EERSTE JUMBO VOOR KLM albert heijn, TAXI 6000! 1 LUIDSPREKERS |5Pk I BOM OP STARTBAAN Hotelier wijst schrijvers de deur Prima accommodatie voor KIC Vijfjarig kind vermoord in Gouda N JAR WEB BE ZOON TE KOOP Mgr. Zwartkruis naar Nieuw-Zeeland Alarm op Schiphol Kleedkamers gingen zondag officieel open Twee Portugezen vluchten naar Nederland Haven berichten "I R M A" Lessen-Clubs WEGENS GEUR VAN MARIHUANA magazijnchef (Bron)fctsea Eeyonden-Verloreo- Vermist MAANDAG 28 SEPTEMBER 1970 «Hl M mmSÈMêmmémm il* Rund-, Varkens- en Paardenslagerij Jac. van Heemskerkstraat 23 - Telef. 1 40 39 ALTIJD HET BESTE - TOCH VOORDELIG DINSDAG- en WOENSDAG - REKLAME GEHAKT half om half, 500 gram1,S3 Botermalse PAARDELAPPEN, 500 gram 2,98 Heerlijke RUNDERLAPPEN, 500 gram3,28 Lekker mals en mager HACHEEVLEES, 500 gram 2,78 KARBONADE, klein beentje, 500 gram2,9S BIEFSTUK, botermals, 250 gram2,98 BIEFSTUK TARTAAR, 250 gram1,75 En u weet hetvers vlees van uw slager. Daar gaat niets boven. Elke dag verse paardeworst. TAXI Radio T.V. autorijschool GediplVAMOR 10 VOLLE UREN AUTORIJLES 75 Bij afgifte aan loket en contante betaling 0.50 korting per advertentie. Huishoudelijk personeel gevraagd Bedrijfspersoneei gevraagd Bednjfspefsoiieel ftarMmfe gofltefti nuwlradei Voooniinte aangtfaoiies Te koop gevraagd Te koop aaogetedea Auto Vlotom-Scooters Kunst-Antiek Dieren-Planten Watersport-Camping Qiversefl msmmmm - Nog even en het Jumbo-tijdperk zal voor de K.L.M. zijn aangebroken. De reuzenvogel is al een regelmatige gast op Schiphol, maar het toestel voert dan emblemen van andere maatschap pijen. In de fabrieken van Boeing in Amerika is echter de eerste machine voor onze K.L.M. op productielijn ge komen. Dat betekent dat alle romp segmenten tezamen zijn gebracht en dat het vliegtuig bijzonder snel zijn uiteindelijke vorm zal hebben gekre gen. Kort nadat deze foto werd ge maakt. sierde al een twintigmeter hoog kielvlak deze Boeing 747 voor de K.L.M. HAARLEM Drs. Th. J. J. Zwartkruis, de bisschop van Haarlem en emigranten bisschop, komt dinsdag in Christchurch aan voor een bezoek van tien dagen aan Nieuw-Zeeland. De bisschop zal zich op de hoogte stel len van de maatschappelijke, economische en godsdienstige omstandigheden van de 27.000 in Nieuw-Zeeland wonende Neder landse immigranten. Mgr. Zwartkruis heeft zojuist een be zoek aan Australië afgesloten. (Van een onzer verslaggevers) SCHIPHOL. Het vliegverkeer heeft zondagavond korte tijd hinder ondervon den van een bomalarm op Schiphol. De politie kreeg een anoniem telefoontje dat een bom was geplaatst op baan 4 rich ting Zwanenburg loopt. Een onderzoek wees het tegendeel uit. Na tien minuten werd de baan meer voor het vliegverkeer vrijgegeven. Bewijzen dat het bomalarm het verkeer in de lucht heeft gedwarsboomd, heeft de heer J. P. A. Broks, secretaris van de stichting „De Lastige Zwanenburger," die een gesprek heeft afgeluisterd tussen een gezagvoer der en de