Schrij versfeest met een rel begonnen m Exoositie oude Zweedse kunst RADIO PLATEN-ONTBIJT VOOR VROEGE VOGELS GILLEND SPEENVARKEN BENAM DE EETLUST Kinderwerk in kunstgalerie Hoogleraar pleit voor geheel nieuw onderwijsplan Eerste prijs voor Nederlands boek Metaf Roel en de kanariefokkers in gewaardeerd Juist op zondag Conny Stuart als tante Sjaan Moordaanslag op Walter Rathenau TV vanavond TV zondag Radio zondag ^adio maandag TV zaterdag TV zondag TV maandag ZATERDAG 4 APRIL 1970 9 Weinig animo Op internationale kinderboekenbeurs (Van onze correspondent) HILVERSUM „Goeiemorgen, meneer, hoe staat het met de beestjes, vandaag. Zitten er mooie fluiters bij?" Het is bijna een tra ditionele vraag, die Roel Balten de telefoon influistert op de vroege zondagmorgen. Hij luistert geamu seerd in de hoorn en beduidt in middels naar de technicus, dat wat hem betreft, dit gesprek de uitzen ding in kan. „Juist op zondag". Het bekende AVRO-radioprogramma op Hilversum 3, voor de uitgesla pen zondagsrijders, de vogelten- toonstellingbezoekers en massa's andere mensen die op de zondag morgen toevallig niet uitslapen, wel een prettig muziekje kunnen waarderen en misschien wel idee hebben om die dag ergens heen te trekken. Vaste klanten Geen grapjes i (Van een onder redacteuren) AMSTERDAM Het schryversfeest in de RAI in Amsterdam, is gisteravond be gonnen met een rel. Tijdens het diner voor de ongeveer 250 genodigden werd een levend speenvarken langs de tafel ge dragen. Hoewel het voor iedereen duidelijk moest zjjn dat dit speenvarken niet zou worden geslacht en gebraden, kwam een meisje uit de keuken en ^iep dat het een schande was een dier aan dit Bourgon dische festijn op te offeren. Er ontstond algemeen tumult. Velen, bij het zien en horen van het gillende dier, deelden de mening van het meisje en wil den van het varken niet eten nadat het gebraden zou zijn. Uit protest gooiden sommigen borden op de asfaltvloer en een begin werd gemhakt met een collecte voor het keukenmeisje toen het gerucht ging dat zij zou zijn ontslagen. Harry Mulisch probeerde de zaak nog te sussen. Hij vond het beter nu maar te gaan feestvieren. Maar de sfeer was eruit. Cees Nooteboom noemde later het gedrag van de genodigden een „demonstratie van de slechtste eigenschappen waarover het Nederlandse volk beschikt". Ook over het feest zelf was hij slecht te spreken. „Het lijkt hier wel een station vol dwalende mensen, op zoek naar hun af- en aanrijdende treinen". Voor volgend jaar zou de heer Noote boom liever een feest willen meemaken DEN HAAG. Tekeningen van kinderen in de leeftijd van vier tot elf jaar zullen vanaf zaterdag 4 april gedurende drie weken te zien zijn in Galerie Paul van Solingen aan de Den- neweg in Den Haag. Het gaat om werk van 24 eerste prijswinnaars van wie de tekeningen gekozen zijn uit een vracht van meer dan 20.000 kin dertekeningen, die Paul van Solingen uit het hele land heeft toegestuurd gekregen. De lawine tekeningen kwam los nadat de achtjarige Carola Rusche, de dochter van Paul van Solingens bakker, vorig jaar september in de galerie had geëxposeerd en in een tele visieprogramma over haar werk ver teld had. Carola is één van de 24 eer ste prijswinnaars. Paul van Solingen heeft het plan minstens eens per jaar speciaal iets voor de kinderen te organiseren. UTRECHT In een lezing op de gis teren in Utrecht geopende Nationale Onderwijstentoonstelling heeft de Nijmeeg se hoogleraar in de vergelijkende onder wijskunde prof. dr. E. Velema gepleit voor een geheel nieuw algemeen onderwijs systeem in Nederland. Hij