Nederlandse chauffeur nog niet op borgtocht vrijgelaten Apart terrein voor gevaarlijke stoffen Politieman zetel in de krijgt geen raad OPEN HUIS BIJ SARRASANI m m Misdaad in Amsterdam gestegen Verwardheid bij bejaarde niet altijd degeneratie Comfortabel varen en vissen op zee Politie houdt schutter aan Engelse politie fel op mensensmokkel Subfaculteit heeft voorlopig bestuur Marokkaan na ruzie uitgewezen Na Terschelling nu ook in Nieuw-Ginneken Klacht over huisvredebreuk tegen de eigenaar Wachtmeester in gemeenteraad Regering wil Artis helpen bij zoeken naar oplossing Jaar cel wegens mishandeling Ar sten signaleren foute diagnose Studenten moeten meebetalen aan onderwij skosten Met verbouwd ex-kabelschip Herziening van het militair tuchtrecht ZATERDAG 18 JULI 1970 B. en W. Rotterdam Universiteit A msterdam Centrale Verwarming Thermo Techniek Tensen Chantage Krakers in Utrecht: „Subsidie niet eenvoudig" Slachtoffer nog in coma Dr. C. de Galan: Officieren willen inspraak Twee jongens gewond ROTTERDAM. Rotterdam wil de op- en overslag van gevaarlijke stoffen, onder meer die van vloeibare gassen, voor de chemische industrie in de toe komst concentreren op de Maasvlakte. Er is in het bestemmingsplan vijftig hec tare gereserveerd aan de zeezijde van de Maavlakte, circa zes kilometer van de dichtsbijzijnde woonkernen Hoek van Holland en Oostvoorne. In een toelichting op het bestemmings plan Maasvlakte staat dat 25 hectare is bestemd voor op- en overslag van vloei bare gassen. Voor deze gassen is elders in het havengebied geen ruimte meer. Er wordt gedacht aan een gezamen lijke exploitatie van het terrein door een combinatie van bedrijven. Aansluitend is ongeveer 25 hectare gereserveerd voor overige gevaarlijke stoffen, die nu nog bij diverse bedrijven in het havengebied worden behandeld. Rotterdam acht het gewenst uit een oogpunt van veiligheid om de activitei ten met gevaarlijke stoffen zoveel mo gelijk op een terrein te concentreren. (Van onze correspondent) AMSTERDAM. De subfaculteit poli ticologie van de universiteit van Amster dam heeft een voorlopig bestuur gekozen. Voorts is een noodregeling aanvaard voor ten hoogste één jaar. De studenten waren in dit overleg wegens de vakanties niet vertegenwoordigd. Door de verkiezing van dit bestuur lijkt de dreiging dat de subfaculteit in septem ber zou worden gesloten vooralsnog te zijn weggenomen. Curatoren van de uni versiteit hadden het interimbestuur van deze subfaculteit die mogelijkheid voor ogen gehouden omdat het ontbreken van het bestuur op deze subfaculteit en in de huidige verhoudingen ontoelaatbaar werd geacht. (Van onze correspondent) LONDEN De rechterlijke instanties in Londen hebben gisteren geweigerd de twee Nederlanders, die nu al vjjf weken in de Brixton-gevangenis op hun proces wachten, tegen een borgstelling voorlopig vrjj te laten. Het tweetal, een 40-jarige en een 31-jarige Rotterdammer worden ervan beschuldigd op illegale wijze per vracht auto negen Pakistani Engeland binnen gesmokkeld te hebben. Zij houden evenwel vol onschuldig te zijn en niet geweten te hebben dat de Pakistani in hun vrachtauto opgesloten zaten. Dat de vrijlating op borgstelling werd afgewezen, gebeurde op aandrang van Scotland Yard-sergeant M. C. Slattery, die meent, dat de borgsom voor ieder 8.500 gulden niet voldoende garantie is. „Er is ergens in Nederland een man, die er veel voor over heeft deze mannen uit Engeland weg te halen en geld speelt daarbij geen rol", aldus de Yard-ser geant. Het ziet er nu naar uit dat zij nog drie weken in hun cel zullen moeten wach ten voor hun zaak naar de rechter wordt verwezen. De twee mannen, beiden afkomstig uit Rotterdam, liepen op 12 juni tegen de lamp, toen 9 Pakistani in een achteraf- straatje in Londen, de Seven Sisters Road uit de vrachtauto klommen. De politie, die door een wantrouwige