Sprintkampioenschap geesteskind van Nederlander Henny Roos AMERIKAANSE SCHAATSBOND HEEFT WEINIG SCHAATSERS IJshockey team gelijk tegen Denemarken HAPPEL WIL WEG MET FEIJENOORD NEDERLANDSE VOLLEYBALKAMPIOEN KANSLOOS TEGEN POOLSE DAMES Trainer van resultaat van Haag zag geen wisseltaktiek Kamoen geïnviteerd voor Nederlands amateurelftal Barcelona deed bod op Cruijff „Eifelland" Programma van basketbal beperkt Harm Ottenbros bleef aan kop Sneeuw heeft ook Rotterdam in greep Twee bedankbriefjes voor De Vroet Zwolse Boys wil zelfstandigheid behouden Zuid-Afrika sloot trip af met geheime wedstrijd Okker verslagen WIE WAT WAAR 1970 Caravan in Europa Gevaert Santpoort DONDERDAG 19 FEBRUARI 1970 West Allis heeft ijs Squaw Valley Zestien Nederlanders in Parijs-Nice Prijs 4.—. "'ik Sprintwinst voor Nottet Prijzen vanaf 2690,— VERHUUR - VERKOOP DOOR DICK BRUYNESTEYN li MILWAUKEE De Amerikaanse schaatsbond heeft veel geld en weinig schaatsers. Ziedaar de reden waarom de elite van het Europese hardrijden met wereldkampioen Ard Schenk en de Euro pese titelhoudster Nina Statkewitsh aan het hoofd momenteel verblijf houdt in het aan het Michiganmeer gelegen Mil waukee. Op de kunstijsbaan van West Allis, 15 km. landinwaarts, organiseren de Amerikanen dit weekeinde de eerste ISU- WEST ALLIS. De ISU-sprint- kampioenschappen en de wereldtitel strijd voor dames zullen in feite gehouden worden op ijs van Squaw Valley. Na de Olympische wedstrij den van 1960 raakte de ijsbaan van Squaw Valley geheel uit de belang stelling. Er kwamen nauwelijks men sen om een baantje te trekken en de Amerikaanse schaatsbond besloot toen om het complex over te brengen naar West Allis. Daar beschikt men nu ov< de enige kunstijsbaan met een wed strijdlengte van 400 meter, die in de Verenigde Staten te vinden is. Speciaal voor de komende evene menten heeft men tribunes met 5000 zitplaatsen rond het ijsovaal geplaatst. Men verwacht dat de toeschouwers grotendeels Nederlandse emigranten zullen zijn, die aan de overzijde van het Michiganmeer (waar onder meer het plaatsje Holland ligt) wonen. In Milwaukee bestaat de bevolking voor 80 percent uit afstammelingen van Duitse en Poolse emigranten, die zich voornameljik bezighouden met bier- brouwen. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM In verband met de in terlandwedstrijden tussen de nationale herenploegen van Frankrijk en Nederland zal het basketbalprogramma in de top van de competitie zeer beperkt zijn. Noch Flamingo's, noch Haarlem Cardinals tre den aan voor de competitie. Flamingo's niet, omdat tegenstander Bona Stars een drietal spelers moet afstaan en Haarlem Cardinals niet omdat het Jan Dekker in de nationale ploeg speelt. Vermoedelijk zullen Flamingo's en Cardinals elkaar nu komende zaterdagavond ontmoeten in de bekerstrijd. De dames van HOC zowel als van The White Stars hebben komend weekend een thuiswedstrijd. Vrijdagavond ontvangt HOC om kwart over acht de ongeslagen koploper AMVJ. The White Stars ont vangt zaterdagavond kwart over ze ven het onderaan staande landlust. In de rayonklasse zal vrijdagavond Gi ants vermoedelijk te sterk zijn voor het in de tweede helft van de competitie sterk teruggevallen The Typhoons. Ook Scho ten moet tegen kampioen Lions bij voor baat kansloos geacht worden. Exercitia daarentegen moet zaterdag van Amstel- veen/Zapad kunnen winnen. Bij de da mes ontvangt Flamingo's het Amster damse KNSM, dat nog wel twee punten kan gebruiken om vrij van degradatie- zorgen te zijn. Programma vrijdagavond: 19.00 uur- HOC 2Hoofddorp (dames), Hoofddorp 2H. Cardinals 2, HOC 3 Flamingo's 6, Onze GezellenDIOS (he ren). 