HANS DAGELET: verbreider van een nieuw theater Mime-groepen financieel in nood I De Meiden thuisbezorgd Schnitger prijs voor Holstei Vrijblijvend totaal-theater Arthur Adamov overleden Bewerking van Liefdesconcilie" Lubbert van Gortel overleden Ontwikkeling TV in Indonesië Scholierenquiz om Tokio-reis Dure imitatie van madonna-beeld gestolen WIJ ONTVINGEN Radio woensdag DOOR UITBLIJVEN VAN SUBSIDIE STUTOFF.S Cy4ntidom TV vanavond TV dinsdag TV woensdag DINSDAG 17 MAART 1970 (Van onze kunstredactie) HAARLEM Het vreemde aan Centrum-acteur Hans Dagelet is zijn blik. Hij kijkt je aan of hij iets mystieks wil overbrengen. Vermoedt hij dat het gesprekspartners onzeker maakt? Met acteurs weet je zoiets nooit, zelfs niet met acteurs die zo duidelijk van het Grote-Toneel-Voetstuk af willen. Dagelet is er zo één. Hij verbreidt gretig de boodschap van theater- als-zelfexpressie: hij werkt met schoolklassen en leidt af en toe een project van de Haarlemse Toneelschuur. Demonstratie tegen première in Milaan Hans Dagelet is 24, heeft lang krul haar, komt uit de koekstad Deventer, werkt sinds de Arnhemse toneelschool bij Centrum en woont op een naar wierook geurende bij zijn haar passende kamer in de Amsterdamse Kankerbuurt. Drie hoog voor. Met vriendin en poes. De ka mer telt behalve verrassend bric a brac (kaartjes ouderwetse slopeknopen en poe siealbumengeltjes) een groot aantal op de vloer gerangschikte kussens van zeer uiteenlopende herkomst. De acteur hurkt er echter naast en blikt op naar de ver slaggever in de ene „fauteuil". Met de Toneelschuur-jongens Ruppert van Woerkom en Rieks Swarte stort Dagelet zich op „Het Liefdesconcilie" van Oskar Panizza, een 75 jaar oud stuk, waarin de Drieëenheid, duivel en het pauselijk hof rond 1600 ten tonele wordt gebracht. Bij de Toneelschuur zal het een bewerking krijgen, die vanuit improvisatie tot stand zal komen. Film speelt er een belangrijke rol in. even als experimentele muziek, die Dagelet zelf op de bandrecorder construeert. Een kernploeg van spelers, dezelfden die vo rig jaar op herdenkingsdag „Thyestes" van Hugo Claus in de Haarlemse stads schouwburg speelden, zal met geestver wante ploegen elders in het land telkens verschillende werkstukken tot stand bren gen. Hoe ziet Dagelet Het Liefdesconci lie?. „Het is een droom, een visioen van de hemel. Panizza maakt de thema's van het Christendom grotesk om te la ten zien hoe het systeem werkt. Chris tendom is een heel zuivere aangelegen heid, maar dat is zo geïnterpreteerd, dat het corrupt is geworden. Wat ik zo goed vind in het stuk is de perversiteit, die eruit spreekt. Daar is heel wat mee te doen. Uiterlijke zedelijkheid maar in nerlijke corruptie". Waarom vind je perversiteit zo goed? „Ja, waarom Omdat de mens voor negentig percent uit perversiteit bestaat. Ik weet het van mezelf", (lacht stralend). De Toneelschuur klaagt erover, dat ze in de steek gelaten is door Egbert van Paridon en Peter Lohr, die allerhande hulp hebben beloofd. „Ik vind de positie van de Toneel ichuur niet helemaal zuiver. Ze probe ren een subcultuur te zijn, een under ground theater. Maar dan moet je niet steeds om subsidie zeuren. Dan moet je jezelf zien te bedruipen. De beloofde me dewerking van Centrum bestaat, meen ik, uit technische dingen. Ik denk dat het na Amphytrion wel zal gebeuren. Het ate lier heeft het met dat stuk erg druk ge had". Je werkt mee in het instructieprogram- ma van Centrum op middelbare scho