Directies in Beverwijk en Amsterdam: KINDERCRÈCHES BIJ ZIEKENHUIZEN ZULLEN VERPLEEGPRIJZEN VERHOGEN Gratis oppas op de duur niet mogelijk H Detaillisten zien nadeel in hulp aan B.B.B. Over 1969: 308 mln AKZO VERWACHT IN '70 ONVERANDERDE WINST „Huisartsen handelen beneden peil" C.S.M.goed resultaat in 1970 S3 weken Haarlems dagbladÜI E :3weken MMUiDER courahi= S Ultimatum van Den Haag aan EMS verlopen Verzending zeepost Wall Street Nieuw produkt op pil-gebied aangekondigd SCHEEPVAART 5=3 weken Beverwijk»» Cnnrant= (3 ZATERDAG 9 MEI 1970 10 (Van onze redactie economie) BEVERWIJK AMSTERDAM - Kindercrèches bij ziekenhuizen zullen de verpleegprijzen verhogen Dat is de overtuiging van de ziekennuisdirecties die hun toe vlucht hebben genomen tot nieuwe personeel smaatregelen om het stagnerende tekort aan mensen op te heffen Binnenkort zal er met het Centrale Orgaan Ziekenhuis tarieven over moeten worden ge praat. De directies zien in een ver- pleegprijsverhoging de enige mo gelijkheid om te voorkomen dat de kosten van de crèches in de totale exploitatie van het ziekenhuis een verliespost gaan worden. TE WEINIG DENKPATROON Nervi-project Winst gestegen Groei Pil NVV: Samenwerking Bon opsturen aan Haarlems Dagblad/IJmuider Courant/Beverwijkse Courant Antwoordnummer 416, Haarlem. Geneesheer-directeur R. Mees van het Rode Kruis-ziekenhuis in Bever- wiik zegt erover: ..Per 1 mei zijn wij officieel met een crèche begonnen. Moeders die bij ons zijn komen wer ken, hoeven nu nog niet voor hun kinderen te betalen. Maar het is best mogelijk dat daar straks verandering in komt. Het vaststellen van die ver pleegprijzen is jaarlijks een touwtrek kerij met het Centraal Orgaan Zieken huistarieven. We leggen alle gegevens ter controle op tafel en het COZ zegt dan: zoveel mag die verpleegprijs per bed zijn. Als onze crèche nu in de hele ziekenhuisexploitatie te d uur gaat worden, dan zal het centraal orgaan beslist zeggen, dat we-er iets voor zul len moeten gaan rekenen." Geneesheer-directeur Mees weet, dat dit niet veel mag zijn. Anders heeft geen enkele vrouw met kinderen inte resse om te komen werken. Als je vraagt wat de Stichting Amsterdamse Crèches rekent, dan betekent dat vaak de helft van de verdiensten. Die "stich ting rekent 14 tot 15 gulden per dag. Tel daar Je belasting nog eens bij en het wordt meteen duidelijk dat een zichzelf respecterend mens voor wat er dan nog overblijft niet wil gaan werken. Er zijn nog niet veel ziekenhuis crèches in Nederland. Het Amsterdam se pas geopende Andreasziekenhuis begon er vorig jaar december als eer ste mee. Beverwijk is nu pas gevolgd. De ervaringen zijn daar nog beschei den. Maar een- rekensommetje heeft bij de ziekenhuizen wèl geleerd, dat het exploiteren van een crèche bij vol doende belangstelling stukken minder kost dan onbezette ziekenhuisbedden. Economisch directeur drs. D. Hoon- akker van het Amsterdamse Andreas ziekenhuis heeft al selectie moeten toepassen onder degenen die voor de kinderbewaarplaats belangstelling hebben getoond. Het Andreas-zieken- huis laat op dit moment alleen kinde ren van verpleegsters en gastarbeid- sters toe. De laatste groep bedient de afwasband, waarvoor geen andere mensen te krijgen waren. De heer Hoonakker heeft gegenover het Nederlands Verbond van Vakver enigingen groot voorstander van gratis kinderbewaarplaatsen al la ten doorschemeren dat hij met het Centraal Orgaan Ziekenhuistarieven in discussie wil gaan over het effect van de crèche-exploitatie op de verpleeg- tarieven. Zijn uitgangspunt daarbij is: „de opleiding van een verpleegster kost ons zo'n zes- tot zevenduizend gulden per jaar. Zouden we er dan niet nog ->ens duizend gulden mogen bijleggen om ze voor het ziekenhuis te behouden?" De heer