VIOOLSOLISTE VAN 15 JAAR UIT EEN MUZIKALE FAMILIE Marjolein de Sterke vroeg op weg naar concertpodium Naam bekend binnen een paar maanden Meer leden en kosten bij VARA NOS-organen blijven vergaderen Radio Nordsee begint later Omroep Rotterdam in oprichting TV mnvrnè Cilia Black in „Akkoorden" TV zondag „Savoir Vivre" van F air child Sport op RTV TV zondag Radio zondag Radio maandag TV zaterdag TV maandag FEBRUARI 1970 zaterdag g LS?3 s 511 (Van onze correspondent) HILVERSUM Ze kreeg zes minuten om haar vir tuositeit te demonstreren. De kijkers hebben haar maar vier minuten zien spelen. Tijdens haar tweede televisie optreden in „Voor de vuist weg" viel het licht voor twee minuten uit. Terwijl technici paniekerig door el- Geen school meer kaar liepen en het publiek aan een stunt dacht, speelde de 15-jarige Hilversumse Marjolein de Sterke door als of er niets gebeurd was. „Ik heb het zo vaak gespeeld dat ik er echt geen licht bij nodig heb", zegt ze. Het gemak waarmee ze over zichzelf en haar muzikale ta lent vertelt doet niet onder voor het gemak waarmee ze nu acht jaar viool en strijkstok hanteert. UIT JAARVERSLAG Begin bij Ted ter Braak Strubbelingen duren voort A/vA/VI/V\AAAA/\A/W\/\/VVVVVVI#V*A!WVVWV\A/VWlA/lA/V\AA/\AAAAAAAAAAAAAS\AAnAA/VV\AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA/ »VWIAA/WWVVIi%A/WWVWWVI#WIA/WVWIAAA*WWWVI#WIIWIAII#l/WWWI#l/yMWV\/l/WVVA/V\/%AAIW%AAAAA#IAIWIIWIIIIWWWW\iyi#WIII#lll#IAII^ i Binnen een paar maanden werd haar naam steeds bekender. Ondanks haar veel te kleine handen („ik heb een abnormaal kleine pink") is ze een virtuoos vioolsoliste. Na het vere rende gastconcert in de beroemde Doelenzaal te Rotterdam stroomden er bewonderende reacties binnen. Nog geen halfjaar geleden wilden de ouders van Marjolein niets van pu bliciteit weten. Maar van nu af stijgt haar strretje en publiciteit zal een onvermijdelijk onderdeel van haar le ven worden: haar carrière als solo violiste. Ze is wijs genoeg een wijs heid die schril contrasteert met haar wat kinderlijke en jongensachtige ver schijning om te weten wat ze wil en wat er voor haar is weggelegd. Met nauwelijks verborgen trots toont haar moeder aanbevelingsbrieven die zij ontvingen van grootheden als Ro berto Benzi en Dean Dixon. Moeder en dochter uiterlijk en in manier van doen elkaar sprekend evenbeeld, zij het van verschillende generaties vullen elkaar aan bij het verhaal van die acht jaar. Ze begon met spelen ln de vijfde klas van de lagere school. „Na drie maan den speelde ze al stukken die eigen lijk voor het examen bestemd zijn. In hetzelfde schooljaar dat ze haar les sen begon, speelde se vlekkeloos het vioolconcert van Mendelssohn". Muzi kaliteit had ze van geen vreemde. Haar vader ls eerste cellist in het Ra dio Kamerorkest en moeder is hoofd lerares piano aan de Gooise Muziek- lycea. Dat zich snel manifesterende talent maakte Marjoleins schooltijd overi gens niet prettiger. Ze merkte hoe de anderen haar als een soort buiten beentje gingen behandelen. Haar moe der is nog verontwaardigd als ze ver HILVERSUM. Het ledental van I de VARA is het afgelopen jaar met 15.000 gestegen en op 31 december ge- komen op 473.349. Dit blijkt uit het vandaag gepubliceerde jaarverslag over 1969 van deze omroep. In hoofd- zaak door de