Bankemployé wordt op 23 mei tot O.-K. priester gewijd PPR wil een zelfstandig Beverwijk Beverwijks raad wil spoedig Kuenenplein-plan realiseren Ambassade secretaris Middensluis gestremd uitgewezen bn West-Berlijn- „Ik had knaak van Bennebroek al maanden in mijn KERENIGINGSNIEUWS UIT DE IJMOND Zeven jaar studie in vrije tijd Waardering voor al hetgeen tot stand kwam Tegenmaatregel van Moskou Salarisakkoord PTT-sorteerders I Gevangene bevrijd L i Nederlandse boter mogelijk duurder TANTE STIENTJE: de elitepruik voor modieus Nederland! s VRIJDAG 15 MEI 1970 IJMUIBER COURANT Nieuwe bewoners in pastorie PRUIK SPECIAAL MARINA 69.95 PS (Pruik Speciaal) is de kwaliteitspruik van 100% écht haar. Keus uit vele modellen, ook gemêleerd, in maar liefst 24 kleuren Audrey 49,95 Gina 89,95 Tara 59,95 Sophia 99,95 Lolita 119,95 Uw altijd-klare tweede kapsel Om 'pst' tegen te zeggen Uitsluitend verkrijgbaar bij on derstaande, deskundige PS- agentes. Bel voor 'n afspraak; óók 's avonds en in 't weekend. Doorstromen en parkeren Casa Nostra V WEEKABONNEMENTEN „BRANDENBURG" V eisend J muiden Velsen-Noord (Van een onzer verslaggevers) IJMOND In de Engelmunduskerk aan de Koningin Wilhelminakade wordt zaterdag 23 mei om half elf 's morgens op diens verzoek tot priester gewijd de dia ken van het bisdom Haarlem de heer A. J. J- van der Hoek, die al verscheidene malen geassisteerd heeft in de beide Oud- katholieke parochiekerken van de IJmond. Zijn priesterwijding zal geschieden do >r de bisschop van Haarlem, mgr. G. A. van Kleef. De heer Van der Hoek werd op 30 april 1933 in Den Helder geboren en woont thans in de Billitonstraat 5 in Haarlem. De 37-jarige Haarlemmer is werkzaam bij een filiaal van de Algemene Bank Nederland. In zijn vrije tijd volgde hij gedurende zeven jaar de opleiding to! priester in buitengewone dienst en werd op 1 maart 1969 tot sub-diaken gewijd. Zijn diakenwijding had plaats op Witte Donderdag van dit jaar in de kathedrale kerk van Haarlem, uit welke parochie hij ook is voortgekomen. In een telefonisch onderhoud vertelde de heer Van der Hoek, dat hij zijn arbeid bij het bankfiliaal zal blijven voortzetten. Zijn arbeid voor de kerk zal dus voor namelijk op de weekends gericht zijn, als mede op bepaalde avonden in de weelj. voor catechese en gespreksgroepen. „Het wordt een kwestie van inspelen tussen de kerk en mijzelf; uiteraard ben ik aan een bedrijf gebonden en het werk zal daar moeten prevaleren onder bepaalde om standigheden". Hij zal dus niet als full-timer werken. Diaken Van der Hoek heeft zich reeds vele jaren op dit ambt voorbereid en mede gezien zijn relaties met de beide IJmond- parochies heeft hij verzocht zijn priester wijding in een van de IJmondparochies te mogen ontvangen. Op zondag 24 mei om tien uur zal hij in de kathedrale Oud-katholieke kerk aan de Kinderhuissingel in Haarlem voor de eer ste maal als priester dienst doen. Dat de priesterwijding zaterdag plaats heeft vindt zijn oorzaak in het feit, dat dan de overige priesters uit het bisdom de wijding kunnen bijwonen. De Oud-katholieke pastorie aan de Ju lianakade, welke nu nog bewoond wordt door pastoor W. A. Eman en zijn gezin, zal in verband met de benoeming van pastoor Eman per 1 juli in Den Helder door een andere O.