CINEMANIFESTA TIE 70 Le clan des Siciliens": een oprechte politiefilm voorronden Songfestival Albert van Dalsumprijs voor „Nieuwe Komedie' Nationale Eurovisie Docenten en studenten| wensen meer inspraak Uitputtingsslag is begonnen „Antenna": korte symbolische film Veertien litho's van John Lennton in Amsterdam „Twelve Dances" bij Dans Theater Unie verenigingen Nederlandse musici Negen Muzen TV-serie over Zwijndrechtse „Goede heertje" TV vanavond Wetenschap en oorlog WIE WAT WAAR 1970 Radio vrijdag TV donderdag TV vrijdag DONDERDAG 29 JANUARI 1970 f9 AMSTERDAM De uitputtings slag voor filmliefhebbers is begon nen. In de Utrechtse Camera-bioscoop en het Eindhovensfe Philips Ontspan ningscentrum is de Cinemanifestatie 70 geopend met de Franse inzending „Le clan des Siciliens" van Henri Vemeuil. In gezelschap van zijn pro ducer Robert Strauss en hoofdrol speelster Irina Demnick was hij in Utrecht aanwezig. Scenarioschrijver José Giovanni was in Eindhoven. Vanavond is er een keuze uit drie be langrijke produkties, respectievelijk uit de Verenigde Staten, Engeland en de Sovjet-Unie. Vrijdag zijn er weer drie speelfilms, waaronder een wereldpremière, „Le lit de vierge" van Philippe Carrel. Drie harde jongens WEGENS BEVORDERING TONEELCULTUUR DEN HAAG De Albert van Dalsumprijs 1968-1969 is door het col lege van B. en W. van Amsterdam toegekend aan het in Den Haag ge vestigde toneelgezelschap „Nieuwe Komedie". Deze prijs is oorspronke lijk ingesteld als een erkenning voor een bijzondere prestatie van een ac teur in een Nederlands toneelstuk. TIEN BEKENDEN EN ONBEKENDEN (Van onze correspondent) DEN HAAG Het Eurovisie Songfestival, in 1955 in het Ita- liaanse San Remo in het leven ge- roepen, staat reeds geruime tijd ter discussie. Vooral de meest re- cente jaren is na elk festival van verscheidene kanten geschreven, i dat een dergelijke manifestatie niet meer zal worden herhaald. De „in- siders" kregen ook dit jaar weer i ongelijk, want zaterdag 21 maart is het weer zover. Ditmaal in het RAI-congrescentrum te Amster- 'l dam, waar het Eurovisie Songfesti- val onderdak heeft gevonden. Drie maal tien liedjes Ons jaarboekje dagelijks verkrijgbaar aan onze kantoren. ACADEMIE-STAKING „ARTIBUS" i Plan van NCRV Spel van Frenkel Frank binnenkort in première „Le clan des Siciliens" een rechttoe- rechtaan gemaakte politiefilm waarbij de naam van de regisseur Henri Ver- neuil, garant staat voor goed vakman schap zonder experimentele ambities. De „clan", waarvan in de titel spra ke is, is een kleine familiebende, geleid door vader Jean Gabin die twee zoons en een schoonzoon onder zich heeft staan. Als hij voor een grote juwelenroof een brandkast-expert nodig heeft, bevrijdt Ga bin het Italiaanse Cosa Nostra-lid Alain Delon uit de gevangenis en neemt hem op in de familie, die nu verder kan gaan met haar voorbereidingen voor de grote Tegenstander bij deze hele affaire wordt een door Lino Ventura gespeelde onver zettelijke commissaris van politie en het treffen tussen deze drie harde jongens van de Franse cinematografie levert de film op die iedereen verwacht en de meesten ook met plezier zullen gaan zien. Kien. CHARLES BOOST Irene Demnick, de hoofdrolspeel ster in „Le clan des Siciliens", was gisteravond hij de gala-première in de Utrechtse bioscoop Camera aanwezig. VVWVVMVWVWVVIAMIMMVWW Op advies van de jury, gesteund doorj de Amsterdamse kunstraad, besloten B. en W. van Amsterdam echter ditmaal de prijs toe te kennen aan een toneelgroep „Op grond van haar doelbewuste streven om de Nederlandse toneelcultuur te be