Udetise atlete heeft moeilijkheden met starten W. V. d. BERG MIJDT EIJKENBOOM Zusje Riet rijpt tot sprintster van edel soort Vertragen en uitvallen: de wapens Trainer Rab verwacht tegen ADO vooral acceptabel voetbal K.N.W.U. komt 59 mille te kort Sijbrands kampioen D.S.S. Epibratos na zege nog steeds kampioenskandidaat HAARLEM - HOLLAND SPORT Rest van de wereld loopt op Rusland in: 15-14 Moeilijkheden met voetballers in Uruguay Rous waarschuwde scheidsrechters Rod Laver won in Zuid-Afrika Loting Europese badmintontitel winnaars Elf Jose Manuel Ibar Europees kampioen in zwaargewicht in sporttoto ZATERDAG 4 APRIL 1970 11 1^1 Hoogtepunt Snelste vrouw Volle sterkte •v H Engeland winnaar in studentenhockeytoernooi Zondag 14.30 uur weer een belangrijke wedstrijd in de ere-divisie DOOR DICK BRUYNESTEYN :i ,v; al moeite mee. Uit de tijden bleek overi gens wel, dat de baan niet in orde was. Die waren voor de korte afstanden zon der uitzondering matig tot slecht". Niettemin blokkeerde wel vaker een trage ouverture een zeker lijkende gold- rush. Wilma van den Berg, enigszins ge ïrriteerd: „Daar is veel te dikwijls over geschreven. Dat ben ik me zodoende gaan inbeelden. Ik pieker soms te veel bij de start. Maar neem nou Groningen. Mijn start was er volmaakt, omdat ik toch zeker was van de zege". Wat noch tans bewijst, dat ze wel degelijk moei lijk in beweging komt. „Ik blijf echter volhouden, dat het geen probleem be hoeft te zijn. Ik moet alleen proberen het waanidee van me af te zetten". (Van onze sportredactie) UDEN Mist Wilma van den Berg (22) de allure van de vedette? Die vraag kwam op, toen de slanke sprintster slechts brons sloeg uit haar 60- meter-race in Wenen (EK-indoor). Het zilver was voor de Fran$aise Syl- viane Telliez, die vorig seizoen regelmatig achter de Udense atlete finishte. „De eerste plaats lag vast", ontleedt Wilma van den Berg de als een zucht zo korte wedstrijd. „De Oostduitse Renate Meissner was onbetwist de sterk ste. Ik wist, dat ik van haar zou verliezen". Zoals de gespierde Meissner haar al eerder de brede rug had toegekeerd. Maar wie verwachtte enige bedreiging van Tel liez, voor een sprintster bovendien al op gevorderde leeftijd? Wilma van den Berg: „Het was überhaupt al een com plete verrassing voor me dat ze naar Wenen was gekomen. Er was bijna niets over haar bekend. Het enige dat ik van haar had vernomen was een 11.7 op een binnen gelopen 100 meter. Dat duidde wel op een goede wintervorm". Wat volgens trainer Jacob Dikken (36), die Wilma van den Berg in zes jaar tijds opleidde tot Nederlands snelste vrouw, het logische rendement is van een in Frankrijk zo hartstochtelijk gestimuleer de zaalatletiek. „Hier kan je niet aan in- doortraining doen. Een uurtje in de week mochten wij gebruik maken van de markthal in Uden. Dat is prettig, maar de hal meet krap 32 meter. Zo'n entou rage leende zich niet voor een grondige voorbereiding op Wenen. Als je dan be denkt welke riante mogelijkheden de Rus sen, de Oostduitsers en zeker ook de Fransen hebben, valt die derde positie van Wilma me alleen maar mee". Hoewel de toelichting het brons licht glimmend oppoetst, zou desondanks het zilver hebben geblinkerd, wanneer Wilma van den Berg in het startschot was gedui keld. Sylviane Telliez kwam wel exact op tijd omhoog. Wilma van den Berg, die wel eens meer als een onoplettende startster is gebrandmerkt: „De baan was niet fijn om te starten. Het rekortan, of wat het dan ook mocht zijn, lag los. Door dat ik altijd krachtig afzet, had ik er nog- Ze treft het dan, want het naderende seizoen heeft niet de beklemming van een ahsoluut hoogtepunt. Voor de dames zijn drie