-k. priester worden be ADVERTENTIE I woond en waarschijnlijk reeds binnen afzienbare tijd. Het ziet er namelijk naar uit, dat in verband met meerdere mutaties en priesterbenoemingen in de Oud-katho lieke kerk en de daaruit voortvloeiende verhuisgevolgen, pastoor Eman en zijn ge- /.in nog vóór 1 juli naar Den Helder gaan. De nieuwe bewoners van de pastorie aan de Julianakade zijn pastoor P. J. Jans en echtgenote. Deze jonge geestelijke zal echter niet de opvolger van pastoor Eman in het werk binnen de Engelmundusparo- chie worden. Hij heeft een speciale op dracht ontvangen van de bisschop van Haarlem mgr. G. A. van Kleef en zal zich bezighouden met de vragen, verband hou dende met evangelie en samenleving. Hij zal voor de helft van zijn tijd in aktieve dienst van de kerk zijn en overigens op eigen verzoek en voor eigen rekening zijn studies afronden. Aan de IJmondparochies wordt gevraagd hem gastvrijheid te ver lenen en mee te helpen gestalte geven aan zijn werk. Omdat hij in IJmuiden woon achtig is, zal een aantal taken met name daar door hem verricht worden, hoewel zijn eigenlijke werkterrein niet aan één parochie verbonden zal worden. SANTPOORT Mevr. Zwaan, Kerkweg 54. tel. 0 2560-52 72 VELSEN-NOORD: Mej. de Greet, Lad derbeekstraat 72, tel. 02510 - 2 64 30 HEEMSKERK Mevr. Roosendaal, Scheldestraat 8. te'. 0 2510 - 3 47 09 Deze nieuwe regelingen hebben tot ge volg, dat pastoor A. J. Glazemaker weer volledig de verantwoordelijkheid krijgt voor het pastoreren van de Engelmundus- parochie. Zijn deelneming aan diverse ta ken van het algemeen kerkelijk werk zal hij nu moeten inkrimpen. Niettemin hou den pastoor Glazemaker zowel als pastoor J. C. M. Keman zich naast hun parochie werk beschikbaar voor een aantal taken buiten de parochie. Pastoor P. J. Jans, die zoals wij hier boven schreven, de pastorie aan de Ju lianakade gaat bewonen, is 10 mei 1945 geboren en is een zoon van pastoor P. J. Jans, die vroeger als kapelaan in IJmuiden werkzaam is geweest en thans bisschop van Deventer is. Na zijn seminarie-oplei ding heeft de jonge priester een speciale cursus in oecumenisch verband in Rotter dam gevolgd. Deze cursus was gericht op pastoraat in een stedelijke samenleving. Op 10 november 1968 werd hij tot priester gewijd en was nadien pastoor in Gouda en pastoraal medewerker in Rotterdam. In maart vorig jaar trad hij in de Oud-ka tholieke parochiekerk in Den Helder in het huwelijk. BEVERWIJK De afdeling Beverwijk van de Politieke Party Radikalen heeft in een motie aan de PPR-fractie in de Tweede Kamer (groep Aarden) laten weten, dat men de zelfstandigheid van de gemeente Beverwyk wil handhaven. De motie, die is opgesteld tijdens een ledenvergadering, is ter kennis gebracht van het hoofdbestuur van de PPR als mede van de Tweede Kamerfractie. De plaatselijke afdeling wil de gemeente Be verwijk handhaven omdat men het zwaarst wil laten wegen, dat het welzijn van de bevolking en de politieke doorzichtigheid van het gemeentelijke bestuur in gevaar komen, doordat de afstand tussen bestuur en bestuurden vergroot wordt. Wijkcontact- raden met eigen verantwoordelijkheden en bevoegdheden als adviescolleges van Bur gemeester en Wethouders bestaan niet of nog niet, terwijl gewestvorming in groter verband het bestuurlijke vacuüm en dt I politieke ondoorzichtigheid tussen de bur gers en het bestuur van een gefuseerde mammoetgemeente geenszins opheft. Tot zolang zij geen reële en aanvaardbare oplossingen in handen heeft voor de ge signaleerde moeilijkheden, wijst de af- deling de opheffing van de zelfstandige gemeente af. aldus de motie. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. De gemeenteraad heeft donderdagavond tijdens de open bare raadsvergadering onder voorzitter schap van burgemeester J. G. S Bruinsma in uitvoerige bewoordin gen zijn waardering uitgesproken over het plan tot reconstructie van het Kue- nenplein. Bewondering vooral had men voor datgene, dat is tot stand gekomen in nauw overleg met de stichting Bever- wijkse Sociaal Culturele Raad en een uit de buurtbewoners opgericht werkcomité. Zeer dringend werd aan het college van B. en W. gevraagd alle mogelijke stap pen te ondernemen om tot een spoedige realisering ervan te komen met inscha keling van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland en van 't departement van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk. Zoals bekend bestaat het plan uit ver schillende onderdelen, namelijk een spel- areaal, gazons, bloemvakken, vijver en zitgelegenheid; welke onderdelen zodanig op elkander zijn afgestemd en in het to tale plan gegroepeerd, dat op een ge slaagde wijze vorm is gegeven a^n het idee van de aanleg van een grote tuin met rustpunten en mogelijkheden tot spel. De geraamde kosten voor de ver wezenlijking van het gehele project be dragen 322.100. Om financiële redenen I zal dit echter getemporiseerd moeten worden uitgevoerd. Gedacht is daarbij aan een uitvoering in twee fasen. Het aanbrengen van een plastiek, de bouw van een vaste consumptietent met bijbe horende luifel en de bouw van een trans formatorstation zullen in een tweede fa se worden gerealiseerd Voor de eerste fase vroegen B. en W van de raad een krediet groot 177.200. De heer M. J. J. St elder (K.V.P.) bracht de bewondering van zijn fractie voor dit plan onder woorden. Hij sprak daarbij de wens uit, dat het niet lang zal duren voordat met de uitvoering een I begin wordt gemaakt. De heer Stelder j meende, dat het aanbeveling zou verdie nen het plan onder de aandacht te bren gen van het departement van cultuur, re creatie en maatschappelijk werk, waar een goede bekende van het gemeentebe stuur werkzaam is (drs. A. C. M. de Kok) die wellicht zijn invloed zal kunnen aanwenden. Daarnaast ware het naar zijn idee aan te raden, ook Gede puteerde Staten nadrukkelijk hiervan op de hoogte te stellen. De heer D. J. Joustra, (P.v.d.A.), sprak van een prachtig staaltje van in spraak door de burgerij. Hij was er zich van bewust, dat een en ander niet in korte tijd verwezenlijkt zal kunnen wor den, reden waarom hij informeerde naar de mogelijkheid reeds nu enig materiaal te plaatsen zoals speelnetten en baskets teneinde de kaalheid van het plein enigszins weg te nemen. Mevrouw J. H. V o s-M u 11 e r (Prot. Christelijk) zeide ervan op de hoogte te zijn, dat de buurtbewoners ook tevreden zijn met een wat eenvoudiger uitvoering van het plan. Doch haar fractie is van oordeel, dat het verschil van ongeveer ƒ7.000 niet mag gelden, waar het er om gaat ook wat luxe in het plan aan te brengen. Bewondering had deze. spreek- I ster over het staaltje van creativiteit, dat getoond is bij het samenstellen van dit plan en zij hoopte, dat er meerdere van die staaltjes zullen volgen. „Welke mogelijkheid is er het plan te verwezen lijken en welke bronnen kunnen aange- I boord worden?" -zo informeerde zij tot I slot. I Mevrouw A. B o 11 e-P r e n t (P.S.P.) vestigde de aandacht op een paar door I haar voorgestelde technische wijzigingen in het plan; waarna de heer C. Berg huis (C.P.N.) wilde weten of er reeds contacten zijn geweest ten aanzien van de financiering. Wethouder W. J. V e s s i e s kon me dedelen, dat er inderdaad reeds contac ten zijn geweest met „C.R.M." en dat I zal worden onderzocht of het mogelijk is I een bijdrage aan dit project te leveren". Indien dat geschiedt, zal het voor ons I aanzienlijk gemakkelijker worden" -zo meende deze wethouder. Hij was voorts van oordeel, dat het noodzakelijk is om I Gedeputeerde Staten niet alleen te wij- I zen op het plan, doch dit college ook te I attenderen op „hoe het plan is tot stand gekomen" - en op de omstandigheden waaronder de wijk is gebouwd, met als gevolg een sobere omgeving. Hij zegde toe de mogelijkheden te zul len