Tourbazen door zege van Thevenet naar vergrote dagomzet IEDEREEN ERG LIEF WAS VOOR OP FEESTDAG DE FRANSEN Volgend jaar geen landenteams De rijstevlaatjes in Tour zijn toch goed. Belgen ptDtesteerden tegen onderkomen Tourdirectie dreigde Faemino - met Merckx - te verwijderen Verloop van de achttiende rit Pieters Graafland: „Ongelofelijk wat renners presteren11 Peter Post start in Acht van Chaam Go Ahead K. niet tegen Spakenburg UITSLAGEN EN KLASSEMENTEN DE 18e ETAPPE VAN DE TOUR WOENSDAG 15 JULI 1970 23 ia §p«p -- ■fr Verdedigend Tevreden Rini Wagtmans was direct „in" voor een mop, toen hij Eddie Merckx gisteren voor de eerste maal met een bril op tegen kwam. De Belg moet de bril in de wedstrijd gebruiken, sinds hij in een van de voorgaande etappes gravel in zijn ogen kreeg. (Van onze sportredacteur) LA MONGIE-TOURMALET. Er komt volgend jaar geen Tour met lan denploegen, zoals eigenlijk zou moeten. Men heeft enige jaren geleden besloten om om de drie jaar landenploegen aan de start te laten komen en geen merken- teams. Lévitan verklaarde gisteravond in een speciaal met de ploegleiders belegde vergadering, dat hij te veel moeilijkhe den ziet rond het formeren van nationale equipes. Hjj noemde als voorbeeld de situatie in Italië. De Tourdirecteur zei daarover, dat men de beste Italiaanse ren ners natuurlijk allemaal in de Giro laat rijden. Dat heeft dan tot gevolg, dat men naar de Tour een tweede garnituur stuurt. Bij merkenploegen is dat anders. Die wil len wel met hun sterkste formatie naar de Ronde van Frankrijk komen. Lévitan noemde het natuurlijk niet als argument, maar ook de toestand in Frankrijk is verre van geschikt voor een nationale ploeg. Men heeft geen grote Franse vedetten en geen kopman meer. Bovendien kan men niet voldoende re gionale ploegen op de been brengen. In de Franse merkenteams is men immers blij met de Franse coureurs.Wat dat betreft zou de Tour voor de Fransen dan natuurlijk helemaal de mist ingaan. Op de bijeenkomst voor de ploegleiders (Van onze sportredacteur) LA MONGIE-TOURMALET Alles was zoals het wezen moest. De decors waren die uit de Tourgeschiede nis. Een dikke, klamme mist hulde de Tourmalet in een ijzige kou. De regen had de wegen naar de top glimmend glad gemaakt. De Tourmalet, die vandaag nog een keer, maar dan in zijn geheel genomen wordt, lag te wachten op een grote winnaar van een van de zwaarste bergritten van de Ronde van Frankrijk, maar er was geen grote winnaar, omdat Eddie Merckx deze keer niet tot het uiterste wenste te gaan. Men moet dan ook nog weten, dat het de Veertiende Juli was, de nationale feestdag en als men daarnaast dan ook nog uit de herinnering opdiept, dat Delisle in de Alpen een voor Frankrijk ge plande rit zege aan zich voorbij had zien gaan, omdat hij op een beslissend moment een lekke band had gekregen, dan begrijpt ge, dat een Franse overwinning, waarnaar Felix Lévitan zo uitkeek (na de mislukte coup van De lisle was Lévitan 's avonds bij de ploegleiders gesigna leerd om het een en ander te bespreken) welkom was op de Veertiende Juli. Bernard Thevenet werd de grote man. Hij had in maart zo werd nu rap over deze vrij onbekende Fransman rondgebazuind, de hergtijdrit op de Mont Faron gewonnen en daar alle kopstukken ver slagen. Merckx pas weer op de fiets na een blessure toen werd daar zesde. Frankrijk was dus gered. Thevenet had de Bastille van La Mongie bestormd. Hij kwam als eerste schimmige figuur uit de nevel te voor schijn bij de eindstreep. Merckx finishte als vierde en om het bevreemdende van