Zingende barones brengt versjes voor iedereen De Jasperina Show" Dansen komt er weer in Poppenkast- festival in Dordrecht Pop of geen pop in Aix JISWALDA VAN ITTERSUM TV vanavond Popgroep CCC Inc. in Piknik Radio Nordsee op andere golflengte Goya trok nu al 50.000 bezoekers WIJ ONTVINGEN: Radio vrijdag TV donderdag „Kleine Parade" in Amsterdam 11 Met een plaat vindt iedereen z'n draai Musical heeft succes HET FESTIVAL VAN DE GENERAAL TV vrijdag DONDERDAG 30 JULI 1970 (Van een medewerkster) PUTTEN „Komt u gezellig lun chen". Baronesse Jiswalda van Itter- sum, telefonisch net zo spraakzaam als enkele etmalen later tijdens een persoonlijk gesprek, schuwt geen en kele vorm van publiciteit. Vertegen woordigers van de media tv, radio en krant worden in haar villa, verscho len in de bossen van de Veluwse ge meente Putten, volgens de etikette begroet. „Mevrouw komt zo. Wilt u alvast plaats nemen. In de salon of toch maar liever op het terras?" mij hier ook. De Vereniging van Huis- (JongreS 111 Arnhem vrouwen in Amsterdam nodigde mij uit. Een platenbon is altijd raak f Een platenbon is altijd raak Een platenbon is altijd raak Even later. Confrontatie met „onze ei gen mrs. Miller". Tenminste als we pla tenmaatschappij Bovema mogen geloven, die de baronesse met alle vormen van ge noegen in de toekomst een dergelijke weg in ziet slaan. Mrs. Miller was namelijk enkele jaren geleden het bejaarde Ame rikaanse fenomeen, dat kans zag met een bijzonder a-muzikaal stemgeluid interna tionale hitlijsten te veroveren, en daar door vele dollars rijker te worden. Jiswalda, laatbloeister in de platen - bizz (echter niet op de planken, waar over straks meer), staat met haar eer- ste produktie weliswaar nog niet op Ve- I papegaai, zijn in haar nabijheid te vin- ronica's hitlijst, maar mag zich nu reeds den. verheugen in een niet te onderschatten T/ populariteit. t V OetllCht Schuldig hieraan is behalve Bovema, DOOR EEN ONTMOETING met Tilly die haar nummers „Bij de Kapper" en Perin-Bouwmeester ontstond hier haar „Onder de Schemerlamp" uitbracht, Wil- kleinkunstensemble ,,'t Voetlicht". Hier- lem Duys. Hij draaide haar plaatje in 0ver enkele uitspraken, een totale weer- zijn „Muzikaal Mozaïek" en haalde haar gave van het gezegde en getoonde- tien- voor zijn „Vuist". Baronesse Van Itter- tallen foto's en kritieken, zou zelfs voor sum, weduwe en sinds enkele jaren ver- eventuele fans een ondoenlijke zaak zijn. toevend op haar Puttense buiten na een „Tilly Perin-Bouwmeester bood me en- leven van veel reizen met als vaste woon- kele eenakters van haar man aan. Ik plaats Amsterdam, is hem er ook zeer moest wel een tegenspeler hebben. Die erkentelijk voor. vond ik in Carlo den Drijver. Henny van „Die meneer Duys is een alleraardigste Doomspeek, Max Behring en Willem Pe en charmante man. Tijdens het TV-pro- trie kwamen erbij. We treden vooral op gramma kwam hij naar mij toe. U moet voor culturele centra, zoals bijvoorbeeld weten, ik voelde me daar buiten wel een I volksuniversiteiten. Zelf schrijf ik ook beetje verloren tussen die ruïnes, van I voor 't Voetlicht. Erg grappige dingen acht tot elf. Had mijn cocktailjapon mee- hoor. De samenwerking is ontzettend genomen, voor niets natuurlijk. Het enige prettig". wat ik na die drie uur dacht was: Nou eventuele solo.carrière een ®fn i>°oT^Len naar V- Dle hel1 voortbestaan van haar ensemble niet in stand 24.000 mensen en die camera's de- o den me denken aan een Hitchcock-film 8 had ik niet voorzien". Verontwaardiging door de gedachten- gang alleen al: ,,Oh, neen hoor, met O/,"/ Voetlicht ga ik door. Het is veel te ge- öptjt zellig. We zijn zo heerlijk op elkaar inge steld. Ik hoop echt, dat ik met mijn ge- SPIJT HEEFT BARONESSE