onderzoeken van het plaatsen van enig spelmateriaal; alsmede van een eventuele wijziging van het plan, zoals die is beschreven door mevrouw Bolte. Met Gedeputeerde Staten zal overigens persoonlijk contact worden opgenomen. Hierna verleende de raad het gevraagde krediet. Bij het voorstel tot vaststelling van een verordening betreffende het verlenen van geldelijke steun bij krotopruiming en doorstroming, reageerde de raad uitslui tend positief. Op een verzoek van de heer D. K o g e r (Prot. Chr) antwoord de wethouder F. R. W. K a e b i sc h, dat gepoogd zal worden, degenen, die het laatste half jaar verhuisden, te ach terhalen en te onderzoeken of zij voor een uitkering in aanmerking komen dit in verband met het feit, dat de ver ordening van terugwerkende kracht is. Hij wees er wel op, dat er geen'dwang maatregel bestaat om de mensen te dwingen te gaan verhuizen. De raad verleende deze avond een aantal belangrijke kredieten, namelijk 11.000 als eerste fase voor de inrich ting van documentatiecentra aan open bare scholen voor GLO en LOM; 500 voor de aanschaffing van een Orffbasis- instrumentarium ten behoeve van de la gere Jan Ligthartschool; 75.000 voor de aankoop van een nieuwe autospuit voor de brandweer; 65.000 ter vervan ging van een kolkenzuiger en 50.000 voor parkeervoorzieningen. Het was bij dit laatstgenoemde punt, dat het K.V.P.- raadslid P. Stam de aandacht vroeg voor het parkeren van vrachtauto's in allerlei straten, met name in de omge ving van het Moensplein. Hij verzocht weer drastisch op te treden tegen deze gevallen en waar mogelijk de langpar- keerdèrs weg te slepen. Burgemeester J. G. S. Bruinsma zette uiteen, dat dit laatste niet mogelijk is. Wegslepen kan alleen met auto's, die niet rij-vaar dig zijn en daardoor bij gevallen van brand in de weg kunnen komen te staan. Hij vond het bijzonder jammer, dat som mige mensen de buurt waar zij wonen, kunnen terroriseren door overal auto s bij de buren te plaatsen. De politie doet wat zij kan en heeft al heel wat proces sen-verbaal uitgereikt. Aan het slot van de vergadering werd de heer L. Bregman uit Oudorp benoemd tot hoofd van de openbare lagere Ro bert Schumanschool. gen uitvoerig publiceerden. De heer M. J. J. Stelder vond het betreurens waardig, dat deze bewoners een brief hebben geschreven, welke verkeerd ge ïnterpreteerd kon worden. Hij nodigde de briefschrijvers uit een nieuwe brief te schrijven, waarin duidelijk tot uiting komt, dat men allerminst van plan is ge weest buitenlandse werknemers te dis crimineren. Dr. M. Albrecht (P.v.d.A.) verklaarde, dat dit reeds tij dens de zitting van de commissie duide lijk tot uiting is gekomen. De heer F. Jongerling (P.S.P.) moest bij dit alles denken aan de kwestie welke ge weest is rond de ABC-sociëteit en waarschuwde voor herhalingen. Een vraag van de heer C. Berghuis of het college instemt met het advies van de commissie, werd door de raadsvoor zitter bevestigend beantwoord. Bij de mededelingen en ingekomen stukken kwam tenslotte aan de orde het advies van de commissie voor de be roeps- en bezwaarschriften met betrek king tbt een bezwaarschrift van de be woners van de Dokter Schuitstraat tegen de uitbreiding van het pand „Nuestra Casa Nostra" waarover wij dezer da- Duikers daalaen af in de sluis om de luchtleidingen te controleren. DEN HAAG. Tussen de bedrijfslei ding van de PTT en de vakorganisaties is overeenstemming bereikt over de sa larispositie van de sorteerders bij de PTT. Het overleg werd geleid door minister Bakker (Verkeer en Waterstaat). Voor de sorteerders op de postkantoren zal het, als zij aan bepaalde voorwaar den voldoen, mogelijk worden eenzelfde j uitloop in salarisniveau