Rond de losplank ~™"Haar modejournaal™ COLLECTIE FRANS COVERS KORDAAT EN SIERLIJK Franse creaties bij Emilie Kindermode TEL. 15000 Lessen-Clubs ZATERDAG 26 SEPTEMBER 1970 4 (Van een medewerker) IJMUIDEN Tijdens de afgelopen week moesten er door de handel weer enige bijzonder moeilijke beslissingen worden genomen. In de eerste plaats wekte de aanwezige voorraad tong maandag de later ij del gebleken hoop op een verruimde aanvoer, om dat zelfs vrijdag, toen een aantal plat visschepen zijn opwachting kwam maken, nog minder dan tienduizend kilogram tong werd binnengebracht. En met de haring is het van hetzelfde laken een pak geweest, omdat ook de spanvissers, die de laatste tijd toch wel het een en ander hadden aange voerd, ditmaal verstek lieten gaan. Dozijn pniim - Run T e genvalier Gelukkig IN AMSTERDAM heeft Frank Go vers het eenjarig bestaan van zijn winkel gevierd met de presen tatie van de najaarscollectie. Jazz zangeres Ann Burton was er ge tuige van. - TAXI 3000 TEL. 23000 „Behoud Borobudur"- tentoonstelling geopend Vervolg LUIDSPREKERS van pagina 10 Sewnden-ïertoreo- Veroiist Diversen BOVENDIEN is het met de kabeljauw en gul nog steeds een hoogst onzekere zaak, zodat het in het bijzonder interessant voor de export blijft zich van deze vissoorten te kunnen verzekeren. Vandaar dat vele be stellingen in het buitenland werden ge plaatst, doch wanneer dan vrijdag weer plotseling een schip met ruim veertienhon derd kabeljauwen arriveert, moet deze vis, teneinde nog in het totale exportplan te worden opgenomen, vele guldens lager worden ingekocht dan de importvis heeft gekost. VOORTS is het met de makreel de laat ste tijd voor de rokers eveneens een moei lijke zaak. Moeten zij nu in het buitenland bestellen, of kan er nog iets van de eigen schepen worden verwacht! In werkelijk heid is het nu zo dat deze tak van het visserijbedrijf voornamelijk dank zij de import nog in leven kan blijven. AAN DE maandagmarkt is nog wel het een en ander te doen geweest. De IJM 9 en de SCH 171 zorgden weer voor de ge bruikelijke portie Noordzeevis, welke soor ten werden aangevuld door de vangsten van enkele kotters, die de rondvisserij nog steeds blijven beoefenen. Door de komst van het span KW 44 en KW 85 moest de „Haarlem" beginnen met één ploeg. Dit span beschikte immers over ongeveer 2.800 premiekistjes haring en kon daar door op de beschikbare trawlerploegen aanspraak maken. Het lossen hiervan is echter in een bijzonder snel tempo ver lopen, zodat deze ploegen weer spoedig ter beschikking kwamen van de overige gegadigden. Aldus kon de totale lossing, tot veler verwondering, aan deze maan dagmarkt betrekkelijk spoedig worden be ëindigd. TOCH BLEEF er, al of niet vrijwillig, nog een dozijn schepen liggen voor de dins- dagmarkt. Dit kwantum werd toen nog aangevuld met een aantal dagschuitjes, zodat toch van een voldoende aanvoer kon worden gesproken. Aan de woensdagmarkt veranderde dit beeld echter weer totaal, omdat men uitsluitend op de vangsten van de dagschuiten was aangewezen. Voor de export arriveerde nog een schip met in Douglas op het eiland Man geladen haring, welke aanvoer omstreeks het middaguur door een Engelse spanvisser werd ver sterkt. Dit schip had in combinatie met nog drie anderen de spanvisserij beoefend en bracht bijna duizend plastic kisten met een gemiddelde inhoud van dertig kilo ha ring in IJmuiden aan de markt. Deze bij zonder goed verpakte vis werd dan ook door de handel gretig aangekocht voor een prijs van f 24 tot f 22.60 per dertig kilo. VOOR DE verkoop hiervan een aanvang nam werd nog door de afslager bekend gemaakt. dat de verpakking het eigendom van de Engelsman bleef, zodat de gekochte haring ter