Jazzmusicus als televisie-oom PIM JACOBS GAAT BIJ AVRO SHOWS MAKEN Taak voor de persjury: vernieuwing beoordelen SLOTAKKOORD MONTRIEUX Barst in het ijs: TY-spel naar Russisch gegeven Grote TV-quiz voor blindenbond TV zondag TV zondag TV vanavond Radio zondag TV zaterdag Radio maandag TV maandag ZATERDAG 2 MEI 1970 13 (Van onze correspondent) DEN HAAG Pim Jacobs (35) ziet meer toekomst voor de jazz in ons land, mits de jazzmusici uit hun ivoren torentje komen en zich actief willen inzetten op de ter reinen die nog braak liggen. Zelf gaf hij het goede voorbeeld door zeven jaar lang als (on)gewenste oom te spelen voor televisiekijken de families, die de volle vrijheid hadden om hem weg te draaien of te populariseren. Eigen shows Jezelf zijn (Van onze speciale verslaggever) MONTREUX Er moet nog een slotkoraal geschreven worden over het televisiefestival in Montreux, dat voor de Nederlanders (en nog meer voor de Engelsen) nogal teleurstellend eindigde. Niet zozeer uit de prijstoekenning van de offi ciële jury, maar uit de gang van zaken bij de persjury is gebleken, dat deze jury, die elders vaak een corrigerende functie kan hebben op de establishment-keuze van de officiële jury, dit jaar in Montreux weer als een schaduw jury van de officiële heeft gefungeerd. Alternatief Sport op radio en TV ylI1L|lfinnjrmnfl)rl)fr|r|.r— mnnnnnnnnr~~»W>~»WW"WIWWWMWMWWWMWMMWMM'" Na de programma's als Studio An no, Dj es Zien, Jazz met Jacobs en Rodeo voor de NCRV is hij het pre senteren nog niet moe. Integendeel zelfs, want Jacobs gaat een totaal nieuw sfeertje proeven bij de AVRO. Van deze omroep heeft hij carte blan che gekregen en nog deze zomer is de jazzmusicus in al zijn kwaliteiten weer op het scherm te zien. Voor zijn weggaan bij de NCRV heeft hij geen speciale reden. „We zijn heel plezierig uit elkaar gegaan en ik heb er altijd prettig kunnen werken. Vorig jaar had de AVRO me al gevraagd. Ik ben er toen niet op ingegaan omdat ik net met Teddy de eerste Studio Anno voor de tv had ge bracht. Bij AVRO's tweede verzoek was het 't laatste seizoen van dit pro gramma. Ik ben gaan praten met de chef amusement NCRV. Dick van Bommel en die adviseerde me om over te stappen. Het is goed om ook eens met een andere ploeg mensen te gaan werken. Of de AVRO financieel aantrekkelijker is? Ja, maar dat is be slist geen punt geweest. Als ik bij de NCRV was gebleven had ik daar wel licht ook meer kunnen krijgen." Pim Jacobs stelt zich veel voor van de nieuwe programma's. Flip van der Schalie, na zes jaar reclamebureau weer bij de AVRO terug, zal als pro ducer optreden. Komende zomer zal hij op zaterdagavonden drie of vier anderhalf uur durende tv-shows pre senteren. Elke show bestaat uit drie delen. Nieuwe Oogst is een program ma voor debuterende artiesten, waar door meer strengere selectie wordt toegepast. Het is de bedoeling dat na elke presentatie een winnaar (winna res) uit de bus komt. Ook wil Jacobs een kort programma bouwen rond een van de Nieuwe Oogst-figuren van vroe ger. Over het nieuwe spel „Wie Ben Ik" kan hij nog niet veel onthullen. Wel dat het eeen programma is naar Amerikaans voorbeeld, waarin beken de Nederlanders zich r.an vragen zul len onderwerpen om zodoende hun ei gen ik te laten spreken. Ook de men sen in de huiskamer kunnen door het beantwoorden van de vragen iets meer van zichzelf te weten komen. Voor het winterseizoen krijgt Pun Jacobs waar schijnlijk een serie van