KONINGIN ONTVING JONGE SCHILDERS I 1 Heintje Simons „in de wolken"met huldiging Herkomst blijft duister ondanks alle onderzoek Bekende opera-fragmenten met tenor Kruno Cigoj Conflicten bij NOS naderen oplossing elektro- monteurs Bij Mak van Waay 48 mille voor een Breitner Kostbare Titiaan ontdekt Folkloristisch Danstheater blijft in de zorgen Nederlandse kunst naar Expo Spaans danspaar Susanne Y José Marilyn Monroe in „Busstop" fi HOOGOVENS IJMUIDEN TV vanavond Radio donderdag TV woensdag TV donderdag WOENSDAG 25 FEBRUARI 1970 ld, ZEVEN GOUDEN PLATEN VOOR JONGENSTENOR Hoogovens Dmuiden vraagt enige voor onderhoud»- en reparatiewerkzaamheden aan apparatuur en installaties van zeer uiteenlopende aard. Een goede theoretische vakopleiding en praktische ervaring zijn vereist. Leeftijd: 25 - 45 jaar. Men kan in dagdienst of in ploegendienst worden geplaatst. Aanvangssalaris 11.612,- per jaar, overeenkomend met bruto ca. 223,- per week in dagdienst en ca. 264,- bruto per wede in ploegendienst. BREDASE SCHILDERIJENZAAK AVRO-PROMENADECONCERTEN NAAR LEIDEN VERPLAATST Gré Brouwenstein Wellicht openbare verkoop FranQois Villon-prijs voor Vera Feyder Nederlandse inzending Montreux-festival SCHIPHOL. Nederlands 14-jarige zingende en filmspelende fenomeen Hein tje Simons, zijn vader, een voormalige mijnwerker, en zijn moeder, zijn gister middag allen in de wolken geweest met zeven gouden platen, die de parmantige jongenstenor zes km boven Rotterdam in een chartervliegtuig werden uitgereikt te midden van een zich in het middenpad ver dringende menigte van journalisten en fotografen, die het vliegtuig bijna uit ba lans bracht. AMSTERDAM. Een schilderij van Breitner voorstellend een portret van een jonge vrouw met rode muts op het hoofd heeft gisteren op een enkele dagen duren de kunstveiling bij Mak van Waay in Amsterdam 48.000 gulden opgebracht. Het werk kwam in het bezit van een Neder landse verzamelaar. In de kunstveiling is opgenomen een deel der nalatenschap pen van mevrouw J. C. Beuker-van Heu- kelom uit Heelsum en mevrouw G. H. C. de Muinck-Janssenius de Vries uit Zwol le. Er was grote internationale belang stelling voor deze openbare verkoping vooral van Belgen, Duitsers en Engelsen. Een tweede doek van Breitner dat on der de hamer kwam, „Portret van Sara de Swart" werd verkocht voor 16.000 gul den. Een kinderportret van Hodges ging ▼oor 7200 gulden. Ook Isaac Israels no teerde goed: „Vier modinettes in een atelier" werd verkocht voor 9200 gulden en „Bij de hoedenmaakster" voor 6400 gulden. Van de nu voor het laatste jaar als een leeuwerik zingende Heintje, die ieder mo ment de fatale baard in de keel kan ver wachten, heeft zijn grammofoonplaten maatschappij thans meer dan tien miljoen platen verkocht. Van die tien miljoen zijn er meer dan zeseneenhalf miljoen in Duitsland beland, waar Heintje met zijn vloeiende Duits een succes heeft geboekt, dat naar Nederlandse maatstaven bere kend, alle records slaat. Op zijn boeken plank prijken intussen nu reeds meer dan twintig gouden platen, een platina plaat en een Edison. Stewardessen droegen een lang in goud gehuld pakket door het middenpad van het vliegtuig naar Heintje: een grote gou den één met zeven gouden platen erach ter, die de nullen voorstelden van de 10.000.000. Heintje sprak daarop over de boordtelefoon tot de vele genodigden de woorden: „Hardstikke bedankt." De groep genodigden was speciaal per vliegtuig van Schiphol naar het Maas trichtse vliegveld Beek gebracht om op de terugweg naar Amsterdam hoog in de lucht het festijn bij te wonen. Het werd midden in de