CQNRAD-STDRK jonge MTS-er CONRAD-STORK vaklieden voor de constructie-afdeling vaklieden voor de machinaal verspanende afdelingen jongelui met (gedeeltelijk) l.t.s. metaal gedeeltelijk geschoolde vaklieden jongeman in tijdelijke dienst vrouwelijk kantoorpersoneel mannelijk kantoorpersoneel FLUOR TYPISTE KONSTRUKTEUR INSTRUMENTATIE |j^[EODI^D?2D*£MisaCE> 22 v/tttfj [CDNRAQ-STDRK (werktuigbouw) vrns STORK PLAATUJELLERIJ werkvoorbereider ZATERDAG 27 JUNI 1970 Sollicitaties aan: 4 Beste van-school-komer! we maken een vakman van je waar je U tegen zegt 'Vakman in de werktuigkunde! Metaalvak man. Het soort mensen waar iedereen om roept. En dat altijd goed geld verdient. Ge garandeerd. Hier is ons voorstel: 1. leer het vak bij ons-een vertrouwd adres. 2. verdien meteen al een aardig loon: met 15 jr. al 156. bruto per week, en nog méér met een LTS-diploma. We zitten in Haarlem - dus vlakbijEn elke werkdag van 9 tot 4 ben je welkom op onze personeelsafdeling om de zaak te bespre ken. Daar hoor je alles over onze bedrijfs- school, over de basis-opleiding (draaien, machinebankwerken, plaat- en construc tiewerken, elektrisch lassen) die 2 a 3 jaar duurt en over het belangrijke Bemetel-di- ploma, dat je dan kunt behalen. En we hoeven je nauwelijks te vertellen, dat je met onze metaalopleiding een vakman wordt die het ver kan brengen. Om welke vóór-opleiding gaat het? Da's niet het belangrijkste, 't Gaat ons in de eerste plaats om pientere, serieuze knapen van pak-aan! Die weten wat ze waard kun nen en willen zijn. En ais ze dan een LTS-of Mulo-opleiding meebrengen.allee,des te beter! Interessant voor de ouders: om 's te weten waar hun zoon terecht komt en waarze hem zo prima opleiden. We nodigen hen daarom uit zelf een kijkje te komen nemen en het bedrijf te zien! Dat kan elke woensdagmiddag om 2 uur. Waarderweg 80 Haarlem telefoon 023- 31.91.70 Tïï II— II Middelgroot bedrijf te Haarlem-Noord fabriceert kranen, transportinstallaties, diepboorgereedschap, tand wieloverbrengingen en golfkartonmachines, vraagt te weten electrisch lassers en autogeen branders (een voortgezette opleiding in ons bedrijf is mogelijk, theorie op een avondschool 1 x per week). Verder kan worden geplaatsteen buiger voor 200-tons pers, alsmede constructiebankwerker-aanbouwers. met name centerdraaiers, combinatiedraaiers, frezers, enz Mogelijkheid om in ploegendienst te werken (1 week dagdiënst, 1 week avonddienst (16.45 uur tot 02.00 uur). Toeslag voor avonddienst 40%. Zij zullen worden geplaatst in onze opleidingsafdeling voor het Bemeteldiploma DRAAIEN, PLAAT- EN CONSTRUCTIEWERKEN, MA CHINEBANKWERKEN OF ELECTRISCH LASSEN. Iedere woensdagmiddag om 2 uur precies is er een excursie voor kandidaat-leerlingen en hun ouders. Zie grote advertentie elders. als machinebediende voor staalstraalmachine, trans porteur materiaalopslag (buitenwerk), corveeër voor onderhoud van toiletten (hoge toeslag, basisloon voor 23 jaar en ouderen f743.per 4 weken). (voor Vj 1 laar) in de functie van lichtdrukker. in de functie van assistente inkoop-afdeling. Kantoor ervaring gewenst. Goed kunnende typen, niveau Mulo Typiste voor Dedrijfsbureau. Goede startfunctie voor meisjes die juist het type-diploma hebben gehaald. Typiste-telexiste voor de correspondentie-afdeling. Nederlands en moderne talen. Leeftijd 1825 jaar. in de functie van facturist. Leeftijd ca. 25 jaar. Niveau Mulo. Conrad-Stork, Waarderweg 80, Haarlem. Telefoon 319170 afd. Personeelszaken. 