Koninklijke ZEELANDIA Administratieve kracht ZEELANDIA HAARLEM al vanaf 250.- Gratis i- w KEUKENCENTRUM Je hoort dikwijls beweren dat er tussen bekende merken geen kwaliteitsverschillen meer bestaan. Dat sprookje wil Knorr voor eens en voor altijd de wereld uit helpen. Daarom heeft Knorr Conny Stuart uitgedaagd een vergelijkende smaaktest te doen. Conny, die weet wat smaak is, kreeg de bekendste Nederlandse bouillonmerken voorgezet. Onder het wakend oog van een notaris proefde zij uit de verschillende dampende kommetjes bouillon. Zij wist natuurlijk niet in welk kommetje Knorr zat. Dat wist alléén de notaris. Toch hoefde Conny maar even te proeven. Ze vond Knorr bouillon metéén het krachtigst. Dat verwonderde ons niets, want toen Adèle Bloemendaal deze smaaktest deed, koos ze ook meteen Knorr. En toen wij dezelfde test met 50 huisvrouwen deden, kozen er 48 meteen voor Knorr. Neem dus geen genoegen met een andere bouillon, want Knorr is gewoon beter en niet duurder. w- VRIJDAG 30 JANUARI 1970 iiliiiiin,:. U kiest een model. umadBl U kiest een kleur. Een stof. Een dessin. Een coupe.De details. U kiest voor een prijs De Gerzon coupeur neemt de maat. En na 3 weken is uw kostuum gereed. Naar üw wensen. Naar üw model. Uw U-model kostuum. Voor een bijzonder aantrekkelijke prijs hebt u een kostuum, dat speciaal gemaakt wordt naar uw maat en dat helemaal voldoet aan uw persoonlijke wensen. Komt u maar eens kijken bij Gerzon. U vindt er de meest uiteenlopende stoffen en modellen, van klassiek tot pro gressief. Afhankelijk van uw stofkeuze, Alleen in de maand februari krijgt u als kennismakings aanbieding bij aankoop van een U-model kostuum, gratis een U-model sportpantalon. In lightweight, flannel of cavalry twill Amsterdam Haarlem «'s-Gravenhage Rotterdam Eindhoven Utrecht «Arnhem Groningen Uitdaging aan Conny Stuart De notariële verklaring ligt ter inzage bij Foote, Cone Beldlng n.v. Advertising te Amsterdam. bakkerijgrondstoffen vraagt voor Haar verkoopkantoor Haarlem (mnl. of vrl.) Zeelandia biedt goed aanvangssalaris if uitstekende sociale voorzieningen volledige vergoeding van reiskosten voor wie van buiten de stad komt prettige werkkring op moderne kantoor Gevraagd worden leeftijd 16-25 jaar MULO-opleiding Typevaardigheid Accuratesse Sollicitaties schriftelijk aan RUTHERFORDSTRAAT 7 Tel. 023/244633. r i4!i'li-- ui' Deze en veie andere importkeukens vindt u in onze 150 m2 toonzaal, waar U ook onze sortering nang- en legkasten, klassieke meubelen en buffetten kunt zien. KENNEMERLAAM 159-165 - IJMU1DEN Tel. 02550—11428 en 10770 Dagelijks geopend van 96 uur Oók zaterdags. U-model. Hoor mannen die liever eens géén confectie dragen. Uitgezochte Kostuums mar uw gemankt. Exclusief bij Gerzon.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 14