K.A.V. Holland organiseert Nederlandse atletiekkampioenschappen Voorzitter Roozen: „Sportraad wil gesprek tussen Atmodes Haarlem en mijn vereniging" T errasvogels bood HCAW knap partij Bloemenprijzen zijn deze zomer ongekend stabiel Tal van groenten werden in de afgelopen week duurder Belangstelling Vierdaagse is tanende Rond de losplank Z.F.C. 1 - TELSTAR Vaurien-titel naar Nederland Softbaltopper tussen HHC en Terrasvogels Tuinbonen-tijd bijna voorbij Vraag groter dan aanbod Fritsen geopereerd 6 ZATERDAG 25 JULI 1970 Z iWs I Jfe ïMê' i J&iM. (Van onze sportredactie) HAARLEM Gistermiddag nog waren gemeentearbeiders en leden van de KAV Holland hard aan het werk op het Pim Muliersportpark. Vanmiddag en morgen worden er de Nederlandse atletiekkampioenschap pen gehouden. Een nationale titel strijd die dit jaar wordt georganiseerd door Holland. Praten Moeilijkheden Bezoekt zondag a.s. Aanvang 14.30 uur. Sportpark Hoornseveld, Zaandam. POSTZEGELS G. BAKKER 9 mmm _VNn >S"x >r$. Vroeger nog niet zo lang geleden werden dergelijke evenementen door de drie Haarlemse atletiekverenigingen Haarlem, Atmodes en Holland geregeld. Sinds vorig jaar, na een naar conflict over een cantine bij de atletiekbaan kwam een eind aan deze samenwerking. Tot groot verdriet van de voorzitter van Holland, W. G. J. Roozen. Hij zegt: „We kijken elkaar niet kwaad aan hoor, maar samen iets organiseren is er niet meer bij. En dat alles om een cantine. We hadden het ding gemakkelijk met ons drieën kunnen exploiteren. De gemeente wilde dat ook, maar Haarlem had in ik meen drieënzestig een aanvraag in gediend voor zo'n tent en het wenste niet met Atmodes en Holland samen te doen. Geen enkele atletiekvereniging kreeg nu iets. De cantine werd door de gemeente verpacht. Ik vind het vreselijk jammer van de samenwerking. Ik heb gehoord dat de Haarlemse Sportraad plannen heeft om na de kampioenschappen te gaan praten met ons drieën. Ik hoop dat we dan weer tot elkaar komen". Eigenlijk zou Haarlem de nationale kampioenschappen organiseren. Door in terne moeilijkheden gaf de atletiekver eniging de opdracht echter terug aan de KNAU. Daarna heeft Holland zich be reid verklaard de taak op haar schouders te nemen. Volgens voorzitter Roosen be schouwt Holland de organisatie van de Nederlandse titelstrijd als een proef voor het kader. Enige tijd geleden bleek uit rapporten van de KNAU, dat Holland een competitevereniging uitstekend had georganiseerd. Het kader van de vereni ging wil nu proberen een dergelijk kwali ficatie ook te verwerven voor een groter evenement. Daar is alles voor gedaan. Sinds eind maart werd er avond aan avond verga derd en gewerkt. Soms tot diep in de nacht. En nu lijkt alles tot in de puntjes geregeld te zijn. Er kwamen zelfs tar tan-aanlopen voor het verspringen, hoog springen en polsstok hoog. De aankopen werden geleend. Van de NSF en vanuit Antwerpen. Ook aan een stipte voorlichting van het publiek werd gedacht. Langs de baan staan een drietal telefoons opgesteld, die een directe verbinding hebben met het secretariaat. Het startbureau staat even eens in contact met het secretariaat. Via walkie-talkies. Vanuit daaruit kunnen de microfonisten op deze wijze van minuut tot minuut op de hoogte blijven van het gebeuren in het stadion. De organisatoren verwachten enkele duizenden bezoekers. Alleen het weer