Groningers dwongen Feyenoord tot het uiterste te gaan: 0-1 Misverstand kostte GVAV in laatste fase gelijkspel Sercu wint Ronde Sardinië Degradatie dreigt voor Cardinals na nederlaag Beide teams laatste weken in de running Telstar moet voor beker driftig Excelsior intomen ATT JE KEULEN - DEELSTRA OASE VAN ZELFVERTROUWEN Hamrin terug in Italië Post-Janssen moest leiding afstaan Bange onzekerheid in Neder lands kamp „DE SPAARNESTAD" nv ZATERDAG 28 FEBRUARI 1970 13 T af eltennissters kwamen niet ver Te langzaam Verheyen werd militair kampioen Haarlemmers verloren van Agon: 61-71 Tegenstelling Stand ere divisie Aanpak MOEILIJKHEDEN MET UW AUTO??? AUTOPOLIKLINIEK DOOR DICK BRUYNESTEYN me HEiicoPTerz (Van onze sportredactie) GRONINGEN. Zeven minuten voor het einde duwde Martin Koeman wanho pig zijn hoofd in de handen. Uitgerekend hij die tot dan een ijzersterke wedstrijd had gespeeld was er mede de oorzaak van dat Feijenoord zijn enige maar be slissende doelpunt kon scoren. Een verre uittrap van Treytel vormde de inleiding. Cornelis en Kindvall sprongen tegelijk naar de bal, juist op het moment dat Cornelis wilde koppen kreeg hij een duw van zijn ploeggenoot Koeman waardoor hij de bal maar half raakte. De razend snelle Kindvall maakte handig gebruik van het misverstand tussen de GVAV-ers. Zijn oerharde schot werd in eerste instan tie nog door doelman Van Leeuwen ge stopte, maar de terugstuitende bal kwam via de knie van Van Vlieren weer voor de voeten van de Zweed, die nu geen NHORO. De winnaar van de ronde van Sardinië, de Belg Patrick Sercu, is door de wedstrijdleiding geboet met 20.000 lire (ongeveer 115 gulden), omdat hij door andere renners zou zijn voort geduwd. Voorts kreeg hij vijf strafsecon- den. Aangezien Sercu in het algemeen klassement een voorsprong van een mi nuut en twintig seconden had op de als tweede geëindigde Eddy Merckx, is de straf niet van invloed. Een andere Belg, Raymond Steegmans werd in de algemene rangschikking tien minuten achteruit gezet, wegens het ge bruik van stimulerende middelen in de op een na laatste etappe op donderdag. De Italiaanse wielerbond zal rapport uitbren gen aan de Union Cycliste International, de innernationale wielerunie. In de laatste etappe heeft de Belg Patrick Sercu zijn voorspmg in het al gemeen klassement met succes verdedigd. Sercu eihdigde in de rit over 112 km van Olbia naar Ortobene als zevende op slechts 32 sec. van de winnaar, de Belg Houbrechts. Het eindklassement: 1. Sercu (Bel) 23.14.14, op 1.20 2. Merckx (België), op 3 03. 3. Gimondi (Ita), op 3.10 4. Boifava (Ita), 5. G. Pettersson, (Zwe) op 3.22 6. Polidori (Ital.) op 3.24. 7. Houbrechts (Bel.) op 3.59, 8. Ritter (Den), op 4.14 9..Van denbossche (Bel), op 4.41, 10. Moser (Zwi op 5.51. LONDEN. In de eerste ronde van het dames-enkelspel in de open tafeltennis kampioenschappen van Engeland won Aukje Wynia met 21-18 21-16 11-21 12-21 12-14 van de Engelse Joyce Williams. In de tweede ronde werd zij echter uitge schakeld door de Roemeense Crisan: 21-19 12-21 11-21 12-21. Ook Mary van Ruiten overleefde de tweede ronde niet. Pauline Piddock (GBr.) bleef de Nederlandse met 21-10 21-19 21-10 de baas. In de eerste ronde van het dames-enkel spel was zowel de Nederlandse kampioene, Ellen Klatt, als Veronique van der Laan uitgeschakeld. enkele moeite had de bal in het verlaten doel te deponeren. GVAV-trainer Pienter na afloop over het misverstand: „Koeman en Cornelis hadden in de rust afgesproken en dat moeten ze nooit meer doen dat Koeman de hoge ballen zou nemen. Toen Cornelis met Kindvall naar de bal sprong riep Martin: „Laat gaan voor mij". Het gevolg was dat Henk