Doe-het-zelver houdt anderhalf miljoen kijkers aan de beeldbuis' Weinreb-film toch op TY Documentaire over oorlog in Tsjaad Proberen mensen over de drempel heen te helpen Swingle Singers bij Mies Bouwman TV zondag Modern ballet Hans van Manen Lekker duur eten in Wales Sport RTV Radio zondag TV zondag TV vanavond TV maandag Radio maandag TV zaterdag TV maandag ZATERDAG 14 MAART 1970 9 (Van onze correspondent) DEN HAAG Met een aantal kijkers van anderhalf miljoen zal het samensteller presentator Hans Bik (45 jaar) een zorg zijn als een enkele televisiecriticus hem ver wijt dat zijn programma Zelf Doen (KRO) de vakman het brood uit de mond neemt. Belangrijk vindt hij dat zijn produktie voorziet in een grote behoefte aan informatie op doe-het-zelf gebied. Volgens hem is de televisie hiervoor een uitermate geschikt medium en voe len de meeste „karweibladen" de vraag naar informatie totaal ver keerd aan. Indeling Vuilnisvat Reclame Pensioen yyi|||yillllMWM<WMWI<yWMM<yiMIW>WWIMMIIAMWMWM<yiMMMM<W>M/WW>MftMAAA>UUWWWWWWUUW«| Dat de vakman zou worden bena deeld door het programma vindt Hans Bik nonsens. Hij probeert er juist steeds de nadruk op te leggen dat de mensen een vakman moeten raadple gen als zij het karwei zelf niet aan kunnen. Na zestien afleveringen is ge bleken dat een behoorlijke hoeveelheid kleine tips veel meer bij het publiek aanstaat dan één onderwerp dat haar fijn wordt uitgerafeld. Continuïteit en het tijdstip van uitzenden (nogal laat op de avond) hebben er toe bijgedra gen dat Zelf Doen vooral zeer populair is in de groep tussen de veertig en vijfenvijftig. Mensen beneden de veer tig willen wel karweitjes in huis doen maar komen daar vaak niet aan toe. Boven de vijfenvijftig staat men wel open voor informatie hoewel de zin ontbreekt (in veel gevallen) om nog iets in huis te doen. Bik heeft een schema in zijn hoofd wat betreft de indeling van de onder werpen, verspreid over een jaar. Hij weet dat december de maand van de kneusauto's en de tantièmes is. In fe bruari worden vakantieplannen ge maakt en gaan de mensen denken aan hun eventuele tweede huis ttent of ca ravan). In mei wil iedereen wel iets vernieuwen in huis of iets nieuws ko pen. Als het om auto's gaat komt een deskundige van de ANWB in het pro gramma, terwijl een deskundige van de koninklijke maatschappij voor tuin bouw en plantkunde tips geeft over bloemen en planten. Ook het maand blad „Doe het zelf" verleent mede werking. Hij zegt dat Zelf Doen geen kostbaar programma is, dat er geen dure decors worden gekocht om mee te werken. „We hebben zelfs rommel- kamertjes van het KRO-gebouw ge bruikt als het ging om behangen". Hij wil van zijn uitzending geen ma gazine maken. „Het is geen vuilnis vat waar je alles lekker in kunt stop pen, daar bedank ik voor. Ik kijk goed uit dat de rubriek niet ontaardt in hobbyisme. Je introduceert een pro- dukt, laat zien wat je er mee kunt doen, hoeveel tijd dat kost en dan geef je een prijsindicatie. Je moet de men sen proberen over de drempel heen te helpen. Dacht je dat ik zo'n ge weldige doe-het-zelver ben? Als het op zware klussen aankomt, ben ik net zo'n zacht gekookt ei als ieder ander. Als ik op dat scherm iets kan of ken, dan kunnen de kijkers overtuigd zijn dat zij het ook kunnen of kennen' Het is Hans Bik tot nu toe gelukt om duizend-en-een produkten op de HILVERSUM De televisiecom missie van IKOR-CVK heeft, daartoe