Verlies van ster-danseres geen ramp voor Kirov-ballet Coba Kelling overleden Coronation Street blijft op verzoek van leden Kom, zwartkijker Makarova wilde in het Westen kans om carrière te maken Japanse bas won zangconcours in Den Bosch Alan C. Wilson van Canned Heat overleden Francois Mauriac begraven NA VRUCHTBAAR LEVEN OP DE TONEELPLANKEN voor ouderen verlaagd VARA-TELEVISIE IN KOMEND SEIZOEN VARA WIJZIGT OPZET RADIO PROGRAMMA'S TV vanavond Vondeling leert praten TV dinsdag ga naar het postkantoor en geef uw TV aan Radio dinsdag TV maandag MAANDAG 7 SEPTEMBER 1970 7 Ook in Mexico T oneelkind IN TWEE STEDEN Bioscoopprijzen Vaste maandagavond Nieuwe shows Greta Garbo-films MMWWMIWMMIWWMi LONDEN. Het Russische Kirov ballet is zondag: naar Nederland gevlogen zonder zijn ster, de ballerina Natalia Ma karova. Zij wenst in Engeland te blijven. Het tachtig: man sterke gezelschap uit Leningrad werd zondagochtend om half zeven gewekt en ging na het ontbijt per bus naar het vliegveld. Zij zullen in Rot- terdag (7 sept.), Amsterdam (8 tot en met 12) en Den Haag (13 sept.) optreden. De perschef van de groep wilde geen enkel commentaar geven op de 30-jarige Makarova die in Engeland een verbliifs vergunning heeft gekregen. Volgens vrienden heeft zij het Foreign Office ge zegd dat zij geen politieke motieven voor haar besluit heeft. Ze zou alleen in Enge land haar carrière willen voortzetten. Natalia Makarova is ook in ons land niet onbekend. Zij danste een paar laar geleden als gast bij het Nationale Ballet in Giselle. Zij zou deze keer niet mee komen naar Nederland en was oorspron kelijk van plan zondag terug te gaan naar Leningrad. Ze had in Londen een auto gekocht en deze naar de Russische ambassade gebracht om te laten versche pen naar Leningrad. Dit is niet de eerste keer dat iemand van het Kirov-ballet be- «luit in het Westen te blijven. In 1961 deed Rudolf Nureyev hetzelfde. Zijn naam is hier nu algemeen bekend. Kwali tatief heeft Natalia Makarova, die enkele maanden geleden voor de derde keer trouwde (met een ingenieur) zeker de mogelijkheden hem ook in die richting te volgen. Het Kirov-ballet zelf danst gewoon door, net als anders, al mogen we wat voor hun gewoon is, rustig buitengewoon noemen. Als je deze dansers aan het werk ziet, krijg je het gevoel dat de dan sers hier in het Westen alleen maar hard werkende amateurs zijn. Deze Russen bewegen zich nooit van het ene mooie standje in het andere (of het zou Yuri Soloviev moeten zijn, die tijdens een sprong even stil staat in de lucht), maar iedere beweging vloeit melodisch over in de volgende. De groep vertoont minder bravoure dan het Bolsjoi-ballet; de artistieke leiding verbiedt dat. De dansers hebben dat niet nodig, het is vanzelfsprekend dat ze de moeilijkste passen en sprongen Kunnen uitvoeren. Voor een oppervlakkig toe schouwer is de voorstelling daarom mis schien minder boeiend, alles ziet er ge makkelijk uit, ook al is het puur virtuo siteit. Maar als je beter kijkt naar wat er gebeurt, wordt het fascinerend. Dit alles vindt zijn oorsprong in de (Van onze correspondent) DEN BOSCH. Wat voor niemand meer een verrassing was, bleek ook voor de jury duidelijke taal te zijn. De Japan se bas Schuichi Takahashi won niet al leen in zijn afdeling een zeer verdiende eerste prijs, maar hij werd tevens als beste zanger van het Internationale Vo calisten Concours onderscheiden met de prijs van de stad 's-Hertogenbosch. Te