jg had vierendertig beurten nodig om V 2d er kindse biljarter Wijnen te kloppen RAYMOND CEULEMANS NEGENDE MAAL EUROPEES KAMPIOEN Karstens eerste in etappe Merckx won Ronde van België KNSB STUURT KLEINERE PLOEGEN NAAR CIOS EN SOESTDUINEN Slechte generale voor Feijenoord PSV in voetbalbeker voor Telstar bijzonder lastig Terug van weggeweest Mexico onzeker voor Haller Van der Vleuten won laatste rit in Catalonië Europese beker voor Ignis Varese Nederland laatste in Benedict- toernooi Engels voetbal HAARLEM WACHT LASTIG DUEL TEGEN ADO Zes man met dertien punten c JAG 11 APRIL 1970 13 ZATER1 Compliment U it slagen Donners (NEG) stopt met voetballen Orsolics blijft Europees kampioen in weltergewicht Basketbal DOOR DICK BRUYNESTEYN C H R I S R A C K SCHEEP- MESJ. MURCIA Veel eerder dan de or ganisatoren verwacht en gehoopt had den, heeft Raymond Ceulemans in de Spaanse stad Murcia zijn eerste Euro pese titel in de vijfkamp behaald. Want toen de Belg vrijdagmiddag een zenuwslopend duel in het bandstoten met Tini Wijnen met winst afsloot, was de zaak bekeken. De 32-jarige Vlaming had namelijk op dat moment al meer wedstrijdpunten dan José Galvez nog zou kunnen hereiken. Bo vendien verloor de Spanjaard op de andere tafel ook nog het bandstoten tegen Müller, zodat op grond daarvan Ceulemans al kampioen zou zijn ge weest Ceulemans die liefst 34 beurten nodig had om Wijnen te verslaan („het is al zo lang geleden dat ik een dergelijk aan tal beurten in het bandstoten speelde, dat ik niet meer weet wanneer dat is gebeurd"), was niettemin tevreden. Hij had zich er immers al mee verzoend op de slechtste van de twee biljarts in Murcia geen uitzonderlijke prestatie te kunnen leveren „het is meer bowling dat ge hier speelt" en hij telde slechts het eindresultaat. „Ik ben in aantal kam pioenschappen naast René Vingerhoedt gekomen", zei hij trots. „Vingerhoedt was met vijfenvijftig recordhouder en zoveel heb ik er nu ook: tien wereldtitels, negen Europese en 26 Belgische. Binnenkort, misschien al over veertien dagen in het Europees kampioenschap driebanden in Doornik, kan ik hem voorbijgaan", aldus de gezond-eerzuchtige Ceulemans. De Belg heeft overigens, wanneer het gesprek op Vingerhoedt komt, niet an ders dan respect en waardering voor zijn voorganger. „Ook in mijn ogen is hij nog yvwwvwwwwwwvwwwwwwwwwwvwwwvwwwwvw\/wv\^wwwwwvwwwv\/vwwvwwww> BRUSSEL. De laatste etappe van de Ronde van België is beheerst door Eddy Merckx en zijn Faemino-ryders. De machtigste ploeg uit de Ronde neu traliseerde geregeld en met grote supe rioriteit alle aanvallen, die overigens het tempo van het veld nauwelijks kon- len opjagen. Nadat de eerste 100 km ^an deze langste etappe waren afge- egd. bedroeg de achterstand op het ydschema ruim drie kwartier. Hij {roeide uit tot meer dan een uur. Tot de pechvogels in de vierde etappe behoorde Kees Zoontjens, die te Beloeil zijn derde lekke band kreeg. Aangezien de Tilburger de enige van zijn ploeg was, die nog in de strijd was, moest hij steeds alleen terugkomen. Hij slaagde ook de derde keer en voltooide een sterk gereden rit, nadat het peloton in twee stukken was uiteengevallen, met een sprint, die hem de derde plaats in de laatste etappe opleverde. Voor Zoontjens waren Karstens en Van Vlierberghe al over de streep ge gaan. Van Vlierberghe was als enige overgeblevene uit een kortstondig le vende kopgroep, die 70 km voor de eind streep weer werd opgeslokt. De Belg kreeg hulp van Gerben Karstens en ge zamenlijk vergrootten zij de winst tot iets meer dan twee minuten. Zo groot bleef de voorsprong niet, want onder