OOK FRANKRIJK HEEFT ZIJN GANGSTERS FILMS IN AMSTERDAM DANSLES Plastieken van Brancusi Zauberflöte bij Nederlandse Operastichting Expositie van Maya-kunst HILDO KROP: Markante pionier in Nederlandse voor-oorlogse beeldhouwkunst Danscentrum „Griek" Alain Delon en Jean Paul Belmondo in misdaadfilm Borsalino Zomeravond en seriewerk TV vanavond Radio zaterdag TV vanavond TV zaterdag VRIJDAG 21 AUGUSTUS 1970 AMSTERDAM De misdaadfilm, zoals bijvoorbeeld Marcel Camé die in de goede dertiger jaren maakte, meestal met Jean Gabin in de hoofd rol, had een menselijke benadering van de misdadiger en trachtte begrip te kweken voor de tragische kanten aan het misdrijf, waardoor het genre ver boven zijn sensationele attractie werd opgeheven. Maar de Ameri kaanse gangsterfilm, vitaal, opwin dend en zonder motivatie, is ook aan de Franse film niet onopgemerkt voorbij gegaan. De gangster als een gegeven grootheid, zonder scrupules en zonder verklaring deed zijn intree in de Franse studio's en opnieuw was het Jean Gabin inmiddels een jaartje ouder geworden die de hoofdrol, maar nu als de misdadiger- sec speelde, o.a. in verscheidene films van Henri Vemeuil („Le clan des Siciliens") Vilt hoed Volksjongens Scenario TWEE FILMS, die althans gemeen hebben dat ze geen bescheiden pro- dukties genoemd kunnen worden, werden deze week aan de Amster damse filmagenda toegevoegd. Tu- chinski bracht de première van „They shoot horses, don't they", de film van Sydney Pollack over een dansmara- thon in de dertiger jaren, waarover we de vorige week al schreven; en City lanceerde „You can't win them all", waarbij de directie aankondigde op de premièredag smakelijke Turk se hapjes te serveren en verder iedere bezoeker in de gelegenheid te stellen zich via een Polaroid-camera te laten vereeuwigen met een harem meisje. Waarmee benadrukt werd dat „You can't win them all" iets met Turkije te maken heeft. Nachtvoorstellingen IN HAAGS MUSEUM EXTRA openingsaanbieding SAWYER 1 r tl*?!! I (Van onze correspondent) ROTTERDAM Het vroegste plastische werk van de gisteren in zijn Amsterdamse atelier overleden beeldhouwer Hildo Krop bestond uit het kneden van marsepijnvormen in de bakkerij van zijn vader. Later heeft hij gedurende een halve eeuw granieten trekken toegevoegd aan het gezicht van de stad Amsterdam. In 1956 verleende deze gemeente hem de officiële titel van stadsbeeldhouwer. Vruchtbaar leven Ook houtsneden Erkenning In dit soort verhalende misdaadfilms hoort zeker ook thuis „Borsalino", een Frans pendant van „Bonnie and Clyde", waarin Marseille als evenknie van Chi cago wordt geïntroduceerd, hoewel re gisseur Jacques Deray nauwelijks aan toont of hier sprake is van vergelijkbare grootheiden. Maar wie zal zich iets aan trekken van historische betruwbaarheid als het gaat om twee „mauvais gargons" vn het witte doek, Jean-Paul Belmondo en Alain Delon die een bondgenootschap in de misdaad aangaan en op een amu sante manier rijk worden in het Marseille van 1930. De film ontleent zijn titel aan de breed gerande vilthoed van Italiaanse huize die al in de jaren twintig als statussymbool voor de zeer rijke, goed geklede man van de wereld gold. Men doorziet al de opzet om de film naar een aan de tijd gebonden kledingstuk te noemen. „Bon nie and Clyde" veroorzaakte een nieuwe mode die op de lange kleding uit die tijd geïnspireerd was, de makers van „Bor salino" hoopten een soortgelijk effect te bereiken door alleen maar te zinspelen op een lang geleden toonaangevend hoofddeksel. Of de film daarin geslaagd is, zal de toekomst