FRANKEN's SCHOENENMAGAZIJN TOTALE OPHEFFINGSUITVERKOOP WOENSDAG 29 APRIL 1970 10 I er gelegenheid van de verjaardag van koningin Juliana zijn weer zeer vele ver dienstelijke Nederlanders onderscheiden. I lun namen vullen zestien pagina's van een buitengewone editie van de Neder landse Staatscourant, die vandaag is uit gegeven. Wij geven er hier een uittrekse van. De namen van de gedecoreerden woonachtig in het verschijningsgebied van onze bladen, zijn afzonderlijk vermeld BINNENLANDSE ZAKEN BUITENLANDSE ZAKEN irw CONOMISCHE ZAKEN ONDERWIJS EN WETENSCHAPPEN Mili ANEGANG 5, HAARLEM AANVANG VAN DE UITVERKOOP 1 MEI 1970 OM 9 UUR 'S MORGENS I LINTJES LINTJES LINTJES Bnoemd zijn: tot commandeur in de orde van Oranje- Nassau, bij bevordering: M. Ruppert, lid van de Raad van State, wonende te Was senaar. Tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: P. C. Elfferich, lid van de Eerste Kamer, wonende te Delft; mr. W. Aantjes, lid van de Tweede Kamer, wonende te Utrecht; mr. T. Brouwer, lid- van de Twee de Kamer, wonende te Wassenaar; mr. W. J. Geertsema, lid van de Tweede Kamer, wonende te Wassenaar; mejuffrouw G. S. H. M. Kok, lid van de Tweede Kamer, wo nende te Hoensbroek; mr. H. J. Hoogeboom Bruin Slot, directeur-generaal voor Over heidspersoneelsbeleid van het ministerie van Binnenlandse Zaken; A. L. Wilkeshuis directeur Binnenlands Bestuur van het mi nisterie van Binnenlandse Zaken; A. Ham sen, lid van de Algemene Rekenkamer; jhr. mr. T. A. J. W. Schorer, oud-lid van de Eerste Kamer, lid van Gedeputeerde Sta ten van Zeeland; H. A. te Riet, lid van Gedeputeerde Staten van Overijssel; mr. A. J. Dankelman, wethouder van 's-Gra venhage. Tot officier in de orde van Oranje-Nassau H. JLangman, burgemeester der gemeente Ermelo; dr. P. J. van Leeuwen, sècretaris Raad v. de Gemeentefinanciën te 's-Gra venhage; A. Beijer, hoofdadministrateur van het ministerie van Binnenlandse Za ken; G. Jansen, hoofdadministrateur van het ministerie van Binnenlandse Zaken; J, C. Schuller, voorzitter van de Centrale Commissie voor de Filmkeuring; mr. F. J, MR. W. J. GEERTSEMA ridder "Nederlandse Leeuw J. L. van Lanschot, burgemeester van Geldrop; H. de Wit, hoofdadministrateur ter provinciale griffie van Noord-Brabant; G. Gij bels, wethouder van Maastricht; mr. J. F. E. Hopman, hoofdcommissaris van gemeentepolitie te Arnhem; ir. J. Klaaren beek, directeur van Gemeentewerken te Apeldoorn; mr. F. P. M. Perrick, hoofd commissaris van gemeentepolitie te h'4# megen; J. van Dijk, burgemeester van Capelle aan den IJssel; mr. K. Lodder, hoofdadministrateur ter proviciale griffie van Zuid-Holland; mr. L. G. van Reijen, hoofddirecteur der Vereniging van Neder landse Gemeenten; H. K. Duhoux, direc teur van de Dienst van Volkshuisvesting te Rotterdam; P. Kruit, commissaris van ge meentepolitie te Rotterdam; mr. dr. R. H. Samsom, directeur van N. Samsom N.V. te Alphen !aan den Rijn; A. Admiraal, burge meester van Bussum; L. G. Becker, wet houder van Hilversum; F. C. Vorstman te Hilversum; P. J. van IJzendoorn, commis saris van gemeentepolitie te Hilversum; L. van der Meijden, hoofdaministrateur loco-secretaris der gemeente Utrecht; ir. D. Tuinstra, directeur van de Provinciale Planologische dienst van Friesland; dr. C. F. Diesch, chef kabinet van de commissaris der koningin in Overijssel; E. F. Albrecht, te Rolde; dr. M. M. H. T. E. Beljaars, di recteur Keuringsdienst van Waren te Nij megen. Tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: M. B. P. Klück, referendaris bij het