acht eigen mu zikale tv-shows. Pim Jacobs zegt dat hij zijn beroep tot hobby heeft kunnen maken door het ander soort werk dat hij de af gelopen jaren heeft gedaan. „Ik hoef niet meer te struggelen voor de jazz, ik heb het anker uitgegooid. We moe ten ons niet blind staren op de jazz, het is leuker om het te zien als hobby. Dan heb ik liever een eigen program ma. Als je niets anders doet dan spe len, zit je constant in hetzelfde krin getje met mensen. De clubs kunnen je een keer per jaar bergen en je krijgt in een of ander programma tien mi nuten om op te treden, terwijl het pu bliek misschien liever de clown of de goochelaar ziet. Als ik me dan toch als presentator wil verkopen moet dat zo min mogelijk te maken hebben met m'n eigen muziek." „Ik weet dat er heel wat jazzmusici zijn die wat aan volksontwikkeling, schoolconcerten, reclamefilmpjes en zovoorts zouden kunnen doen. Of ze willen is moeilijker, want je stelt dan eisen aan ze. Je moet dan niet te be roerd zijn om 's morgens vroeg in je auto te stappen en naar een of andere school te rijden. Voor scholieren moet je zeker niet de jongen zijn die altijd zo moeilijk zit te doen. Toen ik voor het eerst een programma had op een technische school, ging ik er ook met knikkende knieën naar toe." Pim Jacobs zou geen zakenman zijn als hij niet meer brood zag in het pre senteren van programma's dan in jazz alleen. Voor echtgenote Rita Reys is het nooit een probleem geweest dat hij zich zeer interesseerde voor de za kelijke kant van het vak. Rita is enkele jaren minder produc tief geweest, ook al omdat het finan cieel niet zo nodig was en omdat ze niet goed wist wat ze wilde. Alles was pop wat de klok sloeg en je moet nu eenmaal rekening houden met de wis selvalligheid van het publiek in Ne derland. „Als je die lp hoort die ze in Londen neeft gemaakt, zeg ja, wat kan die vrouw eigenlijk mooi zingen. Voor mij past ze helemaal in het muziekpa- troon van nu." Pim Jacobs weet niet of hij een po pulaire televisiester is. „Wat ik me wel goed realiseer is dat ik totaal af stand neem van elke vorm van thea ter. Ik vind dat je, en dat geldt hele maal voor de tv, volkomen jezelf moet zijn. Als je op het scherm probeert te spelen red je 't nooit. De wonder lijkste verhalen doen de ronde als zou ik een pruik dragen. Voor een specia le gelegenheid is zo'n ding misschien geen schande, maar ik vind dat het publiek maar moet pikken zoals ik ben." Ook de pers liep het warmst voor het eenvoudigste programma, het ongecom pliceerdste, alsof niet juist de pers al tijd bij festivals de taak heeft te waken over kwaliteit en vooruitgang. Het sim pele probleem van de Moutreux-pers- jury is, dat iedereen die journalist is er deel van kan uitmaken, ongeacht of hij over politiek schrijft (zoals een van de juryleden, blijkbaar met belangstelling voor televisie), de krant alleen maar fourneert met nieuws over T.V. (inter views met zangeressen, etcetera), of toe vallig redacteur is van een krant die in Montreux verschijnt. Sabbath, Earth and Fire, Pepper and Salt en niet te vergeten het gebruike lijke liedje van Marianne Delgorge. Chiel van Praag en Eddy del Prado verzorgen de presentatie. Aansluitend aan het journaal van acht uur brengt de AVRO een grote internationale quiz ten bate van de 75 jaar oude Nederlandse Blindenbond. In 25 minuten wordt een aantal be kende Nederlanders ten tonele ge voerd, wier namen de sleutel vormen tot de goede