Wieier fenomeen moest de eerste plaats in Luik-Bastenaken-Luik aan Roger de Vlaeminck laten MERCKXPRESENTJES GEEF IK NOOIT IN EEN WIELERKOERS Peter Post naar huis F eij enoor d-secre taris denkt 25.000 kaartjes te krijgen EDO - LIMBURGIA Vultink en Van Leur groeien naar finale Knobel staat tegen Telstar voor nodige vraagtekens Terug van weggeweest Geesink kan weer functie krijgen Schaakvierkamp luilekkerland voor kijkers MVV-trainer op twee punten verontrust II ZATERDAG 18 APRIL 1970 Niet kansloos BASKETBAL FLAMINGO'S- ROTTERDAM-ZUID mm I M oeilijk Beste Supportersstroom ZONDAG 14.30 UUR: DOOR DICK BRUYNESTEYN C H R I S C R A C K ADVERTENTIE (Van onze sportredactie) LUIK „Teleurgesteld? Och nee, waarom. Een mens kan niet alles winnen", zei een bepaald niet slecht gehumeurde Eddy Merckx, kort nadat hij in het Rocourt-stadion de overwinning in de 56ste editie Luik-Baste- naken-Luik aan zijn landgenoot Roger de Vleminck had moeten laten. Vijf dagen nadat hij in Parijs-Roubaix de Mars-Flandriaploeg een vernietigende nederlaag had toegebracht, boog Eddy Merckx voor een familie-overeen komst van Roger en Erik de Vlaeminck. Was dit verlies onoverkomelijk, of schonk Merckx een overwinning aan een landgenoot, om de competitie levend te houden? Merckx: „Weggeven doe ik niets. In geen enkele koers, dus ook niet in Luik-Bastenaken-Luik. Ik had hier wel willen winnen, maar ik kreeg totaal geen medewerking. Toen ik met Roger de Vlaeminck vooruit zat weigerde hij op de laatste vijf kilometer kopwerk te doen. Ik kreeg toen van mijn sportbestuurder, Lomme Driessens, opdracht om het zelfde te doen". Het resultaat kon niet uitblijven. Ter wijl miljoenen Belgen zich al bij voor baat aan de radio en tv. zaten te verlek keren op een duel tussen de twee kóp stukken, gebeurde er op vijf kilometer van de finish iets wat in een koers met Merckx aan de leiding vrijwel nooit voor komt: de meester en zijn aartsrivaal werden nog in de straten van Luik inge haald door een viertal achtervolgers (Erik de Vlaeminck, Frans Verbeeck, George Pintens en Herman van Sprin gel) dat eerder op weg n aar Luik door Roger de Vlaeminck en Eddy Merckx compleet uit het wiel gereden was. Eddy Merckx erkende achteraf dat hij liever met De Vlaeminck samengewerkt had, om de strijd op de piste man tegen man te beslechten. Roger de Vlaeminck was dat helemaal met de oud-wereld- kampioen eens. „Op het moment dat wij vooruit zaten, had ik ook liever alleen met Merckx voorgebleven, maar waar om moet ik al het zware werk doen. Ten slotte is toch Merckx en niet ik de su perman". Voor de Mars-renner was het nog iets aantrekkelijker om de achter volgers bij te laten komen, omdat hij hulp van zijn broer Erik kon verwach ten. Die hoop bleek niet ijdel, want t oen Roger met het stadion in zicht uit de nieuw gevormde groep van zes was weg gesprongen, ging zijn oudere broer bij het opkomen van de baan tot een hulp actie over. „Erik de Vlaeminck hinder de Merckx, verklaarde Frans Verbeeck, die zich tenslotte nog vóór de na tionale held op de tweede plaats zou rij den na aankomst. „Dat klopt", vulde Eddie Merckx, la ter, terwijl hij zich door de masseur liet verwennen, aan. „Erik reed ons van de baan. Als dat niet gebeurd was had ik nog wat willen ondernemen, de voor sprong van Roger de Vlaeminck was niet zo groot dat ik mij al kansloos achtte". Het antwoord van Erik de Vlaeminck („Als men verslagen is, kan men zoveel ADVERTENTIE HEDENAVOND 20.45 UUR KENNEMER SPORTHAL zeggen") geeft de aan de wielersport ver knochte Belgen voor de eerstkomende dagen weer stof tot discussie. Tot gisteravond zag het er naar uit dat de vete tussen Eddie Merckx en de rest van de