nog moeten leren, maar zeker is dat de keuze van de titel niet minder „uitgekookt" is dan het sa menbrengen van Belmondo en Delon in één film. „Borsalino" is in Parijs al een door slaggevend succes geworden en waar schijnlijk alleen al op de hierboven ge noemde publiciteitsstunts. Wie daarvan minder onder de indruk komt en de film nuchter beoordeelt naar het vergelij kingsmateriaal dat Hollywood in de loop der jaren opgestapeld heeft, naar de gangsterfilm dus zoals die zich in de VS ontwikkeld heeft en het is een vergelij king, waartoe de film uitnodigt, zal lich telijk teleurgesteld -na het zien van „Bor salino" huiswaarts keren. Hoe onderhoudend en bij fragmenten amusant „Borsalino" ook moge zijn, een harde gangsterfilm is onder regie van Jacques Deray niet ontstaan, al blijkt wel voortdurend dat de makers, onder wie de vier(!) scenarioschrijvers Jean-Claude Carrière, Claude Sautet, Jacques Deray en Jean Cau, een dergelijk ideaal voor ogen heeft gestaan. „Borsalino" is de film van een vriend schap, van twee Italiaanse volksjongens, Capella en Sffredi die elkaar in Mar seille vinden, eerst wat kleine zaakjes opknappen, maar dan met behulp van een corrupt gemeenteraadslid de misdaad in het groot gaan beoefenen, voornamelijk zonder gebruik van wapenen, maar via intimidatie, afpersing en chantage. In deze ontwikkeling blijft Capella (Bel mondo) de goeiige brutale straatjongen die van de gestegen welvaart en de ge volgen daarvan weet te genieten, terwijl Delon als Siffredi de sombere tegenpool van zijn vriend moet verbeelden, onte vreden met wat bereikt is, steeds meer verlangend van het leven. Ook deze tegenstellingen in een hecht bondgenootschap zijn niet bijster origi neel, er is meer gespeeld met dit soort voor de hand liggende contrasten die naar buiten soms wel enige reden tot vrolijk heid geven, maar overigens tot geen dwingende dramatische consequenties be hoeven te leiden. Het is duidelijk dat filmer en scenario schrijver Deray alle ingrediënten van de gangsterfilm kent en de meeste ook ge bruikt heeft in „Borsalino", zonder echter goed raad te weten met de verwerking ervan. Ondanks de vier gerenommeerde auteurs die aan script en dialogen hebben gewerkt, moet de zwakte van de Franse film in zijn scenario gezocht worden, waarin weinig lijn valt te ontdekken en geen onderdeel van de intrige een dwin- gede noodzakelijkheid wondt die onaf- Vrienden in de misdaad: Belmondo en Delon. wendbaar meewerkt aan de uiteindelijke vernietiging van de mooie vriendschap. Zelfs dit sentimentele slot dat in de beste gangsterfilms niet ontbreekt, wordt on voldoende uitgewerkt. Voortdurend zijn er dit soort kleine aanloopjes in een voor spelbare richting te signaleren zonder dat de sprong gewaagd wordt. Met „Borsali no" treedt Alain Delon tegelijk ook als, producent op, de gok die hij daarmee waagde, is verantwoord zelfs al is het resultaat ver beneden verwachting ge bleven. CHARLES BOOST De film die in het Nederlands „Niet iedere slag is raak" heet is merkwaar digerwijs door Peter Collinson gemaakt, een Engels filmer die wij hier kennen door zijn zwaarmoedige en niet van ar tistieke pretenties vrij te pleiten films als „The penthouse" en „The long day's dying". Zo gewetensvol als Collinson in die laatste film filosofeert over het zin loos sterven in de oorlog, zo nonchalant gaat hij in „You can't win themm all" met mensenlevens om, zo in de geest van „The dirty dozen" en „Play dirty", waar in eveneens het twijfelachtige amusement gezocht wordt in het massaal doden. De twee hoofdpersonen, Tony