deze etappe over twee cols van de tweede en twee van de eerste categorie te benadrukken, zij duidelijk vermeld, dat geen enkele renner over tijd binnenkwam en uit de koers moest wor den genomen. Ook Rentmeester en Van Katwijk, hetgeen minstens een klein mi- rakeltie genoemd kan worden. De Nederlandse tweestrijd tussen Wagt mans en Zoetemelk eindigde royaal in bet voordeel van de Zuidhollander. Hij kwam fris binnen en kon achterom kijken naar zijn belagers. Zoetemelk had ze alle maal achter zich gelaten. Hij kan nu abnormale zaken daargelaten zeker zijn van zijn tweede plaats. Wagtmans verspeelde door een lekke band op vier kilometer voor de streep, die hoog tegen de helling was neergekalkt, zijn derde plaats in het algemeen klassement. Hij moest 53 seconden prijsgeven aan Gosta Pettersson, die Voortreffelijk mee blijft gaan met de grote mannen. Voor Waetmans was dat natuurlijk een wat moeilijk te verteren zaak, omdat hij de hele dag voortreffelijk gereden had zonder ook maar een moment in moeilijk heden te zijn gekomen. Wagtmans en Zoetemelk hadden tijdens de rit veel met elkaar gepraat. Ze analyseerden het strijdverloop samen. Ze hadden afgespro ken, dat ze elkaar zouden steunen en in ieder geval elkaar 'niet zouden aanvallen. Zoetemelk, steeds attent voorop koersend, had tegen het einde in de gaten, dat men nog tegen de top op zou gaan sprinten. Hij zag het aan en lachte erom. want hij wist zijn grootste rivalen voor de tweede plaats achter zich. „Ik deed er niet aan mee. Waarom zou ik me forceren? Mijn tweede plaats was toch weer verzekerd." geformeerd. Tot die vierde kilometer voor het einde zat ik er gemakkelijk bij. Toen reed ik plat. Ik twijfelde even wat ik moest doen: een nieuw wiel laten steken of mijn reservefiets vragen. Ik besloot tot het laatste. Vandenbossche had dat gezien en demarreerde onmiddellijk. Het kostte me tijd, omdat ik niet van voren geholpen mocht worden. Ik moest me terug laten zakken. De aansluiting was toen verkeken. Bovendien kan ik op die reservefiets niet goed rijden. Dat is gek. Een soort idéé fixe, maar het is zo." Voor de Fransen was er dan eindelijk de troostprijs van de Marseillaise voor Thevent. De muziekflarden dwarrelden over de hoofden van de late binnenko mers heen. Lévitan had zijn zin. Er was niet al te snel gereden, het tempo was aan de lage kant. Er was bovendien voor de zwakke broeders een geschenk uit de hemel: ineens was de hitte door een da verend onweer verdreven uit het geberg te. Die weersomslag redde met name Cees Rentmeester, die de dag tevoren met holle ogen wankelend van de fiets was gestapt en nu na de galop over de cols lachend en bijna fluitend over de streep ging in een grote groep met onder anderen Stee- vens en Ottenbros. „Wat kan iets toch snel veranderen", liet hij blij als een kind weten, „ik ben nu nergens meer bang voor." Het tweede mirakeltje we zijn tenslotte in de buurt van Lourdes was, dat de voor de start nog somber kij kende Jan van Katwijk samen met Rent- Rini Wagtmans ziet weinig heil meer in offensief rijden na zijn tegenslag op de helling van de Tourmalet naar La Mongie. „Ik ga me nu concentreren op het verdedigen van de vierde plaats. Ik ga niet meer aanvallen. Pettersson rijdt sterk. Ik heb de grootste bewondering voor hem." De Zweed nam een voor sprong van 42 seconden op Rini Wagt mans. De grote bedreiging voor Wagt mans vormt nu Vandenbossche, maar dat kan de Belg alleen nog maar in de tweede grote Pyreneeënrit van vandaag zijn. Vandenbossche had op het moment, dat Wagtmans de