Alge meen burgerlijk pensioenfonds; G. H. M. Hofmans, burgemeester van Mill en St. Hubert; mr. W. T. M. Verhoeven, burge meester van Udenhout; P. J. Dobbelsteen, wethouder v. Veghel; A. B. Dijkers, hoofd administrateur ter gemeentesecretarie te Tilburg; P. H. van Kessel, wethouder van Uden; A. D. Noij, wethouder van Gilze en Rijen; J. J. Ooms, directeur van de ge meentelijke slachtplaats te Tilburg; P. van Rooij, wethouder van Son en Breugel; S. M. Tibosch, wethouder van Rosmalen; A. B. J. Ewalds, burgemeester van Maas- bracht; L. H. L. van Borren, directeur van de gemeentelijke centrale boekhouding te Roermond; J. H. L. van Caldenborgh, wet houder van Heer; P. Ernst, lid van de raad van Schaesberg; P. J. Cramwinckel, burge meester van Gendringen; F W. J. van Gent, burgemeester van Zevenaar; mr. dr. J. H. Luiting Maten, burgemeester van Oldebroek; P. van 't Slot, lid van de raad van Ermelo; L. M. J. Hendrix, burgemees ter van Berkel en Rodenrijs; C. A. van der Hooft, burgemeester van Waddinxveen; J. Vader, burgemeester van Pijnacker; D. Buijs, lid van de raad van 's-Gravenhage; mevrouw mr. A. G. Plate-Lichtenbelt, wet houder van Voorburg; J. Hooimeijer, wet houder van Anna Paulowna; K. Loeber, wethouder van Blaricum; G. Louter, secre taris van Castricum; D. Metselaar, wethou der van Zaandam; S. Zwart, oud-wethou der van Egmond aan Zee; R. A. J. den Boer, burgemeester van Sas van Gent; C. van Amerongen, oud-referendaris ter pro vinciale griffie van Zeeland; mr. J Hooij, secretaris van Middelburg; T. T. M. H. Bij- leveld, burgemeester van Breukelen; C. Hilhorst, lid van Provinciale Staten van Utrecht, wethouder van Hoogland; ir. J. A. van Dijk, directeur van de gasdistributie van Zeist en omstreken; J. van den Bent burgemeester van Rauwerderhem; Nauta, burgemeester van Harlingen; H Kooistra, lid van de raad van Smallinger land; K. Edens, waarnemend gemeentese cretaris te Hardenberg; J. Feddema, wet houder van Vriezenveen; G. A. J. ter Horst, wethouder van Hengelo (O.); G. J. Kamphuis, secretaris van Hellendoorn. G. A. B. Leferink, lid van de raad van Haaksbergen: A. J. Nooter, wethouder van Zwolle; H. Veld, districtshoofd Bescher ming Bevolking Overijssel, wonende te Steenwij k; H. Veldwachter, wethouder van Diepenveen; P. Vinke, wethouder van Kampen; K. Kuipers, burgemeester van Slochteren; J. C. Lindeboom, burgemeester van Bedum; G. F. Hendriks, lid van de raad van Appmgedam; A. Kiewiet, wet houder van Hoogezand-Sappemeer; W. J Slijkoort, inspecteur-korpschef van ge meentepolitie te Delfzijl; A. Wiersma, chef personeelszaken van het elektriciteitsbe drijf Groningen en Drenthe, wonende te Groningen; J. van Aalderen, wethouder van Hoogeveen; H. Groenendal, wethouder van Coevorden; D. Jongeneel, directeur Sociale Werkvoorziening te Dordrecht. Benoemd zijn: tot Grootofficier in de orde van Oranje Nassau, bij bevordering: jhr. mr. H. F. L. K. van Vredenburch, ambassadeur te Rome. Tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: dr. Th. P. Bergsma, ambassadeur te Cairo; mr. J. C. van Beusekom, ambas sadeur te Nairobi; jhr. mr. P. J. Eekhout, ambassadeur te San José; mr. J. Rook maker, chef van de directie Oosten van het Ministerie van Buitenlandse Zaken mr. B. J. Slingenberg, voormalig ambas sadeur te Bangkok. Tot officier in de orde van Oranje-Nassau bij bevordering: mr. G. W. van Barneveld Kooy, gevolmachtigd minister aan de am bassade te Parijs; H. van Ginhoven, con sul-generaal te Lima; dr. J. D. Kuipers, lid van het dagelijks bestuur van het