Stromen cadeaus voor Feijenoord ETAPPEWINNAAR Fedor den Hertog door een geweldige solo favoriet in Olympia's ronde Henk Snoeks naar EDO Nederland na eerste dag gelijk met Griekenland Trainer Rab lonkt naar puntenverdeling Ajax kan op Schoonenberg het landskampioenschap behalen Terug van weggeweest Na zege Hordijk om Daviscupstrijd Wagtmans uit de Vuelta Olympia-cijfers Koppie onder De Vroet vraagt protest KNVB Sijbrands greep weer damtitel c 1970 M E 1 ZATERDAG Krachttoer Twijfelend Desillusie Flamingo's—Punch DOOR DICK BRUYNESTEYN C H I R S R A C K (Van onze sportredactie) ROTTERDAM. Feijenoord leeft nog steeds in een roes. Trouwens, het zou onmogelijk zijn eraan te ontko men. Om de haverklap worden spe lers, trainers, managers en het admi nistratieve personeel in het stadion ge confronteerd met het feit dat Feije noord een grandioze prestatie in Mi laan heeft verricht. Er komen berichten in de kuip bin nen van firma's, die Feijenoord via een cadeau willen laten blijken, hoe zeer men de prestatie bewondert. De spelers zullen vele presenten ontvan gen: van automatische wasmachines via koelkasten tot taarten toe. Het houdt niet op. Ook de stroom tele grammen en de reeks telefoontjes niet. Administrateur Phida Wolff jr.: „Er zijn vandaag al zo'n vierhonderd telegrammen binnengekomen. Van het koninklijk huis tot wildvreemde mensen toe. Supporters van ons, ook uit China, Hong Kong, Oeganda. Feli citaties van clubs. Ik doe een greep: Benfica, AC Milan en uiteraard Ajax. Het lijkt wel of we plotseling wereld beroemd zijn geworden. Het kan niet op". Het kan niet op. Dat zegt ook sta diondirecteur Frits de Kimpe. Terwijl zijn dochtertje in zijn kantoor de Europa Cup oppoetst („wat is hij mooi, pappa"), zegt De Kimpe: „We gaan er zondag een feest van ma ken. Het muziekkorps van Ahoy komt. Het heeft het zelf gevraagd. En dat, terwijl het uit principiële redenen eigenlijk niet op zondag wil spelen. Maar ons huisorkest zo mag ik ze wel noemen is er bij. Ze spelen van kwart over één tot kwart voor twee. Dan gaat de huldiging beginnen. Uiteraard een ereronde met de Cup. En dan nog wat verrassingen. Tegen stander Holland Sport doet er ook aan mee. Het wil ook ons elftal huldigen". Zondag Holland Sport in de kuip. Dus trainden de Feijenoorders giste ren normaal. Alsof Milaan niet ge weest was. Hoeweluiteraard had ook het elftal het nog over de onver getelijke dagen. Theo Laseroms: „Ik ben een ontzettend nuchtere jongen. Maar zoiets, die imponerende intocht, greep mij geweldig aan. Ik geef het eerlijk toe, na die huldiging op het bal kon van het stadhuis liepen de tranen over m'n wangen. Al die dolgelukkige mensen. Grandioos, dit zal ik mijn hele leven niet vergeten". Alle Feijenoorders uit Milaan, die in de kleedkamer spontaan gefeliciteerd werden door thuisblijver Ruud Geels, praatten dezelfde taal. Theo Laseroms weer: „Toen ik 's avonds thuiskwam, had de buurt bij ons alles versierd. Een ereboog, feestverlichting, bloe men, vlaggen, honderden mensen. Meteen was ik weer ontroerd. Werke lijk, op zulke momenten ga je pas goed beseffen wat je voor je suppor ters betekent". Uit de droomwereld, naar de zake lijke kant van het feit dat Feijenoord nu de sterkste club van Europa is. Ma nager Brox: „Prompt krijgen we nu talloze aanbiedingen voor wedstrijden. Er is er één bij van een toernee door Brazilië. Maar we moeten die uitnodi gingen nog allemaal eens rustig bekij ken. Je kunt niet onmiddellijk zeggen: we doen het. Je moet met zoveel be langen rekening houden". Minister-president De Jong en mi nister Klompé zullen vanmiddag om half vijf spelers en