Zwitsers chalet in Wüstelaan krijgt horeca-bestemming Aanvoer wordt wat groter op de bloemenveiling Oud-raadslid J. de Groot met groot respect herdacht In gevarenzone verkerend Stormvogels naar Uithoorn VERENIGINGSNIEUWS UIT DE IJMOND m Sterk spel in anker-kader SI 12 Keizerin „Sissi" heeft er gelogeerd Dick Theunissen week buitenspel Biliart-toernooi ZATERDAG 14 MAART 1970 m amp J. Lindeboom voorzitter Ver. Ned. Gemeenten teb™ ïïkmS;P°nB1*li burïemees' SnJS?Sja ONZE NIEUWE KOLLEKTIES Saint Joseph Dick Holthaus Ralph Rodier Barrie zijn in onze zaak te bezichtigen. MODEHUIS Velsen-IJmuiden Beverwijk Velsen-Noord Heemskerk (Van onze biljartmedewerker) HAARLEM. In de groep Haarlem van de voorwedstr(jden anker-kader 57/2 is alleen Lamers nog ongeslagen. Van De venter heeft met één party meer gespeeld, nog maar twee verliespunten en het hoog ste moyenne. Voor Klinkert moest hij in een sterk gespeelde party het hoofd bui gen. Laatstgenoemde heeft evenals Van Ham nog maar één partij gewonnen, waar door hun finale-kansen wel zeer miniem zyn geworden. De eveneens sterk gestarte Van der Kuyl heeft wegens een ernstige beenblessure de stryd moeten staken. De uitslagen van de vrijdagavond ge speelde partijen zijn (achtereenvolgens car., brt., moy en serie) Agema v. Deventer Klinkert Lamers v. Deventer Klinkert De stand is: (achtereenvolgens gesp. pnt., en moy.) Lamers 3 6 v. Deventer 4 6 Grahmbeek 4 4 2 2 4 2 4 2 Agema Klinkert Van Ham Het Zwitserse chalet, eens een deel van de buitenplaats „Spaarnberg", zal nu een horecabestemming krijgen, zodra het in handen is overgegaan van de heer J. G. Westerhoven, eige naar van „De Uilenboom". vertoefde toen in Amsterdam, Zandvoort en Santpoort. Vanuit het Zwitserse chalet maakte zij verscheidene uitstapjes, waaronder boot tochten met het Engelse stoomjacht „San- te Cecilea" van Lord Paget, vanuit de na ven van IJmuiden. Dat was in 1885. Na derhand werd zij in Genève vermoord. Na het overlijden van het echtpaar Wüste kwam het landgoed in handen van mr. C. H. Guépin en weer later in eigen dom van de heren C. J. van Tienhoven en C. H. J. Moltzer, die het gebouw aan de gemeente verhuurden. In november 1948 werd de buitenplaats gekocht door de Procure der Witte Paters der Afrikaanse Missie in Boxtel, die er 285.000,voor betaalden en een juvenaat in vestigden. Bij de verbouwing bleek het grote gebouw geheel te moeten worden gesloopt. Dat was in 1950. Doch het Zwitserse chalet bleef bestaan en heeft tot nu toe onder- (Van een onzer verslaggevers) SANTPOORT Het fraaie chalet aan de Wüstelaan beter bekend als het Zwitserse Huis zal, indien de gemeente raad daarmee akkoord gaat dinsdagavond, een andere bestemming en daardoor een meer passende plaats krijgen in de recreatieve omgeving van het Burgemees ter Rjjkenspark. Dit gemeentelijk eigen dom wordt dan voor 80.000 verkocht aan de heer J. G. Westerhoven, eigenaar van café-restaurant „De Uilenboom" aan de Hoofdstraat, die er een horecabedrijf in wil vestigen. Aan de historierjjke „Uilen boom" eens het jachthuis van Brede- rode wordt dan een tweede historierijk bezit gevoegd, want in het Zwitserse Huis verbleef eens keizerin Elisabeth van Oos tenrijk, de vermaarde „keizerin Sissi", wier leven door Romy Schneider in de be kende Sissi-films is weergegeven. Oorzaak van de plannen van de heer Westerhoven is de omstandigheid, dat „De I dak geboden aan twee gezinnen, waarvan Uilenboom" geheel uit haar jasje is ge- er een inmiddels een andere woning heeft groeid en hij geen enkele kant meer op I