PEN plaatst eerste order voor uitbreiding Centrale Velsen Gans j; i UITBREIDING ACCOMMODATIE KIC Met acht kleedkamers Beverwijker had haast VERENIGINGSNIEUWS UIT DE IJMOND uw mooie kleurenfoto's in veilige handen bij IN DE UMOND Turbo-generator van 45 miljoen Nederlands fabrikaat foto film W andelpuzzeltocht Rijmonders In sportpark „Rooswijk" IJMUIDEN BEVERWIJK HEEMSKERK Henriëtte-H" met zware slagzij op Noordzee IJmuider Harmonie gaat zondag naar Concours Kerkrade RIJWIELEN BROMFIETSEN v. BUGNUM =3 weken IJMUIDER COURANT a of 3 weken Beverwijkse Courant b DONDERDAG 16 JULI 1970 7 Velsen-IJ muiden Beverwijk Velsen-Noord Heemskerk Wijk aan Zee Kennemerlaan 5 (bij de brug) IJmuiden Telefoon 15705 z ifig "K; City Kennemer Theater Luxor Cinema Marquette Kort IJmondnieuws BURGERLIJKE STAND HEEMSKERK Kerkeliik nieuws ADVERTENTIE Planetenweg 40 IJmuiden TeL 15290 DONDERDAG 16 JULI Openbare leeszaal en bibliotheek, Fili aal Santpoort-Zuid en Wijkcentrum De Duinpan, Willem de Zwijgerlaan, 19-21.15 uur. VRIJDAG 17 juli Speliade. Santpoorot-Noord, IJmond- MTS, Roos- en Beeklaan 4, 9.30 u. mas kers maken, eventueel nodig bij brand weerdemonstratie, 14 u. brandblusdemon- stratie op het terrein van de gemeente lijke brandweerkazerne, 's Gravenlust 35, eventueel gezamenlijk vertrek per fiets vanuit Santpoort om halftwee; IJmuiden, Sluiswijk, buurthuis de Brulboei, Kanaal straat 228, 10 u. maskers maken, half twee eventueel gezamenlijk per fiets naar Patronaatsgebouw Fidelius, Zeeweg, 10 u, films, halftwee vertrek eventueel per fiets gezamenlijk naar brandweer demon stratie; IJ muiden-W est, kelderzaal Petra- kerk, Venusstraat 1, 9.30 u. films, 13.15 eventueel gezamenlijk vertrek per fiets naar brandweerdemonstratie. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden: 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 77, Vel- sen-Noord, 14.30 tot 17.30 u. en 19 tot 21.15 u.; filiaal Santpoort-Noord, Spaarnberg, Wüstelaan 79, 14.30 tot 17.30 u. en 19 tot 21 u.; filiaal Velsen-Noord, Banjaertstraat 13, 14 tot 17 en 19 tot ?1 uur. De Brulboei, Kanaalstraat 228, IJmui den: bejaardensoos, jongerenclubs, tie nersoos, judoles. Middelbare Meisjesschool, Toldmner- laan, 19-20 u. repetitie jeugd-tambour- en 20-22 u. repetitie tamboer en trompetters- korps IJmuider Harmonie. DONDERDAG 16 JULI Kleine Akademie, Hoflanderweg, 20 u. tekenen en schilderen. Clubhuis hockeyclub Scheybeeck, Pa rallelweg, 20 u. clubavond schaakclub Pat Mat. De Slof, Raamveld, 19 u. repetitie drumband De Zwervers, sociëteit en con tactavond sport- en ontspanningsvereni ging. 't Zwanenest, Dommelsingel, 20 u. open huiskamer voor de jeugd vanaf 16 jaar. Wit-Gele Kruisgebouw, Romerkerkweg 20 u. repetitie operettekoor Animo. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Ge opend 10-18 en 20.15-21.30 uur. VRIJDAG 17 JULI Julianaschool, Akerendamlaan. 16.45 u. jeugd volksdansen, 19 u. volksdansgroep DRMS. Harmoniegebouw, Groenelaan. 20 u. re petitie mannenkoor Zanglust. Barakkenkamp Rooswijk, Westerhout weg. 17.30' u. judo meisjes. Kleine Akademie, Hoflanderweg. 20 u wandkleden maken. Het Groene Huis, Raamveld. 20 u. so ciëteit Labyrinth. De Slof, Raamveld. 19 u. sociëteit en cursus kunstschilderen. 't Zwanenest, Dommelsingel. 20 u. spe ciaal programma voor de jeugd vanaf 17 jaar. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Ge opend van 10-18 en 20.15-21.30 uur. Verenigde openbare bibliotheek. Hen drik Burgerstraat 70 en Arendsweg 61: volwassenen 14-17.30 en 19-21 u.; Amstel- straat 44: volwassenen 15-17.30 en 19-21 uur; Parmentierstraat 2: jeugd 18.30-20.30 DONDERDAG 16 JULI Handenarbeidcentrum, Schulpweg 560. Geopend 19-22 uur. VRIJDAG 17 JULI Openbare bibliotheek. Filiaal De Meer paal, Banjaertstraat. Geopend van 19-21 u Handenarbeidcentrum, Schulpweg 560. Geopend van 9-12, 14-17 en 19-22 uur. De Schouw, Bleijenhoevelaan. 