verkeersleiding. Hieruit bleek, dat deze piloot opdracht kreeg de landing niet uit te voeren, maar op te trekken en door te vliegen. De ge zagvoerder informeerde naar de reden, maar de verkeersleiding zei niets te kun nen mededelen. „Bel later." „Iets te ma ken met Lastige Zwanenburger?," infor meerde de piloot. „Ja, zoiets," luidde het antwoord, aldus de heer Broks, die ont kent dat zijn stichting in deze actie de hand zou hebben gehad. MAASTRICHT De schrijvers van het boek Paris Saloon", Paul de Lus- sanet, Willem van Malsen, Mark Brus- se en Bernhard Holtrop zijn in het Maastrichtse hotel „Du Casque" door de eigenaar als logeergasten gewei gerd. Reden hiervan is volgens de Uit geverij Bruna in Utrecht, die dit mee deelde, dat de eigenaar van het hotel, de heer Van Wijk, niet tegen mari- huanalucht kan. Tegen de personen op zich had de eigenaar niets. Volgens de geweigerde personen had niemand marihuana bij zich. Bij het gezelschap bevonden zich ook Jan Cremer en Bob Groen, Parijse corres pondent van de Volkskrant. Het gezelschap bevond zich in Maas tricht ter gelegenheid van de opening van een schilderijenexpositie van Paul de Lussanet in Galerie Felix. lVWW)A/WUWUW\A/\/\A/\A/VW\A/W\AAAA/VWW\AAAj (Van onze correspondent) VELSEN-NOORD Op het sportpark Rooswjjk heeft KIC zondagmorgen haar nieuwe fraaie kleedaccommodatie in ge bruik genomen. Namens het gemeentebe stuur van Velsen werden de deuren ge opend door de heer A. H. Wedemeyer, di recteur van de dienst Lichamelijke Opvoe ding. In de kantine van de vereniging, die eveneens door zelfwerkzaamheid van de le den tot standkwam, herinnerde de heer A. Wisse, voorzitter van KIC aan de voor bije halve eeuw, waarin het vroegere Kin- heim her en der in Velsen speelterreinen heeft gehad. De zeer comfortabele accom modatie ten behoeve van KIC is tot stand gekomen mede door het feit dat de ver eniging voortdurend de aandacht van het gemeentebestuur voor het sportcomplex heeft gevraagd. De voorzitter dankte allen, die aan de nieuwe accommodatie hebben meegewerkt, vooral de dienst Openbare Werken. De heer Wedemeyer zei dat de gemeente doet wat ze kan, maar niet alles is moge lijk. Dank zij een flink krediet van vijftig mille is ook het kleedhuis er gekomen. Hij bracht wel onder de aandacht, dat het ge meentebestuur heel goed weet waar iets echt nodig is en dat er zeker ten aanzien van geen enkele vereniging achterstelling bestaat. Alles wat gedaan wordt, gebeurt in het kader van de financiële mogelijkheden. De heer Wedemeyer toonde zich evenals (Van onze correspondent) GOUDA Vanmorgen heeft personeel van een metaalbedrijf in Gouda het leven loze lichaam gevonden van de 5-jarige Johanna Maria Deqkers, die sinds zater dagmiddag werd vermist. De politie neemt aan, dat het meisje slachtoffer is geworden van een zeden misdrijf. Het lichaam was geheel ont kleed. Het is voor sectie naar een zieken huis overgebracht. Politie en buurtbewoners hebben