len. Hoe bevalt dat? „Ontzettend leuk. We lezen eerst een tekstje van Gerben Hellinga en dan gaan de schoolkinderen ons regisseren. Toch is het nog teveel spielerei. Ik zou v:el liever een vrijere toestand willen, zodat de kinderen zelf meedoen. Nu is het nog zo van: kijk die acteurs eens. Heb je daar tijd genoeg voor? Nee. De kinderen schrijven na afloop van ons programma een rapport. Ik heb er nu 400 a 500 gelezen. Ze zeggen alle maal, dat het veel te weinig is. Het moet in het lesprogramma worden op genomen". Komt er wat van jullie zoektheater, waarin gezocht wordt naar nieuwe vormen van toneelspelen? Het is door jullie direc tie uitdrukkelijk beloofd. „Er is een kleine groep in de groep die dat erg graag wil. Het zal het vol gend seizoen zeker beginnen". Is er onder je collega-acteurs nu en thousiasme voor jullie andere manier van werken? „Ik geloof dat ze bang zijn zich kwets baar te stellen. Dat gebeurt niet op het huidige toneel. Dat is een van de fouten. Het zit hem hierin: de acteurs willen zich teveel verschuilen achter een be paalde rol. Ze willen volledig afhanke lijk zijn van de regisseur, zonder dat ze met zichzelf bezig zijn". die acteurs te jongeren schij- Is de mentaliteit van veranderen, zoals jullie nen te eisen? Ja. Ook bij de ouderen. Dat is duide lijk het geval bij Centrum. Nog niet in het werk, maar wel in de bus. Er wordt veel meer met elkaar gesproken dan twee jaar geleden. Natuurlijk zijn er die er zich tegen afzetten. Het moeilijkst is het voor de mensen, die tot de Betere Acteurs horen. Ze zijn bang voor hun eigen image" AMSTERDAM. Vier van de vijf in ons land werkzame mimegezelschappen zijn in een noodsituatie geraakt door het uitblijven van subsidiegelden, die hun in juli vorig jaar in principe door het mi nisterie van CRM zijn toegezegd. ..We hebben alles gedaan om aan de subsidie voorwaarden van het ministerie tegemoet te komen, maar langs normale weg blij ken we niets te kunnen bereiken", aldus gistermiddag op een persconferentie de noodkreet van de heer S. C. Dik, voorzit ter van de Vereniging van Gezelschappen op Mimegebied. De zich in financiële moeilijkheden be vindende gezelschappen zijn Bewth, Ca- bamime, Funhouse en het Mimetheater Wil Spoor, die zich twee jaar geleden samen met het wel gesubsidieerde Pan tomimetheater Carrousel in de VGM aaneensloten om aan een van de eerste subsidievoorwaarden van het ministerie te voldoen. Minister Klompé uitte in een brief van 28 juli 1969 haar waardering voor deze aanpak en deelde mee in principe tot subsidiëring van de salarissen der mede werkers bereid te zijn. „Het punt is nu, dat na deze principiële toezegging het ministerie in feite niets meer gedaan heeft om tot een definitieve toezegging of uitkering te komen", aldus de heer Dik. Het bestuur diende op 20 oktober nog een uitvoerig salariëringsplan in, op basis van het bedrag van 526.000 dat dit jaar voor de mime op de CRM-begro ting staat. De vereniging heeft de minister inmid dels laten weten, dat „als op korte ter mijn geen begin wordt gemaakt met de uitbetailng van de voor ons bestemde gelden, van de geëngageerden niet langer kan worden verlangd, dat zij hun werk verrichten." De VGM-voorzitter zei vanmiddag dat de mimegezelschappen nog nooit een sti mulans uit Den Haag hadden ontvangen, Samen met Wim van de Grijn, Cas Enklaar en Marja Kok studeert Hans Dagelet op „De Meiden" van Jean Ge net, het psychodrama van twee dienst meisjes die