lekke band kreeg in de finale, hard toegeslagen. Wagtmans, voor ons onzichtbaar in het nevelige, bijna buitenwereldse decor, vertelde na de aan komst over die pecht: „Ik had de hele dag gemakkelijk gekoerst. Het ging van zelf. In de afdaling van de Aspin viel de slag. Daar werd de voorste strijdmacht (Van onze sportredacteur) LA MONGIE-TOURMALET. Pie ters Graafland, de oud-doelman van het Nederlands elftal en van Feijenoord, heeft gisteren van zeer nabij de renners in de Tour gevolgd. Hij had enige tijd geleden al zijn wens uitgesproken om dat nog eens te kunnen meemaken. Jan Jans sen had dat gehoord. Hij regelde het met zijn ploegleider Meurice de Muer. Pieters Graafland, die van een vakantie met Feijenoord van Ibiza teruggekeerd was, kon nu in de ploegleiderswagen van BIC de bergrit over o.a. de Col de Menthe de Aspin en de Tourmalet volgen. Het was een enor me belevenis voor de Rotterdammer, die zijn bewondering voor de renners nog vergroot zag, door hun werk op de slo pende bergen. „Ongelooflijk wat die mannen presteren", was zijn commen taar na afloop. meester binnenkwam, nog voor Zoontjens („Ik kwam niet omhoog vandaag") en Hoogerheide, die de bezemwagen vlak achter zich wist. Van Katwijk: „Het feit, dat het verband van mijn duim was af gehaald, heeft me waarschijnlijk gered. Ik had nu iets meer beweging om te rem men. Bovendien was daar het verdwijnen van de hitte." Aldus was er praktisch overal een te vreden stemming. Althans wat de wed strijd betreft: niemand had te veel gele den in de etappe de bergen werden ofwel bijna gezamenlijk genomen of men kon wel weer in de afdalingen in de buurt van de voorste groep komen. De Fransen hadden hun zege op de Quatorze Juillet. Merckx heroverde de groene trui en staat nog vaster bovenaan in het geel. De Spanjaarden handhaafden zich aan de top van het ploegenklassement. De Ne derlanders hielden Zoetemelk op de twee de plaats, Wagtmans is met zijn vierde positie natuurlijk toch wel content en alle zwakke broeders gaan, zo lijkt het Parijs halen. Wat wil men nog meer zou men kunnen zeggen na deze toch wel zeer tegenvallende rit door het woeste Pyre- neeëngebied. O ja, en Lévitan en Goddet verkochten door de zege van Bernard Theveniet aanmerkelijk meer l'Equipes en Les Parisiennes. Wie zou er dan nog klagen? De Fransman Bernard Thevenet maakte de Veertiende Juli voor zijn landge noten nog iets feestelijker door de achttiende etappe te winnen. (Van onze sportredacteur) LA MONGIE-TOURMALET Het heeft weinig gescheeld of Eddie Merckx en zijn ploeg waren gister ochtend niet gestart voor de rit van St. Gaudens naar La Mongie. Er ont stond een hooglopend conflict over de huisvesting in het Zuidfranse stadje St. Gaudens. Alle ploegen waren ondergebracht in een meisjeslyceum. Zoals wij al meldden verdwenen de coureurs van de Ferretti-ploeg spoor slags naar een hotel ver weg van het internaat. Ze werden door de Tour- organisatie niet meer teruggevonden. Maar Merckx en zijn Faemino's die na een korte inspectie van de accom modatie ook wegliepen, werden opge spoord door de organisatie van de Tour, want die namen het niet, dat er aanmerkingen waren op de rege ling. Merckx houdt van rust, van een plaats, waar hij zich kan terugtrekken en waar hij geen rumoer om zich heen heeft. En rumoerig was het in het gebouwencom plex. Men moet weten, dat de toewijzing van hotels helemaal geregeld wordt door de Tour. Dat ligt zelfs in de reglementen vast. Toen Merckx en zijn ploeg verdwenen waren, werd er groot alarm geslagen door Lévitan. Na