Belgische wielerkracht, voor een aanzienlijk gedeelte ondergebracht in de Mars-groep van Briek Schotte, in de Waalse Pijl van morgen geen vervolg zou krijgen. Men nam in het algemeen aan dat Merckx zou blijven bij zijn voor nemen om niet in de „Fleche" te star ten. Na de wedstrijd van gisteren dacht de vedette echter weer aan het vervolg van de strijd. „Misschien doe ik toch wel mee. Ik moet er nog even over praten", aldus Merckx. De strijd tussen Eddy Merckx en de Eekloose familieclan vond plaats als apo theose van een 253 kilometer lange wed strijd, die door wielerinsiders terecht als een afvalrace werd beschreven. Het par cours van deze oudste Belgische klassie ker, dat gewoontegetrouw over geen me ter vlakke weg leidde, bleek zelfs giste ren onder een lentezonnetje en een vrij zwakke wind, een lijdensweg voor de minder begaafden onder het wielervolk. Bij elke beklimming van een van de on telbare Ardense heuvels sneuvelden e r coureurs. 1 1 K 5* v pips -/fy i": T' -■?: Op het moment dat de karavaan het moeilijkste gedeelte van de reis, een se rie van negen steile hellingen op een traject van nog geen tachtig kilometer bereikte, was er nog maar een fractie van de 138 gestarte renners in de koers. Op de vierde van deze negen „cols", de Grand Levée, kwam er een einde aan het bij voorbaat uitzichtloze avontuur van de Fransman Raymond Delisle en de Spanjaard Luis Ocana. Vanaf de start in Luik hadden zij 160 kilometer, met een voorsprong die opliep tot vijf minuten, voor het peloton gereden. Aan vankelijk waren zij in gezelschap van de Zwitser Leblanc, maar hij moest al na 60 kilometer lossen. Zowel Leblanc als Delisle moesten een zware tol voor hun vroege initiatief betalen; nadat zij hun poging op hadden gegeven vielen zij als een blok terug om zeer snel in de bezem wagen te verdwijnen. Het was een groep van t ien renners (Poulidor, Merckx, In 't Ven, de gebroe ders De Vlaeminck, Pintens, Van Impen, Verbeeck, Zilioli en Van Springel) die Ocana en Delisle op de Cote de Stocken inhaalde. De ontsnapping van de tien Roger de Vlaeminck gaat als eerste over de streep. zou beslissend blijken, want uit de twaalf koplopers kwamen toen de renners, die later om de beste plaatsen zouden rij den, voort. Achter deze onaantastbare kopgroep, werd door een twintigtal mindere goden strijd geleverd om de troostprijzen. On der hen bevonden zich in de slotfase nog een zestal Nederlanders: de Caba- lero's Henk Benjamins, Arie den Hartog, Cees Rentmeester en Jan Krekels en de Willem n-ers Chris Pepels en Jos van der Vleuten. Hoewel zij er niet in slaag den zich, bij afwezigheid van Jan Jans sen (in de Ronde van Eibar) en Gerben Karstens (geblesseerd), als beste Neder landers onder de favorieten te plaatsen, was er vooral door het enthousiaste rij den van de jonge garde e en lichtpuntje te bespeuren. „Wij hopen maar op de prestaties van de eerstejaars profs. Zij kunnen misschien wèl de moed opbren gen om voldoende te trainen", aldus Gé Peters, ploegleider van Caballero. Als beste Nederlander kwam tenslotte Jan Krekels uit de bus. De jonge cou reur plaatste zich als elfde, door op de laatste kilometers weg te springen van ploeggenoot Arie den Hartog en de Frans man Vasseur. Krekels: „Wij hebben bij de beslissende ontsnapping even niet op gelet. Daardoor kwamen wij in een grote groep terecht, waarin bijna niemand wil de rijden, omdat de kopmannen al voor in zaten. Gelukkig konden wij nog weg komen". Den Hartog over zijn jonge me devluchter: „Hij rijdt goed. Wij hebben om beurten geprobeerd om weg te ko men van die Fransman, omdat hij geen meter kopwerk deed. Het lukte Jan ten slotte." Den Hartog (Peters: „Hij heeft aan