20.15 uur- The Typhoons-Giants, (he ren), The White Stars 2The Typhoons, HOC—AMVJ (dames), The White Stars- Antilopen (heren). 21.30 uur- SchotenLions, HOC 2An tilopen 2, Hoofddorp 4Antilopen 6, Fla mingo's 5The Typhoons 4 (heren). Programma IJmuiden: 19.00 uur- Exercitia 2Flamingo's 3, Exercitia 3Antilopen 3 (heren), Akrides 3HOC 4 (dames). 20.15 uur- AkridesThe White Stars 3., Akrides 2The Exceptions, Exercitia 2— Spetters 2 (dames). 21.30 uur- AkridesDSS Epibratos, A- krides 3The White Stars 3 (heren). sprintkampioenschappen en een week la ter het wereldkampioenschap dames. Een door de internationale organisatie ver plicht gesteld „examen" aangezien de ambities van de Amerikanen uitgaan naar de organisatie van de Olympische winter spelen van 1976 en zelfs naar het wereld kampioenschap hardrijden voor heren. Het maakt niet uit, dat schaatsen over lange afstanden in de Verenigde Staten net zo populair is als bobsleewedstrijden in Nederland. Bij de Olympische Spelen is er goud mee te verdienen. Daar gaat het de Amerikanen om. Het Amerikaanse Olympische comité stelt jaarlijks 15.000 a 25.000 dollar ter beschikking van het handjevol leden van de USSA, een on geveer drie jaar oude afsplitsing van de grote Amerikaanse schaatsbond, die het meer populaire packstyleskating alle deelnemers aan een afstand tegelijk aan de start onder zijn beheer heeft. Ter gelegenheid van de komende kampioen schappen is daar nog eens 15.000 dollar bijgekomen. Aanzienlijke bedragen voor een sport, die slechts op twee plaatsen in Amerika beoefend kan worden: op de kunstijsbaan van West Allis en op de natuurijsbaan van Minneapolis. En zelfs dat hebben de elkaar uit de bochten duwende pack- stylers de overhand. De USSA beschikt dan ook niet over een coach of een trainer. Elke rijder wordt individueel begeleid of in het geheel niet. Het is onder die om standigheden verbazingwekkend, dat er in het verleden Amerikaanse successen zijn geweest: Cathy Klein werd in 1936 de eerste wereldkampioene bij de dames, Johny Werket eindigde bij de heren als tweede in 1948, Diane Holum werd derde bij de dames in 1967 en bij de Olympische spelen behaalden Bill Disney en Terry Mc. Dermott medailles op de sprint. Ook ditmaal heeft men met Neil Blatchford zowaar een kanshebber voor de titel. Het ISU sprintkampioenschap is een geesteskind van de Nederlander Henny Roos. Hij bracht het voorstel om de sprin ters een eigen kampioenschap te geven ter tafel tijdens de ISU-vergadering in Londen, tezamen met het voorstel om over te gaan tot de instelling van het Europees dameskampioenschap en het Europees juniorenkampioenschap. On danks heftig Noors verzet werd zowel het sprint- als het dameskampioenschap op de agenda gezet. De 66-jarige Henny Roos is bij deze evenementen tot scheidsrechter benoemd, zoals hij dat ook was bij de landenwedstrijd Nederland-Noorwegen en zal zijn bij het wereldkampioenschap dames. Het Europese dameskampioen schap in Heerenveen is inmiddels een financieel succes geworden. Van de 100.000 gulden aan inkomsten zijn 5.500 gulden opzij gelegd voor de internationale federatie. De afdracht van de Amerikanen zal het gestelde minimum van 250 Zwit serse franc waarschijnlijk niet te boven gaan. Inmiddels zijn de perspectieven voor het voortbestaan van de ISU sprintkam pioenschappen niet bepaald groot. De mo gelijkheid bestaat dat volgend jaar in In zeil een einde zal komen aan het experi ment. Het was namelijk de bedoeling voor GALATI Net als in de wedstrijd tegen Frankrijk heeft het Nederlandse ijshockeyteam gisteren in de ontmoeting tegen Denemarken veel te veel kansen nodig gehad voor het maken van doel punten. In de eerste periode kwam vier keer een Nederlandse speler vrij voor de sublieme doelman