's Avonds solliciteren is mogelijk: iedere donderdagavond van 78 uur op het Gew Arbeidsbureau, KI. Houtweg 18 LA Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrieën; uitvoering van land- en zeeboringen; exploitatie van olie- en gasbronnen. Dochteronderneming van Fluor Corporation,Los Angeles, V.S. Ouderwetse typemachines brachten wfj jaren geleden al naar een museum. Wij werken in een internationale sfeer in een modern kantoor. Logisch dat het meisje met MAVO- en typediploma dat wij als willen aanstellen een snelle, elektrische ma chine krijgt Zij verzorgt ook haar eigen administratie en beantwoordt haar telefoon. Zij moet kunnen overschakelen op ander werk, andere problemen. Daarbij mag ze overigens gerust eigen ideeën hebben. Een goed salaris, maar ook een 13e maand, winstdeling en volledige studiekostenvergoe ding bieden wij haar graag. Op sollicitatiebrieven antwoorden wij nog dezelfde dag. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland N.V., Schipholweg, Haarlem. Tel.: (023) - 319000. STORK PLAATWELLERIJ te Velsen vormt samen met Stork Apparatenbouw te Amsterdam de naamloze vennootschap Stork-IJmond, een dochteronderneming van de groep Stork-Amsterdam. Het produktie- programma van Stork Plaatwellerij bestaat voornamelijk uit apparaten en installaties voor de procesindustrie, roerwerken, pneumatische transportinstallaties en druktanks voor alle vloeibare gassen. Voor de afdeling roerwerken zoeken wij een Zijn taak zal zijn het assisteren bij het voorbereiden en uitwerken van ontwerpen en offertes. Voor de uitoefening van deze taak is commerciële feeling nodig. Ook is kennis van de Engelse taal belangrijk. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Stork Plaatwellerij Postadres: postbus55, Beverwijk. Adres: Wijkermeerweg 7, Velsen-Noord. Tel. 02510 - 24941,^ Pv^ Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrieën; uitvoering van land- en zeeboringen; exploitatie van olie- en gasbronnen. Dochteronderneming van Fluor Corporation,Los Angeles, V.S. i i Op onze tekenkamer willen wij de meet en regeltechnische afdeling uitbreiden met een die na een voltooide Bemetelopleiding 1 en 11 of een vergelijkbare theoretische scholing een minimaal vijfjarige ervaring heeft opge daan in het tekenen en het laten ontwerpen van pneumatische instrumentatie voor che mische fabrieken en/of olieraffinaderijen. Een behoorlijke kennis van de Engelse taal is daarbij noodzakelijk. Enige achtergrond in elektronische instrumenten is gewenst. Wij bieden een goede salariëring en uitste kende sekundaire voorwaarden in een mo dern, internationaal werkend bedrijf. Sollicitaties te richten aan de afd. Personeelszaken van Fluor Nederland N.V., Schipholweg te Haarlem. Tel. (023) - 319000. Suyver Roosen vraagt voor haar bedrijfsbureau een technische ad ministratieve kracht, opl. E.T.S. - U.T.S. of gelijkwaardig die in het kader van de werkvoorbereiding belast zal worden met de planning en controle van de materiaal- en gereedschapsvoorziening; tevens zal coördinerend t.b.v. de werkuit voering moeten worden opgetre den. Inzicht in het electronisch installa- tiewerk alsmede goede contactuele eigenschappen zijn hierbij beslist noodzakelijk. Practische ervaring strekt tot aanbeveling. Electrotechnisch installatiebureau Suyver Roosen N.V., t.a.v. Hoofd Personeel en Organisatie, de Ruy- terkade 41-43, Amsterdam. Tele foon 63977 (m.i.v. 1-7-70 020- 65761). 's Avonds na 8.00 uur: 02980-85864.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 22