invloed van Merckx verhoogde het eerste gedeelte van het peloton zijn snelheid. Van Vlierberghe en Karstens hielden 25 seconden van hun winst over. Karstens won de sprint gemakkelijk. Merckx De uitslag van de laatste etappe van de Ronde van België is: 1. Karstens (Ned), 258 km van Heist naar St. Lamberts Woluwe in 6 uur en 54 minuten (met tljdsvergoeding 6.53,30): 2. Van Vlierberghe (Bel) 6.54,00 (met tljdsvergoeding 6.53,45); 3. Zoontjens (Ned) 6.54,25 4. Van Springel (Bel); 5. Verbeeck (Bel); 6. Ballini (Ita); 7. Huysmans (Bel); 8. De Witte (Bel); 9. Godefroot (Bel); 10. Veke- mans (Bel); 15. Merckx, allen dezelfde tijd als Zoontjens; 19. Serpent! (Ned) 6.56.13. Eddy Merckx won ook het puntenklasse ment met 44 pnt, voor Van Springel (34), Verbeeck (31), Godefroot (22) en Karstens (15). Het eindklassement van de Ronde van Bel gië ziet er als volgt uit: 1. Merckx 20 uur 47 minuten en 55 seconden; 2. Godefroot op 3 minuten 3 seconden; 3. Eric de Vlaeminck op 8 minuten; 4. Van de Kerckhove op 9.02; 5. Van Springel op 11.54; 6. Verbeeck op 14.10; 7. Karstens op 14.46; 8. Van Vlier berghe op 15.06; 9. Vekeman» op 15.15; 10. Roslers op 15.15; 15. Zoontjens op 16.05; 2T. Serpenti op 36.55. Het ploegenklassement werd ook gewonnen door de ploeg van Merckx, Faemlno, die 6 minuten 16 seconden voorsprong had op Mars Flandria en 14 minuten en 56 seconden op Salvarani. WWWVWWVMWWWWVWWVWVWVWWWWWWWVWWVUWWWWWWWWWWHWVWWVUVWW steeds René Vingerhoedt, als ge begrijpt wat ik bedoel. Ik ben ervan overtuigd dat René Vingerhoedt zonder een stoot te trainen in het Belgische kampioen schap driebanden nog bij de eerste drie zou eindigen. Misschien zou ik hem alleen kunnen verslaan". Groter compli ment had nauwelijks over de lippen van het fenomeen Ceulemans kunnen komen. Ceulemans, houder van tientallen records („Men heeft mij een tijd geleden eens gezegd dat het er toen al 89 waren"), is vrijwel niet te kloppen, in welke speel- soort dan ook. Alleen aan het billard artistique heeft hij zich nog niet gewaagd. Wellicht komt dat binnenkort ook. „Ik heb al een spe ciale queue laten maken voor de trai ning, voorlopig om tijdens mijn demon straties beter beslagen ten ijs te kunnen komen. Maar misschien ga ik later ook wel echt meespelen". Veel waardering had Ceulemans na de partij bandstoten voor Wijnen, die het hem echt moeilijk had gemaakt. De Ne derlandse kampioen, die alleen in deze speelsoort al zijn wedstrijden verloor, was tegen de Belg bijzonder goed op dreef. Zo goed dat toen Wijnen de ach terstand van bijna 50 punten (82-131, in 14 beurten) geheel wegwerkte en zelfs een voorsprong nam (171-161, in 29 beurten) de Belg nerveus werd. Hij had het niet behoeven te zijn, want op het beslissende moment faalde Wijnen. TURIJN. Het is niet waarschijnlijk dat Helmut Haller, die voor Juventus Turijn speelt, de reis met het Westduitse voetbalelftal naar het wereldkampioen schap in Mexico zal kunnen meemaken. Haller, die tot nu toe 32 maal in het Westduitse elftal uitkwam, werd in Tu rijn aan zijn schouder geopereerd, nadat hij in de wedstrijd West-DuitslandRoe menië geblesseerd was geraakt. Hij zal lange tijd niet in staat zijn te spelen. Mexico zou. na Chili ('62) en Engeland, het derde wereldkampioenschap voor Haller zijn. DEN HAAG. De 31-jarige Ger Don ners, back en aanvoerder van NEC heeft besloten aan het eind van dit seizoen te stoppen met voetballen. De reden van deze beslissing is het feit dat de structu rele wijzigingen bij NEC tot gevolg zul len hebben dat alle betaalde spelers ook 's middags moeten gaan trainen. Donners is in verband met