Jiswalda zelschap eens op de TV kan komen. Die allerminst van haar nationale optreden, spanning alleen al, is prettig". Het is allemaal zo ontzettend leuk- De ar flan een eventuele solo-car telefoon staat witgloeiend. Allemaal men- I sen, die ik niet ken. Zelfs in de trein «era daarnaast? vraagt men mii: „Heb ik u niet gezien „Toeval. Plotseling vind ik het leuk al- in de „Vuist". De man. die mijn kaartje le herinneringen op te schrijven. Zo zat kwam knippen, keek me extra aan. ik I ik een jaar geleden bij mijn kapper m zei toen maar gauw: „Ja hoor, ik ben Amsterdam. We kregen een kopje koffie het." Nee, over meneer Duys zul je mij en ineens had ik het., .ik vraag hem geen kwaad woord horen zeggen". papier en potlood en het was gebeurd. Vindt zij dergelijke belangstelling niet Al die bedrijvigheid, een mooi plaatje benauwen' aan de muur en dle dametjes onder de „Gunst, 'helemaal niet. Ik ben, zoals al- kap, werkten inspirerend", le vrouwen, ij del. U bent toch ook gek op comnlimenten als vrouw zijnde? Trou- JxOYVlWYlFlCtjCS wens ik ben het wel gewend. Ik was tien jaar concertzangeres, vertoefde veel in het buitenland. Veel uitwisselingsconcer ten Ze pakt na deze ontboezemingen, waar over ze „wel een boek zou kunnen schrij ven" vier albums vol foto's, kranteknip sels en programma-boekjes. Gezocht wordt naar het portret van de Italiaanse prins Roland Brancaccio. Eenmaal ge vonden, „in vol ornaat", vertelt ze trots: „Met hem trad ik veel op in Rome. Voor' al voor de Italiaanse aristocratische krin gen. Italië schonk me als sopraan een erediploma. Toen was mijn partner pia nist Willie Meeuwissen. Hij overleed he laas. Daar stond ik dan.wat nou? On danks dat ik veel in Londen, Berlijn, Rome, Genua en Parijs zat, kende men I Han Beuker zag me en zei na afloop: „Ik wil iets met je doen". Met hem ben ik opnieuw begonnen. Helaas stierf ook hij" Tr De baronesse, meisjesnaam Van der Flier, zei de hoofdstad vaarwel en ging buiten wonen. Haar grote liefde voor die ren kwam ver van de stad tot zijn recht. Paarden, geiten, honden, vogels en een kasteelheer met een mooi buiten en zijn hond. Ik vroeg me echt af: „Hoe brengen die voorname heer en zijn rashond de nacht door?" dan zie ik het plotseling voor me. Het grote hemelbed met de heer in vorstelijk nachtgewaad en de hond aan zijn voeteneinde. In het andere vertrek de knecht met een slaapmuts met kwasten, daar maak ik dan een liedje van." „Op het ogenblik ben ik bezig aan een langspeelplaat. Meneer Harry de Groot, die mijn versjes aan Bovema liet zien, werkte er aan mee. Hij vindt het allemaal verschrikkelijk leuk". Denkt de baronesse dat haar liedjes aan gaan slaan? ,Ik geloof het wel. Het zijn toch za ken, die iedere vrouw aangaanzoals die kapper bijvoorbeeld. Daar geloof ik echt in, daarom wil ik ook doorgaan." VOORLOPIG ZIET het er naar uit, dat we naast de zingende tramconductrice, huisvrouw en andere fenomenen, een nieuwe ster aan het lijstje mogen toe voegen: „De Zingende Baronesse". Klei ne voetnoot van Jiswalda: „De versjes die ik zing zijn voor iedereen". „NEEM NOU EEN OPEN haardvuur. Die blokken in 't vuur doen me aan vroe ger denken. Aan de romannetjes, de klei ne liefdes die iedereen heeft gehad. En dan de parkieten, als ik hun taal eens ver' stond, schrijf ik dan. Zo had ik laatst nog een leuk idee, dat ik u echt niet wil onthouden. Ik zag een ADVERTENTIE f5,- 7,50 ÏO,- 15,- 20,- 25,- ADVERTENTIE Nederland 1. Het kinderprogramma van de VPRO kan nauwelijks impone ren. Ingeklemd tussen een tekenfilm pje over Betty Boop en eentje over kindertekeningen, zit een herhaling van de documentaire, die Hans Kei ler maakte over Winnie the Pooh. Het avondprogramma bestaat uit Pipo's verhaaltje, het