Voor de gehandicapten O.I.G. doet een de inwoners van beroep op Velsen Nieuw personenbusje als lustrumcadeau Autoradio's gestolen Groenteprijzen vrij laag op de veiling Conny Stuart was in Schouw en bracht „met blijdschap..." Scheybeeck moet door groei professioneler gaan werken Gymnastiekverenigingen bezorgd over financiën Twee inbrekers machinefabriek aangehouden dinsdagavond mm ♦♦♦- HOOGOVENS IJMUIDEN 'lEREMIPSWIFUWS "t liic PMOIO Cabaretgroep Beroepskracht voor clubhuis Leden mogen jonger stemmen Nu ook trimmen bij S.S.S. V erkeersongeval met dodelijke afloop Vier schapen los op rijksweg 9 oogstte warm applaus Radio's gestolen uit auto's 5 Wie vooruit wil komt eens met ons praten voorlichtingsavond MAANDAG 5 OKTOBER 1970 IJMUIDER COURANT (Van een onzer verslaggeefsters) VELSEN Deze week bestaat de Stichting O.I.G. (Ontspanning Inva liden en Gehandicapten) vijf jaren. Over wat men in die vijf jaren heeft gedaan ongelooflijk veel daar zouden honderden invaliden, gehandi capten en bejaarden de meest enthousiaste verhalen over kunnen en willen vertellen. O.I.G. gaat dit eerste bestaanslustrum niet vieren. Alleen is er voor deze week een actie op touw gezet voor een broodnodige nieuwe auto, noodzakelijk om het zo populair geworden werk van O.I.G. in de komende jaren voort te kunnen zetten. Beter en intensiever. Graag doen we ten be hoeve van O.I.G. maar vooral in het belang van de honderden invalide, gehandicapte en bejaarde plaatsgenoten, die dagelijks gebruik maken van de veelsoortige diensten van O.I.G., een beroep op de bevolking van Velsen, om nu in die ene actieweek eens iets terug te doen. Conclusie Diensten Wie? Doen BRIEF AAN GEMEENTEBESTUUR BEVERWIJK Een verrukkelijke Conny Stuart liet zaterdagavond in de Schouw in Velseri-Noord aan een ruim vijfhonderd-koppig publiek weer eens zien dat zij nog altijd de onbetwiste koningin is van het Neder- ands cabaret. Zij bracht er samen met Gerard Cox en Frans Halsema iet afwisselende „Met blijdschap geven wij kennis en het Bever- wijkse publiek was er getuige van dat deze twee jonge komische talen ten samen met de onvermoeibare Conny een trio vormen dat een ga rantie vormt voor een avond origi neel cabaretwerk van uitstekend ge halte. Geen tour-de-chant-achtig programma, maar puur cabaret van de eerste tot de laatste minuut. Buit 3.000,- weg DINSDAG 6 OKTOBER a.s. te HAARLEM, bouw uw toekomst op staal V elsen-U muiden Beverwijk Velsen-Noord Heemskerk eerste lustrum niet om erkenning en er kentelijkheid. Maar wel om een klein beetje medewerking. De Stichting heeft een nieuwe auto nodig, waarmee men brancards en rolstoelen kan vervoeren en die men als personenbusje kan gebruiken voor het vervoer van gehandicapte plaatsgenoten naar de feestavonden, naar de soos, naar hun kinderen, enzovoort. De bestelauto waarmee men dagelijks de oude kranten ophaalt is daarvoor niet geschikt en deze is bovendien al zo oud, dat men het niet meer verantwoord vindt daarmee patiënten te vervoeren. Ook is l het steeds schoonmaken en inrichten van deze krantenauto voor andere doeleinden een onmogelijke zaak. i DE GROTE WENS van OIG een nieuwe auto, speciaal voor het vervoer van de patiënten, waardoor de bekende oude blauwe auto uitsluitend kan worden gebruikt voor het vervoer van de oude kranten, die de enige bron van inkomsten zijn, is in één week te verwezenlijken. Men heeft tienduizend gulden nodig. De IJmuider Harmonie gaat er zaterdagmid dag 10 oktober voor on pad. On allp avon den in deze week zullen de verschillende wijken in de gemeente worden bewerkt door een legertje van collectanten, dat waar en wanneer dat maar mogelijk is wordt vergezeld van geluidswagens en eventueel andere muziekkornsen. En zou Velsen dan niet in staat zijn om OIG aan die te verbouwen en spe ciaal in te richten bestelauto van tien duizend gulden