Van Beveren - Van Tilburg Vos - Mulders en Jensen PSV PRESENTEERDE DE NIEUWE SPELERS Paarden op hometrainer de Utrechtse universiteit Brazilianen „spelend" naar eerste duel Weer ritzege voor Dancelli Fuchs te duur voor Haarlem in Weer fusieplan in Utrecht Dick Beek naar Go Ahead Voetbal op hóóg niveau Geesink wil Huiskes als conditietrainer Protest tegen Van Ravens Zuidema leider om schaaktitel Pustjens boekte rito ver winning „WE VORMEN HARDERE PLOEG" Okker versloeg Tonny Roche Receptie van volleybalmoe HVS Wijziging in atletiekploeg c 17 iêlsi VAN TILBURG Feijenoord versloeg Belgische La Gantoise Strijd internationale Franse tennistitel Kampioenscompetitie voor amateurs vastgesteld Les lies verongelukt DOOR DICK BRUYNESTEYN C H R I S R A C K Biuerrew /iebioi". jullie om?oerlea*;. DE BAL IS "ROfJO., DINSDAG 2 JUNI 1970 VAN BEVEREN MULDERS (Van onze sportredactie) EINDHOVEN Tijdens een persconfe rentie heeft PSV gistermiddag vier spelers voorgesteld, die het komende seizoen de Eindhovense eredivisieclub zullen verster ken. Allereeerst natuurlijk doelman Jan van Beveren, die in ruil voor Pim Does burg en een flinke som geld toe van Spar ta is overgenomen. Verder de 28-jarige middenvelder Gerrit van Tilburg, die voor dat hij naar Go Ahead ging, al eens voor PSV heeft gespeeld. Dan de 23-jarige lin kervleugelverdediger van ADO Harry Vos en de 21-jarige linkerspits van FC Den Bosch, Eef Mulders. Voorts had PSV hal verwege dit seizoen al de centrale verde diger Henning Munk Jensen (Denemarken) onder contract genomen. Bovendien staat het nagenoeg vast dat de 23-jarige Guus Hiddink van De Graafschap de gelederen van PSV komt versterken. Na Ressel (voor een half miljoen naar België verkocht) en Doesburg heeft ook de Deen Kristen Bjerre het voornemen PSV te verlaten. Hij heeft zich althans op de transferljjst laten zetten. Ajax is sterk geïnteresseerd in verdedi gers.. Het heeft contact opgenomen met DWS over een eventuele transfer van Dijk stra en bovendien heeft men in Amster dam zijn oog laten vallen op ADO-libero Aad Mansveld. Ook voor Dekker die zich bij AZ op eigen verzoek op dé trans ferlij st heeft laten plaatsen hebben de Amsterdammers belangstelling. Henk Koenders, de 23-jarige linker ver dediger van De Graafschap gaat het vol gend seizoen voor de Deventer eredivisie club Go Ahead spelen. De besturen van beide verenigingen zijn tot overeenstem ming gekomen over de transfersom die rond de 150.000 gulden bedraagt. De trans fer van Ruud Geels en Thijs van Wijn gaarden naar Go Ahead is ook nagenoeg rond. Leen Barth, doelman van Fortuna Vlaar- dingen heeft maandagmiddag in de be stuurskamer van Anderlecht zijn contract met de Brusselse club getekend. Het trans ferbedrag wilde Constant Vandenstock niet zeggen, maar wel wilde hij kwijt dat het aantrekken van Leen Barth een „dure", maar een goede koop was. PEC heeft gisteravond een tweejarig con tract afgesloten met de 27-jarige Uruguees Pepe Fernandez. Fernandez werd in decem ber door het stichtingsbestuur van PEC uit Amerika gehaald en overgenomen van de Kansas City Spurs. Aangezien PEC reeds twee buitenlanders in dienst had, kon de Uruguese voorhoedespeler niet meteen voor de Zwolse club gaan spelen. Hij werd ondergebracht bij het Deventer Go Ahead dat aan het einde van het seizoen kon be slissen of het Fernandez geheel wilde over nemen. Bij Blauw Wit hebben zich maar liefst zes spelers op de transferlijst laten plaat sen. Het zijn onder andere doelman Ron Boomgaard en de middenvelders De Jong en Muller. Voor De Jong hebben PSV en NEC belangstelling getoond. (Van onze sportredactie) UTRECHT. „Het bestuur van de NJJB kwam tot de conclusie, dat er iets mis was. Daarom is het nationaal tech nisch college opgeheven. De taken wer den