interlands uitgeschreven: tegen En geland, Frankrijk (een oude bekende) en Tsjecho-Slowakije. Meer inspirerend werkt zonder twijfel het Europa Cup-tref fen met Frankrijk, Engeland en Oost- Duitsland. De eerste twee plaatsen geven recht op toegang tot de finale, waarin niet op de Nederlandse meisjes wordt ge rekend. De Europa Cup-ronde heeft Wilma van den Berg tot privé-topper verheven. In de vierkamp moet zij, vast en zeker, twee onderdelen bestrijken: de 100 en 200 me ter. Op de laatste afstand mislukte zij in Athene (E.K.), waar ze in snikken uit- barste over de ontgoochelende binnen komst als vierde. Trainer Dikken: „Haar 200 meter was vorig jaar niet constant. Ze heeft een keer 23,1 neergelegd, maar bleef daar voor het overige ver van ver wijderd. Ze moet constanter worden op de dubbele sprint. Misschien rolt er dan nog een record uit, maar dat is meege nomen." Jacob Dikken, chef-trainer van het Udense „De Keien", zou Wilma van den Berg ook wel eens internationaal kunnen gaan begeleiden. Tenzij de KNAU zich doof blijft houden voor het groeiende aan tal klachten over Ton Eijkenboom. De Rotterdammer heeft sinds een jaar de zorg over onder andere het sprinttalent bij de meisjes. Die taak, schept mede de verplichting van een kundige esta fette-training, bron van ergernis bij on der meer de lichtvoetige Mieke Sterk, Corrie Bakker en Wilma van den Berg. Dikken, opkomend voor de benarde Eijkenboom: „Hem is de opdracht ver strekt voor e en sprinttraining en niet voor een estafettetraining. Dat is natuur lijk weinig zinvol. Bijna alle meisjes vol gen die al gedegen in de club. Daar komt nog bij dat de accommodatie op Papen dal ongeschikt is voor een sprinttraining". Mieke Sterk en Corrie Bakker hebben zich direct misprijzend van Eijkenboom, die zij onbekwaam achten, afgewend. Beiden hebben eigenlijk nauwelijks recht van oordelen, omdat zij zich nimmer aan zijn methode onderwierpen. Maar Wilma van den Berg, die zijn waarde wel kan schatten, heeft dezelfde aanmerkin gen. Ook zij vindt Eijkenboom te licht. De bekentenis kostte de allerminst rebel se atlete moeite, wat alleen maar het be lang van de kritiek onderlijnt. De KNAU heeft niettemin al laten we ten de bestookte Ton Eijkenboom (Wilma van den Berg: „Hij lijkt me ideaal voor de training op de technische nummers") te handhaven. De unie, die zijn groep van bondscoaches nog niet op volle sterk te heeft uitgebouwd, neemt daarbij en passant aan dat Dikken zich toch niet beschikbaar stelt voor een dergelijke functie. Maar die gedachte berust inmid dels op een misvatting. Dikken: „Wan neer men mij kan gebruiken, zeg ik ogen blikkelijk ja. Maar die bereidheid houdt niet in, dat ik naar dat baantje sollici teer". In het geschil staan beide partijen nij dig met de ruggen naar elkaar toe. De KNAU decreteerde, dat de estafette-trai ning zal worden opgegeven, indien de meisjes koppig blijven. Tegen de tijd van een landenwedstrijd zullen zij opnieuw een aanschrijving ontvangen. Een uitno diging wordt dan ook aan Miep van Beek geadresseerd. De vijfkampster keerde zich eveneens af van de omstreden trai ner. Wanneer zij en de overigen de op roep andermaal verscheuren, krijgt Eij kenboom de opdracht een viertal van de tweede garnituur te formeren. De gang van zaken verdriet Wilma van den Berg. Behoedzaam formulerend: „We willen geen rel schoppen. Het is een serieuze kwestie. Maar dat wordt kenne lijk niet begrepen. Er had al lang volop aandacht aan de sterkste estafette moe ten worden besteed. Want die kan straks om de Europa Cup de tweede plaats for ceren. In het verleden heeft die wel va ker ons alsnog de zege opgeleverd". Wilma van den Berg zal