Hd medewerker Hd Hd HULPDRUKKERS i Gemeente Rotterdam Sparthuis Vandaag werken aan het leefklimaat van morgen c.v.-monteurs en hulpmonteurs n.v. 1 haarlemse diepdrukindustrie i :l n.v. I haarlemse diepdruMridustrie ELEKTRO-MONTEUR 1 n.v. I haarlemse diepdrukindustne Infid n.v. haarlemse diepdrukindustrie SCHOONMAKERS ziekenverzorger(ster) Diaconessenhuis Haarlem verkoopsters hulpverkoopsters chef foto-afdeling ANTONIUS ZIEKENHUIS medisch secretariaat meisjes van ulo, mavo of leao fflBRCK SH3RP 8 D0HI86 IBS s chemische fabriek farmaceutische afdeling verpakkingsafdeling veiligheid en bewaking Jongens en meisjes machinisten eerste opzichter-machinist turbinemachinisten VfllF ZATERDAG 11 JULI 1970 23 Chemisch-Farmaceutische Industrie die in augustus 17 jaar zijn of worden vraagt Medewerksters voor Een behoorlijke algemene ontwikkeling op middelbaar schoolniveau is noodzakelijk voor deze gespecialiseerde funktie. Ervaring met de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Goed kunnen typen wordt verondersteld. U gelieve uw sollicitatie te richten aan onze Geneesheer-Directeur C. F. J. Lampe, Zeeweg 168, Velsen. Tel. 02550-19100 (toestel 05). VERWARMING AIRCONDITIONING lUUUUil Voor de administratie van onze TECHNISCHE DIENST zoeken wij op korte termijn een (Leeftijd: 16 k 17 jaar). De werkzaamheden van deze afdeling zijn gevarieerd en worden door een klein team personeelsleden ver richt. Voor de juiste taakvervulling dienen sollicitan ten een MULO- of gelijkwaardige opleiding te hebben Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken, Nassaulaan 51 te Haarlem, tel. 0 23-31 91 53, toestel 336. MIMI Voor onze technische dienst zoeken wij op korte termijn een V.E.V.-diploma sterkstroom vereist. Zij die bekend zijn met de aanleg van grote installa ties en onderhoudswerk genieten de voorkeur. Leeftijf niet jonger dan 27 jaar. Sollicitaties schriftelijk of mondeling (na telefonische afspraak) bij de afdeling Personeelszaken, Nassaulaan 51, Haarlem, tel. 0 23-31 91 53, toestel 336. iniim IIHllHllHHUll Wij zoeken voor spoedige indiensttreding (ervaring in een drukkerij is niet vereist) leeftijd niet jonger dan 18 jaar; de werkzaamheden worden in drieploegendienst verricht. Naast een goed loon bieden wij u: winstdeling; goede sociale voorzieningen (o.a. direkte opname in pensioenfonds). Wij zijn gaarne bereid u geheel vrijblijvend nadere inlichtingen omtrent een werkkring in ons bedrijf te verstrekken. Sollicitaties schriftelijk of mondeling (na telefonische afspraak) bij afdeling Personeelszaken, Nassaulaan 51 te Haarlem. Tel. 0 23-31 91 53, toestel 336. Postbus 581 - Haarlem Merck Sharp Dohme Nederland N.V. maakt deel uit van Merck Co., Inc. Rahway, New Jersey, U.S.A., een wereldconcern dat zich bezighoudt met de ontwikkeling, produktie en verkoop van hoogwaardige geneesmiddelen voor mens en dier. Merck Sharp Dohme Nederland N.V. is inmiddels na 15 jaar ook in Haarlem een begrip geworden. Regelmatig ziet u in de krant advertenties van ons waarin we nieuw personeel vragen. Natuurlijk we verliezen wel eens personeel dat vervangen moet worden, maar de be langrijkste reden dat wij iedere keer een beroep doen op de arbeidsmarkt is werkelijk uitbreiding en groei. Het voert te ver u daarvan in deze advertentie een beeld te schetsen. Beter is dat u een afspraak maakt om u met eigen ogen ervan te overtuigen; dat slaat altijd beter aan dan wanneer wij het u vertellen. Vakatures bestaan er in de volgende afdelingen: 3-ploegendienst MANNEN 25-40 JAAR, geen ervaring vereist. dagdienst MANNEN 25-40 JAAR, geen ervaring vereist. dagdienst DAMES 17-30 jaar uitsluitend hele dagen van 07.45-17.15 uur. 4-ploegendienst MANNEN 25-40 JAAR rijbewijs en E.H.B.O.