te bereiken als enige tijd geleden voor de sorteerders op de treinen is vastgesteld. Deze voorwaarden, die bet-rekking heb ben op uitwisselbaarheid, kennis en der- gelijke, zullen in nader overleg tussen de PTT-directie en de vakorganisaties wor den vastgesteld. (Van een onzer verslaggeefsters) IJMUIDEN. -r Sinds maandag is de Middensluis gestremd en moeten de sche pen worden geschut in de Noorder-, de Zuider- en de Kleine Sluis. Het binnentoeleidingskanaal moet wor den uitgebaggerd en de luchtleidingen. die een rol spelen bij het tegenhouden van het zout, moeten worden gecontro leerd. Daartoe daalden deze week duikers in de sluis af, hetgeen nogal wat belang stelling trok, nu het toeristenseizoen ook in IJmuiden weer op gang is gekomen. Naar verwachting zal de Middensluis tot 25 mei gesloten blijven. ADVERTENTIE MOSKOE. De eerste secretaris van de Nederlandse ambassade in Moskou, mr. M. P. van Soest, is in de Sovjet-Unie tot ongewenst persoon verklaard „wegens daden die niet te verenigen zijn met zijn officiële status". Hij zal het land moeten verlaten. Zondag komt hij in Nederland terug. Zijn uitwijzing is gevolgd op de uitwij zing door Nederland van twee functiona rissen van de Sovjetrussische ambassade in Den Haag, de tweede secretaris Boris Netrebsky en de functionaris V.S. Sjaro vatov. enige dagen geleden. De Nederlandse ambassade in Moskou behartigt ook de Israëlische belangen in de Sovjet-Unie. Mr. Van Soest behandelde aanvragen van joden die naar Israel wil len emigreren. Hij zag echter geen recht streeks verband tussen deze taak en zijn uitwijzing. Een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken in Den Haag verklaarde desgevraagd dat de uitwijzing als een typische tegenmaatregel kan wor den beschouwd. ru .r.i»Wvmi<lütlOIJOimAIU MJtAKMWOOB* dieoen uiterlijk op woemdag te worden betaald, daar de bexorgeri op donder dag moeten afrekenen. DE ADMINISTRATIE WEST-BERLIJN (Reuter). Twee ge wapende mannen, met pruiken op, heb ben in West-Berlijn de 27-jarige journa list Andreas Baader bevrijd. Baader werd in 1968 tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens brandstichting in een warenhuis in Frankfurt. De twee gingen er met Baader vandoor toen deze zich in het Duitse instituut voor Sociale Zaken bevond waar hij omder po- litie-begeleiding naar toe was gebracht om bepaalde documenten op te halen. De twee overvallers gooiden traangasgrana ten door de open deur van het instituut. duwden de aanwezigen opzij, schoten een j 62-jarige bediende van het instituut, in de buik en vluchtten vervolgens met de ge vangene in een gereedstaande sport- wagen. (Van onze redactie economie) BRUSSEL Als de EEG-minister- raad ermee akkoord gaat zal de Neder landse boterprijs met ƒ21,72 per 100 kilo I worden verhoogd. Dat komt neer op 5 cent per pakje. Het Europese parlement heeft de verhoging al goedgekeurd. Electrotechnisch Bureau Oosterduinweg 20 IJmuiden Telefoon 1 34 05 Licht- en krachtinstallaties Nieuwbouw en onderhoud Service en storingen binnen 24 uur MIMIIMMMMIAAflliMfIMMMMM'IMMMMfIMMMMrtMMAAMMiniMVM (Van een van onze verslaggeefsters) DE KNAAK VAN BENNEBROEK' (de illegale nieuwe rijksdaalder van de heer Pijst uit Heemstede) mag dan wel de Rijksmunt voor een grote ver rassing hebben gesteld in Benne broek was het al maanden een publiek geheim. De nieuwe munt was namelijk al lang in bezit van Tante Stientje, eigenaresse van café Landzicht, naast de Linnaeushof. De heer Pijst had evrteld, dat hij de munt had gekregen tijdens een kaart- avondje, een paar weken geleden. Pas de volgende morgen zou hij zich er over verbaasd hebben, en na een week of twee de pers en Rijksmunt hebben