Eijkenboom (Van onze sportredactie) HAARLEM-IJMOND. Het Haarlem elftal telt voor het thuisduel tegen Hol land Sport één saillante mutatie. Sjef van Duffelen maakt morgen na een absentie van acht maanden (meniscus-operatie) zijn rentree in het eerste elftal. Hij neemt de plaats in van de gepasseerde Jan Fransz. Hughes: „Van Duffelen heeft vooral de laatste weken erg goed gedraaid in het B-elftal. Hij verdient ge woon een kans". Ook het optreden van Oosthuizen (invaller voor Hoeben in de laatste tien minuten in de wedstrijd te gen MVV) wordt morgen geprolongeerd. Hughes: „Ook Oosthuizen krijgt een nieu we kans. Hij heeft tegen MVV slechts tien minuten meegespeeld. Te kort, om een juist inzicht over hem te verkrijgen". Het is evident dat Hughes (Oosthuizen had met drie treffers in het B-elftal vo rige week een omvangrijk aandeel in de 6-1 winst tegen Willem II) morgen weer eens doelpunten wil zien. ADO is geen SVV. Daarom verwacht Telstar-trainer Rab in de eerste plaats in het Zuiderpark aanvaardbaar voetbal. Rab: „Er is tegen SVV erg slecht ge voetbald. Daar hoeven we geen doekjes om te winden. Je speelt echter ook zo als je tegenstander het toelaat. Tegen ADO dat duidelijk beter dan SVV voet balt verwacht ik beter spel. ADO speelt vooral thuis aanvallend voet bal. Ik hoop dat we het goed kunnen ont regelen door vertragen. Onze uitvallen moeten de rest doen". RCH verkeert in de moeilijke situatie otn in Utrecht tegen het kampioensaspi raties koesterende Elinkwijk een gunstig resultaat te behalen. Ook EDO even eens in Utrecht tegenstander van Velox heeft nagenoeg hetzelfde probleem. Ook het transporteren van Gerrit Peijs raar het middenveld is een beslissing van Hughes die de aandacht trekt. Zijn plaats in de achterste vier wordt ingenomen door Joop Burgers. Haarlem: Paternotte- Wentink, De Haan, Burgers en Koopman- MONTEVIDEO. De spelers van de Uruguese voetbal selectie v oor Mexico hebben geweigerd oefenwed strijden buiten eigen land te spelen. De voetballers verlangen een dagver goeding van 15 dollar, maar de bond wil niet verder gaan dan tien dollar. De Uruguese bond stelt dat een ver hoging van vijf dollar per man de ge raamde uitgaven met 10.000 dollar te boven gaan. Na Brazilië, dat onlangs zijn trainer-coach Joao Saldanha ont sloeg, is Uruguay het tweede Zuid- amerikaanse land dat zich in zijn voorbereiding voor het toernooi in Mexico ziet gedwarsboomd. Peijs, Van Duffelen en Boszhardt - Lefe- ring, Oosthuizen, Couperus. Cor van der Hart („Haarlem is mis schien de laatste weken wat afgezakt, maar dat geldt ook voor ons") ziet de wedstrijd tegen Haarlem bepaald met ge mengde gevoelens tegemoet. De Holland- Sport-oefenmeester brengt de volgende formatie binnen de lijnen. Holland Sport: Louwerens - Dorjee, Kronshorst, Verlan gen en Van der Maas - Janotka. Boskamp en Roggeveen - Van der Bol, Van Mau- rik. Roodnat. Voor trainer Rab resten enige vraagte kens. André heeft een grote teenblessure, terwijl Kort de gehele week last heeft ge had van spit. De vermoedelijke opstelling van de Velsenaren luidt derhalve: Tel star: Van der Meeren - De Vries, Zwaan, Verschoor en Van Essen - Kort, Theunis- sen, Van Egmond - Bond, Beek, Stanic. Als wisselspelers fungeren eventueel Van der Lugt, Clement, André en Van Ber gen (reserve-doelman). ADO speelt in de gebruikelijke opstelling van de afgelopen weken. ADO: Thie - Van der Burg, Mans veld, De Zoete, Van den Oever - Advo caat, Schoenmaker, Vos - Berg, Holm- strörn, De Puijt. Bij RCH is de herstelde Piet van den Berg weer van de partij, waardoor Wels opnieuw buiten het elftal is gelaten. RCH: Bes - Driesen, Van Eijden, Van Doesse- laar, Van