plaatse in eigen verpakkings materiaal moest worden overgestort. Het vaartuig, de FR 55, besomde met deze lading f 22.600. Twee in IJmuiden welbekende sche pen, hebben deze haven inmiddels voor goed de achtersteven toegewend. De trawler SCH 135 „Comelis Ma ria" van de rederij Comelis Vrolijk is namelijk naar Kaapstad vertrokken en de IJM 45 „Hoop lil" kreeg in Duitsland een nieuwe thuishaven. De rederij „De Hoop" heeft nu nog slechts één schip in de vaart. MMMmk H -:v! KERKDIENSTEN ZONDAG IJMUIDEN Ned. Herv. Kerk, Nieuwe Kerk, Ka naalstraat, 10 u. ds. Van Dam, 19 u. ds. Graafstal; Bethlehemkerk, Radarstraat, 10 en 19 u. ds. J. van den Berg; 10 u. jeugdkerkdienst. Chr. Gereformeerde Kerk, Marconi straat, 10.30 en 17 u. ds. R. van Beek. R.-k. Gregoriuskerk, Kanaalstraat 225, з.30 en 10.30 u.; St. Petruskerk, Venus- straat; 9.30, 11.30 en 17 uur. Leger des Ileils, Edisonstraat. 10 uur Heiligingssamenkomst onder leiding van kapt. G. van der Wel; 12 u. zondags school; 19.30 u. evangeliebijeenkomst. Oud-Katholieke Kerk, Engelmundus- kerk„ Koningin Wilhelminakade, 8.30 uur vroegmis, 10 u. hoogmis, 18.30, vesper; woensdag 9 u. misviering. Baptistengemeente IJmond, J. P. Coen- straat, 9.30 u. ds. J. van 't Wout, 19 u. F. Niemeyer; 9.30 u. zondagschool; 20.15 jeugdbijeenkomst. worden vastgesteld dat het schip een te grote diepgang had. zodat pas kon worden vertrokken na lossing van de aan boord aanwezige jjsvoorraad. DE AANVOER voor de donderdagmarkt is weer tegengevallen doordat het stel Texelse kotters, dat anders wel eens voor een bepaalde hoeveelheid zorgt, ditmaal verstek heeft laten gaan. Gelukkig voor velen zorgde de door prachtig weer be gunstigde dagschuiten voor een niet on aanzienlijke portie, ofschoon er pas vrij dag weer van een behoorlijke aanvoer kon worden gesproken. Het welbekende span TX 9 en TX 29 was de eerste gegadigde voor deze markt. Doordat de TX 29 bij het binnenhalen van het net plotseling moest uitvallen, wegens het verward ge raken daarvan in d£ schroef, werd na het inhalen van het eigen net deze visgrond verlaten. Dit moest al slepende gebeuren, waarbij de TX 9 voor de TX 29 werd ge spannen, zodat de thuisreis voortijdig kon worden aangevangen. DOOR DE DUIKER Cees van Duyven- bode werd na binnenkomst in IJmuiden vastgesteld dat niet alleen het net in de schroef verward was geraakt, maar dat hiervan bovendien een blad was ver speeld. VAN DEZE SCHEPEN heeft de kotter KW 149 het meest de aandacht getrokken. Dit schip was namelijk zo gelukkig in één trek maar liefst dertienhonderd kabel jauwen te vangen. Alleen de hiervoor be taalde prijs moet de eigenaars bitter zijn tegengevallen, omdat de handel zich reeds in het buitenland van het nodige had voor zien. De SCH 117 was hierbij ook nog met haring present, afkomstig uit de Noordzee. Deze kleine haring was zeer gewild en werd dan ook vlot door de inleggers af genomen. HET GEBREK aan haring heeft vele rederijen doen besluiten aan diverse sche pen opdracht te geven op het eiland Man haring te gaan laden. Dit heeft nogal eens moeilijkheden opgeleverd, omdat zij niet over een uitwateringsmerk konden be schikken. De KW 32 was dan ook al ge laden, toen er door de Engelse scheep vaartinspectie een onderzoek naar de pa pieren werd ingesteld, waarna een uit- vaartverbod moest worden opgelegd. Na een alarm aan de rederij werd de Neder landse scheepvaartinspectie ingeschakeld en een expert daarvan naar de ligplaats van het schip gezonden. Na het berekenen van de uitwatering van de KW 32 moest DIT VOORVAL heeft een ware run ont ketend op de kantoren van de scheepvaart inspecties, want elk schip moet nu in de kortst mogelijke tijd van een uitwaterings merk