nasporingen kwam men er achter, waar de Belgen zaten. Jacques Lohmuller, technische directeur van de Ronde, werd per motor naar het hotel gedirigeerd. Er ontstond een hooglopende woordenwisseling tussen Merckx en Driessens aan de ene kant en Lohmuller aan de andere. De Fransman liet de Bel gen weten, dat men Merckx en de Fae mino's uit de Tour zou halen, als zij niet zouden terugkeren naar het lyceum. Driessens weigerde. Weer dreigde Loh muller. Driessens die al heel wat van dit soort ervaringen heeft gehad met onder anderen Coppi en Van Looy, wilde aan vankelijk niet buigen, maar toen de drei ging ernstig genomen moest worden, zwichtte Merckx. Hij vertrok weer naar het door de Tour voorgeschreven adres. Merckx was kwaad. Hij werd het nog meer, toen om twaalf uur 's nachts een vuurwerk ontstoken werd ter ere van de Veertiende Juli. De wielervorst sliep slecht en liet dat de volgende dag ook weten aan Lévitan. Merckx had geen zin om te rijden, zoals hij anders doet. Hij werd weinig vooraan gezien en ging uit eindelijk alleen maar mee bij de beslis sende ontsnapping. Tenslotte kon hij het toch niet laten om tegen het eind mee te sprinten op de laatste honderd meters te gen de Tourmalet op. Hij werd vierde, maar de geprikkelde stemming bleef. Toen de vaste verzorger van Merckx, Guillaume Michiels, hem opwachtte voor bij de streep, zei hij tegen Merckx, dat het weer mis was met het hotel en dat men weer lang moest rijden om dat ho tel te bereiken. Michiels riep kwaad, dat dit geen manier van organiseren was. Goddet, de Ronde-directeur, stond er toe vallig bij. Hij werd op zijn beurt kwaad en riep vertoornd naar Merckx, dat men ook zonder hem wel een Tour kon orga niseren. Deze uitbarsting van ongenoegen komt niet als een verrassing. Al dagen is men ontevreden in de karavaan over de organisatie. Daar zijn dan ook nu de journalisten bijgekomen. Na de finish op de Tourma let zou de weg voor hen opengehouden worden op de berg, zodat zij tijdig het perscentrum in Bagnieres de Bigorres, 26 kilometer weg, konden bereiken, maar wat gebeurde er? De duizenden toeschou wers, die zeven gulden entree hadden moe ten betalen om op de nevelige flanken van de Tourmalet te staan, stortten zich met hun auto's op de weg. Het werd een enorme chaos, ook al omdat er een dikke mist op de hoogste kilometers van de berg hing. De volgers van de Tour kwamen in de files te zitten en zagen kostbare uren verloren gaan. Het werd voor hen nu ook een tijdrit om de verhalen nog door te kunnen krijgen, want de telefooncentra les worden na een paar uur afgebroken in het perscentrum. Kortom, de sfeer in de Tour is niet al te best. Dat is ook al geen vreemd verschijnsel natuurlijk, om dat de meesten naar het einde van de Ronde verlangen. Zo zei Gé Peters, ploeg leider van Caballero: „Die Tour duurt eigenlijk veel te lang", maar dat is één van de boeiende zaken juist, die lengte van de Ronde van Frankrijk. (Van onze sportredactie) AMSTELVEEN Peter Post gaat het weer proberen. In de acht van Chaam, een van Nederlands bekendste criteria volgen de week woensdag, gaat de zesdaagse kei zer na bijna een half jaar non-actief de strijd met zijn collega's weer aan. Of hij de 100 kilometer zal beëindigen kan hij nog met geen zekerheid zeggen. „Kijk, 100 km trainen is heel wat anders dan 100 km wed strijd en daar komt nog bij dat ik voor die 100 km wel conditie genoeg heb, maar dat ik toch nog flinke pijn aan m'n zitvlak heb en of ik dat twee en een half uur volhoud, weet ik niet." DEN HAAG De zaterdagvoetbalclub Go