bestuur van Feije noord op het „Catshuis" in Den Haag ontvangen. (Van onze sportredactie) HAARLEM. De nieuwe trainer van EDO, Henk Snoeks, is geen onbekende in het betaalde voetbal. De IJmuidenaar, die 21 jaar voor Stormvogels voetbalde, waar van drie jaar van 1954 tot 1957 als semi-prof, werd in 1966 aangetrokken als adviseur van Telstar. De Velser club zat toen in moeilijkheden met zijn Roemeense traiper Gaspar. Henk Snoeks smeedde als trainer van Hillegom die ploeg tot zo'n eenheid, dat men regelrecht van de derde naar de eer ste klas doorstoomde. Hij vertrok bij Hil legom, omdat het succes de spelers naar het hoofd was gestegen. Sinds enkele ja ren heeft hij de technische leiding bij Rip- perda. Hij voerde deze Haarlemse club van de derde naar de tweede klas. Snoeks maakt dit seizoen eerst af bij Ripperda. Daarna kan hij wellicht nog één wedstrijd van EDO als coach meemaken. Het lag aanvankelijk in de bedoeling van Snoeks om aan het einde van dit sei zoen voor één jaar met het coachen te stoppen. Hij is tenslotte gezwicht voor het aantrekkelijke contract dat EDO bood. Snoeks: „Ik wou het eerst helemaal niet accepteren. Ik zie EDO niet als een uitda ging. Als dat het geval was dan zou ik van een, volkomen verkeerde uitgangsstelling uitgaan. Wel zie ik het werk als zodanig als een uitdaging. Ik zal mij eerst moeten oriënteren. Ik hoop uiteraard dat ik iets zal bereiken met EDO. Slechter dan nu kan het in ieder geval niet". VOETBAL. De Westduitse international Jupp Heynckes heeft een contract getekend bij landskampioen Borusia Mönchen Glad- bach. Heynckes, die 25 jaar is, speelde af gelopen seizoen bij Hannover '96. rmnnnnnnnnnnnnnnnnnfuinnnnnnnnfinnnnniueraag wegens regen unuei uruiseii wuiucu. rjuinnnnfinnnnnnnnnnnruinnnnnnnnnri ATHENE Na de eerste dag van de wedstrjjd Griekenland-Nederland in de eerste ronde van het tennistoernooi om de Daviscup (Europese zone) is de stand 1-1. Nederland nam 'n 1-0 voorsprong door Jan Hordjjk. Hij versloeg zijn Griekse tegen stander Gravrilides in vier sets 6-4, 6-8, 6-1 en 6-1. De Grieken kwamen echter ge lijk omdat Peter Soeters zijn meerdere moest erkennen in Kalogeropoulos 7-5, 8-6, 6-2. Vandaag wordt de wedstrijd voortgezet. Oostenrijk heeft in de Davisbekerwed- strijd tegen Groot-Brittannië, die in Edin- burg wordt gespeeld, verrassend de leiding genomen. In het eerste enkelspel versloeg Peter Pokorny de Brit John Clifton in vier sets: 6-1, 4-6, 8-6, 6-1. De partij moest don derdag wegens regen onderbroken worden. Pokorny had 29 minuten nodig om de vier de set tot winst te brengen. West-Duitsland, dat in de eerste ronde tegen Denemarken speelt, kon in Bad Hom burg met 2-1 de leiding nemen dankzij een overwinning in het dubbelspel. Christian Kuhnke en Ingo Buding had den weinig moeite met het paar Carl-Ed- ward Hedelund-Jörgen Ulrich: 6-1, 6-1, 6-4. De overige resultaten van gisteren waren: Groep A: Teheran: Iran-Roemenië 0-3. Tweede enkelspel: Hossein Akhbari (Iran)- Ion Tiriac (Roem.) 0-6, 1-6, 4-6. Dubbel spel: Taghi en Hossein Akhbari-Nastase- Tiriac 3-6, 6-3, 3-6, 3-6. Maribor: Joegoslavië-Polen 2-1. Tweede enkelspel: Zeljko Franulovic (Z.sl.)-Wies- law Gasiorek (Polen) 4-6, 6-2, 2-6, 6-3, 6-2. Franulovic-Spear-Nowicki-Vybarczyk 4-6, 6-3, 3-6, 6-1, 4-6. Stockholm: Zwaden-Spanje 0-2. Ove Bengtsson-Manuel Orantes 5-7, 4-6, 4-6. Jan Erik Ludquist-Manuel Santana 2-6, 4-6, 6-4, 0-6. ïstanboel: Turkije-Bulgarije 0-3. Aydin- Yakmarov 2-6, 1-6, 0-6. Gursoy-Velev 4-6, 16-4, 2-6, 0-6. Groep B: Cairo: Egypte-Noorwegen 2-0. Moataz Sombol-Frithof Prydz 6-3, 6-1, 6-4. 