exklusief modenieuws najaar 70^ JONGE MEDEWERK (ST) ER Finata Bank, als er geld voor moet zijn. nu naar KRANT Douwè Egberts Zilvermerk, vacuumverse, gemalen koffie, ideaal voor uw snelfilter. Extra gemakkelijk voor een weekend met veel aanloop of een andere onverwachte situatie. Douwe Egberts vacuumverse koffie Aj in het zilveren pakje. Er is ook Zilvermerk in standaardmaling voor alle andere zetwijzen. NIEUW: Douwe Egberts Dessert Koffie in snelfilter- maling, vacuum verpakt. Fijn om er bij te hebben voor feestelijke momenten. 2.56 lekkere koffie l f 420,80 aan financieringskosten, incl. rente, administratiekosten en overlijdensrisico. Dat is maandelijks slechts f 17,53. Geld lenen is niets bijzonders bij Finata Bank. 't Is dan ook de grootste en modernste maatschappij voor privé-leningen in Nederland. Bij Finata Bank gaat lenen plezierig en snel. Tot nu toe hebben daar al zo'n 150.000 mensen gebruik van gemaakt. Ook u kunt dus gerust bij Finata Bank binnenlopen. Aan welk bedrag denkt u? Duizend? Vierduizend? Elk bedrag is mogelijk bij Finata Bank. Zonder informatiekosten en voor alle privé-doeleinden. Voorbeeld: u leent f 2.200,- en lost af in 24 maanden a f 109,20 per maand. Dat is in totaal f 2.620,80. Dus 9.95 29.95 kunt Uaimt miasan gaan dag GROTE I Id !TFTRA AT 18-20, HAARLEM Bruin finish met koperen siergesp. Razend goedkoop klaar voor uw Voor de vrouw die anders wil zijn. Rouge-noir flamé Uitgesproken sportief, dikke profielzool. metalen i gesp Extravagant „Miss '70" model, lunalak met metaal Crocolak in een wondermooie kleur wijnrood Crocolak prachtig diep bruin. Exklusieve itallaanse modecreatie Zeer modieuze „high line" shoe Bordeaux reptiel van Bruin python, fijne kwaliteit, extra hoge hak Geld lenen Ons bedrijf is een drukkerij waar verschillende tijdschriften worden gedrukt. Op onze administratie hebben wij een vacature voor een Cuire flamé. zilveren gesp. Huf Topklasse, 'n schoonheid leeftijd circa 17 jaar. Een onderdeel van de administratie houdt zich bezig met het verzamelen en verwerken van allerlei gegevens van elk onder deel van het produktieproces. De werkzaamheden geschieden met de grootste nauwkeurig heid; aan de accuratesse van de personeelsleden van deze afdeling worden dan ook hoge eisen gesteld. De taak van de medewerk(st)er die wij zoeken bestaat onder andere uit de specifieke kantoorwerkzaamheden, zoals het werken met een tel- en rekenmachine, het invullen en contro leren van formulieren en lijsten enz., maar ook uit veelvuldig contact met andere afdelingen ter verkrijging van bepaalde gegevens. Voor een goede taakverdeling is een M.U.L.O./M.A.V.O. of ge lijkwaardige opleiding noodzakelijk (een diploma is niet strikt vereist), terwijl sollicitanten in teamverband moeten kunnen werken. Ons bedrijf kent een winstdelingsregeling en een aantrekkelijke studiekostenvergoeding. Huf heeft een unieke jj sortering modetassen in croco, python, li skai en lak, reeds vanaf II Deze hippe pythontas met 3 vakken, zijde gevoerd, nikkelen gesp én schouderriem kost maar Sollicitaties schriftelijk of mondeling (na telefonische afspraak) te richten aan de afdeling personeelszaken, Nassaulaan 51 te Haarlem. Telefoon 0 23 - 3L91 53 - toestel 336. U bent hartelijk welkomlOók op vrijdagavond van 6.30 tot 8 uur.Een uitgebreide folder ligt voor u klaar. HAARLEM, Dreef 18, (023) 3119 501JMUIDEN, Lange Nieuwstraat 783, (02550) 112 48.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 23