kan, zo zeggen zij, nog roet in het eten gooien MEDEMBLIK Rob Meijer en Tony van Oeveren zijn de nieuwe wereldkam pioenen in de Vauriens. Schijnbaar moeite loos ging het Nederlandse duo voor het laatst over het IJsselmeer en finishte als tiende. Meijer behoefde alleen landgenoot Tans in de gaten te houden hetgeen hij dan ook goed deed. Een saai wereldkam pioenschap voor Medemblik was hierdoor in een complete Nederlandse successtory geëindigd- Eindstand: 1. Meijer-Van Oeveren met 24 punten; 2. Tans-Prop met 37,7 punten; 3. Huizenaar-Marijke in 't Veld met 43,7 punten; 4. Caldenhoven-Lubach met 45,7 punten; 5. Ronan-Le Bihan (Frankrijk) met 46,4 punten. Wim Roozen en de „werkploeg" van Holland. (Van onze honkbalmedewerker) HAARLEM, Terrasvogels heeft vrij dagavond knappe tegenstand geboden aan HCAW dat overigens alleen in de eerste inning in moeilijkheden kwam HCAW-werper Rob Hoffmann bleek in goede Yorm en herstelde zich knap van de twee tweehonkslagen die Terrasvogels in de eerste slagbeurt een 1-0 voorsprong bezorgden. Hoffmann bleef uiteindelijk met 20-1-3 een sterke winnaar. Leo van den Burg moest op belangrijke momen ten de steun van zjjn velders ontberen, het werd een eervolle 1-5 nederlaag. Tweehonkslagen van Van Doornspeek en Harry van Berkel leverden Terrasvo gels in de eerste slagbeurt een door Van Doomspeekgescoorde run op (1-0). HCAW kwam in de derde inning op 1-2 via Fijth en Hazel die scoorden op een honkslag van Peter de Graeve. Een drie tal fouten in het Terrasvogels-veld bracht HCAW in de vijfde inning via Hazel op 1-3. Hoffman gaf Terrasvogels geen schijn van kans meer en HCAW scoorde op de niet onverdienstelijk werpende Leo van den Burg in de achtste inning nog twee runs. Ook nu werd Van den Burg in de steek gelaten door zijn velders. Hoffmann vestigde met zijn 20x3 sl. een seizoenrecord, het HCAW-veldwerk was foutloos. Van den Burg verloor met 6-3-10, terwijl zijn velders vijfmaal mis grepen. (Van onze softbalmedewerker) HAARLEM-SANTPOORT Vanavond zullen de naaste belagers van DSS het Santpoortse Terrasvogels en HHC elkaar in het Noorder-Sportpark om» drie uur ontmoeten. Een weer compleet HHC is licht favoriet en kan door een overwin ning en de dubbel tegen DSS in het voor uitschiet wellicht toch nog de titel grij pen. Onze Gezellen gaat naar Utrecht om UW te bestrijden. Een uiterst las tige opgave voor de Haarlemse ploeg ko mende zondag. BEVERWIJK Voor veel produkteu zijn aan de veiling Kennemerland de prij zen weer hoger geworden dan vorige week. De bloemkool kwam nu royaal bo ven twee gulden per stuk, terwijl de spi nazie tot 110 cent per kilo in prijs opliep. Bospeen kwam weer dicht bij een gulden per bos, terwijl een doosje aardbeien van een half pond tot 130 cent verkocht werd. Daarentegen kwamen ook enige produk- ten wat goedkoper aan de markt. De aan- vier van sperziebonen wordt wat ruimer hetgeen in de prijs wel te zien was. Men ADVERTENTIE betaalde tot 150 cent per kilo. Snijbonen lagen een gulden per kilo hoger in prijs. Nu de pluk van de tuinbonen zo goed als voorbij iswerd voor de laatste boontjes tot 85 cent per kilo betaald. Andijvie be hoorde ook nog tot de groep waarvoor veel animo bestond en waarvoor tot bijna 70 cent per kilo betaald werd. Sla komt in grote partijen aan de markt. De prijzen zijn redelijk te noemen en lagen tussen 6 