zijn beroep, vertegen woordiger in sportartikelen, niet in staat aan deze verplichting te voldoen. WENEN. De Oostenrijkse bokser Jo- hann Orsolics heeft donderdagavond in Wenen met succes zijn Europese titel in het weltergewicht verdedigd. In een ge vecht, dat was vastgesteld over vijftien ronden, versloeg hij de Italiaanse uitdager Carmelo Bossi op punten. BARCELONA. Jos van der Vleuten heeft vrijdag het eerste deel van de laat ste etappe van de Catalaanse week ge wonnen. Van der Vleuten hield de Ita liaan Zandegu op de tweede plaats. Het tweede gedeelte van de vijfde rit, een etappe op het circuit van Montjuich bij Barcelona, werd gewonnen door Luis Ocana (Spanje). In het eindklassement bleef Italo Zi- lioli (Italië) op de eerste plaats met 24 seconden voorsprong op Raymond Pouli- dor. De top van het eindklassement ziet er als volgt uit: 1. Zilioli (Italië) 17 uur, 2 minuten, 25 seconden, 2. Poulidor (Frankrijk) op 24 seconden, 3. Ocana (Spanje) op 27 seconden, 4. Tamames (Spanje), op 42 seconden, 5. Ventura Diaz (Spanje) op 1 minuut, 4 seconden, 6. Gandarias (Spanje) op 1.21. SERAJEWO. De Italiaanse basket balclub Ignis Varese heeft donderdag avond in de Joegoslavische stad Seraje- wo beslag gelegd op de Europa Cup voor heren. De Italianen versloegen in de fi nale van het Europese bekertoernooi CSKA uit Moskou, dat vorig jaar de cup won door een overwinning op Real Ma drid, met 79-74. De ruststand was 44-34 in het voordeel van de Italiaanse kam pioen. BOKSEN. De Japanse uitdager Yoshia- ki Numata is zondag wereldkampioen bok sen in de junior-lichtgewicht klasse ge worden. (Van onze sportredactie) HAARLEM. De Koninklijke Neder- andsche Schaatsenrijders Bond heeft de iationale kernploegen voor het seizoen 970-'71 samengesteld, evenals de vooral 'P initiatief van de LTC-voorzitter Wierd iVijnia uit Comwerd gecreëerde jeugd- temploegen en sprinterskernploeg. Alle ploegen, uitgezonderd die van de (printers, bestaan uit acht rijdsters of rij- lers. Het zijn kleinere teams dan in het eerleden wel eens het geval was. Dit is fedaan om de nieuwe ontwikkeling in de wedstrijdschaatssport te kunnen financi eren. Het heeft bovendien tot voordeel, (lat de trainers hun pupillen beter kunnen begeleiden. De nationale herenkemploeg en de sprinters volgen de komende zomermaan den vanaf 15 mei de conditietraining van de heer Henk Gemser uit Arnhem. De opvolger van Ben Holleboom brengt de rijders niet in conditie op het vertrouwde ClOS in Overveen maar cp „Soestduinen" te Soesterberg. De heer Ben Holleboom blijft de conditietraining van de dames kernploeg geven in Overveen. Hoewel de sprinters gelijktijdig oefenen met de klassementsrijders, krijgen zij een aangepast trainingsschema. Het is nog niet bekend, welke ijstrainer aan het kwartet sprinters zal worden toegevoegd. De heren Klaas Visser (Ylst) en Egbert van 't Oever (Lisse) gaan de jeugdkem- ploegen op het ijs trainen. De dames- en herenjeugdkemploeg ko men de komende zomer vier a vijf maal zaterdagen bijeen. In de ochtenduren wordt dan getraind, waarna er 's mid dags theorie gegeven wordt. De trainingen van deze kemploegleden blijven voorlo pig gedecentraliseerd. Alleen op het ijs 1* er éénmaal per keek een centrale trai ning. WWWWWVWVWWWtfWWWWWWWWWWVWVWWVWWWWWVWVWVWVWWWWWWWVWWWWVWtfW, Deze kernploegen met trainers en begeleiders zien er voor het seizoen 1970- '71 als volgt uit: Heren: conditietrainer: Henk Gemser, ijstrainer: Leen Pfrommer, chef d'equipe: Jacques de Koning. Rijders: Ard Schenk (Anna Pauwlona), Kees Ver kerk (Puttershoek), Jan Bols (Hoogeveen), Eddy Verheyen (Deventer), Jappie van Dijk (Balk), Peter Nottet (Loosduinen), Ron Nooitgedagt (Nieuwendam) en Piet Vink (Middelie). Dames: Conditietrainer: Ben Holleboom, ijstrainer: Kees Broekman, chef d'equipe: Joop Koeleman, rijdsters: Stien Kaiser (Delft), Atje Keulen-Deelstra (Imsum), Ans Schut (Apeldoorn), Elly van de Brom (Amsterdam), Rieneke Demming (Terwolde), Carry Geyssen (Amsterdam), Wil Burgmeyer (Nieuw- veen) en Akke Falkena (Koufurderrige). Sprinters: Conditietrainer: Henk Gemser, ijstrainer wordt nog aangewezen. Rijders. Piet de Boer (Jellum), Marten Hoekstra (Heerenveen), Jan Bazen (Ze venhuizen) en Eppie Bleeker (Wolvega). Heren-jeugd: Conditietrainer: Egbert van 't Oever. Rijders: Co Giling (De Hulk). Jan Palsira (Gorredijk), Jacques de Koning (Purmerend), Jan Derksen (Amsterdam), Piet Kleine (Hollandscheveid), Johnny Olof (Westzaan), Jos Va lenten (Ter Aar) en Gerard van Gelder Diepenveen). Dames-jeugd: Ijstrainer: Klaas Visser. Rijdsters: Sijtje van der Lende (Son- nega), Trijnie Rep (Oostzaan), Annie van Dalsen (Harlingen), Truus Dijkstra (Buitenpost), Gonny Sloof (Lekkerkerk), Marjolein Taris (Groningen), Froukje Jongsma (Rottum) en Sippie Tichelaar (Tollebeek). AAAfWIrtfWWIfWVIfWWVWOTWIMWWWWWIAIWVWWWWWWVIASWWVWWWWWWWVWVWWW Alle kernploegen gaan van 10 tot 21 december en van 1 tot 9 januari in een trainingskamp (vermoedelijk Heeren veen). Op 9 en 10 januari 1971 worden de Nederlandse langebaankampioenschap- pen gehouden. Daarna kunnen er even tueel wijzigingen in de kernploegen aan gebracht worden. Naast het samenstellen van de kernploe gen heeft de LTC in eigen commissie de heer Nico Olsthoom uit 's Gravendeel op genomen. Hij volgt de scheidende oud voorzitter H. J. van der Ven uit Hilver sum op. Het dagelijkse bestuur van de LTC ondergaat geen veranderingen. Op de komende bondsvergadering zal er een voorstel ingediend worden over een verhoging van de startzegels voor senioren tot 25 gulden en voor junioren tot 15 gulden. Er wordt echter wel de be paling aan toegevoegd, dat van elke uit te geven zegel 5 gulden gestort wordt in het gewestelijke trainingsfonds. Op 25 april even kemploegleden, trai ners, KNSB-hoofdbestuursleden en enkele technische bestuurders gehoor aan een uit nodiging van minister Marga Klompé om aan het ministerie van cultuur, re creatie en maatschappelijk werk kennis met haar te komen maken. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. De bedoeling van Feijenoords meester-brein Happel was goed. Volgens zijn plannen had het team uit „de Kuip" in een soepel verlopende generale repetitie speels stoeiend met het zaterdagmiddagclub je Zwart Wit '28 zijn enkele weken ge leden verloren gegane ritme moeten terugvinden. De gouden benen van de Feijenoord-spitsen hadden gisteravond de ballen zo vaak het juiste effect en de goede snelheid moeten meegeven, dat z(j woensdagavond tegen Legia Warschau automatisch het zelfde zou den doen. Happels medicijn om Feijenoords moeilijkheden (in de laatste negen wedstrijden slechts vier doelpunten; één tegen MW, één tegen GVAV en twee tegen Vorwarts) te overwinnen hielp niet. Weliswaar won de stadion club met vier-nul van Zwart Wit, maar de wijze waarop de treffers tot stand kwamen was allerminst voldoende om Feijenoord van een trauma te ver lossen. Happeis aanwijzingen werden trouw opgevolgd door een op Moulijn na, die sukkelt met een gebroken grote teen volledig Feijenoord. Er werd veel geschoten; vooral uit de tweede lijn. De verwachte doelpunten bleven echter uit. De bijna tienduizend be zoekers, die omdat het slechts een oefenwedstrijd was niet