Hoonakker vraagt zich bo vendien af: „In hoeverre wij uitgaven mogen doen die mensen van de dood redden, waardoor een bijdrage gele verd kan worden aan hun levensgeluk en dat van hun gezin, maar die zuiver economisch gezien misschien onverant woord zijn. Waar ligt de grens", zo vraagt de heer Hoonakker zich af. „Kunnen we voor volksgezondheid zui ver economische motieven aanleggen? Wat is het leven van een individu waard? Kun je dat meten?" Wat hij bedoelt maakt hij duidelijk met een praktisch voorbeeld: „wij hebben hier een nierdialyseafdeling. Mensen die daarop zijn aangewezen komen twee keer in de week hun nie ren laten spoelen. De kosten zijn 650 tot 700 gulden per keer. Relatief ma ken er natuurlijk maar weinig patiën ten gebruik van. En doordat die afde ling zo arbeidsintensief is, wordt het vreselijk duur." De vraag die de heer Hoonakker zich stelt is dan: „moeten we nu zeg gen dat we voor die weinigen de ge meenschap niet mogen belasten? Ik ben econoom en heb de taak zo effi ciënt en verantwoord mogelijk een zie kenhuis te laten draaien. Soms voel ik me dan ook een kleine zakenman, want ik moet altijd het een tegen het ander in het financiële vlak afwegen. Maar ik ben ook vader en stel me al tijd in de plaats van ouders die hun kind in leven willen houden. Daar heb ben we toch alles voor over. Onze medische staf wilde er een zesde cou veuse bij hebben waarvan de kosten op zes mille lagen met de kans dat hij misschien weinig gebruikt werd. Ik heb er wel even over geaarzeld, maar tenslotte heb ik ja gezegd. Ik was als een kind zo blij dat ik die couveuse snel per auto had laten aanvoeren, want direct daarop werd er hier een drieling geboren. Nu liggen dergelijke kosten wel iets anders dan die extra- kosten van een crèche, maar voor mij liggen ze in hetzelfde denkpatroon. Ze zijn een onderdeel van het medische kostenbestand." Overigens heeft men in Amsterdam de ervaring dat daar voornamelijk niet-gehuwde vrouwen met kinderen belangstelling voor het werken in zie kenhuizen hebben. „Voor gehuwde vrouwen ligt het", zo zei economisch directeur Hoonakker, „wat moeilijker. Er zijn maar weinig mensen voor te vinden om regelmatige diensten in een ziekenhuis mee te draaien. Daar hoort ook nachtwerk bij en daar heb ben de mannen van deze vrouwen doorgaans een hekel aan." LEIDEN De sgamenwerkende orga nisaties van detaillisten in gasapparaten (Stichting Sogas) en de Vereniging van Handelaren in Verwarmings- en Huishou- delke apparaten (V.H.V.H.) zijn van me ning dat eventuele nieuwe regeringskredie ten voor betere doeleinden gebruikt kun nen worden dan voor het uitstel van exe cutie van de haardenfabriek Becking. Beckers en Bongers, wanneer er geen ze kerheid bestaat over de bekwaamheid van de staf en de absolute bereidheid om met modellen met vaste prijzen te komen en die prijzen te beschermen. De besturen van beide organisaties heb ben dit minister Nelissen schriftelijk als hun mening kenbaar gemaakt. „De ervaring heeft ons geleerd", aldus de brief, „dat fabrikanten van verwarmings apparaten, die het principe van handha ving van de door hen gestelde brutoprijzen verwaarlozen, de gunst van de detailhandel verspelen. Door onderverkoop verkrijgen deze fabrikanten een overcapaciteit, waar door zij zich later verleiden tot steeds meer „bijzondere aanbiedingen" beneden de kostprijs. Een detaillist heeft weinig belangstelling voor het lopen van risico's bij de bestelling van merken en typen, waarvan hij weet dat het gevaar bestaat dat deze binnen de kortste tijd als „speciale aanbieding" en dan liefst bij dumpzaken op de markt ko men, zonder creditering van de detaillist installateur, aldus de brief waarin wordt gesteld dat „Beckers en Bocal" op dat ge bied een naam heeft gekregen