en 20 cent per krop. Prei moet in vele gevallen de nog schaarse uienmarkt opvullen en dat. komt in de prijs tot uiting. Deze liep op tot 102 cent per kilo. Begrijpelijk dat bij deze grage markten een produkt als doperwten duur is en tot 225 cent per kilo kwam. Postelein profiteerde ook hiervan en werd van 55 tot 75 cent per kilo betaald. In de koolsector varieerde de kool van 16 tot 25 cent per kilo en lag de spitskool aanmerkelijk hoger in prijs. Er werd van 58 tot 73 cent per kilo voor betaald. Uit de Betuwe komt om deze tijd van het jaar klein fruit aan de veiling. Het zijn rode bessen, zwarte bessen en wat klapbessen. De prijzen zijn goed te noe men, de rode bessen kwamen tot 85 cent per doosje. De prijzen waren vrijdag: Aardbeien 85-135 doosje, Rode bessen 50-115 per kg, Andijvie 40-73, Spinazie 25-91, Sla 6-20, Bospeen 24-75, Waspeen 20-53, Doperwten 120-230, Sperciebonen 65-130, Snijbonen 180-300, Tuinbonen 52-82, Postelein 55-82, Komkommer 15-45, Tomaten 54-72. Prei 35-76, Peulen 275-480, Bosbieten 15-25, Rabarber 6-32, Bloemkool 85-235, Spits kool 18-25 en Uien 32-68. BEVERWIJK Bloemenkupers die een mensenleeftijd in deze branche meelopen hebben het nog nooit meegemaakt, dat de bloemenprijzen Jn de zomermaanden zo rotsvast en hoog bleven als nu het geval is. Ook in de afgelopen week werden er aan de bloevenveiling prijzen besteed waarop men in de wintermaanden jaloers zou zijn. De aanvoeren zyn, evenals elders in het land, te klein om aan de grote vraag uit binnen- en buitenland te kunnen voldoen. Dit heeft dan tot gevolg, dat de prijzen tot grote hoogte opliepen, anjers zijn al heel duur en gaan wat betreft de normale kwaliteit en normale soorten in prijs van 20 tot 35 cent per stuk. Voor iets bijzon ders betaalde men tot 50 cent per stuk. Trosanjers zijn ook al duur en gingen tot 230 cent per bosje. De jaar-rondchrysan- ten, waarvan het aanbod zich uitbreidt, lopen in prijs op tot 450 cent per bos, fresia is schaars en veel gevraagd met prijzen tot bijna twee gulden per bosje. De aanvoer van gladiolen blijft ongewij zigd, dat wil zeggen dat men aan de voor avond staat van de grote aanvoer. De prijzen liggen nog aan de hoge kant. Voor een goede bos van deze bolbloemen be taalde men tot een rijksdaalder. Asters en dahlia's worden zij het slechts schoorvoetend weer aangevoerd, maar voor deze eerste bosjes kwamen de prijzen ook boven een gulden te liggen. Statice, de gemengde droogboeketjes, kwamen tot 175 cent per bos en de sege- tum, een luinsnijbloem, lag rond 75 cent per bosje. In de rozensector profiteert men ook van de goede prijzen. De meeste soor ten lagen tussen 18 en 50 cent per stuk. De babyroosjes noteerden van 8 tot 22 cent per stuk. De aanvoer van lelies wordt groter. De verschillende roze leliesoorten brachten het tot ruim 50 cent per tak. De lelies die per kelk verkocht werden, no teerden deze week een goede prijs en kwamen tot 40 cent per kelk. De prijzen der potplanten blijven over het algemeen iets achter, maar dal wordt straks wel NIJMEGEN Voor de Nijmeegse bloe- menkooplieden vaart op de vierde en laat ste dag van de vierdaagse de zilvervloot binnen. Op die dag immers, pleegt men het binnentrekkende wandelleger uitbundig te huldigen. Toch wreven zij zich gister middag minder vergenoegd in de handen dan in voorgaande jaren. Zij deden welis waar