recht zeer verdiend, want de jury was unaniem in haar oordeel, terwijl het pu bliek tijdens de finale was uitgebarsten in een waarlijk ovationeel applaus. Een andere prijs in de klasse van de bassen-baritons was de prijs van de Ne derlandse Vereniging ter Bevordering van de Toonkunst. Het was een aanmoedi gingsprijs voor de Nederlander Ton Hae- nen. Ook Duitsland maakte furore, want de bas-bariton Erich Knodt behaalde de tweede prijs. Geen eerste prijs viel er bij de alten- mezzo-sopranen, wel een tweede en die ging naar Helen Attvield uit Engeland. De Nederlandse mezzo-sopraan Jacqueli ne Jacobs uit Hoensbroek moest haar prijs van de Stichting Nederlandse Mu- ziekbelangen delen met de Duitse Ingrid Kremling. Bij de sopranen ging de eerste prijs naar Libanon. Sona Ghazarian ontving deze hoge onderscheiding, terwijl Chris- tiane Issartel uit Frankrijk en Georgette Sezonov uit de Verenigde Staten elk een tweede prijs kregen toegewezen. De tenoren slaagden er niet in een eer ste prijs te behalen. Bij de twee zangers die tot de finale doordrongen bleken echter beiden goed voor een tweede prijs. Het waren Soto Papulkas uit Griekenland en Charles Corp uit Engeland. (Van onze correspondent) UTRECHT. In Redwoods (Califor- nië) is op 27-jarige leeftijd overleden Alan C. Wilson, de zanger-gitarist-mond harmonicaspeler van de Amerikaanse blues-formatie Canned Heat. Wilson stierf in de openlucht slapend, aan een over dosis slaappillen Wilson, bijgenaamd Blind Owl (blinde Uil), promoveerde na zijn muziekstudie aan de universiteit van Boston, en schreef en arrangeerde veel voor CAN NED Heat. Nummers als „Time was" en „Goin' up the country" werden mede door zijn aandeel hits. Wilson stierf aan do vooravond van de Europese toemee die Canned Heat ook in Nederland brengt. De groep die een van de topattracties van het Kralingse en het Wight popfestival was. is donder dag te zien het live-televisieprogramma „Piknik" van de VPRO. Wilsoo wordt ver vangen door Jiles Scott Hill De leden van Canned Heat arriveren vandaag op Schiphol. NATALIA MAKAROVA opleiding. Om te beginnen worden de aankomende dansers op 10-jarige leeftijd streng geselecteerd. Bij de school van het Kirov-ballet is er jaarlijks een aanbod van 2000 kinderen, die graag danser ol danseres willen worden. Daarvan worden er maar 80 uitgekozen om de 9-jarige opleiding te volgen. Dat is dus 4 nercent. Van deze 80 blijven er na de opleiding tussen de 50 en 60 over en daarvan neemt het Kirov-ballet dan alleen maar de allerbesten, terwijl de anderen naar kleinere balletgroepen gaan. Op deze ma nier wordt het duidelijk dat het vertrek van een Nureyev of een Makarova voor de groep niet direct als een ramp wordt gevoeld, want hun plaatsen worden met een door nagenoeg gelijkwaardige krach ten ingenomen. Het uitzonderlijke niveau van de man nelijke dansers mogen we zonder meer op het conto van de pas overleden leraar Poesjkin schrijven. Het Kirov-ballet heeft een lange geschiedenis achter zich Als keizerlijk ballet van Sint Petersburg (no Leningrad) trad het oorspronkelijk op in het Maryinsky theater. Pas in 1934, dus lang na de revolutie van 1917, kreeg het zijn huidige naam. Het werd genoemd naar Sergei Kirov, de leider van de bolsjewieken in Leningrad. Heel belang rijk voor de groep was de jarenlange di rectie van de oorspronkelijke Franse Ma- rius Petipa, die tekende voor balletten als het Zwanenmeer, la Bayadère, Doorn roosje en de