behoefden te betalen, moesten vijfentwintig minu ten wachten voordat doelman Reit- sma van Zwart Wit zwichtte. Uit een kopbal van Van Hanegem frommelde Ruud Geels (ingevallen voor Moulijn) de bal via de paal in het doel. In de vierendertigste minuut werd een schot van Franz Hasil van richting veranderd en werd daardoor onbereik baar voor de Zwart Wit-keeper. Pas in de vijftiende minuut van de tweede helft volgde het derde doelpunt. Kind- vali schoot via de handen van Reit- sma in het doel. Voor de vierde tref fer was een penalty nodig. Niet Kind- vali, maar Hasil nam de strafschop. De doelman raakte ook deze bal aan. Typerend voor de crisis, waarin Feijenoord nog altijd verkeert is niet alleen de wijze waarop de doelpunten tot stand kwamen, maar zijn ook de vele gemiste kansen. De missers, ballen tegen de paai of tegen de lat, schoten die net over of net naast het doel gingen, waren niet op de vingers van twee handen te tellen. PAIGNTON Het jaarlijkse Claira Benedictschaaktoernooi, dat dit keer voor het eerst in Engeland werd gehouden, is vrijdag te Paignton pas met de laatste zet van de laatste partij beslist. In de wed strijd Engeland-Oostenrjjk slaagde de Oostenrijker Schrasl erin zijn tegenstan der op remise te houden, waardoor Enge land, net als West-Duitsland en Spanje, met twaalf bordpunten eindigde. Spanje werd officieel eerste omdat het de meeste wedstrijdpunten had behaald, Engeland werd tweede wegens zijn over winning in de ontmoeting met West- Duitsland, het Nederlands team, dat ver leden jaar eerste was, kon in Paignton op geen stukken na gelijke tred houden met de leidende teams. Nederland deelde de laatste plaats met Oostenrijk, beide teams hadden Vh punt behaald uit een maxi mum van 20. De Zwitsers legden met ne gen punten op de vierde plaats beslag. In het succes van het Spaanse team had de grootmeester Pomar, met vier punten uit vijf wedstrijden, en Toran met 3 uit 4 een groot aandeel. Bij de West duitsers leverden Hecht met 3'/i uit 5 en Hübner met 3 uit 5 een flinke bijdrage. Voor Engeland veroverden Keene (3'/i uit 5) en Hartstone (3 uit 4) de meeste pun ten. De Nederlandse successen waren uiterst zuinig. Alleen Coen Zuidema mei 3 uit 5 en Hartoch (Vh uit 3) voldeden redelijk wel aan de verwachtingen. Nederland won in de reeks van vijf wedstrijden alleen tegen Oostenrijk (2'/2- l'/j) en verloor vier keer, maar scoorde per ontmoeting nooit minder dan een punt. De uitslagen van de wedstrijden uit de vijfde en laatste ronde zijn: Nederland- Zwitserland 1,/j-2'/j, Engeland-Oostenrijk 2-2, Spanje-West-Duitsland 2-2. De eindstand is: 1. Spanje 12 pnt., 2. Engeland 12 pnt., 3. West-Duitsland 12 pnt., 4. Zwitserland 9 pnt., 5. Nederland en Oostenrijk Vh pnt. LONDEN. In de eerste divisie van de Engelse league zijn vrijdagavond twee wedstrijden gespeeld. De uitslagen zijn: Nottingham ForestIpswcih Town 1-0, Wolverhampton WanderesCoventry City 0-1. De twee verliezers uit de halve finales van het bekertoernooi, Manchester Uni ted en Watford, stonden vrijdag op High bury tegenover elkaar in hun officieuze wedstrijd om de derde plaats. Manches ter United won met 2-0. (Van onze sportredactie) HAARLEM IJMOND Zowel Haar lem als Telstar spelen morgen in de acht ste finale van de voetbalbeker tegen verenigingen die in het verleden het ge noegen hebben gesmaakt voor Europa-Cup II uit te komen. Haarlem ontmoet in het Haagse Zuiderpark ADO (winnaar van de beker in 1968), terwijl Telstar het in Eind hoven moet opnemen tegen PSV (winnaar van het vorig jaar). De recente successen van de Eindhovense club in het