noemt dit het „Vijf-maal-vier"-plan omdat het is ge baseerd op vijf maal vier opleidingsgroe- pen, van het basisonderwijs tot en met de afsluiting van de universitaire studie. Na een kleuterschool van één of twee jaar stelt hij als algemene vorming voor iedereen een 12-jarige opleiding voor, ver deeld in drie gedeelten van vier jaar. Daarna volgt het secundaire onderwijs van weer vier jaar, dat begint op ongeveer het niveau van de vijfde klas havo. Na twee jaar kan mert overgaan naar het lagere beroepsonderwijs. De volledige duur van het plan is voor hen die middelbaar of hoger beroepsonderwijs willen kiezen. De laatste twee jaar van deze opleiding bevat de informatieoverdracht die nu in de eerste twee jaren van de universiteit geschiedt. Tenslotte is er de universitaire opleiding van vier jaar, waarbij de eerste twee jaar bedoeld zijn om het doctoraal te halen en de volgende twee om inter disciplinaire studies te verrichten en/of het doctoraat te behalen. Impliciet is hier dan al een studieverkorting ingevoegd. Prof. Velema stelt dat een basisoplei ding van zes jaar volstrekt onvoldoende is om van een kind een mondig mens te maken. Een keuze voor een bepaalde be roepsopleiding acht hij pas verantwoord tijdens het vijftiende of zestiende levens jaar. Hij had veel critiek op het bestaande onderwijssysteem en op de Mammoetwet „die nog meer barrières in het onderwijs systeem heeft ingebouwd dan er al waren". De discussie aan tafel tijdens het diner, dat aan het schrijversfeest vooraf ging. Harry Mulisch tracht hier de wanorde te bezweren. Het speen varken is inmiddels levend afgevoerd. zoals het vorige jaren is geweest. J. Bern- lef zei er eerder op de avond over dat het feest, door de toegangsprijs van twintig gulden, veeleer een feest was voor de „in crowd". Hij had niet de indruk dat juist de boekenlezers waren gekomen, voor wie het feest in de eerste plaats is bedoeld. Ook had het hem weinig plezier gedaan in de ene zaal boekenmolens van het Spec trum aan te treffen, juist de uitgever die vorige week uit het overleg tussen uit gevers en schrijvers is getreden. Van een feestelijke sfeer was nauwelijks sprake. De lang geen tweeduizend bezoe kers slenterden wat heen en weer, en al leen de eet- en drankexploitanten deden goede zaken. Misschien was wel de ver veling oorzaak van geruchten als zouden „Zeedijkers" om twaalf uur „de kapitalis tische tent" afbreken en zouden ook dolle Mina's hun bijdrage leveren. De enige uit de omgeving van de Zee dijk die duidelijk herkenbaar was, was Haring Arie. Zijn enige zorg was nog dat hij gisterochtend zou hebben gevochten bij de Arbeiderspers, „om de poen voor zijn boek", zoals hij toelichtte. „Het boek in Nederland heeft het niet makkelijk. De krachten, die de consumptie- markt. bestormen, zijn sterk en in deze siriid hee.ft het boek iets van een under dog". Dit zei de voorzitter van de com missie voor de Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek (CPNB), de heer W. J. Schouten, in zijn tafelspeech aan het diner voor de rol met het varken begon. Jfi. UTRECHT. Ruim vijftig mid deleeuwse houten sculpturen zijn samen met enkele kostbare ivoren uit de collec tie van het Aartsbisschoppelijk Museum te Utrecht op transport gesteld naar Stockholm om daar gedurende de zomer maanden te worden geëxposeerd in het Statens Historiska Museum. Gedurende dezelfde periode zal een om geveer gelijk aantal beelden daterend vanaf de 11de tot het begin van de 16de eeuw uit het bezit van het Natonaal Historisch Museum in Stockholm tentoon gesteld worden in de zalen van