burger werd gealarmeerd, arresteerde de twee Neder landers plus twee Pakistani. De zeven anderen verdwenen spoorloos. Bij nader onderzoek ontdekte de politie in hun auto tussen een rommelige stapel tv-toestellen een afgeschoten ruimte waarin de over- TEGELEN. Een 24-jarige Marok kaanse gastarbeider ex-werknemer in een ijzergieterij Hekkens te Tegelen, is door de justitie uitgewezen en per vlieg tuig vanaf Schiphol naar zijn land terug gestuurd. Kort geleden was de Marokkaan in de ijzergieterij slaags geraakt met een me de-arbeider uit Tegelen. Omdat de direc tie de politie niet had ingeschakeld leg den tien Marokkanen waaronder de nu uitgewezene het werk neer. Acht van hen keerden na twee dagen staken weer op hun werk terug. De twee anderen bleven echter weg en werden ontslagen. Na ver geefse pogingen om werk te vinden was één van hen weer om werk komen vra gen bij de ijzergieterij. Men ging hier niet op in. De Marokkaan wond zich hier over op en ging op de vuist met enkele leden van het kantoorpersoneel,waarbij forse klappen vielen alsmede enkele rui ten werden vernield. De man nam met een sprong door een ruit de benen maar kon later door de politie worden aange houden en ingesloten. na een NIEUW GINNEKEN De gemeenteraad van Nieuw Ginneken heeft gelijksoortig besluit in Terschelling vrijdagavond na een debat van precies een uur met zes tegen vier stemmen besloten de wachtmeester eerste klas der rijkspolitie A. B. N. van der Sangen niet als lid van de raad toe te laten. B. en W. van Nieuw Ginneken hadden dit geadviseerd. Drie raadsleden van de oppositie waren niet aan wezig. Burgemeester dr. W. de Kort benadrukte bij herhaling dat er geen sprake is van een afwijzen van de heer Van der Sangen persoonlijk. Het gaat slechts om de onverenigbaarheid van functies, aldus de burgemeester. De wachtmeester werkt namelijk in de gemeente Nieuw Ginneken, en „politie" valt onder de burgemeester. In het advies liet dr. De Kort dan ook duidelijk uitkomen, dat op het onderdeel van de politietaak de handhaving van de openbare orde, de wachtmeester onder geschikt is aan de burgermeester en aan het gemeentebestuur. Op de vraag waar om B en W niet vóór de verkiezingen hadden duidelijk gemaakt dat de wacht meester niet tot de raad kon worden toe gelaten, zei dr. De Kort, dat het college zich tijdens de verkiezingsstrijd bewust van commentaar had onthouden. „Er was een lijst Van der Sangen, die een eerlijke democratische kans moest krijgen," zei hij. Dr. De Kort liet ook uitkomen, dat hij de persoon Van der Sangen graag in de raad had gezien en dat de ideeën en doelstellingen van diens partij hem wel aanstaan. De wachtmeester haalde met zijn lijst vijf tien procent van de stemmen in Nieuw Ginneken en twee zetels. Het college van B en W stelde nog, dat het graag zou zien dat de wachtmeester in beroep zou gaan bij GS en eventueel bij de Kroon. Tijdens de discussies is gevraagd waarom de minister van Binnenlandse Zaken niet tijdig antwoord had gegeven op vragen van Tweede Kamerleden over deze kwes tie. Volgens dr. De Kort heeft de minis ter dat bewust niet gedaan omdat het een zaak is die in de eerste plaats de raad van Nieuw Ginneken aangaat. ADVERTENTIE is 25,per m3 te duur Beslist ZELFBOUW bespaart u 2300,0 wordt gesteund door een erkende vak man, die de gasaansluiting inregelinp en garantie/service op zich neemt LAAT u de aanleg doen, dan besparen wij u toch nog 20% op de gebruikelijke prijs. HOSPESLAAN 55 OVERVEEN TEL. 0 23 - 24 20 44 Bovendien verwacht hij dat de minis ter geen direct antwoord op de vragen zal geven, omdat de burgemeester van Terschelling na het toelaten tot de raad van wachtmeester M. Berendsen daar in hoger beroep is gegaan en die zaak nu sub judice is. Datzelfde geldt trouwens voor de kwestie Van der Sangen, want laatstgenoemde heeft toegezegd in beroep te zullen