oplossing, die een kleuren televisie of een hele rits andere prij zen waard kan zijn. De quiz is de eer- ste produktie van Flip van der Scha lie sinds zijn terugkeer bij de AVRO. De Mounties maken er vervolgens gedurende een half uur een dolle boel van, waarvoor zij de assistentie krij gen van o.m. de dansers van Peter Gordena, Willeke Alberti en de be kende Engelse popgroep Herman and the Hermits. Voor velen zullen de vol gende tien minuten het hoogtepunt van de hele televisieweek vormen. Heintje zingt nl. in een produktie van Mieke Benda drie van zijn nieuwste liedjes, waaronder natuurlijk „Ik hou van Holland". Tot slot van het AVRO programma een aflevering van de voortreffelijke serie Salto Mortale. Nederland 2. Na de fabeltjeskrant en het eerste journaal krijgt de Evan gelische Omroep de 56 minuten tot de klok van achten. Eerst de film Vijf kruisen in de jungle, waarin het ver haal wordt verteld van vijf zendelin gen, die door Indianen worden ge dood. Vervolgens Hoe ging het verder, een interview van Hans van Sevenster met mr. G. W. Stiteler, vertegenwoor diger in Europa van de Wycliff Bible Translators. De KRO neemt de dienst over na het journaal van acht uur. Hij begint zijn avondprogramma met een afle vering van de Amerikaanse serie Ad vocaat Judd. Een paar minuutjes trekt de KRO uit voor het bekendmaken van de trek king van de SUS-loterij. Daarna Rust noch Duur, de strip, die Guus Vleugel schreef in samenwerking met de ca baretgroep Lurelei. Het is voorlopig de laatste aflevering over de beleve nissen van de malle Milly Vink. Het schrijversechtpaar wordt uitgebeeld, door de beide gastartiesten in deze af levering Ina van Faassen en Ton Len- sink. Tot slot van deze KRO avond de actualiteitenrubriek Brandpunt en de epiloog. over hun financiële problemen praten) is dit manifest van de Alternatieve Roos punt voor punt besproken en in stem ming gebracht. Het resultaat was ook voor de samen stellers nogal verrassend. Vrijwel al hun gedachten werden na meestal uitvoerige discussie door de volle zaal overgeno men. In het kort komt het hier op neer, dat de festivalleiding dringend geadvi seerd werd de hors concours-bijdragen alleen te accepteren, als zij naar vorm en inhoud nieuwe wegen in het televi sieamusement inslaan. Verder beval de vergadering aan, de persjury voortaan alleen over deze bijdrage te laten oor delen, opdat de persprijs een stimulans kan. zijn voor de verschillende landen, om werkelijk goede, en „vooruitblikken de" programma's in te zenden. De festivalleiding heeft gelukkig niet meteen al haar stekels opgezet, zodra het manifest van de Alternatieve Roos ter tafel kwam. De discussie werd bij gewoond door de secretaris-generaal van het festival, de heer Tappolet, en door de scheidende voorzitter van de persjury, de heer Punter. Men dankte voor de „redelijke, hoffelijke aanpak", en beloofde voor zover praktisch moge lijk, alle wensen van de actiegroep (en de onverwachte massale achterban) volgend jaar te zullen inwilligen. Blijft natuurlijk de vraag, wat de festival leiding wel en niet praktisch mogelijk vindt. Er zaten dit jaar zelfs twee niet- journalisten in de persjury, de twee Griekse vertegenwoordigers, wier prij zenswaardige aanwezigheid niet verge zeld ging van een Grieks T.V.-program- ma, zoals vorig jaar. Anderzijds zitten bekende T.V.