Ramselaar - Neeskens, Smit, Koster - Kamoen, Van den Nerg en Meij er. Elinkwijk-trainer Evert Mur („ik heb verschillende blessures onder mijn spe lers") geeft zijn opstelling niet voor mor gen prijs. Ook voor EDO-trainer Kistemaker ver lopen de zaken bepaald niet naar wens. Het optreden van Breeuwer (rugblessure) Bosdijk (liesblessure), Gruijters (gebles seerd geraakt na een botsing met een ZFC-speler) en Kroonsberg (geblesseerd tegen Gooiland) is dubieus. Bepaald geen fraaie uitgangsstelling tegen Velox, dat een verwoede strijd om promotie voert. De EDO-trainer maakt pas morgen zijn de finitieve opstelling bekend. Velox: De Hoogt - Pot, Adam, De Ruiter, Langerak - Cabo, Van den Berg, Klein - Engelstna. Steenhuis, Hilverts. rijden. Ook haar zus Riet heeft geen lust meer in de wekelijkse bijeen komst op Papendal. Wat de al ge havende estafette nog verder ver zwakt. Want Riet van den Berg, die zich pas twee jaar in de atletiek bekwaamt, lijkt te rijpen tot een sprintster van een edel soort. Dikken over Van den Berg II: „Ze heeft voor op Wilma dat ze veel vroeger is begonnen". Riet van den Berg debuteert dit sei zoen in de wedstrijden voor seniores, waarin haar talent is te registreren. Dik- WILMA v. d. BERG ken: „Ze kan volgens mij in dat gezel schap leuk meedraaien. Daarnaast ver wacht ik, dat ze op het Nederlandse kam pioenschap de finale haalt. En dat zou een leuk resultaat zijn voor een a-meis je". Wilma van den Berg gelooft al even zeer in haar verjongde „uitgave": „Ze komt dit jaar beslist onder de twaalf se- konden". Wilma en Riet hebben een aan tal overeenkomsten. Ondermeer die van het ontbrekende uithoudingsvermogen, waardoor voor beiden de 200 meter te lang lijkt. Maar het tweetal is overvloe dig getalenteerd. Zo royaal zelfs, dat het zonde zou zijn als het niet de helft van de estafette opvult. UTRECHT. Een verhoging van de contributie en wedstrijdgelden zal in de toekomst noodzakelijk zijn om het tekort dat de Koninklijke Nederlandse Wlelren Unie heeft, dit jaar 59.000 gulden, te dek ken. Op de jaarvergadering, die gister avond in Utrecht werd gehouden, werd nog niet besloten tot verhoging maar de onafwendbaarheid daarvan wel onder ogen gezien. De vergadering ging er mee akkoord dat een prof, die opnieuw amateur wil worden, 365 dagen na het inleveren van zijn licentie weer mag starten bij de amateurs. Wanneer burgemeester en wethouders van Apeldoorn hun toestemming geven, zal het wereldkampioenschap cyclo cross 1971 in deze stad worden gehouden. De KNWU benoemde mr. Van Hattum tot erelid. RIO DE JANEIRO. Sir Stanley Rous, de voorzitter van de wereld-voetbalbond, heeft gisteren te Rio de Janeiro de ern stige waarschuwing uitgesproken dat bij de wereldkampioenschappen te Mexico de spelers zich goed dienen te gedra gen, dat het al discipline moet zijn wat de klok slaat „en dat de scheidsrechters meer bevoegdheden zullen krijgen dan ooit tevoren". JOHANNESBURG. Rod Laver heeft de titel in het heren enkelspel veroverd bij de open tenniskampioenschappen van Zuid-Afrika te Johannesburg. Laver ver sloeg vrijdag in de eindstrijd de Zuid afrikaan Frew Mcmillan in vier sets. 4-6, 6-2, 6-1, 6-2. (Van onze sportredactie) APELDOORN Ton Sijbrands had b(j het ingaan van de laatste ronde van het toernooi om het nationaal damkampioenschap nog één punt nodig voor de titel. Tegen ir. Van Djjk nam h(j daarmee genoegen. Hjj speelde niet op winst en Van Djjk was er uiteraard dik content mee, dat Sijbrands hem niet zo kas tijdde als zijn tegenstanders op de voorgaande dagen. Het werd een snelle puntenverdeling. Wiersma accentueerde zijn aanspraak op de tweede plaats door een uit