nadat het meisje zatermiddag niet was thuis gekomen, zaterdagavond en zondag naar haar gezocht. Kikvorsmannen hebben de grachten en singels doorzocht. KIC trots op het nieuwe gebouw. Hij wenste de vereniging succes met de aanleg van centrale verwarming, die eveneens door de leden in zelfwerkzaamheid zal worden gerealiseerd. De heer Wisse kreeg bij deze gelegenheid voor zijn club twee ballen aangeboden en van Stormvogels bloemen. Onder de aan wezigen waren vertegenwoordigers van zusterverenigingen en een afvaardiging van de terreincommissie van de HVB. De nieuwe accommodatie omvat tien kleedkamers, elk ongeveer tien vierkante meter, waarin douches, wasbakken, toilet ten en banken. Voor de scheidsrechters is een afzonderlijke kamer, met eigen voor zieningen. Zoals de accommodatie thans is kan zij nog jaren voldoening geven. (Van een onzer verslaggevers) BADHOEVEDORP. Opnieuw slaat het departement van Justitie voor de vraag wat men zal doen met twee jeug dige Portugezen, die zich vorige week bij de vreemdelingendienst in Amsterdam hebben gemeld nadat ze over de weg ons land waren binnengekomen. Fernando George Ferreira en Machado Wazoa d'Al- meida zeggen beiden hun land te zijn ontvlucht, omdat ze geen dienst willen doen voor het Portugese leger in de koloniën. Ze meldden gelijktijdig dat hun beide vrouwen hen per vliegtuig achterna zouden komen. Dat klopte, want zaterdagavond arri veerden de twee dames op Schiphol, waarna de Marechaussee hen in afwach ting van een beslissing van de afdeling vreemdelingenzaken en grensbewaking van het ministerie logies verleende in de kazerne in Badhoevedorp. Over het algemeen stuurt de Neder landse regering dienstweigeraars niet naar Portugal terug, maar tolereert dat zij in ons land als gastarbeiders gaan werken, aldus het P.S.P.-Kamerlid Van der Spek, die op instigatie van het An gola Comité bij Justitie op toelating van de beide vrouwen heeft aangedrongen. Een beslissing van het ministerie wordt zeer spoedig verwacht. De beide jonge mannen, die de dienstplichtige leeftijd hebben, zijn voorlopig toegelaten. VALKENSWAARD In Valkenswaard is zondagavond de 15-jarige Johannes van den Boom omstreeks 11 uur door een negentienjarige jongen, eveneens uit Val kenswaard, met een stuk hout dood geslagen. Nadat de dader tot drie uur 's nachts had rondgezworven, heeft hij zich gemeld bij de politie in Veldhoven. Aangekomenschepen 25-9-70: Olimpic Pride, Norfolk; Schippersgraclit, Delfzijl; Rochab, Ham burg, Beverwijk; Telstar, Greek Sea; Martha Friesecke, Londen, IJmuiden; E. R. Scaldia, Monrovia, IJmuiden; Willemstad, Rotterdam, Rijnstroom, Shoreham: Memel; Antwerpen. IJmuiden; Borelly, Norkoping, Beverwijk; Ma thilda Schulte, Narvik; Claus, Londen. IJmui den; Pengall, Antwerpen, IJmuiden; Casimir le Quellec, Bremen; Pioneer, Dunston; Christine, Rotterdam, IJmuiden. Vertrokken Schepen 25-9-70: Jason, Hampton- roads; Miquelin Pombo, Antwerpen; Anna Fan