Bent Hansen, maar het leverde evenals vier goede andere sco- ringsmogelijkheden geen doelpunten op. De Denen namen in de tweede periode een 2-0 voorsprong door treffers van Car- sten en Nielsen. Nederland kwam echter terug in de laatste periode. Bakker, de Groot en De Kok zorgden zelfs voor een voorsprong voor de Nederlanders. Toch kwamen de Denen nog op gelijke hoogte toen Eriksen vijf minuten voor tijd op nieuw scoorde. De wedstrijd werd bijge woond door 1200 toeschouwers. de sprinters een specifiek kampioenschap te organiseren. Mannen als Suzuki en Keiler reden echter vrolijk mee bij het wereldkampioenschap in Oslo en ver knoeiden daarmee de ritten van de 5000 meter. Daarentegen zijn in West AUis, naar men mag aannemen, de klassements rijders in het voordeel en zullen de ty pische sprinters er dit weekeinde nauwe lijks aan te pas komen. „Dat komt mis schien omdat we de afstanden niet hele maal goed gekozen hebben", aldus de heer Roos. „Want de duizend meter is inder daad te lang. Voor een werkelijk sprint- kampioenschap zou je wedstrijden moeten organiseren over 300 meter. Met voor iedereen twee starts: een keer in de bin nen- en eenmaal in de buitenbocht. De moeilijkheid is echter dat je daarmee geen programma kunt vullen. Leen Pfrommer is er voorstander van de afstanden nog verder in te korten. Met fotografische me tingen is in de atletiek komen vast te staan dat de topsnelheid van een atleet op de 100 meter ligt tussen de 25 meter en de 60 meter. Laat dat nu eens bij schaatsen het dubbele bedragen, dan kom je uit op een totale afstand van ongeveer 200 meter. Op een rechte baan wel te ver staan. Dan heb je ongeveer het Friese kortebaanwerk. In Heerenveen zou je zo'n kampioenschap zonder veel bezwaren kunnen organiseren". CADIZ De Belg Jean Pierre Monse- re heeft gisteren de vierde etappe van de Ronde van Andalusië gewonnen. Horm Ottenbros behoudt de leiderstrui. De uitslag van de vierde etappe is: 1. Monsere (Bel.), 150 km in 3 uur 30 minu ten 35 seconden (met tijdsvergoeding 3.30,05), 2. Serpenti (Ned.) 3.30,35 (met tijdsvergoeding 3.30,20). 3. Echeverria (Sp.), 4. Bellaguez (Sp.), 5. Cifuentes (Sp.), 6. Van der Vleuten (Ned.), 13 Zoe temelk allen dezelfde tijd als Monsere, 21. Ottenbros 3.32,12, 23. Van Katwijk, 30. Dolman, 43. Pijnen zelfde tijd als Otten bros. Het algemeen klassement na vier ritten is: 1. Ottenbros 15.20,30. 2. Leman (Bel.), 3. Linares (Sp.), 4. Marine (Sp.), 5. Lucas (Sp.) allen op 15 seconden, 6. Mon sere, 11. Van der Vleuten, 12 Zoetemelk allen op 20 seconden, 20. Van Katwijk op 18 minuten- en 37 seconden, 26. Dolman, 28. Pijnen op 19.07, 44. Serpenti op 24,22. PARIJS Zestien Nederlandse be roepsrenners, verdeeld over zes ploegen starten in de etappewedstrijd Parijs-Nice die van 9 tot en met 16 maart wordt ge houden. Naast de ploegen van Willem II- Gazelle en Caballero nemen Jan Jansen (bij Bic), Gerben Karstens (Peugeot-BP), Harry Jansen (Sonolor-Lejeune), Joop Zoetemelk (Flandria-Mars) in buitenland se ploegen deel. De ploegen van Caballe ro en Willem II-Gazelle zien er als volgt uit: Caballero: Duyndam, Frijters, Ha- rings, Den Hartog, Steevens, Van Vianen, Scheepers en Zoontjes. Willem II-Gazelle: Van Looy (Belg.) Ottenbros, Seis (Belg.), Pijnen, Dolman, Van der Vleuten, Van Nueten (Belg.) en een nog aan te wijzen coureur. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. Bq Fejjenoord stape len zich de zorgen op als sneeuw die giste ren 30 centimeter hoog lag en die een oefenwedstrijd tegen het Nederlands ama teurelftal onmogelijk maakte. Geen roller, geen tractor kwam er doorheen. Het is ge probeerd, het lukte niet. Ondertussen ging er weer een kans voorbij om een wedstrijd te spelen, die Fejjenoord zo broodnodig heeft. Daarom zei Happel: „Ik ging liever vandaag weg dan morgen, wq kunnen im mers altqd weer terugkomen". Guus Brox, de manager van Feijenoord: „zo eenvoudig is dat niet. Net als een week of wat terug, heb ik weer mijn voelhorens uitgestoken naar Zuid-Frankrijk of naar Spanje, maar we kunnen daar toch moei lijk donderdag of vrijdag een wedstrijd spelen als we zondag opnieuw moeten voetballen. Misschien volgende week als het zo blijft. Zeg er eens wat van. Mis schien gaat het wel heet water regenen. Laten we maar denken tijd brengt raad. In ieder geval gaat Ernst Happel maan dag naar West-Berlijn om dinsdag via Checkpoint Charley naar Oost-Berlijn te gaan en daar Vorwaerts 's middags tegen M.T.K. Boedapest te zien voetballen. Het wordt zijn eerste kennismaking met Vor waerts Berlin. Hij beschikt wel over de nodige literatuur, kranten, correspondentie, maar hij heeft ze nog nooit zien spelen en de trainer Fritz Belger kent hij ook niet. Zijn laatste kennismaking met het Oost- Duitse voetbal dateert uit 1961/'62 toen DEN HAAG. Speculeren is riskant en de handelswijze van volleybal-trainer Arie 't Hart van Haag'68 was dat ook. In de eerste drie sets stuurde 't Hart zoveel wisselspeelsters in het veld dat de eenheid pas in de derde set tot stand kwam. Vóór de Europa Cup-ontmoeting had 't Hart verklaard te hopen dat de conditie van GTS Wisla door de zware competitiewedstrijden van het afgelopen weekeinde en de langdurige treinreis niet onaangetast zou zijn gebleven. Deze spe culatie was niet uitgekomen. De Poolse dames bleken allerminst vermoeid te zijn. Haag'68 werd royaal verslagen. Het risico van veel wisselen wierp in (Van onze sportredactie) HILVERSUM. Bondsoefenmeester De Vroet heeft van twee voor het Neder lands amateurelftal geselecteerde spelers bedankbriefjes ontvangen. Na het opzeg gen van halfspeler De Wit van ZVV trof De Vroet gisterochtend op zijn bureau zwart op wit het afzeggen aan van doel man Schipperen van Veerse Boys. De Wit gaf als reden op: „Studie en werkzaam heden" .Schipperen omdat hij hij thuis in de zaak nauwelijks meer gemist kan wor den na een sterfgeval. De augustus vorig jaar na zorgvuldige «electie samengestelde keurploeg van 18 voetbalamateurs begint derhalve op twee plaatsen gewijzigd aan de aanloop naar de wedstrijd tegen Wales. Deze wedstrijd wordt zaterdag 21 maart gespeeld op het terrein van TSC in Oosterhout en is be slissend voor plaatsing voor de eindronde van de Europacup voor landenamateur- ploegen. In de vacature De Wit is inmiddels al voorzien door het inviteren van RCH-spe- ler Herman Kamoen. (door administra tieve onnauwkeurigheden bij KNVB on RCH was Kamoen vorige week niet naar Nijmegen gereisd voor een oefenwedstrijd tegen NEC, maar ging hij voor niets naar Zeist). Nog deze week hoopt De Vroet een tweede keeper in zijn kernploeg op te kunnen nemen naast doelman Wever van Sportclub Assen. De Vroets groep van 18 reist volgende week woensdagochtend naar Duitsland voor een wedstrijd tegen het amateurteam van de DFB (Deutsche Fussball Bund). Mocht Nederland zich op 21 maart ze ker stellen van een plaats in de eindronde in het Italiaanse Toscane dan staat een wedstrijd in Europa's zuiden midden april bovenaan op De Vroets lijstje met wen sen. „We zullen dan wekelijks bij elkaar komen in Zeist, maar het lijkt me zinvol om in een oefenwedstrijd vertrouwd te raken aan het klimaat', verduidelijkt de trainer. AMSTERDAM Vick Buckingham, oud-trainer van Ajax en op dit moment in dienst bij FC Barcelona, blijft aandrin gen op een transfer van Johan Cruijff naar zijn huidige vereniging. Een dezer dagen heeft de leiding van Barcelona