Afgevaardigden Moskou boos over uitslag j OLYMPISCHE SPELEN IN 1976 VOOR HET EERST IN CANADA SCHÜR ENIGE CONCURRENT VOOR BRAVENBOER Ploegleiders - behalve Ketting - vinden dat er geen combines zijn in „Olympia" HENK SNOEKS: „Ik kan mijn naam verliezen toto rog Jansen dertiende in etappe World Cuprally Ocana won in laatste rit Spaanse Ronde Duyker naar de ronde van Engeland Bakker en Blom uit de koers Olympia-cijfers Basketbal FLAMINGO's- THE LIONS WOENSDAG 13 MEI 1970 wv~wj Denver HALVE FINALE BEKER wmmm Vreemd Afwezigen Niet wachten DOOR DICK BRUYNESTEYN HO HO 1 3 AMSTERDAM Voor de eerste keer in de geschiedenis van de mo derne Olympische Spelen zal Canada gastland ziin. Montreal, met zijn tweeëneenhalf miljoen inwoners, waarvan zeventiende van Franse oor sprong, zal de Zomerspelen waar schijnlijk van 17 juli tot 1 augustus organiseren. Denver heeft de Winter spelen gekregen. De grootste stad van Canada heeft een typisch landklimaat. De winters zijn lang en koud, de zomers kort en heet. Regen valt er in de laatste periode nauwelijks. In tegenstelling tot Moskou en Los An geles zal Montreal zijn voornaamste Olympische arena nog moeten bouwen De stad telt twee stadions met elk 30.000 plaatsen. In de komende zes jaar zal een Olympisch stadion worden gebouwd, dat aan 80.000 toeschouwers plaats zal bieden. Voorts zal er nog een zwemstadion moe ten verrijzen met een geplande capaci teit van 10.000 personen. Montreal is op het gebied van het or ganiseren van grote evenementen niet on bedreven. In 1967 herbergde de stad de wereldtentoonstelling, die 52 miljoen be zoekers trok. De kosten van de zomer spelen van 1976 zullen wegens de voor zieningen die drie jaar geleden reeds zijn getroffen, dan ook binnen de ber ken blijven. Wel zal het Olympisch dorp nog moeten worden geconstrueerd. Vol gens de plannen zullen er 12.000 atleten en atletes kunnen worden gehuisvest Burgemeester Jean Drapeau, die on middellijk na het bekend worden van de toch wel verrassende uitslag, het spreek gestoelte beklom, benadrukte de wil van Montreal zich voor deze spelen geheel in te zetten. We zullen nog veel moeten doen. maar alles zal op tijd klaar zijn. We zullen la ten zien dat liet wel degelijk mogelijk is in deze tijd zuivere Olympische Spelen te houden. Denver, de zich sterk ontwikkelende hoofdstad van de staat Colorado, is als winnaar te voorschijn gekomen uit de strijd om de Olympische Winterspelen in 1976. De stad is gelegen in de Schaduw van de Noordamerikaanse Rocky Moun tains en is sinds vele. vele jaren een be langrijk Amerikaans wintersportcentrum Sinds 17 december 1967, toen het defini tieve besluit viel Denver kandidaat te stellen voor de winterspelen van 1976 heeft men gewerkt aan een zeer consciën tieus plan, dat nu verder zal worden uit gewerkt. Loveland Basis zal het centrum zijn van de alpine-skinummers indien deze tenminste nog op het Olympische pro- mma van 1976 zullen voorkomen. Voor de afdeling is de keus gevallen op de Mount Sniktau, op slechts korte af stand oostwaarts gelegen van Loveland Basis. Een ideaal ski-oord op 3600 me ter hoogte. Loveland Basis is vanuit Den ver per auto over snelwegen binnen een uur te bereiken. De Noordse nummers zullen worden gehouden in het prachtig gelegen park rondom de stad de zoge naamde Evergreen. Hierin zullen ook de springschansen worden gebouwd. De overige evenementen zullen plaats vinden in Denver zelf, waar nu reeds het Olympische dorp staat. Hiervoor zijn namelijk bestemd de bij het universi teitscomplex behorende flats van de stu denten. IJshockey en kunstrijden zullen plaats vinden in het reeds bestaande co liseum, dat een capaciteit heeft voor een 9000 toeschouwers, en