ny, Gainsborough; Faince, Rotterdam; Tiny, Duinkerken, IJmuiden; Essi Kristine, Tubarao, IJmuiden; British Mallard, Swansea; Sanaga, Avonmouth; Thomas-M, Methil; Aaltje, Londen: Turku, Moermansk, IJmuiden; Tor Mercia, Im- mingham; Bellatrix, Perth, IJmuiden; Anna Drent, Britton Ferry, IJmuiden; Ability, Liver pool; Cadence, Gainsborough; Pial, Bremen; Gunda, Stettin; Transit, Par; Dubhe, Milport; Wega, Le Havre; Elke Frese, Delzijl; Handsome, Plymouth; Sussexbrook, Wismar; Ciudad de Armenia, Cristobal; Aeas, Huelva; Tuskar, Par, Velsen; Taurus, Kotka; Kattenturm, Cont. Plat; Manshall Govorov, Stettin; Eva Winters, Bel fast; Ilse Wolters, Stockholm; Novel Yatad, IJmuiden; Adina, Leith, IJmuiden; Pallas Aangekomen Schepen 26-9-70: Willmary, Ant werpen; Inge Friedler, Gravelines, IJmuiden; Lady Sibila, Londen; Palamedea, Rotterdam; Netty, Harlingen; Zaanstroom, Felixtowe; Ga zelle, Rochester, Zaandam; Leonidas, Rotterdam. Vertrokken Schepen 26-9-70: Stella, Gotenborg Marcantic, Aalborg; Merci Lloyd, Kaapstad; Isiazlaf, Stettin; Achilles, Barbedos; Spaarne- stroom, Harlingen; Constance. Runcorn Doks, IJmuiden. Zaterdag aangekomen in IJmuiden: Amstel- stroom, Hull; E Bronsom Ingram, Noordzee; Tor Anglia, Immingham; Victory, Londen, IJmuiden; Koenraad K, Harlingen, IJmuiden; Groningen, Gothenburg, Umuiden; Lingeborg, Skarrehagen; Stefan J. Frederiksborg; Jan Gerdes, Fur; Stella Maris, Grangemouth: Esperance, Colchester, IJmuiden; Andros Castle, Seven Islands; Fjord- aas, Narvik, IJmuiden; Noblesse, Londen, IJmui den; Dieksand, Middlesborough: Tor Hollandia, Gothenborg; Potslade, Birkenhead: Otto, Dagen- ham; Jean E. Londen; Wiggs, GR Yarmouth, IJmuiden; London Confidence. Ras Lanuf; El Pison, Aviles. Zaterdag vertrokken van IJmuiden: Sixtus, La Ciotat, IJmuiden; Wega, Goole, IJmuiden; Portsmouth, Londen; Louise Bukk, Rotterdam; Akama, Gdynia; Adolf Warzki, Rotterdam; Me mel, Duinkerken. IJmuiden; Claus, Loden, IJ muiden; Er Scaldia, Hampton roads; IJmuiden; Tor Anglia, Gothenburg; Current Trader, Bal boa; Spaameborg, Nostyn, IJmuiden: Inge Friedler, Trollhattan; IJmuiden; Pioneer, Silloth; Lady Sibylla, New Castle; Rex, Abo; Spreestein, Em den; Planeius, Santander; Bretagne, Oslo; Abiqua, Philadelphia; Willmary. Norwich. Zondag aangekomen in IJmuiden: Norse Va riant, Philadelphia; Gunny Par; Alamak, Rauma Mintaka N, Leixoes; Uniscope, Antwerpen; Tiny Duinkerken; Ladon. Bremen; Nerlandia, Aarhus; Deben. Par; Edelgard, Louholten; Vamos, Duin kerken; Handsbosch, Londen; Hilvarenbeek, Domsö; Hummel 2, Vasteras; Tellus, Newcastle; Mobil Vigilant, Port Harcourt; Thea K, Frede- riksund; Voline, Londen; Dania, Kopenhagen; Otonia, Firth of Forth, IJmuiden; Jupiter, Shore- ham; Balticborg, Zweden, Zaandam: John Hel- leskov, Oporto, IJbunker: Skagem, Gothenburg, Westzaan; Heinrich Nagel, Hamburg; Hector, Hamina, Velsen; Nisos Lakyntos, Gibraltar; Schie Lloyd, Rotterdam; Norelg, Aberdeen, IJ muiden; Seismic Explorer, Cont. Plat; Ali, Swansea; Klaziena, Felix borough; Asperity, Lon den; Stella, Noordzee. Zondag vertrokken van IJmuiden; Tor Hoi- landia, Gothenburg; Casimir le Quellec, Bre men; Rijnstroom, Shoreham; Ternpele Arch, Swansea; Hugo Oldendori, Bilbao; Nordpartner, Barbados; Noblesse, Londen, IJmuiden Diek sand, Rotterdam: Kamerad, Vegle; Helga S, Gothenburg; Amstelstroom, Hull; Ommenkerk, Kaapstad; London Confidence, Kopenhagen; Koenraad K, Kolding, IJmuiden; Willemstad, Londen; Zaanstroom, Felixstowe. Maandag aangekomen in IJmuiden; Saga Sun, Puerto Rico; Celia, Hamburg; Willem Koerts, Liverpool; Stolt Eagle, Puerto Ordaz. Maandag vertrokken van IJmuiden: Stella Maris, Goole; Hermine, Cleveland. (Als geen nadere aanduiding volgt, is het schip van of naar Amsterdam gegaan). Korting In oktober openen wij in Heemskerk een nieuwe SuperMart. Voor de ontvangst en controle van de bin nenkomende artikelen vragen wij een Wij bieden een hoog salaris en goede ar beidsvoorwaarden. Iedere woensdag avond in de maand september kunt u tus sen 19.00 en 21.00 uur alle gewenste inlich tingen krijgen in kerk gebouw „De Vrij burg", Vrijburglaan te Heemskerk. FROUWRIJDEN TELEFOON 16000 14990 J, L, Kloosterhuis. v. Poptaplantsoen 11. IJmuiden Uw tv defect? Bel 10849 (ook 's av. en wij komen direct). W. F. Harrems, Steenbokstr. 17, IJmuiden. Voor uw tv-rep (ook 's av.) en aanschaf nwe radio-tv- stereo: D. de Vries, Steen bokstraat 9. IJm. Tel. 16244. Vervolg- en losse lessen f 10,— p. uur. alles incl. Les in fonkelnieuwe V.W.'s Theorie met lichtbeelden. Jarenlange ervaring. Haarlem: Celebesstraat 12. tel. 023 - 256022. Zandvoort: Oosterparkstr. 41. Tel. 02507-3660. LEEG TE AANVAARDEN IJMUIDEN whs. IJmuiderstr.weg whs. Voltastraat whs. de Ruyterstraat whs. Beukenstraat Onder/bovenwoning, Fr. Naereboutstraat whs. met C.V., Haven kade (met woningruil) whs. de Lumeystraat (met woningruil) whs. met garage en C.V. Nachtegaallaan (met woningruil) whs. v. Speykstraat (met woningruil) whs. Casembrootstraat (met woningruil) Woon/winkelhuis met brede poort, Trompstr. Ruime werkplaats met aparte bovenwoning C.V., Bik en Arnoldkade Werkplaats garage, 4e Havenstraat Ruim bedrijfspand met garage, Rondweg. DRIEHUIS Whs. met garage C.V. v. d. Vondellaan. SANTPOORT whs. met garage C.V., W. de Zwijgerlaan whs. Kluyskenslaan whs. met C.V., Stuyve- santstraat. Bemiddeling Makelaar en taxateur o.g. Lid N.B.M. TROMPSTRAAT 29 IJMUIDEN TEL. 0 2550 -1 27 46 verschijnen DAGELIJKS in méér dm 12.000 gezinnen /0.60 per regel met een minimum eental te bereke nen regels van 4 (2 kolome annonces 1.20 per regel met een minimum aantal ta berekanen regels van 4). Mevr. Crefeld, Zeeweg 278, IJm. tel. 16267 vraagt werk ster voor enkele ocht. p.w. Welk flink aardig meisje wil de taak overnemen van mijn hulp die in gezinsverzorg. gaat. Geboden wordt prett. zelfst. werkkr. in de huish. en medeverzorg. der kinde ren: praktisch