Centrum speelde Kamerduel in schouwburg Velsen Huibrecht Slings begraven Hoesch in jaarverslag Nog dit jaar begint bouw hoogoven- bedrijf Maasvlakte Economische impasse lijkt doorbroken Haar modejournaal BELASTING BELEEFDER Splitmaxi's oplossing voor lange-rokprobleem HUWELIJKSHEL NIET GELOOFWAARDIG Vrouw zou brand in eigen huis hebben gesticht Geweldloze Roel van Duyn geeft klap Onder grote belangstelling op Duinhof Kamer van Koophandel Amsterdam Kind wordt niet zo maar land uitgewezen W ereldpopfestival naar Twello? 7 BARBARA-BETTY VRIJDAG 6 MAART 1970 - -rf BURGERLIJKE STAND VELSEN Kort IJmondnieuws (Van een onzer verslaggeefsters) AMSTERDAM De voorzitter van de Amsterdamse Kamer van Koop handel, de heer W. Rehbock, heeft, tijdens de donderdagmiddag gehouden openbare vergadering van de Kamer, het gemeentebestuur van Amsterdam gefeliciteerd met de overeenstemming die ruim een week geleden is bereikt tussen de regering en het Amster damse bestuur, inzake belangrijke in vesteringen in en rond Amsterdam. De voorzitter sprak over een impasse in de economische ontwikkeling van stad en regio, die nu doorbroken lijkt. Op bestuurlijk gebied zouden er vol gens de voorzitter echter nog heel veel verbeteringen mogelijk zijn en de heer Rehbock voegde hieraan toe: Dit slaat zowel op de interne ver houdingen in de afzonderlijke ge meenten die rond het Noordzeekanaal zijn gelegen als op de gemeenschappe- "ijke organisatie van de bestuurs- problematiek in het gehele gebied" (Van onze moderedactrice) WASSENAAR Maak er geen probleem van deze zomer, u kunt echt iedere roklengte kiezen die u wilt. Vanwege die vrijheid liet „trendsetter" Rolf Leeser in kas teel Oud Wassenaar meer variatie in mode dan ooit tevoren zien. Rolf Leeser, die in zijn boutieks in Am sterdam, Den Haag en Venlo tra ditiegetrouw de allerlaatste uit Parijs en Rome geïmporteerde modesnufjes verkoopt, geeft voor de zomer kort en lang nog steeds gelijke kansen, zodat de vrouw bij hem voor een persoonlijke keuze staat. Panty's in opmars Minister Polak: VELSEN. Een der meest geliefde onderwerpen voor een schrijver is door de eeuwen heen het huwelijk geweest, dat in al zijn facetten, onvolkomenheden en kleinere en grotere gebreken altijd wel goed is voor een boeiend verhaal Ook toneel en film hebben daarvan steeds rijkelijk hun aandeel gekregen. In de stadsschouwburg te Velsen gaf de toneelgroep „Centrum" donderdag avond voor de Velser Kunstkring „Voor Allen" een opvoering van „Kamerduel" een toneelspel van de Duitse auteur Mar tin Walser. In „Kamerduel" wordt de huwelijks problematiek centraal gesteld en dat ge beurt op een wijze zoals Albee dat deed in zijn inmiddels wel beroemd gewor den „Wie is er bang voor Virginia Woolf' waarin twee mensen in een soort waar heidsspelletje elkaar figuurlijk tot op het bot uitkleden. Martin Walser beschrijft de situatie in het huwelijk van een aardrijkskunde leraar op het moment dat de kinderen het huis uit zijn en het echtpaar alleen achter blijft. De man en de vrouw zijn 'W 3 Dit is Betty van Peyton Place, minder bekend als Barbara Par kins. Ze arriveerde donderdag in Amsterdam voor opnamen van de film „Puppet on a chain" naar het verhaal over een hero'ine-smokkel- affaire van Allistair Maclean. De film wordt in de hoofdstad en op Schiphol opgenomen. Barbara (Betty) speelt de hoofdrol. GEBOREN: C. J. M. Folkerts-Sneekes, z„ J. P. Coenstraat 37, IJmuiden; Th. Pie- benga-Vet, d., Nieuwe Gracht 37, Haar lem; E. G. van Burgel-Bakker, z., Wijk aan Zeeërweg 111, IJmuiden; A. V. Vink-van Wonderen, z., Van Rijswijkstraat 22, Vel- sen-Noord; A. Haver-Mandemaker, z„ De Ruijterstraat 130, IJmuiden. ONDERTROUWD: E. Boeree, Pieter Verhagenlaan 31, Beverwijk en