de bal hoog raakte waardoor Kindvall een vrij veld kreeg". Feijenoord toonde zich na afloop bij zonder gelukkig met de overwinning. Trai ner Happel: „We zijn erg blij met de punten. In Groningen is het altijd moeilijk voor Feijenoord. Onze jongens hebben zich de gehele wedstrijd voor 100 percent moe ten geven. Dat was trouwens wel goed voor hen met de wedstrijd tegen Vor- warts in het vooruitzicht". GVAV, voor het eerst sinds 25 novem ber op eigen veld, dat behoorlijk bespeel baar was, kwam goed uit de startblokken. Wilskrachtig en met een optimale inzet gingen de Groningers het grote Feyenoord te lijf. De Rotterdammers kregen vrijwel geen gelegenheid om in hun vertrouwde spel te komen. De opgerukte Schipper zorgde voor de eerste sensatie door van ver over de kruising van paal en lat te schieten. Even later had Kindvall alle ge legenheid zijn ploeg aan een snelle voor sprong te helpen. Op enkele meters van Van Leeuwen maaide hij echter finaal over de bal heen. Veel kansen ontstonden er trouwens in de eerste helft niet meer Daarvoor werd er te veel op het midden veld gespeeld. Toch eiste de Deen Bjarne Jensen, die eindelijk zijn competitie-de buut in Groningen kon maken, de voort durende aandacht van de Rotterdamse defensie op. Hij genoot zelfs de perma ner.te bewaking van Theo Laseroms, die soms naar harde middelen moest grijpen om de atletische Deen af te stoppen. gen de paal. Wie dacht dat GVAV na de rust conditioneel in zou storten kwam be drogen uit. Met dezelfde inzet bleef men Feijenoord op een afstand houden. De zeer matige Hasil en de weinig opvallende Jan sen kregen weinig gelegenheid hun voor hoede, waarin Moulijn na de rust ver vangen werd door Vrauwdeunt („Bewust, we wilden Moulijn sparen", zei Happel na afloop), van goede passes te voorzien. Dankzij de sterke middenveldbezetting van de Groningers. Vooral de jonge Hugo Ho- venkamp speelde opmerkelijk goed. Trai ner De Jong over hem: „Hij is de angst kwijt dat hij z'n plaats kwijt zal raken als hij een fout maakt. Nu hij een vaste keus heeft komt dit bewust in zijn spel ten goede". Halverwege de tweede helft laaiden de gemoederen in het Oosterpark hoog op. Laseroms stopte enkele malen achtereen een tegenstander op zeer grove wijze af. Bevink moest zelfs na een harde charge van de „tank" het veld per brancard ver laten. Piet Fransen viel voor hem in. De in Groningen toch al niet populaire La seroms had het nu helemaal verbruid. Het publiek joelde „viezerik, viezerik" en „Feijenoord, hahaha". GVAV rook zijn kans. Onstuimig en met veel lef viel het aan. Jensen kopte uit een vrije schop net over. Een minuut later kon Treytel een kopbal van Hogenkamp nog maar net op de doellijn kon stoppen. Hierna volgde het voor GVAV zo fatale misverstand. Jensen na afloop: „Het was erg moei lijk. Ole Fritsen en ik kregen in de voor hoede te weinig steun". Zijn woorden klonken overigens in het geheel niet ver wijtend, want ook hij begreep deksels goed dat Oosterwold, Hovenkamp en Roossien hun handen meer dan vol hadden op het middenveld. Veel lof had Jensen voor Is rael die naar zijn mening de zaak bi, Feijenoord kundig dichthield. ,Laseroms is veel te langzaam voor een topploeg als Feijenoord", aldus de Deen, die gister avond door zijn grote ijver de sympathie won van de naar schatting 15.000 toeschou wers. Vlak voor de rust zorgde Beuvink voor het meest gevaarlijke moment van de eer ste helft. Hij schoot vanaf de rechtervleu gel hard en buiten bereik van Treytel te- DEVENTER Het kernploeglid Eddy Verheyen is vrijdag in zijn woonplaats De venter Nederlands schaatskampioen bfl de militairen geworden. Verheyen, die enige maanden