te helpen? Dinsdag 13 oktober organiseert de Stich ting OIG weer een grote feestavond voor alle invaliden en gehandicapten in het Pa tronaatsgebouw aan de Zeeweg. Wat zou het geweldig zijn, als op die feestavond bekend kan worden gemaakt, dat men de tienduizend gulden bijeen heeft gekregen. De harde werkers van OIG verdienen het. Zij halen dag in dag uit oude kranten op met de oude blauwe auto. Met dat krantengeld worden alle activiteiten die duizenden guldens kosten betaald. De grote feestavonden: de vaste soos voor de gehandicapten, die in zo'n grote behoefte bleek te voorzien, dat al naar een veel grotere ruimte voor deze veer tiendaagse bijeenkomsten in het Hervormd (Van een over verslaggevers) VELSEN. Bij de Velsense politie is door verschillende inwoners van deze ge meente aangifte gedaan van diefstal van autoradio's, of pogingen daartoe. Mislukt daarvan zijn diefstallen uit geparkeerde auto's aan de Wilgenstraat, de Dolfijn straat en de Leeuweriklaan, waarbij de dieven wel een autoradio wisten te be machtigen van auto's die langs de Snel- liusstraat, de Dolfijnstraat en de Waal straat waren geparkeerd. In vrijwel alle gevallen moest hiervoor het tochtraampje worden opengebroken. Jeugdgebouw moet worden uitgezien; het vervoer van vele invaliden en gehandi capten, wanneer men dat maar vraagt en dat gebeurt steeds veelvuldiger. Te gen het weekend krijgt men bij voorbeeld vaak telefoontjes. Dan ligt er ergens in Nederland een gehandicapte plaatsgenoot in een ziekenhuis of revalidatiecentrum die voor het eerst een weekend naar huis mag. Maar de rolstoel moet mee, of de patiënt kan alleen op een brancard worden vervoerd. Eén van de mensen van OIG rijdt dan op een vrije zaterdag met de bekende blauwe OIG-bus naar het opgegeven adres soms half Nederland door en dan 's zondagsavonds nog eens terug. Met duizend kleine dingen helpt men de gehandicapten. Even naar het postkantoor. Even een boek ruilen in de bibliotheek, 's Avonds een gehandicapte even naar een jarige dochter rijden. OIG staat altijd klaar en dat op een wij ze die het de gehandicapten gemakke lijk maakt een beroep op OIG te doen. Wat weer ten gevolge heeft, dat men eerder op het idee komt om OIG te bel len dan wie anders ook. Er waren in die vijf jaren de grote ac tiviteiten, zoals de feestavonden, het tuin feest op „Waterland" waar nu nog steeds over wordt gepraat. De patiënten van „De Seinpost" kregen van OIG een kleu rentelevisie. Als men met ons tot de conclusie zou kunnen komen, dat OIG aan een nieuw personenbusje moet worden geholpen, dan kan men daar deze week NU iets aan doen. De OIG-ers zullen met medewerking van onder meer de IJmuider Harmonie bij zoveel mogelijk huizen in de gemeen te aanbellen met het verzoek een bedrag je voor dit doel beschikbaar te stellen. Maar voor 10.000 moet men wel bij heel veel huizen aanbellen en de groep OIG-ers is daarvoor eigenlijk te klein. Een goede verstaander heeft maar een half woord nodig. Het postgironummer van OIG is 256517. Met een paar flinke bedragen wordt het totaalbedrag van 10.000 via de collecte .haalbaar." Wie helpt OIG om die auto bij elkaar te krijgen, waarmee men direct zo ont zettend veel kan doen voor een groep plaatsgenoten waar we het allemaal zo graag voor over hebben? Het is zo'n kleine moeite om even het postgiroboekje of het bankmapje te pak ken. (Van een medewerker) BEVERWIJK Bü een nog altijd zeer grote groentenaanvoer heeft de markt veel moeite om alles te kunnen nemen. Vooral voor de massaprodukten zijn de prijzen vrij laag en draait er nog al eens wat tweede kwaliteit door. Er zjjn nog 25 ver schillende produkten aan de veiling waar bij de winterartikelen geleidelijk aan de zomerartikelen gaan overheersen. Sla en andijvie zaten ook deze week in de hoek waar de klappen vielen. De sla komt nu niet hoger meer dan 17 cent