gekregen. Zodra de gemeenteraad zijn f at kan, zowel wat de restaurantruimte be- aan de verkoop heeft gehecht en er voor treft als met betrekking tot de keuken, het achterblijvende gezin ook een woning Ook de parkeermogelijkheden zijn uitge put daar aan de Hoofdstraat Het plan is nu in het Zwitserse Huis de gelegenheid te creëren voor partijen met daarbij overdag waarschijnlijk tussen is, zal de heer Westerhoven beginnen met het aanbrengen van die voorzieningen, welke voor een horeca-bedrijf noodzake lijk zijn. Hij wil er evenals in „De Uilenboom" een speciaal cachet aan 9 en 18 uur het chalet open te stellen I geven en hoopt over een jaar de deuren Keizerin Elisabeth van Oostenrijk. voor brede lagen der bevolking, die hier koffie kunnen drinken, kleine specialitei ten nuttigen en vervolgens in het park kunnen wandelen, indien het weer daartoe lokt. Aan de voorzijde zal dan in het sou terrain een open keuken worden gevestigd, met daarboven een kleinere eetgelegen heid. In het gebouw, waar het inwendige door drie te doorbreken muren in drie vakken wordt verdeeld, komt links zowel als rechts een zaal voor partijen en dergelijke. Zalen met respectievelijk eet gelegenheid voor 75 en 65 personen, die in het middenvak, vóór de maaltijden een apéritiefje kunnen gebruiken. Door de gemeente zal in de directe na- officieel te kunnen openen. (Van een medewerker) BEVERWIJK De bloemenaanvoer op de veiling wordt ondanks het koude weer toch iets groter. In het algemeen was de handel in het begin van de week zeer kalm, maar vrydag trokken vooral in de sector bolbloemen de pry zen aan; van bijheid een parkeerterrein worden aange- I de narcissen kan zelfs gezegd worden dat legd voor 30 tot 50 auto's, met een inrit ze duur werden. aan de Wüstelaan en een uitrit op de De Carlton trok in pry s aan tot 140 Harddraverslaan. Paden en een aan te cent per bos, maar de Golden Harvest leggen bruggetje over de vijver verschaf- I kwam tot 175 cent. Ook de Flower Re- fen dan toegang tot het Chalet aan de I cord werd duurder en ging tot 80 cent per achterzijde waarvan ook door de ge- I bos. Het ziet er naar uit dat deze prijzen meente twee terrassen op verschillend de komende weken nog wel wat stijver niveau worden aangelegd. Een heerlijk zullen worden. Ook de grote aanvoer van rustig plekje, daar in het park, aan de vij- tulpen werd vlot verkocht. Er ging weer ver en omgeven door bomen, struiken en een goede partij Apeldoorn tot 200 cent grasgazons. I per bos. De meest gangbare prijs voor de tulpen kan men vinden tussen de 100 en Keizerin „Sissi" 150 cent per bos, met een extra beloning I voor een partij Queen of Bartigon tot 245 Het Zwitserse Huis is een onderdeel van cent. Irissen varieerden van 130 tot 330 de bekende buitenplaats „Spaarnberg" cent per bos, hyacinten gingen tot 34 cent welke omstreeks 1821 werd gesticht door per bos. Anjers noteerden van 16 tot 36 de Amsterdamse koopman mr. Adriaan cent per stuk. Salomon van der Hoop, die korte tijd daar- Lelies trokken nog wel ieders belang- na het Zwitserse chalet bouwde. Gedeel- I stelling met iets gematigder prijzen die telijk bestemd als studieverblijf voor hem, tussen de 50 en 110 cent per tak lagen gedeeltelijk dienst doende als boerderij. I Dan zijn er nog grote partijen blauwe Hij legde er tevens een kostbare verzame- druifjes die niet hoger dan 55 cent per ling planten en gewassen aan, welke be- bosje kwamen. Anemonen werden tot één schreven zijn in de Latijnse catalogus I gulden per bosje verkocht. Grote partijen Hortus Spaarnbergensis". beste