Voorzichtig met prijzen Newsweek: „VS leveren Phantoms" zes Slavenkamp in Pakistan ontdekt Israëliërs ontkennen bezit kernbom WASHINGTON VERTROUWT OP ISRAELS BELOFTE Russisch vliegtuig vermist Britse havemstakiiij Dood van slag voor Praag bezorgd over „linkse groep Pipinelis junta Britse piloten stellen lijst op van twaalf gevaarlijke vliegvelden in Europa Vliegveld Kham Doe hersteld sBI JPPjjP a in Noord-Ierland [uitgerust met rubberkogels Minister Scheel terug in Bonn Palestijnen „Rude Pravo" doet aanval op „nieuwe stalinisten" Aramburu begraven „Moeilijk praten in bommenregen" Fransman opgepakt verdacht van brandstichting 1 1 - 1 MAANDAG 20 JULI 1970 Sll 4 m JAMMl i „Propaganda" houding van de vakbonden. Nog steeds K0milg ÜOeSSeiIl kan het schroefje aan een machine maar door bepaaldettidbi;'dM onder druk van Twee per maand 99 Republiek Laotiaanse guerrilla's Neergestort -,v 'm Minister Nelissen van Economische Za ken zal deze week de nieuwe prijskoers gaan aangeven. Hij moet daarbij een aan tal zaken tegen elkaar afwegen. Wat daarbij zijn uitgangspunten zijn, is eni germate doorgedrongen uit de eerste ver kennende gesprekken, die de bewindsman heeft gehad met het bedrijfsleven en de groothandel. Geen doorberekening van alle loonkosten, anders is het eind zoek. Die opvatting heeft intussen veel verzet uitgelokt bij de ondernemersorganisaties. Bovendien zien zij niet in, waarom de minister een reeks afzonderlijke prijsbe- schikkingen wil handhaven voor vrij loonintensieve bedrijfstakken, zoals de horeca, de schilders en de kappers, ter wijl die juist vanwege hun zware lasten eerst iets meer mochten dan de rest. Als de calculatiebeschikking vervalt en de prijsregels van 1966 weer worden inge voerd, zijn juist deze bedrijfstakken ach teropgeraakt, wanneer zij die aanvanke lijk gunstige uitzonderingsmaatregelen nu als een beperking van de bewegingsvrij heid gaan ervaren. Het beraad in de prijzenoverlegcommis- sie zal niet gemakkelijk worden. De con sumentenorganisaties zullen zich naar verwachting met alle macht verzetten te gen iedere prijsopjagende tendens van de zijde van het bedrijfsleven, nu voor 1971 al een uiterst moeilijk prijzenjaar is te voorzien. De grootste vakbonden hebben bij monde van het NW al laten weten dat zij geen enkele verantwoordelijkheid voor de prijzen willen aanvaarden, om dat zij ook niet meedoen aan het loon- o ver leg, terwijl zij zich al grotendeels te gen prijsstijgingen hebben beschermd door de indexclausules in de cao's. Stijgen de prijzen, dan worden de lonen gewoon bijgestuurd. Als de minister zou toestaan de loonkosten ongelimiteerd in de prijzen door te berekenen, dan zou hij met die beslissing een enorme impuls geven aan de loon-prijsspiraal. De vakbonden zou- WASHINGTON (Reuter, AP en AFP) De Verenigde Staten ver trouwen erop dat Israel zich aan zijn den er direct op reageren met nieuwe I belofte houdt, niet als eerste land looneisen, die op hun beurt de bedrijven kernwapens in het Midden-Oosten te dan weer klem zouden zetten. Hoe begrijpelijk de verlangens van het bedrijfsleven enerzijds ook zijn, het al gemeen belang zal een beleid vragen dat zonder bepaalde bedrijfstakken de keel dicht te knijpen tóch recht doet aan introduceren. Het Amerikaanse nu nisterie van Buitenlandse Zaken, dat dit zaterdag meedeelde in commen taar op een bericht in de „New York Times" over het veronderstelde bezit door Israel van een atoombom of op het streven naar matiging. De minister zal zijn minst de onderdelen daarvoor, het daarom vermoedelijk zoeken in een voegde eraan toe dat Israel wel be- dat doorberekening alléén hoort tot de talrijke landen die in compromis maar mogelijk maakt, als niet minimaal een zeker rendementspercentage wordt behaald. Over dat percentage zullen de bedrijven zeker met de minister