Bouwkundige verkopers gevraagd me,E5I7eTe de tweede wereld oorlog PONS-TYPISTES M©bil Oil nv Raffinaderij r bekijken bij onze kantoren: Haarlems Dagblad DE40 STEDEN TEMPO-TREIN secretaresse ermaat's. U kunt nog meedoen kom de eerste band BEDRIJFSSCH00L plaat- en konstruktiewerken draaien machinebankwerken (j£),Intercity Geschiedenis van ZATERDAG 30 MEI 1970 14 nutsseminarium voor pedagogiek amsterdam Opleiding voor de Middelbare Akten: Pedagogiek A en B Schoolpedagogische opleidingen voor algemeen vormend onderwijs, kleuteronderwijs, technisch onderwijs, huishoud- en nijverheidsonderwijs voor meisjes. Orthopedagogische opleiding Sociaal-pedagogische opleidingen, voor personeelswerk, vormingswerk, kinderbescherming en sociale arbeid. Cultuurpedagogische opleiding Nederlands A, Frans A, Engels A en B, Duits A en B, Wiskunde A, Natuur- en Scheikunde A, Plant-en Dierkunde, Geschiedenis, Aardrijkskunde. N.V. FRACON Bouw- en aannemingsbedrijf - een uniek standaardwerk in 96 rijk geïllustreerde week-uitgaven a f 1.25 p.nr. IJmuider Courant Beverwijkse Courant Voor onze Raffinaderij in het Westelijk Havengebied van Amsterdam zoeken wij voor heel spoedige indiensttreding ervaren Kwieke jonge vrouwen - al of niet gehuwd - die ais Mohawk Key Operators, vlot en foutloos allerhand gegevens vast leggen op magneetband. Voor deze levendige functie is een speciale opleiding of talenkennis niet noodzakelijk. Wel belangrijk is ervaring; liefst met een MDS 6401. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan onze afdeling Personeelszaken. U kunt ook bellen: toestel 249. POSTBUS 8125 AMSTERDAM TEL (020) 139911 HAARLEM-HOLLAND Op onze school worden de Bemetei-opleidingen ver zorgd voor de vakken: (handbewerking) De duur van de opleiding voor leerlingen, die met goed gevolg de L.T.S. hebben doorlopen, bedraagt twee jaar. Voor hen die niet in het bezit zijn van het L.T.S.-diploma, is de duur van de opleiding drie jaar. Gedurende de opleidingstijd heeft men reeds een vol salaris. Medio augustus a.s. begint de nieuwe kursus. Leeftijd 15-19 jaar. Nadere inlichtingen o.a. over de arbeidsvoorwaarden, zoals werktijden, loon, vakantie, verstrekking werk kleding, e.d. worden gaarne verstrekt door onze af deling Personeelszaken, Tel. 023 - 31 91 74 (toestel 82) Hendrik Figeeweg 1. - Waarderpolder - Haarlem. Aantal treinen per uur in Noord-Holland Den Helder KIJK WAT DE NIEUWE DIENSTREGELING VOOR U BETEKENT Enkhuïzen Morgen gebeurt' het! Gaat de nieuwe dienstregeling van start En dat betekent: meer treinen. Die vaker rijden. Sneller rijden. Minder stoppen. Beter aansluiten. Kernpunt van die dienstregeling? Het nieuwe Intercity-net met razendsnelle exprestreinen die van stadshart naar stadshart spurten. Met de regelmaat van de klok. Gevolg? Forse tijdwinsten. 40 Belangrijke Nederlandse steden die dichter bij elkaar komen. Wilt u meer weten over de nieuwe dienstregeling? U vindt het alle maal in het totaal nieuwe spoor boekje, dat veel overzichtelijker is ingedeeld. En zich veel makkelijker laat lezen. Een onmisbare „reisgids" voor f 1.95. Op ieder station verkrijgbaar. Alkmaar Hoorn Purmerend Beverwijk IJmuiden Amsterdam C.S Haarlem Zandvoort Hilversum Utrecht Leiden Den Haag Rotterdam Dordrecht Aanmelding voor het cursusjaar 1970/71 vóór 1 september. Programma van de gewenste opleiding aan te vragen bij de administratie, Oranje Nassau- iaan 51, Amsterdam-Zuid, tel. (020) 714489. heeft op haar kantoor Glipperweg 35-37 te Heemstede plaats voor een: om in teamverband mee te werken aan voor- en nakalkulatie en werkbegeleiding. U.T.S.. diploma en/of diploma aannemer B en U strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan ons adres Postbus 180 te Heemstede. NV Uitgeverij Spaarnestad Voor de hoofdredacteur en de redactie van Panorama zoeken wij op korte termijn een prettige Een functie die vervuld kan worden door een representatieve vrouw van 24 tot 30 jaar, die de moderne talen beheerst en vooral vlot Engels spreekt en schrijft. Tact, geduld en gevoel voor humor zijn in verband met de communicatie met lezers, interne en externe relaties van groot belang. Dat een secretaresse een correcte administratie kan voeren lijkt ons vanzelfsprekendvoor déze functie is het even wel nog belangrijker dat zij kan improviseren en organiseren en een sleutelfiguur kan zijn tussen creativiteit en bedrijfsvoering. Sollicitaties, waaruit opleiding en verworven ervaring blijken, voorzien van een recente pasfoto, te richten aan de afdeling Personeelszaken van NV Uitgeverij Spaarnestad, Nassauplein 3, Haarlem. Flinke, eerlijke mannen die vrij en zelf standig willen werken en een best salaris willen verdienen kunnen nu solliciteren bij een van de grootste bakkerijen van Neder land. Met geplande vakanties wordt 1 natuurlijk rekening gehouden. Telefonisch: 023 - 258021 Paul Krugerkade 8 Tel. 023 - 258021 Grote Houtstraat 93 Soendaplein hk Floresstraat Italiëlaan 190 Schalkwijk Lange Nieuwstraat 427 Zeestraat 18. t

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 14