die de nor male afzet niet bevordert. DEN HAAG. B. en W. van Den Haag willen via voorbereidingsbesluiten de mo gelijkheid scheppen om spoedig bouwver gunningen af te geven voor het Nervi- project en voor een winkelcentrum in de Haagse wijk Mariahoeve, twee projecten die door de Exploitatiemaatschappij Sche- veningen N.V. (EMS) zouden worden ge bouwd. Over beide projecten is al ruim 13 jaar door gemeente en EMS onderhan deld. De EMS had. zo had het gemeente bestuur van Den Haag enkele maanden geleden gesteld, uiterlijk op 4 mei begon nen moeten zijn met de bouw van het win kelcentrum. Nu dit niet gebeurd is, hebben B. en W„ zoals in het ultimatum gesteld was, hun vrijheid van handelen hernomen en zul len zij met andere gegadigden overleg ple gen over de mogelijkheid van realisering van het winkelcentrum. De EMS onderhandelt over verkoop van het aan Spui en Schedeldoekshaven ge plande Nervi-project met het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Het gemeente bestuur heeft ook voor de bouw van dit project aan de EMS eisen gesteld: binnen één jaar na principiële overeenstemming inzake de grondtranstacties zou de EMS met de bouw moeten zijn begonnen. De gemeenteraad van Den Haag zal maandag 11 mei beslissen over het voor stel van B. en W. om de twee voorberei- Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk per post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip. Argentinië: ms „Alcor" (12-5); Australië: ms „Tamerlane' (11-'); Brazilië: ms „Alcor" (12-5); Canada: ms „Hope Isle" (13-5); Chili: ms „Jytte Skou" (12-5); Indonesië: ms Düs- seldorf" (11-5); Ned. Antillen en Suriname: ms „Neptunus" (11-5); Verenigde Staten: ms „Atlantic Cognac" (11-5); ss „Mormac- sky" (13-5) en ms „Atlanaic Champagne" (15-5); Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika: ms „Montaigle" (11-5). De omzet in Wall Street was 8.930.000 aandelen. Dow Jones- effjers: industrie 717.73 5.34), «poren 154.34 0.56), nutsbe drijven 106.08 0.23). Avond- verkeer: AKZO (86.20), Hoogovens (101.00), Kon. Olie 121.50 (122.20). Philips 60.60—60.80 61.00), Unilever 88.00—88.30. (88.40 ed), KLM (126.00). Santa Fê Ind. Can. Pacific Illinois Cent. Penns. Centr. South. Pac. Union Pac. Allied Chem. Am. Can A.C.F. Ind Am Smelting Am. T a T. Am Brand Anaconda Beth Steel Boeing Chrysler City Bank Cons. Edison Dougl. Alrcr. Dup.de Nem. Eastm. Kodak Gen Electr Gen. Motors Goodyear T, gisteren 23 y2 55 24 18)4 30)4 34)4 19)4 3914 43)4 2 r 47)4 33)4 26)4 26)4 19)4 23)4 63)4 26)4 16)4 112«4 70 70)4 68)4 23)a nedeü 23)4 55 23)4 18)4 30)4 34)4 19 40)4 43 28)4 47)4 34)4 26*4 26)4 19)4 231, 63)4 25), 1614 111)4 69 69)4 67 23)4 Am. Motor» Int. Har». Int. Nickel Int. T. a. 1. Kennecott Radio Corp. Republic St. Royal Dutch Sears Roeb. Shell Oil Soc. Vacum Stand Br. Stand. Oil N.J Studebaker Texaco Un. Aircraft Un. Corp. Un. Fruit Us. Rubber Us. Steel Westlngh. Woolworth Ford K.L.M. gisteren 8 25 41)4 45)4 48)4 23)4 32 33 59)4 38)4 42)4 44)4 53)4 ex 43 25)4 3014 9)4 32)4 15)4 34)4 66)4 29)4 42)4 341, 24)4 41)4 44 47)4 24)4 32(4 33)4 58)4 37)4 421, 45», 53 42)4 2554 30 9)4 32 16)4 35 66 2934 42)4 33)4 ARNHEM Hoewel de algemene economische toestand in de twee voor naamste marktgebieden, west-Europa en de V.S., thans enige reden tot zorg geeft, verwacht AKZO N.V. in 1970 een groei van de omzet der bedrij ven met ruim 10 percent te behalenlos van de acquisities). De te ver wachten kostenontwikkeling met name in de sector der arbeidskosten, maakt het nog onzeker of de winststijging gelijke tred zal houden met de toeneming van de omzet, aldus het vandaag verschenen jaarverslag. „Het is nog te vroeg om uitspraken over 1970 te doen", zo werd meegedeeld op een persconferentie, „maar we verwach ten dit