worden voorzien, zodat het eventueel aan het laden van haring zal kunnen deel nemen. Elk schip dat in de omgeving van Ierland vist kan van de rederij immers plotseling opdracht ontvangen naar deze haven op te stomen, omdat de visserij rond Ierland de laatste tijd beslist niet lonend meer is. Volgens de laatste berichten zou alleen de makreelvangst iets ruimer zijn geworden. Govers ontwierp indertijd de Nicky Trend Collectie, confectie bestaande uit mantels, rokken, jurken, vesten, broeken en blouses, die los werden verkocht maar qua stijl en kleurstel ling allemaal met elkaar gecombi neerd konden worden. Voor die total-look-kleding bleek toentertijd weinig belangstelling te be staan, zodat Nicky Trend ter zièle ging. Dank zij z'n eigen boutique kan Govers nu naar hartelust ontwerpen. Want dat ene jaar dat Mod'elle be staat, heeft bewezen dat zijn kleding aanslaat bij het publiek. Vooral in mantels is de Amsterdam se ontwerper sterk. Hij liet ze op zijn eigen atelier vrijwel allemaal in maxi- lengte uitvoeren op een enkele midi- jas van gobelin of suède met geappli- queerde vlinders of koperbeslag na. Veel mantels hebben een garnering van zwart vos lang de kraag, zoom en mouwen of minder vaak pel- lerines en voorname Russische bor duursels. Hoofdkleur is zwart, daarnaast auber gine en paars. De mantels zijn ge maakt van velours, tweed, zware Fran se wollen stoffen, bont en suède. Govers' jurken zijn stuk voor stuk uiterst sierlijk door pof-, vlinder- of capemouwen en valletjes, klokkend vanuit de heupen recht met splitten of plooien. Feestelijke voiles, brocaat- stoffen en mousselines met bizantijn- se en jugendstil-motieven overheersen. Voor overdag zijn de japonnen van gobelin, jersey, fluweel of een schot se ruit. Knicker-suits ontbreken niet in de Mod'elle-collectie. Govers maakte ze van geruite stof met korte jakjes of midihessen met losse panden. Over geruite kuitbroe ken liet hij even lange capes dragen. De mantels worden van 250 tot 500 gulden in de boutique verkocht. De maxi-bontjassen vanaf duizend gul den. Jurken gaan tussen de 100 en 200 gulden kosten. Voor de japonnen die Frank Govers eigenhandig van rij kelijk borduursel op mouwen en lijf je voorzag („borduren is een hobby van me") moet wat meer neergeteld worden. Kindermodeontwerpster Anne Mo lenaar heeft ook al gistermiddag in Amsterdam een nieuwe collectie getoond. De jongen op deze foto draagt een beige velours d'antique jongenskostuumpje met pyton- blou^e, het meisje en bruine pyton- jas met opgestikte zakken, afge werkt met borggarnering en voering. m MIWWWWWWWWWWWfWWWWMWWWWfWVW „Couture Emilie Boutique" heeft gisteravond haar jaarlijkse herfst- en wintershow gehouden in de Haarlemse Vleeshal. Het waren wel weer hele maal de vooroorlogse jaren die over het podium dwarrelden: op en top midi, varërend van net over de knie tot halverwege de kuit. Het haar van de vijf mannequins was ook helemaal in stijl: strak naar achteren gekamd, bij de oren opgeknoopte vlechtjes. Vooral bij de lange jurken gaf het ge heel een „eerste bal associatie" van „toen". Voor velen van de aanwezigen en dat waren er wel een paar hon derd waarschijnlijk een jeugdher innering. De creaties waren voor 90 percent Frans of naar Frans voorbeeld. Een enkele lange jas kwam uit Londen net op tijd gearriveerd door de weder zijdse havenstakingen. Wie overigens pas in Londen is geweest, kan bea men dat de winkels daar wel veel van de nieuwe mode brengen, maar in wei nig variaties. Daarentegen zie je daar op straat veel meer midi en maxi dan in Nederland. Emilie bracht naast de midi's, met of zonder split, vaak zeer geraffineerd ontworpen, vele broekpakken. Niet als vanouds de