volgens voorschrift van de schrijver door mannen vertolkt moeten worden. Het stuk is sterk ingekort, maar duurt toch nog twee uur. Het groepje wil het stuk in kleine theater tjes spelen of en dat is nieuw bij mensen thuis. De Meiden in de suite. Wat neel? heb je tegen het traditionele to- ,,Nu is dat het toneel van de dichte doos: „we spelen hier, maar dat en dat mag je niet zien" Je moet niet bang zijn uit te glijden. Dat mag het publiek best zien." Voor welke regisseurs heb je bewon dering? ,Ik vind Peter Oosthoek een heel goed regisseur. Hij streeft een heel duidelij ke lijn na", Toch schrijft hij de spelers veel voor. Trouwens, Centrum werkt tamelijk tra ditioneel. „Ik ben het met een heleboel dingen in Centrum niet eens. Dat weten ze ook, Maar ik heb geen alternatief. Kijk. Li ving Theatre gaat uit van een totaal an der idee. Dat is een aantal mensen, dat ook werkelijk met elkaar leeft. Een com mune is het. Het liefst zou ik werken als het Living Theatre. Maar dan moet ik afstand doen van zaken, die ik toch wel fijn vind. Dit huis, bijvoorbeeld. En ik zou ook wel graag een auto willen heb- Kam JAC. HEIJER ZWOLLE. De „Schnitgerprijs Zwolle 1970" is toegekend aan de componist Jean-Paul Holstei in Parijs. De jury ken de deze prijs van 2500 eenstemming toe aan de jonge Fransman, die in eigen land grote verwachingen heeft gewekt. De ti tel van het bekroonde werk is: „Les trois du temps sacré". Het was de vierde keer dat deze tweejaarlijkse prijs werd ver leend. Tijdens het concert, dat op 16 juni in de grote kerk in Zwolle in het kader van het Holland Festival zal worden gegeven, zal Charles J. de Wolff de bekroonde or gelsuite voor het eerst ten gehore bren gen. Dan zal ook de prijs worden uitge reikt. De jury heeft 43 inzendingen beoor deeld, die onder meer uit de Verenigde Staten. Canada, Rusland, Spanje, Zwit serland en Finland kwamen. De jury be stond uit Sir Thomas Armstrong, oud directeur van de Royal Academy of Mu sic in Londen, Kees van Baaren. direc teur van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag en André Jolivet, componist in Parijs. MILAAN.— De voorvertoning van een toneelstuk, waarin o.m. de Nazi-idealen van racisme worden verheerlijkt, werd in Milaan met gejoel en gefluit begroet. De woede van de toeschouwers bereikte haar hoogtepunt in de derde en laatste acte van het stuk „Coriolano", toen een acteur de nek afsneed van een levende kip en het bloed liet druppelen op een naakte vrouw. Sommige toeschouwers gingen weg, terwijl anderen bijna op de vuist gingen met be wonderaars van het toneelstuk en de schrijvers, Giovanni Maria Russo en Rino di Silvestro. HANS DAGELET (Van onze correspondent) ROTTERDAM. Het tiende studenten toneelfestival, Stutofes '70, is gisteren be gonnen: intern met discussies en work shops, naar buiten met een voorstelling van „XYZ bevrijding '70" door „de Delft se Komedie". De Delftse groep gebruikte de Rotterdamse schouwburg voor een stuk Totaal-theater, dat al voor de ingang begon: de acteurs schminkten zich op «le stoep, de bezoekers werden in de hal be groet door een geluidloze gitaarspeler te midden van rekwisieten en in de gangen weerklonk schelle muziek. Thema van deze experimentele produk- tie: vrijheid. De tekst op dit thema van Nick van den Heuvel bleek zeer matig te zijn uitgevallen, verder dan het verwijt dat wij "zo consumptief zijn geworden, kwam men niet, en dat is geen opzienba rende mededeling. Regisseur Anton