huis met c.v autom. was- en afwasmach. Goed salaris, voor hele da gen. Zat. vrij. 2 dagen p.w. extra hulp aanw. Mevr. Lam- pe, Zeew. 142 IJm. Tel.12152. Gevr. werkster voor 2 ocht. p.w. Mevr. Sintenie, Da Cos- talaan 50 Driehuis. Tel. 13957. Maminette speciaalzaak in baby- en kinderart. vr. voor direct dame die enkele ocht. p.w. onze zaak wil schoonh Aanm. Lange Nieuwstraai 415 IJmuiden. Maminette speciaalzaak in baby- en kinderart. vr. voor direct een ervaren verkoop ster. Soil, te richten aan Maminette, Lange Nieuwstr 415 IJmuiden. G. Inia Kennemer Garage vr. voor zo spoed. mog. auto monteurs. Komt u eens bij ons langs om over e.e.a. te spreken. Kennemer laan 224, IJM. tel. 02550-14324. Simca dealer voor de gem. Velsen. Winkelbediende gevr. Cor Oly bromfietsen, rijwielen, auto access. etc. Breestraat 108, Beverwijk. Tel. 02510-24627. Zoekt u tijdelijk werk? Bent u 4 weken tot 6 maanden beschikbaar, kom dan bij Hoogovens IJmuiden werken U kunt direct beginnen en per dag opzeggen. Het gaat om fabriekswerk voor man nen v. 18-50 jr. Goede sala ris- en arbeidsvoorw. Mel den: Hoogovens IJmuiden. Pers. voorziening, Hoofdkan toor 2, Velsen-Noord. mekf. 02510-94000. Gretha de Bruijn Sport NV, vr. leerl.-verkoopster. Wij bieden de mod. arbeidsvoor waarden. Nadere gegevens geeft de' heer Wassenberg. Twijnderslaan 7, H'lem. Tel. 313358. Smids- en constructiebedrijf „Chaleur" vr. nette CV-mon- teurs, voor burgerwerk; als mede een gasfitter. Soli. L. Lakenstr. 29-31. H'lem. Tel. 023-313679. NV Uitgeverij Spaarnestad heeft op de afd. verv. pl. v. een jongste bed. (mnl.) Ge wenste lft. 16 a 17 jr. Opl. bij voorkeur Mulo. Soil, aan de afd. Pers.zaken. Nassau- plein 3, H'lem. Tel. 319200- Gevr. persers of leerl.-per- sers. Mode-atelier Minerva, Z.B.Spaarne 30. Tel. 312488, H'lem. Na 19 u. 374168. Gevr. naaisters of leerling- naaisters. Mode-atelier Mi nerva, Z.B.Spaarne 30. Tel. 312488, H'lem. Na 19 uur. tel. 374168. Wij zoeken een verkoopster en een hulpverkoopst, Liefst met vak bekend, Soil. Da mes Modehuis „dé Leeuwen" Gen. Cronjéstr. 59. H'lem. Tel. 023-252431. NV Uitgeverij Spaarnestad, zoekt op korte termijn mnl. hulpkrachten voor bed. van bandeermach. e.a. werkz.he- den. Soil, aan afd. Pers.za ken. Nassauplein 3, H'lem. Tel. 319200, toestel 460. Gevr. chauffeur. Expeditie Duineveld, Hoofdstraat 114. Santpoort. Tel. 023-378203. Gevr. nette chauffeur en chauffeur-monteur. Taxi 13000. Rijnstr. 91 IJm. CBS-Artone Grammofoonpl. bedr. heeft voor werk in 2- ploegendienst plaats v. pla- tenpersers en controleurs. (mnl. en vri.) Werkt, van 06.00-15.00 u. en van 15-24 u. afwissel, p.w. van ma. tot vrijd. Voor aktieve jongelui is dit een prett. werkkr. m. een hoog loon. Aanm. Nij- verheidsw. 32-36, Haarlem. Tel. 023-320619, Hoogovens IJm. vr. meisjes van 17-25 jaar ter opl. tot kwaliteitscontroleuse bij het vertinningsbedr. Geen lo pende handwerk. Dagdienst, zaterdag vrij. Goede salaris- en arbeidsvoorw. Vrij ver voer. Inl. Personeelsvoorz., Hoofdkantoor 2. IJm. (ma. tm.. vrijd. 