goede zaken, maar op het moment dat de wandelende meute goeddeels was gearriveerd, konden zij nog tientallen bos sen uit voorraad leveren. Oorzaak daarvan was dat Nijmegèn de apothese van de internationale vierdaagse mars minder in tensief beleefde dan in de afgelopen jaren. Volgens een schatting van de Nijmeegse politie waren ongeveer 60.000 mensen te hoop gelopen om de entree van het legioen gade te slaan. Vorig jaar was de belang stelling aanmerkelijk groter. Het aantal toeschouwers werd toen op 80.000 ge raamd. Waarmee andermaal het bewijs lijkt geleverd, dat de interesse voor het Nijmeegse wandelfestijn langzaam wegebt. beter als de vakanties afgelopen zjjn, en de vraag naar potplanten toeneemt. Aan de bloemenveiling waren de prij zen vrijdag: Agapanthus p. st. 35-55, Ama- rylis p. st. 15. Anjer p. st. 16-45, Tros- anjer p. bos 150-220, Anthurium p. st. 35-155, Aster 50-115, Calla p. st. 26-41, Chrysant p. st. 33-46, Chrysant jaarrond 220-320, Conviüie 105-140, Dahlia 90-115, Fresia 75-180, Gerbera p. st. 18-38, Gla diool 95-210, Ixia 56, Lelie p. tak 18-170, Lelie p. kelk 28, Lelie p. bos 90, Liatrus 80-160, Margriet 24-41, Orchideeën 70-85, Roos p. st. 21-36, Roos p. tak 16-32, Baby roos 8-22, Statice 110-160, World Suprè me 75. (Van een medewerker) IJMUIDEN. OOK DEZE WEEK is er niet veel verbetering opgetreden in de aanvoer van vis. De handel heeft het zeker in het midden van de week moeten doen met de aanvoer van de kotters, die langs de kust hun visterrein hebben. De KW 32 „Sakina Martina' kwam dinsdag nog met een lading kleine schelvis en kleinere koolvissoorten en wat „blankwerk" uit de noordelijke Noordzee, doch de aanvoer bedroeg nog geen duizend kisten. Niettemin besomde de KW 32 toch nog ruim 50.000,- Eerst donderdag kwam er uit Duitsland een behoorlijke portie filets, waarmee de handel goed 'raad wist. Reeds maandag viel de aanvoer van rondvis tegen. Verwacht was, dat meer dere kotters hun geluk geprobeerd zouden hebben tussen de haringschepen, die rond Ferned Deep vissen. De haringvissers na melijk klagen steen en been dat zowel op de noord-oost bank als op de Berwibank zoveel schelvis en wijting buit gemaakt worden, waaruit zij de haring moeten zoe ken. Maar nu bleek, dat slechts een vijf tal kotters daarheen is gevaren en bepaald niet zonder resultaat. Na vijf dagen vissen keerden zij terug en besom- den tussen 13.000,- en 18.000,-. Deze besommingen zijn mogelijk geworden, doordat er tot 60,- voor een kist kleine schelvis werd betaald. De wijting bracht zelfs meer dan 70,- per kist op. Voor de gullen werd meerdere malen boven de honderd gulden neergeteld, de klein ste torren noteerden ook al 30,-. Kabel jauw werd nauwelijks buitgemaakt. Wat er aan de markt kwam moest „met goud" betaald worden. MET DE PLATVISSOORTEN was het al niet veel minder gesteld. Ook hiervan zijn de prijzen opgelopen tot een niveau, dat alleen maar 's winters bereikt wordt wanneer het ruwe weer normaal vissen belet. De tong I soorten zijn van de week voor 10,- per kilo verkocht, de grotere soor ten lagen niet ver beneden ƒ7.