uitstel heeft gehad om zich voor te bereiden op en deel te nemen aan de wedstrijden om het Europese en wereld kampioenschap, won zowel de 500, 1.500 als 3.000 meter. Op alle afstanden vestigde hij bovendien nieuwe militaire records Na het doelpunt hielden de Rotterdam mers de poort voor GVAV gesloten. Toch waren de Groningers na afloop optimis tisch. De Jong: „We durven nu tenminste iets te ondernemen. Het heeft geen zin om achter te blijven hangen. We moeten het publiek toch ook iets bieden. Daarvoor heeft het toch ook betaald". Woorden die Kindvall in schrille tegenstelling zijn met de opvat ting die ontslagen Lduwig Veg jarenlang heeft gehuldigd. Beide GVAV A-trainers waren van mening dat er in de toekomst beslist punten bin nen worden gehaald, mits de ploeg met dezelfde inzet blijft spelen als gisteravond. Feijenoord-manager Guus Brox onder streept dit nog eens. „GVAV heeft knap gespeeld. Er zijn beslist goede perspec tieven voor deze ploeg", zei hij. Feijenoord Ajax PSV ADO Sparta FC Twente MW NAC Holl. Sport Haarlem NEC AZ-'67 Go Ahead Telstar DOS DWS SVV GVAV 22 18 4 0 40 59—10 21 18 2 1 38 56—13 21 12 4 5 28 46—24 21 9 7 5 25 36—22 22 10 5 7 25 36—28 21 8 8 5 24 26—23 21 7 9 5 23 31—27 20 8 6 R 22 22—25 21 9 4 8 22 30—32 21 5 10 6 20 15—21 19 6 7 6 19 20—19 21 6 6 9 18 20—30 21 5 8 8 18 22—32 22 4 6 12 14 22—33 22 4 5 13 13 14—38 21 3 4 14 10 13—35 22 3 4 15 10 21—58 19 2 5 12 9 10—29 (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM. De nederlaag die Haar lem Cardinals vrijdagavond met 61-71 te gen mede-gegadigde voor de onderste plaats, het Amsterdamse Agon leed, be tekent vrijwel zeker, dat de Haarlemmers niet aan degradatie zullen ontkomen. Met Wilskracht zullen de Haarlemmers waar schijnlijk na een éénjarig verblijf in de top van het herenbasketbal weer terug keren naar de landelijke eerste klasse. Het frisse spel, dat Cardinals vorige week tegen Flamingo's de toeschouwers voorschotelde, ontbrak nu weer geheel. Het plaatsen was slecht verzorgd, terwijl ook het schieten veel te wensen overliet. Spelend in de vorm van vorige week zou Cardinals zeker een uitstekende kans heb ben gehad Agon te kloppen Er hing ech- GRONINGEN Het Duitse koppel Bugdahl-Kemper heeft gisteravond de leiding genomen in de Groninger zes daagse. Peter Post en Jan Jansen moesten in een koppelkoers van een uur na heftige strijd een ronde prijsgeven. Vijfduizend wielerliefhebbers waren naar de Martini hal gekomen. De stand was rond middernacht: 1. Bug dahl-Kemper (Wdld.) 186 pnt.; op één ronde: 2. Post-Jansen (Ned.) 503 pnt.; 3. Gilmore-Renz (Austr./Wdld.) 110 pnt.. op drie ronden: 4. Koel-De Wit (Ned.) 215 pnt.; op vier ronden: 5. Deloof-Loe- vesijn (Belg./Ned.) 166 pnt.; op vijf ron den: 6. Verschueren-Seeuws (Belg.) 131 pnt.; op zeven ronden: 7. Pfenninger Spahn (Zwits.) 245 pnt.; op dertien ron den: 8. Lawrie-Simes (Austr./VS) 339 pnt.; 9. Van Midden-Fritz (Ned./Wdld.) 167 pnt.; op achttien ronden: 10. Van der Lans-Hill (Ned./GB) 302 pnt. ter weer een grote matheid over het spc. Agon onder aanvoering van de oud-Fla- mingo's-spelers Jan van Wijk en Kurt Lagerwey beschikte bovendien over een dosis ervaring, die in dit soort duels een beslissende rol speelt. Ook de terugkeer van de oud-coach Frese schijnt een gun stige uitwerking op Agon te hebben. In de eerste helft kon Cardinals nog goed bijblijven. Via 16-16 halverwege, nam Cardinals na vijftien minuten zelfs een 29-21 voorsprong. Fel drong Agon aan en vooral dankzij Blom kon Agon toch nog gaan rusten met een minimale 33-32 voorsprong. Mede door een uitermate zwakke aan- valsrebound kon Agon in de tweede helft langzaam