van Geffen stond voor de taak een zeer groot aantal medespelenden zinvol in beweging te houden. Dat gelukte hem op sommige momenten bijzonder goed: hij betrok de zaalruimte erbij, en korte scènes als het uitbreken van het oorlogsgeweld in de meidagen van '40 kwamen goed over. Er werd een functioneel gebruik gemaakt van filmbeelden, en even functioneel werkte de felle muziek. Maar die momenten duurden niet lang voor het overige deed de voorstelling sferk denken aan die onvergetelijke mo menten in het Amsterdamse stadion van voor de oorlog, toen rooms-katholieke maagden, verenigd in De Graal, haar on wankelbare trouw aan de bisschoppen in bewogen beweging vertolkten. Erg aan doenlijk, maar pènetrant amateuristisch En die meisjes geloofden tenminste wer kelijk in wat zij deden, en daarvan ben ik ten aanzien van die Delftse studenten niet helemaal zeker. Na de pauze tenminste maakten zij in de zaal en op het toneel een „ludiek" feest, waaraan alleen een vat bier ontbrak om er een onvervalste kroegjool van te maken, en in het pro gramma werft een bank om de gunsten van deze anti-welvaartstaters. Het is al lemaal nogal vrijblijvend en vrijblij vendheid is de dood in de pot voor het studententoneel. (Van onze correspondent) HILVERSUM. Gisternacht is plotseling op 46-jarige leeftijd overle den de zanger Henk Jansen van Ga len, die in Nederland onder zijn ar tiestennaam Lubbert van Gortel gro te bekendheid genoot. De heer Jansen van Galen was overigens niet alleen zanger van beroep; hij was naast zijn vocale activiteiten ook hoofd van een school in Hoog Soeren bij Apeldoorn. Het zingen van Veluwse liedjes in boe renkostuum deed hij al meer dan 25 jaar. In Apeldoorn maakte hij kennis met Kees Schilperoord die zich ook een boeren-pseudoniem aanmeet, na melijk Gaitjan Kruutmoes. Beiden traden zij met groot succes op bij de boerenblaaskapel de Bieten bouwers, die later onder leiding van Jo Budie de naam Boertjes van buu- ten kreeg. Jarenlang werkte Henk Jansen van Galen op deze wijze mee aan talloze radio-uitzendingen en later ook aan het KRO-televisieprogramma Mik Ook was hij vele malen present in de KRO-jeugduitzendingen van Wim Quint. De heer Jansen van Galen wordt a.s. vrijdagmorgen om twaalf uur in Dieren gecremeerd. DJAKARTA. Sinds 7 augustus 1962 heeft ook Indonesië TV Het be gon bescheiden met 10.000 toestellen, door de regering aangekocht en ge distribueerd en met uitsluitend live televisieprogramma's, maar langzaam heeft de Indonesiche TV zich ontwik keld tot een aspect - an de samenle ving, die niet meer weg te denken is. Op het ogenblik zijn er meer dan 100.000 toestellen over Java verdeeld, 60.000 in Djakarta en 40.000 daar bui ten. Dat betekent dat er dagelijks anderhalf miljoen mensen naar de uitzendingen, die om zes uur begin nen met een kinderprogramma en tot elf uur, half twaalf '.oorgaan, kijken. De TV-toestelbezitter is er namelijk zo trots op, dat hij zijn huis of toko graag openzet voor wie wil komen kij ken zodat men bij de TV-directie er van uit gaat dat per toestel 15 kijkers zijn. Dit jaar zullen op 800 plaatsen op ADVERTENTIE daniela dealtijdpas" panty L75 Met naad die inscheuren op de naad van het broekje tegengaat. alléén hij uw textielwinkelier Java publieke TV-toestellen worden geplaatst opdat ook in de kleine des sa's de mogelijkheid zal worden ge schapen TV te bekijken. Dat kan om dat er tal van relay-stations zijn en worden gebouwd. Binnen twee jaar is er