in de clinch gaan in de prijzenoverlegcommis- sie. De bewindsman zal zich daar boven dien moeten verantwoorden voor de las tenverhogende maatregelen die het kabi net voor 1971 in gedachten heeft. Daarbij zal er zeker op worden gelet, dat het rijk zichzelf niet toestaat, wat het bij anderen wil voorkomen. staat zijn atoomwapens te vervaar digen. CHITTAGONG (Reuter) De Oost- pakistaande politie heeft tweehonderd vijf tien mensen bevrijd die waren opgesloten in een slavenkamp. Het kamp lag ver borgen in de wouden van Rangamati ten noorden van Chittagong. an net veuios l56«> .„.-r=l De politie deelde mee dat een man kans van kernwapens ondertekenen", aldus de jaren zestig werd bp dergehjke schattingen gezjen te ontsnappen. Hij bracht de woordvoerder van het Amerikaanse mi- steeds het voorbehoud gemaakt dat Israel olitie op de hoogte van het bestaan van tósterie van Buitenlandse Zaken. zulke wapens binnen 12 tot 18 maanden I kamp De ,eider van het kamp De Israëlische staatsradio had tevoren kon maken, later in een tijdsbestek van dg hossen gevlucht. De slaven werden ge- i-'c „1 I A n rToMclnfto 11r>t mPfl flP I i i.i.„M ,,on ctonon /li „Dit onderstreept nog eens de noodzaakl nisch in staat is kernwapens te vervaar- Hn't alle landen die dat nog niet hebben digen. gedaan, het verdrag tegen de verspreiding „In het begin en het van jie het bericht van de „New York Times al met klem tegengesproken. „Israël is geen kernmogendheid. Het wenst niet het eer ste land te zijn dat atoomwapens in het Midden-Oosten introduceert en het be schikt niet over een kernbom", zo ver klaarde de Israëlische staatsradio. Volgens de „New York Times" zijn de Verenigde Staten bij hun politiek ten aan tijdsduur volledig vallen", aldus de „New York Times". „De afschaffing van deze tijdschatting is volgens welingelichte zegslieden een aanwijzing dat men in Amerikaanse krin gen aanneemt dat Israel wel beschikt over het splijtbaar materiaal en het mecha nisme, waaruit de bom snel kan worden 7ipn van het Midden-Oosten al zeker twee I samengesteld", iaar uitgegaan van de veronderstelling, dat Volgens de „New York Times zouden er Israel de A-bom of de onderdelen daar- geen aanwijzingen zijn, dat Israel mobiele Israel ae raketten voor gronddoelen heeft opgesteld, voor oezu. De zegslieden hebben daarom geen reden /"'TA vnrittnrf om aan te nemen, dat Israel van atoom- GZAl ïuppuri wapens zal gebruik maken, tenzij onder Het blad baseert deze veronderstelling I druk van de ernstigste noodtoestand. 6 tot 9 maanden. Tenslotte Jiet ^men^ de bruikt voor het hakken van stenen. Zij kergen geen loon en waren ernstig onder voed. HALIFAX. (AFP en Reuter) Een groot Russisch vrachtvliegtuig van het type AN-22 wordt sinds zaterdag boven op een rapport, dat de directeur van deZowel" Steffi. Aan CIA. Richard Helms, op 7 juli op een zit- Johnson kregen volgens de ting'achter gesloten deuren heeft voorge- Times" van hun inlichtingendiensten ra lezen aan de Senaatscommissie voor rningen, dat Israel snel een bom kan ma- Buitenlandse Betrekkingen. ken, terwijl sommige hoge regeringsfunc- I tionarissen ervan overtuigd zijn, dat Israel Helms zou toen verklaard hebben, dat dergeijjke wapens al kant en klaar heeft, naar Amerikaanse schatting, Israel tech- De Egyptische pers heeft gisteren de be 23 mensen en een bemanning van acht koppen. Het toestel was zaterdag uit Keflavik (IJsland) vertrokken met bestemming Peru, waarvoor het hulpgoederen voor da slachtoffers van de aardbevingsramp bij zich had. Het toestel zou om te tanken een tussenlanding maken in Halifax in De Britse regering-Heath staat vandaag voor een moeilijke beslissing. Terwijl de mijnwerkers in het hele land in beroering zijn gekomen om hogere lonen en al met een staking hebben gedreigd, stapelen in de Britse havens de bederfelijke