Economisch- en Sociaal Comité van de E.E.G. en Euratom te Brussel; D. J. van Wijnen, ambassaderaad voor Perszaken aan de ambassade te Londen. Tot officier in de orde van Oranje-Nassau mr. J. W. S. van Arkel, hoofd van de af deling Afrika van de Directie Afrika en Middan-Oosten van het ministerie van Buitenlandse Zaken; A. M. E. Brink, am bassadeur te Dar es Salaam; mr. J. H, Burgers, hoofd van het Bureau Ontwape ning en Internationale Vredesvraagstuk ken van de Directie Internationale Orga nisaties van het ministerie van Buiten landse Zaken; mr. H. R. Bijl, adjunct permanent vertegenwoordiger van de Raad van Europa; J. H. van Dam, president van de Nederlandse Kamer van Koophandel voor Oostenrijk te Wenen; P. J. F. Daniëls, adjunct permanent vertegenwoordiger bij de Organisatie voor Economische Samen werking en Ontwikkeling (OESO) te Parijs; dr. F. van Dongen, tijdelijk zaakgelastigde der Nederlanden te Saigon; J. van der Ent Braat, beheerder-directeur van „Const, Swarttouw's Stevedoring Cy." N.V., te Ant werpen; N. G. Hazelhoff, chef van de af deling Vertalingen van het ministerie van Buitenlandse Zaken; mej. mr. D. S. van Heukelom, hoofd van het Bureau Juridi sche Zaken van het ministerie van Bui tenlandse Zaken; mr. P. W. van Heusde, tijdelijk zaakgelastigde te Damascus; mr. P. W. Jalink, plaatsvervangend hoofd van de permanente vertegenwoordiging bij de Noord-Atlantische Raad te Brussel; mr, F. A. M. Kooien, voarmalig tijdelijk zaak gelastigde te Rangoon; S. J. Meys, inspec teur van de scholen van de Congregatie van de Onbevlekte Ontvangenis in Chili; M. H. E. Moerel, adjunct permanent ver tegenwoordiger bij het bureau der Ver enigde Naties en bij andere internationale organisaties te Genève; Pater J. A. van der Sanden, missionaris te Trinidad; mr. dr. D. J. M. van Thiel Coovels, sous-chef van de Directie Kabinet en Protocol van het ministerie van Buitenlandse Zaken; C. H. R. Vlug, directeur van de „ENKA Glanzstoffe", te Parijs. Tot ridder in de orde van Oranje-Nassau COEN MOULIJN ridder Oranje-Nassau MGR. DRS. J. W. M. BLUYSSEN ridder Nederlandse Leeuw mej. P. P. C. van der Aalst, religieuze te Bangkok; mej. H. Biemans, religieuze te Chiengmai (Thailand); mej. dr. M. de Block, hoofd van het Bureau Bibliotheek van de Hoofdafdeling Onderzoek en Do cumentatie van het ministerie van Bui tenlandse Zaken; J. A. T. de Boer, be stuurslid van de Vereniging „Neerlandia' te Londen; J. Th. van Briemen, van het Bureau Economische aangelegenheden van de Directie Economische Samenwerking van het ministerie van Buitenlandse Za ken; J. van Campen, eerste handelssecre taris aan de ambassade te Stockholm; W S. A. Colenbrander, correspondent voor de Nieuwe Rotterdamse Courant" te Lon den; J. H. A. Dommers, van het bureau Bijzondere aangelegenheden van de hoofd afdeling Onderzoek en Documentatie van het ministerie van Buitenlandse Zaken J. J. Don, hoofd van de afdeling Verbin dingen van het ministerie van Buiten landse Zaken; mr. L. Galenkamp, directeur van de .Nederlandse Kamer van Koop handel voor Duitsland te Berlijn; W. M, Grotenbreg, administratief ambtenaar aan de ambassade te Londen; mej. E. den Har tog, majoor bij het Leger des Heils te Kinshasa (Kongo); A. W. Heijman van de hoofdafdeling Comptabiliteit en Financiële Zaken van het ministerie van Buitenland se Zaken; H. Hijzen, werkzaam bij het Bureau Organisatie voor Economische Sa menwerking en Ontwikkeling (O.E.S.O.) en Benelux van het ministerie van Buiten landse Zaken: U. D. Kalverkamp, voor malig administratief