het Aarts bisschoppelijk Museum. Door deze uit wisseling van kunstschatten zullen de tentoonstellingsbezoekers in Utrecht in de gelegenheid worden gesteld kennis te maken met een bijzonder rijk cultuur goed, dat in Nederland nog nagenoeg on bekend is; het overgrote deel der ge- exposeerde stukken is nooit buiten de grenzen van Zweden te bezichtigen ge weest. De tentoonstelling „Middeleeuwse kunst uit Zweden", die op 8 mei a.s. in Utrecht zal worden geopend door de Zweedse ambassadeur, Z.E. Karl-Gustav Baron Lagerfelt, biedt aan het Nederland se publiek de unieke mogeliikheid een overzicht te krijgen van de ontwikkeling van de middeleeuwse beeldhouwkunst in Zweden, een land dat wel de reformatie maar in tegenstelling tot onze streken niet de beeldenstorm heeft gekend. AMSTERDAM. Het nieuwe bijbels vertel- en werkboek „Vertel het uw kin deren" een uitgave van de Nederland se Zondagsschool Vereniging in Amster dam heeft de eerste prijs gekregen op de zevende internationale kinderboe- kenbeurs. die op het ogenblik in Bologna. Italië, wordt gehouden Aan deze beurs is steeds een prijsvraag verbonden. De internationale jury heeft aan deze Nederlandss uitgave de eerste prijs toegekend vanwege de „hoge grafi sche, artistieke en technische kwalitei ten" van het werk. Van „Vertel het uw kinderen" is kort geleden in Nederland het eerste deel ver schenen. Het boek is ontworpen (idee en opzet) en samengesteld (tekst en lay out) door Jac. J. Sinnema en mejuffrouw C. M. de Vries, respectievelijk directeur en vormingsleidster van de Nederlandse Zondagsschool Vereniging. De illustraties zijn van de hand van Dea de Vries, de tekenares van de NZV. Een stand van alle door de NZV uitge geven hulpmiddelen voor het. bijbelon derricht is op deze beurs aanwezig, waar 4 april de officiële prijsuitreiking door de minister van Cultuur van Italië zal ge schieden. Waarheen? Geen probleem meer na het uurtie van Roel Balten en Meta de Vries. Van een platenprogramma met af en toe een informatie over wat er waar te doen is, groeide het vroege uurtje uit tot een informatieprogram ma met fijne plaatjes. „Hoewel we", zegt Meta, „dat accent liever niet zo zwaar omgekeerd willen zien", en ze pakt de vaak rinkelende telefoon, noemt haar naam en keert zich dan, zacht verder sprekend, van de micro foon af, want boven het raam waar door presentatoren en technicus el kaar in de gaten houden, gaat het ro de lichtje „Jullie Zijn In De Ether" branden. Roel Balten schrikt op uit de onmogelijke papierrommel voor zijn neus en stoot zowat een plastic beker tje koffie om, in zijn haast een plaatje aan te kondigen. Als het lichtje uitfloept kijken Meta en Roel elkaar grinnikend aan, terwijl ieder de ander een rokertje presen teert. Sigaretten lijken hier een levens voorwaarde. Als gast in de piepkleine presentatiestudio ben je geneigd om zowat je adem in te houden en stok stijf op je stoel te blijven plakken, iedere keer als er een lichtje begint te branden in het besef dat er wie weet hoeveel duizend luisteraars alles op- NEDERLAND I Het eerste half uur je van het AVRO middagprogramma komt rechtstreeks uit Engeland. In Aintree wordt nl. de Grand National gehouden, de spectacu laire paarden-race. Verder de Teles coop, waarin opgenomen Stuif-es-in (ditmaal met Ria Bremer in Toni Boltini's circusresidentie in Soester- berg), de rubriek Dit is mijn beroep (dat van dierenarts) en de avonturen van Rikkie en Slingertje. Het avondprogramma gaat van start met de fabeltjeskrant, waarop het nieuws volgt. In Doebidoe presen teren Eddu del Prado en Chiel