Notenkraker, welke nu nog steeds op het repertoire staan. Maar zijn naam is niet de enige, die voor ons een bekende klank heeft, want veel dansers die wereldberoemd gewor den zijn, komen voort uit dit broeinest van talent: Anna Pavlova, Vaslav Nijins- ky, Mikhail Fokine, Tamara Karsavina, Galina Ulanova en Rudolf Nureyev. En opvallend is dat ze allemaal pas wereld beroemd werden, nadat het gezelschap verlaten hadden, want het Kirov-ballet timmert niet aan de weg. Het wil zich zelf slechts bewijzen door de Dure stiil en het niveau van zijn werk, wat van de dansers een ongekende discipline vereist. De Russische danser Alexandre Filip- pov die met de groep „Ballets Moi- seiev" in Mexico optrad, heeft in dat land politiek asiel gevraagd, dat hem is ver leend. Als reden het Filippov opgegeven „bij zijn terugkeer vervolging te vrezen omdat hij het niet eens is met het poli tieke klimaat" in de Sovjet-Unie. PARIJS (AFP) In de Notre Dame in Parijs is zaterdag de uitvaartdienst voor de overleden schrijver Francois Mauriac gehouden. Tot de aanwezigen behoorden behalve familieleden president Pompidou, premier Chabanelmas, ministers, diplo maten, leden van de Academie Frangaise, kardinaal Marty, aartbisschop van Parijs, en vertegenwoordigers van de patriarchen van Moskou en Konstantinopel. De mis van requiem werd opgedragen door hulpbisschop Pezeril en drie priesters waarmee de schrijver bevriend was.. Bui ten de Notre Dame brachten ruim 2.000 mensen een laatste groet aan de beroemde overledene. DEN HAAG. De actrice Coba Kel ling is in de nacht van vrijdag op zater dag op 77-jarige leeftijd m de Rudolf Steiner-kliniek in Den Haag overleden. Zij was onlangs bij een vriendin in de residentie op bezoek, toen haar een onge val overkwam en zij in het ziekenhuis moest worden opgenomen. De gevolgen van het ongeluk is zij, die de laatste jaren in het Rosa Spier-huis in Laren woonde, niet te boven gekomen. Coba Kelling werd in Amsterdam ge boren, waar zij als twaalfjarige reeds in de Stadsschouwburg op de Dlanken stond. Tijdens de Eerste Wereldoorlog trad zij met zogenoemde mobilisatiegroepjes op. In 1917 kwam zij bij Willem Rooyaards gezelschap. Zij zelf vond altijd, dat toen pas haar loopbaan startte. Later speelde zij in de Plantage-schouwburg, en bij Nap de la Mar. Meei dan 500 keer ver tolkte zij de hoofdrol in de operette „Mooie Juultje van Volendam" van Jan Lemaire. Na haar huwelijk deed zij het aanvan kelijk wat kalmer aan maar ging vervol gens tournees maken door Nederland en België met Henri Brcndgeest. Zij nam engagementen aan bij Cor Ruys voor „Het Masker" van Jan Fabricius in het Odeon- theater in Den Haag Zij werkte daarna bij Van Bijlevelt en Aerschot. Een rond reis door het voormalig Nederlands Indië maakte zij in 1928 met Jan Musch en Anton Ruys. Terug in Nederland trad zii op in de operette „Lach en vergeet" van Louis Davids. Een nieuwe periode volgde, toen ze een eigen gezelschapje in Den Haag stichtte. In de jaren dertig speelde Coba Kelling met Adolf Engers en Cruys Voorbergh „In een smal straatje" van Molnar dat ook door dezelfde executanten in Indië werd uitgebracht. Zij speelde voorts nog bij Cor van der Lugt Melsert, Louis de Vries met wiens gezelschap zij een tournee naar de West maakte en bij Dirk Ver beek. In 1950 kwam zij bii het Rotter- (Van onze correspondent) DEN HAAG Met ingang van 17 sep tember 1970 krijgen alle Nederlanders boven de 65 jaar een