maar zeker een kleine voor sprong nemen. Had Cardinals in deze pe riode niet een serie strafworpen gemist, alle kansen op een Haarlemse zege zouden aanwezig geweest zijn. Tijdig zag Agon in de laatste minuten het gevaar en daar de Amsterdammers de strafworpen beter benutten dan de Haar lemmers won Agon toch nog vrij ruim met 61-71. Topscorers waren de Amsterdamse Haarlemmers Jan van Wijk 8-8 en Kurt Lagerweij 4-10. Bij de Haarlemmers kwam alleen de goed op dreef zijnde Peter van Zalm in de dubbele cijfers met 11-10. Uitslagen Dames: The Typhoons-HOC 3 0-2 (regl.); The White Stars 5-Onze Gezellen 18-26; DIOS-Hoofddorp 2 3-20; Spetters 3- Onze Gezellen 2 31-20; The White Stars 3- Spetters 23-32; The Exceptions-The White S)^ciï*s 4 4 31 Heren: Haarlem Cardinals-Agon 61-71; The White Stars 2-Exercitia 2 38-51; Hoofddorp-HOC 43-44; HOC 2-Flamingo's 2 49-47; Sea Devils-Akrides 25-40; Rac. Beverwijk-DSS Epibratos 32-71; Lisse- The Exceptions 64-29; Lisse 2-DSS Epi bratos 3 49-24 (Van onze sportredactie) HAARLEM—IJMOND. Zowel Haar lem als Excelsior vervullen morgen in het bekerprogramma van de KNVB de rol van underdog. Haarlem is op „Span gen" tegenstander van h et bij uitstek zeer op de beker gebrande Sparta, terwijl eerste-divisieclub Excelsior op Schoo- nenberg tegen een Telstar moet optor nen, waarvan de resultaten de laatste weken een duidelijk stijgende lijn verto nen. Tegen die achtergrond is het niet verwonderlijk dat Haarlem-trainer Barry Hughes en zijn Excelsior-collega Bob Janse tot gelijkluidende conclusies komen. Hughes over de wedstrijd tegen Sparta: „Er zijn belangrijke bedragen met die beker gemoeid. Ook voor de jongens. Een wedstrijd tegen Sparta heeft natuurlijk zijn voor- en nadelen. Ik loop niet het (Van onze sportredactie) MILWAUKEE Temidden van het groepje Nederlandse schaatsters dat met bange onzekerheid het uur van de waarheid ziet naderen en iede re vraag over verwachtingen met een zwijgzame veelzeggendheid afkat, vormt Attje Keulen-Deelstra een oase van rust en zelfvertrouwen. Ook van haar moet men geen optimistische prognoses over het duel om de we reldtitel in West Allis verwachten, maar wie haar gadeslaat, wie haar prestatie-curve volgt, kan slechts één conclusie trekken: Attje Keulen-Deel stra heeft de beste perspectieven voor een succesrijk frontgevecht met de Russische strijdmacht. Ook in de formatie van coach Krasil- nikov wordt de Friezin gevreesd. Nauw lettend worden haar ronden geanalyseerd en haar tijden genoteerd. Zoals donder dagavond, toen weer Attje temidden van een felle sneeuwjacht haar vorm demon streerde in een 500 meterduel waarin overigens de Russinnen ontbraken. Ter wijl de oranjebrigade iedere gelegenheid aangrijpt om op het ijs zijn zekerheid te versterken, bracht de Russische ploeg een bezoek aan een Amerikaanse univer siteit. Krasilnikov: „Onze meisjes hebben een solide voorbereiding achter de rug. We hoeven hier niet meer tot het uiterste te gaan". Een standpunt dat Broekmans troeven bepaald niet delen. Ook Attje niet, al werpt de harde ar k van Klaas Vis- scher nog immer d ijk zijn vruchten af. Attje, de meest .oncentreerde van Attje Keulen-Deelstra allen: „Het gaat nog altijd erg lekker, maar op een topplaats reken ik niet. Het is verstandiger om niet al te optimis tisch te zijn". Desondanks lijkt Attje langzamerhand het enige obstakel voor Nina Statkevitsj, al wijst ook zij op de nooit voorspelbare factoren die de titelstrijd een onverwach te wending kunnen geven. Zoals die sneeuwjacht, die voor velen wel een ex cuus vormde. Behalve voor Attje, die met 46,14 sec. dicht in het spoor van winna res Ann Saxton (45,24) en