Bachs Ma tthaus-Passion met beheersing uitgevoerd Prijzen flora „Vriendenkring" speelde met overtuiging „Bonaventura" VROUWENBOND NVV VIERDE 20-JARIG UST BESTAAN Samenwerking tussen VVV's van Heemskerk en Beverwijk NIEUWE CLUBVLAG voor „Wijkeroog" SEEPAERDT naar oude postkantoor gymvereniging VERENIGINGSNIEUWS UIT DE IJMQND Moeilijk toneelstuk Doktersdiensten in IJmuiden Met feestavond in het raadhuis Wellicht ook eigen camping Carillonklanken Dubbeltje voor agent Veel aanbiedingen na de brand Eerste ledenvergadering Havenberichten ZATERDAG 7 MAART 197 0 MUIDER COURANT CHRISTELIJKE ORATORIUM VERENIGING „LOOFT DEN HEER" IN IJMUIDEN IJMUIDEN De christelijke ora toriumvereniging „Looft den Heer" en haar dirigent Willem Wiesehahn hebben ook dit jaar weer vele muzi kale geestverwanten aan zich ver plicht met de uitvoering van Johann Sebastian Bachs „Matthaus-Passion" in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Kanaalstraat te IJmuiden. Geëigende sfeer Goede solisten Nu ook CARMEN PRUIKJES voor ƒ59.- PRUIKJES van echt haar 59.- en 98.- Dameskapsalon te* :x r f Élites Hl Utiiv llfiS Velsen-/J muiden Vrijdagavond is in dit kerkgebouw een talrijk auditorium weer onder de indruk HAARLEM. Bij de gemengde inzen dingen op de Lenteflora heeft de firma F. A. van de Hoek uit Oude Niedorp de eerste prijs en daarmee de zilveren beker van de gemeente Haarlem gekregen. De beste tulp op de bloemententoonstelling was de „Bellona" van de Gebr. Nijssen uit Santpoort. De nationale jury gaf bij de gemengde Inzendingen voorts de firma's Tubergen uit Haarlem, Reus uit Lutjebroek en de „Floriade Santpoort" een hoog waarde ringscijfer. Bij de narcissen werd de in zending van de „Floriade Santpoort" be kroond. Hyacinten: 1. Fa. Van den Hoek, 2. W. Prins, Anna Pauiowna. Bijgoed: (azalea's) Dienst Hout en Plantsoenen (bijgoed) Tu bergen en (cyclamen) Fa. J. C. Maarse. De eerste prijzen bij de tulpen gingen naar „Floriade Santpoort", Van den Hoek's Broeiproevenbedrijf, fa. Reus, Frans Roozen uit Vogelenzang, Jac. Tol uit St. Pancras, terwijl J. F. van de Berg uit Anna Pauiowna, A. Bakkum uit Heemskerk, Harry Beelen uit Lisse, A. A. Kooien jr. uit Heemstede en Simon Vis ser uit Bovenkarspel beslag legden op de tweede plaats. Door het bekroningsfonds, waarvoor tal van bedrijven en instanties bijdragen hadden verleend, waren fraaie ereprijzen beschikbaar gesteld. gekomen van de dramatische kracht van de eigenlijk voor de liturgische eredienst bestemde passie van Bach. Ongetwijfeld zijn de toehoorders ook gegrepen door de gevoelige lyriek, waarvan vele aria's door trokken zijn en naar de mate van de inten siteit van hun religieuze gerichtheid ook door de in woord en toon geopenbaarde geloofsintentie van het werk. De christelijke oratorium vereniging „Looft den Heer" is bevoorrecht, dat zij de Mattheus-passie in een daarvoor ge- eigende kerkelijke sfeer mag uitvoeren en dat zij niet-passende concertsituaties, die zo vaak afbreuk doen aan Bachs werke lijke bedoeling, zoveel als mogelijk is kan uitbannen. „Looft den Heer", dat een grote kern van getrouwe leden bezit, heeft de Mat theus-passie weer met een tot traditie ge worden beheersing ten gehore gebracht. Wel hadden vooral de sopranen aanvanke lijk bij het zingen van het grote inleidings koor moeite met het instellen van de into naties op de gewenste toonhoogte, maar dit werd allengs beter. De routine van de zangeressen maakte het Willem Wiesehahn mogelijk om alles aan uitdrukkingskracht op te roepen, wat hij maar wenste voor de grote koren en ook voor de „turbae", die in hun sugges tieve werking een „echte" toneelactie als bij passiespelen, kunnen vervangen. De solisten, die hun medewerking ver leenden, waren in