vorderen". De jury, bestaande uit de he ren J. H. de Groot, A. J. G. Rekers en P. Ruivenkamp, noemde uit het programma van de „Nieuwe Komedie" vooral „de ver rassende presentatie van het Ostayen-pro- gramma „Dag stoel naast de tafel", een j kwalitatief hoogtepunt in een gericht be leid, waarin ook de opvoering van stukken van Gerben Hellinga en Leo Vroman de aandacht hebben getrokken". De prijs, waaraan een bedrag van 3.000,is verbonden, zal op een nog vast te stellen datum tijdens een buiten gewone vergadering van de Amsterdam se Kunstraad aan de „Nieuwe Komedie" worden uitgereikt. De „Nieuwe Komedie" zal op zondagmiddag 1 februari in de Stadsschouwburg in Amsterdam een spe ciale voorstelling geven van „Dag stoel naast de tafel", „uit erkentelijkheid jegens I de gemeente Amsterdam". (Van onze correspondent) UTRECHT. De korte Nederlandse films op de Cinemanifestatie '70 zijn voor al een zaak van CRM-produkties. Dat wil zeggen: korte films, die met rijkssubsi die zijn gemaakt. Adriaan Ditvoorst had gisteren met „Antenna", de eerste mededinger naar de Pepsi-prijs en Phillip Morris-prijs (beide 3000 gulden) een nogal verward filmpje boordevol symbooltjes, leuke op merkingen, kleine visuele grapjes en de vondst van de dag: „Christus-nieuwe- stijl", die drugs uitdeelt in het Amster damse Paradiso. Vooral technisch ver toont „Antenna" een enorme vooruit gang, maar als totaal is het onsamen hangend en soms erg modieus. Vooraf aan het geheel gaan echter in Nederland twee voorronden donder dag 29 en vrijdag 30 januari in het Grand Theatre te Amersfoort en een landelijke mini-manifestatie in het Haagse Congresgebouw (woensdag 11 februari). Liedjes, drie in totaal, zijn evenals vorig jaar, speciaal voor de Nederlandse solisten geschreven. Er zijn tien deelnemers. In Amersfoort wordt voor publiek op getreden. Uit de door iedere solist te zingen liedjes wordt er in deze plaats één gekozen door een commissie, die het festival voorbereidt. Deze tien i overgebleven liedjes zijn 11 februari in Den Haag te beluisteren. De NOS-TV brengt vanuit de residentie een recht streekse kleurenuitzending. Een jury kiest diezelfde avond nog het liedje, dat Nederland 21 maart mag verte genwoordigen. De jury bestaat uit in Nederland wonende buitenlanders en chefs van de amusementsafdelingen j van de omroepen. Tien solisten zijn dit jaar voor de j nationale liedjesstrijd uitgezocht. Hier onder zijn zowel bekende als volkomen onbekende namen- Allereerst Rosita Bloom, donderdag avond via Nederland 2 om 21.30 uur op het scherm te zien in haar derde TROS-show. Rosita zat in de Knokke- ploeg van vorig jaar. Joke Bruys komt uit Rotterdam. Ze trad reeds verscheidene malen op bij Charlie Nederpelt's VARA-dansorkest. Bonny St. Claire, Amsterdams zan- I geresje debuteerde in 1967. Ze zingt veel in Duitsland. Ine van den Berg studeert zang en gitaar. Ze werd vorig jaar eerste in het Springplanktoernooi van de KRO. 1 Sandra Reemer is reeds een bekend SCHIPHOL. De complete set van 14 in Engeland zo omstreden lithografieën van Beatle John Lennon zijn in Neder land. Gistermiddag kwam Gerard Ber nard, de 30-jarige eigenaar van de Am sterdamse Galerie-Taveerne P 96 er uit Londen op Schiphol mee aan. Lennon heeft van de serie in totaal 300 drukken laten vervaardigen die hij ge nummerd heeft van 1 tot 300. Alle 4200 afdrukken heeft hij apart van zijn hand tekening voorzien. In Engeland zijn de meeste van deze drukken voor fancy- prijzen in handen van verzamelaars overgegaan. In Galerie Podulke aan de Anjelier- straat in Amsterdam zullen zeven litho's