gedelegeerd door het bestuur, besloten de film „De medemens en Frydrik Weinreb" uit te zenden. De uitzen ding is op donderdagavond 21 mei a.s. via Nederland 2. Dat twee weken geleden tot uitstel werd besloten vond zijn oorzaak in het feit, dat niet tijdig een evenwich tig inzicht kon worden verkregen in het gewicht van de van diverse zijden geopperde argumenten, aldus de com missie. Daarbij was niet de controver se rondom Weinrebs oorlogsverleden in het geding; maar de bedoeling van het programma, namelijk de morele en religieuze geloofwaardigheid van Weinrebs getuigenis. Door het uitstel van de uitzending is een objectiever oordeelsvorming bevorderd, die tot het besluit heeft geleid. De televisiecommissie van IKOR- CVK betreurt dat door het uitstel van de uitzending ten onrechte de indruk is ontstaan dat men controversiële on- I derwerpen zou willen vermijden. Hans Bik, sinds 1946 bij de KRO, kwam in 1962 in vaste dienst bij de televisie. Anderhalf jaar geleden begon hij het programma zelf doen dat al vlug een succes werd. Bik mag dan zeer populair zijn bij de doe-het-zélvers, hij wil niet doorgaan voor de handige karweien-jongen, wiens idealen liggen op het vlak van zelf doen. Tijdens het gesprek laat hij dan ook duidelijk blijken dat hij in het verleden betere en meer belangrijkere uitzendingen heeft ge maakt. Zijn actuele documentaires (onder meer over Seyss Inquart, Vietnam en smartlapper.) kregen indertijd uitstekende recensies. Acht jaar geleden werkte Bik mee aan het zaterdagmiddag programma Klokke Vier, een soort doe-het-zelf-rubriek, maar dat vond hij minder interessant. beeldbuis te brengen en toch geen re clame te maken, want dat is taboe. „Ik weet dat er voetangels en klem men zijn en dat maakt het voor mij gemakkelijker. Het begrip objectivi teit is me bij de nieuwsdienst de her sens ingeslagen. Ik wil geen gelazer krijgen naar aanleiding van een uit zending. Weet je wanneer ik me als een schoolmeester voel? Bij het be gin als ik zeg tegen de kijkers: het voortbestaan van de rubriek ligt in uw eigen handen. Maar het doet wat en daar gaat het om. Na de uitzen ding bellen mensen op die vragen waar je het artikel kunt kopen dat ik heb laten zien. Ik mag niet zeg gen waar ze dan naar toe moeten, de regeringscommissaris zou me in de nek springen. Wel kunnen de mensen op verzoek de tekst van de uitzending krijgen plus de adressen van fabri kanten waar je bepaalde spullen kunt bestellen". Vertelt van een opname, die werd gemaakt in de garage van een benzinestation. Een van de men sen was vergeten zijn pet af te zet ten, waarop de naam stond van de benzinesoort. De film ging de vuilnis bak in en de opnamen werden op nieuw gemaakt. Naarmate het inkomen en de maat schappelijke ontwikkeling groter zijn, neemt de belangstelling voor het zelf (Van onze correspondent) HILVERSUM. Na Biafra is men op zoek gegaan naar een andere oor log en in Tsjaad terechtgekomen. Maar de burgeroorlog, die daar al een jaar of zes woedt, kan niet met Biafra wor den vergeleken, net zo min als met Vietnam, wat wel is gebeurd wegens de Franse inmenging in dit conflict. Dit concludeerde de cineast Ter bosch die samen met cameraman Van Munster een kleurenfilm in dit Noord- afrikaanse land heeft gemaakt. Deze wordt zondagavond half elf in een extra „Panoramiek" uitgezonden. Alle partijen komen aan het woord: de dictatoriale president Tombalbaye, opstandelingenleider