20 u. badminton. DONDERDAG 16 JULI De Zandkraai, Handelstraat. 19.30 uur tienersoos. De Vluchtheuvel, M. van Heemskerck- straat. 19.30 u. kaarten, schaken en dam men (volwassenen). VRIJDAG 17 JULI De Zandkraai, Handelstraat. 13.30 uur bejaardensoos en kinderoppas. De Vluchtheuvel, M. van Heemskerck- straat, 19 u. knutselclub (jongens 12-16 jaar). Herv. Kapel, Const. Huijgensstraat 17.45 u. repetitie chr. jeugdkoor, 18.30 u. repetitie chr. tienerkoor. Verenigde openbare bibliotheek, Ruijs daelstr. 7: jeugd 15.30-17.30 uur. VRIJDAG 17 JULI Verenigde openbare bibliotheek, De Zwaanstraat 4a. Geopend 19-21 uur. (Van een verslaggever) VELSEN. De centrale in Velsen van het Provinciaal Electriciteitsbedrijf van Noord-Holland krijgt een turbogenerator- installatie, die circa 45 miljoen gulden gaat kosten. Woensdag heeft het PEN de ze grote bestelling geplaatst. Zij dient voor de uitbreiding van de capaciteit, die aldus met een eenheid van 460.000 kilo watt (460 MW) wordt versterkt. Deze eerste bestelling betreft een com plete turbogeneratorinstallatie, waarvan de levering en bedrijfswaardige opstel ling, inclusief proefbedrijf en garantiebe proevingen, zijn opgedragen aan de Konin ninklijke Machinefabriek Stork NV te Hengelo. Met deze bestelling is een bedrag van 40 a 45 miljoen gulden gemoeid. De bestelde installatie omvat de turbine met de condensatie-inrichting en de bij behorende hulpapparatuur, waaronder de hulpturbine voor de aandrijving van de ketelvoedingspomp, aslmede de draai stroomgenerator. Deze installatie zal wor den geleverd in het kader van de be staande samenwerkingsovereenkomst tus sen dg Machinefabriek Stork NV te Hengelo en de Kraftwerk Union te Mül- heim. Bij de fabricage van de in de op dacht begrepen draaistroomgenerator zal de firma Smit/Slikkerveer, lid van het Holec-concern, eveneens via een bestaan de samenwerkingsovereenkomst tussen dit bedrijf en de Kraftwerk Union in aanzienlijke mate worden ingeschakeld. De Machinefabriek Stork treedt op als hoofdaannemer voor de gehele turbogene rator-installatie. De turbogenerator is ontworpen voor de volgende condities: economische vermo gen 400 MW; maximaal nominaal vermo gen 460 MW; nominale verse stoomdruk 170 ato; nominale verse en herverhitte stoomtemperaturen 535 gr. C. De montage van dit uitbreidingspro ject is zo gepland dat het proefbedrijf uiterlijk 1 april 1974 zal moeten aanvan gen. Voor de uitbreiding van de centrale Velsen met een produktie-eenheid (een heid 24) van ca. 440 MW, waarvan de thans in bestelling gegeven installatie deel uitmaakt, is door Provinciale Staten van Noord-Holland op 2 maart 1970 in principe goedkeuring verleend. De totale kosten van de uitbreiding zullen naar ra ming 175 miljoen bedragen. Voor wat de bijbehorende ketelinstalla tie betreft, is de verwachting dat inzake ADVERTENTIE de bestelling daarvan eerst over maanden zal worden beslist. enige Deze uitbreiding van het produktiever- mogen van het PEN houdt verband met de groei van de elektriciteitsbehoefte in het verzorgingsgebied van het bedrijf; zij is in overeenstemming met het offi ciële elektriciteitsplan 1974/1975, dat in het voorjaar door de raad van commis sarissen van de NV Samenwerkende Electriciteits-Produktiebedrijven als bin dend plan is vastgesteld. Het feit dat de nieuwe uitbreiding plaatsvindt in Velsen, is een gevolg van het stijgende aanbod van hoogovengas- sen, waardoor uitbreiding van de gas- stookcapaciteit aldaar nodig wordt. (Van