Karl Pawek koos foto's van vrouwen uit de hele wereld Wnu in openbaarheid Succesformule van Steichen voorgezet NOS-medewerkers niet tevreden over journaal constructie bankwerkers machine bankwerkers Wim Burkunk sticht theater in Australië Expositie van Werkman in Ver. Staten Tom Manders drug-gebruik sluit cabaret IN DE HAARLEMSE VLEESHAL TV vanavond en Nieuwe dirigent Bolshoi theater BEELD VOOR DIEVER Nederlandse en Engelse scholen in BBC-quiz Carnavallers uit Limburg Filmer Anitoinioni >eschuldigd van Nijhoffprijs voor John Vandenbergh HOOGOVENS IJMUIDEN Radio woensdag TV dinsdag TV woensdag DINSDAG 10 FEBRUARI 1970 HAARLEM Vier jaar geleden stelde dr. Karl Pawek, Hamburg, uit tienduizenden foto's zijn eerste „wereldtentoonstelling van de foto grafie" samen die sindsdien door 3,5 miljoen mensen in 36 landen is bezocht. Desondanks ontmoette zij, met name in Duitsland zelf, nogal wat critiek. Paweks keuze, zei men, was vooral gericht op épateren en schok keren, en zou met name de agressie driften van de half-intellectuele twens stimuleren. Keuze uit selectie Het eeuwig vrouwelijke Joumaaldienst gepasseerd advertentie Hoogovens IJmuiden vraagt Midzomernachtsdroom VOOR NCRV TEGENSLAGEN EN DALEND BEZOEK „Prix de Rome-1969" toegekend skiën. Inmiddels zijn wij vier jaar en een smaakrevolutie verder. Paweks tweede „Weltschau", gewijd aan het thema vrouw, zag het licht en is haar rondreis begonnen. Een kleine keuze uit de nieu we selectie is thans tot en met 22 fe bruari in de Haarlemse Vleeshal te zien. Maar schokken zal het hier geëxpo seerde nauwelijks meer, want inmiddels zijn wij al gewend aan massale agressie driften, en al evenzeer aan exhibities van bloot-in-beeld. Trouwens: om de blotigheid hoeft me mand Vleeshalwaarts te trekken, want Paweks „Vrouwen", bijeengefotografeerd door honderden beroemde en obscure fo tografen uit alle windstreken, zitten vrij wel allen ordentelijk in de kleren op een heel fijne Russische plaat van een groep sauna-ende dames na. Voorts be perkt het naaktwerk zich tot een serie reportageplaten, door de Tsjech Milan Skaryd, van een plastische operatie', de correctie van een vrouweborst. Daar kun je nog lekker bij griezelen ook, maar voor de rest is het eigenlijk maar een vrij tamme vertoning van werkende, winke lende, biddende, badende, liefhebbende en zich opmakende vrouwen in alle soorten en huidskleuren: prachtig van druk en sfeeruitbeelding, jawel, maar bijna stuk voor stuk uitermate conventioneel van visie en beeldopbouw; platen kortom, zo als wij ze sinds de „Family of Man („Wij mensen") al vele malen in grootse foto-evenementen gezien hebben. PAWEK heeft trouwens het idee van de Family of Man: een geraffineerde groepering van het materiaal tot fotorij- men en fotocontrasten, op de voet ge volgd, maar het resultaat daarvan reikt althans in de thans in Haarlem geëxpo seerde, kleine selectie maar zelden tot het niveau van dat lichtende voorbeeld, Steichens onvergetelijke monstertentoon stelling „Wij mensen". Een goede exposi- (Van onze correspondent) HILVERSUM De reeds lang be- staande gevoelens van onvrede bij de medewerkers van het NOS-joumaal over de kwaliteit van het TV-joumaal en de omstandigheden, waarin gewerkt moet worden, is tot een uitbarsting ge- komen. Afgelopen vrijdagavond kreeg hoofdredacteur Dick Simons in een vergadering met zijn ondergeschikten een memorandum, dat een verkapt ul- 1 timatum bleek te zijn. Alle grieven ten aanzien van ondermeer de te geringe personeelsbezetting, de