goederen zich in de scheepsruimen op. Intussen zijn de prijzen voor levensmiddelen zoals groenten, fruit, vlees en zuivelprodukten flink opgelopen. De geruststellende mede deling van regeringszijde dat de Britten voorlopig vooruit kunnen omdat er voor raad genoeg is, heeft de huisvrouwen niet van drukke hamsteractiviteiten kun nen weerhouden. Vandaag zou het kabinet moeten beslis sen over het inschakelen van soldaten. Die zouden voor het lossen van dringende levensbehoeften kunnen worden ingezet en later bij de distributie kunnen wor den betrokken. De werkgevers maken zich over die mogelijkheid ongerust. Zij vrezen dat het onderhandelingsklimaat tussen hen en de stakers erdoor zal wor den verslechterd en dat het land van de wal in de sloot belandt als meer bedrijfs takken daardoor uit hun sluimerende re calcitrantie worden gewekt. Het is bij voorbeeld niet denkbeeldig dat de lood sen dan gaan meestaken. De vervoerders zouden ook wel eens kunnen gaan mee doen. En het is nog maar de vraag of de voedselvaarten van Britse vissers vanuit Noord-Ierland naar de Schotse kust on gehinderd voortgang zullen kunnen blij ven vinden. Men kan veilig aannemen dat -die tochten de stakers helemaal niet zinnen en dat zij broeien op boycotmaat regelen, om het effect van hun stakings actie zo doeltreffend mogelijk te laten zijn. De regering-Heath laat thans onderzoe ken wat de achtergronden van deze na tionale havenstaking zijn. Daarnaar kan thans weliswaar alleen maar worden ge gist, maar die gissingen bevatten zonder twijfel een kern van waarheid. De voor lieden van de vakbonden is het erom te doen het isolement van Engeland en de afhankelijkheid van deze economisch wat verwelkte natie van de invoer- en export activiteiten in het voordeel van de haven arbeiders uit te buiten. Nu al hebben die arbeiders inkomens die er mogen zijn. Met hun premies en overwerkgeld mee kunnen ze tot zo'n 340 per week komen, Maar dat is hun niet voldoende. Ze wil len dat de basisionen fiks wonden opge trokken tot twintig pond per week, waar mee ze zich nu al willen indekken tegen een vernieuwing van het betalingssys teem, dat naar verwachting van vaste uurlonen zal uitgaan. Bovendien vrezen de arbeiders de moderniseringen van de Britse havens, zoals iedere Britse vak bond zich tegen aanpassing aan de auto matiseringsbehoeften verzet. Dit vakbewegingsoptreden in Engeland heeft al sinds jaren een schadelijke uit werking op de nationale economie. Ter wijl de lonen verhoudingsgewijs hoog zijn, geven de cijfers over de produktivi- teit het tegendeel aan. In die sfeer heeft de Labour-regering Wilson geprobeerd het land wat op te vijzelen. Daar is zij, dank zij allerlei matigende maatregelen, gedeeltelijk in geslaagd. Gedeeltelijk. Want de jongste handelsbalanscijfers to nen aan, dat er nog veel verbeterd moet worden. De nieuwe premier Heath is dan ook van plan met zijn kabinet eens stevig de schouders te zetten onder de hoofdtaak die het kabinet zich heeft gesteld: een mentaliteitsverandering in de hele Britse industrie, die gericht is op een verdere economische groei. De regering wil af van toestanden, die louter en alleen het gevolg zijn van de worden aangedraaid. Nog altijd is mogelijk dat arbeiders als overbodige krachten in dienst worden gehouden in bedrijven die geautomatiseerd hebben. Dat doet het imago van Engeland, zeker BEIROET (DPA). De Palestijnse als toetredingskandidaat voor de Europe- guerrillabeweging verlangt van koning se Economische Gemeenschap, geen goed. Hoessein van Jordanië, dat hij zich an- Ook dat zal in de overwegingen van de ders dan president Nasser opstelt en „el- vakbonden een rol hebben gespeeld. ke p0Htieke oplossing van het conflict Het tijdstip voor de staking, de eerste ln het Midden-Oosten afwijst", krachtproef voor de regering-Heath. is