een verslaggever) IJMUIDEN. In het kader van de strandevenementen organiseren de Rij monders een wandelpuzzeltocht op zater dag 25 juli. De afstand bedraagt 7 km. Gestart wordt bij paviljoen Zeedistel, winkelstraat bij het strand te IJmuiden, om 19.00 uur. De prijzen bestaan uit huishoudelijke en luxe artikelen. Het inschrijfgeld bedraagt twee gulden per equipe. Er zijn twee catagorieën, na melijk voor gevorderden en niet-gevorder den. Voorinschrijving kan geschieden bij de WV Velsen-IJmuiden, Marktplein 42, IJmuiden. II111IË (Van onze correspondent) VELSEN-NOORD. De sportvereni ging „Kinheim-IEV-Combinatie" (KIC) in Velsen-Noord, die in april van dit jaar voor wat „Kinheim" betreft haar gouden bestaansfeest vierde, had toen nog zorgen over de beslist onvoldoende kleedaccom modatie, zowel voor Kinheim als IEV, die officieel op 4 februari 1969 het be langrijkste besluit namen tot een fusie. Van augustus 1955 af kregen de toen nog afzonderlijke voetbalclubs met de handbalafdeling van IEV de gelegenheid om samen en in vereniging het huidige sportpark „Rooswijk" van de gemeente Velsen te gebruiken voor de sportbeoefe ning. Ook destijds was het met de kleed ruimten voor de beide clubs, waarvan de verschillende elftallen de drie speelvelden wisselend moesten delen, a 1 bijzonder moeilijk, totdat na veel zelfwerkzaamheid 965 manuren de eerste kantine met kleedgelegenheid in de oude ruimten in 1964 in gebruik kon worden genomen. Na de fusie echter bleek een en ander beslist onvoldoende. Dankzij de gelukkige omstandigheid, dat de gemeente Velsen eigenaresse werd van het voormalig mi litaire kamp „Rooswijk" aan de Grote Hout- of Koninginneweg, kon opnieuw door vele uren zelfwerkzaamheid en tegen veel kosten de bestaande militaire kan tine worden aangepast aan de moderne eisen, zodat KIC op 16 oktober 1969 een fraai gebouw met een nog fraaier inte rieur officieel in gebruik mocht nemen. Echter, hiermede was nog lang niet vol daan aan alle wensen ten aanzien van de kleedruimten. In de afgelopen seizoenen heeft KIC zich op uiterst sobere wijze moeten behelpen, aangezien alleen koud water aanwezig was en bij lage vries temperatuur soms helemaal geen water, terwijl bovendien elke warmtevoorziening ontbrak. Daaraan zal nu nog vóór het ko mende voetbalseizoen een einde komen. Reeds enkele weken wordt hard ge werkt om de bij de feestviering van het gouden jubileum door wethouder C. Ocke- loen gedane belofte de kleedaccommoda tie in orde te maken na te komen. Hier voor is bestemd de eerste grote vroege re barak, van steen opgetrokken, die di rect grenst aan het toekomstige hoofd- veld van sportpark „Rooswijk", juist lig gend vóór de nieuwe kantine en naast de kleedruimte, die de handbalafdeling van KIC inmiddels al geruime tijd als kleed gelegenheid gebruikt. Het nieuwe kleed gebouw van KIC gaat niet minder dan acht kleedkamers omvatten, die, geschei den door een gang van zeventien meter lengte en ruim een meter breedte, een flinke oppervlakte hebben. De kleedka mers aan de buitenzijde van het gebouw dat een oppervlakte van 27.70 m. bij 10.60 m. heeft, krijgen een vloeroppervlak van 5 m. bij 5.8' m. en die aan de gang, dus in het midden van het gebouw, een opper vlakte van 5 meter bij 5.35 meter. Elke kleedkamer wordt voorzien van een drie tal douches en dubbele voetwasbakken, gescheiden van een muur van de kleed ruimte. Hierin komen vaste banken langs de andere zijde. De ingang van het nieu we kleedgebouw komt te liggen aan de toekomstige brede weg, die de scheiding aan de westkant gaat vormen tussen het Hoogoventerrein en het sportpark, waar tussen ook parkeergelegenheid zal komen. De nieuwe weg, die aan de