P. I. Notenboom, Wenckebachstraat 26, Velsen- Noord, t.a. Wenckebachstraat 26, Velsen- Noord; T. van Dijke, Irissenstraat 3, Sant poort en C. E. M. van der Does, Gilden laan 379, Velsen-Noord, t.a. Gildenlaan 379, Velsen-Noord; C. J. Veld, Uilenstede 208, Amstelveen en I. Blok, Scheldestraat 24, IJmuiden, t.a. Schiplaan 462, IJmuiden; P. Verschuren, Bernard van Meursstraat 18, Etten en Leur en M. Lenting, Hoofd straat 76, Santpoort, t.a. Bernard van Meursstraat 18, Etten en Leer; H. P. Post, Rijksstraatweg 152, Haarlem en L. Haane pen, Vechtstraat 203, IJmuiden, t.a. Rijks straatweg 152, Haarlem; J. R. L. Pointl, Schiplaan 220, IJmuiden en G. C. Missaar, Zwaanstraat 37, IJmuiden, t.a. Velser- burgh 69, Velsen-Zuid. GETROUWD: C. P. W. Lubbers en M. W. P. Nijssen, Hoofdstraat 10, Santpoort; J. A. P. Tuinzaad en E. M. Hogeland, Cel- siusstraat 43, IJmuiden; M. H. Slaman en A. M. M. Hendriks, Elbestraat 47, Heems kerk; J. A. C. van Doornspeek en A. M. Hafma, Valeriuslaan 1, Driehuis; H. P. Remmers en G. van der Huure, Denne- koplaan 281, IJmuiden; D. Rijke en C. E. •T. van der Wulp, Schiplaan 452, IJmuiden; C. A. van Rijsbergen en G. Pel, Heren gracht 38, Made en Drimmelen; C. H. Kap pers en P. Snaauw, Heemsteedse Dreef 11, Heemstede; B. de Ruig en J. Raspoort, Roggeveenstraat 16, IJmuiden. OVERLEDEN: J. van den Nieuwendijk, 73 j., e, van J. M. van der Meijs, Tromp straat 223, IJmuiden. Dansavond DES. De Indische Vere niging Kennemerland DES organiseert op zaterdag 7 maart in het verenigings gebouw aan de Parmentierstraat 2 in Beverwijk een dansavond voor leden en introducé's. nauwelijks in staat hun avond thuis sa men door te brengen en beleven hun hu welijk beide als een hunkering naar het volmaakte dat zij bij elkaar niet gevon den hebben. De man, in de ogen van zijn vrouw een mislukkeling, is gek van jaloezie op een collega, die het wèl gewaagd heeft zijn vrouw aan de kant te doen en er een jong en vrolijk exemplaar voor in de plaats te nemen. De vrouw is steeds weer opnieuw gedesillusioneerd in haar n-, die haar niet kan bevredigen. Wanneer zij ter kennismaking zijn uit genodigd bij de collega met het jonge vrouwtje, stelt de aardrijkskundeleraar alles in het werk om de avond te laten mislukken. Hij belt de andere gasten en weet ze te bewegen thuis te blijven. Als ze tenslotte hebben besloten toch te gaan, nemen de man en de vrouw het be sluit om „eensgezind" op de kennisma kingsavond te verschijnen om het gezel schap eens duidelijk te laten merken hoe goed het tussen hen wel zit en hoe be lachelijk het jonge vrouwtje eigenlijk is. Het pakt anders uit. Voor de ogen van zijn vrouw volgt de totale ontluistering van de aardrijkskundeleraar. Het stuk van Walser, dat oorspronke lijk een hoorspel was en waaraan een tweede bedrijf is toegevoegd om hel avondvullend te maken, bezit verscheide np mooie scènes, met name die waarin de vrouw haar intiemste bedgeheim prijs geeft (zeer gevoelig gespeeld door Elisa beth Hoy tink), is een waar stukje ver fijnd toneel. Maar toch mist het stuk voor een groot deel de overtuigende kracht, zoals die bij „Virginia Woolf" wel aanwezig was. Wanneer de leraar op een gegeven moment zegt: „Dit is de hel, geprojecteerd in een vierkamerwoning", dan is dat niet geloofwaardig. Die hel is namelijk niet voelbaar op het toneel aanwezig, dat heeft de auteur in dit stuk gewoon niet gehaald. Het dramatische hier is de ontluiste ring van de leraar door zijn eigen vrouw, die in dit duel duidelijk de meerdere is. Maar dat wil niet zeggen dat deze twee mensen een hel voor elkaar zijn. 1 HAARLEM. De Haarlemse vanmorgen een 63-jarige politie vrouw heeft aangehouden die ervan wordt verdacht brand gesticht te hebben in haar woning aan