van Praag bijna een vol uur popmuziek, met o.m. Dave Dee (maar zonder Do- zv, Mick en Tich), de Amerikaan Lou Christie, Andy Kim, The Blue Mink, Brotherhood of man, Tee Set en the Shoes. Na het journaal van acht uur ko men de Mounties. Ze nemen enkele gasten mee zoals (natuurlijk) de Pe ter Gorder.o dancers en het Engelse zangeresje Lulu. Hoofdschotel van de AVRO-zaterdag- is de Duitse serie Salto Mortale over het leven van de circusfamilie Doria. Dan brengt Cees Buddingh zijn Poets, met tot besluit van de avond AVRO's Televisier. Nederland 2. De fabeltjeskrant en het journaal als start van de tweede netavond. De KRO gaat verder met Hij en Zij, ondertitel Het Diner, waai- na een korte documentaire over de bal- Ionvaarders, die zo'n goede driekwart eeuw geleden de mens voor het eerst het luchtruim deden kiezen. Vooral historische beelden dus over de ze sport. Aansluitend aan het jour naal een serie: Advocaat Judd. In Rust noch Duur, getiteld de Oud jes, meldt Milly Vink zich aan als be jaardenhelpster. De gastrollen worden gespeeld door Johan te Slaa, Wiesje Bouwmeester, en Hans Dagelet. Aansluitend aan Brandpunt het zes de en (althans voorlopig) laatste deel van Tot de dood ons scheidt. Moeder Bets is ziek en dus komt tante Sjaan tijdelijk het huishouden doen. Vader Herman is daar helemaal niet zo ge lukkig mee. In gastrollen Conny Stu- art. en Bert v.d. Linden. vangen. Voor Roel Balten en Meta de Vries is het niet meer dan een gezellig onderonsje in het totaal verlaten ge bouwencomplex van de NOS asm de Insulindelaan en dan „Juist op zon dag". De telefoontjes met informatie over wat er te doen is deze zondag, door heel Nederland heen, blijven binnen stromen, Autorally's, antiekbeurzen, vogeltentoonstellingen, wandeltochten, museum bezoeken, bazaars, liefdadig heidsvoorstellingen toneel en allerlei gekke grote en kleine zaken, die een zinnig mens nauwelijks allemaal bij elkaar kan fantaseren. De ene tele foonklant staat duidelijk te springen om in de uitzending te mogen, de an der zegt schuchter: „Nee hoor, vertelt u zelf maar, dat durf ik niet zo goed". Wie er al lang geen angst meer voor hebben zijn de vaste klanten. En het programma telt er nog al wat. Meest al zijn het rally- en sterrit-organisa- toren of bestuursleden van kanarie verenigingen. Vooral in de laatste sec tor zitten nogal eens klanten, die zich inmiddels zo'n beetje tot de persoon lijke vrienden van de samenstellers zijn gaan beschouwen en hele verha len ophangen, die niet zo geweldig ter zake meer doen. „Het valt me wel Nederland 1. Op deze zondagmiddag weer het journaal, het weekjournaal, de verkeersinformatie, de Verrekijker en Skippy. Daarin gaat het om het ver dwijnen van zeldzame bloemen uit het reservaat .Een derde uitzending over Volksvijand no. 1, de hart- en vaatziek ten, gaat vooraf aan Passepartout, waarin nu eens niet een sportevene ment maar een aflevering van de se rie Die goede oude tijd past. ïn het City Variété Theatre in Leeds ont vangt Leonard Sachs een hele reeks variété-artiesten, zoals Japanse zwaarddanser en humoristen. Het avondprogramma: fabeltjes krant, Woord voor Woord en Zingend geloven, dat deze keer uit Boxtel komt waar Frits Mehrtens jonge zan geressen en zangers begroet. De NCRV start haar aandeel in de ze zondaguitzendingen met het tweede deel van de Handelingen der Aposte len, een televisiebewerking van het gelijknamige Bijbelboek. De journaaldienst. De NCRV blijft in de geschiedenis graven op deze zondag met de Duitse serie over moordaanslagen op politieke figuren. De hoofdpersoon is