jaar een ongeveer gelijke winst als over 1969 te behalen. Op langere ter mijn zijn wij beslist optimistisch over de winstgroei. De voordelen van de fusie zul len pas over enkele jaren merkbaar wor den". De wereldmarkt voor textielgarens- en weefsels vertoont een zekere mate van afzwakking, maar in de tweede helft van dit jaar wordt een opleving verwacht. Door het slechte weer van de afgelopen maanden is de groei van de afdeling coatings iets achtergebleven, maar Akzo verwacht hier dit jaar toch een bevre digend resultaat. In de chemiesector wordt een verdergaande groei verwacht. Het ligt niet in het voornemen in 1970 in een of andere vorm een beroep te doen op de kapitaalmarkt. In 1970 zullen de investeringen ca. 900 min bedragen (1969: bijna ƒ700 min). AKZO heeft in 1969 een omzet behaald van 6,4 miljard wat t.o.v. 1968 (toen AKU en KZO nog niet waren gefuseerd) een stijging betekent van 21 percent. Het bedrijfsresultaat steeg van ƒ692 min tot 801 min en de nettowinst van 247 min tot 308 min, een groei van 24,7 percent. Zoals bekend wordt een dividend voor gesteld van 4 per aandeel van 20. Per 31 december 1969 waren 100.300 perso neelsleden bij AKZO in dienst, van wie 34.600 in Nederland. Het totale researchbudget van de AKZO groep benadert de 200 min; 5300 per sonen zijn in de research werkzaam. De raad van bestuur acht dit een voldoende basis voor toekomstige procesverbetering en vernieuwing van het produktenpakket. De groep is werkzaam op een aantal terreinen die interessante groeiperspectie ven bieden. De geschatte jaarlijkse groei van de wereldmarkt in de jaren 1970 t.m. 1979 bedraagt voor kunststoffen 15 per cent, voor kosmetica 13 percent, voor syn thetische vezels 10 percent en voor far maceutische produkten eveneens 10 per cent. In het verleden heeft de groep be wezen tenminste even snel en in de meeste gevallen sneller dan de totale markt te kunnen groeien en er is volgens de raad van bestuur geen reden om aan te nemen dat dit in de toekomst Einders zal gaan. In de jaren 1961 t.m. 1969 steeg de gezamenlijke omzet van AKU en KZO met gemiddeld 14,8 percent per jaar. De gezamenlijke nettowinst vertoonde een ge middelde toeneming met 17,1 percent en de winst per aandeel met 10,6 percent. Een hoge mate van flexibiliteit en een sterke gerichtheid op nieuwigheden zullen bijdragen tot een regelmatige groei. Tot de winststijging in 1969 hebben in het bijzonder bijgedragen de activiteiten op het gebied van chemische vezels, zout winning en de fabricage van chemische en farmaceutische produkten. In de sec tor consumentenprodukten stond de winst onder druk ten gevolge van de gestegen grondstof prijzen en van overheidsingrij pen gericht op prijsbeheersing. Als producente van chemische vezels, neemt de AKZOgroep met een jaarcapa citeit van 740.000 ton in de wereld dê tweede plaats in. Met capaciteitsuitbrei dingen wordt ernaar gestreefd deze be langrijke positie op de wereldmarkt te versterken, aldus het jaarverslag. De acti viteiten op het gebied der „nonwovens" komen op gang. In 1970 verwacht AKZO een synthetisch spinvlies voor getufte ta pijten op de markt te kunnen brengen. De zoutproduktie van de AKZObedrij- ven in Nederland, te Hengelo en Delfzijl, is in 1969 toegenomen tot 2,71 min ton. Deze stijging houdt verband met de sterke toeneming van het zoutverbruik in de che mische industrie en voor gladheidsbestrij- ding. In verband hiermee wordt in het najaar 1970 in Hengelo een additionele vacuüm-zoutfabriek in bedrijf gesteld; deze zal met een capaciteit van 1 min ton zout per jaar een der grootste in de wereld zijn. De coatingsdivisie heeft zich in 1969 tot een van de belangrijkste verf- en lak- producenten in Europa ontwikkeld. De af zet van verven en lakken is