hoofdambtenaar bij de Directie Akkerbouw, thans werkzaam bij het „Sava-River Project" te Zagreb Pater C. Ch. M. Keet, missionaris te An tique (Filippijnen); Pater Th. A. Keet, mis sionaris te Cuyapo (Filippijnen); G. J. van Kesteren, te München, opera- en concert zanger; F. van Lunteren, consul te San Francisco; mevrouw dra. C. A. Oostveen, administratief ambtenaar aan de ambas sade te Brussel; dr. J. R. Pennington de Jongh, eerste ambassadesecretaris te Rome; C. J. Postma, kunstschilder te Pa rijs; P. Rijke, consul te Bujumbura; Pater F. Schlooz, te Madras; W. C. M. Schoon hoven, bestuurslid van de „Dutch Club' te Londen; O. G. Stoelinga, hoofd van de afdeling Koeriers- en Transportdienst van het ministerie van Buitenlandse Zaken; L. M. Swennen, directeur van de Neder landse Kamer van Koophandel voor Oos tenrijk te Wenen; B. M; Tettero, kanselier aan de ambassade te New Delhi; A. Tou wen, te Johannesburg, directeur van Phi lips N.Z. Zuid-Afrika; Zuster M. M. J. Verhoeven, religieuze te Kuching (Sera- wak); G. van Vliet, ambassadesecretaris te Parijs; F. K. Wetters, attaché aan de ambassade te Dakar; J. W. Zeijlmans, ad- minisratief ambtenaar aan de ambassade te Brussel; J. van Zuylen, voormalig fi nancieel adviseur van de Koninklijke Java-China-Paketvaart Lijnen N.V., te Hong Kong. Tot officier in de orde van Oranje-Nassau, bU bevordering: dr. A. Cipriani, consul te Livorno. Tot ridder in de orde van Oranje-Nassau: A. N. Brancaleoni, consul te Ajaccio; P. Butler, consul te Saint Paul, Minnesota; mej. M. Dillon, assistente van de ambas- seadeur te Ottawa; B. A. Gotto, vice-con sul te Cork (Ierland); J. R. Leith, vice- consul te Aberdeen; I. Pasarius Vinent, vice-consul te Port Mahon (Spanje); H. G. R. Porter, consul te Southampton; R. F. Shanahan, consul te Miami. Benoemd zijn: Tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: ir. G. J. Koelewijn, lid van de Oc- trooiraad te 's-Gravenhage; ir. A. H. W, Martens te Simpel veld; Inspecteur-gene raal der Mijnen; F. A. Drijver te Gorsel oud-president-commissaris van Thomas sen en Drijver-Verblifa N.V. te Deventer; E. van Veelen te Wassenaar, lid van de Raad van Bestuur van de Koninklijke Neder- landsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden; drs. W. A. J. Bogers, plaats* vervangend president-directeur van de N.V. Nederlandse Staatsmijnen te Heerlen. Tot officier in de orde van Oranje-Nassau: mr. J. Bos, hoofdadministrateur bij het Mi nisterie van Economische Zaken; A. W. van Delden, hoofdadministrateur bij het Minis terie; drs. J. Giebel, hoofdadministrateur bij het Ministerie; mr. S. C. Homan, direc teur bij het Ministerie; ir. P. A. C. du Pui, hoofdadministrateur bij het Ministerie; K. Chr. de Roo, hoofdadministrateur bij. het Ministerie; drs. J. Scheps, hoofdadministra teur bij het Ministerie, mr. A. Vos, hoofd administrateur bij het Ministerie; J. Hou wing, technisch directeur van Van Heek- Scholco Textielfabrieken N.V., te Almelo ir. W. F. M. Muller te Rhenen, voorzitter van de Raad van Advies bij' de Konink lijke Nederlandse Jaarbeurs te Utrecht; dr. F. Ullmann, directeur van Pastoe N.V., te Utrecht; dr. ir. N. Rodenburg, directeur van N.V. Philips Telecommunicatie Industrie te Hilversum; drs. W. F. Westermann, te Am sterdam; drs. N. G. W. Luitsz, te 's-Gra venhage, voorheen regionaal co-ordinator Chemicals Europe and North Africa bij de Koninklijke/Shell groep; ir. R. H. van Nie rop te 's-Gravenhage, coördinator voor Ex ploratie en Produktie Koninklijke/Shell Groep; J. G. Gompen