de verwachtingen beantwoord") ver sloeg Vasseur op de piste en kwam als twaalfde op de lijst. Ook Kees Rentmees ter maakte, ondanks een knieblessure een goede indruk, terwijl Joop Zoete melk een goede kans voorbij moest laten gaan toen hij voor de vijfde maal met pech kwam te staan. THEO KLEIN De uitslag luidt: 1. Roger de Vlaeminck (Belg.) de 253 km in 7 uur 2 min.!, 2. Ver beeck (Belg.) op 12 sec., 3. Merckx (Belg.), 4. Eric de Vlaeminck (B.), 5. Pintens (Belg.), 6. Van Springel (Belg.) allen op 12 sec., 7. In 't Ven (Belg.) op 4.10, 8. Poulidor (Fr.), 9. Zilioli (It.), 10. Van Impe (Belg.) allen op 4.10, 11. Krekels (Ned.) op 7.10. UTRECHT Tjjdens een bijeenkomst op het bondsbureau in Utrecht heeft het bestuur van de Nederlandse Judo en Jiu-Jitsubond vrijdagavond besloten dat Anton Geesink weer in aanmerking kan komen voor een functie in de NJJB. Enige tijd geleden werd Geesink geschorst als lid van de dangradencommissie en tevens nam het N.TJB-bestuur het prin cipebesluit, dat de oud-wereldkampioen tot de olympische spelen van 1972 geen bondsfunctie meer zou krijgen. Dit naar aanleiding van hoog opgelopen onenigheid tussen Geesink en het bondsbestuur. Deze controverse is inmiddels grotendeels uit de wereld geholpen. BERLIJN De wielrenner Peter Post mag zondag naar huis terugkeren, na ruim zes weken verblijf in ziekenhuizen in West-Berlijn. Hij zal zich voorlopig nog goed in acht moeten nemen, maar op het ogenblik gaat het goed met de zesdaagse- keizer. „Hij loopt hier als een kievit door de gangen", zegt zijn vrouw Loek, die uiteraard ook erg blij is weer te kunnen terugkeren naar de bungalow in Amstel veen. Peter Post zal de komende maand wel onder scherpe controle van een aantal me dici moeten blijven. (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. Secretaris J. Groe- neweg van Feijenoord voert momenteel in Milaan onderhandelingen met de di rectie van het San Siro-stadion over plaatsbewijzen voor de Europa Cup-fina le FeijenoordCeltic. Naar verwachting zal hij 20.000 tot 25.000 kaartjes mee naar huis kunnen nemen. De reisbureaus zullen hun plaatsbewijzen via Feijenoord kunnen betrekken. Het aantal aanvragen van de reisbureaus bedraagt reeds en kele duizenden. Bij touroperators en reisbureaus loopt het intussen storm. Duizenden plaatsen zijn reeds geboekt in vliegtuigen, bus sen en treinen. Als de belangstelling zo groot blijft en dat wordt wel ver wacht zullen de reisorganisaties met grote moeilijkheden te kampen krijgen. Nu al manifesteren zich een vliegtuig en een beddentekort. Nederlandse tour operators hebben momenteel 40 tot 50 vliegtuigen ter beschikking. Daarmee kunnen ongeveer 6.000 mensen naar Mi laan worden gebracht. Nederlandse en Schotse reisbureaus hebben vrijwel de gehele Westeuropese chartervliegtuigmarkt afgeroomd om de overweldigende supportersstroom op en rond 6 mei naar en van de Europacup finale in Milaan te vliegen. Er is op dat moment bijna geen vliegtuig meer te huur. Luchtvaartmaatschappijen en reis bureaus staan voor een uitputtingsslag. Het Nederlandse reiswezen kan dus 6.000 vliegtuigstoelen leveren. Dat zal gezien de toeloop die er is te wei nig zijn. Moeilijker nog zal het voor de Schotten worden om hun geliefd Celtic achterna te vliegen. Want het is gewoon uitgesloten dat er 20.000 van hen een schare die Glasgow met het grootste ge mak kan opbrengen naar Milaan kun nen. Een woordvoerder van Amsterdam Air, samen met het Rotterdamse reisbureau Astrea onder de naam Evenementsreizen de meeste vluchten verzorgend: „Dat zou tweehonderd vluchten betekenen. On mogelijk. Misschien dat wer er honderd halen en dat lijkt me dan nog zeer moei lijk. Ik voorspel