een gesloten net van Bali tot Atjeh, wat betekent dat er een potentieel is van 80 miljoen kijkers. De programma's zijn voor 45 per cent amusement Dubbel Spion en Walter en Conny zijn heel populaire programma's de rest is educatief en commercieel. Nederland 1. Direct na de fabeltjes krant en het journaal een nieuw pro gramma van de AVRO: Het is „Tob ben voor Tokio", een quiz waaraan scholieren van de op een na hoogste klasse van de middelbare scholen kun nen deelnemen. Het wordt geen ge- makkeliik spelletje, de hoofdprijs be staat uit een drieweeks bezoek aan Tokio, Osaka en de rest van Japan. Er komen in totaal zeven uitzendin gen, die worden gepresenteerd door Nico Nanninga. De quiz wordt geor ganiseerd in samenwerking met de stichting RW, die zich bezighoudt met het bevorderen van internationale con tacten tuSSen studerenden. Half acht Peyton Place. De tweede Amerikaanse serie van de AVRO, de Overlevenden, komt direct na het tweede journaal. Willem Duys geeft de kijker even tijd om op adem te komen van alle span ningen en romantiek via zijn Voor de Vuist weg. Hij wordt gevolgd door Wibo van de Linde met zijn Televizier Magazine, waarna het laatste nieuws en Teleac de dag sluiten. De laatste met les vier uit de cursus Ruimtelijke Ordening. Nederland 2. Van de NOS de fabel tjeskrant, het journaal en Scala. Daar na gaat de KRO van start met de serie „Geen zee te hoog" Het jour naal wordt gevolgd door „Vanavond in Nieuwspoort" met Jacques Grij- pink, Ad Langebent en Ed van Wes- terloo. Ze zullen politici vragen naar hun zienswijze op de verkiezingen. De Wrekers zijn er ook op deze dinsdag. Een glaasje Wodka laat ons kennis ma ken met drie Russische spionnen, die opdracht hadden Britse agenten te vermoorden. Een andere vaste prik van de dinsdag is David Frost. Als PADERBORN. (AP) Bandieten heb ben verleden week het beeld van de madonna van Imad uit een kerkelijk museum te Paderborn gestolen. Zij vra- g ener 475.000 mark voor. Komt het geld niet, dan wordt het beeld vernietigd, al dus dreigen zij. Het is evenwel niet de echte madonna, want die wordt op het ogenblik gerestau reerd. De imitatie is echter altijd nog 10.000 mark waard. Volgens kunsthandelaren bedraagt de waarde van het echte beeld enkele mil joenen marken. PARIJS. (AFP) De toneelschrijver Arthur Adamov is zondagavond op 61- jarige leeftijd na een langdurige ziekte in zijn huis in Parijs overleden. Hij werd geboren in de Russische stad Kislovotsk- in de Kaukasus. Hij woonde achtereen volgens in Genève en in Duitsland, waar na hij zich in 1924 in Parijs vestigde. Adamov schreef onder meer „La grande et la petite manoeuvre", ,,1'Invasion' „Off limit" en „Tous contre tous". In zijn gehele werk stelt Adamov de vervreem ding van de mens in de kapitalistische maatschappij aan de kaak. boekenboekenboekenboeken boekenboekenboekenboeken boekenboekenboekenboeken boekenboekenboekenboekenl boekenboeken boekenboeken boekenboeken boekenboeken boeken boeken boeken boek. boekenboekenboekenboeken boekenboekenboekenboeken boekenboekenboekenboekenl enl enl enl en| NIJGH VAN DITMAR-ROTTERDAM Mireille Cottenjé: „Eeuwige Zomer" (ro man) Daniël Roblerechts: „De Grote Schaamlippen" een dynamische zelfbe schrijving H. J. W. BECHTS UITGEVERSMIJ. - AMSTERDAM. J. Antonisse: „De Jacht in Nederland" onder auspiciën van de Koninklijke Nederlandse Jagersvereni- ging. Een overzichtelijke handleiding voor de beginnende en reeds gevorderde jager met