meerderheid dezelfde als van voorgaande Mattheus-passie-uit- voeringen van het koor. De tenor Arjan Blanken was wederdom de Evangelist, de bas Herman Schey vervulde weer de Christps-partij en de sopraan Annette de la Bije liet de toehoorders weer genieten van haar glasheldere stem en haar door leefde voordracht. De alt Elisabeth Cooymans had door HEEMSKERK. Tot de zeer veel door amateurtoneelgezelschappen ge speelde stukken behoort zonder twijfel Charlotte Hastings' „Bonaventura", een toneelspel met een interessante en niet alledaagse intrige dat naast lou ter menselijkheid een langzaam aan groeiende spanning bezit die tot aan het verrassende slot gehandhaafd blijft. Het verhaal speelt zich af in een En gels klooster dat verbonden is aan een hospitaal. Als de geschiedenis van zus ter Mary Bonaventura begint is het noodweer en dreigt er een dijkdoorbraak, zodat in het veilige hoger gelegen kloos ter alles in gereedheid wordt gebracht om mogelijke vluchtelingen liefdevol op te vangen. De eerste slachtoffers van het nood weer komen weldra aan. Het zijn een zekere Sarat Carn door de rechtbank schuldig bevonden aan moord op haar broer haar bewaakster miss Pierce en een inspecteur van politie. Het drietal is door het zware weer gedWongen enige dagen in het klooster te blijven. Dan be gint het gevecht van zuster Mary die, na confrontatie met de veroordeelde, heilig gelooft in de onschuld van Sarat. Alles stelt zij in het werk om een her nieuwd proces mogelijk te maken. De Heemskerkse toneelgroep Vrien denkring bracht vrijdag 27 februari en de vrijdag daarop volgend dit stuk op de planken in de Vrijburchtzaal aan de Vrij burglaan te Heemskerk. Daarmee week Vriendenkring eens af van haar zo lang zamerhand traditioneel geworden blij spel en er dient te worden erkend dat de spelers het er niet slecht af brachten. Onder regie van H. J. van Delden werd op uitstekende wijze de vereiste gewijde sfeer van het klooster bereikt. Er werd met overgave geacteerd zodat een aanvaardbare opvoering ontstond. De rol van zuster Mary Bonaventura was in goede handen bij Jane Harten- dorf. Zij maakte er een hartverwarmen de creatie van en wist de nobele zuster karaktervol en met eenvoud gestalte te geven. Onmiddellijk daarnaast stond Gré Bekker als zuster Josephine en ook zij wist de serene rust en de bijna spreek woordelijke gehoorzaamheid van de kloosterzuster uitstekend waar te maken. Tiny Oor tekende voor de rol van de kunstenares Sarat Carn en zij deed dat niet onverdienstelijk, al kan ik bij haar maar niet aan de indruk ontkomen dat zij tot indrukwekkender spel in staat is als zij haar bepaalde intonatiemaniertje laat varen. Theo Henneman was een aannemelijke geneesheer en Bas Hoogendoorn zette een begripvolle politie-inspecteur op de planken. De overige spelers sloten zich redelijk bij dit gezelschap aan. (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN. In de opgave van de medische diensten voor het nu geldende weekeinde is een fout geslo pen. De volgende artsen hebben tot zon dag 24 uur dienst: H. Paleari, Dolfijnstraat 176, tel. 11085; J. Noorda. M. K. Hof stedestraat 48, tel. 15652 en J. P. A. Pieterse, Orionweg 126, tel. 11365. Vriendenkring had er voorts voor zorg gedragen dat er een stemmig en pas send decor stond, al moest het door ruimtegebrek op het toneel wat vreemd worden opgesteld. Ook aan de kostuums was alle zorg besteed, waardoor het ge heel een uitstekende indruk maakte. K. van LEEUWEN ziekte van medewerking moeten afzien. In haar plaats kwam Marianne Dieleman, een jonge zangeres, muzikaal en beschikkend over een fraaie stem van opmerkelijke draagkracht. De toetssteen voor alt-zangeressen: de aria „Erbarme dich" werd door haar aan grijpend