Stomp u Invoering centraal antenne-systeem buiten Kamer om PRIJS VOOR SNOEPERD Onjuist auteursrecht op omroepgegevens Rockmusical Austin Texas Van der Horst onderscheiden De vernietiging van Oradour TROEF VAN DE WEEK Ongepubliceerd boek van Forster Roland Petit weg bij Parijse Opera Neo-realistische filmerij TV vanavond Zie zo zomer met Eugenie Radio vrijdag TV donderdag TV vrijdag DONDERDAG 11 JUNI 1970 17 LIVING THEATRE ZIEKTE TWEEDE KAMERLID VREEST Kluwerprijs uitgereikt SCHENKKURK zwaar verzilverd achtkantig model Troefprijs 10,00 15,95) 'T SILV ER-STOEPKE PROEFSCHRIFT „ZAAK TELEVIZIER" Hans Jacobs chef Achter het Nieuws (Van onze kunstredactie) AMSTERDAM Tweeën twintig jonge Amerikanen (uit Texas) brengen in het Holland Festi val de rock mu sical Stomp. Tussen 20 juni en 4 juli treedt deze groep op in Den Haag. Rotterdam, Leiden en Amsterdam. De spelers en musici zijn jongens en meisjes tussen de 19 en 22 jaar, voor het merendeel studenten van de universiteit van Austin. Zij verenigden zich tot een rondreizende „commune", nadat de eerste versie van Stomp protesten hadden opge roepen in het provinciale Austin. Behalve onderwerpen als luchtvervuiling, de Ame rikaanse opvoeding en geweld is nu ook de staat Texas mikpunt van protest. De 26 jarige leider van de groep Douglas Dyer is een New Yorkse toneelman, wiens productie ontdekt werd door de directeur van het New Yorks Shakespeare Festival, toen deze Stomp in een keldertehaterje te Atlanta zag. Er volgde een maandenlange reeks voorstellingen in New York. De groep is nu op een toernee langs Europese festivals, zoals Parijs, Wenen, Edinburgh, Berlijn en 't Holland Festival dat de groep te elfder ure contracteerde, via het Nederlands Centrum van het In ternationaal Theater Instituut. Stomp duurt anderhalUuur zonder pauze er. bestaat uit protestsongs, dansen, speel- scènes, rock-muziek, lichteffecten, film- en diaprojecties op verschillende schermen. Twee modieuze theaterelementen, mee dansen door het publiek en een massale ontkledingsscène, ontbreken evenmin. De groep is op 20 en 21 juni in het HOT- theater in Den Haag; op 22 en 23 juni in het Piccolotheater in Rotterdam, op 15 juni in de Leidse stadsgehoorzaal (om 20 en 22.15 uur); en in Amsterdam Paradiso op 26 en 27 juni om 20.30 en in Frascati op 30 juni en 1 juli om 22 uur, en op 2 en 3 juli om 20 en 22 uur. Juliana Beck en Judith Malina, de aan voerders van het inmiddels ontbonden Li ving Theatre, zijn onder de gasten die het Amerikaanse filmprogramma in het Hol land Festival zullen bezoeken. Hun film „Paradise now", opgenomen in het Ber- lijnse Sportpalast, is in de filmreeks te zien. Ook schrijver en producent Frederic Wiseman van de film Law and Order, die in het programma wordt vertoond, is van de partij. De Amerikaanse films worden ook in Haarlem vertoond en wel in Studio van 18 tot en met 24 juni. De Tsjechische dirigent Jaroslav Krom- bolc die de voorstellingen door de Natio nale Opera uit Praag van „De verkochte bruid" en „De uitstapjes van Broucek" zou dirigeren, is met een hartaandoening in een Praags ziekenhuis opgenomen. De eerste opera wordt nu gedirigeerd door Josef Ku- chinka en de tweede door Bohumil Gregor. (Van onze correspondent) DEN HAAG. Uitlatingen van de di recteur van de N.V. Casema, mr. P. Rolff over de spoedige start van het centraal antennesysteem, hebben gezorgd voor eni ge ongerustheid in de Tweede Kamer. Mi nister Bakker heeft de Kamer vorig jaar bjj de wijziging van de Telegraaf- en Te- lefoonwet namelijk uitdrukkeiyk verze kerd dat het groene licht voor de start van het project niet buiten haar om zal wor den gegeven. In de kamercommissie, die zich met deze zaak bezighoudt, begint men zich nu toch af te vragen of het parlement niet voor voldongen feiten wordt geplaatst. Men is van het exclusieve nut van het C.A.S. nog niet overtuigd. Mr. Rolff heeft in een interview met de A.V.R.O.