-critici, zoals Peter Black van de Daily Mail, en nog een stel an dere Engelsen en ook Franse critici, wel in Montreux maar niet in de persjury, omdat zij er geen zin in hebben. Die persjury is dus een heterogeen gezel schap, waar je als pers-jury geen staat op kan maken, en mede daarom werd enkele dagen voor het scheiden van de markt de actie Alternatieve Roos opge richt, door de Oostenrijkse regisseur Axel Corti, de Nederlandse regisseurs en T.V.-makers Bob Rooyens, Ruud Keers, Jan Fillekers en Hank Onrust, en enkele Nederlandse T.V.-critici. Een Nederlands-Oostenrijkse affaire dus, waarbij dezelfden elkaar weer von den die ook vorig jaar in Montreux hun „ongerustheid" over de gang van zaken al hadden uitgesproken, dit jaar hebben zij het beter aangepakt een vrij uitge breid manifest opgesteld in het Frans, Duits en' Engels, waarin een aantal „aanbevelingen" aan de festivalleiding werden gedaan. In het laatste Duits talige colloquiem (ook in het Engels talige, maar dat had minder effect, de Engelsen wilden onder elkaar alleen Nederland 1. Drie onderdelen telt het jeugdprogramma van de AVRO van deze zaterdag-middag. Om te beginnen Geen woorden maar Daden. De Duit se en de Nederlandse winnaars, Bo- russia Dortmund en NAC Breda zullen de strijd aanbinden met als inzet de kaartj es voor de Europa-cup-finale in Milaan. Voor deze finale komen enkele bekende voetbal-internationals naar Tilburg om mee te werken aan het programma. In de rubriek Dit is mijn Beroep komt vandaag het avontuurlijke vak van vrachtwagenchauffeur aan de beurt. We maken een trip door Euro pa om nu eens te zien, hoe het met de vrachtwagens gaat langs de grote wegen. Tot slot Stuif-es-in, waarin Ria Bremer een wel heel bijzondere gast krijgt, nl. het zangwonder Heintje, dat nog een liedje zingt ook. De fabeltjeskrant opent ook deze maand nog het avondprogramma Na het nieuws voor de jeugd de uitzending Doebiedoe met o.m. een optreden van The greatest show on earth. The Black Nederland 1. Het middagprogram ma begint met het nieuws en het week- journaal. Dan Skippy, waarin Matt Hammond een pedagogisch pro bleempje moet zien op te lossen. Na de Verrekijker in Passepartout weer eens een aflevering van the good old Days uit het Variety Theatre in Leeds. Onder de medewerkenden dansers, ko mieken, een buikspreker en natuurlijk zangers. Dan nog een korte reportage van de Varsity en vervolgens een uit zending van de herdenkinsdienst, die in de Utrechtse Buurkerk wordt ge houden ter gelegenheid van het' feit, dat 25 jaar geleden de tweede wereld oorlog eindigde. Voorgangers zijn de Berlijnse dr. H. Grüber, bisschop Möller van Gro ningen, dr. J. v.d. Werf. hervormd predikant uit Utrecht en ds. J. Over- duin, gereformeerd predikant uit Vee- nendaal. In het avondprogramma na de fa beltjeskrant een herhaling van de speciale Woord voor Woord afleve ring die in september resulteerde uit de tekenwedstrijd Teken voor de Vre de. De NCRV zet het avondprogram ma voort met de vierde aflevering van de zesdelige serie Handelingen der Anostelen. We zien hoe de aposte len alleen naar Jeruzalem terugko men, waar gesproken wordt over de doop. De eindconclusie is, dat alle mensen voor God gelijk zijn en mo gen wordden gedoopt. Aansluitend aan het journaal van acht uur Rendez-vous avec Mireille. Twintig minuten met de kleine Fran se vedette Mireille Matthieu, de nieu we Edith Piaff, die we al verschillen de malen op de Nederlandse televisie hebben gezien. Ze wordt in dit pro gramma geïnterviewd en zingt enkele