gezongen. Voorts heeft de tenor Gerard Honig indruk gemaakt met zijn bewogen voordracht van aria's en ook de bas Chris Verhoog mag met ere ge noemd worden als de vertolker van de kleinere partijen en aria's. De organist Simon C. Jansen en de clave- cinist Jaap Spigt werden genoemd ais be geleiders. maar waarom niet de fluitisten, de hoboïsten, de solo-violist en de solo violoncellist van het medewerkende Noordhollands Philharmonisch Orkest? Hun aandeel in de uitvoering was toch minstens even belangrijk? Mij rest nog de gave, wat bescheiden zang te vermelden van een jongenskoor, dat met de vertolking van de koraalmelo dieën een heel eigen register-timbre aan de klank van het oratoriumkoor toevoegde. P. ZWAANSWIJK ADVERTENTIE voor modern kapwerk LANGE NIEUWSTRAAT 181 - IJMUIDEN TELEFOON 1 11 66 (Van een onzer verslaggeefsters) VELSEN. De Vrouwenbond van liet NVV. afdeling IJmuiden, vierde vrijdag avond het twintigjarig bestaan in de kan tine van het Velsense raadhuis. De meer dan tweehoiider leden leken vrijwel zon der uitzondering aanwezig te zijn, want de flinke zaal zat vol met dames. De mannen waren opi een enkele uitzonde ring na thuis gebleven. De presidente van de afdeling om schreef het doel van de vereniging in haar openingswoord als volgt: „Samen met de man werken aan de opbouw en daarna aan de uitbouw vau het NVV". Mevrouw De Groote bracht in herin nering dat de afdeling in de afgelopen twintig jaren veel meer is geweest dan alleen maar een gezelligheidsvereniging. In de loop van twee decennia heeft het karakter zich wel gewijzigd. Vroeger kwam men eens per week bij een, maar de invloed van de televisie deed zich ook hier gelden. Zes jaren ge leden besloot men slechts eenmaal per veertien dagen een bijeenkomst le hou den en twee jaren geleden werd dit aan tal teruggebracht tot één per maand. Het bezoek aan de bijeenkomsten is nu veel beter geworden en de vele nieuwe leden, vooral de jongeren, bewijzen dat het de (Van een onzer verslaggevers) HEEMSKERK. In aansluiting op een kringvergadering met de omliggende VVV's van 16 januari heeft de Heems kerkse VVV besloten tot een hechte sa menwerking met de VVV /Wijk aan Zee Beverwijk op basis van zelfstandigheid. Deze samenwerking kan onder meer worden gerealiseerd door uitgifte van een gezamenlijke logieslijst en een plat tegrond van het gehele gebied. Hoewel er reeds de nodige contacten zijn gelegd, gaat de samenwerking eerst in 1971 of ficieel van start. Dit deelde voorzitter N. J. van Aken mee tijdens de algemene ledenvergade ring in zaal Flora. Hij voegde hier nog aan toe, dat een samenwerking met de VVV's Castricum en Uitgeest voorlopig is uitgesteld. Uit de overzichten van se cretaresse en penningmeester bleek voorts, dat het aantal overnachtingen in 1969 niet zo hoog is geweest als het voor gaande jaar. Dit aantal bedroeg 2.495, De gasten kwamen uit Nederland (1.395) Duitsland (1.028), Frankrijk (18), Enge land (6), België (2) en Scandinavië (4). Tevens werden 500 schriftelijke, 385 mon delinge en 107 telefonische inlichtingen verstrekt. Het aantal leden-donateurs steeg van 78 tot 80 en het aantal leden verhuurders liep terug van 36 naar 31. Via de federatie werd door middel van buitenlandse acties reclame gemaakt voor dit gebied en ook voor Heemskerk. Over het boekjaar 1969 kon de penning meester een batig saldo van 126,64 melden. De balans voor 1970 sloot met een post. onvoorzien van 100 op een to taal van 2.745. Bij de bestuursverkie zing werd in de vacature van de heer Th. Schuijt voorzien door de benoeming van mevrouw T. Huisman. Het bestuurs lid W. Mulder zal fungeren als waar- nemend-voorzitter. Op een desbetreffende vraag werd ge antwoord dat directeur Smit van VVV Wijk aan Zee de