gedelegeerd aan het dagelijks be stuur. Ik voelde er niets voor om een nieuw nt-college te creëren, dat weinig uitvoert". Dat zegt Luiten uit Leiden, jarenlang official van de NJJB „Ik heb onmiddellijk gevraagd om adviseurs. Voor de topsport werd dat natuurlijk An ton Geesink, die alle medewerking heeft toegezegd". MEXICO. De leiding van het Ma rokkaanse voetbalelftal heeft geprotes teerd tegen de aanwijzing van de Neder lander Lau van Ravens als scheidsrech ter voor de voetbalwedstrijd West-Duits- landMarokko, die morgen in Leon wordt gespeeld. Als reden van hun pro test gaven de Marokkanen: „De anti- Arabische politiek van Nederland". De scheidsrechters-commissie van de FIFA heeft het Marokkaanse protest als onge grond van de hand gewezen. RIJSSEL Feijenoord heeft de vriend schappelijke wedstrijd tegen het Belgische Gantoise met 4-2 gewonnen. Voor rust na men de Rotterdammers een 2-0 voorsprong door Wery en Van Daele. Na de hervatting maakte Van Hanegem er al snel 3-0 van, alvorens de Belgen door treffers van Ju- rion en Sztany enigszins terug mochten komen. Van Daele bepaalde enkele minu ten voor het einde de definitieve eindstand op 4-2. LEEUWARDEN. De vierde partij tussen Zuidema en Scholl, die elkaar in Leeuwarden in een tweekamp het Neder lands kampioenschap schaken betwisten, is geëindigd in een overwinning voor Zui dema. Deze partij, die zaterdag was af gebroken, werd gisteren door Scholl zon der spelen opgegeven. De stand is nu tVz- 1% in het voordeel van Zuidema. GRAZ. De Nederlander Mathieu Pustjens heeft gisteren de derde etappe van de wielerronde van Oostenrijk voor amateurs gewonnen. De tweede aankomende was Rolf Eberl, die door deze prestatie de leiding in het algemeen klassement overneemt. Kurt Schattelbauer (Stiermarken) werd met een achterstand van dertig seconden der de. Aling (vierde) en Oosterhof (tiende) finishten in dezelfde tijd. Het algemeen klassement: 1. Eberl (Oost) 10.50.55. 2. Schattelbauer (Oost) 10.51.13. 3. Denk (Oost) zt. 4. Kretz (Oost) zt. 5. Humenberger (Oost) 10.51.19. 6. Oosterhof (Ned) zt. 11. Schür (Ned) 10.51.27. 16. Pustjens (Ned) 10.51.40. 18. Aling (Ned) 10.52.20. GREAT MALVERN. De Ier Peter Doyle heeft de negende etappe van de ronde van Engeland voor amateurs ge wonnen. De Beverwij ker Duyker eindig de als derde. De Pool Mikolajczyk behoudt de leiding in het algemeen klassement. Hij staat daarin meer dan twee minuten voor op nr. twee, de Nederlander Matthijs de Ko ning. Polen leidt het ploegenklassement, ge volgd door Nederland. Het algemeen klassement: 1. Mikola jczyk (Polen) 32.23.53. 2. De Koning 32.26.04. 3. Kenecny (Tsj. SI) 32.26.54. 4. Tabak 32.28.01. 9. Westrus 32.30.57. 24. Delnoy 32.3827., 28. Duyker 32.59.54, 53. Nieuwkamp 33.07.44. 8MWWWWVWMMAMMVWVWV(AAMWAWWWWWWVWWWVWUVWWWWVWVWVUVVVWVWV\AAfv« CASCINNA. Omringd door zijn keur troepen heeft Eddy Merckx een betrek kelijke rust genoten in de langste rit van de Giro'1970: de 218 km lange veertiende etappe van Faenza naar Cascinna Terme dwars door het zon overgoten Toscane. De voortdurende aanwezigheid van de Belgische crack in de voorste gelederen hij zou ais vijfde finishen stimu leerde de strijdlust niet. Een enkeling maakte gebruik van de gelaten stemming in het peloton zoals Giancarlo Polidori, die 178 km voor de meute uitreed. Eerst in gezelschap van Urbani, later alleen. Op één kilometer van de finish werd hij ingelopen. Win naar van de massale eindsprint werd zijn ploegmakker Dancelli, die daarmee zijn derde etappeoverwinning in vier da gen behaalde. Het algemeen klassement: 1. Merckx (Belg) 60.26.16 (gem 37.427 km/uur) 2. Ritter (Den) op 2.41. 3. Gimondi (It) op 2.52. 4. Vandenbossche (Belg) op 4.29. 5. Zilioli (It) op 5.08. 