- per kilo. Door enkele kotters werden leuke par tijtjes bot aangevoerd, welke normaal ge sproken onverkoopbaar zijn, maar nu weggingen voor 15,- per veertig kilo. Mede door de hoge prijzen zijn er door de dagschuitjes besommingen gemaakt, die soms meer dan 1500,- per nacht op brachten. DE TRAWLER KW 32 „Sakina Marti na" is zoals wij al schreven van de week (voor het eerst) aan de markt ge weest. Door de rederij waren al voorzie ningen aan het schip aangebracht voor de zogenoemde „bokkenvisserij", maar de uitkomsten van het schip waren van dien aard, dat de rederij na het plat vissen toch probeerde om ook in de ha ringvisserij een vinger in de pap te hou den en wel met een bemanning, welke haar sporen in de noordelijke Noordzee verdiend heeft. En met groot succes. Voor de schipper is zo'n eerste reis steeds weer een reis van „proberen", omdat de netten niet een-twee-drie op zijn voorde ligst in zee gebracht kunnen worden. Gaat men echter zo door, dan mag ver wacht worden, dat de volgende reis nog iets meer zal opleveren. Tijdens het lossen van de Sakina kwam aan het licht, dat de visruimen lange tijd niet volledig zijn gebruikt, want de la nen, die in voldoende hoeveelheid aan boord waren, verkeerden in dermate slechte kwaliteit, dat een ruimgast ze met een haak stuk sloeg. Om van de ontsta ne brokstukken beneden geen last te heb ben werden zij gelijk met de vis uit de ruimen gehesen. Tot ergernis van de pak kers, maar tot hilariteit van de omstan ders. Dat de vis van deze slechte lanen geen hinder heeft ondervonden komt voor rekening van degene, die belast was met het opruimen van de vis. Deze is goed voor zijn taak berekend geweest en wist door meer ijs te gebruiken dan strikt noodzakelijk is, moeilijkheden te voorkomen. VOOR DE ROKERS is er deze week weer wat makreel aangevoerd. Het wa ren de dagschuitjes, die hiervoor zorg droegen. Ter hoogte van het munitieveld dwars voor IJmuiden waren een paar Urkers kotters zo gelukkig om deze nu zo waardevolle vissen te vangen. De grootste soorten (bonkers) werden ver kocht voor meer dan 70 per veertig ki lo; de middelsoorten brachten het tot ruim 50 en de allerkleinste soorten wer den door de conservenindustrie opge kocht voor iets meer dan ƒ20 per veer tig kilo. Deze prijs werd ook betaald voor de kleine makreel afkomstig uit de om geving van Ierland. En daarmee moes ten de conservenfabrieken het doen. Vrij dag was er nog een kleine partij haring, waarvoor de conservenfabrieken 17 per premiekistje betaalden. De rokers hebben nog niet' veel kunnen uitrichten met de verse haring. Slechts bij een en keling was dit het geval, wanneer hij over een diepvriesinrichting beschikte. Maar voor de rokerijen in hun algemeen heid is dit nog niet van grote betekenis geweest. OP DE TRAWLER SCH 261 „Onderne ming I" heeft zich van de week een zeer naar voorval voorgedaan. Een van de jongste matrozen raakte namelijk met een hand bekneld tussen de lijnen tijdens het binnenhalen van het net. Oorzaak was, dat hij uitgleed en zich wilde vastgrij pen aan de lijnen. De schipper is onver wijld naar de dichtstbijzijnde haven New Castle gevaren, waar de jongen in een ziekenhuis medische bijstand werd ver leend. De 18-jarige knaap moest echter drie vingers missen. Aan boord van de Franse trawler „Ar- tois" was de eerste machinist in de ma chinekamer gevallen en had zijn rechter been gebroken. De Franse vissersboot voer direkt naar IJmuiden, waar de ma chinist in het Antoniusziekenhuis werd opgenomen. De schipper maakte van de komst in IJmuiden gebruik om zijn ra dar-installatie bij Radio Holland te laten repareren. GRONINGEN GVAV zal het de eerste maanden voorlopig zonder Ole Fritsen moeten doen. De Deen heeft tijdens de training zijn achillespees gescheurd en is daaraan geopereerd. ADVERTENTIE vandaag besproken in de ERBIJ Postzegelrubriek zijD verkrijgbaar bij POSTZEGEL-, SIGA REN- en MUNTEN- HANDEL Snelliusstraat 53, IJmuiden Telefoon 15(153 KERKDIENSTEN ZONDAG 26 JULI Ned. Herv. Kerk. Nieuwe Kerk, Ka naalstraat, 10 u. ds. Koole, 19 u. ds. Rijks, open deur dienst; Bethlehemkerk, Snelliusstraat. 