tal van instructieve tekeningen Leonid Vladimirov: „De Russen" in ver taling van M. A. I. van de Vlugt. De schrijver is tijdens een bezoek in 1966 aan Londen in het westen gebleven „om te kunnen schrijven zoals het hem goed dunkt". A. Jousma: „Toetanchamon" roman van een farao BERT BAKKER-DAAMEN N.V. DEN H AAG. Jaap van der Merwe: ,,'t Oproer kraait", geïllustreerd gezangenboek voor rebellen. Het decembernummer van het tijdschrift „Antiek", (voor liefheb bers en kenners van oude kunst en kunst nijverheid), dat geheel gewijd is aan vroeg-16de-eeuwse beschilderde tafelblad uit de Abdij van Berne te Heeswijk-Din- ther. (N.Br.) en dat wordt uitgegeven bij DE TIJDSTROOM-LOCHEM. UNIVERSITY PRESS-AMSTERDAM. Geeraardt Brandt en Reyer Anslo: „Pie- ter Corneliszoon Hooft, Deez vermaarde man", 1581-1647, met een nieuwe inlei ding van prof. dr. W. Hellinga en drs. P. Tuynman. VERMANDE ZONEN N.V. - IJMUI- DEN. Tijdschrift voor creatief handwerk: „Bij Voorbeeld", een drie-maandelijkse uitgave, verschijnt februari-mei-augustus -november. De meest uiteenlopende din gen op 't gebied van handwerken zijn er in te vinden; met en voor kinderen hand werken, boekbesprekingen, tentoonstellin gen enz. G. A. VAN OORSCHOT-AMSTERDAM. Karei van het Reve. „Het geloof der ka meraden", kort overzicht van de com munistische wereldbeschouwing. Anato- lij Martsjenko: „Wat ik zeggen wou". Met medewerking van de Alexander Herzen-stichting in het Nederlands ver taald door Eva van Santen en Abra ham Rebers, met aantekeningen en na woord van Karei van het Reve. Het boek beschrijft zes jaar concentratiekamp, zo als hij die beleefde tussen 1960 en 1966, en zoals ze tot op dit ogenblik nog zijn. Hst schrijven van het boek deed hem op nieuw in een kamp belanden, maar dat wist hij tevoren. Henk Romijn Meijer: „Lieve zuster Ursula", een roman over kunstschilders. Andrej Amalrik: „Niet begeerde reis naar Siberië" De schrijver is een tot voor enkele jaren nog onbeken de student in de geschiedenis, die van de universiteit van Moskou was verwijderd. Zijn essay „Haalt de Sovjet-Unie het jaar 1984?" heeft bij de sovjetologen over de hele wereld een schokeffect veroor zaakt. Het boek werd in het Nederlands Frans, Duits en Engels vertaald. Zijn tweede boek. zijn autobiografische Sibe rische reis is een verslag van een ver banning wegens zogenoemde „leeglope- rij" een verslag van de botsing tussen een recalcitrante student en de Russi sche autoriteiten van deze dagen. gasten komen mee de zangroep the Flirtations, de dixielandband the New Temperance Seven, de komiek Ted Ray, de zanger Des O'Connor en het zangeresje Clodagh Rodgers. Na het laatste nieuws een uitzending uit Stockholm, waar de ijshockeyploegen van Zweden en Finland elkaar ont moeten in de strijd om de wereldtitel. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.23 Stereo: Lichte gramm. muz. (7.30 Van de voorpagina). 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Aktualiteiten. 8.20 Ste reo: Lichte gramm. muz. (8.30 Praat je). 9.00 Stereo: Klassieke gramm. 'muz. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolra dio. 10.00 Lichte gramm. muz. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.03 Voor de huisvrouw. 11.40 Stereo: Oude Koor zang. 12.00 Stereo: Klass. en mod. muz. 12.25 Stereo: Amusementsmuz. 12.54 Voor het platteland 13.00 Nws. 13.11 Aktualiteiten. 13-25 Stereo: Uit eigen huis. 13.45 Gesproken portret. 14.00 Stereo: Lichte gramm. muz. 14.10 Hoorspel. 