westzijde van het sportcomplex wordt aangelegd, vormt straks ook nabij de nieuwe kleed accommodatie de toegang tot de voetbal velden (handbalterreinen). Doch dit alles kan pas worden verwezenlijkt als de ge meente Velsen over voldoende financiën kan beschikken om het gehele sportcom films VOL ZINLOOS GEWELD is de film die uitgekozen is voor de „cyclusvoorstel ling" donderdagavond in City. Die rol prent heet: "De laatste trein uit Katan ga" (een nogal vrije vertaling van „The mercenaries", letterlijk vertaald: De huurlingen, zoals de oorspronkelijke ti tel luidt). In feite niet meer dan een avon turenfilm, van dertien in het dozijn, waarbij de maker alleen maar naar een opwindende achtergrond heeft gezocht en daarvoor de heilloze toestand in Afrika heeft „gebruikt" Roven en moorden door huurlingen die zich gaan bemoeien met onderlinge twisten in de Kongo, daar komt het hier op neer. GELUKKIGER KEUS lijkt „Onkruid zaaiers in Fabeltjesland", in de zelfde bioscoop tot en met volgende week woens dag (zaterdag en zondag drie en de an dere dagen twee voorstellingen) draait. Ze zijn er allen bij de dames en heren uit het Grote Dierenbos; nieuw zijn de Torren, die grote verwarring stichten. Stadsschouwburg VEEL PLEZIER valt te beleven van vrijdag tot en met woensdag volgende week in deze bioscoop: „Hello Dolly" is een luchthartig verhaaltje, met zoetvloei ende muziek meeslepende dansen en lied jes en een hartveroverende prima don na; alles dus wat nodig is voor een „mu sical", vooropgesteld dat de maker van de film z'n vak verstaat en over de no dige miljoenen beschikt, zoals hier wel het geval blijkt te zijn geweest. Gene Kel ly had de regie. Dolly Levi wordt ver tolkt door Barbra Streisand. Orkestlei der: Louis Armstrong. In de zondagmiddagvoorstelling komen de „Arizona Rangers" voor de nodige spanning zorgen. De Burgeroorlog is af gelopen, bitterheid en zelfs haat zijn ge bleven. Dat wordt opnieuw schieten. In die dagen moeten de beruchte Quantrell- ruiters het Wilde Westen in vuur en vlam hebben gezet. Het verhaal gaat over hun ondergang. DRIEMAAL het „Komplot der gewel denaars", waarbij de bossen dreunen van de bijl- en vuistslagen, aldus wordt deze film (die oorspronkelijk „Les grandes Guelles" heet) aangeprezen, met Lino Ventura in de hoofdrol. Hij komt, na de nodige ervaring in Canada te hebben op gedaan, naar Frankrijk terug, om de verlopen zagerij, die zijn papa in de Vo gezen voor hem heeft achtergelaten, tot z'n broodwinning te maken. Al die aan de overkant van de Atlantische Oceaan verkregen wijsheid voorkomt niet, dat hij er lelijk intippelt en verbitterd steekt de bedrogene zijn zaak in de fik, gelijktijdig een poging tot zelfmoord doende. VEERTIGER, getrouwd, en een meisje van twintig dat wil trouwen en meer van die afgezaagde smoesjes vormen de ba sis van „Maitresse". Natuurlijk zijn dui zend variaties mogelijk en die kan men dan aanpassen aan de even vervelende „moderne liefde". Met veel erotische scènes in de Belgische „Omhelzing". Bij de vertoning in het land van oorsprong kwamen moeilijkheden en in ons land zou het nog maar net ontkomen zijn aan een verbod. Tot grote vreugde van de com mercie. Het is verkoopbaar gebleken. „EI Dorado" heeft als sterke hoofdrol spelers John Wayne en Robert Mitchum Zij staan tegenover elkaar in een deels vermakelijke, deels spannende intrige in Texas. Wayne is de zwervende revolver- held, Mitchum is de sheriff, twee ouwe jongens uit de Burgeroorlog. Thans be minnen zij dezelfde vrouw. GEZOND lachen kunt u zondagmiddag om „De Witte" naar het boek van Ernest Claes. Het verhaalt de vlegelstreken van een Vlaamse jongen, hier uitgebeeld door Jefke