combinatie in één kleur, maar vele combinaties. Veel lange truien ook, gebreid met een riem er op. Te dragen op rok of broek. Scher pe vormen zijn uit den boze: alles is zacht, de borsten al of niet met bh zijn niet gepronoceerd, maar tekenen zich gewelfd af. Verder waren er lan ge vesten te zien, wijd op de kuiten uitlopende broeken, pofbroeken, over gaand in de laars. Het stukje zicht bare been verdwijnt in de laars of is gehuld in een bijpassende panty. De kleuren: veel paars, bruin, beige herfsttinten, gedempt en gedistin geerd als de ontwerpen zelf. Veel gro te hoeden. De stoffen bewegen zich voornamelijk tussen suède (ook voor de schoen), jersey en wol. Een enkele zwarte jas, van fluweel, afgezet met bont, loopt er tussendoor het doet een beetje Russisch aan. In al deze mode „om in te schrij den" huppelen ook een paar kinderen rond. Nu is de midi op zich al iets wat in zijn gedistingeerdheid meer past bij jonge vrouwen dan bij teen agers van een jaar of 17. Maar om er nu kinderen in te laten rondlopen De paar broekpakken die ze showden waren heel wat geschikter. Overigens zouden kinderen niet model moeten lopen voor die zaal van „verte-derde" volwassenen. Ze moeten hun eigen kle ding uitzoeken een sportieve mode geënt op die voor de tieners zit hun heel wat beter. Als er belangstelling voor bestaat, gaat Emilie ook kinder kleding verkopen, beloofde ze. De prijzen van de rokken beginnen al bij zo'n ƒ55 en lopen op tot onge veer ƒ90. De jassen liggen rond de 200. Gemeente Gods, Cultureel Centrum, 10 uur, dienst. Geref. Gemeente, Cultureel Centrum, 10 en 16.30 uur kerkdienst. Doopsgezinde Gemeente, Helmstraat 10.30 u. ds. E. H. Boer. Gereformeerde Kerk, Ichthuskerk, 9.30 u ds. Dorst, 17 u. ds. Koster. IJMUIDEN-OOST. Gereformeerde Kerk, Spaarnestraat, 9.30 u. ds. Koster, 17 u. ds. Dorst; Bethel- kerk. Zeeweg, 9.30 u. ouderling Vreug- denhil, 17 u. kandidate Ebling. Antonius Ziekenhuis, 9 u. ds. G. E. Bakker. Oud-Katholieke Kerk, Adelbertuskerk, Sparrenstraat 10 u. hoogmis. R.-K. Kerk, H. Laurentius van Brindi- sië, Willemsbeekweg, 8.30, 9.30, 11, 12 en 18 uur. Jehova's Getuigen, Koninkrijkzaal, Vel- serduinweg 248, zondag 18.30 u. openbare lezing wachttorenstudie, vrijdag 19.30 u. theocratische school; 20.30 u. dienstverga- dering. Vergadering van Gelovigen, Gemeente lijk Vergaderlokaal, Abelenstraat, 10 u. breking des Broods. Onafhankelijke Baptisten Gemeente, in het Gemeentelijk Vergaderlokaal Abelen straat, 10 u. ds. Gravendeel. Hervormde Gemeente, Goede Herder kerk, Velserduinweg, 10 u. ds. Joh. Bre- zet; Jeugdgebouw; 10 u. jongerendien- sten; Julianaschool, 10 u. kin der diensten. Pinkstergemeente, Velserduinweg, 10 u. D. P. Hartendorp, 19 u. W. Molenkamp. 't Braambos, Zeeweg 264, 10.30 u. ds. S, Nijdam. DRIEHUIS R.-K. Kerk, St. Engelmundus, Driehui- zerkerkweg, 8.15, 9.45, 11.30 en 18 uur. SANTPOORT Hervormde Gemeente, Dorpskerk, Bur gemeester Enschedélaan, 10 u. ds. G. J. Rijks, 19 u. Gereformeerd-Hervormde dienst, ds. F. Strikwerda en ds. D. J. Spijkerboer; de Hoeksteen, Willem de Zwijgerlaan hoek Duinweg, 10 u. ds. G. F. Callenbach; Adventskerk (Prov. Zie kenhuis) 19 u. ds. K. J. F. Keuning. Chr. Gereformeerde Kerk, Pniëlka- pel, Pastorieweg, 10.45 u. ds. J. C. Ma- ris, 17 u. ds. K. Boersma. Gereformeerde Kerk. Burgemeester Enschedélaan hoek Frans Netscherlaan, 9.30 u. ds. J. A. van Arkel, tevens kin- derdienst. Om 19 u. wordt in de Her vormde Dorpskerk een Hervormd-Gere- formeerde dienst gehouden met ds. D. J Spijkerboer en ds. F. Strikwerda. Volle Evangelie Gemeente, Gebouw Cu- sa, Hoofdstraat 133, Santpoort-Noord, 10 u. J. J. Bt-onsveld met gelijktijdig een kindersamenkomst en oppasdienst; 19.30 u. J. E. van den Brink. R.K.O.L. Vrouw v. Altijdd. Bijstand, S, 9.30 en 11.30 uur. VELSEN-ZUID Hervormde Gemeente, Engelmundus- kerk, Kerkplein, 10 en 19 u. 