de universi teitssporthal met 5000 zitplaatsen. Op steenworpafstand van het universiteits complex zal de kunstijsbaan voor het hardrijden worden aangelegd. Voor de openings- en sluitingsceremonie is het Denver-honkbalstadion gekozen dat plaats biedt aan 50.000 toeschouwers. Denver telt 1.1 miljoen inwoners en be schikt over een zeer modem vliegveld dat qua personen- en vrachtvervoer op de achtste plaats in de Verenigde Staten staat. Voor de gasten zullen in 1976 hon derdduizend hotelbedden ter beschikking staan. Karen Khaehatyzov leider van de Rus sische delegatie, was boos na afloop Aanvankelijk lieten de Russen aankondi gen dat ze in het RAI-congrescentrum een persconferentie zouden houden, na dat bekend was geworden dat Moskou de organisatie van de zomerspelen van 1976 niet kreeg. Een klein uur later lieten zij weten dat slechts een verklaring zou worden afgelegd. „Denkt het Internationaal Olympisch Comité, dat de organisatie van de Olym pische Spelen een privilege van het wes ten is" was de kern van zijn betoog, „deze beslissing draagt niet bij tot de ontwikkeling van de Olympische bewe ging en tot een beter onderling begrip". Hij wees erop dat Moskou, als enige van de steden die de spelen van 1976 wensten te organiseren, zich bij voorbaat akkoord verklaard had met alle voor waarden van het IOC en ook alle nood zakelijke garanties had kunnen geven. Dat wist de president van het IOC, dat wisten de afgevaardigden die stemden dat wisten de internationale sportfedera ties", om er dan weifelend op te laten volgen „dat wist ook de pers". Vragen om nadere toelichting ging Karen Khaehatyzov, chef van de sportre dactie van het blad Novosti Sport, uit de weg. Hij voerde steeds weer aan, dat er geen sprake was van een persconferen tie en dat hij namens de delegatie al leen een verklaring had afgelegd. ADVERTENTIE Hedenavond 20.15 uur KENNEMERSPORTHAL BARIOLOCHE. Met een fantastisch gemiddelde van 161,671 km per uur maakte de Fin Timo Makinen de beste tijd in de speciale snelheidsproef op het traject San Antonio Oeste-Barioloche. Makinen reed met een Ford Escort en liet 4 uur en 25 minuten afdrukken voor 714 kilometer over een slechte bergweg. Zijn landgenoot Hannu Mikkola deed er eveneens met Ford Escort een minuut langer over. De Nederlander Rob Jansen, die ach ter het stuur van een Datsun zat, finishte verdienstelijk als dertiende in 4 uur en 58 minuten. BILBAO. De Spanjaard Luis Ocana is winnaar geworden van de ronde van Spanje. Hij passeerde in de tweede helft van de negentiende en laatste etappe, een tijdrit over 29 kilometer van Ilodio naar Bilbao, zijn landgenoot Augustin Tamames die na de eerste helft van de 19e etappe nog een voorsprong had in het algemeen klassement van negen seconden. Luis Ocana had voor de 29 kilometer een tijd nodig van 39 minuten en 33,8 seconden, terwijl Tamames een tijd liet afdrukken van 40 minuten en 49 seconden. Jos van der Vleuten won het eerste ge deelte van de laatste etappe. Hij ging na de rit Zarauz—Llodio (104 km) met een voorsprong van meer dan vier minuten op Pijnen als eerste door de finish. De uitslag van deze halve etappe is: 1. Van der Vleuten (Ned) in 2.38,50 (gem. 39,369 km/u); 2. Pijnen (Ned) op 4,02; 3 Santosteban (Sp) op 4,04; 4. Guido Reybroeck (Belg) op 4,13; 5. Jean Ronsmans (Belg); 6. Silloniz (Sp) z.t.; 7. Lopez Rodriquez (Sp) De uitslag van de tweede helft van de 19e etappe luidt: 1. Luis Ocana (Spa) 39.33,8 „TL'" 43.976 km); 2. Jesus Manzaneque (Spa) 40.34,5; 3 Herman van Springel (Gel) 40.43; 4. Augus tin Tamames (Spa) - 40.49; 5. Willy in t Ven (Bel) 41.18,2. Het eindklassement ziet er als volgt uit: 1 Ocana (Spa) 39.57.12; 2. Tamames (Spa) 89.58.30; 3 Van Springel (Bel» 89.58.39: 4. Manzaneque (Spa) z.t.; 5. Willy in t Ven (Bel) 89.59.12; 20. Piinen (Ned) 90.03.57; 38. Van de; Vleuten (Ned) 90 20.46 43. Hiddinga (Ned) 90.28.20: 51. Serpenti (Ned) 90.55.48; 58. Hoogerheide (Spa) 91.34.54. 