6. Dancelli (It) op 5.41. „De Koning werd adviseur voor gra duaties, Nauwelaerts de Agé voor de in ternationale contacten en het scheids- rechterswezen, maar Geesink heeft op het gebied van de topsport niets meer met hen te maken" aldus Luiten. „De trainers krijgen een briefje, dat ze be dankt worden. Zo'n technisch college werkt te traag, je moet altijd wachten met een beslissing te nemen tot de he ren weer eens bij elkaar kunnen komen. Als wij met Geesink de beste man aan trekken, hebben we niets meer met an deren te maken". Er komt een nationale competitie voor A- en B-teams» met promotie en degra datie, waaraan ook de oudere junioren van boven de 15 jaar kunnen deelnemen. Bovendien wordt een competitie ingesteld voor de jeugd 'an 12 tot 15. Die com petities worden afgewerkt van half sep tember tot eind november en monden uit in nationale kampioenschappen voor teams en individuelen, senioren, adspi- ranten en junioren. Geesink heeft aan het bondsbestuur het advies gegeven om de vroegere coach van de schaatsers Anton Huiskes aan te trekken voor de conditietraining van de judokernploegen. Huiskes gaat hiermee in principe ak koord, maar wil nog wel weten, hoeveel tijd er voor zijn werk komt kijken en welke speciale eisen er voor de conditie training van judoka's worden gesteld. (Van onze sportredactie) UTRECHT/VLAARDINGEN Ren paarden waarvan de prestaties verminde ren, hoewel de oorzaak niet duide lijk is, kunnen straks „doorgemeten" wor den op een hometrainer. De kliniek voor inwendige ziekten van grote huisdieren die de veterinaire faculteit van de Utrechtse rijksuniversiteit kort geleden in gebruik nam en die als de best uitgeruste in Euro pa wordt gezien, krijgt er 'n hometrainer voor paarden bij, waarmee ook varkens, koeien en ander vee aan zware proeven blootgesteld kunnen worden. Met de montage van het 7,5 ton wegen de en 1,5 ton kostende gevaarte wordt deze week een begin gemaakt. De hometrainer, die visueel onmogelijk te vergelijken is met zo'n zelfde machine voor de wieier- HAARLEM. Het bestuur van Haarlem heeft tot diep in de nacht on derhandelingen gevoerd met Frans Fuchs, de vroegere trainer van onder andere Feijenoord, ADO, Benfica en Oporto. De Oostenrijker, momenteel trainer van de Westduitse liga-club Hamhorn, wilde graag naar Nederland terugkeren. Zijn financiële eisen wa ren echter dusdanig, dat Haarlem daar uiteindelijk niet op in kon gaan. De onderhandelingen werden dan ook af gebroken. Haarlem had contact met Fuchs gekregen tijdens het internatio nale jeugdtoemooi van ADO in Den Haag. Haarlem blijft inmiddels verder con tact onderhouden met de Schot Bill Thompson, de vroegere trainer van Sparta. Op transfergebied was er van ochtend bij Haarlem geen nieuws. Men is wel bezig met enkele spelers. Jan Fransz heeft zich op eigen ver zoek op de transferlijst laten zetten. Itij is in onderhandeling met enkele clubs. Vanavond wordt aan het bestuur van Haarlem het eerste exemplaar van een huis-aan-huis-krant overhandigd. Het is een eenmalige uitgave over his torie en toekomst van Haarlem. Ton Fens heeft zich bij Tel star op eigen verzoek op de trans ferlijst laten zetten. De Velser eredi visievereniging heeft ook zelf na een gisteravond gehouden vergadering enkele spelers aangemerkt die voor een plaats op de transferlijst in aan merking komen. Althof, Evenblij, Groot, Bakker, Richart, Van Gelder. Van Leeuwen, Vos, Van der Lubbe. Na Smit hebben bij RCH ook Drie sen en Severijnse te kennen gegeven de Heemsteedse tweede divisieclub te willen verlaten. Bij EDO is het na genoeg zeker dat men het volgend sei zoen niet meer zal kunnen beschikken over spits Bosdijk. Hij is momenteel in onderhandeling. Het maakt Bosdijk niet veel uit of het ere- of eerste-divi- sieclub wordt. Hij wil alleen weg uit de tweede-divisie. sport, ziet