worden geëxposeerd en de andere zeven om de hoek in de Galerie-Taveerne P 96 aan de Prinsengracht. In Amsterdam verwacht men voor de se expositie van de zijde van de overheid geen enkele tegenstand. Het Amster damse publiek heeft wel voor heter vu ren gestaan, aldus zei Podulke op Schip hol. In principe verkregen de organisatoren de toezegging, dat Lennon met zijn vrouw de opening van de expositie zullen bijwonen. Wanneer dat precies zal zijn, konden zij nog niet zeggen, vermoede lijk eind volgende week. De expositie zal dan een maand in de twee galerieën zijn te bezichtigen. aoademieraad van 20 personen, bestaande uit 35 percent studenten, 35 percent do- centen, 15 percent vertegenwoordigers van het bestuur, 10 percent van de di rectie en 5 percent namens het perso- I neel. De academieraad zou de bevoegd heid moeten krijgen beslissingen te ne men over alle academiezaken. Volgens een van de docenten zou het bestuur niet geheel afwijzend staan te genover de voorgestelde nieuwe statuten, maar het zou meer voelen voor een ad viserende functie van de schoolbevolking. UTRECHT. Bij de Utrechtse Acade mie voor beeldende kunsten „Artibus" dreigt een staking van de overgrote meer derheid van studenten en docenten. Het democratiseringsproces bij deze academie verloopt, volgens de schoolbevolking, te langzaam en docenten en studenten wil len hun verlangens nu kracht gaan bij zetten door een staking, tot het bestuur van de academie akkoord is gegaan met nieuwe stichtingsstatuten, die de belang rijkste taken in het bestuur van de aca demie in handen geeft van een 20 koppen tellende Academieraad. Het rommelde al ruim een week. Gis teravond was er eerst een bespreking tussen vertegenwoordigers van studenten en docenten met het bestuur, waarbij de door een actiegroep ontworpen nieuwe statuten ter tafel kwamen. Deze statuten zouden meer macht geven aan de ge wenste academieraad. Het bestuur wenste evenwel niet zonder meer ja te zeggen. Het wil eerst overleg plegen met Den Haag over de juridische consequenties. Docenten en studenten, die de eis had den gesteld dat vandaag een principiële beslissing zou worden genomen, wensten dit overleg niet af te wachten en besloten met een grote meerderheid van stemmen tot actie over te gaan. Van de 500 stu denten waren er 350 aanwezig. Slechts drie verklaarden zich tegen een staking. Van de 49 docenten waren er 39 aanwe zig, van wie zich twee tegen een staking verklaarden. Studenten en docenten wensen een DEN HAAG Het Nederlands Dans Theater zal dinsdag 3 februari in de Ko ninklijke Schouwburg in Den Haag de première brengen van „Twelve dances een klassiek divertissements ballet van de choreograaf-regisseur Scott Douglas. Deze maakte dit ballet op muziek van George Friedrich Handel in de bewerking van Sir Thomas Beecham. Aan dit ballet, dat zoals de titel aangeeft uit twaalf dansen bestaat zal worden meegewerkt door Ar- lette van Boven, Gerard Lemaitre en Wil ly de la Bije, Hans Knill, Lia Haeken, Si mon Mottrram, Mea Venema, Jan Nuyts 1 Marian Sarstadt en Jon Benoit, AMSTERDAM Tussen de besturen van de Koninklijke Nederlandse Toon kunstenaars-vereniging en de Nederland se Toonkunstenaarsbond, samen 3400 le den tellende, hebben besprekingen plaats gevonden, die geleid hebben tot het be sluit, aan de leden voor te stellen een sa menwerkingsverband aan te gaan. Voor gesteld zal worden de oprichting van een vereniging, genaamd Unie van Nederland se Musici, gevormd uit de leden der beide samenwerkende organisaties, met behoud van de zelfstandigheid der beide vereni gingen. Gastrollen. De