nu de Duitse staatsman Walther Rathenau, die in 1922 werd vermoord. Drie jonge man nen waren de schuldigen. Zij behoor den tot degenen die het niet eens wa ren met de loyale politiek van de mi nister jegens de overwinnaars van Duitsland uit de eerste wereldoorlog. De moord op deze staatsman was een van de eerste voorbeelden van de chaos, waarin het overwonnen Duits land zich tussen de beide wereldoor logen bevond. De Duitse televisie re construeerde deze zaak aan de hand van gegevens van Paul Mommertz. Tot besluit van het NCRV program ma de zesde solocantate van Bach, die wordt uitgevoerd in de Geertekerk in Utrecht. Gekozen werd Gott soli al- lein mein Herze haben. Uitvoerenden zijn Aafje Heynis, alt, Albert de Klerk, orgel, Piet van Scheers, fagot, Max Werner, Ad v.d. Klauw en Gert Oost, continuo. Jan Paasveer leidt het Ra dio Kamer Orkest. Leden van h e Groot Omroepkoor en het jongenskoor dio Kamer Orkest. Leden van het slotkoor. Aansluitend aan het laatste nieuws volgt nog een reportage van de eerste evangelisatiedienst die Billy Graham in het kader van een grote actie in Dortmund houdt en die in verschillen de landen via een gesloten televisie- circuit te zien is. De reportage komt uit de Expohal in Hilversum, waar Nederlanders de Amerikaanse evange list op een reuzenscherm zien. Nederland 2. Na de fabel en het jour naal een Engelse reeks rond de Vrij buiters, die we al eerder in actie heb ben gezien, nl. toen ze oud-nazi Von Gelb onschadelijk maakten. Tussen de beide afleveringen Van Studio Sport in komt de NOS met Pa- noramiek van Joop van Zijl en Tob Spion. Na het tweede deel van de sportru- briek een documentaire, getiteld een Huis in de Jungle. Het is een Austra lisch werkstuk, dat Indonesië als on derwerp heeft. Dat huis in de jungle is bestemd voor arbeiders uit de overbe volkte streken van Indonesië. Er be staan grote migratieplannen, die deze mensen naar afgelegen eilanden wil laten verhuizen om ze daar een nieuw bestaan te bieden. Na het laatste nieuws komt de KRO nog met een samenvatting van de openingsbijeenkomst van de plenaire zitting van het pastoraal concilie met o.m. de toespraak van kardinaal Al- frink. eens een beetje moeilijk om die met een zacht lijntje tot het eindigen van het gesprek te dwingen", bekent Me ta. Zij is het die de informatie (ook de vele stapels post) verwerkt, terwijl Roel Balten vooral de muzikale afde ling voor zijn rekening neemt. Zo stappen zij iedere zondagmorgen de een met 'n platenkoffertje, de ander met een indrukwekkende stapel papie ren onder de arm. even voor tienen de kelder binnen van de Mufotheek, vanwaar Hilversum 3 wordt uitgezon den. Niet wetend wat het \'andaag gaat worden, hopend dat alle informatie tussen de plaatjes geperst kan worden en de eerste van een lange serie siga retten opstekend. „Soms hebben we er wel zo bij ge lachen, dat we niet meer bijkwamen, soms ook hebben ze ons bij de neus genomen, zoals met de antiekmarkten. Daar hebben ze ons in gelokt onder het mom dat het niet commerciëel zou zijn. Grapjes hebben ze trouwens nooit uitgehaald. Je zou het eigen lijk best kunnen verwachten, maar we hebben het nog nooit bij de hand gehad". Eén keer is het hun overkomen dat zij dachten: nu is het zover. Toen belde er een man uit het zuiden op met de mededeling dat daar die dag een circus was met wilde dieren en tra- pezewerk, dat gedaan zou worden door gewone burgers. Eén enkele voorstelling. Als die zaak niet al eer der in het nieuws was geweest en Roel Balten zich dat niet vaag had her innerd, hadden zij waarschijnlijk het risico niet durven nemen om de tip op te nemen. Inmiddels zit de 125ste uitzending er al op. „Juist op zondag" wordt er niet ouder van. Dat zullen duizenden luisteraars beamen. HILVERSUM I 8.00 Nws. 8.13 Voor het platteland. 