fresia worden er aangeboden. De Na het overlijden van de heer Van der prijs js nog altijd aantrekkelijk. Er werd Hoop kwam het buiten in het bezit van van j20 tot 270 cent per bosje betaald, zijn kleindochter baronesse Olga von maar Voor de dubbele fresia werd tot 440 tisch, die gehuwd was met Justus Rudolf I cent per bosje betaald. De jaar-rond Wüste. Rond 1879 werden grote verande- I chrysanten brachten van 190 tot 360 cent ringen aangebracht. Vier jaar daarna werd per bos op. Rozen waren in het begin het als „pied a terre" aangeboden aan de van de week in prijs gedaald, maar later toen in ons land verblijvende keizerin trokken de prijzen weer aan en gingen Elisabeth van Oostenrijk, ook bekend als tcd 79 cent per stuk. De babyroosjes va „keizerin Sissi", echtgenote van keizer meerden van 14 tot 30 cent per stuk. Franz Jozef van Oostenrijk. Zij was ver- jn bet begin van de week waren er scheidene malen incognito in ons land en grote aanvoeren van potplanten die alle maal vlot verkocht werd. De potplanten- 24; anjers 16-36; tros anjers 150-175; ane moon 95-105; blauwe druif 28-48; chry sant 190-360; forsythia 28-69; fresia 120 440; gerbera 26-45; hyacinthen 18-30; per bosje 85-105; irissen 130-330; lelie per tak 50-110; narcissen 70-175; orchidee 60-150 roos 40-70; babyroos 14-30; tulpen 85-245. veilingen beginnen op maandag en woens- dag al om één uur. De prijzen waren vrijdag: amarylles 18- DEN HAAG. Het bestuur van de I TAFELTENNIS. Eberhard Schöler Vereniging van Nederlandse Gemeenten en Mgria Alexandru (Roe) voe. heeft de burgemeester van Bedum de Europese tafeltennisranglijsten ter van Alkmaar. Radnova (Rus), 3. Diane Schöler-Rowe De nieuwe VNG-voorzitter is 63 jaar en I (W-Dl), 4. Ilona Vostova (Tsj), 5. Agnes lid van de A.R.P. Hij is secretaris ge- Simon (W-Dl), 6. Svetlana Grinberg weest van de stadsgemeente Makassar in I (Rus.). Heren: 1. Schöler (W.-Dld.), 2. Sur- het voormalig Nederlands-Indië en burge- I bek (Z-Sl), 3. Johansson (Zwe), 4. Go- meester van Leens, tot hij in 1962 in Be- I mozkov (Rus), 5. Klampar (Hon), 6. Kor- dum werd benoemd. I pa (Z-Sl). 158 11 300 286 300 250 300 11 12 12 1 11 14.36 27.27 23.83 25.00 22.72 27.27 61 109 67 107 86 100 21.95 23.46 16.27 16.96 20.46 19.09 Maandag de partijen en dinsdagavond a.s. worden voortgezet. Wedstrijdlokaal Biljartakademie v. d. Kuyl, Haarlem-noord. UTRECHT. De strafcommissie van de KNVB heeft in Utrecht de Elinkwijkspeler Dick Theunissen voor één competitiewed strijd geschorst en tevens veroordeeld tot een boete van 150 gulden wegens een po ging tot natrappen naar een tegenstander in de ontmoeting De Graafschap-Elink- wijk, afgelopen zondag. Door deze straf kan Elinkwijk morgen in de belangrijke wedstrijd tegen Volendam niet beschikken over Theunissen, die dan wordt vervan gen door Loffeld. (Van e enonzer verslaggeefsters) VELSEN Dat met de heer J. de Groot een algemeen geachte en ge waardeerde persoonlijkheid is heengegaan bewees vrijdagmiddag het grote aantal aanwezigen in de aula van het crematorium in Velsen. De heer De Groot, die op jeugdige leeftijd al politiek actief was maakte met een onder breking tijdens de oorlogsjaren meer dan twintig jaren deel uit van de gemeenteraad in Velsen als lid van de P.v.d.A.