10 u. ds. J. H. Dickhout. 19 u. ds. Hielkema. Chr. Gereformeerde Kerk, Marconi straat, 10.30 en 17 u ds. R. van Beek. Gereformeerde Kerk, Ichthuskerk, Snelliusstraat, 9.30 u. H. de Boer, 17 u. ouderling Chr. Vreugdehil. R.-k. Gregoriuskerk, Kanaalstraat 225, 8.30 en 10.30 u.; St. Petruskerk, Venus- straat, 9.30, 11.30 en 17 u Leger des Heils, Edisonstraat, 10 uur Heiligingssamenkomst 12 u.; zondags school: 19.30 u. evangeliebijeenkomst. Oud-Katholieke Kerk, Engelmundus- kerk, Koningin Wilhelminakade, 8 uur. vroegmis, 10 u. hoogmis; woensdag u. misviering. Baptistengemeente IJmond. J. P. Coen- straat, 9.30 en 19 u. ds. G. van 't Wout Gemeente Gods. Cultureel Centrum, 10 dienst. Geref. Gemeente, Cultureel Centrum, 10 en 16.30 u. kerkdienst. Doopsgezinde Gemeente, Helmstraat, 10 u. mejuffrouw Luikinga. De Zeeloods, IJmuiderstrand. 11 u. kerkdienst. Pinkstergemeente, Velserduinweg 161, 10 u. H. Sas, 19 u. D. P. Hartendorp. IJMUIDEN-OOST Gereformeerde Kerk, Petrakerk. Spaarnestraat 9.30 u. ouderling Chr. Vreugdehil, 19 u. ds. J. O. C. Bouma; Bethelkerk, Zeeweg, 8.45 u. ds. G. E. Bakker, 17 u. H. de Boer. Antonius Ziekenhuis, Zeeweg, 10 u. ds. G. E. Bakker. Oud-Katholieke Kerk, Adelbertuskerk, Sparrenstraat, 10 u. hoogmis. R. K. Kerk, H. Laurentius van Brindi- sië, Willemsbeekweg 8.30, 9.30, 11, 12 en 18 u. Jehova's Getuigen, KoninkrijkzaaL Vel serduinweg 248, zondag 18.30 u. open bare lezing, wachttorenstudie; vrijdag 19.30 u. theocratische school; 20.30 u. dienstvergadering. Vergadering van Gelovigen, Gemeen telijk Vergaderlokaal, Abelenstraat, 10 u. breking des Broods. Onafhankelijke Baptisten Gemeente. in het Gemeentelijk Vergaderlokaal, Abelenstraat, 10 u. B. Polderman. Hervormde Gemeente, Goede Herder- ker, Velserduinweg, 10 u. ds. S. Nij- dam. Ver. van Vrijzinnig Hervormden, 't Braambos. Zeeweg 264, 10 u. ds C. J van Royen. DRIEHUIS R. K. Kerk, St. Engelmundus, Driehui- zerkerkweg 11, 8.15, 9.45. 11.30 en 18 uur. SANTPOORT Hervormde Gemeente, Dorpskerk, Bur gemeester Enschedélaan, 9 en 10.15 u. ds. J. G. Mees; De Hoeksteen, Willem de Zwijgerlaan hoek Duinweg, 10 u. ds G. J. Rijks; Adventskerk (Prov. Zie kenhuis) 19 u. ds. L. Brink. Chr. Gereformeerde Kerk. Pniëlkapel Pastorieweg, 9.30 u ds. J. P. Geels, 17 u. leesdienst. Gereformeerde Kerk, Burgemeester Enschedélaan hoek Fr. Netscherlaan 9.30 en 19 u. ds. F. Strikwerda. Volle Evangelie Gemeente, gebouw Cu- sa, Hoofdstraat 113, Santpoort-Noord, 10 u. G. A. Goldschmeding (met gelijk tijdig een kindersamenkomst en oppas dienst) en 19.30 u. E Jongman. VELSEN-ZUID Hervormde Gemeente, Engelmundus kerk. Kerkplein, 9 u. ds. L. Brink (mor v gengebed) en 10 u. ds. L. Brink. VELSEN-NOORD R. K. Kerk, H. Joseph, Wijkerstraat- weg, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen, 9. 