Hoe u nog meer kunt verdienen met uw rentespaarbrieven 1957 2 maanden rente cadeau Kreymboiy PLAATSVERVANGEND BEHEERDER N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten D GULDEN EE!> BS 4 januari 1971. Vanaf deze dag kan iedere houder van rentespaarbrieven 1957 honderd procent méér geld voor zijn spaarbrieven terugkrijgen dan erin 1957 voor betaald werd. Honderd procent méér! Iedere 25 gulden zijn er 50 geworden. Maar... er is nóg meer aan te verdienen. POETSLAPPEN öiï* (m. Aanbieding geldt t/m woensdag 7 oktober. tANOSCHEOEMEENTE> mm nolr ratij Albert Heijn heeft zijn eigen - rokerij. Elke dag komen daar de verse rookworsten uit de geurige rook van eiken en beuken spaanders. En elke dag gaan ze vliegensvlug naar uw AH-winkel. Want als Albert Heijn "vers" zegt, dan is dat geen loze kreet! Albert Heijn vindt dat meer huisvrouwen met die echte, T verse Gelderse rookworst kennis moeten maken. Daarom deze week: WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1970 Coöperatieve Raiffeisenbank „Heemstede - Zandvoort" Op 6 oktober aanstaande wordt de inschrijving opengesteld op 2 obligatie leningen van de Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Eén met een looptijd van 15 jaar met een rente van 8V2 en één met een looptijd van 6 jaar met een rente van 8 Wanneer u, als houder van rente spaarbrieven 1957, uiterlijk op 6 oktober 1970, te 15.00 uur, op één lening of op beide leningen inschrijft, kunt u uw rentespaarbrieven 1957 gebruiken om op de stortingsdatum. 4 november 1970, de obligaties te betalen. In dat geval accepteert de bank deze stukken voor het bedrag dat zij pas op 4 januari 1971 waard zouden zijn. Anders gezegd: als u de obligaties betaalt met rentespaarbrieven 1957 zijn die rente spaarbrieven reeds op 4 november 1970 (i.p.v. op 4 januari 1971) het dubbele waard. Dus krijgt u twee maanden rente cadeau. En bovendien geniet u voorkeur bij toewijzing. Vanzelfsprekend kunt u uw rente spaarbrieven 1957 ook via commissionairs of banken verkopen. Daar ligt ook een uitgebreid prospectus voor u klaar, waarin u alles kunt vinden over deze mogelijkheid om nog meer te verdienen met uw rentespaarbrieven 1957. OOR NEDFR OüVRStUlO T» BA.NR V f" jnce!U«« ivn J 0ECEMB6* DOT in het a tOT »EN BÉDRAO V iVAh/t».- 1 ,vëR»ac.ê Vers vlees op z'n best Bij AH. spaarbank met verschillende spaarvormen - rekening-courant voor bedrijven en particulieren - salarisrekeningen - kredieten en leningen - verzekeringen - vakantiereizen - reisdeviezen - effecten, coupons en dividenden alsmede bewaarneming van effecten - kluizen en safe-deposito. Gewassen en gesneden levert u iedere hoeveelheid Robert CLAUS - Bakenessergracht 45 HAARLEM - Tel. 0 23-3217 69 Voor onze vestiging in Zandvoort, een snel uitbreidend kantoor, zoeken wij Leeftijd 20—25 jaar. Teneinde de beheerder van het kantoor zoveel mogelijk in de gelegenheid te stellen d.m.v. bezoeken en besprekingen de ac quisitie te vergroten, dient de plaatsvervanger de administratie en voorraden op de juiste wijze en zelfstandig te kunnen be handelen. Hiervoor achten wij enige jaren ervaring bij een bank en kennis der moderne talen noodzakelijk. Sollicitaties naar deze goed gehonoreerde en perspectiefvolle functie worden, eigenhandig geschreven en voorzien van pasfoto, ingewacht door de Directie, Binnenweg 67 te Heemstede, telefoon (0 23) - 28 76 50. Stoere jongens, ferme knapen. Pow, wat een broek. Speels fantasietje in corduroy Om nóóit meer uit te doen. Kleurtjes? Zwart, drab en zzzand! Jong prijsje (maat 140) Kleine prijsstijging per maat. Zonder ceintuur.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 21