de Roemer Visscherstraat in Haar lem-Noord. De vrouw is geestelijk in de war, zij is reeds onder psychiatrische behande ling geweest. Vanmorgen vroeg om half vier wekte de 63-jarige vrouw haar 38-jarige boven buurvrouw met de beschuldiging dat de ze brand gesticht had. Toen de boven buurvrouw naar beneden kwam, sloot de 63-jarige vrouw haar op in de keuken. De jongere vrouw had toen inmiddels al gezien dat er in de benedenkamers brand was. Zij wist door een raam naar buiten te komen en waarschuwde de brandweer. Bij de komst van de brandweer bleek de 63-jarige vrouw verdwenen te zijn. Het vuur kon snel wonden geblust, de schade wordt op 3000 geschat. In de keuken waren de gaskranen opengedraaid en in de kamer lagen lege spiritusflesjes. De brand is vermoedelijk aangestoken in een voorraadkast. Om half negen vanmorgen is de vrouw aangetroffen aan het strand in IJmui den. Zij verblijft momenteel op het poli tiebureau in Haarlem. Frans Vorstman en Elisabeth Hoytink hadden de niet te onderschatten taak om samen dit stuk waar te maken. Dat het niet voor honderd percent is geslaagd kan niet alleen hen worden verweten. Bei den lieten zij mooi en vaak indrukwekkend spel zien en beiden lieten zij de vijftien jaar verschil die er tussen de twee be drijven liggen geraffineerd mooi uitko men. Peter Oosthoek had het stuk inge houden geregisseerd waardoor valse dra matiek gelukkig werd voorkomen. Het decor van Lou Steenbergen deed wel wat erg burgerlijk aan, maar was zeer sug gestief ingericht. Het was een als het ware uit zijn verband gerukte kamer die de afstand die er tussen het echtpaar gekomen was uitstekend accentueerde. Het publiek in de Velsense schouwburg beloonde de spelers met een matig ap plaus. K. VAN LEEUWEN (Van onze correspondent) AMSTERDAM. „Jouw enige doel is zoveel mogelijk in de publiciteit te komen, jouw Oranje-Vrijstaat is puur ondemocratisch, je optreden is fascis tisch, je bent een lafaard en een zwendelaar," riep gisteravond in het BBK-centrum in Amsterdam de zich oud-provo noemende Gerard van den Berg naar het provo-raadslid Roel van Duyn. Roel zag geen kans Gerards woor denstroom te stuiten, hij kwam aan verweer niet toe maar wond zich zo op over de scheldpartij dat hij zjjn op ponent een klap gaf. Direct stortten de beeldhouwer Ja cob Jutte en enige anderen zich in het gevecht, maar men zag kans een mas sale vechtpartij van de geweldlozen te gen Gerard van den Berg en zijn me destanders te voorkomen. Oud-provo Hans Tuynman suste de zeer opgewonden spreker door zijn sprekerskwaliteiten t roemen op deze bijeenkomst, die bedoeld was om kan didaten te vinden voor Roel van Duyns kabouterlijst. (Van onze correspondent) VELSEN-NOORD Onder zeer grote belangstelling is donderdagmiddag op de begraafplaats Duinhof in IJmuiden de heer Huibrecht Slings, die zondag na een lang durige ziekte was overleden, ten grave ge dragen. Voor de verscheidene, die, zoals wij eer der berichtten, een belangrijk aandeel heeft gehad in het culturele leven van Velsen-Noord als directeur van het christe lijk jeugdkoor De Zangvogels, het vroegere Gereformeerd Evangelisatie Zangkoor Velsen-Noord en Beverwijk en het voor malige mannenkoor De Eendracht, en die tevens bestuurslid was van de Velser Mu ziekschool, werd voorafgaande aan de be grafenis een door zeer velen bezochte rouwdienst in de Gereformeerde kerk aan de Koningsweg gehouden. Onder de aan wezigen waren: de heer G. W. F. de Man, gemeentelijk ambtenaar van Culturele zaken, die zowel het gemeentebestur als de Stichting Velser Muziekschool ver tegenwoordigde; vertegenwoordigers van Hoogovens en van de bedrijfsschool; de oud-voorzitter van de Zangvogels, de heer H. Andrea sr.; kerkbestuursleden; dokter