nieuwe liedjes, zoals die voorkomen in haar grote show in het Parijse Olympia, waar ze tegenwoordig op- treedt. Hoofdschotel van de zondagavond is het televisiespel Barst in het IJs, dat gebaseerd is op het korte verhaal de Schildwacht van de 19e-eeuwse Rus- siche schrijver Nikolai Liskow. Hoofd persoon is een schildwacht voor het paleis van de tsaar. Het is een ere zaak, de wacht te houden voor zo'n paleis. Het regiment dat daarvoor is uitverkoren probeert zijn blazoen on besmet te houden door werkelijk op feilloze wijze zijn taak te vervullen. Deze soldaat wijkt van alle regels af door zijn post te verlaten. Hij doet het om een arme boer te redden, die door het ijs is gezakt, maar het is de vraag of dat verweer wordt geaccep teerd. Zeer merkwaardige verwikke lingen komen uit dit gebeuren voort. Onder regie van Coen Flink spelen in dit stuk onder meer mee Pieter Lutz als schildwacht Pim Dikkers, Tom van Beek, Carol van Herwijnen. Ton Lensink en Ferd. Sterneberg. Tot slot van de avond Rembrandt, schilder van de mens. In 1957 maakte Bert Haanstra deze rolprent in op dracht van de regering. Hij probeer de als het ware een biografie van de schilder te maken aan de hand van diens kunstwerken. Het werd een ge slaagd pogen genoemd toen de film klaar was. Nederland 2. Na de fabeltjeskrant en het journaal het vijfde deel van de jeugdserie de Vrijbuiters. Twee afle veringen van Studio Sport, zoals iede re zondag. Na de eerste brengt Joop van Zijl z'n Panoramiek en beleeft Maxwell Smart een nieuw vreemd avontuur onder de titel Brons vinger. Dan het tweede deel van de sport van het weekeinde en om half tien een documentaire van de Amerikaan se televisiemaatschappij CBS onder de titel Die dag in Dallas. Walter Cronkite gaat terug naar die sombere novemberdag in Dallas, nu al weer ruim zeven jaar geleden, toen schoten een einde maakten aan het leven van president John F. Kenne dy. Hoewel de commissie Warren het onderzoek tamelijk snel afsloot, zijn in en buiten Amerika toch nog velen van oordeel, dat er geen juiste voor stelling van zaken is gegeven en dat Harvey Oswald niet of niet alleen de moordenaar van de president was. De documentaire van vanavond gaat over dat Warren report. Cronkite in terviewt onder meer ex-president Lyn don B. Johnson, die de gebeurtenissen in Dallas van nabij meemaakte en die uiteraard ten nauwste betrokken was bij het publiceren (of niet volledig publiceren) van de uitslag van het on derzoek. ROTTERDAM. Voor de radio zon dagmiddag (14.30 uur Hilv. 1) ooggetui geverslagen en nabeschouwingen van betaalde voetbalwedstrijden, van de Varsity-roeiwedstrijden in Jutphaas, de motorcross in Lichtenvoorde, het vierlandenwaterpolotoernooi in Utrecht en de schaakvierkamp in Oegstgeest. Voor de TV zondagmiddag om 16.45 uur (Ned. 1) beelden van de Varsity- roeiwedstrijden Zondagavond op TV (1930 uur Ned. 2) beelden van enkele voetbalwedstrijden. Om 21.05 uur (Ned. 2) beelden van de turninterland voor dames Nederland-Hongarije, de basket balwedstrijd Rotterdam-Zuid Blue Stars, de motorcross in Lichtpnvoorde, de Varsity-roeiwedstrijden, de hockey- interland Nederland-West Duitsland, het vierlandenwaterpolotoernooi in U- trecht, de honkbalwedstrijd Storks Haarlem Nicols. HILVERSUM I 8.00 Nws. 8.13 Voor het platteland. 8.25 Weer of geen weer 9.00 Sportme- dedelingen. 9.45 Uitz. Humanistisch Verbond. 10.00 Onderweg. 10.30 Dienst van schrift en tafel. 11.30 Reaktief. 