwijl ook Cees de Lange zijn komst met enig voorbehoud heeft toegezegd. Voor de houders van abonnement B volgt maandag 9 februari een opvoe ring van Hugo Claus' nieuwste toneel spel „Vrijdag", dat bij de première in november buitengewoon enthousiast werd ontvangen. Persreacties: „Elisa beth Andersen en Fons Rademakers op hun sterkst", „Geweldig stuk ge woon toneel" en „Briljante rollen in „Vrijdag" van Claus". De A-groep is donderdag 19 februa ri aan de beurt met Peter Nichols' veelbesproken en ongemeen interes sant toneelspel „Een dag uit de dood van Verdomde Lowietje", welk stuk door de toneelgroep „Centrum" al eer der in Velsen werd gespeeld. Houders De afdeling Velsen-IJmuiden van het NIVON houdt donderdag 29 janua ri in gebouw „Velserduin" aan het Velserduinplein een instructie-avond, met als onderwerp „Dia's met ge luid". Deze avond wordt verzorgd door Minne de Jong uit Heemstede, die een serie moderne dia's zal ver tonen, gecombineerd met geluid vol gens het systeem „Sound-around". Zijn programma vermeldt series over Zandvoort, Granada, Sevilla en een impressie over de te volle randstad. Een aantal leden van de voormalige Arbeiders Jeugd Centrale (AJC) houdt zich thans bezig met het orga niseren van een reünie voor oud-leden, te houden op zaterdag 4 april in het verenigingsgebouw „De Schouw" in Velsen-Noord. Omdat men uiteraard niet meer over ledenlijsten beschikt, wordt een ieder die deze reünie wil bezoeken verzocht zich in verbinding te stellen met het correspondentie adres: mevrouw W. Meesters-Ruig, J. M. van Nassaulaan 35, Santpoort, elefoon 02560-6319. Fons Rademakers en Elisabeth Andersen in Hugo Claus' nieuwe toneelspel „Vrijdag", dat maandag 9 februari in de Velsense Stads schouwburg zal worden opgevoerd. van abonnement A dis deze voorstel ling aldus reeds hebben gezien, kun nen hun kaarten desgewenst omruilen voor de toneelavonden op 2 of 9 februari. Tenslotte volgt deze maand op maandag 23 februari nog een voorstel ling door het Spaans ensemble „Fiesta Gitana", aangekondigd als „een zigeu- nerfeest van zang en dans". Al deze voorstellingen kunnen ook door de houders van het Cultureel Jongeren Paspoort worden bezocht, die zoals be kend vijftig percent reductie op de toegangsprijs genieten. Gedurende het komende wéekeinde is het amateurtoneel in Velsen even eens bijzonder actief, omdat drie ver enigingen dan niet minder dan yijf voorstellingen zullen verzorgen. Hier van neemt „Tavido", een onderafde ling van de personeelsvereniging „De Gieteling" van Hoogovens er twee voor haar rekening en wel op vrijdag 30 januari in het Patronaatsgebouw aan de Willemsbeekweg in IJmuiden- Oost en op zaterdag 31 januari in het Kennemer Theater in Beverwijk. Rie- kelt de Boer, Anita Neuman, Mathilda Klerk, Willy de Groot, Els Groen en Rob Hagen spelen dan .Misdaad aan het meer", een thriller in drie bedrij ven door George Batson. De voorstel ling in het Kennemer Theater wordt gevolgd door een bal, met muzikale medewerking van „Het Trio Palet" De toneelvereniging Getosa uit Sant poort heeft voor vrijdag 30 en zater dag 31 januari beslag gelegd op het toneel van zaal „Zomerlust" aan de Hoofdstraat voor opvoeringen van „De geschiedenis herhaalt zich", toneelspel in vier bedrijven door Jules van Og- trop. Met Cees Jongejans als regisseur vermeldt de rolverdeling de namen van Hugo Stuvel, Jo Alders, Truus van Noordt, Corry Molenaar, Joop Wesseling en Nol Stuvel. Tenslotte geeft de toneelvereniging „TIOS" uit IJmuiden zaterdag 31 ja- nari in het Hervormd Jeugdhuis aan de Rembrandtlaan een opvoering van „Het meisje met de rode strik" toneel spel in drie bedrijven door Koos Bes- wino. Mevrouw Roelie Prins-Palland heeft de regie en de spelers zijn Willie van Wijk, Henk Schepers, Alie Kamst Wil Vos, Martina Prins, Martin Sche pers, Cees Bertholee, Gerard van der Duin, Kees van Raalte, Piet Jonkman en Epie Fransens. Ook deze toneel avond wordt met een bal besloten, on der leiding van Gijs Plugboer. WWWV|I|WW||VWWWVWW\^AAIMWWWW1#WWI<WI#I#WWWWWWWIAAAA#IAA/MWIAAAAAAA^AAAAAAAAAA^\^A^AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJWWWWUVWVVWVWVWUVW\^ terwijl de prijs van de ongestripte soor- ten op 0,24 blijft gehandhaafd. Gestrip