Siddick en de Franse legionair die zich in deze hem vertrouwde omgeving nog even kan waar maken voordat het vreemdelin genlegioen binnenkort wordt ontbon den. Tombalbaye doet bijzonder gering schattend over de opstandelingen. Maar toch moest hij Parijs om mili taire hulp vragen om zich te kunnen handhaven. Er vechten nu een 7000 Tsjaadse en Franse militairen tegen ongeveer 3000 guerrilla's, die per 10 man één geweer hebben en voor het overige vergiftigde speren en pijlen gebruiken, doeltreffend maar niet zo effectief als de mitrailleurs van de tegenstander. doen toe. Hans Bik zegt dat juist de midden-inkomensklasse vaak niet weet hoe je een spijker in de muur moet slaan. De mensen leven meer naar hun pensioen toe en dus moet je ze nu uitleggen hoe ze dan een zaagje moeten vasthouden, vindt hij. „Veel mensen moeten op doktersad vies rustige karweitjes in huis zoe ken. Je merkt dat het de meesten niet kan schelen of gereedschap duur is. Vandaag zegt een vrouw, mijn man kan alles, vijf jaar geleden was het, hij heeft twee linkse handen". Er is wel eens over gedacht om een vrouw in het programma te betrek ken, die dan het geheel aan elkaar zou moeten praten. Bik heeft ontdekt dat je een eigen produkt beter zelf kunt presenteren. Hij heeft geen zin om een spreekstalmeester te huren die, als er iets mis gaat, buiten schot blijft terwijl hij de drek in zijn nek krijgt. Nederland 1. De VARA begint het middagprogramma met de bejaarden- rubriek Dagje ouder, waarin het re cept, de gymnastiek en niet te verge ten het oude nieuws zijn opgenomen. Voor de kinderen is er daarna de der de aflevering van Banana Splits, vro lijkheid met de tekenfilms. Na de Fa beltjeskrant en het journaal draait de VARA verder met Rawhide: „Verbo den voor honden en cowboys". Na de joumaaldienst Mies Bouwman met „Een van de Acht". Twee van de kran telezers van de vorige week komen terug, omdat ze ten onrechte aan de kant werden gezet. Gasten zijn er na tuurlijk ook weer. Mies begroet onder meer de Franse Swingle Singers, die Bach zo mooi a cappella tot klinken kunnen brengen. De laatste vijftig mi nuten van de zaterdag zijn weer voor een buitenlandse serie: Steve McGar- rett zit een man achter de broek, die er vreemde ideeën op na houdt, name lijk dat de oorlog tussen Japan en de VS nog steeds voortduurt. Nederland 2. Vandaag krijgt Frans Henrichs de kans om zijn enthousias me voor zijn geliefd ijshockey uit te leven. Hij geeft commentaar bij een samenvatting van de wedstrijd Zwe denOost-Duitsland, die in Stockholm wordt gespeeld om het wereldkam pioenschap. Gedurende de eerstvolgen de dagen zullen er verschillende van de wedstrijden uit deze competitie worden uitgezonden. Een half uurtje eerder begint dus het avondprogram ma. Daarna de fabeltjeskrant, het journaal en Scala, waarin opnieuw het ijshockey aan de orde wordt gesteld. De NCRV neemt de dienst om half acht over met een aflevering van de serie Schoonmoeders. In Daverend De buut proberen de twee een televisie stuk te schrijven. Aansluitend aan het journaal een film uit de reeks Wereld première. „Negerkandidaat Leslie Washburn", zo luidt de Nederlandse vertaling van Deadlock, een rolprent van Lamond Johnson. On tien uur: Popparlement, waarin deskundigen als Leo Riemens, Guus Oster, Hans van Eyck en Marie Cecile Moerdijk vragen van kijkers beantwoorden, die ze zelf mogen komen oplezen. Gerrit den