14. Pijnen 43.05; 34. Van der Vleuten 46.07; 42. Hoogerheide 46,58; 52. Hiddinga 48,42; 54. Serpenti 49,28. ASSEN Aad Duyker is al zeker van zijn plaats in de Nederlandse ploeg in de Ronde van Engeland. Bondscoach Joop Middelink deelde dit gisteren mee aan Joop Stoop, ploegleider van de Peu- geot-groep, waar ook de Beverwijker toe behoort. „Duyker had in die periode eigenlijk de „Trofeo Peugeot", maar ik houd hem voor een wedstrijd van een dag niet thuis", aldus Stoop. Duyker liep in de rit van gisteren een boete van 25,- op, omdat hij in de koers slaags geraakt was met Breusink van Tricot Noble-Aci fit. fit. Stoop heeft hiertegen protest aangete kend, omdat volgens hem niet Duyker maar Breusink met de moeilijkheden zou zijn begonnen. ASSEN Ron Bakker zal waarschijn lijk vandaag niet starten voor de zesde etappe van Olympia's Ronde van Neder land. De jury nam hem gisteren na de vijf de rit uit de strijd, omdat hij zich had laten slepen door assistent-ploegleider Ton Hof land. Het protest van de Caballero's maakt weinig kans. Ook voor Ted Blom kwam gisteren het einde van de Ronde van Nederland. De Haarlemmer, die reeds tegen een ach terstand van een kwartier aankeek, stap te op weg naar Assen in de bezem wagen. (Van onze sportredactie) ASSEN. Van top tot leen gehuld in het zwart, met een bijpassende sombere uitdrukking op het gezicht, verschenen de renners van Ketting gisteren aan het vertrek van de vijfde etappe van Olym pia's Ronde van Nederland. Hun tricots en hun zwarte panties staken af bij het kleurrijke tafereel, dat zich onder een helblauwe hemel in Doetinchem afspeel de. Dat was juist de bedoeling van ploeg leider Ton Ketting. Iedereen moest zien dat hij rouwde om de fout die de orga nisatoren van de omloop hadden ge maakt toen zij toestonden dat twee ploe gen van hetzelfde merk (Tricot Noble- Acifit) in koers waren genomen. De Di- damse fabrikant sprak van oneerlijke concurrentie, omdat de samenwerking tussen beide teams vrijwel niet te voor komen was. De onrust in de karavaan 0 f fififlMt (Van onze sportredactie) DRIEHUIS. Dat EDO met het aantrekken van Henk Snoeks (41 jaar) als trainer voor het voetbalsei zoen 1970-1971 een slimme zet heeft ge daan is een waarheid waar eigenlijk nauwelijks aan te tornen valt. De nieuwe oefenmeester van de Haar lemse tweede divisieclub heeft name lijk een opmerkelijke staat van dienst achter de rug. Een carrière die da teert uit de tijd dat Snoeks zelf actief voetballer was. Snoeks legt uit: „Ik vind het noodzakelijk wanneer je trai ner wordt dat je zelf hebt gevoetbald. Het is eigenlijk het tegenovergestelde van andere beroepen. Daar komt eerst het leren gevolgd door de prak tijk. Bij het trainerschap is het juist omgekeerd". Snoeks' loopbaan als oefenmeester verliep dan ook volgens bovenge noemde gulden regel. Na meer dan twintig jaar gevoetbald te hebben (waarvan vijf jaar betaald bil Storm vogels) werd hij in 1960 trainer van HiÜegom. Onder zijn bezielende lei ding bereikte de club de eerste klas se. Het vormde tevens het einde van de verbintenis Snoeks-Hillegom. Snoeks: „De successen waren de club een beetje naar het hoofd geste gen. Niet alleen bij de spelers maar vooral bij de leiding. Die dacht dat er aan de vette jaren nooit een einde zou komen." Het was inmiddels 1964 en nadat Snoeks een jaar op non- actief had ge staan kwam Telstar aankloppen om te vragen of de veilingmeester niet eens uit