-bode aangekondigd dat de Case- ma, de onlangs voor de exploitatie van het C.A.S. opgerichte dochter van de N.V. No- zema, de maatschappij die het Nederlandse zenderpark beheert, reeds met de voor bereidingen voor de aanleg van een kabel televisienet is begonnen. Er schijnt al over leg te zijn gepleegd met tal van gemeente besturen omtrent hun belangstelling voor het kabeltelevisienet. Volgens mr. Rolff heeft de regering al het groene licht ge kregen van de Kamer om met de voorbe reidingen te beginnen. Het Tweede Kamerlid W. Assmann (K.V.P.), de voorzitter van de bijzondere kamercommissie, ontkent dat echter na drukkelijk. „Dat groene licht is helemaal niet gegeven", zegt hij. De minister heeft nog onlangs de Kamer uitdrukkelijk ver zekerd dat er niets buiten haar om zou gebeuren. Hij heeft de Kamer zelfs een nota beloofd om opheldering te verstrek ken over tal van aspecten die nog steeds onduidelijk zijn. Volgens de heer Assman, die de minister schriftelijke vragen over de uitlatingen van mr. Rolff heeft gesteld, is het bijvoor beeld nog steeds niet duidelijk hoeveel het C.A.S. nu eigenlijk moet gaan kosten. De minister heeft de aanleg van het kabel systeem begroot op 300 miljoen gulden, maar deskundigen spreken van 1 a 1'7» miljard gulden. Ook weet nog eigenlijk nemand hoe het nu precies zit met de auteursrechten van de buitenlandse pro gramma's, die worden doorgegeven. De le den van de bijzondere Kamercommissie hebben voorts nauwelijks inzicht in de technische mogelijkheden van enige alter natieven. Wel heeft de Delftse hoogleraar prof. Bordewijk een mogelijk goedkoper systeem ontworpen en aanbevolen, waarbij de programma's aan de grenzen worden opgevangen en door steunzenders naar stedelijke centra gerelayeerd. Dan is er de mogelijkheid van ontvangst per satel liet. Ook schijnt de inrichting van cen trale antenne-inrichtingen (C.I.A.'s), die n stad of een gedeelte van een stad bestrij ken, mogelijkheden te bieden. Kortom: de Kamer is er nog niet uit. De heer Ass mann: „In het tijdperk van de dragline leg je trouwens geen kabels meer aan. Dat vergroot alleen maar de kans op storingen. Als men in dit land drie dagen van te levisie verstoken is, ontstaat een com plete revolutie." Tijdens een internationaal festival dat door de federatie van verenigingen voor natuurbescherming in Parijs werd georganiseerd, is de film „Pan" van Herman van der Horst met de grote prijs onderscheiden. LONDEN. De Engelse schrijver E. M. Forster, die literaire roem verwierf met vijf romans, heeft nog' een roman geschreven, die nimmer is gepubliceerd. Vrienden van de Britse auteur, die zondag overleed op de leeftijd van 91 jaar, onthulden dat het ongepubliceerde werk getiteld is „Maurice" en handelt over een homoseksueel thema. Het werd geschreven tussen 1905 en 1913 en slechts enkele vrienden wisten van het bestaan van het manuscript af. P. N. Furbank, die een biografie van Forster aan het schrijven is, zei „mijn mening is dat deze roman gepubliceerd moet worden". Colin Spencer .toneelschrijver en roman cier, die het manuscript heeft gelezen, be schreef het als „het lezen waard, maar wel een beetje gedateerd". Als een „studie van de homoseksualiteit gezien door de ogen van het Edwardiaan- se tijdperk en geschreven in de stijl van een jongerejaars student in Cambridge, bevat het melodramatische passages". DEVENTER. Mr. G. E. Langemeyer, voorzitter