Bra- bar probeert de discussies binnen de perken te houden. Gasten in dit pro grammaatje zijn onder meer John Woodhouse met zijn magie accordeon en de popgroep the Scamp. Ds. Ype Schaaf van het Nederlands Bijbelge nootschap zorgt tenslotte voor de dag sluiting, waarvoor hij als onderwerp koos de Bijbel als Exportartikel. Nederland 1. Uit de kerk van St. Lambertus in Rotterdam komt op deze zondag een speciale jongerenmis. In het middagprogramma het weekjour- naal en de verkeersinformatie, de Ver rekijker, Openbaar Kunstbezit en in Passepartout een reportage van de in doorkampioenschappen om de Europe se titels in Wenen. Met grote Neder landse deelneming. Na de voetbaluit slagen volgt een reportage van de ope ning van de Expo in het Japanse Osa ka. Joop van Zijl laat niet alleen deze plechtigheid zien, maar dwaalt meteen al over het expositieterrein, waar vol doende te zien is om vele weken tele visie mee te vullen. De avond begint zoals elke zondag met de fabeltjes krant en Woord voor Woord, gevolgd door een programma van de gezamen lijke kerken. Dat is ditmaal een film portret van de Engelse toneelschrijver Dennis Potter, die het stuk „Zoon des Mensen" heeft geschreven, dat in de loop van deze week wordt uitgezon den. Van verschillende zijden wordt aangedrongen op een uitzendverbod, omdat er in Engeland veel rumoer is ontstaan over de visie van Potter op Jezus van Nazareth. De AVRO zet het avondprogramma voort met t'- High Chaparral, ondertitel Erop of Eronder. Tien minuutjes vervolgens voor de uitreiking van de Tele vizier- ring voor 't Schaep met de vijf Pooten. De hele ploeg was aanwezig om de onderscheiding door de kijkers ver leend in ontvangst te nemen. Aan sluitend aan het nieuws een Tour r' Chant van de Braziliaanse zanger Luis Aguile, die in Latijns Amerika een ongekende populariteit geniet. Hij trad op in Bussum voor een gehoor van Spaanse gastarbeiders, die laaiend enthousiast waren. Pierre Jansen en Leen Timp brengen vervolgens een programma over de Witte Muur van koning Djozer, waarvoor zij naar Egypte zijn geweest. In diezelfde cul turele sfeer valt ook Point of no Re turn, een Duitse produktie van de uit voering, die het Nederlandse Dans theater gaf van het gelijknamige bal let van Hans van Manen. Joes Odufré regisseerde deze uitvoering, waarvoor Van Manen elektronische muziek van Pijper en Stockhausen gebruikte. De AVRO sluit haar programma af met een korte extra aflevering van Sport- panorama, gewijd aan de AVRO-cross, waarin weer vele honderden atleten deelnamen. Ter afsluiting van de zon dagavond de Morele Herbewapening. Nederland 2. De fabeltjeskrant en het nieuws gaan vooraf aan de elfde aflevering van de Tovenaar van Sa- burac. Studio Sport één en twee zullen beide waarschijnlijk aandacht beste den aan de wedstrijden om het we reldkampioenschap ijshockey en aan de indoor-atletiekkampioenschappen in Wenen. Bovendien is er voldoende andere sport. Tussen de beide afleve ringen in Panoramiek, waarin aan dacht wordt besteed aan het werk van de Provinciale Staten, zulks met het oog op de verkiezingen van woensdag voor deze bestuurscolleges. Bovendien een af levering van Wetstrijd, waarin studenten van het opleidingsinstituut voor het buitenland Nijenrode in Breukelen uitkomen tegen him vrou welijke collega's van de sociale acade mie Nijenburgh in Baam. Na de twee de aflevering van Studio Sport blijft er in het