gaan. Tijdens de vergadering werd ook nog de rol van wethouder drs. Th. Wester terp (lid van de Tweede Kamer) ter sprake gebracht. Volgens sommige par tijen in Nieuw Ginneken heeft hij zich wel erg duidelijk anti-Van der Sangen op gesteld. B en W en wethouder Wester terp persoonlijk bestrijden deze verdacht making echter en wijten die aan „ge kleurde publikaties." tocht van Roterdam naar Londen was gemaakt. De Nederlanders vertelden de Yard, dat zij waren aangenomen om 76 twee dehands televisietoestellen af te leveren aan een zekere Pedro, een Nigeriaan, die zijn brood verdiende met het kopen en daarna verzenden van oude tv-apparaten naar zijn vaderland. Dit verhaal werd bevestigd door de man, die de mensensmokkel had geor ganiseerd, de Rotterdammer L. van der Staay. Deze vertelde vorige week in een BBC-interview, dat hij zich al jarenlang bezighoudt met het helpen van Pakistani die niet in het bezit zijn van geldige papieren. Hij ontvangt hiervoor 4.500 gul den per persoon. Onmiddellijk na dit interview vloog ser geant Slattery naar Rotterdam waar hij Van der Staay ontmoette en ondervroeg. Het was tijdens dit verhoor dat de Rot- erdammer vertelde dat zijn twee chauf feurs niets van de smokkel wisten. Ondanks zijn beweringen heeft Van der Staay tot nu toe de bewijzen voor de onschuld van de beide mannen niet ge leverd. Enkele maanden gelegen kregen twee mannen, die zich eveneens hadden beziggehouden met de smokkel van ille gale migranten, 5 tot 7 jaren celstraf. De illegale immigranten komen niet al leen per boot of ferry mee. Ze komen evengoed per vliegtuig, uitgerust met een vals paspoort, dat hen vanuit Engeland door een al officieel geïnstalleerde land genoot is toegezonden of dat ze voor veel geld in hun eigen land hebben gekocht. Nog vaker worden ze met kleine bootjes ergens naar de Britse kust gebracht en daar afgezet. Drie weken geleden werden er 40 Pakistani nabij Bradford op het strand gezet. Zij slaagden erin de kel der van een huis in het stadje te berei ken, maar werden later door een burger verraden. De Yard heeft weinig hoop ooit volle dig een einde aan deze gang van zaken te kunnen maken. „Er wordt te veel geld mee verdiend. In de eerste plaats beta len de immigranten voor hun vervoer dik wijls bedragen die variëren van 5.000 tot 8.000 gulden en daarnaast worden ze soms nog jarenlang gechanteerd". Er zijn gevallen ontdekt van illegale immigranten, die iedere week hun redder uit de nood een bedrag van 50 gulden be talen. Zouden ze daarmee stoppen dan is hun verblijf in Engeland teneinde. Hun redder wordt dan hun verrader. UTRECHT. Twee Utrechtse krakers, die vorige week een leegstaand pand aan de Neude in Utrecht betrokken en die er vervolgens door vertegenwoordigers van de huiseigenaar, de aannemersfirma Lisman weer op hardhandige wijze wer den uitgezet, hebben bij de Utrechtse po litie tegen deze firma een klacht inge diend wegens huisvredebreuk. De krakers, de studenten Bert Deter- meyer en Louis Jongeneel, stellen, dat de wijze waarop zij uit het pand werden verwijderd onrechtmatig is. „De eigenaar kon ons er niet zomaar uitgooien. Dat kan alleen maar na een uitspraak van de rechter. Door een soort knokploeg op ons af te sturen heeft hij het recht in eigen handen genomen", aldus de stu denten. Zij hadden zich vorige week dinsdag in het al drie jaar leegstaande pand geïn stalleerd. De volgende dag kwamen vijf mensen van de firma Lisman opdagen. Zij verschaften zich door een ruit van de voordeur in te trappen toegang tot het huis en gingen vervolgens, onder luid protest van de krakers, de ramen dicht spijkeren. Toen zij ook nog de meubeltjes van de jongens op straat wilden gaan zet ten belde Bert Determeyer de politie. Die verscheen toen de knapen al door twee van de vijf werknemers van Lis man het huis uit waren gesleurd. Het gezelschap werd meegenomen