te Vught, directeur van de N.V. Chroomlederfabriek „De Am- stel" te Waalwijk; M. Hamelijnck te 's-Her- togenbosch, commissaris van de Verenigde Nederlandse Uitgeversbedrijven N.V. te Aerdenhout; J. P. Beijer te Maastricht, di recteur van de Confectie Ateliers „Chas Macintosh" N.V. te Stein; drs. C. Bakke nist te Breukelen, lid Raad van Bestuur Kon. Zout-Organon; mr. drs. L. M. A. van Rooij te Wassenaar, secretaris van de Ka tholieke en Prot. Chr. Werkgeversverbon den. Tot ridder in de orde van Oranje-Nassau H. S. de Boone, referendaris bij het Mini sterie van Economische Zaken; A. D. van Dongen, referendaris bij het Centraal Bu reau, voor Statistiek; H. Ensinck, hoofd commies bij het Ministerie; H. Ouwer- kerk, administratief hoofdambtenaar bij de Centrale Dienst voor In- en Uitvoer; P. J A. A. M. Vermeulen, hoofdcommies bij het Ministerie; ir. R. Hellemans, directeur van de N.V. Cartonfabriek Beukema Co., te Hoogezand; A. Riemersma, directeur van Riemersma's Kinderwagenfabriek N.V. te Surhuisterveen; W. Ph. C. Konings, be drijfsleider bij de Koninklijke Textielfa brieken Nijverdal-Ten Cate N.V., te Alme lo: J. de Nooij, voorheen directeur van de N.V. Lak- en Verffabriek „Macostan", te Ede; H. Th. Mijnhardt, lid van de Direc tie van de „Mijnhardt-Pharmaceutische Chemische Fabrieken N.V.", te Zeist; L. M, Beems, lid van de raad van beheer bij de British Holland Coal Company N.V., te Amsterdam; P. W. J. van Rossem, hoofd van de belastingdienst bij Esso Neder AAFJE HEIJNIS ridder Oranje-Nassau land N.V., te 's-Gravenhage; A. G. A. Spaan te Rotterdam, vice-voorzitter van de Nederlandse Bond van Ondernemers in het horeca- en aanverwante bedrijf: „HO RECA NEDERLAND; J. Huser, voorheen adjunct-adminjstrateur bij de N.V. Provin ciale Zeeuwsche Electriciteits Maatschap pij te Middelburg; F. W. Custers, directeur van Philips Gloeilampenfabrieken te Eind hoven; G. A. van Stekelenburg, accoun tant te Eindhoven; H. J. L. S. Bollen te Ge leen chef van het werktuigkundig con- tructiebureau van de N.V. Nederlandse Staatsmijnen; H. L. Grond te Heerlen, hoofd van de Veiligheidsdienst van de N.V. Oranje-Nassau Mijnen; J. J. C. Schmitz, te Geleen, chef vari de administratie van het Centraal Laboratorium van de N.V. Ne derlandse Staatsmijnen; L. H. M. Schunk, directeur van A. Schunck N.V., te Heer len; mr. H. Th. P. J. Teeuwen, hoofddirec teur van de N.V. Greswaren-Industrie Teeuwen te Tegelen. Benoemd zijn: Tot ridder In de orde van de Nederlandse Leeuw: prof. dr. C. J. F. Bottcher, voorzit ter van de Raad van Advies voor het We tenschapsbeleid en buitengewoon hoogle raar aan de rijksuniversiteit te Leiden; dr. P. Th. Oosterhoff, hoogleraar aan de rijks universiteit te Leiden; prof. dr. C. F. P. Stutterheim, hoogleraar aan de rijksuniver siteit te Leiden; prof. dr. H. van de Waal, hoogleraar aan de rijksuniversiteit te Lei den; prof. dr. J. Droogleever Fortuijn, hoogleraar aan de rijksuniversiteit te Gro ningen; prof. dr. J. Jansen, hoogleraar aan de rijksuniversiteit te Utrecht; prof. dr. G. Th. J. Delfgaauw, hoogleraar aan de Ge meentelijke Universiteit te Amsterdam; mevrouw prof. dr. L. C. P. Kerling, oud- buitengewoon hoogleraar aan de rijksuni versiteit te Utrecht en aan de Gemeente lijke universiteit te Amsterdam; ir. C. A. Doets, secretaris-lid van het college van di recteuren van de Vrije Universiteit te Am sterdam, prof. dr. S. Strasser, hoogleraar aan de Katholieke Universiteit te Nijme gen; prof. dr. ir. R. M. M. Oberman, hoog leraar aan de technische