dat alles wat in Engeland vleugels heeft, die dag zal vliegen. Die lui daar zijn nu eenmaal minder kieskeurig dan wij. De Schotten zijn helemaal gek geworden". Evenementsreizen zelf heeft 1900 vlieg tuigstoelen kunnen huren. Voor Feije noordLegia Warschau nog („het risico van verliezen hebben we genomen"). Ze zijn verdeeld over 13 vluchten: bij de KLM werd een super DC-8 gehuurd, evenals bij Martin Air. Transavia heeft vier vluchten met een Boeing 707 en vier met een Caravelle kunnen afstaan. Mo narch een Engelse maatschappij vliegt driemaal met een jetpro Britan nia. „Zonder twijfel te weinig", meent men bij Evenementsreizen. „Alleen gisteren al hebben we 500 stoelen verkocht. Als we eenmaal vol zitten en we blijven aan vragen krijgen, dan kunnen we misschien of in Scandinavië of in Frankrijk nog een toestel krijgen, maar zekerheid daar over hebben we niet. Lukt het ons wel, dan zullen de reizen zeker zo'n vijftig gul den per persoon duurder worden. Wij moeten dan namelijk de kosten betalen om die vliegtuigen hier te krijgen. En dan zal het ook wel zo zijn dat het meerdaagse reizen moeten worden. Ook de luchtha ven van Milaan heeft een maximum ca paciteit en die zal op de avond van de zesde mei helemaal bereikt zijn" Bij Evenementsreizen weet men wat dat betekent. Na de finale tussen Ajax en AC Milan in Madrid vorig jaar heers te er tot de vroege ochtend één grote chaos op het vliegveld. En dat ziet er ook niu naar uit, want de meeste Schot ten gaan op één dag heen en weer. Voor de Nederlanders ligt dat iets anders om dat een groot deel van hen de vrije vijfde mei zal benutten om Feijenoord in San Siro te kunnen zien. Het zijn niet uitsluitend Rotterdam mers die naar Milaan zullen vliegen en rijden. De boekingen bij de reisbureaus tonen het aan. Uit alle windstreken van het land zullen ze gaan. Feijenoord is heel duidelijk een nationale zaak gewor den. Afgezien dan van het startpunt van de vluchten. Dat zal in de meeste geval len de Rotterdamse luchthaven zijn. Een interessante wedstrijd kan worden verwacht, daar de Limburgers nog promo tiekansen hebben. Voorts vele mooie prijzen in onze loterij! (Van onze sportredactie) HOENSBROEK. Hans Vultink en Lambert van Leur handhaafden zich gis termiddag met speels gemak op de tin nen van kasteel Hoensbroek. Aan de der de ronde van het Nederlands kampioen schap anker kader IVi kon maar een conclusie worden verbonden: na de struikeling van Jean Bessems tegen Bert van Nijnatten groeien Vultink en Van Leur samen naar de finale. Hun bol werk bij het ingaan van de vierde ron de bedroeg hun moyenne ruim 3000 lijkt voorlopig onaantastbaar. Lambert van Leur heeft een weken lange, gedetailleerde voorbereiding ach ter de rug. De grijzende slager uit Oss plukt daar nu de vruchten van. „Ja, ik heb me heel goed voorbereid. Ik ben niet bang meer van dit spelletje". Grootste winstpunt is zijn constante spel. Ook zijn partij tegen de van zenuwen stervende debutant Bep van der Wal maakte hij in acht beurten uit. En weer weefde hij twee hoge series (100 en 56) in een gloed vol gespeelde match. Hans Vultink gebruikte tegen Louis Rijvers elf beurten. De titelkandidaat programmeerde zijn computer vrij laat met de juiste gegevens. In de eerste vijf beurten slechts 19 caramboles. Toen haalde hij fors uit met kunstig gecompo neerde reeksen van 59 en 173. In de vol gende drie beurten moest hij i ets van zijn terreinwinst prijsgeven, waarna hij in de elfde beurt vanaf 261 uitging. Voor de zoveelste maal bleef de ontgoochelde Louis Rijvers op grote achterstand staan: 74. Na zijn nederlaag tegen een op revan che beluste Bert van Nijnatten had Jean Bessems het ook in de derde