vele miljoenen eisende bouw van nieuwe studio's was het af- gelopen jaar voor wat betreft de fi nanciën voor de programma-arbeid een zeer benard jaar. De verhoging van het bedrag, dat de VARA in ver- 1 gelijking met 1968 per uur heeft kun- nen uittrekken voor de programma s is ver achtergebleven bij de kosten verhogingen. Voor een redelijke kwa- liteitsverbetering ontbraken de midde- len en het ziet er volgens het jaarver slag niet naar uit, dat daarin op kor- te termijn verbetering zal komen. In het afgelopen jaar werd een proef genomen met de instelling van een medezeggenschapscommissie, die onder meer volledig op de hoogte werd gehouden van het algemene be stuursbeleid. Gezien de wijze, waar- op deze commissie heeft gefunktio- neerd, heeft de VARA besloten, de proef termijn nog met een jaar te ver lengen. Onderwerpen, die de commis sie aan de orde wil stellen zijn de bestuursstructuur, de taakformulering van de medewerkers, het samengaan van verenigingsdemocratie en mede- beslissingsrecht van de werknemers en j de samenwerking tussen de verschil- lende sectoren bij de VARA. In haar jaarverslag stelt de VARA de vraag, of zo langzamerhand niet paal en perk moet worden gesteld aan het aantal zendgemachtigden, dat j inmiddels de dertig reeds heeft over- schreden. telt hoe de kleine Marjolein op een muziekwedstrijd op school niet meer dan een eervolle vermelding kreeg om dat de jury bang was dat ze anders over het paard getild zou raken: „de prijs ging naar een jongen die op de piano rommelde. Hij kon niet eens muziek lezen". Spijt had Marjolein dus allerminst toen besloten werd haar van het ly ceum te nemen. Om haar talenten maximaal uit te buiten moest ze vier tot zes uur per dag muziek studeren. Het was kiezen tussen school of de muziek. Vindt ze het niet spijtig daar door een beetje buiten de kring van leeftijdgenoten te geraken. „Niks hoor, ik heb het tussen mijn familieleden best naar de zin en ik blijf maar het liefst thuis. Ik heb helemaal geen be hoefte aan vriendinnetjes". Alleen op het muzieklyceum ging ze nog met leeftijdgenoten om. Haar ouders hadden haar er graag wat lan ger gehouden, juist omwille van die contacten, maar ze moest er af: „Ik was er te veel. De directeur vond dat ik te goed was. Ik moest maar ophoe pelen". Marjolein voldoet beslist niet aan het gevestigd idee van een jong talentvol meisje. Geen stil, bescheiden en ge sloten meisje, maar een energiek, wat wijs meisje dat makkelijk voor een jongen aangezien kan worden. „Bij de radio, voor de VPRO, was ik een beetje arrogant, voor de VPRO hindert dat niet hoor, want die willen dat wel. Maar bij Willem Duys heb ik maar een beetje verlegen gedaan. Ze kun nen het krijgen zoals ze het hebben willen", verklaart ze parmantig. Daarvoor had ze al in Ted de Braaks kerstprogramma gespeeld. „Het was eigenlijk het begin van jouw carrière en voor ons het begin van de ellen de", scherts haar moeder een beetje wrang. Haar debuut, althans voor de televisie, maakte ze in het kinderpro gramma „Stuif es in". De topper was natuurlijk het con cert in de Doelen. Ma zegt ervan: „in de Rotterdamse pers die jubelend en thousiast was, zeiden ze zelfs dat dit HAMBURG. (DPA) Het officiële begin van de uitzendingen van de voor de Nederlandse kust liggende