acteur Wim van den Brinjs sinds 1963 verbonden aan de Neder landse Comedie, gaat het volgend sei zoen op free-lancebasis werken zonder daarmee alle banden met het gezelschap te verbreken. Over een of meer gast rollen wordt nog onderhandeld. Mozartprijs. Het curatorium van de Mozartprijs van de Johann Wolfgang von Goethe Stichting in Bazel heeft de Mo zartprijs voor dit jaar (ter grootte van 10.000 Zw. frs), toegekend aan de in Beieren wonende schrijver Heinrich Zil- lich. Erich Heckel. De Duitse schilder Erich Heckel, die als mede-oprichter van het schildersgenootschap „Die Brücke" in Dresden een belangrijke rol heeft ge speeld in de ontwikkeling van de mo derne kunst, is dinsdag in een zieken huis in Radolfzeil aan het meer van Constanz overleden. Hij was 86 jaar. (Van onze correspondent) GELEEN. De NCRV heeft plannen I om een driedelige serie rond de persoon van het veelbesproken Zwijndrechtse I „Goede heertje" op het televisiescherm te brengen. De heer J. M. B. Kuijpers, al enkele jaren woonachtig te Geleen, die in 1958 in het internationale nieuws kwam, heeft daartoe van deze omroep- vereniging een contract aangeboden ge- I kregen voor „free-lance" medewerking. Voor deze televisie-trilogie mag hij zelf I de teksten schrijven, althans het meren- deel ervan. Naar gelang het oordeel van de NCRV kunnen deze teksten worden i ongekort of gekuist door David Koning, j hoofd van de afdeling drama van de NCRV, of door regisseur Willy van He» mert. De serie zal, aldus regisseur Willy van j Hemert, vooral betrekking hebben op i de Zwijndrechtse affaire toen de ver- oordeelde terecht moest staan wegens een ten laste gelegde verduistering van 1 1,5 miljoen gulden. „Het wordt een serie in documentaire-informatieve zin. We weten nog niet of hij zelf in deze trilogie de hoofdrol zal spelen of dat we voor hem een gefingeerde figuur trach- ten te vinden", aldus Van Hemert. Nadrukkelijk wenste regisseur Van Hemert gistermiddag te stellen: „Het is I natuurlijk geenszins de bedoeling dat I we met deze televisieserie allerhande mensen zoals officieren van justitie, advocaten, burgemeesters, enzovoort, in het harnas willen jagen. Zou de aange- gane samenwerking daarop uitlopen, dan kappen we de hele serie". Bij de NCRV kon men nog geen data J noemen waarop de trilogie op het scherm komt. Van Hemert neemt echter I aan dat dit niet eerder dan medio of 1 najaar 1970 zal zijn Bonny St. Claire uit Amsterdam, maar meer bekend in Duitsland dan hier. gezicht voor velen. Ook maakte ze tien tallen platen. Saskia en Serge nemen de plaats in van Helen Shepherd, die zich onlangs terugtrok uit de strijd. Het muzikale echtpaar wil zo spoedig mogelijk Duits land intrekken en daar bekend worden. „Hearts of Soul" zijn drie zusjes uit Harderwijk. Bianca, Stella en Patricia Maessen. Ze waren reeds verschillen de malen op het Nederlandse scherm te zien en maakten een plaat. Ben Cramer is geen vreemde eend in het songfestivalwezen. Hij is vaak op het Nederlandse scherm te zien zowel in eigen programma's als in shows van andere artiesten. D. C. Lewis is de naam waarach ter Rudy Eggerhuizen schuil gaat. Rudy trad reeds anderhalf jaar in Spanje op, maar keerde vorig jaar naar Nederland terug. Tenslotte Tony Anderson, zoon uit een muzikaal gezin (Jack Anderson en Annie van 't Zelfde). Nederland 1 Na de verhalen van meneer de Uil en het journaal sprint de VPRO de ether binnen met de be richten uit de samenleving. Het eer ste deel van het programma is gewijd aan de vrouw: Zendtijd in het teken van de Vrouw. Ton Hasebos wil nu eens