nieuws, Piknik, weer het nieuws en weer Piknik. Het is bekend, ergens in Nederland komen schilderachtige VPRO-aanhangers bij een om een broodje te eten, een siga retje te roken en naar enkele beat- groepjes te kijken. Tussen de bedrij ven door worden interviewtjes ge maakt met mensen die in het nieuws staan of die denken dat ze iets te ver tellen hebben. Uit de studio komen dan nog Betty Boop en de serie the In dians are coming. Optredende gastar- tiesten zijn de CCC Inc., een merk waardige tevens erg goede Nederland se popgroep ergens uit het zuiden des lands en Kevin Ayers and the whole world uit Engeland. Nederland 2. Van de NOS Pipo de Clown, het journaal, Van Gewest tot Gewest, tips van het nationaal Bureau voor Toerisme en nog eens journaal. De TROS neemt hierna de dienst over. Geen Dief van Washington dit keer, maar een aflevering vart de science- fiction-serie Voyage to the bottom of the sea. Vijfendertig minuten zijn uitgetrokken voor een programma Jazz-zie, een boeket uit eigen tuin. Piet Daalhuizen en Gerard Trebert stelden dat boeketje samen. Er zitten verschillende kleurige bloemen in, zo als de zangeres Letty de Jong, gita rist Hugh van der Voort, trompettist Eddie Engels en saxofonist Ferdinand Povel. De arrangementen zijn van Rob Madna, Cees Staal, Frans Eisen en Herman Schoonderwalt. Van de jazz naar de kermis is maar een stap. La- jos Kalanos een nieuwe regisseur van de TROS maakte deze docu mentaire, die een indruk wil geven van de handel en wandel van de ker misgasten. Het TROS-programma wordt besloten met een optreden van het zigeunerorkest van Egon Malescii, dat melodieën „uit het hart van Euro pa" speelt. Warmbloedige muziek, temperamentvol gebracht door een uitstekend ensemble. Na het laatste nieuws vervolgt het Humanistisch Verbond het program ma met een uitzending die de titel kreeg Halt of ik struikel. Het is de aanklacht van een man, die al her haaldelijk is gestruikeld, die verschil lende veroordelingen achter de rug heeft en die bang is dat hij alleen de vrijheid niet aan kan. HILVERSUM. Radio Nordsee heeft in de nacht van woensdag op donderdag zijn frequentie gewijzigd. Het station zendt vanaf twee uur uit op 245 meter. Ofschoon de wijziging slechts gering is, neemt men aan dat men Hilversum III niet langer zal storen. Radio Nordsee heeft een aan merkelijk groter vermogen dan Hil versum III en veroorzaakte daardoor met name in de kustgebieden een zeer gestoorde ontvangst van Hilver sum III, die op 240 meter uitzendt. Voor de frequentie wijziging zond Radio Nordsee op 244 meter uit. Een woordvoerder van het piratenstation heeft woensdagavond in het NOS-ra- dioprogramma „Cosa Nostra" ge zegd, dat Radio Nordsee op 217 me ter zal gaan uitzenden, zodra blijkt, dat Hilversum III nog steeds gestoord wordt. »wtjiftiu»»ifiiwiiiiMiiwi»in#vnMW/inii*wuu»f>fwuMV**wuvinfWwwmiwt>>»w!WiMWWuyrtnnnnnf DEN HAAG. Sinds de openstelling voor het publiek op 4 juli heeft de Goya- tentoonstelling in het „Mauritshuis" in Den Haag reeds 50.000 bezoekers getrok ken. Dit getal werd woensdagmiddag be reikt. De Goya-expositie die tot en met 13 september wordt gehouden is van maandag tot en met vrijdag van tien uur 's morgens tot tien uur 's avonds door lopend voor het publiek toegankelijk, 's zaterdags van tien tot vijf uur en zon dags van elf tot vijf uur. ADVERTENTIE f5,- 7,50 ÏO,- 15,- 20,- 25,- (Van onze Amsterdamse redactie) AMSTERDAM. „Nederland danst weer niet alleen de jongelui in de discotheken, maar ook de heel jonge schooljeugd en de ouderen. Dé terugslag van enkele jaren geleden, ontstaan onder invloed van de beat en het voorbijgaan van de naoorlogse geboortengolf zijn we weer te boven gekomen. Vooral bij ge huwde