per krop. Heeft voor de andijvie de fabriek interesse, dan gaat alles nog wel weg tot ruim een kwartje per kilo, maar anders gaat deze bladgroente ook niet hoger dan 20 cent per kilo. De bospeen heeft het ook af laten weten. Lange tijd was dit een dure groente, maar de afgelopen week lagen de prijzen tussen de 18 en 35 cent per bos. Spinazie was vrij vlot te verkopen met prijzen tot 70 cent per kilo. De bonen verdwijnen weer van het vei lingtoneel. De prijs was wel goed. De to maten zijn ruim vertegenwoordigd met nog al wisselvallige prijzen. Komkommers varieerden van 16 tot 38 cent per stuk. Bloemkool was ruim vertegenwoordigd; er werd tot 85 cent per stuk betaald. Er kwam deze week ook witlof aan de veiling waarvoor tot 195 cent per kilo betaald werd. Spruiten gingen tot 108 cent per kilo. De verschillende koolsoorten noteer den van 10 tot 30 cent per kilo. Prei komt in ruimere partijen aan de markt en ging tot 48 cent per kilo. De noteringen waren vrijdag: andijvie 10-20, spinazie 28-65, sla 6-15, bospeen 18- 34, prei 16-46, waspeen 13-26, snijbonen 65-210, sperziebonen 50-165, pronkbonen 35-100, postelein 42-55, komkommer 15-38, tomaten 44-70, witlof 140-195, bloemkool 20-85, spitskool 24-42, rodekool 6-18, groe- nekool 20-29, boerenkool 8-21, spruiten 25-108, uien 22-34, breekpeen 6-20, knollen 6-22, meloenen 25-150. Speelgoedactie. De Vara afdeling Be verwijk organiseert op 30 oktober in de Slof en op 31 oktober in het NVV-gebouw aan de Wijkerbaan de jaarlijkse kien- avonden. De opbrengst is bestemd voor de Vara-speelgoedactie. De bijeenkoms ten beginnen om acht uur. Kaarten a 50 cent zijn vanaf 17 oktober verkrijgbaar bij de bekende adressen. Minstens even belangrijk als deze grote activiteiten zijn die duizend kleine din gen, waarmee men de gehandicaDten helpt. De hand- en spandiensten. Ver schillende leden van OIG zijn dagelijks bij de weg voor hun werk. Hun echtge noten nemen de telefoontjes aan met de kleine verzoekjes waarvoor men OIG zo goed weet te vinden. De mannen „pak ken veel van die karweitjes onderweg even mee" en voor zover zij daar over dag niet aan toe komen doen zij 's avonds een „rondje." Het gaat om al dat werk, dat in andere steden en dorpen via een soms indrukwek kende organisatie veel minder doeltref fend gebeurt. Bij OIG wordt weinig ge praat. Men doet het eenvoudig. Met een betrekkelijk kleine groep mensen, die er een zeer groot deel van hun vrije tijd aan besteden. Dat al dat werk, dat vaak geen naam heeft en waarvan OIG zelf weinig ophef maakt, niet onopgemerkt is gebleven, wordt bewezen door het feit, dat men vo rig jaar in aanmerking kwam voor de wisselbeker voor burgerzin van de Velser Gemeenschap. OIG vraagt nu bij de viering van het (Van onze correspondent) BEVERWIJK. De gymnastiekvereni gingen Turnlust, Hercules en SSS hebben gezamenlijk een brief geschreven aan het gemeentebestuur dat wordt verzocht iets te doen aan het subsidiebeleid. Dit is meegedeeld tijdens de jaarvergadering van SSS in café Sport waar de financiële problemen de hoofdschotel vormden van het vergadermenu. Financieel kon de vereniging er vorig jaar net komen, maar voor de toekomst ziet het er weinig rooskleurig uit De voornaamste bron van inkomsten is de contributie. En al is het ledental dan ge stegen van 604 tot 662, Toch heeft dit geen zoden aan de dijk gezet. Het zwaarste of fer was de verhoging van de zaalhuu* vorig jaar. De samenwerking met de beide andere verenigingen kan nog tot andere results ten leiden. Er wordt namelijk gestreefd r.aar een uniforme contributie en een ge lijke salarisregeling voor de technische staf. De opkomst was niet groot voor deze jaarvergadering, al zou die ook gevolg! worden door het traditionele feestelijk»- gedeelte. Statuair kon men geen beslissin gen nemen omdat he quorum niet aan wezig was. Daarom werd de