verspreide huis- j vesting van de journaaldiensten en de interne communicatie, die al geruime tijd leefden en waarvan de hoofdredac teur ook op de hoogte moest zijn, wa ren nu op papier gezet. een vertrouwelijk rapport heeft opzij gelegd, waarin alle onvolkomenheden bij het NOS-joumaal worden opge noemd en suggesties ter verbetering worden gedaan. Dit rapport, dat werd opgesteld door Kees Buurman, chef radio-actualiteiten, en J. Marmelstein, chef nieuwsdienst journaal, vond met bij de NOS-top in verband met de te benoemen commissie niet meer oppor tuun. Wat er met het memorandum van de joumaalmedewerkers zal worden ge daan, is nog niet bekend. Het is wel duidelijk, dat het gesprek tussen hoofd redacteur en redactie zal worden voort gezet. voor onderhoud»- en reparatiewerkzaamheden aan zeer uiteenlopende werktuigkundige apparatuur en installaties. Goede theoretische oplading en ruime ervaring. Leeftijd 25 tot 45 jaar. Constructiebankwerkers worden in dagdienst geplaatst; voor machinebankwerkers is plaatsing zowel in dagdienst als in ploegendienst mogelijk. Aanvangssalaris 11.612,- per jaar, overeenkomend met bruto ca. 223,- per week in dagdienst en bruto ca. 264,- per week in ploegendienst. Schriftelijke sollicitaties onder nr. HF 66, te richten aan: Hoogovens IJmuiden, Personeelsafdeling, Hoofdkantoor 2. tie nochtans zeker in zoverre dat zij het fenomeen Vrouw verheft boven het odium van lustobject, dat haar de laatste aren door de seksblaadjes is toebedeeld, en ons iets laat zien van haar wezen: het Ewig Weibliche. In die zin is Paweks „Vrouwen II", zelfs een herademing. Maar van wereldformaatneen, be paald niet! HERMAN CROESEN j SYDNEY De 44-jarige acteur en theater-directeur Wim Burkunk, die in Nederland onder meer het „Vestzak Theater" een experimenteel theater stichtte en vorig jaar in opdracht van de Nederlandse regering het theaterbedrijf in de Verenigde Staten bestudeerde, zal begin maart onder de naam „Theatre Laboratory" een nieuwe toneelschool openen. Een van de voornaamste studie-objec ten van het „laboratorium" zal de psy chologie van het publiek zijn. Des avonds zullen demonstraties en opvoeringen wor den gegeven waarvan de toegang voor het publiek vrij is en die besloten worden met discussies tussen acteurs en publiek. In mei zal Wim Burkunk als gast van het „Independent Theatre" in Sydney Brechts „Die Heilige Johanna der Schlechthofe" brengen met ongeveer 60 acteurs die niet alleen op 't toneel spelen, maar zich ook tussen het publiek begeven. Na jaren onder meer in Frankrijk te hebben gestudeerd, heeft Wim Bur kunk in Nederland gedurende de afgelo pen 10 jaren ruim 40 toneelstukken voor diverse gezelschappen geleid. Zes van de door hemzelf geschreven toneelstukken worden thans door toneelgezelschappen in Nederland, België en West-Duitsland opgevoerd. Een van zijn stukken, „Got tegot", zal dit jaar onder directie van Ed. Hastings in San Francisco ten tonele worden gebracht. Een foto van Charlotte March, die dit portret maakte van het beroemde Amerikaanse fotomodel Donyale Luna, bijgenaamd „De Gazelle". ASSEN De beeldhouwer A. Teeu- wisse uit Amsterdam heeft opdracht ge kregen een beeld te vervaardigen ter herdenking van het feit dat in Diever in 1970 voor de 25ste maal door het to neelgezelschap „Diever" een Shake- speare-voorstelling in het openluchtthea ter van het dorp zal worden gegeven. Het beeld dat Titiana en Spoel uit de Mid zomernachtsdroom zal voorstellen, zal in het centrum van Diever worden