8.25 Weer of geen weer. (9.00 Sport- mededelingen). 9.45 Uitz. Humanis tisch Verbond. 10.00 Onderweg. 10.30 Lutherse kerkdienst. 11.30 Reaktief,. 12.00 Muzikaal Onthaal. 13.00 Nws., 13.10 Lezing. 13.19 Radiojournaal. 13.35 Knipperlicht. 14.05 Johan Willem Friso Kapel. 14.30 Lanes de lijn!. 17.00 Popu laire muz.show. 17.50 Nws. 18.05 Mede deling. 18.10 Langs de lijn 2. 18.30 Lich te gramm.muz. 18.55 Bij nader inzien. 19.30 Nws. 19.35 Pianorecital. 20.00 Ba lans. 20.30 Verz.pl.programm. 22.30 Nws. 22.40 Mededelingen. 22.43 Radio journaal. 22.55 Licht gevar. pl.progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II 8.00 Nws. 8.10 Badinerie. 9.00 Nws. 9.15 Laudate. 10.00 Eucharistieviering 11.00 Nws. 11.02 Amusem.muz. 11.54 SUS-Aktie. 11.55 Mededelingen. 12.00 Kerkorgelconcert. 12.40 Tussenbeide. 13.00 Nws. 13.10 Voor de jeugd. 13.25 Muz. lezing. 13.45 Pianokwartet. 14.20 Lied in tweevoud. 14.30 Klass. en mod. muz. In de pauze ca. 15.13 Werkthea ter. 16.15 17.00 Vrije Evangelische Kerkdienst. 18.00 Convent. 18.30 Men sen. 18.45 Rek. en verantwoording. 19.00 Nws. 19.07 Vocaal ensemble. 19.50 Billy Graham Euro '70. 20.30 Geeste lijke liederen. 21.00 Muz. a go go. 22.00 Kruispunt. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 Audio. 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Pyamissimo. 10.00 Nws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 Muz. Mozaik. 12.00 Nws. 12.02 Verz.pl.orogr. 13.00 Nws. 13.02 NAR. 14.00 Nws. 14.02 Progr. gastarbeiders. 15.00 Nws. 15.02 Progr. gastarbeiders. 16.00 Nws. 16.02 Licht plprogr. 17.00 Nws. 17.02 Radiojournaal. 17.05 Lichte platen. BRUSSEL 324 m. 12.00 Licht muz.progr. 13.00 Nws., SOS-berichten voor schippers. 13.20 Opera- en belcantoprogr. (14.00 Nws.) 15.30 Sport en muz. (17.00 en 18.00 Nws 18.30 Kath.-godsdienstige uitz. 19.00 Nws. 19.30 Gevar. muz.progr. 22.00 Nws. 22.20 Dansmuz. (23.00 Nws.). 23.40 Nws. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.23 Lichte gramm. muz. (7.30 Van de voorpagina). 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.20 Lichte gramm. muz. en report. 9.00 Stereo: Klass.mu- ziek. 9.35 Waterstanden. 9.40 Muz. 9.50 Koning Klant. 10.00 Voor de huisvrouw 11.00 Nws. 11.03 Stereo: Mod. en klass. muz. 12.00 Gevar. progr. (13.00 Nws.) 14.45 Lezing. 15.20 Amusem.muz. 16 00 Nws. 16.03 Lichte muz. 16.30 Voor de jeugd. 17.30 Licht orgelspel. 17.40 Over- heidsvoorl. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Radiojourn. 18.30 Stereo: Licht muz. progr. 19.15 Stereo: Licht instru mentaal ensemble. 19.30 Nws. 19.35 Le zing. 20.05 Komt U maarBond zon der Naam. 22.20 Lezing. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.43 Radiojourn. 22.55 Stereo: Jazz. 24.00 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Badinerie. 7.30 Nws. 7.32 Actualiteit. 7.50 Overweging. 8.00 Nws 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw 9.00 Gymnastiek. 10.00 Stereo: Mod. muz. 10.15 Nederl. muz.leven. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.30 Bejaarden- progr. 11.54 Bericht SUS-Aktie. 11.55 Meded. 12.00 Los-Vast. (12.05 Lezens waardigheden; 12.21 Voor boer en tuin der; 12.26 Meded. land- en tuinbouw; 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten). 14.05 Schoolradio. 14.30 Stereo: Mod. liede ren. 15.00 Geref. middagdienst. 15.30 Zoeklicht op Nederland. (16.00 Nws.) 17.20 Overheidsvoorl. 