wilde zoeken waarom de zaken bij de Velser eredivisievereniging zo stroef marcheerden. Achteraf denkt Snoeks aan deze periode terug als. uiterst leerzaam, maar onvruchtbaar. Aangezien zijn adviezen niet bepaald parallel liepen met die van het bestuur veranderde hij alweer zeer spoedig van werkterrein. HU werd trainer van Ripperda, waar hij momenteel aan zijn vijfde en laatste seizoen bezig is. Ook bij Ripperda heeft Snoeks enkele op merkelijke successen behaald. Niet alleen promoveerde de club onder zijn leiding, maar ook in deze competitie heeft het elftal (waarvan aan het ein de van het vorige seizoenn zeven spe lers vertrokken) het hoofd in de tweede klasse nog steeds boven wa ter weten te houden. Ook als EDO niet was gekomen was Ripperda voor hem aan het einde van deze competitie verleden tijd geweest. Snoeks verklaart: „Ik wilde weer eens een jaar stoppen. Ik wilde eigenlijk weer eens met mijn gezin gaan doen waar ik echt zin in had. Daarom was mijn eerste gedachte toen ik was uit genodigd voor een gesprek met het EDO-bestuur: ik doe het niet. Toen ik daar kwam en ik zag hoe enthousiast die mensen reageerden en boyendien al mijn eisen werden ingewilligd, ben ik gezwicht. Het brengt weer wel al lerlei toestanden met zich mee. Mijn vakantie kan ik wel weer verzetten Het was het enige dat aan de loop baan van Snoeks ontbrak, trainer van een betaalde club. Trainen met be taalde voetballers ook. Moeten die an ders worden behandeld dan ama teurs? Snoeks: „Uiteraard. Als je een contract hebt, heb je andere verplich tingen. Die heb je als amateurvoet baller ook wel, maa: dat ligt toch an ders. Als een amateurspeler een keer zonder goede reden niet op de training verschijnt kun je hem alleen straffen door hem bijvoorbeeld ook voor de wedstrijd te passeren. Je kunt van zulke spelers niets gaan eisen. Dat ligt bij contractvoetballers natuurlijk wel anders". Vertelt vervolgens dat ook de trainingsbenadering verschilt. „De opbouw van de training wordt anders. Je krijgt meer armslag. Bij Ripperda moet ik in twee dagen de hele gang van zaken (techniek condi tie en tactiek) behandelen. Bij EDO wordt er vier keer getraind. Bovendien heb je bij een amateurclub vaak te grote groepen, omdat je geen hulp trainer hebt." Toch gelooft Snoeks dat er on danks de slechte resultaten van EDO van het afgelopen seizoen nog vol doende op het spel staat. „Ik kan mijn naam verliezen. Als tenslotte blijkt dat het allemaal niet zou gaan, valt er trouwens nog veel meer te ver liezen. Ik zal mij eerst moeten oriënte ren. Daarna zullen wij bekijken wat er dient te gebeuren. Het moet na tuurlijk allemaal met een krappe beurs geschieden. Het is wel aardig om Ajax en Feijenoord als voorbeeld te nemen, maar dan moet je ook over over de vermeende combine tussen de twee ploegen was na de rit vah maan dag zo toegenomen, dat het noodzakelijk geacht werd de ploegleiders over dit pro bleem bijeen te roepen. Terwijl de Ketting-rijders buiten de rouwkleur showden, probeerden de zes tien ploegleiders in hotel De Graafschap uit te vissen of de teams van Tricot Noble-Acifit zich inderdaad aan de streng verboden samenwerking schuldig hadden gemaakt. Was de vergadering, onder lei ding van wedstrijdleider Bram Koopman, tot de conclusie gekomen, dat de regels waren overtreden, dan had dat uitslui ting van de betrokken teams tot gevolg kunnen hebben. Het kwam gelukkig niet zo ver. Bram Koopman; „Ik was zelf tegen het besluit om twee ploegen van Tricot Noble-Acifit tot de wedstrijd toe te laten, maar ik heb me bij de meerderheid neer moeten leg gen. Het spreekt echter voor zichzelf, dat juist ik biizonder goed let op een eventuele combine tussen die