geplaatst. Dit jaar zal de toneelgroep andermaal de Midzomernachtsdroom opvoeren en men hoopt dat de Koningin bij de premiere op 16 juni aanstaande aanwezig zal zijn en dan het beeld zal onthullen. Er heeft zich een erecomité waarin on der anderen de ambassadeur van Groot- Brittannië en Noord-Ierland, de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk werk en de Commissaris van de Ko ningin in Drente zitting hebben genomen. SAN FRANCISCO. Een belangrijke I i verzameling van het werk van de Neder landse kunstenaar-drukker Hendrik Nico- laas Werkman (1882-1945) is voor de eer- I ste keer tentoongesteld in de Verenigde I Staten. Zeventien prenten, 25 aquarellen en pentekeningen en een aantal geïllustreer de publikaties zijn tot 8 maart te zien in het Paleis van het Legioen van Eer m San Francisco. De collectie werd verza meld door Paul Guermonpres, een vriend van Werkman, die evenals de kunstenaar vlak voor het einde van de tweede we reldoorlog door de nazi's werd gefussil- leerd. De expositie is in San Francisco georganiseerd door de Achenbach-stich- ting voor grafische kunst. De oorzaak dat het nu tot een open- lijk protest is gekomen, moet mede worden gezocht in de beslissingen van de raad van beheer van de NOS om 1 een commissie in te stellen, die de 1 structuur van het journaal gaat onder- zoeken. De journaal-medewerkers zijn boos omdat deze commissie zal wor- den benoemd zonder dat vooraf over leg met hen is gepleegd. Men vindt dat een of meer leden van de joumaal- dienst ook zitting behoort te hebben in deze commissie. Het hele conflict doet des te schrij nender aan, omdat de raad van beheer (Van onze correspondent) GRONINGEN. De NCRV zal deze zomer in samenwerking met de BBC f en het Nederlands-Engels Genootschap een quiz voor middelbare scholieren j organiseren. Aan deze quiz die al enige tijd op de BBC wordt gespeeld, steeds weer met een ander land zul- S len twaalf Nederlandse middelbare scholen meespelen in de voorronden. I Na een competitie zullen dan, de drie i beste ploegen deelnemen aan het En- gelse spel dat de titel „Trans-world top teen" draagt. Aan de quiz zullen scholen uit Gro- j ningen, Amsterdam, Rotterdam, Den S Haag, Arnhem, Hilversum, Den Hel- der, Tilburg, Eindhoven, Deventer, Alkmaar en Utrecht deelnemen. De aanleiding tot de Nederlandse j deelneming aan deze quiz is het 50- i jarig bestaan van het Nederlands-En- gels Genootschap. De 12 ploegen zullen in vier pools tegen elkaar uitkomen. De winnaars van de pools spelen dan weer een soort competitie tegen elkaar om de drie beste ploegen te selecteren. Deze drie overblijvende ploegen zullen dan weer tegen de Engelse scholieren uit- komen. In totaal zullen tien ontmoe- tingen plaatsvinden. Deze tien ontmoe- tingen, waarvan vijf in Nederland en I vijf in Engeland zullen alle door de NCRV-televisie worden uitgezonden. De voorronden worden buiten het beeldscherm gehouden. Nederland 1. Ook vanavond weer opnamen van de skiwedstrijden om de wereldtitel. Na de fabel en het nieuws de eerste serie van deze KRO-avond. Het is Geen zee te hoog. Verslag op dinsdag en dan het tweede journaal, gevolgd door Alaaf '70, een gala-tv- zitting, georganiseerd door de Bond van Limburgse carnavalsverenigingen in de Hanenhof te Geleen. Vorig jaar was men beneden de Moerdijk bijzonder boos over de car navalsuitzending van de KRO die on der meer een optreden van Rijk de Gooijer liet zien. Nic Notten en Nico Holtrop zijn de klachten gaan re gistreren en ze kwamen tot de conclu