A. J. van Leusen, huisarts en vriend, en vele anderen uit het culturele leven, waaruit mocht blijken welke belangrijke plaats de heer Slings hierin had inge nomen. Ds. A. C. van Nood, plaatselijk predi kant, leidde deze dienst. Ds. Van Nood ging in zijn toespraak uit van Psalm 23 „De Heer is mijn Herder" en Romeinen 8: 31-39. Ds. Van Nood kon met volle openheid getuigen, dat naar de wens van de heer Slings gezongen moest en kon worden, omdat zijn leven in het teken stond van muziek en zang. Spreken de van de moed, die de heer Slings bezat om op zijn sterfbed van zijn diep geloof te getuigen en daarbij uit te gaan van Psalm 23 „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" kon de spreker vaststellen, dat de verscheidene weliswaar door het diepe dal van duisternis was gegaan, rpaar vaste grond had gevonden. Daarom kon hij vol houden te zingen in de geest van het ge loof, dat nooit teveel kan verwachten, wat dan ook door zijn grote ambities en be geesterende muzikaliteit kon worden uit gedragen. Juist op de plaats, waar nu de baar was opgesteld. Op de begraafplaats was evenzeer een groot aantal belangstellenden. Het orgel liet klanken horen van een koraal uit de Mattheus Passie. Ds. Van Nood besloot de sobere plech tigheid met het „Onze Vader". Zeer onder de indruk verliet men de groeve, die ge dekt was met een groot aantal bloem stukken, waaronder van de Stichting Mu ziekschool Velsen, Hoogovens en de leer lingen van de bedrijfsschool, die een ge liefd leraar achterlieten. DORTMUND. Het heden versche nen jaarverslag 1968/69 van het Duitse staalconcern Hoesch ag. te Dortmund stelt, dat de samenwerking met Hoog ovens in IJmuiden op de voorgrond staat. Samen met Hoogovens immers gaat Hoesch in Rotterdam een geïnte greerde staalfabriek bouwen. „Met deze standplaats verkrijgen wij een zeer gun stige basis voor ruwstaal in Europa", aldus het verslag. Het bestuur van Hoesch is ervan overtuigd, dat nog voor het einde van dit jaar met de bouw van het nieuwe bedrijf op de Maas vlakte kan worden begonnen. Het boekjaar is voor alle fabrieken en maatschappijen van Hoesch gunstig ver lopen. De produktie, omzet en resultaten zijnr toegenomen. Er zal een dividend van tien percent voorgesteld worden (V.J. acht percent). Met 6,7 min ton ruwstaal en 5,3 min ton wals-staal heeft de produktie van de onderneming de tot dusver hoogste stand bereikt. De totale omzet, inclusief leveranties van de filialen onder elkaar, bedroeg rond dm 5,9 miljard. Tegenover vorig jaar betekent dit een vermeerdering van 17 percent. In de eerste maanden van het lopende boekjaar houdt de krachtige vraag naar de produkten van het bedrijf en zijn dochtermaatschappijen aan. De order portefeuille garandeert de onderneming Bij herhaling wees de woordvoerder van de Amsterdamse Kamer van Koop handel er op, dat het er in Amsterdam en het Noordzeekanaalgebied niet alleen om gaat de infrastructuur te verbeteren, maar dat het er ook om gaat het totale economische klimaat geschikt te maken voor een gezonde ontwikkeling van het bedrijfsleven. Volgende week verschijnt een algeme ne economische nota van het Amster damse college van burgemeester en wet houders. Pas na de verschijning wordt de Kamer van Koophandel in de gelegen heid gesteld inzichten kenbaar te ma ken. De voorzitter van de Kamer drong er bij hetgemeentebestuur op aan „vol doende gelegenheid" te bieden. Op de achtergrond speelde daarbij wellicht de gedachte, dat de aangekondigde nota al op korte termijn in de gemeentraad zal worden behandeld. Bijzonder verheugd toonde de heer Rehbock zich over het feit dat nu einde lijk een begin mag worden gemaakt met de aanleg van het stadsspoor. Hij sprak het vertrouwen uit, dat de start