Ahead Kampen heeft de KNVB schrif lelijk medegedeeld de resterende tijd van de op 13 juni afgebroken wedstrijd tegen Spakenburg niet uit te zullen spelen. De wedstrijd zou vandaag' worden voortgezet. De KNVB heeft Spakenburg telegrafisch op de hoogte gesteld van het niet doorgaan van de wedstrijd. De KNVB zal Go Ahead Kampen een dezer dagen schriftelijk mededelen welke straf de vereniging op grond van het re glement krijgt opgelegd. werden ook de moeilijkheden rond de huisvesting en de voeding ter sprake ge bracht. Lévitan was net name kwaad ge worden over de opmerking van Merckx, dat de rijstevlaatjes niet deugden. Lévi tan vond dat een aanval op de goede verzorging in de Tour. Aldus moesten de ploegleiders verklaren -het is om te lachen dat de rijstevlaatjes wel goed waren en ook de verzorging. Lévi tan wilde wel toegeven kan het koste lijker? dat de perziken van vandaag in de ravitailleringszakjes niet vers wa ren, waarvoor de excuses van de Tour organisatie. Er werden buiten de kwestie van de landenploegen ook nog andere, meer se rieuze onderwerpen ter sprake gebracht, zoals die slechte huisvesting. Lévitan deelde mee, dat de ploegen volgend jaar maar met een maximum aantal van ze ventien man renners plus verzorgers mogen komen. Die zeventien man wor den door de Tour ondergebracht. Wie nog meer mensen wil meenemen, moet die ergens anders zien onder te brengen. De critiek, dat de organisatie van de Tour slechter is dan die in de Ronde van Ita lië, praatte Lévitan weg met de opmer king, dat de Tour ook veel meer mensen en met name veel meer journalisten trekt en dat er daardoor wel eens een huis vestingsprobleem kan ontstaan in de aan komstplaatsen. Terugkomend op de kwestie landen- of merkenploegen zei Lévitan, dat een goed argument voor merkenteams was, dat jonge renners meer een kans krijgen. En hij noemde met name Zoetemelk, Petters son en Wagtmans. Hij vond dat de Ca- ballero-ploeg met zijn jonge, nog onerva ren renners, een goed debuut had ge maakt in de Tour, een opmerking, die vooral Gé Peters natuurlijk deugd deed. (Van onze sportredacteur) LA MONGIE-TOURMALET De achttiende etappe verliep als volgt 32,5 km. Tossello demarreert. 34,5 km. Doorkomst op de top van de Col de Menthe: 1, Tossello, 2. op 5 sec. Vandenbossche, 3. Merckx. 47 km. Hergroepering. 59 km. Ontsnapping van Gandaris, Van der Vleuten komt bij hem. 68 km. Koplopers teruggepakt. 70 km. Demarrage van Delisle. 72 km. Delisle heeft 40 sec. op Gan- darias en Schiavon en 45 sec. op het peloton. 74 km. Peloton bij de twee achter volgers. Voorsprong Delisle 1.30 min. 79.5 km. Doorkomst op de Col de Peyresourde (2e cat.): 1. Delisle, 2. op 1.25 Mori, 3 op 1.30 een groep met o.a. Merckx, Wagtmans, Zoete melk en Gosta Pettersson. 99 km. Mori komt bij Delisle. 100 km. Op jacht naar de leiders: Galdos, Zubero, Schiavon en Bellone. 103 km. Mori lost Delisle. Die wordt ingelopen door de vier achtervolgers. 106 km. Groep Galdos loopt Mori in. 106,5 km. Bellone demarreert. 108 km. Eerst komen Schiavon en Zubero bij Bellone, kort daarna Mori en Galdos. 109 km. Nieuwe demarrage van Bellone. Mori komt bij hem en pas seert hem. 110 km. Doorkomst op de Col d'As pin (1ste cat.): 1. Mori, 2. Zubero, 3. Schiavon. 112 km. Weer demarrage van Bel lone. De rest van de kopgroep wordt ingelopen. 115 km. Van Impe en Schiavon op jacht. Kort daarna ingelopen. 128 km. Bellone achterhaald door groepje Merckx. 128,5 km Thevenet sprint uit de kopgroep. 129 km. Merckx, Zoetemelk, Wagt mans en Van Impe gaan in de ach tervolging, maar zonder succes. 