paren is er op het ogenblik een sterk toegenomen belangstelling voor het nemen van dansles." Dit is de blijde mededeling die de Fede ratie van Danslerarenorganisaties, de FBO, gaf aan de vooravond van haar tweede gecombineerde congres dat op 4, 5, 6 en 7 augustus in gebouw Musis Sa crum in Arnhem wordt gehouden. Men verwacht ongeveer driehonderd deelnemers, voornamelijk uit eigen land, maar ook uit Duitsland en België. Ons land telt thans ongeveer vijfhon derd dansleraren, die bijna allen zijn aan gesloten bij de FBO. Doel van het congres, dat als motto heeft „dans - vrije tijd - gezondheid", is de Nederlandse dansleraren op de hoogte zijnJ'binnengekomen"" Er' zuRen" tal'van I houden van de nieuwste stromingen en poppenkastvoorstellingen voor kinderen, I ontwikkelingen in hun vak. En dat z j maar ook voor volwassenen worden ge- er nogal wat. eeven. De hele week trekken zogenaamde De socioloog drs. A. P. Spruijt Chinese poppenkasten door Dordrecht. Utrecht zal bij de opeing een referaat De 300 leden tellende vereniging „Wij houden over de dans als vorm van|Y"J®* PooDenspelers" houdt ter gelegenheid I tijdsgedrag, mevrouw dr. A. Martmus- van het festival op 26 en 27 september Reys uit Den Haag zal spreken over be in Dordrecht. wegingstherapie voor de danszaal. Tij DORDRECHT Dordrecht staat de week van 19 tot 26 september in het teken van pop- en poppenkast. Er wordt dan namelijk een poppenkastfestival ge houden, waarvoor al 17 inschrijvingen In Museum van Gijn wordt van 12 tot 26 dens het congres zullen de professional september een grote poppententoonstel- wereldkampioenen Bill en Bobby Irvine ling gehouden en bovendien wordt voor instructie geven in ballroom-dancmg, het de burgerij een raamwedstrijd gehouden. Engelse danspaar Hearn zal les geven in De bedoeling hiervan is de mensen op te Latijns-Amerikaanse dansen en de Du wekken mooie poppen of poppentableau's Barbara Weber komt het nieuwste tonen voor het™ ens ter te zetten, die dan wor- op het gebied van discotheek- en pop den beoordeeld- l dancing. li - F boekenboekenboekenboekenl boekenboekenboekenboekenl boekenboekenboekenboekenl boekenboekenboekenboekenl boekenboeken boekenboekenboekenboeke boekenboekenboekenboeke boekenboekenboekenboeken j boe ken boeken boekenboeken! BEZIGE BIJ-AMSTERDAM. Jakov Lind: „Counting my steps," in het Nederlands vertaald door Thérèse Cor- nips," onder de titel „Stap voor Stap." Een autobiografie van deze Oostenrijks- Engelse schrijver; een reconstructie van zijn eerste drieëntwintig levensjaren in drie fasen: 1. Kinderjaren in Wenen tot de nazi's in 1938; 2. De vlucht naar Hol land als 11-jarige en de onderduiktijd; 3. Ontsnapping aan de nazi's en illegale reis naar Palestina. Het boek is opgedragen aan Louis Th. Polak, ter nagedachtenis. J. P. Donleavy: „De Beestachtige Beko ringen van Balthazar B", vertaald door M. en L. Coutinho, een schelmenroman. Een Serie herdrukken: Jean-Paul Sartre: De Muur"; Jack Kerouac: „De Onder- aardsen" en „Op Weg"; Remco Cam- pert: „Het leven is vurrukkelluk", Saul Bellow: „Herzog"; Hugo Raes: „Bank roet van een charmeur"; Jaap Harten: „Operatie Montycoat." Goedkope Uitgave Wesp: Hubert Selby: „Uit naar Brook- ly"; Jan Cremer: „Ik Jan Cremer." Kritiese Bibliotheek: Jean-Paul Sartre: „Kolonialisme en Neo-kolonialisme". „Het Knapste uit het Dagboek", een bloemlezing uit de stukjes van „Dagboe- boekanier" (Henri Knap in Het Parool) saemengesteld door L. C. Vrooland. „Va riaties op Variaties" door veertien heren en twee dames in tekeningen bijeenge bracht. MEULENHOFF/BRUN A-UITGAVE „Fielding's Super Eocnomy-Europe '70". Een uitgebreide gids in de Engelse taal vol met informaties en tips voor de tou rist om een reis door Europa goedkoop te kunnen maken, of zoals de ondertitel luidt: „Maxi-Fun at Mini-Cost", 26 steden worden er in besproken. Vooral wordt de aandacht gevestigd op de vele voordelige faciliteiten voor de jeugd en de studenten. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.20 Lichte gram. muz. (8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal; 8.30 De groenteman). 9.00 Mod. koorwerken. (9.35 Waterstan den). 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Ar beidsvitaminen. (11.00 Nws.) 11.30 Klas koorliederen. 11.55 Beursberichten. 12.00 Pop. progr. 12.30 Overheidsvoorl. 12.40 Stereo: Lichte gram. muz. 12.50 Praatje. 13.00 Nws. 12.11 Actualitei ten. 13.20 Stereo: Klass. ojkestwer- ken. 14.00 Ruimte. 15.00 Stereo: Klass. en mod. muz. 15.45 Toerismo. 16.00 Muz. (16.00 Nws. 17.55 Mededelingen; 18.00 en 19.30 Nws.) 21.00 Stereo: Klas. muz. 22.20 Russische muz. 22.30 Nws. 22.40 Mededelingen. 22.45 Actualiteiten. 22.55 Stereo: Licht gevar. pl. progr. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: Badinerie. (7.30' Nws.; 7,32 Actualiteiten; 7.50 Overweging; 8.00 Nws.) 8.11 Voor de jeugd. 8.30 Nws. 8.32 Touringclub. 8.45 Voor de huisvrouw. (9.00 Gymnastiek). 9.45 Lezing. 10.00 Stereo: Aubade. 11.00 Nws. 11.03 Voor de zieken. 11.55 Mede delingen. 12.00 Stereo: Gevar. progr. (12.22 Wij van het land; 12.26 Medede lingen land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten; 13.00 Raden maar). 14.00 Hoorspel. 14.30 Lichte gram. muz. 14.55 Stereo: Klas. muz. 16.00 Nws. 16.03 Showbusiness. 17.30 Sportkom- pas. 18.00 Stereo: Bussumse koorvere niging. 183.0 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Wereldpanorama. 19.10 Veel ge- vr. gew. muz. 19.40 Wijd als de we reld. 19.50 Folkloristische muz. 20.05 Stereo: Musicalfragmenten. 21.10 Ste reo: Metropole orkest. 22.00 Aktua. 22.30 Nws. 22.40 Cabaretprogr. 23.10 Apollo XXI. 23.30 Stereo: Midnight special. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 De Eddy Becker Show. (10.00 Nws.) 11.00 Nws. 11.03 De Fe- 1 lix Meurders Show. 12.00 Nws. 12.03 Top-30. (13.00 Nws.). 14.00 Nws. 14.03 Suzie Cream Cheese. 15.00 Nws. 15.03 Muz. Boetiek. (16.00 Nws.). 17.00 Nws. 17.02 Radiojournaal. 17.05 Gevar. pl. progr. BRUSSEL 324 M 12.00 Nws. 12.03 Muz. progr. (12.40 SOS-berichten voor schippers). 12.55 Buitenl. persoverzicht. 13.00 Nws. SOS- berichten voor schippers. 13.20 Tafel- muz. 14.00 Nws. 14.03 Kamermuz. 15.00 Nws. 15.03 Casinomuz. 16.00 Nws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Volksmuz. 16.40 Volksmuz. 17.00 Nws. 17.15 Licht muz. progr. 18.00 Nws. 18.03 Verz. progr. 18.28 Paardesportuitslagen. 18.30 Man- dolinemuz. 18.35 Wegwijs wezen. 18.40 Lichte muz. 18.45 Sport. 18.52 Taai- wenken. 18.55 Praatje. 19.00 Nws. 19.30 Oude muziek. 20.00 Muz. progr. 21.00 Klankbeeld. 21.45 Literair progr. 22.00 Nws. 22.10 Kleinkunstmagazine. 23.00 Nws. 23.15 Liedjesprogr. 23.40 Nws. Jasperina de Jong repeteert voor haar eigen show, die 3 september in première gaat in het Nieuwe de la Mar Theater. Haar echtgenoot Eric Herfst heeft de produktie en regie van „De Jasperina Show". Zij wordt tijdens het optreden bijgestaan door de dansers Frank Sanders (links) en John Kuipers. AMSTERDAM. In de Stadsschouw burg van Amsterdam zal van 16 tot en met 26 augustus a.s. opnieuw een serie voorstellingen worden gegeven van de Nederlandse musical „De Kleine Para de". Het succes van deze musical, die op 16 oktober van het vorig jaar zijn pre mière beleefde in Apeldoorn, is zo groot, dat de speelperiode wordt verlengd tot en met 31 december a.s. Er zijn al meer dan 200 voorstellingen van deze musical, die overal in Neder land volle zalen trekt, gegeven. De mu sical is een geheel Nederlandse