-fractie en vele jaren tevens als nestor. Loco-burgemeester H. de Boer legde vrijdagmiddag de nadruk op een drietal eigenschappen, die de overledene zo zeer kenmerkten: inte ger, eenvoudig en trouw. Ondanks politieke tegenstellingen waardeerde een ieder hem als een vriend, mede als gevolg van zijn mildheid,zijn humor en zijn rechtvaardigheid. In 1966 nam de heer De Groot het voor hem moeilijke besluit zich uit de gemeente raad terug te trekken. Bij zijn vertrek werd hij benoemd tot Ridder in de Or de van Oranje-Nassau. Loco-burgemees ter De Boer bracht thans opnieuw dank voor wat hij voor de gemeenschap heeft gedaan. De overledene was als werkmeester in dienst bij het Provinciaal Ziekenhuis in Santpoort en namens de gehele zieken huisgemeenschap sprak dokter JC. Noordzij. Deze stelde vast, dat de heer De Groot over natuurlijke gaven en bij zondere kwaliteiten beschikte om met pa tiënten om te gaan. „Hij zag al heel vroeg van hoeveel belang het is de maat- schanpelijke belangstelling van de patiën ten te wekken en hij had een groot aan deel in de revalidatie. Als mens was hij sociaal bewogen en toch nuchter. Dat gaf de patiënten houvast en duidelijkheid. Zijn wijze van werken blijft voor ons een richtsnoer," aldus de heer Noordzij. De heer C. W. Franken sprak namens de Algemene Bond van Ambtenaren, kring Santpoort, waarvan de heer De Groot oud-voorzitter was. „Hij behoorde tot de tweede generatie kaderleden, maar met de instelling van het eerste uur," zo kenschetste de heer Franken de strijd baarheid van de overledene. Gememo reerd werd ook zijn werk in de raads commissie voor georganiseerd overleg. Namens de federatie Velsen van de (Van een medewerker) IJMOND. In de eerste klasse A gaat Stormvogels op bezoek by debu tant Uithoorn, de ploeg die er rela tief gezien het best voorstaat in deze afdeling. In de eerste ontmoeting tussen beide ploegen behaalde Stormvogels een 1-1 gelijkspel, waarmee men de sterk ge starte Uithoorn-ploeg het eerste puntje afsnoepte. Stormvogels dat na de 1-2 ne derlaag tegen VZZ wederom midden in de gevarenzone is terecht gekomen, zal blij zijn met een gelijkspel. Zo er ge sproken zou kunnen worden van enig ver gelijkingsmateriaal: ZVV speelde twee weken geleden met 3-3 gelijk tegen Uit hoorn en Stormvogels verloor de vorige week met 1-3 van de Zaankanters. In de tweede klasse A wordt de ont moeting Vitess'22Zandvoortmeeuwen de topper. Gezien hun grotere routine lijken de Zandvoorters favoriet. Het uitstekend debuterende Velsen gaat op bezoek bij DEM en kan slechts via een zege zijn kampioenskansen onderstrepen. DEM moet eveneens winnen, anders is de ploeg definitief uitgeschakeld. VVB gaat op bezoek bij Zaandijk, een andere kanshebber. Zeer moeilijk dus voor de Breesapers die een puntje nodig hebben. In de derde klasse A gaat koploper De Kennemers op bezoek bij het veel lager geklasseerde RKAFC. Een kleine zege lijkt wel haalbaar voor de ploeg van trainer Muskee. Beverwijk gaat in de clinch met degradatie-concurrent West Frisia en zal op eigen terrein moe ten winnen. ADO '20 gaat zijn laatste kampioenskansen verdedigen bij EVC dat echter favoriet lijkt. In de vierde klasse C spelen de IJmond- vertegenwoordigers VSV en KIC beide thuis. Koploper KIC krijgt bezoek van het wisselvallige WH en zal moeten win nen om zijn eerste plaats te kunnen be houden. VSV dat nog lang niet veilig staat, krijgt bezoek van Bloemendaal, ook al een wisselvallige tegenstander. Met grote inzet valt er voor de Velseroor- ders wel het een en ander te bereiken ADVERTENTIE FLEIN 1945 nr. 48 MUIDEN TEL 10349 Partij van de Arbeid sprak dr. H. Bol der, vaststellend dat zeer velen onder de indruk zijn gekomen van de toewijding waarmee de heer De Groot altijd zijn idealen heeft nagestreefd. „Dat heeft diep respect opgewekt," aldus deze woordvoer