ingelicht. „Misschien heeft hij dat ver haal over dat kaartavondje verteld omdat hij bang was dat ik er last mee zou krijgen" zegt Tante Stientje. Haar lezing van het gebeurde is heel anders. Al maanden geleden kreeg ze de nieuwe rijksdaalder toevallig in haar bezit van een onbekende klant. Ze had hem, samen met een zilveren tientje, dat ze later ontving, bewaard, als curiositeit. „De eerste gulden be waarde je tenslotte ook" vertelt ze „en als die rijksdaalders in omloop ko men, is de waarde verder toch niet van belang". Ze schonk er dus verder geen aandacht aan,liet hem geregeld aan allerlei bezoekers zien en verbaas de zich er eigenlijk alleen over dat de munt zoveel op de gulden lijkt. Tot de heer Pijst in het spel kwam. Tante Stientje kende hem wel van gezicht, hij kwam wel eens in haar café maar ze wist niet eens zijn naam. Hij vertelde dat hij munten verzamel de en de caféhoudster zei dat ze nog wel wat munten, buitenlandse onder- andere voor hem had. Hij toonde toen interesse voor het tientje en de rijks daalder en bood er ƒ20 voor. „Om dat hij zo zeurde heb ik hem toen maar de knaak voor 5 verkocht. Dat was ongeveer een week geleden, des middags, en niet op een kaartavondje waar „nogal wat werd gedronken". Heeft ze er spijt van nu ze hoort dat er al geld voor wordt geboden? Tante Stientje haalt haar schouders op Ze lijkt meer onder de indruk van de opschudding dan van het feit dat de munt illegaal is. „Ach, anders had ik er toch geen ruchtbaarheid aan ge geven" zegt ze. VRIJDAG 15 MEI Hervormd Verenigingsgebouw, Rem- brandtlaan, 20 uur; Chr. toneelvereniging „Entre Nous" speelt „Vader gaat op stap". Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden. 19-21.30 u.; filiaal Wijker- straatweg 77, Velsen-Noord, 19-21.15 uur. filiaal Banjaertstraat 13, Velsen-Noord, 19-21 uur; filiaal Spaarnberg, Wüstelaan 79, Santpoort-Noord, 19-21.30 uur; filiaal Willemsbeekweg 96, IJmuiden-Oost, 19-21 uur. ZATERDAG 16 MEI I Hervormd Verenigingsgebouw, Rem- brandtlaan, 20 uur; Chr. toneelvereniging „Entre Nous" speelt „Vader gaat op stap". I Bibliotheken. Openbare leeszaal en bi bliotheek. Plein 1945 in IJmuiden en de filialen Wijkerstraatweg 77 in Velsen- Noord. Spaarnberg (Wüstelaan 79) in I Santpoort-Noord. Willemsbeekweg 96 in IJmuiden-Oost zijn open van 10 tot 12.30 ur. Sporthal Zeewijk. IJmuiden, 9-12 u. in stuif; 12-15.30 uur badminton BC Velsen (jeugd); 15.45-18 u. Basketball-competitie (jeugd). Velserbad. Briniostraat, IJmuiden, 6.30-8 u. gemengd zwemmen; 8.15-8.45 zwemles sen; 8.45-10 u. gemengd zwemmen; 10.30- 11.45 u. gemengd zwemmen; 11.45-12.15 zwemlessen; 12.15-13.10 u. gemengd zwem men; 13.10-14 u. gereserveerd; 14-15.30 u. gemengd zwemmen; 16.15-16.45 u. zwem lessen; 16.45-17.15 u. zwemlessen; 17.15- 17.45 u. zwemlessen; 18.15-18.45 uur zwem lessen; 18.45-19.15 u. zwemlessen; 19.30- 20.40 u. gemengd zwemmen. 20.45-22.00 u. zwemver. VZV. De Brulboei, Kanaalstraat 228, IJmui den; kinderclubs. VRIJDAG 15 MEI Katholieke openbare bibliotheek, Ban- jaertstraat 13 Geopend van 19-21 u. Handenarbeidcentrum, Schulpweg 560. Geopend 19-22 u. De Schouw, Bleijenhoevelaan. 20 u. bad- minton. De Meerpaal, Banjaertstraat 13. 19 u. meisjesclubs (9-12 jaar), jeugd-EHBO (12- 17 jaar) modpub (vanaf 13 jaar), 18.45- 20 u; jeugdkaffee (vanaf 13 jaar). 18.45- 23 u. jeugdkaffee (vanaf 15 jaar). ZATERDAG 16 MEI Katholieke openbare bibliotheek Ban- jaertstraat 13. Geopend van 10-12.30 u Handenarbeidcentrum Schulpweg 560. I Geopend 10-12 u. De Meerpaal. Banjaertstraat 13. 14.30- 17 u. jeugdkaffee (vanaf 13 jaar), 20-23.30 I u. dansen (vanaf 15 jaar).

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 5