mogelijkheden onder zoekt voor de vestiging van een camping op Heemskerks grondgebied. Tenslotte deelde de heer Van Aken mee dal hij er bij de bevoegde instanties met name bij de Nederlandse Jeugdherbergcentra le op zal aandringen op verschillende plaatsen in Heemskerk richtingborden naar de jeugdherberg Assumburg te plaatsen. Dit zou een verlichting van de werkzaamheden van het VVV-secreta- riaat betekenen. afdeling goed gaat en dat er alle redei, was om het twintigjarige bestaan fees telijk te vieren. De voorzitter van de Besturenbond kwam zijn felicitaties aanbieden, gewa gend van een prettige samenwerking. Mevrouw J. Diemer sprak namens de Vrouwengroep van de P.v.d.A. en na mens de Samenwerkende Vrouwenorgani saties in Velsen (Samvro). Namens de eerste groepering stelde zij vast, dat het ledenbestand elkaar overlapt, maar dat er geen sprake is van concurrentie veel eer van samenwerking.; „Wat ons samen bindt is de strijdbaarheid van de vrouw", aldus mevrouw Diemer, die deze strijd baarheid in een actueel kader plaatste. Aan de Samvro is dit jaar de beker voor burgerzin van de Velser Gemeen schap uitgereikt. Mevrouw Diemer plaat ste de grote wisselbeker tijdens de feest avond op de bestuurstafel.als een eer betoon aan de Vrouwenbond van het NVV, afdeling IJmuiden, die altijd een belangrijk aandeel heeft gehad in het werk van de drieëndertig samenwerken de vrouwenorganisaties. Gelukwensen werden ook aangeboden door de heer J. de Groote als bestuurs lid van de Algemene Nederlandse Bouw- bedrijfsbond, afdeling Velsen, Daarmee werd het officiële gedeelte afgesloten. Na een pauze amuseerden de dames zich kostelijk met het verrassende optre den van de twee huisvrouwen uit Bak kum met hun „Two Women Show", dit maal met medewerking van één man, namelijk Bert Eggers, die het program ma muzikaal omlijstte. Titel van de show: ,,'t Is maar net wie d'r poep zegt". De kracht van dit programma is dat het een „spotlichtje" (en wat zelfspot) zet op zo veel doodgewone dagelijkse dingen uit het leven van een huisvrouw en dat het daarbij nog vlot inhaakt op de actuali teit ook. De dolle Mina's waren er al in vertegenwoordigd. Deze show ging er bij dit damespubliek in als een haring in de keel van een Amsterdammer. IJMUIDEN Het programma van de beiaardbespeling door Hein de Ligt op zaterdag 7 maart van 16 tot 17 uur op het stadhuiscarillon te IJmuiden luidt als volgt: Koekoekpreludium van Matthias van der Gheijn; Menuett van L. Boccherini; Menuet (uit de partita in Bes) van J. S. Bach: Menuet uit Eine kleine Nachtmusik van W. A. Mozart; Thema met variaties van Staf Nees; Improvisatie van H. de Ligt; Jongetje Joost van Hans Peters; De voddeman van Jules de Corte; Tio Pepone van Magda Evertse; Oud-Hollandse boe rendansen van W. F. Siep; Passacaglia van Chris Bos. ssfsHSNsR -- V-te::' Voorlopig wordt de sociale werkplaats „Het Seepaerdt" ondergebracht in het voormalige postkantoor aan de Hout manstraat. (Van een onzer verslaggeefsters) VELSEN Van de Velsense poli tie vanmorgen het volgende verhaal tje gehoord: klein jongetje heeft ge zwommen en bindt zijn zwembroekje op de bagagedrager. Maar koord of riem draait om de achteras heen, zo dat de fiets muurvast loopt. Jonge tje stapt kordaat politiebureau binnen en vraagt hulp. Eén der agenten is zo vriendelijk zijn fiets weer in orde te maken. Jongetje trekt parmantig portemonnee en geeft de agent een dubbeltje. Dat dubbeltje is niet geac cepteerd maar het gebaar is dubbel gewaardeerd. In Scheveningen zijn zaterdagmorgen aangevoerd 120 kisten wijting, 300 gul, 600 schol, 300 stuks kabeljauw, 20 kislen varia en 5000 kilogram tong. (Van een onzer verslaggeefsters) VELSEN. De felle, allesvernietigen de brand, die de