drastische reductie op de toegangsprijs van alle voorstellin gen in de bioscooptheaters in Den Haag en Rotterdam van de concerns City en Tuschinski op maandag, dinsdag en woensdag. Op vertoon van de zogenaamde bejaar- denkaart kunnen de bejaarden op elke vrije plaats, tegen de laagste toegangs prijs minus 75 cent, plaats nemen. Coba Kelling tijdens haar veertigjarig toneeljubileum in 1967. dams Toneel, waaraan zij tot voor een paar jaar verbonden bleef. Coba Kelling trad ook op voor film, radio en televisie en regisseerde in Den Haag en Delft en kele amateurtoneelgezelschappen. Bij haar afscheid van het Nieuw Rotterdamse Toneel werd zij benoemd tot ridder in de orde van Oranje Nassau. ADVERTENTIE (dan kijkt u véél prettiger) (Van onze correspondent) AMSTERDAM. Ondanks alle sombere voorspellingen en ondanks het aandringen van het VARA-bestuur bij de leden van de Verenigingsraad, blijft Coronation Street voorlopig weer een heel seizoen bij de VARA gastvrij heid genieten. Dit dan ten koste van Lucy Ball, want twee van dergelijke programma's naast elkaar te handha ven bleek geen haalbare kaart voor de VARA te zijn. Men heeft er zich zaterdag bij de VARA knap druk over gemaakt. Een lid van de Verenigingsraad, mevrouw Spaan uit Zaandam, had al enige tijd, toen haar de eerste geruchten ter ore kwamen over een eventueel verdwij nen van Coronation Street, op eigen houtje een aantal brieven geschreven om op die manier reacties uit ts lok kan, hetgeen wonderwel lukte. Me vrouw Spaan kreeg velen achter zich, zowel uit kringen binnen als buiten de VARA. Ook in de Verenigingsraad bleek zij medestanders te hebben. Het laatste kwartaal van dit jaar zal de VARA als vaste avond de maan dagavond hebben op Nederland 1. De wisseling van zender zal namelijk met ingang van oktober niet meer één keer in de acht weken, maar één keer in de dertien weken gebeuren. Een eigen, duidelijk afgebakend sportprogramma zal de VARA ook de ze winter weer niet op het scherm brengen. Dit is, aldus hoofd 'elevisie- dienst Piet te Nuyl, om praktische re denen: voor de opzet die men 'n het hoofd had, waren wekelijks twee re portagewagens nodig maar die kon de NOS' niet vrij maken en een straalzender maar daaraan kon de PTT niet voldoen. De VARA zal zich nu beperken tot incidentele sportre- portages. Mies Bouwman blijft ook dit seizoen weer als paradepaardje aanwezig: ze krijgt weer een spelshow, een variatie op één van de acht, voortgezet, die nu na het ontslag van regisseur Ben de Jong, geregisseerd zal worden Hoor haar echtgenoot Leen Timp. Voor de liefhebbers van Rudv Car- rell is er goed nieuws: de VARA brengt twee van Carrells Duitse shows op het scherm. Ellen Blazer gaat zich oezighouden met een detective-spel dat de naam „Ik zoek ik" zal meekrijgen. Van de BBC heeft de VARA een satirische serie Monty Python en het vliegende circus" overgenomen. Wies Andersen, eeuwige tweede in (Van onze correspondent) HILVERSUM De VARA gaat met ingang van oktober haar radio-zend tijd ingrijpend herindelen. Afzonder lijke programma's zullen plaats gaan maken voor grote tijdsblokken van enkele uren, uoaarbi" de neutrale om roeper plaats gaat maken voor het wat persoonlijker geluid an een vaste presentator. Op deze manier hoopt de VARA, wellicht zelfs in navolging van de VPRO-radio. beter de „toeval lige luisteraarte kunnen binden. Juist die categorie is dt laatste tijd sterk groeiende. Voor de gerichte luiste raars zullen de