sie, dat de beste revanche zou zijn, de Limburgers zelf een camavalsuit- zending te laten maken. En die komt nu dus. Alleen Limburgse feestneuzen, zoals de Roda zangers, Jubel Schings, Jos Prop, Joep Rademakeers, Sjeeter Jon ge, die Rote Funken en nog vele an deren. De teksten van de buutreedners zullen in Hollandse vertaling onder titeld worden. Het hele feest duurt vijftig minuten. Dan een ernstiger onderwerp in de documentaire Leven en Laten leven. Ad Zonneveld maakte in samenwer king met de Nederlandse Centrale Ver eniging ter Bevordering van de Reva lidatie een documentaire over gehan dicapten en de wijze waarop de „ge wone" mensen hen tegemoet treden. De Wrekers beleven tenslotte vooraf gaande aan het laatste journaal hun avontuur. Na het laatste nieuws brengt Teleac de 17e schaakles voor begin ners, hoewel de cursisten geen begin ners meer zijn zo langzamerhand. Nederland 2. In de Eerste Kamer komt vandaag de kwestie van de Loon wet aan de orde. De NOS brengt daar van een samenvatting voorafgaande aan de fabeltjeskrant. Na de fabeltjes krant, het journaal en Scala van de AVRO de vaste dinsdagavondprik: Peyton Place. Journaal en dan De Overlevenden, voor de zesde maal op dinsdagavond. Tom Jones zorgt voor vermaak op deze dinsdagavond. Hij ontvangt als gasten de Amerikaanse groep Fifth Dimension (met enkele stukken uit Hair), Sandy Shaw (lang niets van gehoord) en de charmante Julie Dris- coll, die samen met Brian Auger en the Trinity het bekende Indian Rope Man zingt. Tot slot de uitgebreide af levering van AVRO's Televizier. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Soc. lied. 7.23 Stereo: Lichte mui. (7.30 Van de voorpagina). 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.20 Stereo: Lichte muz (8.30 Van alle markten thuis. 9.00 Klass. muz. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Stereo: Lichte muz. 10.50 Voor kleu ters. 11.00 Nws. 11.03 Voor de vrouw. 11.40 Stereo: Oude muz. 12.00 Stereo: Pianorecital. 12.25 Stereo: Promenade orkest. 12.54 Voor het platteland. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.25 Orgel spel. 13.45 Gsproken portret. 14.00 Stereo: Operettemuz. 15.15 In de Toon zaal. 16.00 Nws. 16.03 Stereo: Nederl. chansons. 16.20 Stereo: Beroepsoplei ding. 16.50 Stereo: Radio Kamerorkest 17.40 Muz. voor één slagwerker. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 D '66. 18.30 Stereo: Klink Klaar zonder nonsens. 19.30 Nws. 19.35 Bui- tenl. weekoverzicht. 19.45 Stereo: Tan go rumba orkest. 20.10 Licht instr. trio. 20.30 Stereo: Dansorkest. 20.55 Gesprek. 21.15 Stereo: Swing en sweet 21.45 Nou, en... 22.10 Country and Western muz. 22.30 Nws. 22.38 Meded. 22.43 Actualiteiten. 22.55 Stereo: Muz. Amerik. componisten. 23.20 Jazz Ma gazine. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Op het eerste gehoor. 7.30 Nws; 7.32 Actualiteiten. 8.00 Nws. 8.11 Luister uitén thuis. 8.30 Nws. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.30 Voor kleuters. 9.45 Muzikale lezing. 10.15 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.03 Piek uur. 11.45 Actualiteiten. 11.55 Meded. 12.00 Stereo: Van twaalf tot twee. 12.22 Wij van het land; 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 13.00 Raden maar. 14.15 Omroeporkest. 15.00 In 't zilver. 16.00 Nws. 16.03 Stereo: Voor de jeugd. 17.00 Stereo: Twien-Pop. 17.50 Over- heidsvoorl. Intern. Jaar van het On derwijs. 18.00 Country and Western. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19.10 Concentra tiekamp Vught. 