Japanse Sa chiko Saite (45,85) bleef, waar Elly van den Brom (47,07), Ans Schut (47,26) en Stien Kaiser (47,86) wederom hun twijfel zagen groeien. Attje Keulen-Deelstra is zodoende ook vrijwel de enige, die zich niet bij voor baat beroept op de negatieve omstan digheden waaronder het quintet van Broekman zijn greep naar de macht en definitieve vorm moest geven. De vrees lijkt gerechtvaardigd dat in Davos en West Allis de psychologische kwetsbaar heid van de kernploeg sterk is toegeno men, al maken de meisjes buiten de in vloedssfeer van West Allis' onbereken bare ijspiste een ontspannen indruk. Veel hangt in ieder geval af van de lo ting die de bevoorrechten en de gedu peerden zal aanwijzen. De bevoorrechten, die mogen profiteren van de positieve werking die het dweilen van de baan op de ijsconditie heeft, de gedupeerden die na hen op de steeds weer te hard bevroren ring hun prestaties moeten leveren. Ge lijke condities blijken voor de ijsmakers nog altijd een te moeilijke opgave. Voor een uitstel van de wedstrijden be staat momenteel weinig gevaar. Een vorst van enkele graden en een iets af nemende wind vormen de verwachtingen voor dit weekeinde, maar zekerheden be staan ook op dit gebied nauwelijks in West Allis. Nuchtere Attje Keulen-Deel stra: „We zullen wel zien hoe het uit pakt. Je kunt niet meer doen dan je best". Voor haar wordt Amerika misschien toch nog een hoogtepunt in haar schaatscar- rière, al zegt ze nu: „Het is me hier allemaal wat tegengevallen. Ik had een heel andere indruk van Amerika" en dan: „Vanmorgen kreeg ik drie brieven tegelijk uit Nederland. Ze rekenen wel op me risico, dat ze het te gemakkelijk opne men. Er is afgelopen zondag slecht ge speeld en de jongens dat is deze week duidelijk op .de training gebleken wil len dat goedmaken". Janse over Telstar: „Er valt voor de jongens geld te verdienen. Er staat bo vendien ook nog zoiets als eer op het spel. Door de resultaten van de afgelopen we ken in de competitie zullen de jongens willen bewijzen dat ze van eredivisieni veau zijn. Als je echter de resultaten van Telstar van de afgelopen weken bekijkt, dan kun je alleen maar concluderen dat het moeilijk gaat worden natuurlijk". De enige clubs uit de omgeving, die morgen in competitieverband uitkomen zijn RCH en EDO. De Haarlemmers zijn in Zwolle tegenstander van promotiekan didaat PEC, terwijl de Heemstedenaren tegen Veendam voetballen. Het elftal van Haarlem telt één wijzi ging. Van Sloten neemt de plaats in van De Jong. De hardnekkige blessure van Boszhardt is zo goed als genezen. Hij speelt vandaag in het B-elftal evenals de lange tijd op non-actief gestaan hebbende Karei Vesters. Haarlem: Paternotte Wentink, Peijs, De Haan en Koopman Frans, Burgers en Van Slooten Lefe- ring, Hoeben en Couperus. Sparta-trainer Visser is nog helemaal in de wolken van de prachtige tegenstand die zijn équipe woensdagavond Ajax heeft geboden. „De beker is enorm belangrijk voor ons", aldus Visser, „want het zou natuurlijk schitterend zijn als Kessler vol gend jaar zou kunnen voortborduren met Sparta in Europacup II". De weg is ech ter nog lang en Sparta start op het „kas teel" met de basisopstelling, waarmee het Ajax aan de rand van de afgrond bracht. Als er echter een voorsprong wordt genomen zal Bosveld weer worden ingezet. Sparta: Van Beveren Walbeek, Ter Horst, Eijkenbroek en Bentzon Van der Veen, De Quant en Klijnjan Venneker, Kowalik en Kristensen. Telstar-trainer Rab ziet de bekerwed strijd tegen Excelsior als een voortzet ting van de competitie. Rab: „Deze wed strijd valt op een moment dat de compe titie in een beslissend stadium is geko men, Wij zullen