naar het politiebureau, waar de politie na ver hoor besloot geen proces-verbaal op te maken. m AMSTERDAM Het aantal misdrijven in de hoofdstad is, zo bljjkt uit het zojuist verschenen Statistisch jaarboek van Am sterdam, in het afgelopen jaar toegenomen tot 26.849 (1968: 23.355). In de meeste ge vallen bleken de mensen het verschil tus sen het mjjn en dijn nog niet te kennen. De politie boekte 22.790 diefstallen. Tegen de openbare orde en het gezag werd ruim 900 maal gezondigd. In 657 gevallen gedroeg men zich zede loos en 615 maal werd iemand mishandeld. De politie noteerde 227.625 wetsovertre dingen. Er deden zich 26.060 verkeersonge vallen voor, waarbij 99 mensen omkwamen en 2.654 ernstig werden gewond. De brandweer had het in 1'969 in de hoofdstad ook niet gemakkelijk. Zij moest 4.159 maal uitrukken. Op 12.057 meldingen werd niet uitgerukt. Er waren vorig jaar 1.534 kleine, 71 middelsoortige en 4 grote branden. De meeste ontstonden door elek triciteit. Er kwamen 4 mensen om ten ge volge van een brand. TERSCHELLING. Een door de ge meenteraad van Terschelling benoemde commissie van drie heeft donderdag be sloten M. T. Berendsen, wachtmeester van de rijkspolitie op Terschelling, per 1 september toe te laten tot de gemeen teraad van Terschelling. Burgemeester J. L. Hoogland had zich tegen de installatie van de heer Berend sen als raadslid verzet, omdat hij als hoofd van de politie boven de wachtmees ter stond, maar anderzijds door de heer Berendsen in diens functie van raadslid „gekapitteld" zou kunnen worden over zijn beleid. Circus Sarrasani heeft gisteren voor de Amsterdamse jeugd open huis ge houden. De kinderen mochten zelfs met de apen spelen. Er werd met plezier mee rondgestoeid. den HAAG. De regering zou een verdwijnen van de Amsterdamse Artis ernstig betreuren. Zowel in absolute als in relatieve zin is het echter geen een voudige zaak door „een adequate subsi dieregeling het voortbestaan van Artis te garanderen". Dit hebben de staatssecretaris van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Van de Poel, en de minister van Onder wijs en Wetenschappen, Veringa, vrijdag geantwoord op de schriftelijke vragen van de socialistische Tweede-Kamerleden Roethof en Brautigam. De bewindslieden delen echter mee gaarne bereid te zijn de gemeente Am sterdam behulpzaam te zijn bij het zoe ken naar een oplossing. Vertegenwoordigers van de beide be trokken ministeries hebben een gesprek gehad over de penibele situatie waarin Artis verkeert met Amsterdamse gemeen tebestuurders, tevens leden van het be stuur van de stichting tot instandhouding van het Zoölogisch Genootschap Natura Artis Magistra, tezamen met het betrok ken lid van gedeputeerde staten van Noord-Holland. De bewindslieden zijn van plan het ge sprek voort te zetten, mede aan de hand van de nota „Artis Quo Vadis" die zoals gemeld eind mei door het bestuur van Artis is uitgebracht aan B. en W. van Amsterdam. ROTTERDAM. De rechtbank in Rot terdam heeft vrijdagmorgen een veertig jarige Antilliaan wegens opzettelijke zware mishandeling conform de eis ver oordeeld tot een gevangenisstraf van twaalf maanden met aftrek, waarvan twee maanden voorwaardelijk. De man kreeg in de nacht van 30 april op 1 mei in de Witte de Withstraat in Rot terdam met een 29-jarige Noor ruzie over een vrouw. Tijdens deze ruzie gooide de Antilliaan de Noor een brok puin tegen het hoofd. De Noor werd zo ernstig ge wond dat slechts door onmiddellijk chi rurgisch ingrijpen zijn leven kon worden gered, maar hij is wel nog steeds buiten kennis. De officier van Justitie zei veer tien dagen geleden dat het slachtoffer waarschjnlijk niet meer bij bewustzijn zal komen en dus in een klinisch dode toe stand zal blijven verkeren. AMSTERDAM. In een artikel in het Nederlands Tijdschrift voor Geneeskunde wordt deze week aandacht gevraagd voor het