17.30 Voor de kleuters. 17.45 Voor de jeugd. 18.00 Ste reo: Meisjeskoor. 18.19 Uitz. P.P.R. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Geestelijke muz. 19.22 Reformatie en reveil. 19.37 Muz. intermezzo. 19.44 Opbouw. 20.00 Stereo: Klass. muz. 21.10 Stereo: Klass. muz. 21.30 Muz. 22.00 Stereo: Licht ensemble. 22.20 Avondverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Lit- terama. 22.55 Voorrang. 23.30 Piano recital. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Fit. 10.00 Nws. 10.03 Popstation. (11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Lichte muz. 13.00 Nws. 13.02 Ac tualiteiten. 13.08 Licht pl. programma. 14.00 Nws. 14.03 Holster. (15.00 Nws). 16.00 Nws. 16.03 lORRRrrrr... 17.00 Nws. 17.02 Actualiteiten. 17.07 Ver zoekplaten. BRUSSEL 324 M 12.00 Nws. 12.03 Gevar. muz. (12.08 Landbouwkroniek. 12.40 SOS-bericht v schippers.) 12.55 Buitenl. persover zicht. 13.00 Nws. SOS-berichten voor schippers. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Symfonisch concert. (15.00 Nws.) 16.00 Nws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Voor de zieken. 17.00 Nws. 17.15 Blues. 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesportuitslagen. 18.30 Protestant -godsdienstige uitz. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte zang. 19.00 Nws. 19.40 Lichte muz. 20.00 Operakro niek. 22.00 Nws. 22.20 Avonddecor. 23.00 Nws. 23.10 Vocale ernstige mu ziek. 23.40 Nws. 23.45 Voor de zeelie den. Nederland I 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: Doebiedoe. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: De Mounties Show. 21.20 Salto Mortale. 22.20 Poets. 22.40 AVRO's Televizier. 22.50 NOS: Journaal. Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 KRO: Hij en Zij. 19.30 Men in the clouds. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Advocaat Judd. 21.10 Rust noch duur. 21.55 Brandpunt. 22.35 Tot de dood ons scheidt 23.00 NOS: Journaal. Nederland I 15.00 NOS: Journaal. 15.02 Weekjournaal. 15.22 Verkeersinformatie. 15.25 Skippy. 15.50 De Verrekijker. 16.00 Hart- en vaatziekten (III). 16.15 Passepartout. 16.55 Toto-uitslagen. 18.55 De Fabeltjeskrant. 19.00 CVK-IKOR-RKK: Bijbel vertelling voor kinderen. 19.05 CVK-IKOR: Zingend geloven. 19.30 NCRV: Handelingen der Apostelen (film). 20.30 NOS: Journaal. 20.35 Politieke moorden. 21.50 Radio Kamerorkest en solisten. 22.25 NOS: Journaal. 22.30 NCRV: Evangelisatiedienst Billy Graham. Nederland II 18.55 NOS: De Fabeltjeskrant. 19.00 Journaal. 19.05 De Vrijbuiters. 19.30 Studio Sport I 20.15 Panoramiek. 20.40 Tob-spion (serie). 21.05 Studio Sport II. 21.30 Een huis in de jungle (doe.). 22.20 Journaal. 22.25 KRO: Pastoraal Concilie. Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VARA: De Lichtkrant. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Achter het nieuws. 20.45 Ironside. 21.35 Ombudsman. 22.00 Het Mannetjesdier. 22.25 NOS: Journaal. 22.30 TELEAC: Methodiek van de burgerschapsvorming. Nederland II 18.45 18.51 18.55 19.00 19.04 19.30 19.39 19.55 20.00 20.15 20.20 20.45 21.25 21.35 22.25 22.50 23.00 23.05 NOS: De Fabèltjeskrant. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Scala. NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe. De waaier van Sevilla. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NCRV: Tweekamp. KijkKijk. Le Corsaire (ballet). Dombey en Zoon. Actualiteitenrubriek. Koorzang. NOS: Journaal. KRO: Pastoraal Concilie. I»»»»»»»»..»»»»rnnnnruimn-innnnmui

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9