belangrijk gestegen. De orale anti-conceptiva hebben het meest tot de omzetgroei van de famaceu- tische divisie der AKZOgroep bijgedra gen. 12 percent van de omzet van deze divisie betreft „de pil". „Het in opspraak raken van de pil heeft wel enig effect ge had. Er is een zekere aarzeling onder het publiek merkbaar, die ons ook treft. Maar in de loop van dit jaar hopen wij met een nieuwe ontwikkeling op dit ge bied te komen", aldus werd op een pers conferentie gezegd. Tevens werd meegedeeld" dat de vlees- warenbedrijven van AKZO gijn overge dragen aan Unilever, omdat de vleessector een rem vormde op de ontwikkeling van het concern. Per 1 juni zal deze afstoting zijn voltooid. Unilever zal AKZO voor deze transactie contant betalen. De grootte van het bedrag wil men geheim houden. UTRECHT Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen beschuldigt het be stuur van de Landelijke Huisartsenver. eniging ervan, dezelfde praktijken te han teren als „de eerste de beste sjacheraar" om de prij zenbeschikking te ontduiken en om processen-verbaal van de Economische Controledienst te voorkomen. Het bestuur van de LHV heeft de leden volgens het NW geadviseerd, de tarieven stiekem op te schroeven. In een persoon lijke en vertrouwelijke brief aan alle leden zou dringend zijn verzocht, in rekeningen aan particuliere patiënten geen data van behandeling meer te noemen en geen split sing te geven in consulten en visites, maar te volstaan met „globale omschrijvingen". Daardoor zou het onmogelijk worden te controleren of is afgeweken van de tarie ven die vorig jaar bij het uitvaardigen van de tweede prij zenbeschikking golden. Het LHV-bestuur zou op minder gespe cificeerde nota's hebben aangedrongen „om in de naaste toekomst de mogelijk heid uit te sluiten, dat de Economische Controledienst verder misbruik maakt van nota's die door de patiënten te goeder trouw aan hun verzekeringsmaatschap pij worden doorgezonden". In de brief wordt speciale aandacht gevraagd voor rekeningen die op maar één consult of visite betrekking hebben. Daarin zouden duidelijk de aan de patiënt bestede tijd, moeite en zorg moeten worden aangegeven met de daaraan verbonden werkzaamhe den en kosten, terwijl dergelijke nota's „eventueel kunnen worden opgeschort". In een variant op een recente uitspraak van prof. Hattinga Verschure over de spe cialisten stelt het NVV, dat de maatschap pelijke ethiek van een aantal huisartsen sterk is achtergebleven bij de medische ethiek. De woordvoerder van de Landelijke Huisartsen Vereniging, dokter C. Z. Salo- mé, verklaarde desgevraagd, dat hij nog geen kennis had genomen van de NW- publikatie. Verontwaardigd toonde hij zich over de aanduiding „sjacheraar". Het LHV- bestuur zal zich nader over de publikatie in het NW-orgaan „De Vakbeweging" beraden. Als voorlopig commentaar verklaarde dokter Salomé. dat het juist de vakbewe ging is die bezig is de relatie tussen pa tiënt en arts te ondermijnen. De prijzen- beschikking van vorig jaar kwam tot stand door pressie vanuit de vakbeweging. Dok- ter Salomé noemde dat een politieke ma noeuvre: een methode om de vakbeweging een macht te geven over een andere groep. Overigens heeft het LHV-bestuur geen advies aan zijn leden gegeven. In de brief werden alleen enkele overwegingen ge noemd om de Economische Controlediens pressiemogelijkheden te onthouden. Geble ken is namelijk, dat de ECD sommige pa tiënten onder bedreiging bepaalde verkla ringen laat Eifleggen op grond van de door de arts ingediende declaraties, waarmee tegen de wil van de patiënt de vertrou wensrelatie met de arts wordt verknoeid. Daarom werd in de brief in overweging gegeven de declaraties zodanig te formu- leren, dat de patiënten niet in moeilijk heden kunnen komen