van de Stichting Kluwerfonds, heeft vanmorgen in de Deventer schouw burg Kluwerprijzen uitgereikt aan vier auteurs „met publicaties van meer dan gewone verdienste op het gebied van de maatschappijwetenschappen en het teclv nische onderwijs". Mej. mr. dr. A. M. Bos werd bekroond voor haar boek „Over methoden van be gripsvorming in het recht". Zij kreeg een bedrag van 2500. De heren ir. J. C. Cool, ir. F. J. Schijff en dr. ir. T. J. Viers ma deelden de Kluwerprijs van 2500 voor het boek „Regeltechniek". Bekroning De film „Het zout des le- venss van Charles Huguenot van der Linden is tijdens het vierde wereldfes tival voor didactische films, dat te Ro me werd gehouden, bekroond met de eerste prijs. Museum. Tot directeur van het rijksmu seum voor de geschiedenis der natuur wetenschappen te Leiden is benoemd drs. A. J. F. Gogelein, tot nu weten schappelijk hoofdambtenaar in dienst van dit museum. Het Kamerlid steld in zijn schriftelijke vragen ook de positie van mr. Rolff aan de orde. Hij vraagt de minister of deze P.T.T.-ambtenaar eigenlijk wel bevoegd is dergelijke uitspraken te doen. Hij wil ook weten of de minister de opvatting van mr. Rolff deelt dat het kabeltelevisienet zich net als destijds de telefoon wel eens tot een staatszaak zou kunnen ontwikkelen. Volgens de heer Assmann zou dat een griezelige zaak zijn, omdat het COAX-net, dat men voor het C.A.S. wil gebruikerl, ook mogelijkheden in zich bergt voor trans missie van een telex- of telefoon krant. PARIJS (AFP). De Franse choreo graaf Roland Petit is woensdag afgetre den als directeur van het ballet van de Parijse Opera. Hij bekleedde deze functie sinds het begin van dit jaar. In zijn ontslagbrief, die niet als een verrassing kwam, verklaarde Petit, die ook directeur is van het revue-theater Casino de Paris, dat er van reorganisatie plannen tot dusver niets terecht is geko men. Volgens hem was een voorstel tot hervorming van de balletschool van de Opera „ergens op een bureau blijven lig gen". Voorts had men hem niet het ge vraagde repetitielokaal verschaft, terwijl hij ook niet de assistent had gekregen, waarom hij in het begin van het jaar had verzocht. Tenslotte beklaagde Petit zich er over, dat men een door hem opgesteld programma voor een wintertoernee ter zijde had gelegd. Na de geallieerde invasie in Nor- mandië op 6 juni 1944 spoedden tien tallen Duitse legerkorpsen uit Midden- en Zuid-Frankrijk zich naar de ulaats waar Hitlers Reich zijn beslissende slag om het behoud zou moeten leveren. Op 10 juni bereikte een compagnie van de SS-divisie Das Reich het dorp je Oradour-sur-Glane, waarvan de be woners tot op dat moment nauwelijks iets van de oorlog hadden gemerkt. De SS-regimenten werden toen al enkele dagen geteisterd door de dode lijke activiteiten van de afdelingen van de Maquis en de Resistance. Be sloten werd een modelactie van af schrikwekkende terreur uit te voeren. De ruim zeshonderd inwoners van Oradour, mannen, vrouwen en kinde ren werden nadat de toegangswe gen tot het dorp waren afgegrendeld op het marktplein bijeengedreven. De SS-ers drongen in alle huizen binnen en doorzochten alle vertrek ken. Het ging allemaal snel en effi cient. Ieder wist wat hem te doen stond en er werd niets vergeten. Zelfs scholen niet. Groot en klein, zieken en gezonden, zij allen werden gemar teld, verbrand of op andere afschuwe lijke wijze vermoord. Deze hele moord partij duurde niet langer dan enkele uren. De SS-ers vierden hierna een woest drinkgelag en hun generaal Von Bro- dowski liet in een dagorder weten „dat de onderneming Oradour opmerkelijk stimulerend had gewerkt op het mo reel van zijn mannen". De Deense