Curtis en Charles Bronson spelen dan ook een soort huurlingen, ditmaal nu eens niet in de Kongo of daaromtrent, maar in Tur kije tijdens een nu al weer vergeten oor log tussen Turkije en Griekenland om streeks 1922. Ze doen, wat huurlingen door de eeuwen door gedaan hebben, pro fiteren van beide strijdende partijen en daarbij uiterst lichtzinnig omgaan met mensenlevens. De inzet is ditmaal het tij dig uit het land smokkelen van de juwe len van de sultan, maar de motivering van het optreden van beide vrolijke avon turiers heeft weinig zin, het enige wat telt is een onduidelijke oorlog met wis selende kansen op gang te houden en daarin het excuus te vinden voor veel bloedige gewelddaden. Maar het blijft leuk aan zo'n voorstelling, waarvan ieder mitrailleur-salvo een lachsalvo betekent, een foto met een haremdame over te hou den. TWEE PREMIèRES tijdens de nacht voorstellingen van dit weekend. Leidse- plein Theater brengt op vrijdagnacht „Getting straight" van Richand Rush, de reeds vermaarde film over het studen- tenverzet op een Amerikaanse universi teit met Elliott Gold (uit „M.A.S.H.") als een tegen zijn zin in de rellen betrok ken oudejaarsstudent. Zaterdagnacht in hetzelfde theater „Lilith" van Robert Rossen met Jean Seberg en Warren Beat- ty- De andere première vindt plaats in Kriterion, waar de Free Cinema Club „La Fuga" („De vlucht") vertoont, een voorbeeld van hedendaags Italiaans fil men met Anouk Aimee en Giovanni Pal- li onder regie van Paolo Spinola. Vender ADVERTENTIE 11mnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiinnfififwr Dat is deelnemen aan een „fijne" dansgroep waar je de standaard en Zuidamerikaanse dansen op een on gedwongen manier leert op muziek die „in" is. Deelnemer zijn aan een onzer danslesclubs betekent, dat je direct het prettige gevoel krijgt „er bij" te horen! Vanaf a.s. maandag is er dagelijks gelegenheid om je op te geven voor zo'n club! Natuurlijk stellen wij de groepen samen volgens je eigen leeftijd! Daarnaast zijn er ook leuke clubs voor „ouderen" en gehuwden! ZIJLWEG 49, HAARLEM, TELEFOON 32 69 06. de bekende reprises van min of meer be langrijke films: „Rachel, Rachel" van Paul Newman, met zijn vrouw Joanna Woodward in de hoofdrol in Bio; „The killers" in de versie van Robert Siod- mak die Ernest Hemingway's kort ver^ haal in '46 verfilmde met Burt Lan caster, Ava Gardner en Edmond O' Brien, in Rex (onder de titel „De wet van de onderwereld"), „Foreign corres pondent van Hitchcock in De Uitkijk, „Hang en high" in Cinétol (in de reeks van Martin Ritt (et o.m. Paul Newman) in Calypso. CHARLES BOOST DEN HAAG. De staatssecretaris van Buitenlandse Zaken., de heer H. J. de Koster, zal vrijdag 18 september a.s. om 20.15 uur in hef Haags Gemeente museum de Brancusi-tentoonstelling ope nen. Deze tentoonstelling wordt gehou den in het kader van het cultureel ak koord tussen Roemenië en Nederland. De tentoonstelling die tot 29 november 1970 in het Haags Gemeentemuseum te zien zal zijn, geeft een overzicht van de ontwikkeling van de Roemeense beeld houwer, die algemeen wordt beschouwd als de voorloper van de moderne beeld houwkunst. Er zullen ruim 50 werken worden getoond uit particuliere verza melingen en musea in Amerika en Euro pa. Vele van deze werken waren nooit eerder in West-Europa te zien. Den Haag is de enige stad in West-Eu ropa waar de Brancusi-collectie te be zichtigen is. Alleen in het Nationale Mu seum in Boekarest is dit jaar eveneens een verzameling werken van Brancusi te zien. Een deel daarvan komt in sep tember