op hen afgestemde programma's duidelijker worden ge programmeerd. In de geplande grote tijdsblokken zal er één vaste presentator zijn, die live presenteert. Zo'n tijdsblok zal voornamelijk uit lichte muziek be staan, waar tussendoor plaats ge maakt zal worden voor gesproken ïvoord van verschillende aard. Dat kunnen zowel actuele reportages als bannen- en buitenlandse overzichten zijn. In oktober wordt begonnen met de woensdagmorgen, de woensdagmiddag »n de zaterdagmiddag; in januari vol gen de zaterdagmorogen en de zater dagvoormiddag. Dat zaterdagochtendblok gaat dan beginnen om half elf, en is bedoeld als informatie-ochtend Tussen de lichte muziek door komt informatie over binnenlandse ontwikkelingen over ont wikkelingen in het buitenland en over sport. Het zaterdagmiddagblok, zo stelt de VARA zich voor zal van ongeveer vier uur voor de jongeren bestemd zijn, en daarna komt een uur kunst rubriek, de Staalkaart geheten. „Dingen van de dag" blijft overigens rustig bestaan, deze rubriek zal voort aan ook op zondag worden uitgezonden. Het woensdagochtendblok zal voor namelijk op vrouwen en (haar) kin- deren zijn afgestemd. De indeling van Hilversum 3 blijft ongewijzigd. Het socialistisch strijdlied „Komt socialisten, sluit de rijen" vijf jaai geleden al lichtelijk gecoupeerd, za) nu in zijn geheel verdwijnen als rode morgenwijding He+ zal slechts ge- draiad worden in verzoekplaten-pro- I gramma's ,mit; met mate' aldus voorzitter Broeks De VARA-haar jal echter blijven kukelen op dit vroe j ge ochtenduur. de Nederlandse Maigret-serie, gaat nu zelf eens hoofdpersoon worden in een detective-serie, geschreven d oor de Nederlanders Hellinger en Oolbekkink. Wies speelt in deze serie, die dezelfde regisseurs heeft als de Maigret-sprie, de figuur van Vic Singel, een combi natie van de hoofdfiguren uit het werk van beide speurderromanschrijvers. „Het oproer kraait", waarmee re gisseur Rob Touber vorig jaar bij de VPRO te gast was, is thans 'nclusief Touber en Jaap van de Merwe, naar de VARA verhuisd. De vaste maandagavond van de VARA zal een filmserie van dertien afleveringen in zich bergen: ,De goud- dieven". Slechts incidenteel zal op de maandagavond een televisiespel wor den uitgezonden. Dat wordt voor ae tweede november, de 45ste verjaardag van de VARA overigens wel gedaan en wel met „De heks van Haarlem" van Frederik van Eeden. Koos Postema zal op de woensdag avonden op Nederland 2 te zien zijn. Hij zal dan de centrale man zijn in het programma „Zomaar een winter avond", variant op de bekende zomer avond. Postema zal de vrijdag daarna op Nederland 1 leider zijn van een nieuw discussie-programma onder aus piciën van de actualiteitenrubriek „Achter het Nieuws". Voor de hoofd film op de woensdagavond op Neder land 2 heeft de VARA kans gezien ae hand te leggen op vijf films van de legendarische Greta Garbo. Die films zijn: „Ninotehka", „Anna Karenina" „Koningin Christina", „As you desire me" en „Grand Hotel". Nederland 1. Na Pipo en het nieuws vertelt Coen Flink via de NCRV over de avonturen van de Scheepsjongens van Bontekoe. Vanavond weer een af levering van de internationale quiz Transworld Top Team. In het strijdperk treden het Geert Groote College in Deventer en een team van de Royal Academy van In verness in Schotland. In die plaats vindt de ontmoeting ook plaats. Een nieuwe serie beleeft hierna zijn introductie. Het is Nieuw Licht in Frankrijk, waarin Frederic Megret