hoogleraar Jens Kruuse leerde als verzetsstrijder de verschrik kelijke Sonderaktionen bij nacht "an SS. SD en Wehrmacht aan den lijve kennen. Na de oorlog besloot hij 'n stu die te maken van het drama-Oradour dat hij in een gelijknamig en aangrij pend boekwerk heeft vastgelegd. Het werd door de NV De Arbeiderspers in Amsterdam uitgegeven. J. B. ADVERTENTIE 14 J UWELlERSBEDRlj P Grote Houtstraat 49 Haarlem tel. 321915 Voor de ontelbare koekjes, zuurtjes, ijsjes die Ton van Duinhoven heeft geslikt voor een serie televisie-reclamespots werd hij gisteren in de RAI onderscheiden door het Genootschap voor de Reclame. Zo komen snoeperds te pas. AMSTERDAM Alle geschriften, die door de omroeporganisaties worden samengesteld, behoren geen voorwerp te zijn van auteursrecht, zo meent Louis van Vollenhoven, die vrijdag 3 juli aan de universiteit van Amsterdam zal promoveren op zyn proefschrift „De zaak Televizier". Zijn documentaire studie over dit onderwerp heeft de jurist tot de con clusie gebracht, dat de strekking van artikel 22 van de Omroepwet is het versterken van het monopolie van de omroeporganisaties met betrekking tot de berichtgeving omtrent radio en te levisie. Dat dit geschiedt, zo schrijft de promovendus, met een beroep op bet auteursrecht, is een miskenning van de aard en de beginselen van het auteurs recht als een recht van de scheppende mens. Hij noemt het betreffende artikel van de Omroepwet een ingrijpende wij ziging van het geldende auteursrecht, zoals dat in de auteurswet is neerge legd en door de rechter is toegepast. De artikelen van de Omroepwet, die volgens de heer Van Vollenhoven ver der gaan dan de Auteurswet en verder dan de jurisprudentie zich op dit punt heeft uitgesproken, is in strijd met ar tikel 7 van de Grondwet en artikel 10 van het Verdrag van Rome tot bescher ming van de Rechten van de Mens. VANAVOND HEEFT de VPRO een gevarieerd filmprogramma te bieden. Begonnen wordt om 20.20 met een korte speelse, impressie van de Pool se filmer Kazimierz Urbanski over de toenemende motorisatie in onze maat schappij. Tien minuten later begint een kunstenaarsportret van Louis A. van Gasteren door Lies Westenburg. Hierin komt Van Gasteren niet alleen ter sprake als een zeer individualis tisch filmer, („Het huis", „Biafra", „Begrijpt u nu waarom ik huil?") maar ook als eigentijdse schilder en maker van objecten. Daarna volgt de 50 minuten durende documentaire „De fietsendieven en hun kinderen", een wat cryptische titel die zich echter al spoedig laat vertalen als een „blik te rug op het Italiaanse neo-realisme". Met neo-realisme wordt de filmstro ming aangeduid die zich direct na de oorlog in Italië ontwikkelde en die zich oorspronkelijk aandiende als een volstrekte breuk met het gangbare filmen. Eigenlijk diende het neo-rea lisme zich al aan in '43 met Viscon- ti's „Ossessione", maar Rossellini met „Rome, open stad" en „Païsa" en Vittorio de Sica met „Sciuscia" en vooral met „De fietsendieven" gaven aan de nieuwe beweging een duidelijk gezicht. Over de belangrijkheid van die stroming en over de invloed die ze in latere jaren nog op een volgende generatie van filmers uitoefende, gaat de documentaire van de National Filmboard of Canada die het Filmmu seum in het begin van dit seizoen al eens vertoonde. Interviews met Ros sellini, De Sica, Pasolini, met schrij vers en scenarioschrijvers als Alberto Moravia, Cesare Zavattini en Sergio Amedei en met de actrice Monica Vit- ti, geïllustreerd door filmfragmenten uit diverse Italiaanse films van naam, geven een gevarieerd beeld van de be tekenis die aan het neo-realisme moet worden toegekend. CHARLES BOOST Televizier