hogeschool te Delft; prof. dr. ir. A. I. M. Keulemans, hoogleraar aan de technische hogeschool te Eindhoven. Tot officier in de orde van Oranje-Nassau mej. M. van Dijk, inspectrice van het lager onderwijs in de inspectie Nijkerk; J. J. H. Joosten, inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Heerlen; C. J. Knook, irn specteur van het lager onderwijs in de in spectie Arnhem; W. Ch. Kuijper, bouw kundig inspecteur van het lager onderwijs wonende te Voorburg; A. J. Siemons, in specteur van het lager onderwijs in de in spectie Doetinchem; M. W. Kruiskamp, di recteur van de Rijkspedagogische Acade mie voor onderwijzers te Amersfoort; P, Kuijt, directeur van de protestants-christe lijke scholengemeenschap „De Driestar" te Gouda; J. W. Gerlag, inspecteur voor het middelbaar algemeen voortgezet onderwijs, wonende te Sittard; A. F. J. Jacobs, rec tor van de rijksscholengemeenschap „Scheldemond" te Vlissingen; mej. E. C. M. de Kok, oud-directrice van de St. Pius- school te Amsterdam; P. A. van Meurs, oud-rector van de gemeentelijke scholen gemeenschap-west te Enschede; drs. J. Moora, rector van de rijksscholengemeen schap te Lochem; W. P. F. A. Teunissen rector van de scholengemeenschap van het Bisschoppelijk College te Roermond; A. P. Moelands, inspecteur van het lager tech nisch onderwijs, wonende te Breda; A. J. J, Scheffers, directeur van de Stads-academie voor Toegepaste Kunsten te Maastricht; D, A. Buitenhuis, hoofd van de Afdeling Per soneelszaken van de technische hogeschool te Delft; dr. J. Bijl, docent aan de leraren opleiding voor de nautische N-akten te Amsterdam en lector aan de technische ho geschool te Delft; dr. M. Ch. Keulemans. oud-hoofdapotheker van het academisch ziekenhuis van de Vrije Universiteit te Am sterdam; mr. H. G. Quik, algemeen direc teur van de Netherlands University Foun dation for International Cooperation (NUF FIC) te 's-Gravenhage; M. H .C. Fakkert, administrateur bij het Ministerie van On derwijs en Wetenschappen; J. de Groot, ad ministrateur bij het Ministerie; mr. C. E. I. M. Hoogeweegen, hoofdadministrateur bij het Ministerie; A. Huijnen, administrateur bij het Ministerie; dr. J. L. P. Brants, in specteur voorbereidend wetenschappelijk onderwijs, wonende te Goes. Tot ridder in de orde van Oranje-Nassau J. H. van Eldik, inspecteur bij de gemeen telijk onderwijs te Rotterdam; S. de Bruin, hoofd van een school voor schipperskinde ren te Leeuwarden; W. T. J. Buddendorf, hoofd van een school te Doesburg; J. A. Geerards, hoofd van een school te Koe wacht; J. W. Gründlehner, oud-hoofd van een school te Dordrecht, wonende aldaar; G. Kila, hoofd van een school te Sliedrecht; mej. C. M. van der Linden, hoofd van een bijzondere school voor debiele meisjes te Arnhem; C. F. E. Lockef eer, hoofd van een school te Hoeven; A. J. Meeuwsen, hoofd van een school te Woudenberg, M. Meijers, oud-hoofd van een school te Stein; B. J. Reijer, hoofd van een school te Winsum; J. Stegeman, hoofd van een school te Vrie zenveen; F. H. W. Tomesen, hoofd van een bijzondere school voor debielen en imbe ciele kinderen te Utrecht; M. Vlasblom, ■ap§ PROF. DR. G. TH. DELFGAAUW ridder Nederlandse Leeuw JAN JANSSEN ridder Oranje-Nassau oud-bestuurslid van de Protestants-Chris telijke Bond van Onderwijzend Personeel te 's-Gravenhage; mej. S. M. Vontz oud directrice van de r.