te en ongestripte koolvis worden respec tievelijk van 0,30 op 0,32 en van 0,20 op 0,22 per kilogram gebracht. (Van onze medewerker voor de BOLLENSTREEK. De voorzitter van de vereniging „De Tulp", de heer Chr. Eggink, heeft maandagmiddag het genoegen gesmaakt, dat een bestuurs voorstel een meerderheid heeft behaald. De meningen onder de tulpenkwekers over het inleveren van minderwaardig plantgoed bleven verdeeld, totdat nu in is gebleken, dat een meerderheid gaat aanvaarden niet meer te kunnen leu nen op de sterkere schouders van ande re kwekers. Verleden jaar heeft, aldus lezen we in de toelichting van dit voor stel, de inlevering van plantgoed en ab normaal 6 percent van de minimumprijs gekost. Aan overschotten moest men 2 percent opbrengen. „We verkeren in een overgangsfase, van het typische tuinbouwbedrijf naar het akkerbouwmatig telen", aldus de voorzitter in zijn openingsrede. Hij vond het onjuist te beweren, dat de vereni ging De Tulp de plannen van het PVS doorkruiste. Deze vereniging heeft het recht een eigen mening te hebben, die ook is gesteund door economen. De heer H. A. G. de la Mar las de uitslagen per kring voor. Het toaal was voor de heer Eggink bijzonder verheugend, want 496 stemmen waren voor een verlaging van de overnameprijs tot 4, 3, 2 en verder geen inleveringen, 406 waren te gen. Men heeft vernomen, dat een steek proefsgewijze keuring van tulpen te vel de en in de schuur zal worden opgezet, ongeveer zoals bij de gladiolen het ge val is. De eerste poging tot verhoging van de totale kwaliteit, de selectiekeu ring krijgt ook wat meer armslag, door dat de monsters in drie koude kassen zullen worden opgeplant. De door net PVS verleden jaar beschikbaar gestel de 500.000 voor de verbetering van de kwaliteit van de tulp maakt deze verbe teringen mogelijk. (Van een onz<u verslaggevers) AMSTERDAM De Amsterdamse rechtbank heeft vandaag een 37-jarige Muiuense postzegelhandelaar conform de j eis van de officier van Justitie veroor- I aeela tot vijf maar.den gevangenisstraf met aftrek De man stond veertien da- gen geleden terecht wegens heling 'an bij de Haarlemse drukkerij Joh. Ensche dé en Zn. gestolen postzegels. Dp verdachte had tijdens de zitting ont- ken et te hebben geweten dat de zegels waren gestolen Vorig jaar september wa shij gearresteerd De man heeft al 1 een maand en twaalf dagen in voorarrest rezeten. (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM. Het streekplan voor Zuid-Kennemerland zal in elk geval na 1 april in Provinciale Staten aan de orde komen. Gezien de gecompliceerdheid van het ontwerp en de vele bezwaarschriften ach ten G.S. het namelijk uitgesloten, dat het plan binnen de voorgeschreven wettelijke termijn in behandeling te brengen. In dit verband stellen zij Provinciale Staten voor de beslissing omtrent de herziening van het streekplan voor ten hoogste twee maanden te verdagen. Verwacht wordt, dat het plan in de loop van mei zal worden vastgesteld. (Van een onzer verslaggevers) I HAARLEM Een 37-jarige Haarlemse arbeidsanalist, die 14 dagen geleden te recht stond wegens het vervalsen van postgirocheques is door de Amsterdamse rechtbank, conform de eis van de officier van justitie veroordeeld tot een gevange nisstraf van 12 maanden, waarvan 3 voor waardelijk met een proeftijd van drie jaar, met aftrek van de voorlopige hech tenis. (Van onze badmintonmedewerker) LONDEN Voor de Nederlandse af- vaardiging tijdens de internationale kam pioenschappen van Kent (Engeland) was I er ditmaal weinig succes weggelegd. In het herenenkelspel wist alleen Piet Ridder de voorronden door te komen. In de eerste ronde moest hij echter buigen voor Ray Sharp. De finale was een Engelse aangelegen heid. Paul Whetnall klopte Derk Talbot met 13-15, 15-6, 15-9. In het damesenkel spel was er ook voor Joke van Beusekom en Marjan Luesken weinig eer te behalen. Laatstgenoemde verloor van E. B. Nielsen met 11-2 en 11-6 terwijl Joke van Beuse kom het in haar partij tegen Sue Whet nall nog tot drie games wist te brengen (5-11, 12-9, 5-11). De finale werd een overwinning voor Gilian Perrin die Mar garet Boxall met 12-11 en 11-5 de baas was.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 5