1 Ali el Dawawi-John Ross 6-1, 6-2, 6-3. (Van onze sportredactie) BLADEL Glunderend, wellicht nog trotser dan winnaar Jans Vlot, paradeerde Amstel-ploegleider Herman Krott, giste ren door Bladel, finishplaats in de eerste rit van Olympia's nationale wielerronde. „Jongens, de eerste klap is een daalder waard," had hij zijn coureurs voor de aanvang van de omloop ingeprent. Die eerste klap hoefde voor de gemoedelijke Amsterdammer niet op de individuele prestaties van zijn renners te slaan. „Nee, ik had gepland dat wij in deze eerste rit zeker de eerste plaats in het ploegenklassement moesten pakken. Wie daarvoor zouden zorgen, maakte mij niets uit. Als er maar drie man van ons voorin zouden zitten," lichtte hij welwil lend toe. De orders van de baas werden door de favoriete ploeg stipt uitgevoerd. Op het moment dat een kopgroep van zeven man Bladel in zicht kreeg, was Amstel daarin vertegenwoordigd door drie coureurs: Jans en Wicher Vlot en Fedor den Her tog. Met nog drie kilometer te rijden en de zekerheid dat het ploegenklassement Amstel niet meer kon ontgaan (het pelo ton volgde op vijftig seconden) demareer- de Jans Vlot om met een eerste plaats in de persoonlijke rangschikking het suc ces van het bier-merk te completeren. „Wij moesten die laatste kilometers om beurten wegsprinten, want Peter van der Kruijs wilde geen kopwerk doen en hij was voor ons de gevaarlijkste man," al dus de 21-jarige technisch-tekenaar, die zich op het laatste stuk zeker wist van de steun van zijn twee jaar oudere broer Wicher en ploeggenoot Fedor den Hertog. Den Hertog, als op een na laatste man van het kopgroepje over de streep ge gaan, hoefde zich in de eindsprint niet meer in te spannen om de volkomen ver diende prestatieprijs op zak te kunnen steken. De krachttoer, noodzakelijk voor het behalen van deze onderscheiding, had de 24-jarige Ermeloër reeds eerder tus sen de Brabantse dorpjes Moergestel en Diessgn verricht. Over een afstand van nog geen tien kilometer presteerde hij het om een gat van 55 seconden tussen het peloton en de kopgroep, waarin toen be halve de gebroeders Vlot, Schür, Kuiper, Van der Kruijs en de Noor Andresen za ten, te overbruggen. Even weer schitterde de ster van Den Hertog. Even liet hij zien dat hij nog steeds bij de allergrootsten behoort. De wieler-insiders die aan het begin van het seizoen aan de kracht van de Gelderse coureur hadden getwijfeld, werden over tuigd. Den Hertog zelf was na afloop, zo als altijd, de rust zelve. „Och, wij moes ten voor het ploegenklassement rijden en daar waren drie Amstel-rijders in de kop groep voor nodig," verklaarde hij. Daar om was hij maar eventjes alleen uit de hoofdgroep gesprongen en daarom had hij zich niet meer ingespannen toen hij de zes leiders eenmaal bereikt had. Door zijn sprong werd Den Hartog, die dit seizoen reeds een vijfde plaats in het Circuit des Mines en een overwinning in de Luxemburgse grand prix Bel Air op zijn erelijst bijschreef, op slag de grote favoriet van deze ronde van Nederland. Natuurlijk was de eeuwig twijfelende Den Hertog het daar niet helemaal mee eens: „Als het mooi weer blijft, kan ik voorin eindigen, maar komt er deze week regen dan knap ik zeker weer af. Ik ben nog steeds niet in goede conditie. Na de ronde van Algerije, waar ik ziek uitkwam, ben ik eigenlijk nog geen enkele keer he lemaal in orde geweest." Door de sterke start van gisteren zijn de papieren van Amstel voor de komen de dagen nog beter komen te liggen. Van wie het grote tegenspel moet komen, werd in de eerste rit, die tot de ontsnapping van de zes koplopers (na 108 kilometer) een vlak verloop kende, nog niet hele