stekende overwinning op Drost. Een klassieke partij behandelde hij tegen zijn streekgenoot zo intelligent, dat deze het goede spoor bijster raakte. Wiersma wilde kennelijk bewijzen momenteel Neerlands tweede speler te zijn.... Een complete verrassing was de nederlaag van de vrijwel altijd secure Van der Sluis tegen de ietwat grillige Craane. De laatste verraste de Amsterdammer met enkele onverwachte zetten. Palmer heeft tegen Gordijn een offer geplaatst zonder het verwachte, gunstige effect. Uitslagen voorlaatste ronde: WiersmaDrost 20, De JongEdink 11, Craanev. d. Sluis 20, GordijnPalmer 11, BronstringVarkevisser 11, Van DijkSijbrands 11. Stand bij het ingaan van de laatste ronde (vandaag): 1. (kampioen) Sijbrands 16 punten, 2. Wiersma 13, 3. en 4. Van Dijk en Palmer 11; 5. tot en met 7. Drost, v. d. Sluis en Varkevisser 10, 8. Craane 9, 9. tot en met 11. Edink, Gordijn en De Jong 8,12. Bronstring 6. (Van onze basketbalmedewerker) Ook HOC is er niet in geslaagd DSS Epibratos iets in de weg te leggen bij de achtervolging van koploper Akrides. Reeds halverwege was HOC duidelijk achter ge raakt, 10-22. Een achterstand, die in de tweede helft steeds groter werd. Duide lijk zegevierde Epibratos tenslotte met 59-27. Met slechts twee punten achter stand blijft Epibratos een kleine kans op de titel behouden. Het ontmoet echter (Van onze badmintonmedewerker) HAARLEM Voor de Europese bad mintonkampioenschappen die op 18 en 19 april in Wales worden verspeeld is gis teren de loting verricht. In het heren enkelspel zal Piet Ridder het in de eerste ronde moeten opnemen tegen de geplaatste P. Whetnall (Engeland), terwijl Ruud van Ginniken de sterke Duitser Wolfgang Bo chow zal treffen. De andere geplaatste spelers zijn: S. Pri en E. Kaops (beiden Denemarken) en de huidige kampioen Sture Johnson (Zweden). In het damesenkelspel hebben de Neder landse meisjes het beter getroffen. Joke van Beusekom ontmoet in de eerste ronde het Tsjechische meisje Krizman en Felice de Nooyer Y. Kelly uit Ierland. Ook in het herendubbelspel krijgt Piet Ridder geplaatste spelers tegenover zich. Samen met Ruud van Ginniken zit er wei nig kans in op een eervol resultaat tegen het Engelse duo Sharp-Whetnall. Typerend voor de ongunstige loting van de Neder landers is het damesdubbelspel waar Joke van Beusekom en Felice de Nooyer de we reldkampioenen Margaret Boxall en Sue Whetnall tegenover zich krijgen. DEN HAAG Uit toto 34, van het af gelopen weekeinde, zijn elf winnaars met dertien uitslagen juist voorspeld geko men. Zij delen de eerste prijs en ontvan gen ieder bruto ruim 20.000 gulden. De cijfers van toto 34 zijn: Aantal deelnemers 762.905., inleg 1.667.099,70., beschikbaar prijzenbedrag: 750.194,86 gulden. Eerste prijs: ƒ225.058,46, 11 aanmeldin gen, per winnaar ƒ20.459,80 (bruto). Tweede prijs: 150.038,07, 134 aanmel dingen, per winnende kolom ƒ1.119,70 (bruto). Derde prijs: ƒ225.058,46, 1402 aanmel dingen, per winnende kolom 160,50. Extra-prijs: 150.038,97, 1230 aanmel- dinge, per winnende kolom 122.00. Akrides niet meer en het is dus wachten op een misstap van deze Velsense ploeg. De Akrides-dames daarentegen zijn een illusie armer. Er moest van The Whi te Stars 2 gewonnen worden om in de run ning te blijven. De reserves duldden ech ter Akrides niet naast zich. Toen Akrides voor de eerste keer de weg naar de bas ket vond, leidden de Sterren reeds met 20-0. Via 36-6 bij de rust werd Akrides naar een gevoelige 50-18 nederlaag ge speeld. Heren: HOCDSS Epibratos 27-59., Haarlem Cardinals 3—Exercitia 3 38-47., DSS Epibratos 2Lions 3 2-0 (regl.)