ronde al meteen moeilijk tegen Flip Beekman. De Amsterdamse kastelein liep uit met series van 56 en 24. Bessems diende van repliek met 62 en had na 7 beurten een voorsprong: 68 tegen 122. Flip Beekman, carambolerend met een mixture van driebanden, bandstoten, maar vaak ook gaaf kaderspel, nam het initiatief weer over met een serie van 91. Stand na tien beurten: Beekman 169. Bessems 148. De Limburger kreeg geen abnormaal slech te aanvangsstoten. De kwaal lag meer bij hemzelf: „Ik kan geen serie maken". In de dertiende beurt doorbrak hij ech ter de barrière, waarop hij steeds weer vastgelopen was. Met een slotserie van 100 stevende hij taaie vechter Beekman voorbij. „Ik kan me niet altijd laten afslach ten". Vanuit deze instelling dwong Bert van Nijnatten biljartinstructeur Hans Sundquest in de hoek. Met series van 27, 56 en 125 had de lange boekhouder uit Steenbergen zijn tegenstander in de ze vende beurt onder de knie. Toch moest hij daarna nog zes beurten worstelen voor zijn vierde matchpunt. In Hoensbroek geen ballenperikelen. Dat staat nu reeds vast. De finalisten zijn stuk voor stuk blij dat de biljartbond laat spelen met de „oude" super-Ara- mithbal, die tien gram lichter is dan de door de Europese biljartfederatie voor geschreven „stenen". „Laat ze deze bal len alsjeblieft voortaan in elk nationaal kampioenschap gebruiken", stelde Louis Rijvers voor, die overigens zelf ook met het lichtere materiaal (61,5 mm bij 215 gram) maar moeilijk overweg kan. „Ook in België spelen ze met dit soort super- Aramith. En daar hoor je nooit klach ten". Het ziet er intussen wel naar uit dat de CEB de zwaardere bal ingevoerd om de hogere moyennes te drukken zal laten vallen. De nieuwe bal werkt als een boemerang op de gemiddelden van de zwakkere spelers. Hoewel de cory- feen zich goed aanpassen aan de .ste nen", weigert biivoorheeld ook Raymond Ceulemans conseauent ermee te spelen. (Van onze sportredactie) LEIDEN. De organisatoren in Oegstgeest, verantwoordelijk voor het slagen van de LSG-vierkamp, hebben zich gisteravond de handen gewreven. De eerste ronde van de 12-rondige strijd, met LarsenSpasski en Bot- winnikDonner achter de borden, is een klinkend succes geworden. We be doelen dit voorlopig niet schaaktch- nisch, doch qua „entourage". Wie heeft ooit gehoord van een schaakca fé met zachte muziek, borden, spellen en klokken, tv-toestellen, waarop de partijen te volgen zijn, benevens com mentaren door meesterspelers? Een soort luilekkerland voor kijkers, en dat waren er voor deze eerste dag al niet weinig. Aan de kassa glommen de kaartverkopers, want de toegangs biljetten, zowel per dag als voor het hele toernooi, gingen grif van de hand. Ook schaaktechnisch kregen de toe schouwers onmiddellijk waar voor hun geld toen Larsen met 1. b3 bleek te starten. Had hij niet enkele weken geleden een verschrikkelijk pak slaag gehad juist van wereldkampioen Spasski na deze zet? De Deen be wees nu, dat het beslist niet aan de openign heeft gelegen. Het leek er een korte tijd op, dat de wereldkam pioen tot aanval zou komen, doch Lar sen pareerde venijnig en weigerde zelfs remise. Dit heroïsme corrigeer de hij overigens een half uurtje later (remise). (Van onze sportredactie) HAARLEM - IJMOND. Er z(jn twee punten die MVV-trainer George Knobel met betrekking tot de competitiewedstrijd tegen Telstar op Schoonenberg verontrus ten. Knobel: „Het 1-1 gelijkspel van Tel star tegen PSV voor de beker heeft mg toch wei verrast. Temeer daar ik weet wat de voetbalbeker voor PSV betekent. Omdat Telstar er op de ranglijst nog steeds niet florissant voorstaat zullen ze er zondag te gen ons ook wel enthousiast tegenaan gaan. Dit