der die ook de mildheid van de overledene benadrukte en hem een inspirerende voor ganger noemde. Dominee D. J. Spijkerboer gewaagde van de grote waarde die de heer De Groot als niet kerkelijk gebondene vooral de laatste jaren had gehecht aan het con tact met mensen van verschillende ge loofsopvattingen. De predikant verklaar de dat uit zijn zorg om de ge°st.elijke armoede van de mens in een tijd waarin zoveel maatschappelijke vooruitgang te weeg wordt gebracht. Dat paste in zijn strijd om het leven van de mens te ver beteren; in zijn bewogenheid om de mens. Dominee Spijkerboer herinnerde aan het feit dat de heer De Groot op het Friese platteland is geboren in een tijd toen Domela Nieuwenhuis daar een grote naam was. „Hij deed wat de kerk met de mond beleed," noemde dominee Spij kerboer als een „ondertoon." die ook de heer De Groot beroerde. Na zijn eigen aanwezigheid als het ware uit die hou ding te hebben verklaard, las de predi kant een gedeelte uit het Mattheus-evan- gelie en ging hij voor in gebed. (Van onze biljartmedewerker) HAARLEM. De B.V. „D.E.S." organi seert van 18 t.m. 21 maart a.s. haar jaar lijks driebanden toernooi om de „Zilveren fruitmand" in Café-Restaurant „Vreeburg" te Bloemendaal. Aanvang der partyen op 18, 19 en 20 maart om 19.30 uur, op zater dag, 21 maart, 's middags om 14.00 uur. Deelnemers aan dit toernooi zijn: de hoofdklassers Jan v.d. Linden, Heemstede en Hans Kempen, Haarlem, alsmede de eerste klassers Hans Handgraaf, Santpoort en de Beverwijkers Engel Koopman en Jan Lamers. De toernooi bezetting wordt ge- kompleteerd met Joop Winthorst, Haarlem en de D.E.S.-leden Piet Dickmann en Jan Steffers. Laatst genoemde heeft de zware taak in dit sterk bezette toernooi de wis- selprijs te verdedigen. Als Haarlems drie banden-kampioen van vorig jaar, wordt hij daar wel toe in staat geacht. ZATERDAG 14 MAART Allison, Kanaalstraat, IJmuiden, 20 u. „The George Baker Selection". Velserbad, Briniostraat te IJmuiden. 20.45-22 u. VZV-polotraining heren en jon- gens-jeugdteam of polowedstrijden. Sporthal Zeewijk, IJmuiden, tot 20 u. districtskampioenschap zaalhandbal voor hogere scholen. Velserbad, Briniostraat, open van 10.30 tot 12, 13.15 tot 14.45 en 15 tot 16.30 uur. voor gemengd zwemmen. Velser Zwem vereniging: 8-9 u. training wedstrijdploeg 9-9.45 u. elementair zwemonderricht. 9.45 -10.30 u. polotraining. MAANDAG 16 MAART Zeewijkschool, IJmuiden, 20 u. ouder avond, „Leermogelijkheden en leermoei lijkheden". Trefpunt, Willemsbeekweg, IJmuiden- Oost, 20 u. bijeenkomst R.-K. Vrouwen gilde. De Brulboei, Kanaalstraat 228, IJmui den, bejaardensoos, meisjesclubs, tiener groep, volksdansen voor jong en oud. Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 19.30 tot 20.45 u. bibliotheek en voorlich tingscentrum van de Ned. Vereniging voor Sexuele Hervorming. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21 30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 77, Vel- sen-Noord, 14.30 tot 17.30 u.; filiaal Wil lemsbeekweg 96, IJmuiden, 14.30 tot 17.30 en 19-21 u.; filiaal Venusstraat 15, IJmui- dem, 15 tot 18 en 19 tot 21 u.; filiaal Vel- sen-Noord, Banjaertstraat 13, 14 tot 17 en 19 tot 21 u.; filiaal „Spaameberg", Wüstelaan 79, Santpoort-Noord, 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 uur. Cultureel Centrum. Moerbergplantsoen IJmuiden, 19.45 u. Bridge-centrum De Jump. Café Sport, Kerkstraat. Tot 18 u. schaaksociëteit door schaakclub Weenink. 't Zwanenest, Dommelsingel 4a. 20 u. speciaal programma voor de jeugd van af 17 jaar. De Slof, Raamveld 2. 