produk tie. Hugo Verhage schreef de teksten van de liedjes. Het verhaal is gebaseerd op het gelijknamige boek van Henriëtte van Eyk, die samen met Wim Sonneveld aan de dialogen heeft gewerkt. De muziek is gecomponeerd door Ruud Bos en Wim Sonneveld. ADVERTENTIE f 5,- 7,SO 10,-15,- 20,- 25,- PARIJS. (AP) In het Franse Aix-en-Provence is een mooi gevecht aan de gang. De inzet is een popfesti val, in of bij die stad. De tegenstanders zijn de socialistische burgemeester Felix Cicolird, die te gen en de oud-generaal der parachu tisten Claude Clement, die voor is. De generaal, een man van 65 jaar, is voor omdat hij ten eerste een groot bedrag in het festival heeft gestoken en ook omdat hij gek is op het mu- ziekgedreun. Burgemeester Cicolini is tegen om verschillende redenen. Een van de meest opvallende is: „Ik wil niet dat die jongens hier komen en tegen onze platanen urineren." De burgemeester heeft het festival verboden en de ge neraal heeft een brief naar president Pompidou geschreven waarin hij hem verzoekt de beslissing ongedaan te maken. Generaal Clement noemt zich „een reuze pop-aanhanger" wiens bagage als hij in Indochina of de Sahara was, altijd zo'n 1000 popplaten bevatte „Zelfs als je halfdood bent als ik kan je nog „in" zijn" aldus de generaal Het is de taak van ons oudjes, om onze kennis van het organiseren van dingen over te dragen aan de jeugd.' De hippe ijzervreter had gerekend op een publiek van 100 000 mensen, onder meer afkomstig uit Zweden, Denemarken en Duitslana. Hij wil Leonard Cohen, Johnny Winter, The Flock, Mungo Jerry en Depp Purple laten optreden. Burgemeester Cicolini had als voor naamste bezwaar tegen het festijn brandgevaar opgegeven. De generaal had toen zijn antwoord snel klaar. Hij kon zorgen voor li waterkanonnen en voor 35 (gehuurde) politiemannen en 110 harkis (Algerijnen die met de Fransen tegen de Algerijnse rebellen hadden gevochten) voor het handha ven van de rust en de veiligheid. De generaal had ook niets tegen verdovende middelen, marihana of zo. Dat rookte hij zelf „en lang haar is een mooi ding als je geen kepi be hoeft te dragen." Hoe dan ook, de generaal wil zijn feest laten doorgaan. De muzikanten zijn gehuurd daar zit hij aan vast. Hij baseert zijn goede hoop onder meer op het feit dat er verleden week een klein popfestival te Valbonne aan de Riviera was gehouden ondanks een officieel verbod. Het ging loor zonder ingrijpen van wie dan ook en de pret werd door niets verstoord Nederland I VPRO: Vakantieprogramma. NOS: Pipo de Clown. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VPRO: VPRO-Piknik. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Journaal. Nederland II 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Van gewest tot gewest. 19.49 Tips van het Nationaal Bureau voor Toerisme. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 TROS: Voyage to the bottom of the sea. 21.10 Jazz-Zie. 21.45 Documentaire over de Kermis. 22.10 Egon Malescu en zijn Zigeu nerorkest. 22.30 Halt of ik struikel. 22.50 NOS: Journaal. Nederland 1 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 E.O.: Tijd en Eeuwigheid. 19.32 Close Up. 19.43 Koorzang. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Liedjes met Katja Epstein 20.50 Paraguay en zijn onbekende diktator. 21.35 Bonanza (western). 22.25 Wereld Muziek Concours te Kerkrade. i 22.45 NOS: Journaal. Nederland II 18.45 NOS': Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Vrij-Uit. 19.30 AVRO: AVRO's Sportpanorama 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: AVRO's Sportpanorama 21;45 Wereld Muziek Concours te Kerkrade. 21.55 Uit AVRO's Tele-Archief. 22.55 NOS: Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 11