verschijnsel van acute verwardheid bij de bejaarde, dat volgens de schrij vers in vele gevallen niet het gevolg is van een degeneratieproces maar veeleer gezocht moet worden in sociale omstan digheden. Vooral de pensionering is dik wijls een factor, die leidt tot deze ver wardheid. Na het pensioenfeestje komt plotseling het gevoel van verworpen te zijn naar voren. „Wij hebben patiënten gezien", zo schrijven de arts I. Stork-Groenveld en de zenuwarts dr. J. A. M. Meerlo in hun artikel „die vrij gauw na de plot seling gedwongen arbeidsrust in een toe stand van verwardheid geraakten". Zij halen het voorbeeld aan van een patiënt, die vertelde „nu moet ik alleen nog maar doodgaan". Een paar weken la ter probeerde hij zelfmoord te plegen. In de Verenigde Staten is, volgens de art sen „pensioenzelfmoord" een vrij veel voorkomend verschijnsel. Opneming in (Van onze correspondent) DEN HAAG Studenten moeten meer dan tot nu toe het geval is bijdragen in de kosten van het wetenschappelijk onder wijs. Dat kan het beste in een systeem van terug te betalen studievoorschotten. Dit is de persoonlijke mening van dr. C. de Galan, lector aan de rijksuniversiteit in Groningen en lid van de commissie- Andriessen, die tot taak heeft over de financiering van het universitair onderwijs te adviseren. Hij zegt dat in een publikatie van het Instituut Onderzoek Overheids uitgaven. Dr. De Galan, tot 1967 directeur van de Wiardi Beekman-stichting, wijst de ge dachte van studieloon af. Die zou volgens hem alleen consequent zijn als de acade micus in dienst zou komen van de maat schappij die daardoor de opbrengsten van de studie incasseert. En op zijn minst zou die maatschappij (de overheid) de op brengsten mogen afromen door middel van een zware academici-belasting. Dr. De Galan is het niet eens met een aantal bezwaren, vaak aangevoerd tegen het voorschottensysteem, zoals de gedachte dat de kosten in de vorm van inkomsten belasting worden terugbetaald. (Van onze correspondent) VLAARDINGEN. De zeehengelsport heeft de laatste jaren een grote vlucht genomen. Er is geen haven in de rand stad of er varen wel een of meer sche pen dag in dag uit, beladen met zeehen gelaars die hun sport willen combineren met het verblijf op een schip. De mossel vissers in Bruinisse hebben hun negotie de rug toegekeerd en varen met drom men hengelaars heen en weer naar de nog altijd rijke visgronden. Wie wil vis sen op volle zee meldt zich in Maassluis of Vlaardingen, scheept zich in, vangt vis en komt soms tot de ontdekking dat andere in het vooruitzicht gestelde ge neugten al dan niet met een korreltje zout moeten worden genomen. Het kon niet uitblijven, de „aangekle de" visserij heeft zich nu ook op de nog lang niet uitgeputte markt geworpen. Sinds kort vaart vanuit Vlaardingen da gelijks het tot „Zeester" omgebouwde voormalige PTT-kabelschap „Poolster" naar uitgekiende stekjes voor de kust van Hoek van Holland en Scheveningen voor de tot nog toe niet aangeboorde groep die voor een aantrekkelijke vis- vaar tocht een aantal tientjes wil neertellen. De „Zeester" is in de vaart gebracht door „Holland Sea Fishing Tours". Het nieuwe bedrijf heeft onder meer de KLM ingeschakeld om zich van een goede start te verzekeren. De luchtvaartmaatschap pij heeft Holland Sea Fishing Tours zijn label meegegeven en de vaar- vistocht met de „Zeester" geplaatst op de lijst van „must" die Amerikanen dienen af te werken bij een bezoek aan Holland. Holland Sea Fishing Tours mikt niet op de individuele sportvisser, die vermoede lijk ook geen veertig gulden op tafel wil leggen voor een trip naar de Noordzee, al is deze prijs inclusief lunch niet eens zo erg hoog uitgevallen wanneer men hem vergelijkt met die van andere schepen, die de loftuitingen over hun ac commodatie niet altijd kunnen waarma ken. De „Zeester" vaart voor gezelschap pen en zoekt