cabine zo goed en zo kwaad als dat ging muzikaal opgeluisterd door Eddy Christiani, Coen van Orsouw en Ni co Prins. ADVERTENTIE Schriftelijke sollicitaties onder nr. HF 64, te richten aan afdeling Personeelsvoorziening. Hoofdkantoor 2, Hoogovens IJmuiden. Telef. inlichtingen; 02510 - 94000. VAIANO (Reuter) Een restaurateur van kunstwerken in het Italiaanse plaats je Vaiano, die door een priester was ge vraagd een schilderij te komen schoon maken dat al jaren achter het altaar van zijn kerk had gehangen, heeft na het ver wijderen van zeven verflagen ontdekt dat het een kostbaar schilderij betreft van de Italiaanse schilder Titiaan. Het kunst werk dat ondertekend is met „Tiziano fecit" (gemaakt door Titiaan) is door een deskundige geregistreerd als het vermis te derde werk van „De kroning van Christus" van de 16de-eeuwse meester. Van de andere twee delen bevindt zich er een in het Louvre te Parijs en het an der, dat door Napoleon uit een kerk in Milaan werd weggehaald, is nu in Mo naco. Men heeft nog geen beslissing genomen wat men met het kunstwerk gaat doen. Koningin Juliana heeft gisteren ap paleis Soestdijk de jonge schilders ontvangen, die eind vorig jaar de koninklijke subsidie hebben gekregen. Deze aanmoedigingsprijs wordt elk jaar aan zes jonge schilders (onder de dertig jaar) toegekend. Dit jaar was de Haarlemmer P. Zwaanswijk een van de bekroonden. De koningin po seert hier te midden van de schilders. Het zijn, v.l.n.r. W. Zwaagstra, W. Nobbe, S. Zuijderland en P. Zwaanswijk. Twee andere bekroon den, K. Spermon en N. R. van de Wint waren niet aanwezig. (Van onze correspondent) DEN HAAG. Gezien de verwachtin gen ten aanzien van de in 1971 ter be schikking komende middelen en de daar uit volgende noodzaak van afweging van prioriteiten, acht minister Klompé van CRM het uitgesloten de Stichting Inter nationaal Folkloristisch Danstheater een subsidie te geven die het geraamde te kort van 467.500,ook maar enigszins benadert. Aldus antwoordt de minister op vragen van de leden van de Tweede Ka mer drs. Visser (D'60) en dra. Voogd (PvdA). Mocht het mogelijk zijn, aldus gaat de minister verder, dat de stichting haar be groting 1970/1971 zeer aanzienlijk be snoeit en van andere zijden belangrijke bijdragen kan verkrijgen, dan kan de mi nister het voortzetten van werkzaamheden der stichting voor het seizoen 1969/1970 mogelijk helpen maken door een verho ging van het bedrag van 16.000,aan voorstellingssubsidies tot een maximum van 30.000,Het zal dan voor 1970/ 1971 niet mogeïijk zijn in verhouding tot dat bedrag veel hogere bedragen ter be schikking te stellen. ADVERTENTIE (Van onze correspondent) BREDA. De Bredase politie is nog volop doende met het onderzoek naar de herkomst van de vier schilderijen, vori ge week in beslag genomen op de Heu velbrink in Breda, toen een Duitser en een Belg doende waren de kunstschatten aan de man te brengen. Zoals gemeld probeerden twee mannen, een Duitser en een Belg, in Breda een David Teniers, een Abraham Jansen, een voorganger van Jan Breughel en een potloodtekening van J. Israels te verkopen, waarbij de vraagprijs 150.000 gulden was. DEN HAAG. Op het Expo-terrein te Osaka zal een der gebouwen een grote internationale kunsttentoonstelling her bergen. In dit Expo-museum van beelden de kunst, waar meesterwerken uit vele landen en uit alle tijden aanwezig zullen zijn, zal Nederland vertegenwoordigd zijn met elf schilderijen van Frans Hals, Rembrandt, Jan van Goyen, Isaac van Ostade, Gerard Terborch, Abraham van Beyeren, Jacob van Ruysdael, Jan Steen. Vincent van Gogh, en