ploegen. Tot nu toe is mij daar echter niets van gebleken. Het is logisch dat de renners na een ontsnapping, waar hun kopman nen bijzitten, in het peloton gaan afrem men. Dat geldt niet alleen voor Tricot Noble-Acifit, maar voor alle deelnemende équipes". De vergadering sloot zich ten slotte aan bij Koopman, waardoor een dreigend echec werd voorkomen. achter het optreden van de gestreepte renners van Piet Liebregts te zoeken. Op de Holterberg, al na 50 kilometer, viel, even snel als in de vorige etappes, reeds de beslissende slag. Een groep van twaalf man, waaronder leider Wim Bravenboer (Acifit-Tricot Noble), Frits Schür (Ket ting), Fedor den Hertog (Amstel), de Noor Thor Leif Andresen, Matthijs de Ko ning (Militairen), Mars-renner Jo van Pol en Popke Oosterhof Locomotief - Vredestein), maakte zich vlot uit de hoofdmacht los en nam een voorsprong die geruime tijd om de vijf minuten bleef schommelen. Ketting liet zijn coureurs weer omkle- I den in het normale blauwe tenue. „Ik stel me nu volledig op achter Bram Koopman", lichtte hij toe. Het was '■och op zijn zachtst gezegd vreemd, dat juist Ketting die demonstratie in elkaar moest zetten. Ook Ketting wilde namelijk in eerste instantie met twee ploegen van zijn merk uitkomen. Alleen door ziekte en uitzendingen naar het buitenland van zijn renners kon dit plan niet doorgaan. Ketting: „Ik ben nu blij dat ik het niet gedaan heb. Het blijkt in de praktijk niet mogelijk te zijn de ploegen uit elkaar te houden. Ik ben er van overtuigd, dat dit experiment met Tricot Noble-Acifit in de toekomst niet meer herhaald zal wor den. Het zit er echter wel in dat wij vol gend jaar met ploegen van zeven man in mogen schrijven". Naarstig werd er in de rit van giste- I ren gespeurd naar enigerlei vorm van samenwerking tussen de ploegen van Tri cot Noble en Acifit. De meningen waren na afloop verdeeld. Er werd hier en daar beweerd, dat het niet helemaal safe zat, maar ernstige beschuldigingen bleven achterwege. Nu gaf de etappe van gis- I teren ook weinig aanleiding om kwaad Jan van Katwijk (Amstel) en Peter van der Kruijs (Tricot Noble-Acifit), respectievelijk op de tweede en vierde plaats in het algemeen klassement, wa ren de grote afwezigen. Zij hadden hun positie aan kop van het peloton verlaten, toen Frits Schür de beslissende demar rage plaatste. Zowel Amstel als Tricot Noble-Acifit bleken niet bij machte om de grote groep nog bij de vluchters te trek ken. Amstel-ploegleider Herman Krott; .Amstel had geen macht vandaag, maar ook de renners van Tricot Noble-Acifit konden het niet meer opbrengen. Er kan niet gezegd worden, dat de Tricots niet voor de kansen van hun eigen kopman Peter van der Kruijs gereden zouden hebben". Samenwerking of geen samenwerking, een feit is dat Wim Bravenboer zijn stalbaas Piet Liebregts opnieuw verras te door in de kopgroep present te zijn. Met zijn attente reactie („Ik kwam pas als laatste man bij de kopgroep") be reikte de Rotterdammer dat het aantal directe belagers teruggebracht werd tot één; Frits Schür, de enige renner, die het evenals Wim Bravenboer presteerde om niet minder dan drie maal in een kopgroep te eindigen. Bravenboer kent de kracht van de 19- jarige scheepsbouwer Schür. „Wij heb ben samen in de ronde van België gere den. Frits Schür is een sterke coureur Pas als de rit van morgen goe'd is ver lopen, zal ik in een eindoverwinning gaan geloven. Op de laatste dag hoef ik in de tijdrit niet veel op Schür toe te geven en dan moet het mogelijk zijn om de trui in Amsterdam te brengen", aldus Wim Bravenboer. Ook Frits Schür zal niet op de tijdrit van donderdag wachten met zijn poging om de 1 minuut en 27 seconden tussen hem en Wim