8.30-17 u.) Telef. 02510 (Beverwijk)-94000. CBS-Artone Grammofoonpl. bedr. heeft voor werk in 2- ploegendienst plaats v. mn- ziekcontroleurs, een nette cor- veër en een materiaalman. Werkt, van 06.00-15.00 u. en van 15.00-24.00 uur. afwissel, p.w. van ma. tot vrijd. Aan meld. Nijverheidsweg 32-36, Haarlem. Tel. 023-320619. B.z.a. fileerster van 1 tot 5 u. ook genegen 2 of 3 hele dagen p.w. Br. L. 6821. Conrad-Stork, op weg van 800 naar 850 man personeel, kan metaalbewerkers plaat sen in de functies van scha vers, hoorders, draaiers, slijpers, frezers en kotte- raars. Waarderweg 80 Haar lem. Telefoon 319170. Conrad-Stork kan plaatsen lassers en aanbouwers, als mede een constructiehanwer- ker-buiger. Waarderw. 80, Haarlem. Tel. 319170. Te k. aangeb. te Driehuis- Velsen 1 woonhuis (2 onder 1 kap). Met 300 m2 tuin, voor naast en achter het huis. Ind ben. woonkam. 9 x 4 m. keu keu, toilet, kelderkast, le et. 3 slp.kam., badkam., toilet, 2e et. 2 slp.kam., balkon, ge hele huis c.v. benevens open haard in woonkam. Leeg te aanv. Prijs ƒ85.000. Valerius laan 68 Driehuis. Telefoon 02550-15396. Aangeb. 2 slaapkamers, all. voor slapen. Bevr. na 6 uur Esdoornstraat 16 Beverw. Uw oude haard wordt gratis weggehaald. Tel. 023-31292 b.g.g. 023-314652. Uw oude haard wordt gratis weggehaald. Tel. 023-312923, Te k. bromfiets typhoon óm. verzekring 75. Trekhaak VW-bus ƒ30, imperial VW- bus ƒ30. Na 5 u. De Noo- straat 136, IJmuiden. Plastic golfplaten le soort. Ook in fraaie kleuren, vanaf 5,50 p.m2. Zaanlandse Hout Import NV, Kalverstraat 1-3, IJm. Tel. 10543. Geen onderhoud meer. Plas tic schrootjes. Mooie kleu ren. enkelwandig 12 m2, dubbelwandig ƒ24. Zowel v binnen als buitenw. Zaani Hout Import NV, Kalversir. 1-3, IJm. Tel. 10543. xpoi mtr. lang. Zeer voordelig en franco thuis. Zaani. Hout lm port N.V, Kalverstraat. Ontvangen: broekpakken (Di- olen) maat 38 t.m. 46. Blauw bruin, bordeau. Krab, Bloem straat 104, IJm. Relswiegje. Telefoon 13577. (IJmuiden). Midi-mantels (vistram) in wit, rood. zwart, maat 36-44 Vanaf ƒ82,50. Krab, Bloem- straat 104. IJm. Tel. 16162. De Tromp is onbetwist 1.1- muidens tapijttegrlspecialist. tapijttegels voor gang, kam. slaapkam. en badkam. reeds v.a. 55 ct. tot 13 p. tegel. Matrassen. Iets vuil, maar veel goedkoper. Zeer ware matrassen van een zeer be kend merk, 15 cm dik poly ether nu 49,75 1-pers. Ver der alle bekende merken va 10 t.m. 16 cm dik reeds v.a. ƒ32,50. Terlenka donskussen deze week 11,35 p.stuk. Heer lijk zacht en stofvrij. Vinyl op vilt vloerbedekking voor keuken, trap en slp.k Ideaal in onderhoud, ijzerst, en ondanks alle prijsverho gingen nog steeds dezelfde prijs als 3 jr. terug nl. 10,75 p.str. mtr. (200 cm. breed) Cash and Carry Is ECHT voordeliger. n toch zijn Dekkers kroket ten beter, 40 en 50 ct. per st. Rijk gevuld met kalfsvlees Bankstellen direct van de fabriek. Zeer fraai uitgev. in div. kleuren, 5 jaar garantie op het binnenwerk. Normale pr. ƒ1300 voor ƒ595. Infor matie Parian A'dam Telef. 