laten zien hoe de vrouw is ver anderd in de laatste decennia en hoe ze nog veranderen kan. Geen huis sloofje meer, maar een zelfstandig we zen, dat een eigen leven opbouwt. Aansluitend aan het tweede jour naal weer een filmpje van de Japanse cineast Yoji Kuri Het is een surrea listisch rolprentje over wat er zou ge beuren als eierei niet meer uitkwa menDe rubriek van Fred van der Vlugt, Wereld op Wielen is niet bij de VPRO wee te branden.. Van avond de test van de auto van het jaar, namelijk de Fiat 128 en voorts onder meer beelden van de Rallye van Monte Carlo. Het belangrijkste onderdeel van het VPRO programma van deze donderdag is Wetenschap en Oorlog, een documentaire over de conflictsituatie die voor sommige we tenschapsmensen ontstaat als hun werk in dienst wordt gesteld van de oorlog, in casu de vernietiging van de mensheid. Een en ander wordt geïllustreerd met een Amerikaanse film: But what do we do? Rob van der Linden maak te in Zuid Frankrijk de verfilming van het boek Op straffe des Doods van Georges Simenon in een vertaling van Ad Odijk. Na het laatste nieuws komi Teleac nog met de derde les in de cursus welzijnszorg en met infor matie over de cursus Studeren aan de Universiteit en Hogeschool. Nederland 2. De TROS komts pas aan de beurt als de NOS is uitverteld met fabeltjeskrant, journaal, Scala en van Gewest tot Gewest. Mary Schuur man komt na het tweede journaal met de onverwoestbare TROS-toto, waar aan sommige kijkers weer een aardi ge stuiver hebben verdiend. Dan de Zeven Zeeën, een aflevering van de Italiaanse fUmserie van Bruno Vaila- ti over wat er allemaal onder de wa terspiegel te zien is. We krijgen beel den van een potvissen jacht met har poenen en van scheepswrakken in de Atlantische Oceaan, zoals dat van de Andrea Doria, die nog niet eens zo lang geleden verging. Geer. Dief van Washington dit keer, HILVERSUM I 7.00 Nws. 711 Ochtendgymn. 7.20 Lichte muz. 8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.30 De groenteman. 9.00 Internat. Spectrum. 9.35 Waterstanden. 10.00 Voor kleuters. 10 10 Arbeidsvitaminen. 11.00 Nws. 11.30 Instr. trio. 11.55 Beurs berichten. 12.00 Blik op de wereld. 12.30 Overheidsvoorl. Uitz. voor land bouw 12.40 Lichte muz. 12.50 Recht en slecht. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.20 Symfonische muz. 14.00 Gevar muz. 14.30 Van je buren moet je 't maar hebben. 15.00 Aspecten v.d. Ka- j mermuz. 15.45 Toerismo. 16.00 Vrijdag. 16.00 Nws. 17.55 Mededel. 18.00 Nieuws. 18.20 De Vrije Gedachte. 19.30 Nws. 21.00 Radio Filharm. Orkest. 22.30 Nws. 22.40 Meded 22.45 Actualiteiten. 22.55 Prettig weekend. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7 11 Het levende woord. 7.16 Badinerie 7 30 Nws. 7.32 Actuali teiten. 7.50 Overweging. 8.00 Nws. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. 9.00 Gymn. voor de vrouw 9.40 Schoolradio. 10.00 Aubade. 11.00 Nws. 11.03 Voor zieken. 11.55 Meded. 12 00 Van twaalf tot twee. 12.22 Wij van het land. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten 13.00 Raden maar. 14.05 Schoolradio. 14.30 Licht ensem ble. 14 45 Concert a la carte. 16.00 Nws. 16.03 Disco-drive-in. 17.00 Uit de pers. 17.15 Sportkompas. 17 45 Actualitei ten. 18.00 Koorzang. 18.20 A.R.P. 18.30 Nws. 18.41 Actualtieiten. 19.00 Wereld panorama. 1910 Gewijde muz. 19.40 Wijd als de wereld. 19.50 Volksmuz. 20.05 Op het weekend af. 20.48 Klank beeld Brederoo. 22.00 Iene miene mu ze. 22.30 Nws. 22.40 Tsjies plies. 23.15 Toontje later. 23 45 Actualiteiten. 