sociale werkplaats Het Seepaerdt in de as legde, heeft een stroom van medeleven en medewerking doen ontstaan, waarvoor het gemeente bestuur van Velsen en het bestuur van de werkvoorzieningsschap „De Tunnel", waaronder „Het Seepaerdt" ressorteert, zeer erkentelijk zijn. Van verschillende kanten zijn er aan biedingen ontvangen, welke er op gericht zijn de werknemers, voor wie het dage lijks werk zoveel betekent, zo spoedig mogelijk weer aan de gang te helpen. Leveranciers en drukkerijen de laat ste als collega's van de rotaprint-afde ling boden machines in bruikleen aan, of stelden materialen beschikbaar. Door de werkplaats in Beverwijk werd voor de afdeling boekbinderij een snijmachi ne in bruikleen aangeboden. De binderij ontving reeds opdrachten die geheel in handwerk kunnen worden uitgevoerd. Een bedrijf in IJmuiden bood aan men sen tijdelijk te werk te stellen, waarvoor dan zelfs speciale voorzieningen konden worden getroffen. Ditzelfde deden colle- ga-werkplaatsen in de omgeving. Het transportprobleem verhindert van deze laatste aanbiedingen gebruik te ma ken. Het is daarom een gelukkige om standigheid, dat in IJmuiden zelf de leegstaande lokalen van het voormalige postkantoor aan de Houtmanstraat aan de werkplaats ter beschikking kunnen worden gesteld. Er wordt op het ogen blik hard gewerkt aan het in gereedheid brengen van de lokalen Maandag zullen hier al weer vijftig man aan het werk kunnen gaan! Het bestuur van het sociaal werkvoor zieningsschap „De Tunnel" stelt naar stig pogingen in het werk om zo spoedig mogelijk te komen tot een meer perma nente tijdelijke oplossing van de huis vestingsproblemen. Hierbij wordt ook gedacht aan ruimten in Beverwijk, die geschikt moeten zijn voor het opstellen van zware, veel stroom verbruikende machines. (Van onze correspondent) VELSEN-NOORD De gymnastiekver eniging „Wijkeroog", die na de fusie van de vroegere afzonderlijke verenigingen Sparta, SSH en IEV op 1 september 1969 haar nieuwe bestaan begon, heeft vrijdag avond in de kantine van het Koningsveld in Velsen-Noord de eerste ledenvergade ring gehouden. Ir. W. Singer, voorzitter, had voor deze bijeenkomst een wat grotere belangstelling verwacht van de ruim 450 leden. De nieuwe vereniging is per januari 1970 officieel ko ninklijk goedgekeurd. Volgens de heer Singer heeft „Wijkeroog" geen grote finan ciële problemen omdat van gemeentewege de normale subsidies zijn gehandhaafd. Er zijn plannen om in de nieuwe constellatie weer over te gaan tot het vormen van selectiegroepen. De heer Singer dankte voor de geste van het gemeentebestuur van Velsen een nieuwe clubvlag aan te bieden, wat ver volgens geschiedde door de heer Wede- meyer. Hij merkte op in de loop van de jaren van 1953 af veel contact met de oude verenigingen te hebben gehad en speciaal in Velsen-Noord de grote ijver van besturen en activiteiten van he leiders met grote waardering te hebben gevolgd. De fusie vorig jaar was naar zijn mening een teken van gezond denken van de be stuurders. Velsen-Noord overigens is zeker niet slecht bedeeld met gymzalen. De ge meente zal bereid blijken, het thans over tollig materiaal als lange mat en brug over te nemen. Met de wens dat de nieuwe club- vlag het symbool mag zijn van jarenlang actief en gezond turnen onder „Wijkeroog" ontvouwde hij het fraaie dundoek, dat naast een smalle witte baan, waarop de Aangekomen schepen 6-3-70: Rolf Ber- man. Londen; Claus, Pole; Adonis, Ant werpen; Rijnstroom, Shoreham; Bonny, Rotterdam; Mearsk Supplies, Cont. Plat; Coueron, Bremen; Gitte, Bremen; Brinda, Poole; John Kruse, Antwerpen; HKS De Hoop, Noordzee, IJmuiden; Brio, Oslo; Jenjo, Charlestown; Tor Mercia, Iming- ham; Apollo, Tees; Ganymedes, Barrios Corner. Aangekomen