-k., opleidingsschool voor kleuterleidser te Venlo; J. C. van Waasbergen, oud-hoofd van een school te Rotterdam; U. Wind, oud-hoofd van een school te Drogeham; mej. P. Wisse,lera res aan de protestants-christelijke oplei dingsschool voor kleuterleidsters te Mid delburg, A. Bliek, conrector van de rijks scholengemeenschap te Ter Apel; J. M. Blokpoel, directeur van een school voor middelbaar voortgezet onderwijs te Utrecht H. J. I. Daniëls, oud-directeur van een school te 's-Gravenhage; H. Dijkstra, oud- directeur van een school voor voortgezet onderwijs te Aalsmeer, wonende te Bor ger; dr. H. Goedhart, leraar aan de ge meentelijke scholengemeenschap te Hilver sum; A. M. ten Hoeve, adjunct-directeur van de F. A. Kalsbeekschool te Woerden; E. ten Hoeve, oud-directeur van een school te Groningen; drs. P. Hoogenboom, leraar aan de gemeenschappelijke scholengemeen schap te Emmen; mej. A. J. M. Martens, oud-lerares aan de school „St. Maarten" te Voorburg; D. J. Mevius, directeur van een school voor bijzonder middelbaar voortgezet onderwijs te 's-Gravenhage; J. F. Nijhoff, oud-directeur van de school van het „Haagsch Genootschap" te 's-Graven hage: mej. M. A. H. Pröpper directrice van een school voor bijzonder middelbaar on derwijs te Eindhoven, P. J. H. Smeets, directeur van een school voor bijzonder middelbaar onderwijs te Terborg; F. J. J. Swagemakers, directeur van een school voor bijzonder middelbaar onderwijs te Schaesberg; ds. G. Heeringa, hoofd van de Ambonezenschool te Vught; drs. G. J. de Voogd, leraar aan het Gymnasium Haga- num te 's-Gravenhage; dr. J. Wattel, le raar en tweede conrector van het Menso Alting college te Hoogeveen; C. Gulde- mond, voorzitter van het bestuur van de lagere technische school te Woerden; C. Th. B. van der Horst, directeur van de r.-k. middelbare technische school te Eindhoven; O. de Jong, bestuurslid van diverse ver enigingen op onderwijsgebied te Drachten; H. G. J. Kamps, oud-directeur van de r.-k. lagere technische school te Alkmaar; H. J. W. Pehlemann, directeur van de lagere technische school te Bolsward; C. J. Reich- gelt, directeur van de lagere technische school te Wijchen; P. Vogelenzang, direc teur van de gemeentelijke technische school te Slikkerveer; D. H. J. Kollen, oud- hoofd van een gemeentelijke school te Oos terbeek; drs. A. Kunst, directeur van de gemeentelijke handelsdagschool te Amster dam; A. Th. van der Meijden, leraar aan de school voor huishoud- en nijverheids onderwijs te Valkenswaard; A. J. M. Nou- wens directrice van de r.-k. school Eckel- rade; F. B. van Osch, directeur van het R.K. Centraal Instituut voor opleiding van sportleiders te Sittard; F. H. Ozinga, di recteur van de scholengemeenschap voor detailhandelsonderwijs te Groningen; K. Sanders, leraar aan de gemeentelijke school voor economische en administratief onder wijs te Dordrecht; mevrouw M. E. Schut - Oosting, secretaresse van de school voor huishoud- en nijverheidsonderwijs te Al melo; H. Stouten, stafdocent aan de So ciale Academie te Hengelo (O.); mej. A. M. W. de Visser, directrice van de Toneelaca demie te Maastricht; J. Hei ting, oud-hoofd van het bureau van de faculteit der genees kunde van de rijksuniversiteit te Gronin gen; A. Elias, onderwijsredacteur van en kele dagbladen, wonende te 's-Gravenha ge; C. van der Giessen, adjunct-accoun tant bij het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen; drs. J. Th. F. Hemsing, re ferendaris bij het Ministerie; G. H. van der Jagt, referendaris bij het Ministerie; W. F. de Regt, referendaris bij het Ministerie; A. J. A. H. Scherpenhuijzen, hoofdcommies A bij het Ministerie. ADVERTENTIE ALLES MOET

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 10