., An tilopen 3The Typhoons 3 39-51., HOC 3 Schoten 2 34-28., Flamingo's 2Exerci tia 2 19-44., The Typhoons 2—The White S'tars 2 72-18., Flamingo's 4Akrides 2 28-33., Hoofddorp 3Flamingo's 5 34-38. Dames: Flamingo's 2Spetters 2 14-15., The ExceptionsThe White Stars 4 11-28., Spetters 3DSS Epibratos 2 24-10., The White Stars 2Akrides 50-18.,. MADRID. Peter Weiland, de Euro pese kampioen in het zwaargewicht, is het 28ste slachtoffer van Jose Manuel Ibar geworden. De Bask stond tegen de Westduitser echter voor de eerste maal in zijn leven langer dan zes ronden in de ring. Het zag er overigens in het begin niet naar uit dat Weiland, die met 105.5 kg. bijna 35 pond zwaarder was dan zijn uitdager, zo lang op de been zou blijven. De beslissing viel in de zevende ronde. Toen bleek echter vooral dat Ibar in zijn voorbereiding op het gevecht bijzonder veel geleerd had. Vooral zijn dekking was voorbeeldig. In de zevende ronde volgde dan het einde, wat velen sneller verwacht hadden. Weiland kwam snel uit zijn hoek en was duidelijk uit op een snel le beslissing. Hij verwaarloosde zijn dek king volkomen. Een minuut voor de gong leidde een rechtse hoek op het hoofd van Weiland het einde in. De Westduitser stond volkomen groggy in de ring, werd door een zware serie op het hoofd ge troffen en ging neer. De Engelse scheids rechter Dakin telde hem daarop uit. ENSCHEDE Groot Brittannië is win naar geworden van het vierlanden studen ten hockey toernooi in Enschede. De Brit ten versloegen in de laatste wedstijd Nederland met 2-0. ADVERTENTIE Bij de roodbroeken die aan de eerste ontmoeting met het elftal van Cor van der Hart 2 punten overhielden, speelt dit maal Oosthuizen, die zich in het B-elftal onderscheidde met Couperus in de spits. Loketten geopend vanaf 11.00 uur. BELGRADO. De grootmeesters van de rest van de wereld zijn er vrijdag in geslaagd in de schaakontmoeting tegen Rusland de achterstand te reduceren tot een punt: 15-14. De Hongaar Portisch leverde van de „rest" de beste prestatie door Kortjsnoj in 64 zetten te verslaan. De partij tussen Botwinnik en.Matulouis is opnieuw afgebroken in een stand die waarschijnlijk tot remise zal leiden. Za terdag vindt de vierde en laatste ronde plaats, waarin de Amerikaan Reshevski wordt vervangen door de IJslander Fri- drick Olafson. Eerder hadden vrijdag Tal en Ivkov punten verzameld. De Argentijn Najdorf gaf zijn afgebroken partij tegen Tal zon der verder spelen gewonnen. De ontmoe ting Ivkov-Keres eindigde in tweede zit ting na 48 zetten in remise. De president Reeves an de Ameri kaanse schaakfederatie heeft 30.000 dol lar beschikbaar gesteld voor een twee kamp tussen wereldkampioen Boris Spas- sky en de Amerikaan Fischer maar de Russen hebben geweigerd op het aanbod in te gaan, zo meldt het dagblad Vecern- je Novosti. Een uitgeverij had als eerste de twee kamp voorgesteld, Fischer stemde er snel mee in, maar Spassky weigerde. Een voorwaarde van Reeves was dat de partijen zowel in de Sovjet-Unie als in de VS gespeeld zouden worden. Dimi- try Postnyikov, president van de Sovjet schaakfederatie, weigerde ook op het voorstel in te gaan omdat zoals hij zei de principes van de internationale schaak- federatie belangrijker zijn dan het aange boden geld. Postnyikov en Spassky zijn van mening dat een dergelijk tweekamp onbillijk zou zijn tegenover de andere kandidaten voor de wereldtitel die aan de ingewikkelde voorselectie deelnemen, waartegen Fischer bezwaar maakt. JV,BLOt<POOFD, LEt oPWS OP- - jty App/B ■BUKIC&OOS (JAPP'E LETOP De MAAR EJW W&J (COH6MRE LttJKSB0IT<&0 QMS ©AAM DE VELD OP, STOBBE- ÜZEPRRLET OP DB SPITSE •SHÊLÊPCLR JU WEM MIE7-&EVEN) C6 METE.BPB. t J3

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 11