CDIMRAD-ST 1 ZIEKENVERZORGSTER ol ZIEKENVERZORGER Jongelui docente Instructiezuster Ziekenverzorging doktersassistenten STORK PLAATWELLERIJ Elektrisch lassers Omscholers elektrisch lassen Medewerkster zieken vragen - uiteraard - om verzorging CONRAD-STORK vaklieden voor de constructie-afdeling vaklieden voor de machinaal verspanende afdelingen diverse medewerkers vrouwelijk kantoorpersoneel mannelijk kantoorpersoneel vrtiF 1 ÏCQNRAD- STORK iIHIh P 1 ANTONIUS ZIEKENHUIS ANTONIUS ZIEKENHUIS 24 Hl r' O fH öTïïSi. VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Beste van-school-komer! we maken een vakman van je waar je U tegen zegt Vakman in de werktuigkunde! Metaalvak- man. Het soort mensen waar iedereen om roept. En dat altijd goed geld verdient. Ge garandeerd. Hier is ons voorstel: 1. leer het vak bij ons-een vertrouwd adres. 2. verdien meteen al een aardig loon: met 15 jr. al t 56, bruto per week, en nog méér met een LTS-diploma. We zitten in Haarlem - dus vlakbijEn elke werkdag van 9 tot 4 ben je welkom op onze personeelsafdeling om de zaak te bespre ken. Daar hoor je alles over onze bedrijfs- school, over de basis-opleidirrg (draaier*, machinebankwerken, plaat- en construc tiewerken, elektrisch lassen) die 2 a 3 jaar duurt en over het belangrijke Bemetel-di- ploma, dat je dan kunt behalen. En we hoeven je nauwelijks te vertellen, datje met onze metaalopleiding een vakman wordt die het ver kan brengen. Om welke vóór-opleiding gaat het? Da's niet het belangrijkste, 't Gaat ons in de eerste plaats om pientere, serieuze knapen van pak-aan! Die weten wat ze waard kun nen en willen zijn. En ais ze dan een LTS-of Mulo-opleiding meebrengenallee, des te beter! Interessant voor de ouders: om 's te weten waar hun zoon terecht komt en waarze hem zo prima opleiden. We nodigen hen daarom uit zelf een kijkje te komen nemen en het bedrijf te zienDat kan elke woensdagmiddag om 2 uur. Waarderweg 80 Haarlem telefoon 023- 31.91.70 vf I\W Inft. BB. nL Hl s&m HÜr In september a.s. begint in onze inrichting opnieuw een cursus voor de opleiding tot Wanneer je je aangetrokken voelt tot de verpleging en iets anders wilt dan het gewone baantje, dan ligt hier je kans. In een verpleeginrichting worden patiënten voor veelal langere tijd verpleegd. Deze langdurige verpleging vereist van de ziekenverzorger (-ster) naast kennis een bepaald soort instelling: sociaal gevoel, belangstelling voor de patiënt, veel geduld en een optimistische levenshouding. Opleiding en salaris De opleiding duurt 2 jaar en resulteert in het Staatsdiploma Ziekenverzorging. Het salarisverloop is als volgt: Vooropleiding:1e maand f275,-, 2e maand f400,-. Daarna 1e jaar f553,17 p.m., 2e jaar f583,16 p.m. Plus toeslagen voor onregelmatige diensten. Na je opleiding kun je tot f1089,36 bruto per maand verdienen. Aan het begin van de opleiding moet je 17 jaar zijn en tenminste 3 jaar vervolg-onderwijs hebben gehad. Wanneer je echter nog geen 17 jaar bent is indiensttreding als aspirant-leerling ook mogelijk. Wil je meer over de opleiding weten, vraag dan onze folder aan. Je kunt ook met de directrice praten. Zij heeft elke maandag van 10 -11 uur spreekuur, en verder volgens afspraak. JANSKLINIEK Ridderstraat 32, Haarlem 023-320950 Automobielbedrijf Kuyt Joh. de Breukstraat 1 - Haarlem - Tel. 250500 vraagt voor zo spoedig mogelijke indienst treding a. Ie Automonteur b. 2e Automonteur c. Leerling automonteur Sollicitaties schriftelijk of mondeling aan boven genoemd adres. Wijkermeerweg 7, Velsen-Noord, tel. 02510-24941 Plaatsingsmogelijkheid voor: die opgeleid willen worden voor elektrisch lasser (Bemetel-diploma). (zelfstandige functie voor de afdeling In koop), zo mogelijk met diploma Steno- Nederlands. Sollicitaties