eruit als een soort transport band, die snelheden kan bereiken tussen de 1 en 50 kilometer per uur. Op die manier kan men het paard, om bij deze edele viervoeter te blijven en waarvoor de installatie primair bedoeld is, de ge wenste snelheid laten draven om gelijk tijdig de bloeddruk op te meten, de hart slag na te gaan, cardiogrammen te maken en dergelijke. Deze nieuwe methode op het terrein van de sportfysiologie werd eerder toegepast aan de universiteit van Stockholm, maar is verder uniek. Prof. dr. G. Wagenaar, die hoofd is van de kliniek voor inwendige ziekten van grote huisdieren werd er twee jaar geleden voor het eerst mee gecon fronteerd. Hij zocht al langer naar een andere dan de klassieke methode van „doorlichten" omdat het onderzoek steeds belangrijker gaat worden. De opdracht voor de bouw van de hometrainer werd bijna anderhalf jaar geleden verstrekt aan een Vlaardingse machinefabriek, die eer der al drie operatietafels voor de vee- artsenijkundige afdeling van de rijksuni versiteit leverde. Directeur Fonteijne van de machinefa briek vertelde: „Het principe is eigenlijk vrij eenvoudig. Het grote probleem voor ons was om de juiste vering van de tran sportband te bereiken. De band draait nu over 400 rubberrolletjes". De hometrainer, die een hoogte heeft van ongeveer anderhalve meter, zal in het universiteitsgebouw worden „ingegraven" om te bereiken dat het loopvlak op gelijke PARIJS. De Franse hoop Georges Goven en de Tsjech Jan Kodes zullen el kaar ontmoeten in de halve finales van de internationale Franse tenniskampioen schappen. De als zevende geplaatste Ko des versloeg de Italiaanse Australiër Martin Mulligen met 6-1, 6-3, 7-5. Goven won met 8-6, 6-8, 6-2, 6-1 van zijn land genoot Frangois Jauffret. (Van onze speciale verslaggever) GUADALAJARA. Wie achter het her metische „gordijn" van agenten en con troleurs een zwijgende, verbeten, fel-go- concentreerde Braziliaanse voetbalploeg verwacht, komt uitermate bedrogen uit. Weliswaar dient een waterdicht controle systeem, waarbij de bezoekende verslag gever pas na overhandiging van een om standig ingevuld formulier en een twee tal pasfoto's mag passeren, om de Zuid- amerikaanse meesters niet te storen en de inzet optimaal te houden, maar daar ginds blijkt men toch heel andere dingen onder trainen en concentreren te verstaan dan op het vasteland van Europa. De oefenende Brazilianen op het terrein van de „Club Providencia" blijken bij na dering zélf de producenten van een fees telijk lawaai, dat al van verre hoorbaar is. Ze doen van alles met een bal, die bruine mannen en ze laten dat alles bij voortduring gepaard gaan met kinderlijk- blije kreten. Veel meer dan „spelletjes" laat oefenmeester Azagalo niet opvoeren, maar het blijkt genoeg: de Brazilianen zijn constant bezig, malen niet om hitte en vragen niet naar water en ze zijn dol gelukkig met balbezit, nog steeds. Of schoon toch de afgezette trainer Saldanha voormalig televisie-commentator en „uitgedaagd" de job op te nemen na gren zeloos vernietigende kritieken van zijn kant ofschoon toch die Saldanha de wereld in de afgelopen anderhalf jaar had verkondigd, dat de „nieuwe Brazilianen" harder geworden waren, effectiever speel den, veel nuchterder ook. Wie een trai ning beziet, kan dat niet geloven en de nieuwe coach Zagalo weet waarschijn lijk, dat het niet zo is. Een brede glimlach duikt op, wanneer hij vaststelt, dat Tschenscher in de ope ningswedstrijd „uitstekend gefloten heeft zoals het hoort". En Zagalo voegt er aan toe: „Wanneer alle scheidsrechters zo op treden, dan zullen tonelen als in 1966 niet meer voorkomen. Dan kan Brazilië vrijuit spelen en dan zal ook Pele zijn mees terschap ten volle kunnen tonen". Tegen werping: „Maar wanneer nu de Europese