020-421550. Te koop, leren damesjas. groen. Dubb. rem voor Daf, Tel. 326919 na 18.30 uur. Te k. van le eig. NSU 4. b.j. '64. Lorentzstr. 28, IJm. Te k. Opel Rekord, b.j. '63 J. Fransens, Caasenbrootstr. 46, IJm. Tel 16338. Te k. Ford Cortina 1500 <2- deurs) b.j. '67. Gijzenveld plantsoen 79. IJmuiden. Te k. Fiat 500 m. kent.bew 175, Berini m. verz. 100. Ducati 55 cc kl. defect 35 Solex ƒ40. Na 18 u. Rijks straatweg 16, Heemskerk. Te k. Ford Cortina eind '64 met gerev. motor, nieuw ge spoten, met verzekering, kl metallic-grijs. Prijs n.o.t.k. Lierstr. 18, IJm. Tel. 10069. Luxe verhuur z. chauffeur, VW-busjes, VW de L., Opel Kadett. Arie Beekhuis, Tor- ricellistr. 32. IJm. Tel. 10179. Wegens omstandigh. aange boden Simca 1000 '63. ƒ673. Hanny Schaftstr. 73 Telef. 023-315055. Niet alleen onvoorstelbaar lage prijzen voor alle soorten kwaliteitsrijwielen (door dir. verk. v. fabr. aan verbrui ker) maar bovendien voor kopers van zo een laag ge prijsde fiets(je) nog eens 10 perc. extra premie op de toch al uiterst lage prijz-n, voor onze wonderstofzuiger (nw. voor Ned.), centrifuge electr. dekens, enz. Op alle art. voll. gar. en service. Wij verkopen v. 10-17 u. NV Int. Motoren en Rijwielen Fabr. Maerten v. Heems- kerekenstr. 69. H'lem. Te koop gevraagd: klokken, en schilderijen. Koningsplein 13, IJm. T-Tèt 02550-10425. Te k. tropisch aquarium. compleet met vis. Kl. de Winter, Spaarnestr. 91, IJm. Autorijschool „Zeewijk", Daf en Ford Escort. Tel. 10804. Keetberglaan 212, IJmuiden. Te koop wegens omstandigh. zeewaardig st. kajuit-zeil jacht, 6,20x2,01x0,90 met 12 PK Albin inb. motor. Ideaal ruim schip voor 2 a 3-pers. Gemakkelijk solo te zeilen. Veel ruimte en inv. Eng. ont werp. Buchannan, bjr. '67. Pr. ƒ10.000. Tel. 023-281519. Te koop zeilboot afm. 4x1.>0 m. Prijs 650. Telefoon 023- 377964. Weggevlogen grijze rood staart papegaai. Tegen belo ning ter. te bezorgen Luxem burglaan 141, Beverwijk. Tel. 02510-34584. Zink-, mastiek-, rubberoid- dakbedekking. Reparatie en vernieuwen. N.V. Kooyman, Hagelingerweg 59. Santpoort Telef. 023-378964. Vóór 9 uur gebeld, dezelfde dag hersteld! Sanitair- gas- water, riolering. N.V. Kooy man, Santpoort. Telefoon. 023-378964. Laat uw huis afbranden en het voorjaar afschilderen. Telefoon 023-256909. Voor reparatie van al uw hek- en rasterwerk, tuinon derhoud, plaatsen van gei sers e.d. Telef. 023-327841. Voor een mooie, modern watergolf Kapsalon Lust. tel. 11166, Lange Nieuwstr. 181, IJmuiden. Wij kunnen nog xnkele cara vans stallen. Inl. tel. 15404. Trouwreportages vanaf 60. Ellen Donals, Trompstr. 19, IJmuiden. Tel. 14803. Inkoophuis van alle soorten ijzer, metalen, lompen en pa pier. Fa. J. Veldman, James Wattstr. 8, Industrieterrein, IJmuidèn. Tel. 10504.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 6