aansluiting bij het interna tionale toerisme. De samenwerking be perkt zich niet alleen tot de KLM. Ook bij Swiss Air en Holland- Amerika Lijn zijn visjes uitgezet om te zijner tijd op zee kabeljauwen te kunnen vangen. De „promotion" van het schip zal ook in Zwitserland, Engeland, Duitsland, Bel gië en Amerika worden gevoerd. De KLM combineert een tweedaags be zoek aan Rotterdam met een dag vissen op zee voor 30 dollar, maar daar zijn ook hotelkosten bij. De „Zeester" heeft een bar aan boord, een messroom en slaapplaatsen, die bij wat ruw weer wel van pas komen. De „Zeester" is voor zijn recreatieve taak grondig verbouwd en aangepast aan die bezoekers die niet in de eerste plaats voor het vissen komen, maar voor een tocht buitengaats. Holland Sea Fishing Tours speculeert er op dat juist deze combinatie van varen en vissen zal aan slaan bij buitenlandse toeristen. een daghospitaal geeft een verbluffende verbetering van deze vorm van verward heid. Een andere oorzaak van de verward heid bij bejaarden is, dat echtparen door de pensionering van de man plotseling te veel op elkaar zijn aangewezen. De man is voortaan steeds thuis en bemoeit zich nu met alles. Een bejaardenflat geeft onvoldoende privacy en leidt zelfs tot meer echtelijke moeilijkheden. Verwardheden komen voorts ook dik wijls voor bij gedwongen verhuizing. Zelfs verhuizing naar een rusthuis kan tijdelijke verwardheid veroorzaken, om dat de bejaarde zich niet meer oriënte ren kan in de hem niet vertrouwde om geving. DEN HAAG. De gezamenlijke offi cierenvereniging van de krijgsmacht hebben minister W. den Toom van De fensie verzocht, alvorens deze een be slissing neemt over het hem vertrouwe lijk aangeboden rapport van de com- missie-Lagerwerff over de vraagstukken inzake het militaire tuchtrecht, met hem te mogen spreken over de inhoud van het rapport. De verenigingen stellen zich op het standpunt, dat zij door de er varingen in een veeljarige praktijk een zekere inbreng kunnen leveren. Het hoofdbestuur van de Vereniging van Officieren van de Koninklijke Land macht en van de Koninklijke Lucht macht (VOKL) heeft de leden de discus sienota militair tuchtrecht van de Ver eniging van Dienstplichtige Militairen (VVDM) onder de aandacht gebracht. De nota geeft vele suggesties, is goed gedocumenteerd, beperkt zich tot het tuchtrecht en doet geen uitspraak ten aanzien van het aparte militaire straf recht. aldus het hoofdbestuur. „Wij bevelen de lezing van de WDM- nota ten zeerste aan en hopen dat ook de nota-Lagerwerff aanbevelingen tot ver nieuwing zal inhouden, want dat er nu eens wat gebeuren moet is voor een ieder wel duidelijk", aldus het hoofdbe stuur van de VOKL in een, in het maand blad van de vereniging opgenomen ver klaring. AMSTERDAM. De recherche in Amsterdam is er in geslaagd de man te grijpen, die vorige week in de nacht van vrijdag op zaterdag twee jongens neer schoot en daarna in een taxi ontkwam. Het is een 27-jarige boekhouder die in Bui- tenveldert werd aangehouden. Verdachte had in de bewuste nacht ru zie gekregen met een nog onbekende ze ventienjarige jongen in een automatiek van het Kleine Gartmanplantsoen in de hoofdstad. De jongen nodigde de boek houder die geen onbekende is voor de po litie, uit de ruzie op straat uit te vech ten. Daar schoot de man de jongen in zijn arm. De vluchtende schutter werd achtervolgd door een vriend van het slachtoffer, die hem op de brug voor het Rijksmuseum achterhaalde. De 19-jarige jongen kreeg geen kans om hem vast te grijpen. Een kogel trof hem in de borst. De schutter verdween onder de poort van het Rijksmuseum en rende naar het Museumplein, waar hij in een taxi sprong, achtervolgd door een personen auto liet hij zich naar Buitenveldert rij den, waar hij ter hoogte van de Boele laan ongezien verdween. r-

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 2