ploegen Brazilië toch met hard spel tege moet treden, wat blijft er dan van uw ploeg over?" Zagalo weer: „Dat kan niet want de scheidsrechter zal dat verhinde ren". Wat onderschreven wordt in het ge ringe commentaar, dat Eduardo Andrade veel beter bekend als Tostao en reeds allerwegen geroemd als opvolger van Pele ten beste geeft: „Niet alleen de scheids rechter hoeft ons te beschermen. We kun nen het zelf ook veel beter. We vormen een harder, robuuster ploeg dan in 1966. En de linies zijn veel beter gesloten dan toen". Dat laatste, het vormen van een elftal, is de Brazilianen vrijwel nimmer gelukt. Zagalo geeft toe: „De grote pres taties in het verleden waren vaak te dan ken aan de capaciteiten van een groot aantal individualisten in ons elftal. Maar de ontwikkeling van het voetbal is aan ons niet voorbij gegaan. Op de trainingen blijft men verstoken van elke aanwijzing daaromtrent. Het blijft bij ingewikkelde, maar meesterlijk uitgevoerde spelletjes, waarvan voetbal- tennis nog maar een zwakke afspiegeling is. Het „partijtje" wordt toch weer een feest voor de tedinici, die onder aanwen ding van vele grappen en grollen, geen bal „recht" trappen. De passes en scho ten zwerven en zwaaien met de vreemd ste effecten door de lucht, geen speler hoogte komt met de begane grond. Boven de hometrainer zal een riem aan een ta kelinstallatie geplaatst worden, waarmee het paard opgetrokken kan worden, zodra er bij het onderzoek iets mis dreigt te gaan. In de kliniek van prof. Wagenaar zal men in staat zijn wanneer de nieuwe apparatuur straks geplaatst is om ver schillende omstandigheden waarmee het renpaard in natuurlijke omstandigheden geconfronteerd komt, na te bootsen. Zo is, volgens de heer Fonteijne, een druk op de knop voldoende om een storm te laten losbarsten, onafhankelijk van de snelheid waarmee het paard zich op de hometrainer voortbeweegt. NEW YORK. Tom Okker heeft in de Madison Square Garden in New York de Australiër Tony Roche verslagen in een vijf setter, die 2 uur en 32 minuten duurde. De cijfers 6-3, 3-6, 7-5. 3-6 en 6-4. In een tweede wedstrijd won Ken Ro- sewall (Austr.) in vier sets van zijn landgenoot Fred Stolle. De cijfers wa ren: 5-7 6-0, 6-4 en 6-1. Okker en Rosewall ontmoeten elkaar dinsdagavond in de finale. De winnaar ontvangt een bedrag van 10.000 dollar. DEN HAAG. Gisteravond is het pro gramma van de kampioenscompetitie voor de amateurs samengesteld. Er wordt gespeeld op vijf zondagen vanaf 7 juni tot en met 5 juli. Voor de wed strijden op 5 juli is geloot welke club uit en welke club thuis speelt. Het programma luidt voor 7 juni: TSC (Oosterhout)De Treffers (Groesbeek) UithoornSanderbout (Kerkrade), Sneek— Papendrecht. zet de wreef achter het leer, maar de be doelingen worden wel met een mateloze precisie uitgevoerd. Morgen in de namiddag voor Neder land: diep in de avond wordt duide lijk of de Brazilianen werkelijk een harde vechtersploeg zoals Josef Marko de Tsjechische formatie heeft gemaakt, kun nen overmeesteren. Want juist die hard heid is op de Tsjechische vaandels ge schreven. In Marseille, in eer' beslissen de wedstrijd werden de Hongaren bijkans van het veld geschopt: „Ik wist dat dit de weg naar Mexico moest zijn", verklaar de Marko later onomwonden. In Guadala jara verwacht men overigens, Jat één van de „betonblokken" in de Tsjechische de fensie zal ontbreken. Kvasnak, de grove centrale verdediger, die voor de FC Mechelen speelt, lijkt zwaargebouwd als hij is, niet snel en conditioneel niet sterk genoeg om in de hitte van het Jalisco- stadion afdoende te kunnen opereren Hij zou met zijn instelling, overigens niet mis staan in de muur van onverzettelijkheid die Marko en zijn assistent Ilucko wen sen op te werpen. Want zelfs tijdens de training