10.45 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk. Stra- tingsplantsoen 9.30 u. ds. M. C. Don. 19 u. ds. A. J. van der Linden. BEVERWIJK R. K. Kerk. H Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H Missen 8.30, 10. 11.30 en 18 u.; O.L. vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H Missen 7.45, 9. 10.30 en 19 u.; Regina Caeli, Hilbersplein 1, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19.30 u.; Twaalf Apostelen, Van Riemsdijklaan 1, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 8, 9.15, 11 en 17 u.; St. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19 u.; St. Jo zefrustoord en Lommerlust, Peper straat 17„ zaterdag 15 u. H. Mis, zon dag H. Missen 7.30 en 10 u. Zondagsdienst r.k. parochies. H. Aga tha, Breestraat 101, Beverwijk, tel. 23610. Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat, 10 u. ds. J. Bezemer; De Op gang, Florastraat, 10 u. ds. M. C. Don Sr.; Vredevorstkerk, Laan der Neder landen 152, 9 u. ds. H. Lieve, 19 u. dr. B. Wentsel (geref -pred.); Prinsesse- laankerk, Prinsesselaan 10, 10 u. dienst in Doopsgezinde kerk, Meerstraat 62 met ds. R. van 't Lindenhout. Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moens- plein 8, 9 u. ds. J. Winter (Den Haag- Zuid), 17 u. de heer M. van Veelen; Vredevorstkerk. Laan der Nederlanden 152, 10.30 u. ds. J. Winter (Den Haag- Zuid), 19 u. ds. J. Bulthuis (Leens). Geref. Kerk (vrijgemaakt). Herv. Ver enigingsgebouw, Schans 12, 9 en 17 u. ds. J. Meilof. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan 1, 10 en 18.30 u. ds. D. W. Veldkamp. Chr. Gem. „Maranatha", Prinsesselaan 19, 10.30 u. Maranatha-samenkomst ev. K. Veen. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems kerk. Verenigingsgebouw Meerestein, Parmentierstraat hoek Plesmanweg, 10 u. de heer J, W. de Cock. Chr. Geref. Kerk, Lutherse Kerk, Ko ningstraat, 9 en 14.30 u. ds. R. van Beek. Hersteld Apostolische Zendingsge meente. Gebouw Jeugd en Vreugd, Merwedestraat hoek Belgiëlaan, 10 en 17.15 u. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, 10 u. ds. R. van 't Lindenhout (Vrijz.- herv. pred.). Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4, 10 en 19.30 u. kapiteine H. M. M. de Warm. BAKKUM R.-k. Kerk. O.L Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 8. 9.30 en 11 u. CASTRICUM R.-k. Kerk. H. Pancratius. Dorpsstraat, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 7.30, 9. 10.45, 12 en 18 u.; Beth lehemkerk, Piet Heinlaan. zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Mis sen 8, 9.30 en 11 u. HEEMSKERK R.-k. Kerk, H Maagd Maria, Spoel- iaan 1, zaterdag 19 30 u. avondmis zon dag H. Missen 8.45, 10, 12 en 17 uur; H. Laurentius, A. Verherentstraat 2, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8. 9.15. 10.45 12, 17.15 en 19 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein 10.30 u. ds. C. M. Veenhuysen. 19 u. ds. M. C. Don sr. Geref. Kerk, Morgensterkerk Vrij burglaan 2, 9.30 u ds. J. Bulthuis (Leens), 19 u. ds. J. Winter (Den Haag- Zuid). UITGEEST R.-k. Kerk. O.L. Vrouw van Geboorte, Langebuurt 37, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H Mis 9.30 u. WIJK AAN ZEE R.-k. Kerk. H. Oaulphus Odulfus- straat, zaterdag 19.15 u. rvondmis, zon dag 8, 9.30, 11 en 18.30 u Ned. Iïerv. Kerk, Jvlianaplein, 10 u. ds. A. Goudsmit-Aalbers, 18.30 u. Dienst Zeevanc.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 6