naar Nederland. Op zijn zeventigste jaar voltooide Hïldo Krop een buste van Vincent van Gogh. Nederland 1. Hier is Lucy weer, voor de tweede keer deze week. Zo dra Pipo en het journaal achter de rug zijn komt ze in actie. In de serie Beroemde Dierentuinen gaan we ver volgens naar de bekende tuin in West-Berlijn, vlak bij de muur. Aansluitend aan het tweede journaal Koos Postema's Zomaar een Zomer avond, waarin alle bekende onderdeel tjes zijn opgenomen. Voor de impro visatie zorgen Berend Boudewijn, Henk Molenberg en Jeroen Krabbé. Andere gastartiesten zijn de Ierse» zanger David Mc Williams, de in Knokke veel furore makende zangeres Andee Sil ver en het variéténummer Les Cou- doux. Zoals te doen gebruikelijk sluit Mannix zomaar een zomeravond af. Daarmee is de vrijdag voor de VARA vol. Nederland 2. Van de NOS Pipo de Clown, het journaal en de filmrubriek Première. De NCRV gaat dan ver der met een vertelling van Coen Flink. De Scheepsjongefts van Bontekoe zijn nl. nog steeds niet aan het einde van hun avonturen. De wetten van de wil- I LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJMIJWIJWUMtAAAJiAAAAAAAAJUWIAAAAAJlAAAAAAAJUUlAAAAAAAAJUUUVMiAAAAAAAAAAi HAARLEM. De Nederlandse Opera stichting zal in de laatste week van augustus het seizoen 1969-1970 beëindigen met een serie van vijf voorstellingen van „Die Zauberflöte van Mozart. De pre mière is maandag 24 augustus in het Circustheater te Scheveningen. Er zul len drie voorstellingen in Amsterdam worden gegeven op vrijdag 28 augustus, aanvang 20 u„ op zondagmiddag 30 augus tus (aanvang 13.30 uur) en op maandag 31 augustus, aanvang 20 uur. De orkest begeleiding zal worden verzorgd door het Promenade Orkest onder leiding van de dirigent Franz Bauer-Theussl. Deze presentatie van „Die Zauberflö te" werd opnieuw ingestudeerd door de regisseur Jan Bouws. Thierry Bosquet ontwierp de decors en costuums. Alle hoofd- en bijrollen worden gezongen door Nederlandse zangeressen en zangers. Voor de rol van „Die Koningin der Nacht" echter, is de Amerikaanse sopraan Mere dith Zara uitgenodigd, die in 1963 debu teerde bij de New York City Opera. Het wekt enige bevreemding dat wij Christi ne Deutekom niet zullen horen in haar glansrol, maar het is niet onmogelijk dat zij verhinderd is, omdat zij in New York moet zingen. Op 24, 28 en 30 augus tus zingt John Stewart (ook New York City Opera) de rol van Tamino. Op 26 en 31 augustus zingt Simon van der Geest deze rol. Sarastro wordt gezongen door Pie- ter van den Berg, Pamina, door Hanne- ke van Bork. Nico Boer zingt, Monosta tos, Ans Philippo en Marco Bakker tre den op als Papagena en Papageno. Het seizoen 1969-1970 gaat bij de Neder landse Operastichting zonder onderbre king over in het seizoen 1970-1971. Op vrijdag 11 september wordt in Amster dam de eerste voorstelling gegeven van Lucia di Lammermoor, in oktober volgt Arabella van Richard Strauss. In novem ber 12 voorstellingen van La Bohème. In december „The Rape of Lucretia" van Benjamin Britten en "L'ormindo" van Francesco CavalÜ. ADVERTENTIE de topprojector met 24 Volt, 150 Watt halogeen lamp, turbokoeling en koffer- kap. AH 150 halfautomaat van 265,— NU 169, RH 150 volautom. met afstandbedie ning van 365, NU 245,— FOTO DE LEEUW Gierstraat 20 Haarlem Tel. 023-312430 ROTTERDAM. Een tentoonstelling over de kunst van de Maya-cultuur in Guatemala zal in december worden geo pend in het Museum voor Land- en Vol kenkunde in Rotterdam. De expositie werd enige jaren geleden voor de eerste maal in Europa getoond en wel te Keu len. Daarna