Bruyninckx. DE TEKENFILM „Asterix en Cleopa tra" gaat van donderdag tot en met woensdag. Een produkt van René Gos- cinny, muziek van Gérard Calvi. Er wer den vierhonderd decors gebouwd om As terix en zijn makkers te laten verschij nen in een alleszins aanvaardbare om geving. De mooiste maquette is wel die van Caesars paleis. Zondagmiddag „Dik Trom en het circus". WALT DISNEY brengt met „De on voorstelbare tocht" een spannend avon tuur van twee honden en een kat in beeld. Ze zijn op zoek naar hun baas en leggen vierhonderd kilometer door de Ca nadese wildernis af. Allerlei gevaren wor den getrotseerd. Een beetje sentimenta liteit toe. Wie een ander soort film wil, wordt bediend met „Ik ga, ik dood en kom terug" en voor degenen, die meer van geweld in groepsverband houden, wordt geserveerd „The live men army". plex, dus zowel dat van KIC als van Ken- nemerstaten, te realiseren. In de douche gelegenheden worden halverwege de mu ren tegels aangebracht, evenals op de vloeren, die daartoe voor een belangrijk deel zijn uitgehakt. Alleen van dit vloer puin is inmiddels tussen de tien en twaalf kubieke meter op een hoop gestort voor latere afvoer. De scheidingsmuren krij gen een waterafstotende muurverf. Naast de entree van het gebouw bevin den zich de toiletruimtes met vijf wc's en vier urinoirs. Daarachter komt de kleedruimte voor de scheidsrechter(s), die ook over een eigen wc en douche kan be schikken. In de naastgelegen ruimten ko men voorts een berging en een plaats voor ketel en boiler voor centrale ver warming en heet water. Men hoopt, of schoon maandag drie bouwvakva kantieweken ingaan, de belangrijkste verbouwingen en de inrichting, voordat het nieuwe seizoen eind augustus weer begint, gereed te hebben. Dan zal in elk geval ook de koud- en warmwatervoorzie ning geregeld zijn. Alleen de centrale ver warming, die door de KIC-leden zelf wordt aangebracht, is da nnog niet gereed. (Van een verslaggever) IJMUIDEN. In de afgelopen nacht is de Duitse „Henriette-H" op de Noord zee in moeilijkheden gekomen, toen het schip in een ruwe zee slagzij tot dertig graden maakte. Vanmorgen meldde de 120 brt metende Engelse „Clearway", dat zij de bemanning, met uitzondering van de kapitein en de stuurman, van het in nood verkerende schip heeft overgenomen. De Nederlandse kustvaarder „Birka meldde in de buurt van de „Henriette-H" te zullen blijven. Later meldde de gezagvoerder van de „Henriette-H" dat hij zou trachten zijn schip naar Den Helder te brengen. Om elf uur hedenmorgen was de „Hen- riette H." op eigen kracht, begeleid door de „Birka", langzaam opstomend naar Den Helder. Een sleepboot, onder weg naar het Duitse schip, bevond zich nog acht mijl daarvan verwij derd.Het noodverkeer is opgeheven. Bevordering. De hoofdagent H. Keuter van de Velsense politie is met ingang van 1 augustus aanstaande bevorderd tot bri gadier van politie. De heer Keuter is sinds 1 augustus 1945 in dienst van de Velser gemeentepolitie. CVan een onzer verslaggeefsters) VELSEN. Woensdagavond omstreeks half zeven ontstond vlakbij de Velsertun- nel, namelijk bij de aanvoerweg vanaf de Amsterdamseweg, een aanrijding op de Rijksweg 9. Een 64-jarige Beverwijker reed op de rechterbaan met een snelheid van ongeveer tachtig kilometer. Vóór hem reed een 27-jarige verkoper uit Heerhu- gowaard. De Beverwijker had haast en wilde de verkoper links voorbij rijden. Hij raakte daarbij in een slip, schoot naar links, toen weer naar rechts, tegen de voorzijde van de andere wagen aan, welke een halve slag in het rond maakte en daarna opnieuw geraakt werd, nu rechts, door de auto van de Beverwijker. De auto van de verkoper schoot vervolgens tegen de vangrail, aan