is na het arrest van de Hoge Raad in 1965 in beroep gegaan bij de Europese Commissie voor de Rechten van de Mens. Na het aanne men van de Omroepwet 1967 besloot Televizier tot een samenwerkingsover eenkomst met de AVRO, omdat anders wellicht het voortbestaan van Televi zier in het gedrang zou komen. Op grond hiervan is het beroep bij de Europese Commissie ingetrokken. Te gelijkertijd werd de procedure tegen Televizier door de omroeporganisal ies ingetrokken. Nederland I. Als Pipo de kinderen naar bed heeft gestuurd en de groten het nieuws hebben bekeken, gaat de TROS beelden laten zien van de We reld waarin wij leven. „Overleving in de zee" laat beelden zien van het le ven onder de waterspiegel. Het tweede deel van het voorpro gramma bestaat uit een aflevering van de Getrouwde Vrijgezel. Na het tweede journaal een avond vullend programma van de TROS in de geest van het zomerprogramma Zo maar een Zomeravond van de VARA, maar met meer amusement en infor matie over toerisme in plaats van over politiek. Zie-zo-zomer luidt de titel en als presentatrice is aangetrokken de ex-nieuwslezeres Eugenie Herlaar. Tenslotte een Amerikaanse filmserie namelijk de Kampioenen, die we vroe ger ook al regelmatig op de beeldbuis zagen. Na het laatste nieuws nog de Telaccursus Bij leven en welzijn. Nederland 2. Om zes uur een uitzen ding uit Mexico van de wereldkampi oenschappen voetbal. Uruguay en Zwe den ontmoeten elkaar (met Kindvall), Rusland en El Salvador en Brazilië en Roemenië. We krijgen samenvattin gen te zien. Dat duurt tot half acht, met onderbreking voor Pipo en het journaal. Daarna van Gewest tot Gewest :n het tweede journaal. De VPRO begint haar aandeel in de donderdagavond met een korte Poolse film over de motorisering van ons leven. Daarna een filmportret van Louis van Gaste ren, een van de knapste cineasten uit ons land, wiens film over Biafra on langs nog een staatsprijs kreeg. Van avond wordt hij meer als schilder en ontwerper van moderne objecten dan als cineast bekeken. Hoofdschotel van de avond is de ..Fietsendieven en hun kinderen", een Canadese film over het neo-realisme in de Italiaanse film, dat zijn intrede deed met de Fietsendieven van Vittorio de Sicca. Behalve filmfragmenten o.m„ uit Paisa en andere beroemde films, omvat deze compilatie vraaggesprek ken met regisseurs, schrijvers en ac teurs. Ik was Soldaat, is de titel van een film van de Engelsman Michael Grigs- by, die de ervaringen van een drietal Amerikaanse jongens die in Vietnam vochten als onderwerp nam voor een documentaire, die de oorlog aanklaagt. De drie jongens komen uit zomaar een Amerikaans dorpje. Het laatste journaal betekent ook op donderdag niet de afsluiting van het televisieprogramma. Er komt nog een rechtstreekse uitzending uit Mexico, waar tegen elkaar in het veld komen Engeland en Tsjechoslowakije. Koen Verhoeff zorgt voor het commentaar. rmnnnnnn rMi ruin HILVERSUM Het VARA-bestuur heeft Hans Jacobs met ingang van 1 september 1970 benoemd tot chef van de televisie-actualiteitenrubriek „Ach ter het nieuws." De heer Jacobs, sinds 1 januari 1965 als regisseur-producer in dienst bij „Achter het nieuws," volgt Herman Wigbold op, die onlangs werd benoemd tot hoofdredacteur van het dagblad Het Vrije Volk. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.20 Lichte gramm. muz. (8.00 Nws; 8.11 Radiojournaal; 8.30 De groente man). 9.00 Oude en kiass. muz. (9.35 Waterstanden). 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws). 11.30 Horlepiep. 11.55 Beursberichten. 12.00 Informatief. 12.30 Overheids- voorl. 12.40 Stereo: Lichte gramm. muz. 12.50 Praatje. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.20 Voor de midden stand. 13.25 Stereo: Klass. muz. 14.00 Ruimte. 15.00 Stereo: Moderne muz. 15.45 Toerismo. 16.00 Gevarieerd pro gramma. (16.00 Nws; 17.55 Mededelin gen. 18.00 Nws; 18.20 Uitz. V.V.D. 19.30 Nws). 21.00 Stereo: Moderne en klass. muz. 22.40 Nws. 22.50 Medede lingen. 22.55 Actualiteiten. 23.05 Ste reo: Licht gevarieerd pl. progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Badinerie. (7.30 Nws; 7.32 Actualiteiten; 7.50 Overweging; 8.00 Nws). 8.30 Nws. 8.32 Voor de huis vrouw. (9.00 Gymnastiek). 9.40 School radio. 10.00 Stereo: Aubade. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Mededelin gen. 12.00 Stereo: Gevarieerd progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mede delingen; 12.30 Nws; 12.41 Actualitei ten; 13.00 Raden maar...). 14.05 Schoolradio. 14.30 Stereo: Lichte muz. 14.55 S'tereo: Verzoekprogr. 16.00 Nws. 16.03 Disco-Drive- In. 17.30 Sportkom- pas. 18.00 kapel. 18.30 Nws. 18.41 Hier en Nu. 19.00 Wereldpanorama. 19.10 Veel gevraagde gew. muz. 19.40 Inter kerkelijke beweging. 20.05 Muz. 22.00 Aktua. 22.30 Nieuws. 22.40 Ca- baretprogr. 23.10 Apollo XXI, (ruim tevaartmysterie). 23.30 Stereo: Mid night Special. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Becker Show* (10.00 Nws). 11.00 Nws. 11.03 De Felix Meurders Show. 12.00 Nws. 12.03 Top-30. (13.00 Nws). 14.00 Nws. 14.03 Suzie Cream Cheese. 15.00 Nws. 15.03 Muz. Boetiek. 16.00 Nws. 16.03 Coun try and Western Festival. 17.00 Nws. 17.02 Radiojournaal. 17.05 Gevarieerde platen. BRUSSEL 324 M 12.00 Nws. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Nws. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Kamermuz. 15.00 Nws. 15.03 Casino- muz. 16.00 Nws. 16.09 Volksmuz. 17.00 Nws. 17.15 Jazz. 18.00 Nws. 18.03 Pop- muz. 19.00 Nws. 19.40 Oude muz. 20.00 Muz. progr. 21.45 Literair progr. 22.00 Nws. 22.20 Kleinkunstmagazine. 23.00 Nws. 23.15 Liedjes progr. 23 40 Nws. Nederland I 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 TROS: De wereld waarin wij le ven (film). 19.31 De getrouwde vrijgezel (serie). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 TROS: Ziezo-Zomer. 22.30 NOS: Journaal 22.35 TELEAC: Bij leven en welzijn Nederland II 18.00 NOS: Wereldkampioenschappen Voetbal Mexico. 18.45 Pipo de Clown 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal 19.00 STFR: Reclame. 19.04 NOS: Wereldkampioenschappen Voetbal Mexico. 19.30 Van gewest tot gewest 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal 20.15 STER; Reclame. 20.20 VPRO: Korte Poolse film 20.30 Filmportret van Louis A v. Gas teren. 21.00 De fietsendieven en hun kinderen. 21.50 Ik was soldaat 22.30 NOS: Journaal. 22.55 Wereldkamp Voetbal Mexico. 18.00 18.45 18.51 18.55 19.00 19.04 19.15 19.40 19.55 20.00 20.15 20.20 20.45 22.05 22.30 22.35 22.40 Nederland I NOS: Wereldkampioenschappen Voetbal Mexico. Pipo de Clown STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. E.O. Close Up. Nu spreekt God Tzeltal. Een handvol muziek. STER: Reclame. NOS: Tournaal. STER: Reclame. NCRV: Hier en Nu. De Luciferkoning (documentaire). Barenboim over Beethoven. Avondoverdenking. NOS: Journaal. Teleac: Van molecuul tot mens. Nederland II 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Tournaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Den Haag vandaag. 19.09 Première 19.30 Beroemde dierentuinen. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: 'ournaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Department S (serie). 21.10 Kort en Klein. 21.50 Koning Klant. 22.15 Achter het Nieuws. 22.40 NOS: Journaal 4

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 17