19.35 Geen onderdaan maar burger. 19.50 Voor blinden en slechtzienden. 20.00 Stereo: Idomeneo, opera van Mozart. (Pauze: Fermate). 21.30 Nws; 21.40 Pariementsoverzicht. 23.00 Stereo: X, een sprong in het duister. 23.55 Nws. HILVERSUM III 11.03 Muziek - lezen. (12.00 Nws). 13.00 Nws. 13.03 Actualiteiten. 13.06 Zet 'm op. (14.00 Nws). 15.00 Nws. 15.03 Arbeidsvitaminen. 16.00 Nws. 16.03 Gimmick. 17.00 Nws. 17.02 Ac tualiteiten. 17.05 Toppoppology. BRUSSEL 324 M 12.00 Nws. 12.03 Lichte muz. (12.40 Weerbericht, meded. SOS-berichten voor schippers.) 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. 14.20 Concert. 14.30 Voor de jeugd. 14.50 Finale Ra- dioschoolkoor. (15.00 Nws). 15.15 Voor de jeugd. 16.00 Nws. 16.03 Beursbe richten. 16.09 Folklore. 16.30 Internat. Festival Etnische muz. 17.00 Nws. 17.15 Jazzmuz. 18.00 Nws. 18.03 Pop- muz. 18.20 Uitz. Lekenmoraal en -filo sofie. 18.50 Sport. 18.58 Taalwenken. MOSKOU (Reuter) Joeri Simonov is benoemd tot eerste dirigent van het be roemde Moskouse Bolshoi Theater. Hij is 28 jaar. Gennady Rozjdestvensky, die tot dusver deze post bekleedde, heeft besloten zich geheel te wijden aan het leiden van concerten van het Russisch Radio- en Televisie-orkest. Simonov kreeg bekendheid toen hij in i 1968 op een internationaal concours in [V/I pfxcit VftrKOCfltG Rome een gouden medaille behaalde. Hij I l'ICCo L kreeg vervolgens uitnodigingen om de bes te orkesten van Leningrad en Moskou te - dirigeren. Drie jaar geleden vervulde hij OO0K.6I1 111 JHllUaTl nog een betrekkelijk onbelangrijke diri-1 gentenpost in Kislovodsk, een plaats in het noorden van de Kaukasus. AMSTERDAM Het Prins Bemhard- fonds kent dit jaar de „Martinus Nij hoffprijs" voor vertalingen toe aan John Vandenbergh, wiens meest recent gepu bliceerde werk de Ulysses-vertaling is. De prijsuitreiking zal geschieden op don derdagavond 26 februari om half negen in de raadszaal in Den Haag. De jury bestond uit prof. dr. S. Dres den, prof. dr. J. C. Kamerbeek, Adriaan Morriën, Paul Rodenko, mr. E. Straat, Dolf Verschoor, Bert Voeten .en L. Endt- van der Horst. HAARLEM Gedurende de maand januari 1970 werden volgens opgave van het bureau voor collectieve propaganda van het Nederlandse boek de volgende boeken in de aangeven volgorde het meest verkocht 1. Louis Couperus, De boeken der kleine zielen (Van Kampen); 2. Jan Wolkers, Turks fruit (Meulenhoff Neder land); 3. Dr. L. de Jong, Het koninkrijk der Nederlanden in de tweede wereld oorlog. dl. 2 Neutraal. (Staatsuitgeverij); 4. Erich van Danicken, Waren de goden kosmonauten (Kluwer); 5. Toon Kortooms Help! De dokter verzuipt(Gottmer) 6. Diverse belastinggidsen. 7. Jacques Ha melink, Ranonkel of de Geschiedenis van een Verzelving (Van Gennep); 8. Kies uw auto. K.N.A.C. autojaarboek 1970 (Else vier); 9. Ger Bestebreurtje, Heya Keessie (Kluwer)10. Godfried Bomans en Michel van der Plas, In de kou (Ambo). ROTTERDAM. Tom Manders heeft zijn Dorus-cabaret aan de Mauritsstraat in Rotterdam gesloten. De cabaretier, over wie de laatste tijd hardnekkige ge ruchten gaan dat het hem financieel slecht gaat, heeft reorganisatieplannen Voor zijn cabaret hangt een groot bord wegens totale reorganisatie gesloten, af zender Dorus. Wat Tom Manders met zijn pand gaat doen is nog niet bekend, 't Is niet onmo gelijk dat hij na de heropening alleen ver der zal gaan met de exploitatie van een radio- en TV-studio. Voor het verouderde programma van Dorus bestond de laatste tijd weinig belangstelling. Er