leerling-verplegende A W I I Elisabeth EG Gasthuis Breestraat74-84 - Beverwijk. Tel. 02510-2 5141 r Bon voor behaaglijkheid sint lacob in de hout MEISJES BEJAARDENHELPSTERS OOK LEERLINGEN ervaren SHOVELMACHINIST (ALLES VOOR DE TUIN) KOL's GRASZODEN §H woninginrichting /|f T b mi if WOENSDAG 6 MEI 1970 6 Nu voor verplegende studeren en verdienen tegelijk? Straks werken in een nieuw, modern ziekenhuis? Dat kanOp 1 september en 1 de cember a.s. begint in ons ziekenhuis weer een opleiding voor het diploma Ziekenverpleging A. Wij hebben nog plaats voor meisjes en jongens van tenminste 17 jaar en 7 maanden, met een vooropleiding op tenminste Mulo- of gelijkwaardig niveau, die als na een pré-klinische periode van 3 maanden gaan deelnemen aan de cursus van 3J jaar die een plezierige afwisseling geeft van studie (in dienst tijd volgens het z.g. bloksysteem) en praktijk. EN UW TOEKOMST? Met Uw diploma kunt U overal terecht, maar U hebt dan al (in 1971) de opening meegemaakt van het nieuwe Elisabeth Gasthuis dat nu zijn voltooiing nadert. Dat is tastbare toe komst, want U hebt de bouw zien vorderen vanuit Uw eigen kamer in de moderne verpleegstersflat die er al staat. Wilt U meer weten van de opleiding? Of van het Elisabeth Gasthuis met zijn rijke historie en zijn vooraanstaande plaats door de vele specialisaties „in eigenhuis"? Vraag dan snel onze folder aan bij het bureau van de directrice, Gasthuisvest 47, Haarlem, telefoon (023) 319131. Dan kunt U het uitgebreid lezen. Vanzelfsprekend is Uw sollicitatie hier ook welkom Ook voor ervaren verpleegkundi gen is natuurlijk plaats in het nieuwe Elisabeth Gasthuis. Zij zijn er b.v. welkom in diverse staf- funkties. Informeert U alvast eens bij de directrice I Haarlem Stoutenbeek heeft een aantal cliënten die aan het tapijt in hun woning de allerhoogste eisen stellen. Het beste is nog niet goed genoeg. Dit soort cliënten komt van overal in Nederland naar Beverwij k, want Stoutenbeek heeft nationale tapij tvermaardheid. Stoutenbeek is een van de zeldzame interieurverzorgers voor wie enkele tapijtfabrieken speciaal eigen en dus volkomen exclu sief luxe tapijt vervaardigen. Wie het mooiste, meest decora tieve, luxueuze en exclusieve tapijt wil zien moet persé naar Stoutenbeek komen. Vele soorten die u nergens anders kunt vinden. Zulk tapijt is natuurlijk niet goedkoop maar voor mensen met een exclusieve en goede smaak altijd betaalbaar. Prijzen tussen f 6 5.-en f 120.- per m2 Maar ook de verdere tapijtkollektie van Stoutenbeek is indrukwekkend. Stoutenbeek is tapijtspecialist. Dat betekent dat de deskundigen van Stoutenbeek alles weten van alle merken en alle soorten tapijt. Wij weten dat het voor andere mensen bijna niet meer mogelijk is om de kwaliteit van tapijt te beoordelen. Bij Stoutenbeek kunt u zich beperken tot het kiezen van een kleur of een dessin en de gewenste prijs klasse. Onze deskundigen voegen daar aan toe alles wat u wilt weten over slijtvastheid, kleurecht heid, geluiddempendheid, verhuisbaarheid.Over maten, diktes, schoonmaken, of het tapijt gun stig is voor kinderen, voor 'n hond of poes in huis, voor bungalows, flats of grote woningen, voor huiskamer, slaapkamers of salon, voor ka mers op het noorden of het zuiden, voor modern of traditioneel, En dit alles voor de gewone prij zen! Stoutenbeek doet méér voor uw woning. 250 Modelkamers.Volop parkeerruimte. 'sMaandags gesloten. Modelwoning „Wonen nu en mor gen", Max Havelaarlaan 649, Amstel veen (bel even 020 - 4 113 95). Vraag de gratis nieuwe kleurencata- logus „Waarom naar Beverwijk". Vraag onze tapijtfolder. f -v r \".T .ï-:— I Naam I Worden alle kamers van uw huis behaag lijk? Hebt u werkelijk warmte waar en wanneer u maar wilt? Is aardgas-cv wérke lijk volautomatisch en veilig en voordelig? Hoeft de aanleg wérkelijk geen bezwaar meer te zijn? Zonder veel te breken en zon der gedoe èn betaalbaar? En mèt complete financiering? En is uw installatie wérkelijk zo gemak kelijk op gas om te bouwen? Als u hierover meer wilt weten, knip dan de bon uit en zend deze aan VEG-Gas- institüut, Postbus 4610 te Rijswijk en u krijgt uitgebreide informaties. Ook hoe u verschillende offertes moet beoordelen. Gezamenlijke publikatie van het Gasbedrijf Beverwijk en Omstreken en het Gas- en Waterbedrijf der gemeente Velsen. i ;V.:- vraagt voor spoedige indiensttreding voor hulp in de huishouding, in- of extern. Leeftijd 16—30 jaar. in- of extern. Leeftijd vanaf 17 jaar. kunnen geplaatst worden. Voor een goede opleidingsmogelijkheid wordt zorg gedragen. Sal. volgens landelijke regeling. Bel of schrijf naar Directie Bejaardentehuis St. Jacob in de Hout, Zuiderhoutlaan 1, H'lem. Tel. 023 - 280250. Wij vragen voor onze werken in het westen des lands een Aan goede ervaren krachten bieden wij een uitstekend salaris met goede sociale voor zieningen en een vaste werkkring als ge volg van de duurzame expansie van ons bedrijf. Sollicitanten moeten genegen zijn in een salon wagen te wonen. Sollicitaties te richten aan: N.V. B. Smallegange, Postbus I, Aerdenhout. rechtstreeks aan particulieren Graszoden - Grond Mest en aanv. art. Elke hoeveelheid wordt thuisbezorgd Scherp konkurrerende prijzen HAARLEM Prinsessekade 5 Telefoon 3116 34 hEt meest exclusieve, luxe tapijt vindt u bij stuutenbeek en nergens anders •O V stoutenbeek -'7 - ri v I Stuur vrijblijvend uw brochure 'Meerwarmte' I Plaats Naam. Adres. upsturen aan VJUti-uasmstituut, Postbus 4610, Rijswijk-ZH. 345 Medewerkende installateurs Firma H. J. Broekkamp, Peperstraat 25, Beverwijk. Firma W. Bruynse, Torenstraat 56, Castricum. N.V. Noord-Hollandse Verwarmingsmaatschappij i.o. Breestraat 116, Beverwijk. Warmte Technisch Bureau „REON" Van Oldenbameveldtweg 33, Bakkum. N.V. Amsterdamse Verwarmings Maatschappij werkplaats te IJmuiden, Hoofdkantoor: 1e Helmersstraat 6, Amsterdam. N.V. Maas Warmtetechniek, Kwekerslaan 1, Santpoort. Ringverwarming Nederland N.V., Warmtecentrum Noord-Holland, Kennemerlaan 44, IJmuiden.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 6