I yolgens een mededeling van het Pales- tactisch vanuit vakbondsstandpunt be- t„nse Centrale Comité in Jordanië .s de- zien, uiterst gunstig gekozen. Men kan er- ze eis naar voren gebracht op een bij- Hat de arbeiders hun finan-1 eenkomst van de gemengde Jordaans Pa uit afleiden dat de arDeiueis nui. wiinse commissie, die moet toezien op ciële belangen nu al veilig willen stellen, uitV0ering van het kortgeleden bereik tegen de tijd dat de kosten van levens- tg akkoord tussen regering en comman onderhoud in Engeland zullen oplopen dobeweging. onaernouu 5 I Ngar de overtuiging van politieke waar- richten over een Israëlische kernbom een de Canadese provincie Nieuw-Schotland, onderdeel van de propaganda-oorlog ge- De Canadese luchtmacht en Ameri- noemd die door de Verenigde Staten en 1 kaanse op IJsland gestationeerde vliegtui- Israel wordt gevoerd. gen zijn een speuractie begonnen Het gezaghebbende blad „El Achram" schreef over een Amerikaans-Israelische i „bangmakerij" en „zenuwenoorlog" tegen I J3|*ltS6 11111113.1X611 de Verenigde Arabische Republiek. Vol gens het blad „Al Gomhouria" willen de Verenigde Staten het Israëlische moreel opvoeren na het neerschieten van Israëli sche Phantoms door de Egyptische lucht verdediging. Het blad waarschuwde dat niet alleen Israel de bom kan krijgen". De Arabische natie kan", aldus het blad. „tien bommen weerstaan, maar Israel kan ér niet één vervaardigen". Israel heeft zich ondanks Amerikaanse druk nog niet aangesloten bij de onder- die in Noord-Ierland de orde moeten hand tekenaars van het niet-verspreidingsver- haven zijn nu uitgerust met rubberkogels, drag. Volgens geruchten zou de regering BELFAST. (AP) De Britse troepen Johnson ondertekening destijds zelfs als voorwaarde hebben trachten te stellen voor de levering van zestig Phantoms aan Is- 1 rael. Het Amerikaanse tijdschrift „Newsweek" weet te melden dat burgerpiloten deze maand zes Amerikaanse Phantoms-straal- jagers naar Israel zullen vliegen. De burgerpiloten zijn in dienst van „McDonell Douglas Aircraft", de fabriek die de jachtbommenwerper maakt. Dit wapen zou zeer effectief zijn tegen demonstranten. De kogels zijn van hard rubber. Ze kunnen met traangasgeweren worden afgevuurd en zijn in staat de be nen te breken van betogers. BONN. (AFP) De Westduitse minis- Amerikaanse militairen hebben het vliegveld, van Kham Doc in Zuid- Vietnam hersteld. Kham Doe, dat vlak bij de grens van Zuid-V ietnam met Laos ligt, werd twee jaar geleden door de Amerikanen verlaten. Nu de landingsbaan weer is opgelapt op de foto zijn soldaten nog bezig enkele gaten op te vullen circuleren ge ruchten in Saigon dat Zuidvietna- mese soldaten binnenkort aan een operatie in Laos zullen beginnen. Newsweek" meldt voorts dat Washing-1 ter van Buitenlandse Zaken, Walter ton het plan bestudeert om een eenjarig Scheel, is gisteren van zijn bezoeken aan contract met Israel te sluiten voor de le- Londen en Washington in Bonn terugge- vering van 25 Phantoms. Volgens dit plan keerd zullen de Israëliërs twee Phantoms per maand krijgen. Ho tnotreHina waardoor de hele Naar de overtuiging van polities waai- door de toetreding, waaruuui c „.mpr, zal de Jordaanse vorst ondanks prijzensituatie voor landbouw- en zuivel- sterke positie van de guerrillastrijders nrodukten zich voor Engeland drastisch in zijn land een dergelijke stap met 'doen, zolang Cairo de mogelijkheid van een oplossing door middel van onderhan delingen open laat. zal wijzigen. PRAAG (Reuter). De Tsjechoslo- waakse communistische leiders zijn in het partijblad „Rude Pravo" openlijk in gegaan op een probleem waarvan zij het bestaan lange tijd hebben ontkend de politieke oppositie van „links". Daar mee wordt bedoeld de groep neo-stalinis- tische, dogmatische communisten die een radicale afrekening wensen met