14 u. dansen. De Kelder, Hilbersplein. 20 u. disco theek. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84. 15.30 u. zwem- en waterpolotraining. ZONDAG 15 MAART Clubhuis De Bevers, Grote Houtweg. 10 u. start wandeltocht. De Slof, Raamveld 2. 14 u. danense Sportfondsenbad, Kuikensweg 84. Ge opend van 9-10.15 en 10.45-12 u MAANDAG 16 MAART De Opgang, Florastraat 20 u. lezing van dr. Eenhoorn over homeo-pathie voor NCVB. Statenhuis, Velserweg 12. 14 u. cursus beweging. Bejaardenpaviljoen Westerhout, Wes terhoutplein 5a. 14 u. handwerken. Kleine Akademie, Hoflanderweg 104 20 u. handwerken. Huize Scheybeeck, Velserweg 2. 19.30 u spreekuur Beverwijkse Sportraad. Harmoniegebouw, Groenelaan 72. 20 u repetitie Beverwijkse Harmoniekapel. Het Groene Huis, Raamveld. 16 u. jon gensclubs (10-11 jaar) ballet (meisjes 7-9 jaar), 16.30 u. kookcursus (jeugd) vanaf 12 jaar), 17.15 u. ballet (meisjes 10-13 jaar), 19.30 u. modern ballet (jon geren vanaf 14 jaar). De Slof, Raamveld 2. 20 u. repetitie koor Zang en Vriendschap en toneelver eniging KDO. t Zwanenest, Dommelsingel 4a. 20 u. open huiskamer voor de jeugd vanaf 16 aar. Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 20 u. werkgroepavond AA. De Magneet, Vlaanderenstraat, 20 u. radiohobbyclub (15-18 jaar) Sportfondsenbad, Kuikensweg 84. Ge opend van 7-16 en 20.15-21.30 u. Verenigde openbare bibliotheek, Hen drik Burgerstraat 70 en Arendsweg 61: volwassenen 14-17.30 en 19-21 u„ jeugd 15.30-17.30 en 19-21 u., Amstelstraat 44: volwassenen 15-17.30 en 19-21 u„ Parmen- tierstraat 2: jeugd 15.30-17.30 u. ZATERDAG 14 MAART De Meerpaal, Banjaertstraat 13. 20 u. disco-avond (vanaf 15 jaar) ZONDAG 15 MAART De Meerpaal, Banjaertstraat 13. 10.30 u. kindercrèche, 11 en 14.30 u. jeugdkaf- fee (vanaf 13 jaar). MAANDAG 16 MAART Katholieke openbare bibliotheek, Ban jaertstraat 13. Geopend van 14-17 en 19- 21 u. Handenarbeidcentrum, Schulpweg 560. Geopend van 9-12, 14-17 en 19-22 u. De Meerpaal, Banjaertstraat 13. 16.15 u. kinderclubs (2-7 jaar), 19 u. muziek- en gitaarlessen (beginners), 18.30 u. jeugdkaffee (vanaf 15 jaar) en cursus fijne keuken, 21.15 u. muziekles (gevor derden). ZATERDAG 14 MAART De Lichtboei, Maasstraat. 19.30 u. dans avond m.m.v. beatgroep Nuzzle in socië teit Move In. De Vluchtheuvel, M. van Heemskerck- straat. 19.30 u. dansen voor verloofde en gehuwde paren. Zaal Dam, Ruijsdaeistraat. 20 u. ver gadering zwemvereniging OEZA. ZONDAG 15 MAART Parkeerterrein, Rijksstraatweg 219. 8 u. conditietraining. Zwembad De Waterakkers. Kerkweg. 14 u. start demonstratieoptocht Jonge ren-actiecomité Vrij Heemskerk. De Lichtboei. Maasstraat 5. 14 u. open disco. De Schuilhoek, W. van Velsenstraat 21 d. 14 u. discobar. MAANDAG 16 MAART ADO-kantine, Oosterweg 20 u. con tact-avond oud-leden ADO-voetbal. De Zevensprong, Const. Huijgensstraat 20 u. repetitie gemengd koor. Herv. Kapel, Const Huijgensstraat. 19.30 u. repetitie koor Stem des Volks. De Lichtboei, Maasstraat 5. 16 u. meis jes- en jongensclubs (6-7 jaar), 16.30 u. tienermode, 18.45 u. jongensclubs (10-12 jaar), 19 u. toneelclub (jongeren vanaf 15 jaar), 20 u. boetseren en pottenbakken, naailessen (volwassenen). 20.30 u. toneel groep „Wees 'ns n ander" De Vrijburcht, Vrijburglaan 2. 20 u. vervolgcursus EHBO-vereniging PIM. De Magneet, Ten Katestraat 11. 20 u. repetitie instrumentaal ensemble. Verenigde openbare bibliotheek, Kerk weg 45: volwassenen 15-17 30 en 19-21 u.; Ruijsdaeistraat 7: jeugd 19-21 u.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 7