Mondriaan. Deze internationale kunsttentoonstelling staat geheel los van de Nederlandse deel name aan de Expo mte een eigen pavil joen. WWVWWVyWWW/WWMMWMI (Van onze correspondent) HILVERSUM. De promenadecon certen, die de AVRO in dit en het volgende seizoen door de televisieca mera's liet registreren, zullen voortaan in de Stadsgehoorzaal in Leiden wor den opgenomen. De twee vorige con certen waren in „Orpheus" in Apel doorn, maar wegens het gebrek aan belangstelling van de zijde van het publiek heeft de AVRO tot de ver huizing besloten. In Leiden kan men altijd op een goed gevuld huis reke nen. Jaarlijks worden daar 64 concer ten gegeven, meestal voor een uitver kochte zaal. Het eerstkomende concert is geheel gevuld met operafragmenten. Als so listen heeft de AVRO Gré Brouwen stein en de 19-jarige tenor Kruno Ci goj weten aan te trekken. Het begelei dende orkest is het Omroeporkest on der leiding van Leo Driehuys. De op name is op 12 maart, de uitzending volgt een dag later op Nederland 2. Het programma is zo samengesteld dat het voor het publiek in de zaal en thuis een feest der herkenning wordt. Er worden fragmenten gekozen uit „Tosca", „Rigoletto", „Gianni Schic- chi", „Cavaleria Rusticana", „Car men", ,La Traviata" „Faust", ,11 Tro- vatore", „La Bohème" en „Othello". Kruno Cigoj is in ons land nog niet zo bekend. Ondanks zijn leeftijd hij is daarmee wel de jongste opera ster van de wereld heeft hij zich als een prachtige stem laten horen. Hem wordt een grootse toekomst voor speld. De uit Joegoslavië afkomstige zanger heeft in Rusland, Oostenrijk, Duitsland en zijn vaderland reeds veel gezongen. Zijn ontwikkeling kwam De verdenking tegen beide verkopers was dat de kunstwerken gestolen waren, maar tot dusver is daarvan niets komen vast te staan en de twee mannen zijn dan ook in vrijheid gesteld. De Bredase po litie gaat in samenwerking met de West- duitse voort met een onderzoek dat ge richt is op de herkomst van de kunst werken. Intussen is de douane-recherche een on derzoek begonnen naar de frauduleuze in voer in ons land. Dit is een misdrijf, dat te zijnen tijd in elk geval voor de recht bank aan de orde moet komen. De kunst werken zullen, zoals gebruikelijk bij in beslag genomen goederen welke niet ver nietigd worden, openbaar worden ver kocht ten bate van de staat. Dit echter uiteraard alleen als de eigenaren door de politie niet kunnen worden opgespoord en de rechter niet tot teruggave aan de Duitser en de Belg beveelt. PARIJS. De Franse prijs voor poë zie, de Francois Villonprijs, is gisteren toegekend aan Vera Feyder voor haar bundel „Pays d'absence." Vera Feyder is van Poolse afkomst Zij genoot haar opvoeding in België en is thans medewerkster van de Franse radio en televisie. Zij is voorts toneelspeelster. Nederland l.Geen woorden maar daden vormt het jeugdprogramma dat de AVRO op deze middag voor de jonge kijkers op het menu zet. De tweede van drie internationale ron den, waarin Ajax uitkomt tegen Rot- Weiss Essen in de sporthal van Til burg. Het avondprogramma brengt ons eerst naar het praathuis. Dan het journaal en Scala met als gebruikelijk gevolg Kenmerk, de wekelijkse infor matierubriek voor de kerken. Na het journaal krijgt de K.V.P. de zendtijd voor politieke partijen alvorens de hoofdfilm de aandacht vraagt. Het is ditmaal een bekende Amerikaanse rolprent, nl. Bushalte (Busstop) naar het gelijknamige toneelstuk van Wil liam Inge. De Stichting Soeutera komt op deze NOS-avond ook nog met een film van de Stichting Nederlandse Vrijwilli gers. In de rubriek Eigentijds wordt aan dacht besteed