de laat ste overblijfselen van het liberalisme. Hun houding is in strijd met de huidi ge partijlijn, die ervan uitgaat dat veel hervormingsgezinden uit de tijd van Dub- cek in verwarring gebracht en „gedes oriënteerd" waren en geleidelijk aan moe ten worden teruggewonnen. In „Rude Pravo" deed de partijleiding een felle aanval op de hoogleraar Jaromir Lang, die onlangs verklaarde dat de lei ders bang zijn om een werkelijk strikte zuivering toe te passen. De partijleiding wees dit verwijt van de hand en waar schuwde dat wraakzuchtige bestraffing van al degenen die zijn afgeweken van het marxisme-leninisme naar Russisch model, bij een groot deel van het volk kwaad bloed zou zetten. De voorstanders van de harde lijn werd erop gewezen dat ook zij zich aan de partijdiscipline moe ten onderwerpen. De aanval op professor Lang verscheen kort nadat op dezelfde pagina nog eens felle kritiek op de voormalige partijleider Dubcek was geleverd. Het bewuste artikel was geschreven door partij-ideoloog dr. Jan Fojtik en de hoofdredacteur van „Rude Pravo", Miroslav Moe. die ook deel uitmaakt van het partij secretariaat. Zij deelden prof. Lang mee dat zijn ideeën doen denken aan de Chinese culturele revolutie. Zij beschuldigden hem van po gingen een splitsing teweeg te brengen in „de gezonde marxistisch-leninistische krachten" in de partij, van belastering van de partijleiding en het volgen van een gevaarlijke koers. De huidige partijlijn die een weg zuivering van liberalen combineert met pogingen tot verzoening heeft „het ver trouwen van internationalistische krach ten in zowel binnen- als buitenland ge wonnen", aldus Fojtik en Moe. Hij heeft zijn Britse en Amerikaanse col lega's ingelicht over de besprekingen van Bonn met Moskou over een niet-aanvals- verdrag. Deze besprekingen over het we derzijds afzien van geweld zullen volgende week maandag in Moskou beginnen. Vermoedelijk zal premier Papadopoulos Buitenlandse Zaken voorlopig aan zich I trekken. Hij kan dan doorgaan met de be BUENOS AIRES. (Reuter) Duizen den mensen hebben in Buenos Aires de begrafenis bijgewoond van de vermoorde noemingen van lastige militairen op diplo- matieke posten in het buitenland. De meest „„„„„w ojpt-H met militaire (Van onze correspondent) ATHENE De plotselinge dood van minister van Buitenlandse Zaken Panayo- tis Pipinelis is een zwaar verlies voor de matieke posten in net ouuemana. ue overschot werd met militaire Griekse junta. Hij was een diplomaat van opvallende van Se afgdL°P«^adt dJ* eer ter aarde besteld. de oude stempel en wist zijn collega's in de van^ 0^j?ede toenemende militarisering Drie sprekers, onder wie legerbevelheb- Raad van Europa en de NAVO-raad soms v{m dg buitenlandse dienst is het zeer wel ber generaal Lanusse, brachten het voor- te imponeren, zelfs bij het verdedigen van mogelijk dat de junta niet eens zal pro- malige staatshoofd hulde enverooraeei- rit- beren een diplomaat van de oude stempel den zijn ontvoerders en moordenaars, bui kwalyke zaken. te zoeken ak opvolger van Pipinelis. ten de begraafplaats hoordeeen menigte Een goede reputatie kreeg hij in Grie- Waarmee de militairen ook de top van dit m de stromende regen toespraken kenland in 1963 toen koning Paul hem had ministerie zouden gaan beheersen, uitverkoren als opvolger van de rechtse premier Karamanlis. Hij zorgde er toen voor dat de radio communiqués van alle partijen uitzond wat voor Griekenland een nieuw geluid was. Maar in de tijd kort voor de staatsgreep sloot hij zich aan bij een groep rechtse politici en generaals die op minder rauwe wijze de macht hadden willen grijpen. In karikaturen werd deze vurige pleit bezorger van een sterke monarchie afge beeld als hofmaarschalk met een diep over het doodskopachtige gezicht gezakte steek. De junta van de kolonels kwam hij te hulp in