-diploma of ervaring gewenst. Wanneer u in een van de genoemde vakatures bent ge- interesseerd. behoeft u alleen maar de telefoon te pakken (023-319330, toestel 123), dan kunnen we u alle gewenste inlichtingen geven, met name ook over het salaris, waarin u uiteraard zeer geïnteresseerd bent. Daarna ontvangen wij u graag op ons bedrijf om uw solli citatie nog eens te bespreken. Wanneer we het daarbij eens worden ligt de weg naar Merck voor u open. MHMI L zoekt enige De werkzaamheden worden in dagdienst verricht. Goede sociale voorzieningen; o.a. direkt opname in het pensioenfonds en winstdeling. Sollicitaties schriftelijk of mondeling bij de afdeling Personeels zaken, Nassaulaan 51, Haarlem. Tel. 023—319153, toestel 336. en minstens 3 jaar voortgezet onderwijs hebben genoten, kunnen zich opgeven voor de opleiding tot Deze opleiding wordt door de vier Haarlemse ziekenhuizen gezamen lijk gegeven en duurt twee jaar. Gedurende de eerste zes weken (de z.g. pre-klinische periode) worden uitsluitend theorielessen gegeven. Daarna werken de leerlingen in het ziekenhuis en worden de theorie lessen in blokken ingepast in de diensttijd. De leerlingen ontvangen de eerste zes weken een zakgeld van f 50.- per maand. Gedurende de verdere opleiding is de salariëring gelijk aan die voor leerling-verplegenden. Wilt u er meer van weten dan kunt u telefonisch contact opnemen met onze directrice. Hazepaterslaan 24. Tel. 023-319310 ENERGIEBEDRIJF Hel Energiebedrijf vraagt voor de elektriciteitsfabrieken: met het diploma B voor Scheepswerktuigkundige of het diploma B Werktuigkundige in centrales, die zullen worden aangesteld in de rang van Salaris tot maximaal f 1.406,- per maand. Continutoeslag (bij een vijfploegendienst) f 207,96 per maand. Vacaturenummer 482a/ 2049 die in het bezit zijn van het V.D. voor Scheepswerktuigkundige of het diploma Landmachinist A. Bezoldiging tot maximaal f 976,83 per maand. Continutoeslag (bij een vijfploegendienst) f 207.96 per maand, Vacaturenummer 482b/ 2049 ln deze grote en moderne centrales zijn bij gebleken geschiktheid gunstige promotiekansen aanwezig. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (b.v. welvaartsvast pensioen, geen inhouding premie A.O.W./A.W.W., uitstekende verzekering tegen ziektekosten, aantrekkelijke studiekostenregeling en gunstige verplaat singskostenregeling. De Gemeente verleent medewerking lot het verkrijgen van een woning. Sollicitaties binnen 14 dagen onder vermelding van het vacaturenummer ongefrankeerd te zenden aan: chef Bureau Personeelvoorziening, ant woordnummer 363, stadhuis, Rotterdam. gaat verhuizen naar GROTE HOUTSTRAAT 51 Dit pand, dat nu tot een prachtige moderne zaak wordt verbouwd, is dubbel zo groot als ons tegenwoordig winkelpand. Daar zijn dus veel behulpzaam handen nog voor onze uitgebreide klantenkring. zullen in dit bedrijf een prettige werkkring hebben, mooi salaris, uitstekende sociale verzorging o.a. bijzonder gunstige spaarregeling etc., etc. Ook zijn er gunstige plaatsen voor Voor de foto-afd. een gediplomeerd U wordt verzocht contact op te nemen met de bedrijfsleider de heer P. M. A. Burgers, Grote Houtstraat 16. Tel. (0 23) 32 31 40. Velsen Modern wooncomfort vereist ook beheersing van het interieurklimaat in onze huizen en kantoren. Op dit gebied is de Afdeling Verwarming Airconditio ning van Bronswerk, met 14 vestigingen in Nederland, één van de belangrijkste bedrijven. De projecten lopen vanaf woonhuizen en scholen, ziekenhuizen en kantoorflats tot installaties als die van de luchthaven Schiphol. Voor een aantal lang lopende projecten in de gehele provincie Noord-Holland, welke worden behandeld door ons kantoor AMSTERDAM, vragen wij enige Bij de steeds groeiende produktiegroep van een groot en gerenommeerd technisch bedrijf krijgen zij alle gelegenheid zich praktisch en theoretisch verder in hun vak te bekwamen; van de kant van het bedrijf wordt daarbij daadwerkelijke steun verleend. Sollicitaties te richten aan Bronswerk N.V., Kabelweg 55 (Groothandelsgebouw), Amsterdam-Sloterdijk; voor het maken van een telefonische afspraak: 020-16 51 56. NV Uitgeverij Spaarnestad Op verschillende afdelingen van onze uitgeverij bestaan leuke mogelijkheden voor die hun schoolopleiding hebben-beëindigd. Voor sommige functies moeten wij de eis stellen dat het mulo-diploma goede resultaten te zien geeft. Op andere plaatsen kan een voortijdig afgebroken schoolopleiding door intelligentie en ijver worden gecompenseerd. Belangstellenden zullen wij graag in een persoon lijk gesprek alle gewenste inlichtingen over het be drijf, het werk en de-zeer goede - arbeidsvoorwaar den verstrekken. Daar voor kan telefonisch een afspraak gemaakt worden. (023)-319200 toestel 460. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: afdeling Personeelszaken, NV Uitgeverij Spaarnestad, Nassauplein 3, Haarlem.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 23