moesten zelfs bustoch ten uit de provincie worden georgani seerd om publiek naar het cabaret te krijgen. De tanende belangstelling voor de Do- rus-show zou een gevolg zijn van de kran tenpublicaties, enkele weken geleden, naar aanleiding van het bericht dat de NV Radio- en Televisie cabaret Tom Manders in liquidatie was; Manders hielp toen de geruchten uit de wereld dat hij ermee zou stoppen. Het liquideren van de NV was een fiscale aangelegenheid. Niettemin daalde de publieke belang stelling sterk. Manders heeft nog meer tegenslagen gehad: een verbouwing duur de in plaats van twee, tien weken en het maken van vier TV-shows voor de VARA werd steeds uitgesteld. Er hadden al drie van deze kleurenshows op het scherm moeten komen. Vrijdag was pas de eer ste te zien. LONDEN (AP). De Italiaanse filmre gisseur, Michelangelo Antonioni is er gis teren van beschuldigd marijuana in zijn bezit te hebben gehad. Dit heeft een woordvoerder van Scotland Yard bekend gemaakt. Antonioni werd aangehouden door dou aneambtenaren, toen hij maandagavond laat op de luchthaven van Londen aan kwam. Hij werd vergezeld door de 28- arige Claire Peploe, die eveneens in staat van beschuldiging is gesteld. Voor deze overtreding is de maximum straf een boete van 250 pond of een jaar gevangenisstraf. De 57-jarige Antonioni is beroemd ge worden om zijn films „La Notta" „Laven- tura" en „Blow up". Hij heeft onlangs zijn laatste film „Zabraskie point" in de Ver enigde Staten voltooid. DEN HAAG. Bij Koninklijk Besluit zijn aan mejuffrouw H. A. C. Schepp te Amsterdam, en aan mevrouw H. Sterk- Grégoire te Loenen aan de Vecht de erepenningen in goud en een jaargeld, verbonden aan de „Prix de Rome 1969" toegekend, respectievelijk in de groep vrije beeldhouwkunst en vrije schilder kunst. Aan de heer G. A. L. Sterk te Loenen aan de Vecht (vrije beeldhouwkunst en aan de heer F. J. M. Krijger (vrije schilderkunst) te Overveen (Utrecht) werden erepenningen in zilver toege kend. Nederland I 18.15 NOS: Kleur: Rep. Wereldkamp. 18.45 De Fabeltjeskrant. 18.51 STER- Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 KRO: Geen zee te hoog. 19.30 Verslag op dinsdag. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Alaaf '70. 21.10 Leven en laten leven. 22.00 De Wrekers (serie). 22.50 NOS: Journaal. 22.55 TELEAC: Schaken voor beginners - les 17 (herh.). Nederland n 18.15 NOS: Samenv. loondebatten le Kamer. 18.45 De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 AVRO: Peyton Place (feuilL). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: The Survivors (film). 21.10 Kleur: Dit is Tom Jones. 22 00 AVRO's Televizier. 22.50 NOS: Journaal. 11.10 NOS-NOT: Schooltelevisie. 17.00 KRO: Voor de kinderen. 18.15 NOS: Kleur: Rep. Wereld- kampioensch. skiën. 18.45 De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 CVK-IKOR-RKK: Kenmerk. 19.55 STER: Reclame, i 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 Uitz. van Binding Rechts. 20.30 Uitz. Stichting Socutera. 20.35 NOS: Eurovisie Songfestival "70 21.20 De man die doorvocht 1 23.00 Journaal. j 23.05 Samenvatting Loondebatten le Kamer. Nederland II 18.15 NOS: Samenvatting Loon debatten le Kamer. 18.45 De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 KRO: MIK. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Politie New York (film). 20.45 Hollanders ongewenst? 21.20 Zelf doen. 22.00 NOS: Journaal. 22.10 TELEAC: Spaanse les - les 4. 22.50 Studeren - Economie.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9