'ds. L. Brink. VELSEN-NOORD R.K. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraatweg 55, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.45 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Strating- plantsoen, 10 u. ds. J A. Don, 19 u. ds. A. J. v.d. Linden. Vrije Evangelisatie Emanuel. De Schouw, Bleijenhoevelaan, 10 u. broeder v.d. Kruit. BEVERWIJK R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen 8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O. L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zater dag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 7,45, 9, 10.30 en 19 u.; Regina Caeli, Hil- bersplein 1, zaterdag 19 u. avondmis, zon dag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19.30 u.; Twaalf Apostelen, Van Riemsdijklaan 132 zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen 8, 9.15, 11 en 17 u.; St. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19 u.; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Peperstraat 17, zaterdag 10 u. H. Mis, zondag H. Missen 7.30 en 10 u.; Pius X-college, Büllerlaan, zaterdag 19.30 u. eucharistieviering. Zondagsdienst r.k. parochies. O. L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, Beverwijk, tel. 23608. Ned. Herv. Kerk, Grote Kerk, Kerk straat, 10 u. ds. A. Goudsmit-Aalbers; De Opgang, Florastraat, 10 u. ds. J. Bezemer, 10 u. jeugdkapel; Vredevorst- kerk, Laan der Nederlanden 152, 10.30 u. ds. A. J. v.d. Linden, 17 u. ds. B. Wentsel (Gereformeerd predikant); Prin- sesselaankerk, Prinsesselaan 10, 10 u. ds. R. van 't Lindenhout. Geref. Kerk. Middelaarskerk, Moens- plein 8, 9.30 u. dr. B. Wentsel, 17 u. ds. C. Meijer; Vredevorstkerk, Laan der Ne derlanden 152, 9 u., ds. A. van Leeuwen, 17 u. dr. B. Wentsel. Geref. Kerk (vrijgemaakt), Hervormd Verenigingsgebouw, Schans 12. 9 en 17 u. ds. J. Meilof. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan 1, 10 en 18.30 u. ds. D. W. Veldkamp. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems kerk, Verenigingsgebouw Meerestein, Parmentierstraat hoek Plesmanweg 10 u. de heer J. W. de Cock. Chr. Geref. Kerk. Lutherse Kerk, Ko ningstraat, 9 u. ds. R. van Beek, 14.30 u. prof. Versteeg (Apeldoorn). Hersteld Apostolische Zendinggemeen te, Gebouw Jeugd en Vreugd, Merwede- straat hoek Belgiëlaan, 10 en 17.15 u., 11.30 u. zondagschool. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62 10 u. ds. H. Luikinga. Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4, 10 en 19.30 u. majoor A. T. Visser en kapiteine H. M. M. de Warm. Jehova's getuigen, Prinsesselaan 19, zondag 27 september 18.30 u. openbare lezing, 19.30 u. wachttorenstudie; dinsdag 29 september 19.30 u. theocratische school 20.30 u. dienstvergadering. BAKKUM R.k. Kerk. O. L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 8, 9.30 en 11 u. CASTRICUM R.-k. Kerk. H. Pancratius, Dorpsstraat zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen, 7.30, 9, 10.45, 12 en 18 u.; Bethlehem kerk, Piet Heinlaan, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 8, 9.30 eu 11 u. HEEMSKERK R.-k. Kerk. H. Maagd Maria, Spoellaan Missen 8.45, 10, 11, 12 en 17 u.; H. Lau- L zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. rentius, A. Verherentstraat 2, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 10.45, 12, 17.15 en 19 u. Ned. Herv. Kerk. Hervormde Kapel, Const. Huijgensstraat, 10 u. ds. S. de Boer Castricum, 19 u. ds. D. ter Steege (Ly ceumpredikant Haarlem) Open Deur Dienst. Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrijburg laan 2, 9.30 u. drs. B. Beelens Czn. van Castricum Kindernevendienst UITGEEST R.-k. Kerk. O. L. Vrouw van Geboorte, Langebuurt 37, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; Aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. Mis 9.30 u. WIJK AAN ZEE R.-k. Kerk. H. Odulphus, Odulfusstraat, zaterdag 19.15 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.30, 11 en 18.30 u. Ned. Herv. Kerk. Julianaplein, 10 u. ds. G. van Schuppen, 18.30 u. Dienst Zeevanc. ADVERTENTIE TASS en Tel. 14864 - Garage: Scheldestraat 87 Voor BEVERWIJK: Garage Breestraat 55. AMSTERDAM In het Tropenmuseum te Amsterdam heeft donderdag de Indo nesische ambassadeur in ons iaud, de heer Tashwin A. Natadiningrat, de expo sitie „Behoud Borobudur" geopend. De expositie wordt tegelijkertijd in Den Haag, Rotterdam en Leiden gehouden, ter ondersteuning van de actie die de stichting „Behoud Borobudur" het komend jaar zal voeren. De stichting beoogt met de actie gelden bijeen te brengen om deel te kunnen nemen in de restauratie werkzaamheden aan het boeddhistische monument op Java, de Borobudur. De voorlopige ramingen voor de beno digde tijd, kosten en personeel zijn: zes jaar, zeshonderd mensen en ruim 18 mil joen gulden. Indonesië zal in eerste in stantie een miljoen gulden beschikbaar stellen voor de herstelwerkzaamheden. WWWViiwwwwwwwwwwwwwwiwWi Voor uw autorijlessen belt u 15050. F. Rootring, Zeeweg 275 te IJmuiden. ANWB Bondsrijschool Drie huis, gedipl. Vamor-instruc- teur. Da Costalaan 53, Drie huis. Tel. 14318. Autorijschool „Zeewijk", Daf en Ford Escort. Tel. 10804, Keetberglaan 212, IJmuiden. Vamor rijschool L. J. Eikel hof, Canopuspl. 14. IJmuiden Zeewijk. Tel. 15531. Ook v. rijbewijs verlengen. DAF-rljschool „De Winter". Spaarnestraat 91, IJmuiden. Telefoon 14169. Rijschool „Succes", Valerius- laan 20, Driehuis. Tel. 14333. 10 autorijlessen voor 47,50 Vervolg- en losse lessen f 8. (BTW inbegr) Gratis VW- foto-instructieboek. Autorij- schoolcomb. „De Centrale" Aanm.adressen H'lem. Kou- denhorn 14. Tel. 321845, IJm Kon. Wilhelminakade 25. Telefoon 14782. Huwelijk. Voor onze relatie: een goed uitziende, flinke, ijverige heer 36 jaar, prett. karakter, 1.81 m., goed inko men i.b.v. auto, zoeken wij contact met eenv., aardige, degelijke dame 25-35 jaar, die evenals hij graag d.m.v. huwel. gelukkig wil worden Eerder huw. geen bezw. Kin deren hart. welkom. Brie ven liefst met foto, gaarne aan APAB, nr. 178, Postbus 1830, Den Haag. Huwelijk. Ook u kunt via de 14 samenwerkende afd. v.d BC tot een oprecht gemeen de kennismaking komen. Vr. vrijbl. inl. NBC, Postbus 6037 A'dam. afd Him, Veenberg- plein 9. Tel. 023-256071. Heer 42 jr. niet onbemidd. met woning en auto zoekt kennism. met j. vrouw. nat. of huidskleur onbelangrijk. Br. liefst met foto o.e.r. Br G. 593. Uw luidspreker verschijnt dagelijks in meer dan 11.000 gezinnen. Bij afgifte aan ons loket èn contante betaling krijgt 050 korting per luidspreker. Verloren omg. Heerenduin weg IJm. „pukkel" met com plete Stormvogels voetbal uitrusting. Alles nieuw! Jon gen zeer gedupeerd! Orion- weg 241, IJm. Tel. 12638. Voor reparatie van al uw hek- en rasterwerk, tuinon derhoud, plaatsen van gei sers e.d. Telefoon 023-327841 Snel-service reparatie van alle electr. huish. apparaten. Tel. 02510-27452. Dezelfde dag hersteld. Inkoophuis van alle soorten ijzer, metalen, lompen en pa pier. Fa. J. Veldman, James Wattstr. 8. Industrieterrein, IJmuiden. Tel. 10504-15609. Voor een mooie moderne watergolf: Kapsalon Lust, Tel. 11166. L. Nieuwstraat 181 te IJmuiden Erwtensoep Slagerij-snack bar Blaauw, Wijk aan Zee- erweg 31, IJm. Tel. 15717.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 4