Ajax een brief gestuurd, waarin een bod wordt gedaan op Cruijff. Naast de trans fersom die Barcelona schrijft te willen betalen en die ligt beneden het bedrag dat Ajax en Cruijff zijn overeengekomen als uitgangspunt voor eventuele transfer onderhandelingen te zullen nemen biedt de Spaanse club Ajax aan een wed strijd te spelen, waarvoor een bedrag van 100.000 gulden zou worden betaald. Voorzitter Van Praag van Ajax vertel de woensdagavond: „De brief van Barce lona heb ik ontvangen en Ajax heeft hem al beantwoord ook. Wij hebben terugge schreven dat wij op dit moment niet wil len praten over een mogelijke transfer van Cruijff en ook niet over het bedrag dat daarmee zou zijn gemoeid. Een bedrag overigens dat wij, in overleg met Cruijff, niet openbaar zullen maken. Wij hebben gesteld dat Ajax, Barcelona en Cruijff pas dan rond de tafel gaan zitten voor het voeren van besprekingen als de grenzen van Spanje werkelijk open zijn voor bui- telandse voetballers. Dus pas als er ze kerheid is. Ajax stelt zich op het stand punt dat praten, onderhandelen en mar chanderen geen zin heeft zo lang die ze kerheid ontbreekt. Ajax heeft Cruijff beloofd en Johan heeft daarmee ingestemd, dat pas als de kans werkelijk bestaat dat hij in Spanje kan voetballen, onderhandelingen zullen worden geopend. Wij houden ons aan die afspraak, maar wij zullen er niet op voor uit lopen. Wij weten dat Cruijff graag naar Barcelona wil gaan en wij willen hem niet op een onredelijke wijze tegen houden. Barcelona heeft dus, wat ons be treft, een zekere prioriteit wanneer er transferbesprekingen met Spaanse clubs zouden komen. (Van onze sportredactie) ZWOLLE. De 45.000,— die de stich ting P.E.C. vorig jaar Zwolsche Boys in het vooruitzicht stelde als het zich op voorwaarden gelijk aan die van de ama teurafdeling van P.E.C. aan de betaalde stichting wilde binden, zijn op de een de zer dagen gehouden ledenvergadering van Zwolsche Boys niet geaccepteerd. De leden waren in grote meerderheid voor het voortbestaan van Zwolsche Boys als een volledig zelfstandige amateurclub, zoverre zijn vruchten af dat Haag'68 niet binnen een half uur weer het trai ningspak behoefde aan te trekken. Het lukte de Haagse dames namelijk na fors verlies in de eerste twee sets (2-15 en 0-15) de derde set te winnen tegen een zich niet tot het uiterste verwerende Poolse ploeg. „Ik heb zoveel gewisseld om steeds als een verdedigster links voor het net stond deze te vervangen door een aanval- ster." aldus 't Hart. In de twee eerste sets bleek dat een verre van gelukkige tactische zet. De Poolse dames vertoon den een zodanig technisch en tactisch overwicht, dat de dames van Haag'68 werden weggespeeld. De Nederlandse kampioenen slaagden er in de derde set in een achterstand van 6-12 om te zetten in een voorsprong van 13-12. Een fout in de Poolse verdediging en een beslissing van de Belgische scheidsrechter een Poolse speelster zou bij een Haagse ser vice een onjuiste positie hebben ingeno- Hier geuit een smash van Haag '68 door het blok van het Poolse GTS. men bezorgden de Haagse dames set winst: 15-12. In de vierde set werd de veelvoudige Poolse international Jozefa Ledwig door de Poolse coach vveer binnen de lijnen gebracht. Deze speelster, die reeds aan twee Olympische Spelen heeft deelgeno men, bracht de aanvalskracht van GTS Wisla weer op het peil van de eerste twee sets. Tot 6-4 kon Haag'68 bijna ge lijke tred houden. Daarna liepen de Pool se dames geleidelijk uit naar een onbe dreigde zege van 15-6. „We zijn niet brutaal genoeg geweest", meende Arie 't Hart na afloop. CTS lachte niet bij een gescoord punt, maar wel om de soms chaotische afweer van ons. Het zijn echter