12.00 Muzikaal onthaal. 13.00 Nws. 13.10 Lezing. 13.19 Radiojourn. 13 35 Knipperlicht. 14.05 Stereo: Dansorkest The Skymasters. 14.30 Langs de Lijn. 17.00 Stereo: Dansorkest. 17.50 Nws. 18.05 Mededelingen. 18.10 Langs de lijn. 18.30 Stereo: Lichte gramm. muz 18.55 Bij nader inzien. 19.30 Nws. 19.35 Mod. muz. 20.00 Balans. 20.30 Gevar. pl. progr. 22.30 Nws. 22.40 Mededelin gen 22.43 Radiojourn. 22.55 Stereo: Licht pl. progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II 8.00 Nws. 8.10 Stereo: Badinerie. 9.00 Nws. 9.15 Stereo: Laudate. 10.00 Eucharistieviering. 11.00 Nws. 11.02 Stereo: Amusem. muz. 11 55 Medede lingen. 12.00 Mod. muz. 12.40 Tussen beide. 13.00 Nws. 13.10 Voor de jeugd. 13.25 Stereo: Muz. lezing. 13.45 Semi- klass. kamermuz. 14.10 Poëzieprogr 14.30 Stereo: Klas. muz. In de pauze: plus minus 14.52 Verzen uit verzet. 16.20 Gastcollege. 17.00 Herdenkings dienst 1945-1970. 18.00 Convent. 18.30 Lezing. 18.45 Kerk veraf en dichtbij. 19.00 Nws 19.07 Gew. muz. 19.45 Ste reo: Klass. muz. 20.15 Lezing. 20.30 Sa menzang. 21.00 Stereo: Muz. 22.00 Kruispunt. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 Audio. 23.55 Nws. digheden, 12.21 Voor boer en tuinder. 12.26 Mededelingen land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Hier en Nu, actuali teiten). 14.05 Stereo: Franse chansons. 14.30 Mod. kamermuz. 15.00 Stereo: Klass. gew. muz. 15.10 Herdenkings plechtigheid in de Ridderzaal. 16.30 Klass. muz. 17 20 Overheidsvoorl. 17.30 Voor de kleuters. 17 45 Voor de jeugd. 18 00 Na Dachau kunnen zij elkaar niet vergeten. 18.19 Uitz. P.P.R. 18.30 Nws. 18.40 Hier en Nu. 19.00 Lezing. 19.15 NATIONAAL PROGRAMMA. 1915 Herdenkinsprogr. 19.57 Inl. herdenking op de Dam. 20.00 Stilte op de Dam. 20.02 Wilhelmus. 20.04 Stereo: Mod. en klass. kamermuz. 20.30 Mod. gew. muz. 21.15 Documentair progr. 22.30 Nws 22.40 Avondoverdenking. 22.50 Stereo: Klass en mod. muz. 23.55 Nws. HLIVERSUM 111 240 M 9.00 Nws. 9.02 Fit. 10.00 Nws. 10.03 Pop-station. (11.00 Nws.) 12 00 Nws. 12.03 Licht pl. progr. 13.00 Nws. 13.02 Rond met 'n gaatje. 14.00 Nws. 14.02 Holster. (15.00 Nws.) 16.00 Nws. 16.02 1 ORRrrr..17.00 Nws. 17.02 Verz. pl. progr. BRUSSEL 324 M 12.00 Nws. 12.03 Gev. muz. (12.08 Landbouwkroniek. 12.40 SOS-berich- ten schippers). 12.55 Buitenl. persover zicht. 13.00 Nws. SOS-berichten schip- oers. 13.20 Tafelmuz. 14 00 Nws. 14.03 Schoolradio. (15.00 Nws.) 16.00 Nws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Progr. voor de zieken. 17.00 Nws. 1715 Blues. 18.00 Nws. 18.03 PoDmuz 18.28 Paar- desportuitslagen. 18.30 Protestants- godsdienstige uitz. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Taalwenken. 18.55 Amusements muziek. 19.00 Nws. 19.40 Intermezzo. 19.45 Missie-klankbeeld. 20.00 Opera kroniek. 22 00 Nws. 22.20 Gev. muz. 23.00 Nws. 23.10 Klass. muz. 23.40 Nws. 23.45 Uitz. voor de zeelieden. Nederland I 16.00 NOS Journaal 16.02 AVRO: Telescoop 18i45 NOS: De Fabeltjeskrant 18.51 STER: Reclame 18.55 NOS: Journaal 19.00 STER: Reclame 19.04 AVRO: IJoebiedoe 19.55 STER: Reclame 20.00 NOS: Journaal 20.15 STER' Reclame 20.20 AVRO: Wie is Wie 20.45 De Mountiesshow 21.45 Heintje zingt 21.55 Salto Mortale 22.55 NOS Journaal. Nederland ii 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 E.O.: Vijf kruisen in de jungle 19.40 Hoe ging het verder (interview) 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Advocaat Judd (film). 21.08 SUS-17. 