schepen 7-3-70: Kossou, Dakar; Roerdomp, Gr. Yarmouth; Martha Friesecke, Ipswich; Aiglon, Gr. Yarmouth, IJmuiden; Ask, Rotterdam. Vertrokken schepen 6-3-70: GS Livanos, Ras Lanuf; Holland, Noordzee; Liesbeth Bulow, Kingslynn, IJmuiden; Lireco, IJmuiden. Exmouth; Othonia, IJmuiden, Odensee; Folio, Goole; Randfontein, Kaap stad; Erik, Bremen; Mees Cremer, Zaan dam. Pasajes; Novel, Brussel; Scarcity, Londen; Meath, Belfast; Ostara, Rotter dam; Proton, IJmuiden, Rotterdam; South ern Prince, Le Havre; Noordburg, IJmui den, Boston; Riet, Londen; Jans, Zaandam. Hull; Janny Huil. Vertrokken schepen 7-3-70: Gaasterkerk, Hamburg; Paul Scheu, Holmsand: Leoni- das-D, Rotterdam: Dunadd. New Port; Amerskerk. Hamburg; Igar Kalis, Turky; Tor Mercia, Immingham; Kreon, West- Indië. (Indien geen nadere aanduiding volgt, is het betreffende schip van of naar Amster- oude emblemen kleurvol prijken van Sparta, IEV en SSH, de naam in groen blauwe letters is aangebracht op een oranjeveld en daaronder in groene letters de nieuwe oprichtingsdatum 1.9-1969. De ontwerper, de heer G. van der Klok, oud- SSH'er, kreeg voor zijn fraaie bijdrage een cadeaubon. Het financieel verslag van de heer H. van Wijnen, dat in de begroting 1970 sluit met een bedrag van ruim f 10.000 kreeg aller goedkeuring. Het nieuwe huis houdelijk reglement werd verder vlot vast gesteld met inachtneming van de oprich tingsdatum van Sparta in april 1904. Vervolgens werden wegens langdurig lidmaatschap ofschoon „Wijkeroog" pas een half jaar oud is fraaie prak tische herinneringen aangeboden aan de dames A. Driessen-Kaat, R. de Reus, L. de Reus, E. de Heer, P. Kamhout, Dor jan Hendriks en Truus van Wijnen voor tien jaar lidmaatschap. De dames A. Schrie- mer-Reindersma, J. de Vos-Vader, A. Rol- lenberg-Böhm, W. Martinius en A. Kok van der Werf voor vijftien jaar lidmaat schap. welke laatste tevens wegens haar koperen jubileum als secretaresse een fleu rig bloemstuk kreeg. Tenslotte maakte me vrouw L. Meijer-Lubbers de twintig jaar vol. Na het officiële gedeelte bleef er voor de gymnasten nog tijd om te kienen en te dansen. ZATERDAG 7 MAART Allison, Kanaalstraat, IJmuiden, 20 u „The Lefty Baker Soul Crew". Velserbad, Briniostraat te IJmuiden. 20.45-22 u. VZV-polotraining heren en jon- gens-jeugdteam of polowedstrijden. ZONDAG 8 MAART Velserbad, Briniostraat. open van 10.30 tot 12, 13.15 tot 14.45 en 15 tot 16.30 uur, voor gemengd zwemmen. Velser Zwem vereniging: 8-9 u. training wedstrijdploeg 9-9.45 u. elementair zwemonderricht. 9.45 -10.30 u. polotraining. Sporthal Zeewijk, IJmuiden, 10-20 u. zaalhandbal-competitie. MAANDAG 9 MAART Stadsschouwburg, 10.30 en 14 u. Toneel groep Arena met „Twee emmertjes wa ter halen", voor scholieren. Koetshuis, Beeckestein, 20 u. informa tie-avond Vrijmetselarij. De Brulboei, Kanaalstraat 228, IJmui den, bejaardensoos, meisjesclub, tiener groep, volksdansen voor jong en oud. Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 19.30 tot 20.45 u. bibliotheek en voorlich tingscentrum van de Ned. Vereniging voor Sexuele Hervorming. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 77, Vel sen-Noord, 14.30 tot 17.30 u.; filiaal Wil- lemsbeekweg 96, IJmuiden, 14.30 tot 17.30 en 19-21 u.; filiaal Venusstraat 15, IJmui den. 15 tot 18 en 19 tot 21 u.; filiaal Vel sen-Noord, Banjaertstraat 13, 14 tot 17 en 19 tot 21 u.; filiaal „Spaarnberg", Wüs- telaan 79, Santpoort-Noord, 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 uur. Cultureel Centrum, Moerbérgplantsoen, IJmuiden. 19.45 u. Bridge-centrum De Jump. Sporthal Zeewijk, IJmuiden, 18-21 u. basketball training Exercitia, 21-22.30 u. training zaalhandbal Full Speed.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 5