15.15 In de Toonzaal. 17.00 Nws. 16.03 Sociëteit Zestig minuten voor boven de zestig. 17.02 Oude lied jes. 17.20 Stereo: Mod. kamermuz. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Aktualiteiten. 18.20 Uitz. 18.30 Stereo: Klink Klaar. 19.30 Nws. 19.35 Buitenl. weekoverzicht. 19.45 Stereo: Licht en semble. 20.10 Gramm. muz. Staten verkiezingen 1970. 20.25 Rep. Feije- noordVorwarts Berlin. 22.20 Gramm muz. Statenverkiezingen 1970. 22.30, Nws. 22.38 Mededelingen. 22.43 Aktua liteiten. 22.55 Gramm. muz. Staten verkiezingen 1970. 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Klassieke muz. (7.25 Ho ren en zien; 7.30 Nws; 7.32 Actuali teiten.) 3-00 Nws. 8.11 Verzoekplaten- programm. (8.30 Nws; 9.00 Gymnas tiek). 9.30 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.03 Piek uur: 11.45 Actualiteiten. 11.55 Mededelingen. 12.00 Stereo: Ge varieerd progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelingen land- en tuin bouw; 12.30 Nws; 12.41 Actualiteiten; 13.00 Raden maar14.15 Stereo Moderne muz. 15.00 Programma oude re luisteraars. 16.00 Nws. 16.03 Stereo: Voor de jeugd. 17.00 Stereo: Twien- Popradio. 17.50 Overheidsvoorl. 18.00 Country and western rubr. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. NOS: 19.00- 02.00 Uitslagen verkiezingen Provinciale Staten. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Lichte vokale muz. 10.00 Nws. 11.00 Nws. 11.03 Muz.-lezen. '12.00 Nws). 13.00 Nws. 13.03 Radio- journ. 13.06 Platenprogramm. (14.00 Nws. 16.03 Gimmick: 17.00 Nws. 17.02 Radiojournaal. 17.05 Toppoppology. BRUSSEL 324 M. 12.00 Nws. 12.03 Gevarieerde muz. (12.40 SOS-berichten schippers). 12.55 Buitenl. persoverzicht. 13.00 Nws. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Schoolra dio. 14.20 Lichte muz. 14.30 Praatje. 14.50 Koormuz. (15.00 Nws). 15.15 Voor de kinderen. 16.00 Nws. 16.03 Beursbe richten. 16.09 Vlaamse muz. 16.30 Volksmuz. 17.00 Nws. 17.15 Jazz muz. 18.00 Nws. 18.03 Popmuz. 18.20 Leken- moraal en- filosofie. 18.50 Sportkro niek. 18.55 Taalwenken. 19.00 Nws. 19.40 Gevarieerde muz. 20.00 Operet tefragmenten. 21.02 Internationaal Fes tival 22.00 Nws. 22.20 Gevarieerde muz. (23.00 Nws). 23.40 Nws. Nederland 1 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: Tobben voor Tokio. 19.30 Peyton Place 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Kleur: The Survivors. 21.10 Voor de vuist weg 22.10 AVRO's Televizier. 22.55 NOS: Journaal. 23.00 TELEAC: Ruimtelijke ordening Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 KRO: Geen zee te hoog. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Vanavond in Nieuwspoort 21.10 De Wrekers (film). 22.00 David Frost-show. 22.50 NOS: Journaal. 22.55 Kleur: Wereldkamp. IJshockey te Stockholm. Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 17.00 NCRV: Voor de kinderen. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Statenverkiezingen 1970. 20.25 Rep. voetbalwedstrijd FeijenoordVorwarts Berlin. 22.15 Statenverkiezingen 1970. 23.00 Journaal. 23.05 Statenverkiezingen 1970. Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe. 19.13 Eddy Ready Go. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 NOS: Statenverkiezingen 1970 22.15 Wereldkamp. IJshockey te Stockholm. 22.45 Nabeschouwing Feijenoord Vorwarts Berlin. 23.00 Journaal. 23.05 TELEAC: Spaanse les - les 8. WWWWVWVVW\rtArtlVVVWVWWWVVWWWWWWWWWWVWWV«

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9