Bravenboer weg te werken. Schür: „Ik heb wel eens een goede tijd rit gereden, maar het is niet mijn sterk ste wapen. In de etappe van woensdag ga ik weer in de slag. Ik heb tot nu toe het geluk gehad dat ik steeds vooraan zat als de beslissing viel. Ik hoop dat ik dat de laatste dagen hou, maar het zal moei lijk worden, want ik reken* er gewoon op, dat Bravenboer steun van beide ploegen Tricot Noble-Acifit krijgt". De Drent heeft gisteren voor eigen pu bliek geen moeite gedaan om de eind sprint te winnen („Ik wist bijvoorbaat dat ik kansloos was"). De man die daar wel zijn zinnen op gezet had en tenslotte slaagde in zijn opzet, was Popke Oosterhof. De coureur uit Eelde had Assen uitgekozen tot de plaats waar hij zijn slag zou slaan. Volgens Dlan zou hij in zijn eigen streek in de buurt van de leiderstrui moeten komen. Speciaal daarvoor reed hij voor aanvang van de ronde verschillende malen de laat ste 60 kilometer van de etappe. Hij ken de tenslotte elke meter, maar de kans op de trui was verkeken voor Drente be reikt werd. Oosterhof was er maandag niet bij, toen de kopgroep^ gevormd werd en verspeelde daardoor zijn kans op de oranjetrui. De etappe-overwinning liet hij zich echter niet uit handen nemen. In een felle spurt flitste hij in Assen als eerste over de streep. De intensieve voorbereidingen waren niet helemaal voor niets geweest. THEO KLEIN Uitslag se etappe: 1. Oosterhof (Locomotief-Vredestein) 3.52.28 (bon. 3.52.13); 2 Van Pol (Mars-Flandria) z.t. (bon. 3.52.18); 3. Schoofs (Ovis) z.t. (bon. 3.52.23); 4. Westrus (Peugeot) z.t.; 5. Braven boer (Acifit Tricot Noble) z.t.; 6. Spetgens (Mars Flandria) z.t.; 7. De Koning (Militai ren) z.t.; 8 Prinsen (Mars Flandria) z.t.; 9. T. Andresen (Noorw) z.t.; 11. Den Hertog (Amstel) z.t.; 12. Schür (Ketting) z.t.; 21. Klaas Balk; 31. Jan Aldershof; 55. Aad Duy ker; 64. Ron Bakker; 75. Ton van der Valk. Algemeen Klassement: 1 Bravenboer (Acifit) 18.18.13; 2. Schür (Ketting) '8.19.40; r Van Pol (Mars Flandria) 18.20.43; 4. De Koning (Militairen) 18.21.32; 5. T. Andresen (Noorw) 18.23.52 6. Den Her tog (Amstel) 18 24.06: 7 Van Katwijk (Am stel) 18.24.40; 8. Westrus 'Peugeot) 18.24.54; 9. Van der Kruys (Tricot Noble) 18.25.12; 10. Bakker (Amstel) 18.36.10; 42. Klaas Balk; 43. Jan Aldershof; 14 Aad Duyker; 53. Ton van der Valk. Ploegenklassement: 1. Mars Flandria 11.37.24; 2. Militairen 11.42.41; 3. Ketting U.47.58; 4. Amstel z.t.; 5. Peugeot z.t. Puntenklassement: 1 Bravenboer (Acifit) 64; 2 Van Katwijk (Amstel) 56; 3. Westrus (Peugeot) 54; 4. T. Andresen (Noorw) 52; 5. Kuiper (Ket ting) 41. hun mogelijkheden beschikken. Daar om zie ik erg veel in de jeugd. Alles wat je daar in investeert is stukken voordeliger dan het aantrekken van spelers door te kopen." Toch zien de zaken voor EDO er bij een eventuele sanering somber uit. Snoeks reageert als volgt: „Dat moet de KNVB beslissen Het blijft echter een moeilijke zaak De KNVB is een vereniging van de verenigingen en die willen niet terug naar de amateurs. Het zijn mijn kopzorgen ook niet. Die gelden in de eerste plaats het elftal De tototips van Henk Snoeks lui den: GVAV—Go Ahead SpartaMVV NEC—ADO AZTelstar HaarlemDWS Holland SportNAC -Feijenoord -Heracles -DFC De Graafschap—Volendam Fortuna VI—De Volewijckers VeloxHeerenveen RBCEindhoven PSV- Elinkwijk- Excelsior- OU MS 'AST n ALS JE ME WEBBEM UilU, KOM JE HE M£»a WALEM HA HOEFT Me-UIST UITTE UOOkS&J. RêTie- MET-oe5.-1.v4re PotT JA MAAR wiu WEEKTE ■SOO kJAAS OÊ WED STRIJD Kalk SL'JV&J 2ITT&J.CHKK, DIT 14 VJ Ai_- LeEJfrnaAiJD wok.... uu KA/J GEEn KAhJT OP 1205TIG atwachtbj jomgê w, GA 7JQfJ UA HA Ui-ui

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 21