Met de muziek mee" mm BOOTWERKERS VanGelder Papier omroepvereniging vara Diaconessenhuis Haarlem CONSTRUCTIE SCHILDERS Koffie zetten is een plezierige bezigheid, waarmee u altijd veel waardering oogst bij uw gezin en uw gasten. Maardan moet het ook lekkere, verse koffie zijn, met zorg gezet Juliana Ziekenhuis Maandag 13 juli in Haarlem gediplomeerde doktersassistenten ...lekkere koffie! (door de grote vraag altijd vers) Nieuwbouw schilders en aankomend nieuwbouw- schilders MEDEWERKSTER OP HET SECRETARIAAT o.k. verpleegkundigen Patricia Paay Detti Casoli fijne dessert 250g 2,56 roodmerk 250g 236 paarsmerk 250g 2.02 Filter koffie. Snelfilter koffie. Voor deze zetwijze gebruikt u fijn gemalen koffie (snelfiltermaling). Doe per kop 1 afgestreken eetlepel in het papieren filterzakje en giet zoveel water op, dat de koffie goed bevochtigd is. Water geheel laten door lopen en dan verder steeds in het midden opgieten. Maal zelf, direct voor het zetten, dan heeft u het volle profijt van de fijne geur en pittige smaak van versgebrande koffie. Deze electrische D.E. wand- koffiemolen is geschikt voor twee maalgroften: snelfiltermaling en standaard maling. Uit de nieuwe D.E. filterpot kuntu 8 heerlijke, geurige koppen koffie schenken. Voor deze wijze van koffie zetten maalt u de koffie niet te fijn (standaardmaling). Schenk eerst een klein scheutje op, zodat de koffie kan zwellen. Dan gelijkmatig opschenken Dit unieke, volautomatische D.E.-koffiezetapparaat stelt u in de gelegenheid op twee manieren koffie te zetten: zowel volgens de normale filtermethode als volgens de veel gebruikte snelfilter- methode. Dit apparaat krijgt u voor 4000 waardepunten plus f 35,-. Vraag de folder aan Douwe Egberts, afd. Geschenken, postbus 2076, Utrecht. ■r'\ 99 Voor een rechtstreekse uitzending van ons VARA televisie programma „Met de muziek mee" en de opname voor het radio programma „Populaire Muziekshow" zijn wij maandagavond 13 juli a.s. in de Kennemer Sporthal te Haarlem. Jan Blaaser presenteert U dit totaal-programma. In „Met de muziek mee" treden o.a. op: RUDOLF SCHOCK ROSITA BLOOM Aan het radio-programma werken mee: VARA's Populaire Muziekshow Peter Wiedemeyer The Three Jacksons Het totale programma wordt muzikaal begeleid door het VARA- dansorkest o.l.v. Charlie Nederpelt. Zaal open van 19.30 uur tot 22.45 uur. Kaarten a 3.- (inclusief) verkrijgbaar aan de volgende adressen: M. Vellinga, Badhuisstraat 10, Haarlem J. Ardewijn, Engelszstraat 1, Haarlem J. van llpenburg, Gijsbr. van Aemstelstraat 115, Haarlem M. Snel-Hoos, Gouwstraat 43, Haarlem A. Hazelaar, Vondelweg 366rd, Haarlem H. van de Wolk, Lorentzkade 522, Haarlem Jac. Groeneveldt, Oranjestraat 52, Haarlem M. Spronk, Baron de Coubertinstraat 52, Haarlem (Meerwijk) A. Ouwehand, Joego-Slaviëpad 32, Haarlem (Europawijk) W. J. Ardewijn, Leonard Springerlaan 68, Haarlem (Parkwijk) A. J. de Goede, Wouwermanstraat 62, Haarlem V.V.V., Stationsplein, Haarlem E. Halewijn, Westkolk 54, Spaarndam F. H. van Nassau, Ing. Lelylaan 61, Heemstede K. Blaauwbroek, Madoerastraat 15, Heemstede Mej. J. H. Galjaard, Glipperweg 69, Heemstede H. van de Berg, Schoollaan 10, Bennebroek Mevr. H. Hylkema-ten Haken, Narcissenlaan 20, Bennebroek P. W. Zegerman, zr. D. Brondersstraat 25, Zandvoort Mevr. R. W. Ramkema, Hofdijkstraat 5, Zandvoort C. Kluit, Da Costalaan 10, IJmuiden R. H. Greven, Rijnstraat 113, IJmuiden P. v. d. Braber, Lorentzstraat 90, IJmuiden V.V.V., Marktplein, IJmuiden Voor de interne polikliniek en de kleine operatiekamer vragen wij, voor liefst zo spoedig mogelijke indiensttreding, Uw schriftelijke sollicitatie wordt gaarne ingewacht bij onze directrice. Wilt u liever eerst een oriënterend gesprek, maakt u dan even een telefonische afspraak. Hazepaterslaan 24, Haarlem. Tel. 023 - 319310 zet u Bij het Havenbedrijf van onze vestiging te Velsen is thans plaats voor enige die belast zullen worden met alle voorkomende werkzaamheden in dit bedrijf, o.a. de lossing van schepen met papierhout en cellulose. De werkzaamheden zullen hoofdzakelijk in dagdienst en grotendeels in de buitenlucht worden verricht (5-daagse werkweek). Ervaring op het gebied van stuwadoorsarbeid is gewenst, doch niet vereist. Leeftijdsgrenzen van 18 tot 45 jaar. Het bruto inkomen vanaf 23 jaar bedraagt f 950.- per maand, inclusief de vaste toeslagen, doch exclusief een eventuele ploegentoeslag en overwerkvergoeding. 17 dagen vakantie per jaar. Persoonlijke aanmeldingen op maandag, dinsdag en donderdag van 9.00-12.00 uur bij de afdeling Personeels zaken aan de Doodweg te Velsen-Noord. X SCHILDERSBEDRIJF TIMMERMANS vraagt: Aanmelden: Werk de Hartekamp, Herenweg te Heemstede bij uitvoerder Hr. Groos. tu Gevraagd tegen goed loon. Aanmelden IJmuiden tel. 02550-14585 en 14302 of 020-60643. De Verenigde Nederlandse Uitgeversbedrijven N.V. te Aerdenhout zoekt een die beschikt over goede stenotype-vaardig- heid, een gezonde dosis energie, behoorlijke algemene ontwikkeling en collegialiteit. Leeftijd niet jonger dan 22 jaar. Salaris afhankelijk van opleiding en erva ring, minimaal 600,—, maximaal 1.200 bruto per maand, alsmede 6%% vakantie toeslag en andere aantrekkelijke bijkomende arbeidsvoorwaarden, zoals winstdeling e.d. Brieven met uitvoerige gegevens aan de directie secretaris van V.N.U., Koeduinweg 2, Aerdenhout. In ons ziekenhuis ontstaan enkele vakatures voor en verpleegkundigen die daarvooi willen worden opgeleid. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de verpleegkundig direktrice, zr. P. S. der Nederlanden, die dagelijks, behalve zaterdags, spreekuur heeft van 11.00 - 12.00 uur. Telefonische afspraken kunnen ge maakt worden onder no. (020) 384084 TER HAARSTRAAT 17 AMSTERDAM WEST

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 24