werd zij door dr. Henri Lehmann, onderdirecteur van het Musée de l'Homme te Parijs, aangevuld met sculpturen uit de klassieke cultuur van de Maya's. Alle stukken kwamen uit Guatemala, hetzij uit de archeologische musea, hetzij uit privébezit. Op deze wijze aangevuld is de tentoonstelling ver volgens in belangrijke musea opgesteld, onder andere te Parijs en Rome. In sep tember komt zij te Brussel. «w* >Vx Krops jonge jaren vooral ontplooien als genwoordigers van een zeer Nederlandse vooroorlogse opvatting van de beeld houwkunst. Deze kunst kon zich hier in Krop's jonge jaren vooral ontplooien als huisknecht van de bouwkunst. Van 1913 tot 1916 werkte Krop aan de verfraaiing van het Scheepvaarthuis te Amsterdam en dat waren drie vormende jaren. Bedreven in de behandeling van graniet en baksteen, brons en hout werd Krop een monumentalist die een omvangrijk oeuvre heeft tot stand gebracht. Hij maakte onder veel meer een grafmonu ment voor Albert Hahn (1918), een staan de klok in de hal van het Rotterdamse stadhuis (1920), een opmerkelijke pijler bekroning voor een brug over de Boeren- wetering in Amsterdam (1931), een mo nument op de Afsluitdijk (1935), en na de Tweede Wereldoorlog diverse verzets- monumenten. Op zijn 14de jaar werkte Krop al in Brussel, als bakker-kok. Het werk van de beeldhouwer Constantin Meunier daar maakte een diepe indruk op hem. Van huis-uit was de beeldende kunst hem niet vreemd. Zijn grootvader van moederszij de had hem tekenles gegeven. In 1907 besloot hij tot een kunstenaarsloopbaan. Krop, die in 1931 een Lenin-kop boet seerde, getuigt in zijn werk van een maat schappelijke betrokkenheid die ook uit zijn houtsneden spreekt. De prenten doen wel denken aan die van Frans Masereel. Hij behoort geheel tot die periode waar voor ook deze Belg representatief is. In toneelmaskers die hij voor Albert van Dalsum maakte, is nog iets van een ver- stoerde verwerking van de Jugendstil. Voor de Eerste Wereldoorlog heeft Krop zich offers moeten getroosten, zoals ook andere later vermaarde beeldhouwers doen, die alles moesten aanpakken om wat geld te verdienen. Samen met Willem Raedecker bijvoorbeeld heeft Krop des tijds meubels gemaakt. Leo Braat vertelt dat zij voor 40 gulden een kast leverden, het houtsnijwerk inbegrepen. In 1918 richtte Krop met collega's de Nederlandse Kring van Beeldhouwers op. Een uitnodiging van Gropius om aan het Bauhaus te Weimar te doceren, heeft hij afgewezen. In 1938 werd hij officier in de orde van Oranje Nassau en in 1955 werd hij officier in de Kroonorde van België. Zijn laatste grote werk was het Berlage- monument op het Amsterdamse Victorie plein. dernis beleeft ook al zijn tweede af levering deze week. Na het journaal het wordt ver velend, maar eveneens voor de twee de keer in deze ene week de Regels van het Spel. Het tweede deel van het NCRV-programma is iets harmonieu zer. Het is de achtste aflevering van Barenboim over Beethoven. Uitge voerd wordt de cellosonate in a gr.t. opus 69 met als soliste Jacqueline de Pre, die de vrouw van Barenboim is. De actualiteitenrubriek Hier en Nu gaat daarna nog vooraf aan de mu zikale dagsluiting., die uit de Grote kerk in Loenen a. d. Vecht komt. Daar zingt de Christelijke Koorvereniging Com nu met sangh o.l.v. Dick de Jong. Aan het orgel zit Piet Kiel jr. Harry S'evenstern speelt trompet. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Soc. lied. 7.23 Weekeind. 7.54 Deze dag 8.00 Nws. 8.11 Van de voorpagina. 8.15 Stereo: Z.O. 135. (9.35 Waterstanden). 10.30 Stereo: Licht ensemble. 