derhalve moeten win nen. Ik ken Excelsior niet, maar naar ik uit de pers heb vernomen moet het wel de moeite waard zijn natuurlijk. Wij zullen ze niet onderschatten". De volgen de veertien spelers komen voor een plaats in het elftal van de Velsenaren in aanmerking: Van der Meeren, Van Ber gen, De Vries, Van Essen, André, Van Egmond, Zwaan, Van der Lugt, Bond, Beek, Stanic, Theunissen, Clement en Gccstnivin Excelsior mist de geblesseerde Van To ledo (keelaandoening en kuitbeenblessu re). Excelsior: Geilman G. den Butter, Tettero, Mühlenbruch en Kleingeld A. den Butter, Libregts en Van der Heide Kwakkemaat, De Boom en Passant. De wedstrijd op Schoonenberg begint om 14.00 uur. RCH-trainer Van Daal moet het in Veendam zonder de geblesseerde Johan Neeskens (gebroken neusbeen) stellen. Hij wordt vervangen door Bart Severijn- se. Van Soesselaar is geblesseerd. Koster neemt zijn plaats in. RCH: Bes, Driesen, Van Eijden, Wijers en Vroes Severijn- se, Smit en Koster Kamoen, Van den Berg en Mijer. Veendam: De Vries Doddema, Georg, Kerkhof en Blijham Bont en Nienhuis Pascal, Ooft, Spekken en Bosgieter. Bij EDO heeft trainer Kistemaker doel man Amama vervangen door de in het B-elftal afkomstige Oosterbaan. Kistema ker: „Amama krijgt een paar weken rust van mij. Oosterbaan die dit seizoen uitstekend heeft gekeept krijgt tegen PEC een kans". Ook Koenekoop is buiten het elftal ge laten. Kistemaker: „Ik heb gekozen voor Van der Lubbe om het sterke middenveld van PEC te ontregelen". EDO: Ooster baan Van der Putten, Breeuwer, Nijs- sen en Koster Van Haalem, Kroons- berg, Koek en Van der Lubbe Bos dijk en Van Polanen. PEC mist de geblesseerde Dracic (lies blessure) en Kick (achillespees). PEC: Nijland De Vries, Borghuis, Dielissen en Gardasevic Liotart, Schutten en Van der Horst Rorije, Kragt en Hes kamp. MILAAN. De Zweedse voetballer, Kurt Hamrin, die uitkomt voor Napolt, is vandaag uit Amsterdam te Milaan ge arriveerd. Hamrin heeft meer dan een maand in het Wilhelmina-gasthuis te Amsterdam gelegen. Tot journalisten zei hij, dat hij ziek was geworden op het ogenblik dat hij in beste vorm was, hetgeen hem bijzonder had verdroten. Kort hierop vertrok Hamrin per auto naar Florence, waar hij eigenaar is van een verzekeringsbedrijf en ook een wo ning heeft. Hij kon niet zeggen of hij op krachten gaat komen in Florence of in Napels, dat moeten de artsen maar uitmaken. Hamrin zal ten minste twee weken rust gaan hou den en hoopt dan te beginnen met „een voorzichtige oefening". Als alles goed gaat zal hij in zijn ploeg terug zijn voordat de huidige competitie voorbij is. Dit wordt Hamrins laatste seizoen. Hij is 35 jaar oud. Wat hij daarna, op het gebied van de sport, gaat doen weet hij nog niet. ADVERTENTIE b.v. slecht aanslaan met starten I hoog benzineverbruik I problemen met meerdere carburators wielbalans I WELK PROBLEEM OOK, KOM BIJ ONS Exclusief Elektro Techno Test en Diagnose Centrum Friese Varkenmarkt 2-10, Haarlem Telefoon 023-31 04 40 VOETBAL. Twee bestuursleden van de Braziliaanse voetbalclub Vasco da Ga- ma onderhandelen in Lissabon over een transfer van Eusebio. Benfica heeft 430.000 gulden gevraagd aan Vasco da Gama, voor welk bedrag de Braziliaan se club dan zes maanden de beschikking krijgt over de Portugese speler. Eusebio zelf verlangt ongeveer 70.000 gulden voor die periode. OAAPACf-TTEt?, WePtêT OP M'N 2ÊMOUEIO 'T T20T t>MG> KOMr <ST&BDS t&'j/ EU UlEïZ IS DAN VE KOPGROEP: IJZEREN WILLEM WOUTJE WftCHTMAAR EU GERRtT &10ELTE B'jesklAAMD "ne scmmsfJoe teek* HIER VLAk NA ÜAS WIET veelmsêr IK MOET NOU MAAP.'S GAAN Voortmaken

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 13