maal duidelijk. Wel kwam op de eerste dag al onwrikbaar vast te staan dat het in ieder geval een Nederlands onderonsje wordt. Van de buitenlanders (Italianen., Westduitsers, Noren en Engelsen) plaats te alleen de Noor T. Andresen (vijfde) zich bij de eerste twintig. Een complete afgang werd het eerste optreden van de Westduitsers. Al na vijf tien kilometer, startplaats Amsterdam was nog maar net verlaten, was het Duitse team al met vijf man vertegen woordigd in de eerste groep die los gere den werd. Bij Vianen kwam daar Leit- ner als zesde en laatste man bij. Met een 77ste plaats op ruim 24 minuten van de winnaar eindigde Schönell tenslotte als beste Duitser. Leitner, een coureur die zonder meer tot de Duitse top gere kend moet worden, stond aan de finish wat ongelovig met de ogen te knipperen. „Wat beginnen die jongens hier toch hard Dat zijn wij niet gewend. Zit je hier niet van het begin af vooraan, dan word je er onherroepelijk afgereden. Het is voor ons niet te doen." Zijn verslagen ploeg genoten konden niets anders doen dan moedeloos ja-knikken. „Ik was niet ver rast door het hoge tempo. Het is de derde maal dat ik in Nederland rijd, dus wist ik wat mij te wachten stond. Ik heb dan ook geen enkele hoop op een hoge plaats gekoesterd. Voor mij was deze ronde van het begin af aan een training," aldus ploegmakker Schönell. „Ja, het is nu slechts een oefening geworden, laten we hopen dat er nog wat Duitsers bij zijn als de karavaan donderdag Amsterdam bereikt", vulde een roetzwarte Knab aan. Van de deelnemende coureurs uit Haar lem en omgeving moest alleen Ron Bak ker zich met een klassering tussen de falende buitenlanders tevreden stellen. Met een achterstand van ruim negentien minuten is hij in de resterende ritten tot knechtenwerk gedoemd. Het kon de gedes illusioneerde Bakker, die vandaag zjjn negentiende verjaardag viert, allemaal weinig schelen. „Ik weet niet wat er met mij aan de hand is. Ik train voldoende en toch wordt ik er gewoon afgereden' aldus Bakker. THEO KLEIN (Van onze sportredactie) HAARLEM—IJMOND. Verreweg het belangrijkst en om verschillende rede nen ook het interessantst is de mor gen op Schoonenberg tc spelen competi tiewedstrijd tussen Telstar en Ajax. Bij een eventuele overwinning kunnen de Amsterdammers zich landskampioen noe men. Louter theoretiserend echter kan men stellen: dat als er ooit een kans op een gunstig resultaat voor de Velsenaren in het verschiet heeft gelegen, dit mor gen toch wel is. Het landskampioen schap is door de magistrale triomf van Feijenoord (waardoor Ajax volgend seizoen automatisch verzekerd is van deelname aan Europa Cup I) gedeva lueerd. Bovendien is het aardiger voor Ajax om de titel wat op te fleuren met een overwinning in eigen huis. Daarom bedenkt Telstar-trainer Rab ook: „Wij spelen op één punt. Als Ajax daar vrede mee heeft, ben ik dik tevreden. Wat mij betreft hadden ze al kampioen mogen zijn. Dat zou gunstiger zijn geweest. Wij hebben de punten hard nodig en daarom zullen wij ook tegen Ajax er uit probe ren te halen wat er in zit. Het publiek kan overigens op een mooie wedstrijd rekenen". Hughes wil morgen tegen NAC in Bre da orde op zaken stellen. „Als wij daar één punt pakken zijn wij veilig. Dat is ook erg belangrijk met het oog op de wedstrijd van donderdag tegen Feije noord. Als ons niets meer kan gebeuren, dan kunnen wij vrijuit spelen. Dat is ook voor het publiek want je kunt ervan overtuigd zijn dat er tegen Feijenoord geen kip meer bij kan aantrekkelij ker". De enige strohalm waar RCH zich nog aan vast kan klampen bestaat uit het feit dat ook de concurrentie met