een aantal beroemde Franse schilders van de contra-reformatie zal belichten In de eerste aflevering is dat Philippe de Champaigne, die Lodewijk XIV en Richelieu portretteerde. Na het journaal de actualiteitenru briek Hier en Nu en vervolgens het Popparlement, waarin de kijkers weer vragen mogen stellen. In het parle ment zitten Marie Cecile Moerdijk, Guus Oster, Leo Riemens en Hans van Eijck, bij de getuigen ontmoeten we ondermeer Willem Duijs, Fred Benevente, Ruud Bos, Chris Hinze en Herman Broekhuizen, Louis van Dijk; coloratuursopraan Maria Celias en cabaretier Joost Nuisl treden op. Robert Stemmle, die zoveel waar gebeurde feiten tot televisiespel trans formeerde, is verantwoordelijk voor Kaspar Hauser, de wees van Euro pa, een documentair spel in 3 delen over een van de merkwaardigste za ken, die sinds de eerste wereldoorlog in Duitsland hebben gespeeld. Kaspar Hauser was namelijk een vondeling en het bijzondere was, dat hij pas op 18-jarige leeftijd wend gevonden. Hij leerde spreken en omgangsvormen, maar hij heeft zich nooit iets over zijn jeugd kunnen herinneren. Men vermoedt, dat hij tot zijn 18e jaar er gens opgesloten is geweest. Aansluitend een propagandafilmpje voor het Protestants Interkerkelijk Thuisfront, het journaal en om te be sluiten een reportage van de Europe se zwemkampioenschappen in Barce lona. Nederland 2. Tot half acht in het NOS-programma de clown, de nieuws lezer en Walter Cronkite. De laatste wijdt zijn serie „de 21ste eeuw" dit maal aan het inwendige van de mens. Dokters kunnen hun patiënten ook van binnenuit onderzoeken door met kleine cameraatjes in hun maag of buik te gaan rondkijken. De VARA begint met Coronation Street, de serie dei zou verdwijnen met het einde van dit seizoen, maar die dankzij de vele spijtbetuigingen en protesten van kijkers toch nog wel een kansje maakt om gehandhaafd te worden. Na het journaal Met de Muziek mee. Ditmaal speelt het festijn rond Jan Blaaser zich af ni de Hanzehal in Zut- phen, waar weer wordt geblazen om de zilveren Lyra door enkele harmonie- en fanfarekorpsen en waar voorts als gasten onder anderen Eddy Chrsitiani, Tante Leen en Johnny Jordaan en uit Ierland het meisje Dana, dat het Eu rovisie Songfestival won, optreden. Vijfentwintig minuten behandelt ombudsman Marcel van Dam neteli ge en vervelende kwesties alvorens de aandacht wordt geconcentreerd op Nigel Balchins thriller „Zo is 't maar het beste". Achter het Nieuws volgt op deze typisch Engelse thriller HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Lichte muz., 8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.20 Lichte muziek (8.30 De groente- man)., 8.50 Morgenwijding. 9.00 Re- portage of Herhaling. 9.35. Waterstan- den. 9.40 Oude muz. 10.00 Voor kleu- ters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws.) 11.00 Nws. 11.03 Filmrevue., 11.30 Voor de vrouw. (11.55 Beursbe richten) 12.30 Overheidsvoorl. Voor de landbouw. 12.40 Toppers van toen. 13.00 Nws. 13.11 Journaal. 13.30 Spie gel van België. 14.00 Omroeporkest., 15.10 Purmerade 1970., 16.00 Nws., 16.03 Quiz. 16.10 Vocaal ensemble., 17.30 Trefpunt. 17.55 Mededel. 18.00. Nws. 18.11 Journaal. 18.25 Promena de orkest. 18.55 Paris vous parle. 19.00 Jazz Spectrum. 19.30 Nws. 19.35 Van avond. 22.00 O, rondje radio. 22.30 Nws. 22.38 Mededel. 22.40 Journaal., Europese zwemkamp. 22.55 Zin-tuig. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord., 7.16 Op het eerste gehoor. (7.25 Ho en en zien.,7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten) 8.00 Nws. 8.11 Te Deum Laudamus., 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. (9.00 Gymn. voor de vrouw). 9.35 School radio. 10.00 Bijbelse verkenningen., 10.15 Opera- en operette-aria's. 11.00 Nws. 11.03 Orkestmuz. 11.25 Voor zie ken. 11.55 Mededel. 12.00 Van twaalf tot twee. (12.22 Wij van het land., 12.26 Mededel. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteit., 12.50 Europese zwemkamp. 13.00 Ra den maar14.05 Schoolradio. 14.30 Pizzicato. (16.00 Nws) 17.00 Overheids voorl. Suriname en zijn Franse buur 17.10 Voor kinderen. 17.15 Hai! 18.19 P.v.d.A. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteit., 19.00 Eigen fabrikaat. (19.20 Europe se zwemkamp. Onderricht op scholen 20.00 Franse festivals. 21.30 Babel., 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.38 Par- lementsoverzicht. 22.50 De zingende kerk. 23.05 Jazz in Den Bosch. 23.30 Lichte muz. 23.55 Nws. HILVERSUM ni 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes. (10.00 Nws) 11.00 Nws. 11.03 Vrolijke gevar. visi te. (12.00 Nws.) 13.00 Nws. 13.03 Eks- pres. 14.00 Nws. 14.03 De Eddy Be cker Show. 15.00 Nws. 15.03 Drie-draai 16.00 Nws. 16.03-18.00 Mix. BRUSSEL 12.00 Nws. 12.03 Muz. (12.40 Weerbe richt SOS-berichten voor schippers). 12.55 Buitenl. persoverzicht. 13.00 Nws SOS-berichten voor schippers. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Casinomu- ziek. (15.00 Nws.) 16.00 Nws. 16.03. Beursberichten. 16.09 Muz. 16.15 Voor oudere luisteraars. 17.00 Nws. 17.15 Jazz en chanson. 18.00 Nws. 18.30 Ver zoekplaten. 18.29 Paardesportberich- ten. 18.30 Franse les. 18.32 Muz. 18.35 Wegwijs wezen. 18.40 Intermezzo., 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Muz. 19.00 Nws. 19.50 Muz. 19.45 Dis cussie. 20.00 Kamermuz. 22.00 Nws., De 7 Kunsten. 22.20 Lichte muz., (23.00 Nws) 23.40 Nws. 23.45 Ligging van zeeschepen. Nederland I NOS: Pipo. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NCRV: De scheepsjongens van Bontekoe. Transworld Top Team. Nieuw licht in Frankrijk. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NCRV: Hier en Nu. Popparlement. Kaspar Hauser (doe.). Filmpje jaarlijkse PIT-collecte. NOS: Journaal. Europese zwemkamp. 18.45 18.51 18.55 19 00 19.04 19.15 19.40 19.55 20.00 20.15 20.20 20.45 21.35 22.35 22.45 22.50 Nederland n 18.45 NOS: Pipo. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: De 21ste eeuw (doe.). 19.30 VARA: Coronation Street. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Met de muziek mee. 21.20 De Ombudsman. 21.45 Zo is 't maar het beste (thriller) 22.40 Achter het nieuws. 23.05 NOS: Journaal. Nederland I 10.45 en 14.00 NOS-NOT: School televisie. 18.45 NOS: Pipo de Clown. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 KRO: Bruintje Beer tekenfilm 19.08 Daktari (serie). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Brandpunt. 21.00 Andy Williams Show. 21.50 Naakt door de hel (feuilleton) 22.55 NOS: Journaal. 23.00 Europese zwemkamp. Samenvatting wereldkamp. roeien te Ontario (Canada). Nederland n 18.45 NOS: Pipo. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Den Haag vandaag. 19.09 Kunstrubriek. 19.30 AVRO: Wat nu Mr. Deeds? 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Peyton Place feuilleton 21.05 Nana. 21.50 AVRO's Televizier-Magazine. 22.40 NOS: Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 7