zijn moeilijkste ogenblikken toen een oorlog met Turkije dreigde, november 1967. Hij slaagde erin de verstandhouding met dat land aanmerkelijk te verbeteren. Er aan. LONDEN (AP) De Britse Organisatie van Burgerluchtvaart-piloten (BALPA) heeft twaalf vliegvelden in Europa gevaar- stonden nu juist weer belangrijke bespre- lijk genoemd en opgeroepen deze te boy- kingen met zijn Turkse collega Caglayangil cotten, totdat ze veiliger zjjn geworden, voor de deur over de rol die beide landen zouden moeten spelen bij het overleg tus- sen de Griekse en Turkse Cyprioten. Minder succes had hij in zijn onder handelingen met koning Constanten over Het zijn de vliegvelden van Gerona, Ibiza, Malaga en Alicante in Spanje, Pa lermo en Catania op Sicilië, Alghero op Sardinië, Edinburgh in Schotland, Inns bruck in Oostenrijk, Faro in Portugal, Gi braltar en Rhodos. De allerslechtste zijn wel Palermo, Ge- diens terugkeer. Zijn dood kan de invloed rona en Alghero, die niet over radar be van die groeperingen versterken, die voor- schikken. De radiobakens van deze velden goed met de jonge vorst willen breken en 7.ijn 0p vijf mijl afstand al verwarrend of de republiek proclameren. Er zijn aan- onhoorbaar. wijzingen dat deze krachten ook op ander I Bijna alle genoemde vliegvelden hebben gebied duidelijker voelbaar worden. Er zijn vojgens een BALPA-woordvoerder twee al allerlei speculaties over een kabinets- djngen gemeen: „zij liggen in bergachtig wijziging, ook omdat de post van de over- terrein en zijn onvoldoende uitgerust." leden vice-premier Patilis nog moet wor- Hgt vliegveld van Gerona wordt een van de gevaarlijkste vliegvelden van Eu ropa genoemd. Volgens de BALPA is het aan drie kanten door bergen ingesloten. De technische uitrusting zou bovendien onvoldoende zijn. den bezet. HANOI. (AFP) De Laotiaanse guer rillabeweging heeft een voorstel van pre mier Soevanna Phoema voor een verzoe- ningsgesprek in de stad Khangsai, enkele kilometers van de Vlakte der Kruiken, van de hand gewezen. „Wij kunnen niet met Khangsai ak koord gaan, want het ligt in het meest gebombardeerde gebied van Laos", zo deelde het voorlichtingsbureau van de Op dit Noordspaanse vliegveld is gis I teravond een toestel van de Westduitse chartermaatschappij „Bavaria" bij het communistische partij Neo Lao Haksat opstijgen neergestort. De piloten werden in Hanoi mee. „Onder een regen van zwaar gewond. Van de passagiers liepen bommen valt niet te praten. Wij vinden zeven mensen lichte verwondingen op. dat de bombardementen moeten worden I Er bevonden zich tachtig passagiers stopgezet voordat besprekingen kunnen Westduitse toeristen die hun vakantie aan beginnen." de Costa Brava hadden doorgebracht en vijf bemanningsleden aan boord van het toestel, dat naar München zou ver trekken. Het vliegtuig verongelukte op het moment dat het zou opstijgen aan het einde van de rolbaan. De staart brak door de schok in tweeën. Op het vliegveld van Philadelphia in de Verenigde Staten is een passagiersvlieg tuig van de „United Airlines" van de rolbaan gegleden. Elf passagiers werden bij dit ongeluk gewond. Er bevonden zich vijfenvijftig mensen aan boord van het toestel dat naar Buffalo in de staat New York zou vertrekken. NICE (Reuter) Een 23-jarige Frans man is in Nice gearresteerd op beschuldi ging van brandstichting. Hij zou enige van de bosbranden hebben veroorzaakt die vorige week aan de Rivièra woedden. De jongeman heeft volgens de politie bekend, dat hij de branden „voor zijn ple zier" had gesticht. Hij is de tweede arres tant. Door de branden langs de Middellandse- zeekust en op Corsica zijn naar schatting 25.000 hectare bos verloren gegaan- Eén persoon is omgekomen. Vijf mensen liepen verwondingen op. Men is de ergste branden nu meester.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 3