aan het werk van de componist en schrijver Erik Satie, die al vele jaren dood is, maar wiens in vloed nu nog kan worden geconsta teerd. In deze „biografische show" worden de kijkers geconfronteerd met chansons en filmflitsen. Medewerken den zijn ondermeer Henriette Klautz, Paul Deen, Herman van Etteren, Mei- nard Kraak en Jan Mul. De samen steller is Frans Boerlage, die ook de regie voor zijn rekening neemt. Nederland 2. Direct na de fabel en het nieuws komt de AVRO. Tussen zeven en acht een natuurfilm uit de serie Audubon Wildlife Theatre een van ijs en vuur en de advies- en informatierubriek Info met Jaap van Meekren en Ilse Wessel als raadge vers. Na het journaal van acht uur Wil lem Duys met zijn Jonge mensen op weg naar het Concertpodium, dat dit maal komt uit het Utrechts Conserva torium. Op het programma staan o.m. de ouverture uit Le Nozze di Fi garo, Ravels Habanera, het derde pi anoconcert van Prokofief, een frag ment uit de tweede orkestsuite van Strawinsky en eigen composities. Drie kwartier vervolgens voor de balletliefhebbers. Joes Odufre richt de schijnwerpers op het vermaarde danspaar Susanne y Jose, dat na 21 jaar zwerven door de hele wereld een streep zet onder z'n carrière. In Ne derland begonnen ze hun loopbaan en in ons land ook maakten ze hun grote afscheidstoumee, die een geweldig succes werd. Naast het paar zelf tre den op de gitarist Andres Batista, de flamengo-zangeres Maria la Talegona en de flamengozanger Jesus Heredia. Odufre beperkte zich niet alleen tot het in beeld brengen van het af- scheidsoptreden, maar deed ook een greep in de archieven om nog eens oude beelden van het paar te laten zien. Ze zijn nl. tal van malen tijdens hun bezoeken aan ons land voor de televisie opgetreden. Het AVRO-aandeel in de woensdag wordt besloten met de medische ru briek, die als Spreekuur door dokter A. C. van Swol wordt gepresenteerd. Daarna brengt de Bond zonder Naam nog een programma onder de titel Jong-Oud. Na het laatste nieuws vol gen dan nog twee Teleac-cursussen en wel de Spaanse en het voorlich tingsprogramma over studeren, dat ditmaal de wiskunde tot onderwerp heeft. goed op gang aan de Weense Volks opera. Het is de eerste maal dat Gré Brou wenstein, de sopraan die volgend jaar haar carrière wil afsluiten, en Kruno Cigoj, een tenor die nog.aan het be gin van zijn loopbaan staat, gezamen lijk optreden. Samen zullen zij het duet „Parigi, o caro noi lasceremo" uit de derde akte van „La Traviata" zingen. (Van onze correspondent) HILVERSUM. Na twee dagen vergaderen zijn de NOS-groepsraad en personeelscommissaris K. de Wilde het met elkaar eens geworden in het conflict, dat ontstond naar aanleiding van de instelling van een commissie, die de structuur van het NOS-journaal nader gaat bekijken. De Groepsraad publiceerde een me dedeling voor het personeel, dat als volgt luidde: „beide partijen zijn vol ledig tot elkaar gekomen. In het be lang van de samenwerking in de na bije toekomst zijn aan beide zijden en kele concessies gedaan, welke echter de principes onveranderd gelaten hebben. Nadere verklaringen zullen worden gepubliceerd, nadat het be sprokene door de personeelscommis saris in de Raad van Beheer is ge bracht". Woensdag vergadert de Raad van Beheer. De als „censuur" gedoodverfde in greep van de heer De Wilde om de als kopij aangeboden en geaccepteer de brief van de Groepsraad uit het omroeppersoneelsblad „Spreekbuis" te verwijderen is slechts zijdelings in het gesprek van dinsdag ter sprake gekomen. Donderdag zal op deze kwestie zeer diep worden ingegaan in een gesprek tussen de