11.00 Nws. 11.03 Stereo: Harpmuz. 11.10 orgelspel. 11.25 Oosteuropese kroniek. 11.45 Stereo: Nat. Band of New Zea land. 12.05 Stereo: Strijkorkest. 12.30 Tussen start en finish. 13.00 Nws. 13.11 Varia. 13.13 Actualiteiten. 13.23 Stereo: Dit is het begin... 14.35 Jazz Maga zine. 15.00 Beethoven. 16.00 Nws. 16.03 Stereo: Scan. 16.15 Stereo: De Stem des Volks. 16 35 Artistieke Staalkaart 17.10 De Scala 1918-1926: opera. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Stereo: Open Huis. (19.30 Nws. 21.00 Stereo: Radio Kamerorkest. 22.00 Stereo: Licht muz. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 Stereo: Trio 23.15 Ste reo: Lui de zaterdag uit. 23.55 Nws. HILVERSUM H 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Op het eerste gehoor 17.25 Horen en zien; 7.30 Nws; 7.32 Actualiteiten). 8.00 Nws. 8.11 Stereo: Gewijde muz. 8.30 Nws. 8.32 Touringclub 8.45 Stereo: Lichte muz. 9 00 Theol. Etherleergang 9.35 Gymn. voor de vrouw. 9.45 Ste reo: Grand Gala de Disque Classique. 11.00 Nws. 11 03 Stereo: Franse over tures. 11.15 Solarium. 11.55 Meded. 12.00 Zonder grenzen. 12.10 Uit balans. 12.14 Marktber. 1216 Overheidsvoorl. Exportiviteiten. 12.26 Meded. t.b.v. land en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Ac tualiteiten. 12.50 Buitenl. commentaar 13.00 Vliegende schijven. 14.00 Stereo: Veel plaatjes. (1600 Nws). 16.30 In zet. 17.00 HIRO-magazine 17.30 Ste reo: Zesnegenplus. 18.19 Kanjer Ko ning Kompetitie. 18.30 Nws. 18.41 Ac tualiteiten. 19.00 Stereo: Lichte muz. 19.30 Promenade Concerten. 22.00 Trou badour. 22.25 Avondgebed. 22.30 Nws. 22.40 Stereo: Goal 23.55 Nws. HILVERSUM Hl 9.00 Nws. 9.02 Djinn. (10.00 en 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Gevolmachtigd 13.00 Nws. 13 03 Nee we noemen geen namen. (14.00 en 15.00 Nws.) 16.00 Nws. 16.03 Four o'clock. 17.00 Nws. 17.02 Hier en Nu. BRUSSEL 324 12.00 Nws. 12.03 Lichte muz. (12.40 Weerbericht, meded, SOS-berichten voor schippers). 12.55 Buitenl. pers overzicht. 13.00 Nws. 13.20 Gevar pro gramma. (14.00 en 15.00 Nws). 17.00 Nws. 17.15 Jazz en chanson. 18.00 Nws. 18.03 V.d. Jeugd. 18.30 Franse taalwenken. 18.33 Gilbert Bécaud. 18.52 Taalwenken. 18.55 Corry Brokken. 19.00 Nws. 19.30 Muz. 22.00 Nws. 22.10 Amu sement. 23.00 Nws. 23.10 Liederen. 23.40 Nws. Nederland I 18.45 NOS: Pipo de Clown. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Hier is Lucy. Beroemde dierentuinen. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Zomaar een zomeravond. Film. NOS: Journaal. 18.51 18.55 19.00 19.04 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 21.45 22.35 Nederland II 18.45 NOS: Pipo de Clown. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Première. NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe. De wetten van de wildernis. STER: Reclame. NOS: Journaal STER: Reclame. NCRV: Film Barenboim over Beethoven. Hier en Nu. Koorzang. NOS: Journaal 18.51 18.55 19.00 19.04 19.30 19.37 19.55 20.00 20.15 20.20 21.30 21.55 22.25 22.35 Nederland I 15.15 NOS: Bloemencorso Eelde. 16.00 Journaal 16.02 AVRO: Jeugdprogramma. 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: AVRO Rallycross. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Drieluik. 21.50 AVROSkoop Special. 22.10 High Chaparral 23.00 NOS: Journaal. Nederland II 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 E.O.: Wegwijzers in de lucht. 19.32 Nader bekeken. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Advocaat Judd. 21.10 Die Zirkusprinzessin. 23.05 NOS: Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 11