23.55 Nws. AMSTERDAM. „Spring uit het raam schat, wij gaan trouwen" is de titel van een door Dimitri Frenkel Frank geschre ven blijspel, dat op 10 februari aanstaan de in de „Kleine Komedie" in Amster dam in première gaat. De enige twee rollen in het dolle ver haal worden gespeeld door Trudy Labij en Luc Lutz. Een tweede violist plaatst een huwelijksadvertentie in de krant. Hierop wordt gereageerd door een juf frouw van een cafetaria aan de Nieuwen- dijk in Amsterdam. Hieruit ontstaan de vreemdsoortigste situaties met komische I effecten. HILVERSUM Hl 9.00 Nws. 9.0? Eddy Becker Show. 10.00 Nws. 1100 Nws. 11.03 Felix Meurders Show 12.00 Nws. 12.03 Top- 30 13 00 Nws 14 00 Nws. 14.03 Lynx. 15.00 Nws. 15.0? Muz Boetiek. 16.00 Nws. 17.00 Nws. 17.02 Journaal. 17.05 Zingende bougie. BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12 03 Gevar. muz. 12.40 Weerbericht, meded. SOS-berichten v. d. schippers. 12.55 Buitenl. persover zicht. 13.00 Nwü SOS-berichten v.d. schippers. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio 15.00 Nws. 15.30 Pro- menademuz. 16 00 Nws. 16.03 Beursbe richten. 16.09 Nederl. volksliederen. 16.30 Etnische muz. uit Portugal. 17.00 Nws. 17.15 Jazzmuz. 18.00 Nws. 18.03 Popmuz. 18.28 Paardesportuitslagen. 18.30 Lichte orkestmuz. 18.35 Verkeers- tips. 18.40 Gramm. muz. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Gramm. muz. 19.00 Nws. 19.40 Oude muz 20.15 Dans- muz. 20.30 Gevar progr. 22.00 Nws. culturele kroniek. 23.00 Nws. 23.40 Nws. '^MyavwvwvwwyvwwwwvvMwwwwiwwwwMwwwmaar wel een show met Rosita Bloom S opnieuw getiteld Roosje zag een Knaapje staan. Het knaapje van deze donderdag is de componist-pianist Ruud Bos, onder meer maker van dq liedjes in de Kleine Parade. Roosje, die zelf een groot aantal liedjes zingt, neemt ook nog een kinderkoor mee en de dansers van Tomorrow People met Lyn Wolseley Frans Henrichs sluit de TROS- avond zoals die begonnen is, name- liik met een spelletje. Dat is Wegwe zen, de quiz vooi autorijdende echtpa ren. Het Convent van Kerken en het IKOR sluiten de avond af met een pro gramma getiteld Tot Armageddon Het is een documentaire van de BBC, die het werk van de Jehova's Getui- een aan een beschouwing onderwerpt. Onder meer komt een aantal uitgetre- denen aan het woord. Nederland I 18.45 18.51 NOS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VPRO: Zendtijd in het teken van de vrouw. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VPRO: Eggs. 20.30 Kleur: Wereld op wielen. 21.00 Wetenschap en oorlog (doe.). 21.45 Op straffe des doods (spel). 22.30 NOS: Journaal. 22.35 TELEAC: Studeren. 22.40 Bij leven en welzijn - les 3. Nederland n 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 Van Gewest tot Gewest. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 TROS: TROS-Toto. 20.40 Kleur: De zeven zeeën. 21.30 Roosje zag een knaapje staan. 21.55 Wegwezen. J 22.25 CVK-IKOR: Tot Armageddon. 22.55 NOS: Journaal. Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: Kleur: Dobidoe. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS :Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: AVRO's Televizier. 20.30 AVRO's Sportpanorama. 21.20 Berliner Antigone (spel). 22.20 Kleur: De ballade van de Zuiderzee. 22.45 NOS: Journaal. 22.50 TELEAC: Van Molecuul tot mens - les 3 (herh.). Nederland n 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 KRO: Kleur: Hij en Zij. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: De Andy Williams Show. 21.10 Brandpunt. 21.50 Kleur: Bonanza (western). 23.05 NOS: Journaal. iuciicii a«ui AiVi v TVWXV*.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 15