afdeling Personeelszaken of na telefo nische afspraak, tel. (02510) 24941. Velsen A/ij vragen liefst met ervaring. Zij dient ïn het bezit te zijn van verpleegkundige diploma A en diploma docenten cursus. Eventueel kan gelegenheid worden gegeven deze laatste cursus te volgen. Deze jonge enthousiaste verpleegkundige zal belast worden met de begeleiding van onze teerlingen in de praktijk. Van beide krachten wordt verwacht dat zij goed passen in het team, belast met de opleiding tot verpleegkundige, operatiekamerassistente en ziekenverzorgster. Het hoofd van de opleiding zal u gaarne inlichtingen verstrekken. U gelieve uw sollicitatie te zenden aan onze directrice Mej. M. G. W. Weteling, Zeeweg 168 Velsen. (Tel. 02550-19100). Een goede lichamelijke verzorging, wat extra aandacht, een gezellige sfeerfactoren die zeer belangrijk zijn voor het welzijn van de zieken. Ook voor de ruim honderd zieken, die worden verpleegd en gereactiveerd in ons verpleegtehuis. Daarom vragen wij jonge mensen die willen worden opgeleid voor het officieel erkende diploma Je kunt nu reeds in dienst treden als adspirant en 1 september a.s. of 1 maart 1971 gaan meedoen met de 2-jarige cursus, mits je op die datum 17 jaar of ouder bent. Je moet goed gezond zijn en 3 iaar voortgezet algemeen onderwijs hebben gevolgd of b.v. het diploma bejaardenverzorging bezitten. De salariëring, onregelmatigheidstoeslag en vakantiedagen zijn volgens de landelijke regelingen. Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt in een persoonlijk gesprek na telefonische afspraak onder no. (023) 28.77.54. Brieven te richten aan de directrice, zr. L. Verhaar. BOERHAAVELAAN 50 - HAARLEM Middelgroot bedrijf te Haarlem-Noord fabriceertKranen, transportinstal laties, diepboorgereedschap, tandwieloverbrengingen en golfkartonmachi- nis, vraagt te weten electrisch lassers en autogeen branders (een voortgezette op leiding in ons bedrijf is mogelijk, theorie op een avondschool 1 x per week). Verder kan worden geplaatsteen buiger voor 200 tons pers, alsmede constructiebankwerker-aanbouwers. met name centerdraaiers, combinatiedraaiers, frezers enz. Mogelijkheden om in ploegendienst te werken; 1 week dagdienst, 1 week avonddienst (16.4502.00 uur). Toeslag voor avonddienst 40%. als machinebediende voor staalstraalmachine, transporteurs voor binnen- en buitenwerk, corveeër voor het onderhoud van de toiletten, magazijn bediendes en een assistent voor het tekeningenarchief. in de funktie van assistente inkoopafdeling, kantoorervaring qewenst. MULO typen. Typiste-telexiste voor de correspondentie-afd. Nederlands en moderne talen. Leeftijd 1825 jaar. Typiste voor het bedrijfsbureau, aantrekkelijke functie voor een jong meisje dat juist (of bijna) het diploma typen heeft gehaald. Assistente van de afd. planning (geen typen). Leeftijd ongeveer 17 jaar. Niveau MULO of gelijkw. Assistente voor de factuurcontrole (niveau MULO). in de funktie van facturist, niveau MULO. Goede beheersing van de Engelse taal is gewenst. Coördinator voor verzending/facturist. Eisen gelijk boven goed kunnen typen. Waarderweg 80 - Haarlem - Telefoon 31 91 70 - afd. P.Z. Sollicitaties dagelijks van 817 uur, donderdags tot 18.30 uur. Donderdags zitting in Gew. Arbeidsbureau van 1920 uur. Wilt u dat wij uw advertentie zo goed mogelijk verzorgen Zorgt u er dan voor dat uw advertentie zo vroeg in ons bezit is 1 Velsen vraagt liefst gediplomeerd en met enige ervaring. Zij zullen assistentie verlenen op onze interne afdelingen. Voornamelijk voor het medisch administratieve werk. Onze directrice Mej. M. G. W. Weteling ziet gaarne uw sollicitatie tegemoet, Zeeweg 168, Velsen. Tel. 02550-19100.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 24