21.10 Rust noch duur (serie). 21.55 Brandpunt. 22.35 Epiloog. 22.45 NOS: Journaal. ,i caico 1/ ÖUVÏV un vui MU Lnnnnnnnnfurnjwii HILVERSUM m 9 00 Nws. 9.02 Pyamissimo. 10.00 Nws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 Muz. Mozaiek. 12.00 Nws. 12.02 Verz. pl. progr. 13.00 Nws. 13.02 NAR. 14.00 Nws 14.02 Progr. gastarbeiders. 15.00 Nws. 15.02 Progr gastarbeiders. 16.00 Nws. 16.02 Licht. pl. progr. 17.00 Nws. 17.02 Radiojourn. 17.05 Licht pl. progr. BRUSSEL 324 m 12.00 Licht muz. progr. 13.00 Nws. SOS-berichten schippers. 13.20 Opera en Belcanto. 14.00 Nws. 15.30 Sport en muz. 17.00 en 18.00 Nws. 18.30 Katho liek-godsdienstige uitz. 19.00 Nws. 19 30 Gevar. muz. progr. 22.00 Nws. 22.20 Dansmuz. 23.00 Nws. 23.40 Nws. HILVERSUM 1 402 M 1 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymnastiek 7.23 Lichte gramm. muz. (7.30 Van de voorpagina). 7.55 Deze dag. 8.00 Nws. 8.10 Actualiteiten. 8.20 Lichte gramm. muz. 9.00 Stereo: Klass. muz. 9 35 Wa terstanden. 9.40 Volksmuz. 9.50 Kon Klant. 10.00 Voor de huisvrouw. 10.55 Herdenkingsdienst. 11.30 Stereo: Om roeporkest. 12.00 Klass. muz. (13.00 Nws.) 14.45 Lezing. 15.20 Lichte muz. 16.00 Nws. 16.02 Antiyana. 16.30 Voor de jeugd. 17.30 Licht orgelspel. 17.40 Overheidsvoorl. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.10 Radiojournaal. 18.30 Lichte gramm. pl. Nationaal Program ma 19.15 Herdenkingsprogr. 19.57 In leiding herdenking op de Dam. 20.00 Stilte op de Dam. 20.02 Wilhelmus. 20.04 Stereo: Mod. en klass. kamer muz. 20.30 Komt u maar .Bond zon der Naam. 22.20 Lezing. 22.30 Nws. 22.40 Mededelingen. 22 45 Radiojour naal. 22.55 Stereo: Jazz. 23.50 '70. 23.55 Nws. HILVERSUM II 298 M 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie. (7.30 Nws. 7.32 Actua liteiten. 7.50 Overweging 8.00 Nws). 8.32 Klass. muz. 1015 Nederl. muz. le ven. 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 Mededelin gen. 12.00 Los-Vast. (12.05 Lezenswaar- Nederland I 15.00 NOS: Journaal. 15.02 Weekjournaal. 15.22 Verkeersinformatie. 15.25 Skippy (feuilleton). 15.50 De Verrekijker. 16.00 Passepartout. 16.45 Roeien. 16.55 Toto-uitslagen. 17.00 CVK-IKOR-RKK: Herden kingsdienst. 18.55 NOS De Fabeltjeskrant. 19.00 IKOR-CVK-RKK: Bijbel vertelling voor kinderen. 19.05 Teken voor vrede. 19.30 NCRV: Handelingen der Apostelen (film). 20.30 NOS: Journaal. 20.35 NCRV: Rendez-vous met Mireille Mathieu. 20.55 Barst in het ijs (spel). 22.15 Rembrandt. 22.35 NOS: Journaal. Nederland H 18.55 NOS: De Fabeltjeskrant. 19.00 Journaal. 19.05 De Vrijbuiters. 19.30 Studio Sport I. 20.15 Panoramiek. 20.40 Tob-spion (serie). 21.05 Studio Sport II. 21.30 Die dag in Dallas. 22.20 Journaal. Nederland I 11.00 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.50 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.55 Journaal. 19.00 In those days (herdenkingsmuz) 19.35 Een leger van gehouwen steen. 19.50 Rep. Dodenherdenking te Overveen. 20.05 Pauze. 20.10 Journaal. 20.25 Oranjehotel (spel). 21.40 Kort Geding. 22.30 Journaal. 22.35 TELEAC: Nascholing huis artsen - 3. Nederland II 18.50 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.55 Journaal. 19.00 In those days (herdenkingsmuz) 19.35 Een leger van gehouwen steen. 19.50 Rep. Dodenherdenking te Overveen. 20.05 Pauze. 20.10 Journaal. 20.25 Hohe Messe van Bach. 21.40 Een huilbui van jaren. 22.50 Hohe Messe van Bach. 23.25 Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 13