UITNODIGING de 2e eeuw Bijenkorf ÜiTNODIGING <Omi>%u96 Th'S&atf Scajo'm HhMC Uwe Expositie Wessel Couzijn, Lucebert, Comeille, Tajiri, Heyboer, Rooskens, Constant, Pearlmutter, Lataster, Middleton, Visser De Bijenkorf is 100 jaar en begint zijn 2e eeuw met een feest. We nodigen onze klanten uit op een ongewone tijd naar de Bijenkorf te komen: 's avonds. Maar dat is tenslotte de gewone tijd voor een feest, nietwaar? Van 7 uur tot middernacht is de Bijenkorf op 13 maart open: vol muziek, evenementen, verrassingen. Prominenten van velerlei aard - vaak zelf Bijenkorf klanten - zullen in vele afdelingen optreden ais 'gast-verkopers'. Want u kunt die avond ook gewoon winkelen: de opbrengst van onze 'eensindeeeuwavond' gaat naar de nieuwe stichting 'Buitenspelen' die speelse speelparken wil inrichten voor steedse kinderen. Komt u ook? Jne Smullen Betaal 9.50, maar neem tlan ook wèt u maar wilt van het koude buffet: gevuld speenvarken, chaudfroid van kip en eend, patés, gerookte zalm en forel etc. etc., het kan niet op. En de bijpassende wijn drinktu voor een heel schappelijke prijs. Een tweedeeeuw-taart voor 2.35 aan de klanten van de Amsterdamse Bijenkorf voor 13 maart 2070 van 19.00-24.00 uur (Bewaar deze uitnodiging voor uw klein- en achterklein- en betachterklein kinderen. De nog niet geboren medewerkers van onze volgende 'eensindeeeuwavond' zullen op 10 maart 2070 in deze krant bekendgemaakt worden.) aan de klanten van de Amsterdamse Bijenkorf voor vrijdag 13 maart 1970 van 19.00-24.00 uur Onze 'gast-verkopers', o.a: Ageeth Scherphuis Henk van Stipriaan Leo Horn Hetty Blok Willeke Alberti Max Heymans Simon Carmiggelt Barend Barendse Wibo van de Linde Cees van Drongelen Johnny Jordaan Herman Stok Joop van Thijn Alexander Pola Henk v.d. Horst Jan Fillekers Fred Benavente Kees van Kooten Wim de Bie Ton van Duinhoven Dimitri Frenkel Frank Annemarie Oster Theo Koomen Elles Berger Willy Alberti Joost de Draayer Lou Lap Sjaakie Schram Simon van Collem Leen Jongewaard Kolonel Bosschardt Albert Mol Aart Brouwer Rob Slotemaker

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 18