de voorzijde totaal ver nield. De verkoper klaagde over hoofdpijn en werd ter plaatse door de Ongevallen- dienst behandeld. (Van een verslaggever) IJMUIDEN. De IJmuider Harmonie vertrekt zondag naar Kerkrade om daar deel te nemen aan het Internationaal Muziekconcours. Ingeschreven is voor de marswedstrij den in de eerste divisie; het Tamboer- en trompetterkorps doet mee aan de show wedstrijden en het Harmonie-orkest neemt deel aan de concertwedstrijden in de tweede divisie. Voor de concertwedstrijden zijn in to taal 47 deelnemers, waarvan slechts ze ven uit Nederland. Het geringe aantal moet worden toegeschre en aan de zware eisen die zijn gesteld voor de verplicht uit te voeren werken. In de tweede divisie zijn twaalf orkes ten ingeschreven: voor Nederland komt alleen de IJmuider Harmonie uit. Het is de eerste keer dat officiële show wedstrijden in Kerkrade worden gehouden. Dirigent Jan Groot en zijn musici van de IJmuider Harmonie zullen een zware taak moeten uitvoeren Er is in IJmuiden veel geoefend; in feite is alles gedaan om straks in Kerkrade een goed figuur te slaan. Ook het Tamboer- en trompetterkorps heeft een zware oefentijd achter de rug. De instructeurs E. W Groeneveld, F. Berendaan, en P. C. van der. Bosch zien met vertrouwen het resultaat in Kerkra de tegemoet. GEBOREN: Diana H. H. dv D. J. Smit en J. A. H. Diemeer; Uubain S. R. zv P. E. Watjer en L. J. M. van Tilburg; Paulina C. dv G. W. Röling en C. T. de Wildt; Ja- cinta dv B. P. J. Beentjes en C. Hollander; Ruud H. E. J. zv G. J. G. de Jong en M. C. H. E. Elf es; Geertje dv D. Baarda en A. Gerlofsma; Esther Kiranda dv C. M. Gij- tenbeek en W. C. Gijtenbeek; Monica J. E. dv M. W. M. Luypen en H. P. van Lith; Diana dv R. J. Groeneveld en C. M. Hom mes; Wilhelmus C. R. zv C. J. Baltus en M. A. C. Duin; Miranda C. C. dv N. J. Zui dervaart en C. G. M. Hooijschuur; Jan zv F. Moerman en G. Ferwerda; Wijnandus J. zv T. N. A. Groen en C. C. M. Winter; Na talie C. T. dv C. J. M. Manshanden en P. H. C. Stravers; Patrick zv J. J. Mienis en M. G. C. Stad; Martine E. dv H. Prins en G. Wehrmeijer; Wouter T. M. zv J. L. Schwering en J. M. M. Roggekamp; Sylvia C. A. dv L. E. Koopman en C. M. Bakker; Maarten C. P. zv S. H. Klous en S. G. Pe perkamp. ONDERTROUWD: Rudolf van den Bra- ber en Geertruda A. M. Mientjes; Tjwan B. Zitter en Margaret H. Broeke; Anto- nius Spierings en Margaretha A. Ouden dijk; Marcus van der Veen en Petronella C. M. Robben. GETROUWD: Gerard P. Bremmers en Margaretha A. Burger; Gerardus H. M. Spring in 't Veld en Immerentia J. Zonne veld; Bernardus H. W. Terbraak en Joan na A. M. Schuijt. OVERLEDEN: Johannes de Groot, 51 jaar, weduwnaar van J. M. G. Dekker; Lambertus J. Schoo, 49 jaar, echtgenoot van M. G. Verwer; Johannes Dam, 71 jaar, echtgenoot van M. Groot; Johanna M. Rantong, 83 jaar, weduwe van J. H. Pole- newen; Maria van Vliet, 71 jaar, echtge note van J. P. Schaar. Ned. Hervormde kerk. Beroepen te Burgh, mej. A. A. van Leeuwen te Gors- sel; te Wageningen G. Gorselman te Blijswijk. Aangenomen naar Silvolde drs. P. Lootsma te Amersfoort; naar Ede W. C. Hovius te Katwijk aan Zee. Benoemd tot godsdienstleraar aan het Rijnlands Lyceum te Wassenaar drs. A. van Buu- ren te Wassenaar. Bedankt voor Wierin- germeer M. H. Boogert te Hellendoorn. Voor de prijs van één week 1.23) ontvangt u Bon opsturen aan IJmuider Courant/Beverwijkse Courant Antwoordnummer 416, Haarlem. U hoeft geen postzegel te plakken. Det doen wij voor u. Ondergetekende wenst een proefabonnement van 3 weken voor 1.23 op A/B WOONPLAATS:- Deze aanbieding geldt niet voor abonnees van onze bladen.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 7