personeelscom missaris en de redactieraad van het blad. Een van de attracties van de speel film die vanavond op Ned. I om 20.30 zal worden uitgezonden, is ongetwij feld de aanwezigheid van de nu le gendarische Marilyn Monroe in haar eerste grote dramatische rol. In „Busstop" van Joshua Logan uit 1956 werden n.l. voor het eerst acteurs- eisen gesteld aan de toen 26-jarige ac trice die weliswaar van 1948 in de filmstudio's actief was, maar nooit verder was gekomen dan het typeren van het domme, blonde meisje dat graag met een rijke-man wilde trou wen („Gentleman pufer blondes", „How to marry a millionaire"). Al leen in „The Seven year's itch" die Billy Wilder een jaar eerder met haar gemaakt had, bewees Marilyn tot meer genuanceerde rollen instaat te zijn, en „Busstop" bevestigde dit ver moeden, Marilyn Monroe was juist in die tijd in contact gekomen met de toneel schrijver Arthur Miller, ze was toneel lessen gaan nemen bij Lee Strasberg van de Actors Studio in New York en in het jaar dat Busstop werd beëindigd trouwde zij niet alleen met Arthur Mil ler, maar vertrok bovendien naar Lon den om naast Laurence Olivier een hoofdrol te spelen in „The prince and the showgirl." De periode van sex- symbool en van „dumb blonde" scheen voorbij. De rol in „Busstop," een verfilming van een toneelstuk van William Inge, was die van een goedkoop zangeresje in een café-chantant langs de weg, waar toevallig de eenvoudige cowboy Bo Decker (Don Murray) afstapt op weg naar een rodeo. Bo die op de boerderij van zijn vader niet veel kans heeft gekregen om ervaringen met vrouwen op te doen, wordt op een ou derwetse manier hals over kop ver liefd op het zangeresje dat zich Cherie noemt en niemand kan hem zijn voor nemen uit het hoofd praten om met Cherie als zijn vrouw terug te keren naar de ouderlijke farm. Cherie is te ralistisch om zich ook maar een ogen blik lang een illusie te maken over dit plan, maar Bo zet door en over wint tenslotte. Een en ander speelt zich voorname lijk af in het café, waar Cherie zingt en waar, vanwege een sneeuwstorm buspassagiers moeten overnachten, wat Bo de kans geeft zijn halsstarrige geliefde te overtuigen. Een in vele op zichten typisch Hollywood- liefdesge schiedenis, waarin de partners als voorbeelden fungeren van twee popu laire categorieën uit de Amerikaanse folklore: de naïeve cowboy en de bar- zangeres met het gouden hart. CHARLES BOOST. (Van onze correspondent) HILVERSUM. Voor de NCRV gaat „Kijk Kijk" als officiële inzen ding naar het televisie-festival in Mon- treux, dat van 23 tot 30 april wordt ge houden. Voor het concours wordt in gezonden het Vara-programma „Hadi- massa". Eén van de Duitse inzendin gen zal de Dusty Springfieldshow van de Nederlandse regisseur Bob Roey ens zijn. HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymnastiek. 7.20 Lichte gramm.muziek. 8.00 Nws. 8.11 Raidiojournaa. 8.20 Lichte gram- mofoonmuziek. (8.30 De groenteman). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Parels der muziek. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 11.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws). 11.30 Rondom 12. (11.55 Beursberich ten). 12.30 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Radiojuournaal. 13.30 Klassieke muziek. 14.30 Gesprek. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.03 Opera. 17.00 Lichte gramm.muziek. 17.30 „O": een rondje radio. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.20 Uitz. B.P. 18.30 Licht instrumentaal ensem ble. (18.40 Quiz). 18.55 Voor de kin deren. 19.00 Moderne muziek. 19.25 Gesproken brief. 