NOS-programma nog tijd over voor Zienswijze, waarin Marion Boogaardt en Jack van Belle de vraag stellen „Is de wereld van de Duivel bezeten?" Nederland 1. De VARA komt na de Fabeltjeskrant en het nieuws met Co ronation Street. Na het journaal een Socuterafilmpje over de reuma en de actualiteitenrubriek Achter het Nieuws. Dan een aflevering van Sherlock Holmes. Berend Boudewijn en Ellen Blazer gaan vervolgens weer „Europa in". Ze bezoeken onder meer een luci fermuseum in Zweden, een duur res taurant in Wales en het bekende ker misachtige Mont Saint Michel voor de Normandische kust. Uit de Engelse reeks Half Hour Story koos de VARA vervolgens de aflevering „de Dief", een vrouw maakt kennis met een be- roepsdief. Dan is het tijd voor een uit zending van het Humanistisch Ver bond. Aansluitend aan het laatste nieuws komt Teleac dan nog met de derde les in de cursus Methodiek van de burgerschapsvorming. Nederland 2. De NOS brengt de Fa beltjeskrant, het journaal en Scala, waarin ook al weer een blik wordt geworpen op de Statenverkiezingen van deze week. Dan de NCRV met de Scheepsjongens van Bontekoe verteld ioor Coen Flink. Voorts de jeugdserie le Waaier van Sevilla, derde afleve ring. Daarna „Dombey en Zoon" naar de gelijknamige roman van Charles Dickens; het derde deel is getiteld: Het Internaat van Dr. Blimber. Twee kamp brengt de ploegen van de Rijks universiteit in Utrecht en de Katholie ke Hogeschool in Tilburg tegen elkaar in het strijdperk. Daarna de actuali teitenrubriek Hier en Nu (waarschijn lijk met een vooruitblik op de verkie zingen) en vervolgens de spannende serie „Met speciale Opdracht". Een even merkwaardige als actuele zaak deze keer en wel die van een gesmok keld litterair manuscript. De NCRV sluit met een van de reeks uitzendin gen Psalter. Julien Schoenaerts is van de partij, evenals de Drachtster Can- torij onder leiding van Piet Hofma. Cor Kee bespeelt het orgel. Na het laatste nieuws Teleac met de voor lichting over het studeren. Aandacht in deze uitzending voor de technische wetenschappen. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Zaterdagavond op tv. om 18.15 uur (Ned. 2) beelden van een wedstrijd om het wereldkam pioenschap ijshockey in Stockholm, om 19.04 (Ned. 2) in Scala eveneens heelden uit dit toernooi, en een repor tage van de Europese indoor- atle- tiekkampioenschappen in Wenen. Op tv. zondagmiddag om 16.15 uur (Ned. 1) weer beelden van de atle- tiekkampioenschappen. Zondagmiddag voor de radio om 14.30 uur (Hilv. 1) ooggetuigeversla gen en nabeschouwingen van voetbal wedstrijden, de atletiekkampioen- schappen in Wenen, de AVRO-cross, de zaalhandbalwedstrijd Nederland Tsjecho-Slowakije voor dames, de mo torcross in St. Anthonis en paarden- coursen in Alkmaar. Op tv. zondagavond om 19.30 uur (Ned. 2) beelden van voetbalwedstrij den. Om 21.10 uur (Ned. 2) de atle- tiekkampioenschappen in Wenen, de wielerwedstrijd Parijs-Nice, de weg wedstrijd de ster van Zwolle volley bal AMVJOrawi. De biljartkam pioenschappen driebanden, de motor cross in St. Anthonis en de ïjshockey- wedstrijd ZwedenRusland. HILVERSUM I 8 00 Nws. 8.13 Gevar. progr. 9 00 Sportmeded. 9.45 Uitz. Humanistische Verbond. 10.00 Onze politiek. 12.00 Mu zikaal Onthaal. 13.00 Nws. 13.10 Le zing. 13.19 Radiojournaal. 13.35 Radar. 14.05 Licht instrumentaal ensemble. 14.30 Langs de lijn I. 17-0°,Ljcht°f" kest. 17.50 Nws. 18.05 Meded. 