in hun contact met functionarissen van de ECD, aldus dokter Salomé. Artemis pass. 8 Kreta n. Alexandrië. Bintang 8 te Hamburg. Chiriqui 8 dw. Quessant n. Gothenburg. Cofng-okust pass. 8 Dakar n. Lagos. Geestland 8 dw. Landsend n. Barbados. Hollands Duin 7 v. Newcastle n. Singapore. Kaap Hoorn 8 v. Eastham n. Rotterdam. Kalydon 8 te Piraeus. Kloosterkerk 8 te Marseille. Lelykerk pass. 8 Gibraltar n. Antwerpen. Merseylloyd 8 v. Antwerpen n. Hamburg. Mississippilloyd 8 te Cristobal. Nieuw Amsterdam 8 te St. Maarten. Patro 8 v. Banias n. La Spezia. Radja 8 ten anker Doha. Rotte 8 te Barranquilla. Schielloyd 8 v. Penang n. Casablanca. Stad Den Haag 9 te Constanza verw. Straat Fiji 10 te Kobe verw. Straat Florida 9 te Yokohama verw. Straat Van Diemen 8 v. Hongkong n. Port Swet- tenham. Viana 8 v. Malmö n. Rotterdam. AMSTERDAM De N.V. Centrale Sui ker Maatschappij verwacht, dat de resul taten over 1970 niettegenstaande de stijgende kosten bevredigend zullen uit vallen en dat het huidige dividend (22 pet) kan worden gehandhaafd. Dit deelde een der directeuren, dr. ir. J. J. Eshuis, gis teren op de aandeelhoudersvergadering mee. Dr. Eshuis verklaarde in antwoord op vragen van aandeelhouders, dat over het algemeen in tropische landen de produk- tiekosten van suikerriet niet lager zijn dan in Nederland. Wel is volgens hem de hoe veelheid goede grond voor de verbouw van rietsuiker in de wereld slechts be perkt. De wereldprijs van rietsuiker van veertig cent is zijns inziens nog geen maat staf, omdat ieder land er zijn eigen regime op na houdt. De jaarlijkse produktie in de wereld van rietsuiker is zeventig miljoen ton. „En dat maakt de markt zo labiel, aangezien één land geen enkele invloed op de wereldprijs kan uitoefenen", aldus dr. Eshuis. In dit verband stelde hij nog eens na drukkelijk, dat een grote suikeroogst niet eens gunstig voor de CSM behoeft te zijn. Hij zei dat er geen parallel bestaat tussen de opbrengst van de oogst en de resultaten van de CSM. Ook het vorig jaar is uit Suriname een hoeveelheid suikerriet in Nederland ge ïmporteerd, die door de gezamenlijke Ne derlandse suikerindustrie is verwerkt. „Als een soort van ontwikkelingshulp betaalt de EEG-boer deze importen", meende dr. Eshuis. „Maar de kwestie is nog niet op gelost. In ieder geval bestaat er voor dit jaar geen probleem, omdat Suriname een misoogst heeft gehad". Onlangs is een samengaan met de Han delsvereniging Amsterdam ter sprake ge weest, maar dit bood uitgezonderd voor de afdeling sucrochemie weienig per spectieven, zo zei dr. Eshuis. Op het ogen blik zijn onder meer besprekingen gaande met Coebergh's Verenigde Distilleerderijen N.V. en de N.V. Heinekens Bierbrouwerij Maatschappij. „Maar hierover kunnen nog geen nadere mededelingen worden gedaan", aldus dr. Eshuis. Het voorstel tot (statutenwijziging (onder meer verhoging van het maatschappelijk kapitaal tot vijftig miljoen gulden en het Voor de prijs van 1 week (ƒ1.13) ontvangt u: of U hoeft geen postzegel te plakken. Dat doen wij voor u. Ondergetekende wenst een proefabonnement van 3 weken voer 1.13 op: ABC, NAAM M H ...a...,. M m ADRES H WOONPLAATS t ..m*..*M Deze aanbieding geldt niet voor abonnees van onze bladen. m e-e vervangen van coupures van 300,- door coupures van 100,-) kon niet in stem ming worden gebracht, omdat het benodig de quorum niet in vergadering aanwezig was. Op 25 mei wordt ten kantore van de vennootschap een nieuwe vergadering be legd, waar tot statutenwijziging zal worden besloten bij een meerderheid van drievier de van het aan Lal aanwezigen. Bij acclamatie werden twee commissa rissen, ir. C. Staf en mr. P. J. van Omme ren, die periodiek moesten aftreden, her kozen.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 10