met de oostliin spoedig gevolgd zal worden door een effectieve voorbereiding van de noord- zuidlijn welke het hart van de binnen stad ontsluit en de mogelijkheid biedt voor een directe aansluiting op de woon gebieden ten noorden van het IJ. Evenzeer verheugd was de voorzitter over de verschillende toezeggingen die ten aanzien van het havengebied zijn ge daan, in de eerste plaats met betrekking tot de studie over de aanleg van een buitenhaven bij IJmuiden. De Kamer zal er op blijven aandringen, dat na het be ëindigen van de studiefase zo spoedig mogelijk een beslissing wordt genomen over de uitvoering van dit project. Over de ontwikkelingenin de regio meer in het algemeen zei de heer Reh bock: „Uit de ervaringen van het be drijfsleven weten wij dat er in de komen de tien jaren zeer veel zal moeten wor den gedaan om het hoofd boven water te houden. Het meest verheugende van de thans bereikte overeenstemming tus- gemeentebestuur vinden wij, dat dit thans ook door de rijksoverheid in de vorm van concrete toezeggingen is onderschreven". DAT IS TROUWENS in dit moei lijke modeseizoen verreweg het beste, want gelukkig is de tijd voorbij dat de vrouw een bepaald soort kleding opgedrongen werd. Laat u zich dus niet in paniek brengen door mensen die zeggen dat iedereen in Parijs in een maxi loopt, het is gewoon niet waar. Maar hoeveel variatie u in uw gar derobe kunt brengen, door zo maar een maxi erbij, liet Leeser zien door het showen van onvervalste splitmaxi's naar Cardin. Stuk voor stuk vlotte, kleurige creaties, die bij iedere stap zoveel van het been onthullen dat zij Een gelukkige combinatie Leeser. van als long look makkelijker te accepte ren zijn. ZE BEHOORDEN MET Leesers vi- nyl-maximantels, die hij over kleurige jumpsuits liet dragen tot de succes nummers van zijn show. In het kort koos hij een serie strandensembles, die evenals de bijpassende doorgeknoopte jurkjes van fleurig gedessineerde bad stof waren gemaakt. Met daarnaast bijzonder sjieke beige-witte voorjaars jurkjes. Voor fijnproefsters couture- juweeltjes onder eer met slangeleer gegarneerde suède jas. En mocht u 's avonds de „belle" van het bal willen zijn, u kunt zich bii Leeser als een Italiaanse prinses in tientallen meters zijde hullen, tenminste als u er zo'n duizend gulden voor over heeft. DE PANTYKOUSEN ZIJN nog steeds in opmars. In 1969 kwamen er 69,7 miljoen (paar) uit de fabrieken, tegen 46.9 miljoen gewone rondgebrei de kousen. Het Centraai Bureau voor de Sta tistiek heeft berekend dat vrouwen van 14 jaar en ouder per jaar gemid deld in 1969 25 paar kousen gebruik ten, verdeeld in tien paar gewone en 15 panty's. '''««'«•««««««««««'VWWVVVVVW'VVVWVWVVVVWWWVWWVIAIVVVWVVWWWWWWWWUWWWVWWVVWVVVWVWVWVVVWWVMVVW volledige bezetting tot minstens de helft van het kalenderjaar 1970. In het gebied Dortmund zullen ter mo dernisering en uitbreiding van de be drijven diverse maatregelen worden ge nomen, die investeringen zullen vergen in de orde van grootte van dm 750 min. De terughoudendheid in de investeringen wat het verslagjaar betreft moet gezien worden in verband met de zware finan cieringsbehoefte voor de i nvesteringen in Rotterdam en Dortmund. De ruwstaalproduktie in de landen van de EGKS heeft in 1969 voor het eerst de mijlpaal van 100 min ton overschreden. Het totaal was 107,3 min. ton, een stij ging van negen percent tegenover 1968. Voor de Westduitse staalindustrie in haar geheel h eeft 1969 de tot dusver hoogste ruwstaalproduktie gebracht. De ze nam toe met tien percent tot 45,3 min ton. Een en ander ging gepaard met gro tere vraag, tekort aan werkkrachten en stijgende prijzen. Aldus het verslag van Hoesch. (Van onze redactie economie) DEN HAAG. Het ministerie van Fi