19.30 Nws. 19.35 Ge sprekken. 20.05 Moderne en semi-klas- sieke muziek. 21.45 Hoorspelen. 22.30 Nws. 22.38 Mededelingen. 22.40 Radio journaal. 22.55 Melodietjes. 23.20 Mu ziek. 23.55 Nws. HILVERSUM H, 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Klassieke muziek. (7.30 Nws; 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging; 8.00 Nws). 8.30 Nws. 8.32 Voor de huis vrouw. (9.00 Gymnastiek). 10.00 Pe dagogische rubriek. 10.20 Muziek. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.54 Be richt Vastenactie. 11.55 Mededelingen. 12.00 Los-Vast. (12.26 Mededelingen land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten). 12.50 Protestantse kerk dienst. 13.10 Los-Vast. 14.00 The Kili- ma Hawaiians Show. 14.30 Klassieke en moderne liederen. 15.00 Hervorm de middagdienst. 15.30 Meer over min der. (16.00 Nws). 17.45 Hier en mu. 18.00 Radiocompetitie. 18.30 Nws. 18.41 Hier en nu. 19.00 Spektrum. 19.15 Le ger des Heilskwartier. 19.30 Klassieke muziek. 20.00 Hoorspel. 20.21 Lichte grammofoonmuziek. 20.30 Gevarieerd programma. (22.20 Avondoverdenking, 22.30 Nws. 22.38 Parlementair dagover zicht). 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Muziek. 9.30 Zzzzoefff. 10.00 Nws. 10.03 Muziek (11.00 Nws.). 12.00 Nws. 12.03 Popslick. 13.00 Nwi. 13.03 Actualiteiten. 13.08 Licht mu- ziekprogr. 14.00 Nws. 14.03 Holster. (15.00 Nws). 16.00 Nws. 16.03 Pop magazine. 17.00 Nws. 17.02 Actualitei ten. 17.07 Verzoekplaten. BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Gevarieerde mu ziek. (12.40 SOS-berichten voor schip pers). 12.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nws en SOS-berichten voor de schippers. 13.20 Tafelmuzieki 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. (15.00 Nws). 15.30 Casinomuziek. 16.00 Nws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Lichte muziek. 16.15 Programma. 17.00 Nws. 17.15 Jazzkroniek. 18.00 Nws. 18.03 Popmu ziek. 18.28 Paardesportuitslagen. 18.30 Franse les. 18.33 Gramm.muziek. 18.35 Verkeerstips. 18.40 Gramm.muziek. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte muziek. 19.00 Nws. 19.40 Amusementsmuziek. 19.45 Politieke uitzending. 19.55 Lichte muziek. 20.10 Boekbespreking. 20.25 Gramm.muziek. Nederland 1 17.00 AVRO: Voor de kinderen. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 CVK-IKOR-RKK: Kenmerk. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 Uitz. K.V.P. 20.30 NOS: Busstop. 22.00 Uitz. Stichting Soeutera. 22.15 NOS: Progr. rond Erik Satie. 22.45 Journaal. Nederland n 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: Het wonder der natuur. 19.30 Info. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Muz.programma. 21.05 Filmopnamen danspaar Susana y José. 21.50 Spreekuur. 22.20 Jong - Oud. 22.30 NOS: JournaaL 22.35 TELEAC: Spaanse les - les 6. 23.15 Studeren - Wiskunde (herh.). Nederland I 10.45 en 14.00 NOT-NOS: School televisie. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VPRO: Monsieur Jean-Claude Vaucherin. 19.37 Waar is Hans Verhagen? 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VPRO: Berichten uit de samenleving. 20.35 Show met Adèle Bloemendaal. 21.15 Cinestud. 22.00 Zwart en zilver. 22.30 NOS: Journaal. 22.35 TELEAC: Bij leven en welzijn - les 7 (herh.) Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 Van gewest tot gewest. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 TROS: TROS-Toto. 20.40 Kleur: De zeven zeeën. 21.30 Adam. 22.15 Wegwezen. 22.40 CVK-IKOR: De medemens en Friedrich Weinreb. 23.10 NOS: JournaaL A

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 13