Europa- Cuptoernooi maken de zaken voor Kurt Linder alleen maar gemakkelijker. Linder legt uit: „Hoewel wij Telstar niet zullen onderschatten vooral in de laatste com petitiewedstrijd hebben wij het erg moei lijk met ze gehad hoef ik mijn spelers nauwelijks mentaal op te peppen. Ze heb ben de sfeer geproefd van de Europa-Cup. Dat is de beste stimulans die je je als trainer kunt wensen. Ze weten automa tisch hoe belangrijk het is dat wij ook deze keer zo ver mogelijk in de beker komen." Ook bij Telstar-trainer Rab leeft nog sterk de gedachte aan het laatste competitieduel tussen beide clubs. Rab: „Wij hebben daar beslist niet gek ge speeld. Tot tien minuten voor tijd hebben wij op 1-1 gestaan. Toen maakten ze nog twee doelpunten. Dat PSV alles op alles zet om opnieuw de voetbalbeker te ver overen kan een nadeel voor ons zijn. An derzijds is het ook zo dat je nu eenmaal van tevoren weet, dat het een evenwich tige club is, die bijzonder sterk voetbal kan spelen". EDO speelt voor de competitie in Schie dam tegen het nog steeds bij promotie- strijd betrokken Hermes DVS. RCH heeft morgen vrijaf. Ook Hughes is er sterk op gebrand om in het Zuiderpark ADO een knock-out te geven. Hughes: „We gaan zaterdag al weg en logeren dan in een hotel in Scheve- ningen. Ik wil proberen om ADO uit te schakelen. Er kunnen echter vooral voor de beker de gekste dingen gebeuren. Ik vind het niet erg dat wij ADO als tegen stander hebben getroffen. Het is een club waar wij ons echt aan op kunnen trekken". Het Haarlem-elftal treedt in ongewijzigde vorm aan: Haarlem: Paternotte - Wen- tink - Burgers - De Haan - Koopman - Peijs - Van Duffelen - Couperus - Lefe- ring - Oosthuizen - Boszhardt. Bij ADO neemt Looye (afkomstig van de Haagse amateurvereniging PDK) de plaats in van de wat uit vorm zijnde Holmström. Verder is het optreden van De Puijt nog onzeker. Hij heeft nog steeds last van een oude knieblessure. ADOThie - Van der Burg, De Zoete, Mansveld, Van den Oever - Advocaat, Schoenmakers, Vos - Berg, Looye, De Puijt. Telstar speelt tegen PSV vermoedelijk in dezelfde opstelling als tegen ADO. Tel star: Van der Meeren - De Vries, Zwaan, André, Van Essen - Kort, Theunissen, Van Egmond - Bond, Beek, Clement. Als wis selspelers fungeren eventueel, Geestman, Van der Lugt, Stanic en Van Bergen. Ook PSV speelt in de ongewijzigde sa menstelling van de afgelopen weken. PSV: Doesburg - Van de Dungen, Strik, Ra- dovic, Kemper - Bjerre, Van Stippent, Mares - Schmidt Hansen, Van der Kuylen en Ressel. Bij EDO zijn de blessures van sommige spelers van de afgelopen week weer gro tendeels hersteld. Trainer Kistemaker brengt in Schiedam de volgende formatie in het veld. EDO: Oosterbaan - Laan, Gruijters, Nijssen, Breeuwer - Blum, Van Haalem, Kroonsberg, Van der Lugt - Bos dijk en Van Polanen. Hermes DVS: Spermon - Van Nierop, Van Baerle, Van den Berg, Visser - Klein, Bakkes, Vlaes - Langendijk, Van Kooten, Van Duppen. DEN HAAG. De cijfers van sport- toto 35 zijn: deelnemers: 751.177, inleg: 1.367.733,60., prijzenbedrag: ƒ736.980,12, Eerste en derde prijs: ƒ221.094,04. Tweede prijs en extra prijs: 147.396,02. Er zijn zes meldingen van dertien goe de uitslagen. De winnaars krijgen 36.849.- uitgekeerd. 253 deelnemers de len de tweede prijs. Zij krijgen per goe de kolom 582,60. Voor de derde prijs zijn 2856 gegadigden. Zij ontvangen per goede kolom 77,40. Er waren 287 goede voorspellingen voor de extra-prijs. Per juist ingevulde kolom wordt 513,60 uit gekeerd. r WE IS ER "Y EëRDERB'J: \'T SCUEE&MES CHRIS Cf?AO<... T

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 13