18.10 Langs de lijn II. 18.30 Lichte gramm. muz. 19.00 Zin en tegenzin. 19.30 Nws. 19.35 Oude kamermuz. 20.00 Twee go den dienen. 20.30 Gevar. verz. pl. progr. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.43 Radio- journ. 22.55 Licht gevar. pl. progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II 8.00 Nws. 8.10 Klass. muz. 9.00 Nws. 915 Laudate. 10.00 Eucharistieviering. 11.00 Nws. 11.02 Klass. muz. 11.54 Be richt Vastenaktie. 11.55 Meded. 12.00 Klass. muz. 12.40 Tussenbeide. 13.00 Nws. 13.10 Voor de jeugd. 13.25 Muz. lezing. 13.45 Klass. muz. 14.15 Mod. en klass muz. Plus minus 14.45 Radiopor tret. 16.30 Gastcollege. 17.00 Geref. kerkdienst. 18.00 Convent. 18.30 Het Geladen Schip. 19.00 Nws. 19.07 Gew. koorzang. 19.30 Lezing. 19.45 Klass. or- kestmuz. 20.05 Samenzang. 20.30 Muz. 21.30 Volksliedjes. 22.00 Meditatie. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 Au dio. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Pyamissimo. 10.00 Nws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 Muz. Mozaiek. 12.00 Nws. 12.02 Verz. pl. progr. 13.00 Nws. 13.02 NAR. 14.00 Nws. 14.02 Progr. gastarbeiders. 15.00 Nws. 15.02 Progr. gastarbeiders. 16.00 Nws. 16.02 Licht pl. progr. 17.00 Nws. 17.02 Radiojourn. 17.05 Lichte pl. BRUSSEL 324 m. 12.00 Licht muz. progr. 13.00 Nws. SOS-berichten schippers. 13.20 Opera en Belcanto. 14.00 Nws. 15.30 Sport en muz. 17.00 en 18.00 Nws. 18.30 Katho liek-godsdienstige uitz. 19.00 Nws. en weerbericht. 19.30 Gevar. muz. progr. 22.00 Nws. 22.20 Dansmuz. 23.00 Nws. 23.40 Nws. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.23 Lichte gram. muz. (7.30 Van de voorpagina). 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Aktualiteiten. 8.20 Lichte gram. muz. 9.00 Stereo: Mod. muz. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Muz. 9.50 Koning Klant: 10.00 Voor de huisvrouw. 11.00 Nws. 11.03 Klass. en mod. muz. 12.00 Gevar. progr. (13.00 Nws; 14.25 School radio) 15.00 Stereo: Amus. muz. 15.30 Stereo: Oude kamermuz. 16.00 Nws. 16.03 Lichte muz. 16.30 Voor de jeugd. 17.30 Brabant journaal. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Radio journaal. 18.25 Praatje. 18.30 Mireille Mathieu en José Feliciano. 19.30 Nws. 19.35 RVU. 20.05 Progr. over politie ke partijen. 22.10 Sextant: 22.30 Nws. 22.40 Mededelingen. 22.43 Radiojour naal. 22.55 Stereo: Licht muz. progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Klass. muz. (7.30 Nws; 7.32 Ac tualiteiten. 7.50 Overweging. 8.00 Nws.). 8.30 Nws. 8.32 Voor de huis vrouw. (9.00 Gymnastiek). 10.00 Ste reo: Klass. muz. 10.15 Ned. muz. le ven. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.30 Bejaardenprogr. 11.54 Bericht Vastenaktie. 11.55 Mededelingen. 12.00 Gevar. progr. (12.05 Lêzenswaardighe- den; 12.21 Voor boer en tuinder; 12.26 Land- en tuinbouwmededelingen; 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten) 14.05 School radio. 14.30 Stereo: Mod. liederen. 15.00 Hervormde middagdienst. 15.30 Informatie over Limburg. (16.00 Nws.). 17.20 Overheidsvoorl. 17.30 Voor de kleuters. 17.45 Voor de jeugd. 18.00 Stereo: Meisjeskoor. 18.19 P.v.d.A. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Literama: 19.15 Stereo: Gew. muz. 19.45 Stereo: Amus. muz. 20.05 Praat je. 20.10 Stereo: Hohe Messe van Bach. 22.20 Overdenking. 22.30 Nws. 22.40 Voorrang. 23.30 Stereo: Voor dracht en muz. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Fit! 10.00 Nws. 10.03 Popstation. 11.00 Nws. 12.00 Nws. 12.03 Jam-on Radio. 13.00 Nws. 13.02 Actua liteiten. 13.08 Licht pl. progr. 14.00 Nws. 14.03 Holster (15.00 Nws. 16.00 Nws.). 16.03 Popmagazine. 17.00 Nieuws. 17.02 Actualiteiten. 17.07 Verzoekpl. BRUSSEL 324 12.00 Nws. 12.03 Gev. muz. (12.08 Landbouwkroniek. 12.40 SOS-berichten schippers). 12.55 Buitenl. persoverzicht 13.00 Nws. 13.20 Tafelmuziek. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. (15.00 Nws). 16.00 Nws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Progr. voor zieken. 17.00 Nws. 17.15 Blues. 18.00 Nws. 18.03 Popmuz. 18.30 Amus. muz. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte muz. 19.00 Nws. 19.40 Lichte muz. 20.00 Opera kroniek. 22.00 Nws. 22.20 Gevar. muz. 23.00 Nws. 23.10 Nws. Klass. muz. 23.40 les 4. Nederland I 09.20 TELEAC: Spaanse les - les 8. 10.00 Van Molecuul tot mens - les 10. 10.30 Bij leven en welzijn - les 10. 11.00 Methodiek van de burger schapsvorming - les 3. 11.30 Ruimtelijke ordening 16.00 NOS: Journaal. 16.02 VARA: Dagje ouder. 17.00 Voor de kinderen. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VARA: Rawhide (Western). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Een van de acht. 22.00 Hawaii Five O. 22.50 NOS: Journaal. Nederland 1 18.15 NOS: Wereldkamp. IJshockey te Stockholm. 18.45 De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 NCRV: Schoonmoeders (lucht) 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Kleur: Neger kandidaat Leslie Washburn (film). 22.00 Popparlement. 22.45 Evangelie. 22.50 NOS: Journaal. Nederland I 11.00 KRO-RKK: Jongerenmis. 14.30 TELEAC: Studeren - Tech nische wetenschappen. 15.00 NOS: Journaal. 15.02 Weekjournaal. 15.22 Verkeersinformatie. 15.25 Skippy. 15.50 De Verrekijker. 16.00 Kleur: Openbaar Kunstbezit. 16.15 Passepartout. 16.55 Toto-uitslagen. 17.00 Uitslagen. 17.00 Kleur: Rep. opening Expo '70. 18.55 Kleur: De Fabeltjeskrant. 19.00 CVK-IKOR-RKK: Bijbel vertelling voor kinderen. 19.05 CVK-IKOR: Filmportret. 19.30 AVRO: Kleur: High Chaparral. 20.20 Rep. uitreiking Televizier-ring. 20.30 NOS: Journaal. 20.35 AVRO: Tour de chant met Luis Aguilé. 21.15 Kleur: Kunstprogramma. 21.40 Kleur: Point of no return (ballet). 22.15 Sportpanorama. 22.30 Is de Alles-Mag-Maatschappij ideaal? 22.40 NOS: JournaaL Nederland II 18.55 NOS: De Fabeltjeskrant. 19.00 Journaal. 19.05 De tovenaar van Saburac. 19.30 Studio Sport I. 20.15 Panoramiek. 20.40 Kleur: Wet-strijd. 21.10 Studio Sport II. 21.45 Zienswijze. 22.35 Journaal. Nederland I 10.45 NOS-NO'T: Schooltelevisie. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VARA: Coronation Street (feuilleton). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 Uitz. Stichting Socutera. 20.25 VARA: Achter het nieuws. 20.50 Kleur: Sherlock Holmes. 21.40 Europa In. 22.15 Dief (eenakter) 22.40 Informatief programma. 23.00 NOS: Journaal. 23.05 TELEAC: Methodiek van de Burgerschapsvorming - les 3 Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe. 19.39 Kleur: De waaier van Sevilla. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Dombey en Zoon 20.45 Tweekamp. 21.10 Actualiteitenrubriek. 21.40 Met speciale opdracht. 22.30 Psalter. 22.40 NOS: Journaal. 22.45 TELEAC: Studeren - Tech nische wetenschappen (herh.). njmmurwfinn1" wwwwwwium rmnnmumnnnmininnnnnnnrnnnT—in-i

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9