betrek king tot degradatie met de regelmaat van een klok verliest. Als morgen in het Heemsteedse Sportpark ook Willem n een te sterke opponent blijkt, dan zien de zaken er toch wel bijzonder somber uit. EDO staat morgen voor de moeilijke taak om zich te revancheren voor zjjn smadeloze 7-0 nederlaag tegen RBC. De Baronie is morgen in Haarlem de tegen stander. Bij Telstar is het meespelen van Cle ment nog onzeker. Hij heeft in de wed strijd tegen NEC zijn knie verdraaid. De (vermoedelijke) opstelling van de Velse naren Van der Meeren; De Vries, Zwaan, André, Verschoor; Theunissen, Kort, Van Egmond; Bond, Beek, Clement. Trainer Michels geeft zijn opstelling gewoontegetrouw niet voor zondag prijs. Hij brengt waarschijnlijk de volgende formatie binnen de lijnen. Bals; Suur- bier, Vasovic, Hulshoff, Krol; Rijnders, Mühren, Swart; Van Dijk, Cruijff, Kei zer. Ook Haarlem speelt in zijn beproefde opstelling. Paternotte; Wentink, Burgers, De Haan, Koopman; Peijs, Van Duffelen, Fransz; De Jong, Couperus, Boszhardt. NAC-trainer Canjels hoopt op een con tinuering van de stijgende lijn van de afgelopen wedstrijden. Canjels: „Er staat uiteraard niet veel meer op het spel voor ons. De jongens zullen echter zeker hard knokken voor de premie. Een opstelling kan ik nog niet geven. Ik heb enkele spelers met lichte blessures." Ook Willem li-trainer Van der Leek komt tot een gelijkluidende conclusie „Al staat er voor ons niet veel meer op het spel, toch krijgt RCH het erg moei lijk. Wij spelen tenslotte profvoetbal. De jongens willen graag geld verdienen en daarom willen ze winnen." Willem II: Bravenboer; Straatman, Cruijssen, Van den Oever, Stolzenbach; Roemgens, Van Riel, Laros; Hakkens, Deijkers, Timmer mans. Bij RCH voetbalt Dick Meijer se dert het seizoen 1962-1963 in het eerste van RCH actief zijn 250ste wedstrijd voor de Racing. De 27-jarige linksbuiten heeft in totaal 71 doelpunten gemaakt Hij wordt voor het begin van RCH Willem II gehuldigd. RCH: Bes; Driesen, Van Eijden, Van Doesselaar, Van Ram selaar; Neeskens, Smit, Koster; Kamoen, Van den Berg, Meijer. De opstelling van EDO is nog onbekend, Zeker opgesteld worden Amama, Nijssen, Breeuwer, Laan, Kroonsberg, Blum, Bos dijk en Van der Mey. Het elftal zal van daag worden gecompleteerd met enkele spelers uit het B-elftal. De Baronie: Lelieveld; Van Ginneken, Brouwers, Verschut, Van Iersel; Van Ier land, Brekelmans, Van Aarle; Maas, Saris Havermans. ADVERTENTTE BASKETBAL HEDENAVOND 20.45 UUR Kennemer Sporthal Jans Vlot gaat als winnaar van de eerste etappe over de eindstreep. Eerste etappe: 1. Jans Vlot (Amstel) 4.05,0 (met bon. 4.05,45); 2. Van der Kruys (TNA) 4.06,28 (met bon. 4.06,18); 3. Wicher Vlot (Amstel) z.t. (met bon. 4.06,23); 4. Schür (Ketting) 4.06,28; 5. T. Andresen (Noor); 6. Den Hertog (Amstel); 7. Kuiper (Ketting) allen z.t. als Schür; 8. Balk (Ketting) 4.07,16; 9. Nieuwkamp (Ketting); 10. Janbroers (Peu geot); 11. John Comelissen (Caballero); 12. Bravenboer (ATN); 13. Ger Harings (Felix); 14. Van Katwijk (Amstel); 15. Bertou (Peu geot); 28. Van der Valk (Bat); 29. Aldershof (Caballero); 32. Blom (Caballero); 37. Duyker (Peugeot) allen z.t. als Balk; 75. Bakker (Ca ballero) op 19 minuten. Ploegenklassement: 1. Amstel 12.18,56; 2. Ketting 12.20,12; 3. Tricot Noble-Acifit 12.21,0; 4. Noorwegen z.t.; 5. Engeland 12.21,48. (Van onze sportredactie) BLADEL. Was er in de ronde van Nederland een prijs voor de meest sen sationele coureur geweest, dan was die op de eerste dag zonder twijfel terecht gekomen bij de Utrechter Johnny Meij er. Nota bene op enkele kilometers van zijn woonplaats