131 km. Wagtmans door materiaal- pech achterop. Kopgroep gaat onder demarrage van Vandenbossche uit elkaar. 135,5 km. Thevenet winnaar van achttiende etappe. Algemeen klassement: 1.Merckx (Faemino) 94.03.39 2. Zoetemelk (Mars-Flandria) op 9.57; 3. G. Petterson (Ferretti) op 13.21; 4. Wagtmans (Willem II) op 14.02; 5. Vandenbossche (Molteni) op 14.52; 6. Van Impe (Sonolor-Lejeune) op 15.01; 7. Galdos (Kas) op 16.19; 8. Poulidor (Mercier) op 16.57; 9. Houbrechts (Salvarani) op 18.02; 10. Pintens (Mann-Grundig) op 18.33; 11. Zubero (Kas) op 19.17; 12. Zilioli (Faemino) op 20.50; 13. Delisle (Peugeot) op 21.17; 14. Vanneste (Mann-Grundig) op 22.22; 15. Aimar (Sonolor-Lejeune) op 22.28; 16. Agostinho (Frimatic) op 23.08; 17. Balmanion (Salvarani) op 23.14; 18. Schiavon (Salvarani) op 24.21; 19. Panizza (Salvarani) op 27.00; 20. Schleck (Bic) op 27.38; 24. Dolman (Willem II) op 42.25 30. Janssen (Bic) op 49.33 45. V. d. Vleuten (Willem II) op 1.11.17; 53. Stee- vens (Caballero) op 1.18.55; 55. Vianen (Ca ballero) op 1.19.36; 81. Ottenbros (Willem II) op 1.53.51; 85. Zoontjens (Caballero) op 1.56.23 86. Van Katwijk (Willem II) op 1.56.57; 89. Beugels (Mars-Flandrla) op 2.00.06; 100. Rentmeester (Caballero) op 2.36.36; 101. Benjamins (Caballero) op 2.38.07; 103. Hoo gerheide (Willem II) op 2.49.15. Achttiende etappe: I. Thevenet (Peugeot) 4.49.36 2. Vanden bossche (Molteni) 4.50.25; 3. Van Impe (So nolor-Lejeune) 4.50.31; 4. Merckx (Faemino) 4.50.42 5. Houbrechts (Salvarani) 4.51.11; 6. Zoetemelk (Mars-Flandria) 4.51.13; 7. Schia von (Salvarani) 4.51.25; 8. Galdos (Kas) 4.51.28; 9. Gonzales (Kas) 4.51.38; 10. G. Pet terson (Ferretti) 4.51.42; 11. Ocana (Bic) 4.51.55; 12. Zilioli (Faemino) 4.52.17; 13. Schleck (Bic) 4.52.23; 14. Zubero (Kas) 4.52.25; 15. Balmanion (Salvarani) 4.52.31; 16. Wagtmans (Willem II) 4.52.32; 17. Agostinho (Frimatic) 4.52.42; 18. Pintens (Mann-Grun dig) 4.53.00; 19. Bellone (Sonolor-Lejeune) z.t.; 20. Vanneste (Mann-Grundig) 4.53.02; 35. Janssen (Bic) 4.55.42 39. Dolman (Willem II) 4.56.30; 51. Steevens (Caballero) 5.04.50; 56. Vianen (Caballero) z.t.; 62. V. d. Vleuten (Willem n) z.t.; 67. Ottenbros (Willem II) z.t.; 68. Rentmeester (Caballero) z.t.; 69 Van Katwijk (Willem II) z.t.; 83. Beugels (Mars- Flandria) 5.07.44 97. Zoontjens (Caballero) 5.09.22 99. Benjamins (Caballero) 5.10.20; 105. Hoogerheide (Willem II) 5.13.15. Ploegenklassement 1. Salvarani (Houbrechts, Chiavon en Bal manion) 14 uur, 35 minuten, 7 seconden; 2. Kas 14.35.31; 3. Peugeot 14.37.14; 4. Faemino 14.38.38; 5. Sonolor-Lejeune 14.38.54; 12. Wil lem II (Wagtmans, Dolman, V. d. Vleuten) 14.53.55; 14. Caballero (Steevens, Vianen, Rentmeester) 15.14.30. Algemeen ploegenklassement: 1. Kas 277 uur, 55 minuten, 55 seconden; 2. Salvarani op 8 seconden; 3. Faemino op 6 min., 15 sec.; 4. Sonolor-Lejeune op 8 min., 21 sec.; 5. Mann-Grundig op 21 min., 43 sec.; 10. Willem II op 49 min., 28 sec.; 14. Cabal lero op 3 uur, 15 min. en 20 sec. Puntenklassement 1. Merckx 182 pnt.; 2. Godefroot 181 pnt.; 3. Guimard 116 pnt.; 4. Basso 112 pnt.; 5. Janssen 105 pnt.; 6. Wagtmans 100 pnt.; 7. Van Rijckeghem 88 pnt.; 8. Steevens 63 pnt.; 9. Dolman 58 pnt.; 10. Ocana 54 pnt. Bergklassement 1. Merckx 105 pnt.; 2. Gandarias en Van denbossche 77 pnt.; 4. Schiavon 69 pnt.; 5. Primo Mori 64 pnt.; 6. Gösta Petterson 53 pnt.; 7. Van Impe 51 pnt.; 8. Zubero 49 pnt.; 9. Delisle 36 pnt.: 10 Zilioli 26 pnt.; II. Wagt mans 24 pnt.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 23