allemaal all-round speelsters, die ons onder druk konden zetten. Daarop hebben we, behalve in de derde set, geen voldoende antwoord kun nen geven", 't Hart moest toegeven niet in zijn opzet de tegenstander te ver rassen met vertragend spel te zijn geslaagd. „Zij bepaalden het tempo. Al les ging zonder omwegen snel door het midden." Rapid Wien een beslissingswedstrijd moest spelen tegen Wismuth. Maar Happel geeft toe dat er in die tijd veel is veranderd. Ook in Oost-Duitsland. Slecht nieuws heeft Happel over Ruud Geels, bij wie na twee wedstrijden de oude liesblessure weer is teruggekomen. Op hem hoeft Happel tegen Vorwaerts Berlin niet te rekenen. Daarentegen is Hasil weer twee maal daags in training. De duim van zijn linkerhand, waarvoor hij een week in het ziekenhuis heeft gelegen, is weer genezen. Hoewel Happel twintig namen heeft op gegeven zal hq met niet meer dan 15 spe lers naar Oost-Berlqn vertrekken. De fy sieke conditie van de spelers iaat niets te wensen over. Maar de beste training, weet Happel, is een wedstrijd. Fejjenoord heeft gewoon honger naar de bal. (Van onze sportredactie) HEERLEN. Het Zuidafrikaanse bad- mintonteam heeft gisteravond zijn trip door Nederland besloten met een strikt geheim gehouden wedstrijd in Heerlen tegen een gecombineerde ploeg van de verenigingen HBC '57 en Victoria. In de zaal, waarvan de deuren stevig gesloten bleven, vas alleen jeugdig bad- mintonpubliek aanwezig. Politie in bur ger hield een oogje in het zeil, maar er kwamen geen demonstranten en er wer den geen rookbommen gegooid. Vandaag vliegen de Zuidafrikanen uitgerust naar Engeland om er deel te nemen aan de All Englandkampioenschappen. De gehei me trip naar Heerlen had voor het viertal veel goed gemaakt. Playing-captain Alan Parsons: „Een fijne, rustige afronding van onze trip in Nederland. Vanavond geen drukte en geen vervelende dingen. Ik kan alleen maar zeggen dat afgezien van het gebeur de in Haarlem, alles toch erg is mee gevallen." VERDAL Peter Nottet heeft woens dag in het Noorse Verdal bij internatio nale schaatswedstrijden de sprintersklas se gewonnen. Op de 500 meter werd Not tet derde na Björang en Herjuaune. maar op de 1000 meter maakte hij met het baan record van 1 minuut 26,1 seconden zijn verlies meer dan goed. In de alround- klasse won Jan Bols zowel de 500 meter (42,4 seconden) als de 3000 meter (4.29.4). Ongeveer 500 toeschouwers doorstonden, net als de rijders, een temperatuur van twintig graden onder nul. De uitslagen van de wedstrijden voor klassementsrijders: 500 meter: 1. Bols (Ned.) 42,4., 2. Lavroesjkin (Rus.) en Tsjegoeljajev (Rus.) 42.8, 4. Guttormsen (No.) 43.0, 5. Verheyen (Ned.) 43.5, 6. Zimmermann (W.Dld.) 43.7, 8. Verkerk (Ned.) 44.0, 10. Van Dijk (Ned.) 44.9. 3000 meter: 1. Bols 4.29.4, 2. Guttorm sen 4.29.6, 3. Verheyen 4.36.0, 4. Lavroesj kin 4.36.3, 5. Van Dijk 4.38.8, 6. Fenstad (No.) 4.42.2, 7. Zimmermann en Verkerk 4.44.6. Klassement: 1. Bols 86.300, 2. Guttorm sen 86.933. 3. Lavroesjkin 88.850, 4. Ver heyen 89.500, 5. Tsjegoeljajev 90.533, 6. Fenstad 90.933, 8. Verkerk 91.433, 9. Van Dijk 91.367. SALISBURY. Tom Okker heeft van daag in Salisbury in de derde ronde he ren-enkelspel van de open Amerikaanse tenniskampioenschappen op overdekte ba nen verloren van de Roemeen Ion Tiriac. De setstanden waren 3-6, 5-7. ADVERTENTIE De voordeligste incl BTW Modellen 1970 te zien dagelijks van 9-5 uur zondag van 2-5 uur Rijksweg 496, tel.: 0 2560-87 24 d'J zou WUJSSEkI RuoTue UdORSTEi-T CVR\SZ\CUOV ZJ/r TPAJKT 1AM6STIEM- TALLQJ ACH- TfeRSL'JVER; Moei2AAM MAAR \10U£)i 0MPEI2 IIC- OV- Ml&T MS kejvU&d zo /KIStAPPS/J VAAR MAAR

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 21