piraten zender „Radio Nordsee International" is een week uitgesteld. Een Zwitserse eigenaar van de zender, Edwin Bollier, deelde donderdag mee dat men door het slechte weer de begindatum naar 28 februari heeft moeten verschuiven. De experimentele uitzendingen van het station zijn op de midden- en de korte golf al enige tijd in een groot gedeelte van Europa te horen. Op ver zoeken om reacties van luisteraars naar het voornamelijk pop- en beat- muziek uitzendende piratenschip zijn volgens Bollier duizenden brieven bin nengekomen. Overigens zijn niet alle reacties even gunstig, want zoals be kend is, hebben Noorwegen en Enge land stappen tegen het onder Paname se vlag varende radioschip onder- MARJOLEIN DE STERKE het grootste talent van de laatste veertig jaar in Rotterdam was". Pas na lang denken weet Marjolein welke componist zij het liefst vertolkt op haar Guarneri (fijn instrument maar nog lang niet het einde): Mo zart. Een echte lievelingscomponist heeft ze niet. „Ik verafgood niemand, alleen mijn zusje", lacht ze, terwijl ze de kleine Corina (6) knuffelt. „Zij speelt ook al en het belooft wat". Nadat ze heeft gedemonstreerd hoe klein haar handen inderdaad maar zijn, waar ze toch de meest moeilij ke grepen vlot mee maakt, stuift Marjolein naar boven om haar zieke broer Michael (18 en eerste violist in het Omroeporkest) te verzorgen. Als ze de kamer uit is zucht haar moeder: „Inderdaad, Corina heeft het ook. Alleen weet ik niet of ik het nog eens opbreng om een talent op te voe den. Dat kost vreselijk veel energie, weet je. Je moet voortdurend op ze letten. Geen geintjes voordat de studie feilloos gedaan is. Toevallig zijn we allebei vaklui, m'n man en ik, dus er ontsnapt geen foutje of slordigheid aan ons oor. Dat drukt soms wel eens zwaar". HILVERSUM De redactie van het omroeppersoneelsorgaan „Spreekbuis" zal maandag in spoedvergadering bij eenkomen om zich te beraden over het feit, dat cfe heer K. de Wilde, perso neelscommissaris en lid van de raad van beheer van de NOS de publikatie verboden heeft van de brief, die de groepsraad aan de raad van beheer heeft geschreven. In deze brief worden zoals wij eerder schreven enkele critische kanttekeningen geplaatst bij de samenstelling van de commissie, die een onderzoek moet gaan instellen naar de positie en de structuur van het NOS- journaal. Een lid van de redactie van „Spreek buis" deelde mede, dat men overweegt om de medewerking aan het blad op te schorten. Tevens zal men in een brief aan het bestuur zijn beklag doen over de gang van zaken. Men meent, dat de groepsraad zonder meer het recht had om de brief door het personeelsorgaan te laten publiceren. Volgende week donderdag komt de redactieraad, bestaande uit vertegen woordigers van alle omroepen en de NOS, die tezamen de hoofdredactie vor men, bijeen om zich te beraden. Inmid dels heeft de voorzitter van de redactie raad al een brief aan de heer De Wilde gestuurd, waarin hij zich beklaagt over de uitgeoefende censuur. Maandag komt ook de groepsraad in spoedvergadering bijeen. Dan zal onder meer met de heer De Wilde van ge dachten worden gewisseld. (Van onze correspondent) ROTTERDAM Binnenkort is de oprichting te verwachten van de stich ting Regionale Omroep Rotterdam. De studiecommissie, die indertijd de