vloog hij uit de bocht en dook van een twee meter hoge brug met fiets en al de sloot in. Even ging de coureur kopje onder, maar behulp zame toeschouwers waren direct ter plaatse om hem uit het water te trek ken. Nat, maar ongebroken reed hij ver volgens toch nog naar een 22ste plaats. BURGOS. De Spanjaard Ramon Saez heeft vrijdag de vijftiende etappe van de ronde van Spanje, een rit over 134 km. van Valladolid naar Burgos, gewonnen. Hij versloeg in de eindsprint Jan Serpenti en de Belgen Ronsman en Reybroeck, die resp. tweede, derde en vierde werden. Rini Wagtmans moest wegens een weer knagen- I de knieblessure de strijd staken. Vijftiende etappe: 1. Saez (Sp.) 134 km. in 3.08.06; 2. Serpenti (Ned.) 3.08.16; 3. Ronsman (Belg.) 3.08.22; 4. Reybroeck (Belg.) 3.08.26; 5. Cuevas (Sp.); 6. Rosiers (Belg.); 7. Van Katwijk (Ned.); 8. De Bie (Belg.); 9. Schleck (Lux.); 10. Janssens (Belg.) allen z.t. Het algemeen klassement na 15 ritten: 1. Tamames (Spa) 72.59.59; 2. Ocana (Spa) 73.00.000; 3. M. Lasa (Spa) 73.00.08; 4. Van Springel (Belg.) z.t. 5. Santamarina (Spa) 73.00.10; J. Lasa (Spa) 73.00.15; 7. Manza- neque (Spa) 73.00.30; 9. Santisteban (Spa) 73.00.31; 10. Laburdette (Fra.) 73.00.32; 25. Pijnen (Ned.) 73.02.32; 32. Hiddinga (Ned.) 73.04.07; 34. Dolman (Ned.) 73.04.32; 56. Van der Vleuten (Ned.) 73.20.28; 63. Serpenti (Ned.) 73.31.19; 67. Van Katwijk (Ned.) 73.38.34; 71. Hoogerheide (Ned.) 73.59.00. De Italiaan Franco Bitossi heeft de twee de etappe van de ronde van Romandië, een rit over 129 kilometer van Ovronnaz naar Les Diablerets, gewonnen. Bitossi leg de de afstand af in 3.40,38. Joop Zoetemelk I eindigde in 3.40.48 als vierde achter San- I tambrogio (It.) en de Zwitser Spahn. I In het algemeen klassement is Silvano I Schiavon eerste voor Vianelli en Boifava. Zoetemelk bezet de elfde plaats met een I achterstand van ruim een minuut. (Van onze sportredactie) HILVERSUM. In een rapport aan I het bondsbestuur van de KNVB heeft amateurtrainer De Vroet gevraagd een protest in te dienen bij de UEFA. Een protest tegen het optreden van Spaanse profs, of semi-profs in het „amateurelf- tal" dat maandagavond de Europacup voor landenploegen veroverde in het ïta- 1 liaanse Forte dei Marmi. Nederland was de medekandidaat voor de beker maar ging in de tweede finale, de eerste eindigde na verlenging met 1-1, met 2-1 ten onder. Volgens De Vroet stonden in het Spaanse elftal zeker vijf spelers opgesteld, (Benito, Grande, Ortu- no, Quni en Garzon) die regelmatig tegen betaling voetbalarbeid voor hun club ver richten. De Vroet: „Ik denk niet dat het nu nog iets zal uithalen, maar voor het volgende amateurtoernooi kan dit protest zinvol zijn". HENGELO. Tony Sijbrands is onbe reikbaar geworden in het damtoernooi om het open kampioenschap van Neder land. Met nog één ronde te spelen heeft de Amsterdammer een voorsprong van drie punten op Hisard. Sijbrands speelde eerst donderdagavond remise tegen de Haitiaan Germain in een partij voor de achtste ronde. In de negende en voorlaat ste ronde rekende Sijbrands met Hisard af. Stand: 1. Sijbrands 16 pnt., 2. Hisard 13, 3. Roozenburg 12, 4. Baba Sy en Pip- pel 11, 6. De Ruiter, Sadiek en Edink 10. Dar WonBBDEM MOÉIL'JKE TWEEDE WELFT. MEUEESRR SMAKBLOOS Ik HOOR nsr OMR IS IK) OG BOST TERO& KOMT.. m£t OP 2aV oea oE oMfjoze- TI&JDOI-ZÉMD PIETÊCMAMMSJ EJKMTEBÜ& MAAS De TèkaieTjQers cTHac?&" DAARÖAAT IE. DAT OMBE- UJOOiODS MULS EWOMEM.' MtT-neu mam »S*PSM EM zdtJDE s MILLE <7TT* •ROST Bi'JPr SCkNU&o© OLWEER 'U LEE& PAMö PST BEZET Wordt ÉEM-MOL. MOOP '•"M Jk

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 11