gekoppeld aan het feit dat ik van wege het feit dat verschillende spelers na de trip naar Engeland grieperig zijn geen zinnig woord over mijn opstelling kan zeggen, maakt de zaak er niet eenvou diger op." Ook voor Hughes liggen de zaken alles behalve eenvoudig. Hjj moet morgen naar het Philips Stadion in Eindhoven. Hughes legt uit wat dat betekent: „Het is één van de zwaarste uitwedstrijden voor welke club dan ook. Het enige lichtpunt voor mij per soonlijk is dat PSV een beetje stroef voet balt de laatste tijd, terwijl Haarlem vooral tegen ADO soepeler heeft ge draaid. Misschien kunnen wij hiervan pro fiteren." Het wordt voor RCH zaak om morgen in het Heemsteedse Sportpark tegen Helmond Sport te winnen, want ook het duel van volgende week tegen Blauw Wit biedt voor de Heemstedenaren weinig perspectief. Wat EDO betreft kan men zich afvragen wat er nog op het spel staat. Aan de ranglijst valt zo langzamerhand nog weinig eer te behalen, terwijl ook het komende vertrek van trainer Kistemaker bepaald geen waar borg voor betere resultaten biedt. Wellicht wordt het morgen tegen Limburgia toch een wedstrijd met verrassingen. Het elftal van Telstar zal na de verdien stelijke draw tegen PSV wel geen ingrij pende wijzigingen ondergaan, met dien verstande, dat het waarschijnlijk is dat de '►J BEETJE MOO& DAM MAAK, /IPP/f OVEE- HAPP/e KOMT KJftAT2 TWEEDE PAAL/? WAacom moet Die s■ALTESBvJ DE PAAL is nwr vo NieuuE 6pel- REeeL, KACTgM? plaats van de geblesseerde Van Essen wordt ingenomen door Geestman. De vijf tien spelers die door Rab zijn geselecteerd, zijn: Van der Meeren, Van Bergen (reserve doelman), De Vries, Zwaan, Verschoor, André, Kort, Geestman, Van Egmond, Theunissen, Van der Lugt, Stanic, Beek, Bond, Clement. MM V-oef enmeester Knobel: „De wed strijd tegen Telstar is een verplicht num mer. Wij nemen deel aan de intertoto, waardoor ons voornaamste doel is bereikt. Volgend jaar ga ik weer verder bouwen." De man die recentelijk nog beweerde dat indien de zaken bij MVV niet drastisch zouden veranderen, hij de Limburgse ver eniging zou verlaten, vertelt nu: „Ik voer momenteel besprekingen over verlenging van mijn contract. Zoals de zaken er nu voorstaan geloof ik dat wij het wel eens zullen worden." Zowel trainer Hughes als zijn PSV-col- lega Kurt Linder hebben wat betreft hun opstellingen de nodige vraagtekens. Voor de Haarlem-trainer geldt dat Günther de Haan en Dries Boszhard tegen ADO lichte blessures hebben opgelopen. Als hij over deze spelers kan beschikken, dan zal Hughes waarschijnlijk met dezelfde opstel ling starten als tegen ADO. Kurt Linder zit met de moeilijkheid Schmidt Hansen. De Deen heeft een gebroken kleine teen. Als Linder onverhoopt toch kan beschik ken over zijn snelle spits ziet zijn opstel ling er als volgt uit. PSV: Doesburg, Van der Dungen, Strik, Radovic, Kemper, Bjerre, Van Stippent, Mares, Schmidt Han sen, Van der Kuylen en Ressel. Ook het elftal van RCH telt geen wijzi gingen. RCH: Bes, Driesen, Van Eijden, Van Doesselaar, Van Ramselaar, Neeskens, Smit, Koster, Kamoen, Van den Berg, Meijer. Helmond Sport: Woonings, Chatrou, Van den Berk, Van den Heuvel, Renders, Van Melis, Manders, Van de Kerkhof, Van der Linden, Kreekels, Van Berlp. Afgezien van de schorsingen van Gruij- ters en Van der Lubbe is ook Bosdijk niet van de partij. Hij heeft tegen Hermes DVS een enkelband gescheurd. EDO: Oosterbaan, Laan, Blokzijl (afkom stig uit B-elftal), Nijssen. Koster, Van Haa ien, Breeuwer. Kroonsberg, Koeneman, Van Polanen, Blum. Limburgia: Crutzen, Vrösch, Stalman. Hermans, Maas, Oeben. Gerards, Janssen, Smeets, Kooien, Dor- mans.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 11