ge meente Rotterdam heeft geadviseerd over de mogelijkheden van een regio nale omroep, is uitgenodigd haar oor deel te geven over het concept van de statuten. In Amsterdam bestaat al een derge lijke stichting. Ook Rotterdam wil nu klaar zijn op het moment dat de mi nister van C.R.M. en beslissing neemt. Nederland 1. Het middagprogram ma van de KRO is eigenlijk helemaal bestemd voor de kinderen, hoewel toch ook wel veel ouderen belangstel ling zullen hebben voor de twee films van de ..dikke en dunne". Watt en Half Watt treden weer on als redders in de nood voor in moeilükheden Ge raakte lieden, maar hun hulnvaardi"- heid looDt wel eens anders uit dan de bedoeling was. Tweede uitzending voor de jeugd: 0°bele, favoriet programma voor me nige jonge kijker. Oebele gaat foefe len deze keer d.w.z. voetballen. Feije- noord is de rrnrinr. De KRO blijft ook na de fabel en het journaal in de soor*sfeer °n wel dankzij Korvduel met Theo Koomen als snelleider. Deelnemen''0 teams zi'n die van de voetbale'ub Be Ouick ui+ Groninwen de honkbalver°niging pttC uit Haarlem en d° basketbal'ers van Trefters uit Enschede. Aans'"i- t°n<d aan het tweede journaal de 7a- t°rdaeavoodakkoor''0o. tweede afle vering. Na Frans Halsema nu twee eac+Vipreo en wet Aart Staarties en Willem Niiholt. De Dansers van Mos- gen word°n versteekt, met, Sy'"ia de Leur en Marijke Merckens. die be paald ni°t alleen om de dansoasies gasten zün het Engels° zangeresie Cilla Black die operatief haar neus heeft laten veranderen en nu een schoonheid denkt te ziin geworden en het trio Athenea. U't Nederiand ze'f komen een bijdrage leveren San dra en Andres en David Alexandre, Brandpunt krijgt de gebruikelijke veertig minuten voor 'te zaterdaig en dan is het tiM voor Caberetaria van Wim lbo en Ered Rombouts. Zii ha len naar het Minerva paviljoen de be kende Franse chansonnier Charles Trenet. Jetty Pearl (ze komt zelfs nu ze al iaren niet meer zingt en alleen maar huisvrouw is nooit meer van de naam Jet'e van Radio Oranje af) zingt een Trenet-versje in Nederland se vertalm"». De bisschop van Haarlem, mgr. Zwartkruis verzorgt de eniloog. Na het laatste nieuws nog een handvol soort en wel in de vorm van een re portage van de Europese biljartkam- pioenschaonen bandstoten in het, Anel- doornse Orpheus. Ben de Graaf is corpmentator. Nederland 2. Het avondprogramma gaat van start met de fabeltjeskrant, het journaal en Scala, waarna de AVRO een aflevering van Vaders te gen wil en dank brengt. Het journaal wordt gevolgd door een andere vaste zaterdagse serie en wel The High Cha parral. Vermaak ook op het tweede net en wel precies als de Zaterdagavondak koorden op Nederland 1 zijn verklon ken. Het zijn Gert en Hermien, die gezamenlijk weer een aantal liederen gaan zingen. Ze ontmoeten uiteraard ook de nodige gasten. Daarbij zijn ondermeer Freddie Golden, de Zwol lenaar, die een voortreffelijk orkestje leidt in de James Last-stijl. de jonge trompettist Marty, bekend van de Vuist van Willem Duys, het zangeres je van het levenslied An ja, de confe rencier Jack Reinders en niet te ver geten de Duitse zanger Gus Backus, een van de Amerikaanse soldaten, die in Europa bleven hangen na hun demo bilisatie. Jongste medewerkster Elsje Wennink, een Timmermans-ontdek king. De AVRO-avond