nanciën heeft vanmorgen meegedeeld dat thans een proef wordt genomen met de ontvangst-bevestiging van brieven. Wie het departement iets te vragen heeft, krijgt als het uitzoeken van de zaak lan ger dan veertien dagen tijd vergt, een ge dateerd briefje terug, waarin staat dat de brief is binnengekomen en dat er zo spoedig mogelijk antwoord op komt. Op deze manier wil staatssecretaris Grap- perhaus de communicatie tussen burgerij en voornamelijk de belastingdienst van zijn departement verbeteren. Het ministerie werkt met ongeveer vier duizend verschillende formulieren, die over het algemeen niet uitmunten in be grijpelijkheid voor de leek. Het is de be doeling dat het taalgebruik daarvan zal worden vereenvoudigd en dat de toon wat hoffelijker wordt. Zoals bekend is met da vereenvoudiging van het aangiftebiljet inkomstenbelasting al begonnen. DEN HAAG. Minister Polak va» Justitie is van oordeel, dat het niet aan gaat de 2-jarige Belgische Christientje, die als pleegkind verblijft in het gezin Van Dinter in Eindhoven, uitsluitend we gens het ontbreken van een verblijfsver gunning over de Belgische grens te zet ten. Uitzetting alleen op deze grond komt niet voor, zo heeft de minister geant woord op vragen van het Tweede-Ka merlid mej. Goudsmit (D'66). Mej. Goudsmit had geprobeerd zon der evenwel het kind bij de naam te noemen de minister de uitspraak te ontlokken dat het een kwestie van on juist beleid zou zijn een 2-jarig kind van niet-Nederlandse nationaliteit, dat nu al twee jaar in Nederland door een Neder lands echtpaar wordt verzorgd, uit te wij zen. Minister Polak heeft in zijn antwoord niet zo ver willen gaan. Hij releveert welke bepalingen er in de wetgeving over gevallen als die van Christientje bestaan. Uitzetting wordt daarbij niet uitgesloten. APELDOORN. De kans is groot dat het wereldpopfestival, dat Sid Bernstein graag in Apeldoorn had willen hebben, wel doorgaat maar dan in Twello of Ter- wolde. De commissaris der koningin in Gelderland, mr. H. W. Bloemers, had ernstige bezwaren tegen het popfestival in Apeldoorn tijdens de drukste vakan tieperiode, omdat de politie dan te over belast zou zijn. Men heeft nu het oog laten vallen op een groot terrein dat eigendom is van de paters Salesianen in het dorp Twello (tussen Apeldoorn en Deventer). Dit ter rein zou de gewenste mogelijkheden bie den en minder verkeerspolitie vergen. Twello ligt in de gemeente Voorst en als de paters Salesianen bereid zijn het terrein voor het popfestival af te staan het schijnt dat daarvoor grote kans bestaat wordt het al of niet doorgaan van het jeugdfestijn een zaak voor de ge meente Voorst en de rijkspolitie. Deze zal dan zeker weer zijn aangewezen op assistentie van de Apeldoornse gemeen tepolitie, indien althans de commissaris der koningin in de provincie Gelderland hiervoor zijn toestemming verleent. Ook overweegt men het festival in de tweed® week van augustus te houden, zodat dan de grootste vakantiedrukte voorbij is. Intussen heeft de heer Muller uit Apel doorn, eigenaar van het grote recreatie centrum „De Scherpenhof" in Terwolde (bij Deventer) zijn centrum voor het popfestival aangeboden. Hij meent met de om het centrum liggende gronden over vol doende ruimte te kunnen beschikken voor de 150.000 bezoekers, het door Sid Bern stein geschatte minimum-aantal. Dodelijke botsing. Een 50-jarige hande laar in oude metalen uit Den Haag is bezweken aan de verwondingen, die hij had opgelopen bij een verkeersongeluk. Hij was met zijn bestelauto tegen een mast gereden. Een ander inzittende werd met hoofdletsel uit het autowrak bevrijd. Volgens de politie verkeerden beide mannen onder invloed van alcohol.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 7