Gerzon durft u achttien uur aan de lijn te houden PLAYTEX. Steek over naar Kierzon HOOGOVENS IJMUIDEN Hoogovens betaalt uw opleiding tot rangeerder rlcI medewerker(ster) "30e Cabeerne" n.v. I haarlemse diepdmkindustne JONGEMAN AFWASHULP (vrl.) SECRETARESSE MACHINE BANKWERKERS „De Centrale" N ...metdeze 18 Hour-panty die Playtex heeft gemaakt van het nieuwe opzienbarende materiaal Spanette nonwoven: ideaal corrigerend- zacht zacht zacht en koel koel koel van 'smorgens 8 tot 'snachts 2. Achttien achteloze uren in dunne kleren op een warme dag of het niets is. Panty met lang pijpje 55.- (M,L) en 58.- (XL) Step-in 45.- (M, L) en 48.- I.- (XL) M Bouw uw toekomst op staal! Hoogovens betaalt uw opleiding tot rangeerder. Uw theoretische opleiding krijgt u zes weken lang op de bedrijfsschool. Daarna komen de praktijklessen. Ze duren vier maanden. Leeftijd 21 tot 34 jaar. Salaris. Het aanvangssalaris bedraagt, indien 21 jaar 11.418,- per jaar (ofwel 219,- per week), 22 jaar 12.166,- per jaar (ofwel 234,- per week) 23 jaar en ouder 12.911,- per jaar (ofwel 248,- per week). Alle bedragen zijn bruto en inclusief ploegendiensttoeslag. Als u nevenstaande bon naar ons opstuurt, is dat de eerste stap naar een zekere toekomst. Ons adres is Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Wij nodigen u dan uit voor een persoonlijk gesprek over de vakopleiding tot rangeerder bij Hoogovens. LiuuHMMiiuuiHuuinniuiiuuiiuminmiiiuiil De shag waarbij een man zich man voelt. Eerlijke tabak, puur en pittig. Shag die je werkelijk proeft, elke keer als je opsteekt. Een lange draad, dus prettig draaien. En meer dan veertig sigaretten uit één pakje. Dat is Samson halfzwaar. Gewoon de lekkerste shag /1,45 Landgoed „BEECKESTEIN" Velsen Telefoon 0 2550 - 1 44 69 Wij vragen voor direct een VOOR ALGEMENE DIENST pn ppn 5-daagse werkweek Sollicitaties aan het bovenstaand adres. Makelaar J. J. A. STILLEBROER te Santpoort, zoekt op korte termijn een Geboden wordtZelfstandige werk kring op klein kantoor met ontplooi ingsmogelijkheden. Sollicitaties Makelaarskantoor J. J. A. Stil lebroer, Valckenhoeflaan 39, Santpoort - Telefoon 0 25 60 - 85 39. Technisch Handelsbureau Nijhuis N.V. EIKSTRAAT 29 HENGELO (O.) vraagt met spoed voor diverse projecten in Duitsland. Indien u werkelijk een vakman bent, kunt u bij ons een zeer hoog loon verdienen met daar overheen zeer aantrekkelijke onkosten vergoedingen. Uw sollicitatie wordt schriftelijk of telefonisch in gewacht, respectievelijk onder bovengenoemd adres of telefonisch 0 5400 - 12635. Kunt u ja zeggen op on derstaande vragen? Bezit u minstens 3 jaar het rijbewijs B-E? Verdient u minder dan 17.500,- per jaar? Beschikt u over min. 1500,- eigen kapitaal? Dan is het voor u bijzon der interessant om snel inlichtingen te vragen bij Nederlands grootste auto rijschoolcombinatie In het rayon Haarlem, IJmuiden, Heemstede hebben wij wegens een te groot aanbod van nieuwe leerlingen plaats voor een Deelnemer/Auto- Rijschoolhouder Schrijft of belt u ons Hoofdkantoor: Prinse gracht 101, Den Haag. Tel. 070-32 59 52. Adverteert in dit blad Ik stel prijs op meer informatie over de opleiding tot rangeerder bij uw bedrijf. HF 205 Naam: Voornaam: Geboortedatum: Adres: Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd Leeftijd 20 - 25 jaar, voor het verrichten van CORRECTIEWERKZAAMHEDEN. Voor een juiste taakvervulling zijn een middelbare opleiding gewenst en een goede taalkundige aanleg noodzakelijk, terwijl bekendheid met correctiewerkzaamheden tot aanbeveling strekt. Ook van hen, die een Mulo-diploma met zeer goede cijfers voor talen bezitten zien wij gaarne sollicitaties tegemoet. De functie houdt een volledige dagtaak in terwijl de werkzaam heden niet thuis verricht kunnen worden. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen omtrent leeftijd, oplei ding, ervaring etc. te richten aan de afdeling personeelszaken, Nassau- laan 51, Haarlem. Telefoon 31 91 53, toestel 336. vraagt een Je proeft wat je rookt! .Jat is Samson halfzwaai; een leeuw van een shag. i

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 14