wordt besloten met een aflevering van de Engelse histo rische serie the Life and Times of Lord Mountbatten. Behandeld wor den de laatste oorlogsjaren en dan wel voornamelijk de strijd in het Ver re Oosten, waar Mountbatten de Ja panners versloeg. Samen met de le gendarische Douglas MacArthur dan natuurlijk. Nederland 1. Tussen drie en vijf een hele reeks bekende uitzendingen, zoals het weekjournaal, Skippy, het internationaal jeugdjournaal. Open baar Kunstbezit (het eerste deel van een serie over het Mauritshuis) en de voetbaluitslagen. In Passepartout een rechtstreekse reportage van de wedstrijden in Bel gië en het wereldkampioenschap cy- clecross. Om vijf uur is er dan nog een kerk dienst uit de Zuiderkerk te Enkhui zen, waarin voorgaat de Nederlands Hervormde predikant ds. G. Boo gaard. Het avondprogramma verschilt aanvankelijk niets van dat van ande re zondagen, d.w.z. de fabeltjeskrant, de bij bel vertelling en dan nog een kerkelijke uitzending, waarin van daag een filmportret te zien zal zijn van Huib Oosterhuis, dichter en stu dentenpastor in Amsterdam. Huib Oosterhuis was een van de eerste priesters, die zijn voornemen te ken nen gaf te gaan trouwen. Het celibaat zal dus wel een van de belangrijkste gespreksonderwerpen in dit halfuur tje zijn. De VARA komt aan bod om half acht met Signalement. Hierin een film van Abram de Swaan en Paul van den Bosch, die een lange reis hebben gemaakt door Zuid-Amerika. Het onderwerp Op zoek naar Kunst in Peru beperkt zich niet tot het foto graferen van de restanten van de In ca beschaving in dit machtig interes sante land, maar graaft bij wijze van spreken ook politiek heel diep. Een kwartiertje met VARA's om budsman drs. Marcel van Dam gaat vooraf aan het tweede journaal. Daar na Savoir Vivre, een televisiesDel van William Fairchild in een vertaling van Jan Gerhard Toonder. Het wordt ge speeld onder regie van Eimert Kruid hof door ondermeer Ina van Faassen, Peter Aryans, Steye van Branden burg en Heieen van Meurs. Savoir Vi vre is een spel over echtelijke on trouw. Daarna het zevende deel van In disch ABC, ondertitel het Riik Over zee in vlammen. Van de NVSH krij gen we tenslotte nog de uitzending Sextant, die is gewijd aan de vraag waarom er op scholen sexuele voor lichting dient te worden gegeven. Nederland 2. De NOS gaat van start met de fabel, het journaal en de To venaar van Saburac. Twee delen van Studio Sport wor den gescheiden door Panoramiek met achtergrondinformatie over de een of andere zeer actuele zaak en Tob Spion. Na Studio Sport deel twee het programma Video, waarin Netty Roo- senfeld en Kees van Langeraad na gaan, wat de invloed van de televi sie in de celibaatskwestie is geweest. Heel wat uitzendingen zijn aan dit on derwerp besteed. Hoe heeft de kijker daarop gereageerd? (Van onze correspondent) ROTTERDAM De radio brengt zondagmiddag reportages van die voet balwedstrijden die eventueel toch door gaan, de tafeltenniskampioenschappen in Utrecht, de schaatswedstrijd Neder land B—Rusland B in Deventer, de turnkampioenschappen voor keurgroe- pen in Assen en de Europese kampioen schappen bandstoten in Apeldoorn. Op tv zondagavond onder meer 19.35 uur (Nederland II) eventueel beelden van voetbalwedstrijden, de Europese biljartkampioenschappen, de tafelten niskampioenschappen, de basketbalwed strijd NederlandFrankrijk (dames), de strandloop IJmuiden-Bloemendaal, de schaatswedstrijd Nederland BRus land B, de wereldkampioenschappen cycle-cross in Zolder en de wereldkam pioenschappen skiën schansspringen in Tsjecho-Slowakije. HILVERSUM 1. 