wilt u ook profiteren van deze kwaliteits-zigzag? SINGER „Fotograferen in het weekend? Meteen leeg toestel zeker!" $6 m t m (om met 2 gratis Knorr bouillontabletten te testen wat de lekkerste bouillon van Nederland is.^ Bij een eerlijke smaakvergelijking tussen Knorr en andere bekende Nederlandse bouillonmerken, gaven van 5 beroemde Nederlandse vrouwen er 4 de voorkeur aan Knorr.* Nu bent u aan de beurt om gratis te proeven en te vergelijken. Bij elk dubbel voordeelpak Knorr Bouillon zitten nu tijdelijk 2 gratis tabletten voor een extra liter bouillon. Proef die gratis Knorr bouillon. Als u Knorr niet véél lekkerder vindt, dan het merk dat u tot nu toe gebruikte, kunt u uw aangebroken Knorr pakje terugsturen naar Knorr, Postbus 4300, Amsterdam. U ontvangt dan uw geld terug. Waarmee we maar willen zeggen, dat u echt geen genoegen meer moet nemen met andere bouillon,want Knorr is gewoon beter en niet duurder. CO-OP Populair in naam maar ook in prijs Op zoek naar een leuke (andere) baan? Kom eens praten met ons! Maak int weekend géén foto's». U mocht er eens plezier in krijgen. DONDERDAG 26 FEBRUARI 1970 SINGER'S ZIGZAG POPULAIR - type 217 Merritt - de machine die gewoon doet wat u wenst: recht- en zigzag-stikken, stoppen, naden afwerken, knoopsgaten maken, appliqueren, enz. Zelfs met drie verschillende naaldstanden. Naait zowel vóór- als achteruit. Ingebouwde veiligheids-draadafsnijder. Een kampioen uit de vovulaire vrüsklasse. Geweldig, Speciale elektrische Zigzag geheel compleet in koffer voor slechts BON» 26488 a. Een winkel/magazijnbediende (Ift. 15-18 jr.) b. Een assistent v./d. groentechef (Ift. 16-19 jr.) c. Een leerling-kassière (Ift. 15-17 jr.) d. Een leerling-verkoopster (Ift. 15-17 jr.) Bent u ook de trotse bezitter van zo'n fijn fototoestel? Zonder filmpje? Doodzonde. Want wat antwoordt u als uw vrouw zegt: «Daar zou je nou eigen lijk een foto van moeten maken..." Ach wat, glundert u triomfantelijk, bij mij zit er wel degelijk een filmpje in. En foto's maken doe ik ook. Kijk maar. En daar zijn ze weer, de zonnige zomer- prenten. De vakantie herinneringen. Maar als uw kinderen later naar „vroeger" informeren krijgen ze wel een erg eenzijdig beeld van hun verleden. Alsmaar zomer, alsmaar vakantie. Zo'n klus is het toch niet om ook iii uw mini-vakantietjes uw camera steeds bij de hand te hebben. Of wilde u beweren dat er in uw weekends nooit iets gebeurde? Als u eventjes nadenkt, weet u wél beter. Wat u moet döen? Alleen het knopje indrukken op die momenten dat u nu alleen nog verbaasd. vertederd of schaterend toekijkt. Te veel moeite? Och, uw beloning is een onbetaalbare schat aan kleurrijke herinneringen. De kosten? Over een paar jaar zijn de foto's die u nu neemt onbetaalbaar. En dat is pure winst. Zorg dus het hele jaar voor een geladen fototoestel. En gebruik het. Want eigenlijk is filmen uw enige excuus om in 't weekend geen foto's te nemen. w <G) te Na Adèle BloemendaalConny Stuart, Sylvia de Leur en Mevrouw Duys De notariële verklaringen liggen ter Inzage bil Foote, Cone Beldlng n.v Advertising te Amsterdam. JBLO wat een aanbieding van Singer. garantie en service Er Is altijd een Singer winkel dicht bij u Zenden aan SINGER Amsterdam. Antwoordnummer 1551 (geen postzegel nodig) Plaats: Gaarne informatie omtrent "Singer's zigzag type Merritt Haarlem, Zijlstraat 53, tel. 023-312402; IJmuiden, Groeneweg 18, tel. 02550-10169; Beverwijk, Naaimachinepaleis, Begijnenstraat 13, tel. 02510- Wij hebben (wellicht in de winkel vlak bij je in de buurt) plaats voor Ais het „winkelwerk" je blijkt te liggen zijn er ook voor je toekomst goede kansen. Inlichtingen bij onze filiaalchef of de afd. personeel, Donkere Spaarne 42 te Haarlem. Telefoon 31 93 73. n

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 20