manifesteerde Kvasnak :ich als meedogenloos: hij „pakte" tijdens een oefenpartij het Tsjechische idool Josef Adamac zo aan, dat die boos het veld afliep en noch in eerste, noch in tweede instantie het incident met een door Kvas nak aangeboden handdruk goed wenste te maken. Het afzeggen van Kvasnak is overigens het enige, dat redelijk zeker lijkt in de Tsjechische plannen Sir Alf Ramsey maakt pas vlak voor de openingspartij in Guadalajara van vanavond zijn opstelling bekend. In de En gelse ploeg heerst een formidabele rust en 'n prachtig zelfvertrouwen. Geen spoor van overdreven gespannenheid, gisteren tijdens die training, een gemakkelijk be wegen in en buiten het veld, gepaard gaande met de bekende ronde voetballers- grappen in de richting van het donkere vrouwvolk, maar dat dan toch ingepast in de nauwelijks merkbare, maar sterk aanwezige discipline. En dat alles maakt Engeland in Guadalajara toch tot de grote favoriet. UTRECHT. De drie Utrechtse be taalde voetbalverenigingen DOS Elink- wijk en Velox hebben gunstig gereageerd op het voorstel dat B en W aan de ge meenteraad doen omtrent de steun aan een door de drie clubs te stichten combi natie. B. en W. hebben als voorwaarde gesteld dat slechts financiële steun wordt verleend als alle drie opgaan in een nieu we vorm. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Dick Beek heeft een twee-jarig contract getekend bij Go Ahead. Een transferbedrag voor de Tel star-spits die op instigatie van Barry Hughes is aangetrokken is niet ge noemd. (Van onze volleybalmedewerker) HAARLEM. Een volleybalmoe HVS heeft in de Zandvoortse sporthal „De Pe likaan" een zeer moeizame overwinning behaald tegen NSH, dat er alles aan deed, om de Haarlemmers een nederlaag toe te brengen. Nadat HVS in de eerste set steeds een voorsprong had gehad, wisten de Hengelose spoorweglieden toch nog met 15-13 te winnen. Met 15-9 trok HVS al gauw weer de partijen in even wicht, terwijl HSH op zijn beurt de derde set pakte door deze met 15-13 te winnen. Pas in de vierde set trok HVS serieus van leer en in deze set werd NSH vol komen overspeeld (15-6). Ook in de laat ste set mochten de toeschouwers nog een maal genieten van het fraaie aanvalsspel van HVS (15-7). Na de wedstrijd hield HVS een receptie ter ere van de promotie. Namens het district sprak secretaris Schouten een woord van lof over het behaalde resul taat. Hij betreurde het ten zeerste dat Haarlem volgend jaar de wedstrijden van HVS zal moeten missen omdat Haarlem niet over een zaal beschikt met de ver eiste houten vloer. Na een kort dankwoord van de heer Scholier, voorzitter van HVS, kregen de spelers van het eerste team ieder een fraaie sigarettenbeker ter herinnering aan deze promotie. DEN HAAG. De GVAV-er Carsten Kamp zal zaterdag juni in Genève in de wedstrijd ZwitserlandBelgiëNeder land zijn debuut maken in de nationale heren-atletiekploeg. Kamp vervangt de aanvankelijk opgestelde Wijnand Bladt, die in verband met examens niet kan starten. DOUGLAS. De Britse motorcoureur Les lies (40) is gisteren in Douglas tij dens de training voor de TT-races op het eiland Man, die het komende weekeinde worden gehouden, "erongelukt. Reeds in de eerste ronde van zijn training botste lies met zijn 125 re machine tegen een stenen muur en liep zodanige verwondin gen op, dat hij kort na aankomst in het ziekenhuis overleed. fPClKiè TÖE7S/£WISE? Z,JAJ 1 TWlMTia TlCKEfró \JOtXZ EPkJ rseurasL DAM? IfOEUlLÊtJ Vooc? UW M£XlCO-K£M- OMDÊB VBlJMH TAAIÊ TDÓCBf IW AFRIKA ROMP- "IÖEPÖO, SPEL&J DÊ ECHTE 'TUEe&i V IM Ï-/£XICO. .0«DB7teW«Art MCLPfOGOLlë, AL4 IKL'T SOEP Bt- ÖRDP? WE DO EU OMGSEST PPIME..E»0 (J WEËT'T: ik GOK'T a? op-- BELooV ME MlMSTÊsiè GOALTJE. MIST P2WL HOOG'

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 17