8.00 Nws. 8.13 Voor het platteland. 8.25 Weer of geen weer. (9.00 Sport- mededelingen). 9.45 Uitz. Humanis tisch Verbond. 10.00 Kinderdienst. 10.30 Oud-Katholieke Hoogmis. 11.30 Vraag en antwoord. 11.40 De Open Deur. 12.00 Muzikaal Onthaal 13.00 Nws. 13.10 Lezing. 13.19 Radiojournaal. 13.35 Knipperlicht. 14.05 Stereo: Licht ensemble. 14.30 Langs de lijn. 17.00 Stereo: Populaire muziekshow. 17.50 Nws. 18.05 Mededelingen. 18.10 Langs de lijn. 18.30 Kwikzilver. 18.55 Bij na der inzien. 19.30 Nws. 1935 Lezing. 20.00 In-druk. 20.30 Stereo: Gev. verz. pl. progr. 22.05 Gesprekken. 22.30 Nws. 22.40 Mededelingen. 22.43 Radiojour naal. 22.55 Gevar. pl. progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II 298 m. 8.00 Nws. 8.10 Stereo: Badinerie. 9.00 Nws. 9.15 Stereo: Laudate. 10.00 Eucharistieviering. 11.00 Nws. 11.02 Stereo: Amus. muz. 11.55 Mededelin gen. 12.00 Klass. muz. 12.40 Tussen beide. 13.00 Nws. 13.10 Voor de jeugd. 13.25 Stereo: Muz. lezing. 13.45 Stereo: Klass. muz. en mod. muz. (15.20 Li terair progr.) 16.15 Gastcollege. 17.00 Bantistische kerkdienst. 18.00 Convent 18.30 Preektoon. 18.45 Kerk veraf en dichtbij. 19.00 Stereo: Mod. gew. muz. 19.30 Lezing. 19.45 Stereo: Klass. ka- mermuz. 20.05 Zondagavondzang. 20.30 Stereo: Muz. 21.30 Stereo: Volkslied jes. 22.40 Audio. 23.45 Wereldkampioen schappen Sprint op de schaats. 23.55 Nws. HILVERSUM III 240m. 9.00 Nws. 9.02 Pyamissimo. 10.00 Nws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 Muziek Mozaïk. 12.00 Nws. 12.02 Verzoekpl. 14.02 Progr. gastarbeiders. 16.00 Nws. 16.02 Licht pl. progr. 17.00 Nws. 17.02 Actualiteiten en Toto-uit slagen. 17.05 Lichte platen. BRUSSEL 234 m. 12.00 Licht muz. progr. 13.00 Nws. SOS-berichten voor schipners. 13.20 Ooera- en Belcantoprogr. (14.00 Nws.) 15.30 Sport en muziek. (17.00 en 18.00 NWS.). 18.30 Katholiek-godsdienstige uitz. 19.00 Nws. 19.30 Gevar. muz. progr. 22.00 Nws. 22.20 Dansmuz. 23.00 Nws. 23.40 Nws. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ochtend gymnastiek. 7.23 Lichte gramm.muz. (7.30 Van de voorpagina). 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Aktualiteiten. 8.20 Lichte gramm. muz. 9.00 Stereo: Klass. muz. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Volksmuz. uit Séné- gal. 9.50 Koning Klant. 10.00 Voor de huisvrouw. 11.00 Nws. 11.03 Stereo: Mod. en klass. muz. 12.00 Gevar. pro gramma. (13.00 Nws. 14.25 Schoolra dio). 15.00 Stereo: Filmmuz. 15.30 Ste reo: Oude kamermuz. 16.00 Nws. 16.03 Lichte muz. 16.30 Voor de jeugd. 17.30 Licht orgelspel. Overheidsvoorl. 17.40 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Radio journaal. 18.25 Lezing. 18.30 Stereo: Johan Willem Friso Kapel. 19.15 The Dutch Swing College Band. 19.30 Nws. 19.35 RVU. 20.05 Komt u maar... 22.20 Lezing. 22.30 Nws. 22.40 Mede delingen. 22.43 Radiojourn. 22.55 Ste reo: Jazz in aktie. HILVERSUM n 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Klass. muz. (7.30 Nws. 7.32 Actua liteiten. 7.50 Overweging. 8.00 Nws. 8.32 Voor de vrouw. (9.00 Gymn.) 10.00 Mod. muz. 10.15 Muziekleven. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.30 Bejaardennrogr. 11.54 Bericht Vasten- aktie. 11.55 Meded. 12.00 Gevar. pro gramma. (12.05 Lezenswaardieheden; 12.21 Voor boer en tuinder; 12.26 Me ded. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten.) 14.05 Schoolradio. 14.30 Stereo: Mod. kamermuz. 15.00 Geref. middagdienst. 15.30 Zoeklicht op Friesland. (16.00 Nws.& 17.20 Over heidsvoorl. 17.30 Voor kleuters. 17.45 Voor de jeugd. 18.00 Stereo: Meisjes koor. 18.li9 P.P.R. 18.30 Nws. 18.41 Ac tualiteiten. 19.00 Literama. 19.15 Muz. en dienst. 19.45 Stereo: Amus. muz 20.10 Stereo: Lichte gramm. muz. 20.25 Praatje. 20.30 Stereo: Klass. mu ziek. 21.50 Stereo: Licht instrumentaal sextet. 22.20 Overdenking. 22.30 Nws. 22.40 Voorrang. 23.30 Stereo: Mod. mu ziek. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Fit. 10.00 Nws 10.03 PoDstation. (11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Lynx (of Los). 13.00 Nws. 13.03 Actualiteiten. 13.08 Licht muz. progr. 14.00 Nws. 14.03 Holster. (15.00 Nws.) 16.00 Nws. 16.03 lORRrrr17.00 Nws 17.02 Actualiteiten. 17.07 Verzoekpla ten. Nederland I 16.00 NOS: Journaal. 16.02 KRO: Jeugdprogramma. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 KRO: Kopduel. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Zaterdagavondakkoorden '70. 21.15 Brandpunt. 21.55 Cabaretaria. 22.40 Epiloog. 22.45 NOS: Journaal. 22.50 Biljarten: Rep. Europese kamp.schappen. Nederland II 18.45 De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 AVRO: Vaders tegen wil en dank (serie). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: The High Chaparral 21.10 Gert en Hermien. 22.00 The life and times of Lord Mountbatten. 22.50 NOS: Journaal. Nederland I 14.30 TELEAC: Studeren - wiskunde. 15.00 NOS: Journaal. 15.02 Weekjournaal - met titels voor slechthorenden. 15.22 Verkeersinformatie. 15.25 Skippy. 15.50 De Verrekijker. 16.00 Openbaar Kunstbezit. 16.15 Passepartout. 16.55 Toto-uitslagen. 17.00 IKOR: Hervormde kerkdienst te Enkhuizen. 18.55 NOS: De Fabeltjeskrant. 19.00 CVK-IKOR-RKK: Bijbel vertelling voor kinderen. 19.05 CVK-IKOR: Dromen van Huub Oosterhuis. 19.30 VARA: Signalement. 20.15 Ombudsman. 20.30 NOS: Journaal. 20.35 VARA: Savoir Vivre (spel). 21.45 Indisch ABC - VII. 22.35 NVSH: Sextant. 22.55 NOS: Journaal. Nederland H 18.55 NOS: De Fabeltjeskrant. 19.00 Journaal. 19.05 De tovenaar van Saburac 19.30 Studio Sport I. 20.15 Panoramiek. 20.40 Tob-Spion (feuilleton). 21.05 Studio Sport II. 21.30 Video. 22.20 Journaal. Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe. 19.13 Jeugdherinneringen. 19.30 Tweekamp. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Actualiteitenrubriek. 20.45 Gevraagd. 21.45 Met speciale opdracht (spionagefilm). 22.35 Koorzang. 22.45 NOS: Journaal. Nederland n 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS- Scala. 19.30 VARA: Coronation Street. 19.55 STER- Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20 15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Sherlock Holmes (serie) 21.10 Coventry nu (documentaire). 21.50 Gekke jongens, mooie meiden. 22.15 Achter het nieuws. 22.55 NOS: Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 7