vergadering gesloten en een half uur later heropend waardoor men reg'ementair wei goed zat Voorzitter C.C. Eyman 'egde zijn functie neer en werd benoemd tot vice voorzit ter, terwijl vice-voorzitter J- J. v. Kruis- tum tot voorzitter were gekozen. Secreta ris bedankte wegens vertrek naar het bui tenland en in zijn plaats werd mejuf frouw N. Bijwaard gekozen. Er was nog een vacature, waarin werd voorzien door ae benoeming van de heer S Smit. SSS heeft op zes verschillende plaatsen oefengelegenheid voor de 662 leden, ook in Wijk aan Zee, waar men echter hoopt spoedig de beschikking te kunnen krijgen over ruimte in het te bouwen Dorpshuis Trimmen staat sedert kort ook op het programma van de vereniging. Ook niet- leden zijn iedere zaterdagmorgen welkom op het strand in Wijk aan Zee of in de duinen of bij slecht weer, in het oefen- lckaal. Deelnemers hoeven slechts een kleine vergoeding te betalen. (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN. In het Antoniuszieken- huis is zaterdag overleden de 55-jarige heer K. Dekker uit IJmuiden, die de vo rige dag op de Trawlerkade door een per- soenenauto was aangereden Het slaehtof fer reed hier toen op zijn bromfiets ge heel links van de weg om plotseling naar rechts uit te wijken. De bestuurder van ae personenauto, een 63-jarige inwoner van Driehuis kon een aanrijding niet meer voorkomen, zodat de heer Dekker door de auto werd gegrepen. Met een gro te en ernstige hoofdwond moest hij door de ongevallen dienst naar het Antoniuszie kenhuis worden overgebracht, waar het later een dodelijk letsel is gebleken. Voorts is in het Academisch Ziekenhuis ir Leiden overleden de 69-jarige heer W J Wetting uit IJmuiden-Oost. die op 10 juli van dit jaar betrokken was bij een aanrijding op de Heerenduinweg. (Van onze correspondent) BEVERWIJK. Tijdens de algemene ledenvergadering van de hockeyclub Scheybeeck zijn vrijdagavond twee be langrijke besluiten genomen en hebben de leden zich unaniem geschaard achter het geplande bestuursbeleid voor het ko mende seizoen. De twee besluiten om vatten een beperkte verhoging van de contributie en het aantrekken van een beroepskracht voor het beheer van het clubhuis. In het voorstel hiertoe zegt het bestuur bijzonder veel waardering te hebben voor het werk van de eigen leden die nu het clubhuis beheren. De exploitatieresulta ten hebben echter volgens het bestuur aangetoond dat het beheren door een be roepskracht geen financieel verlies ople vert, terwijl het -dan bovendien mogelijk wordt de eigen mensen vrij te krijgen voor andere elubactiviteiten. Het bestuur heeft dan ook contact opgenomen met de heer Spiers uit Velsen-Noord, die erva ring als beheerder in sportclubhuizen heeft opgedaan. De bespreking tussen de heer Spiers en het bestuur van Schey beeck verlopen en verkeren in een ver gevorderd stadium. De voorgestelde be- beperkte contributieverhoging die het be stuur heeft voorgesteld is nodig door een tekort op de begroting en het besluit van de Koninklijke Nederlandse Hockeybond eveneens de contributies te verhogen. De vereniging heeft voor het komende seizoen een aantal plannen op tafel g legd, die door de leden volledig werden onderschreven. Bijzondere aandacht wil het bestuur onder andere besteden aan de training van en de sfeer in de lagere seniorenelftallen. Voorts wil men naar een professionele aanpak van de jeugd- training, waarbij er naar wordt gestreefd in het voorjaar van 1971 tot aanstelling van een jeugdtrainer te komen. Nu de trainingen serieuzer worden aangepakt, is het volgens het bestuur noodzakelijk te komen tot een goede lichtinstallatie. In dien mogelijk wil het bestuur de aan schaf van een verlichting voor het oefen veld voor het begin van het seizoen 1971- (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. De politie heeft zon dagmiddag vier loslopende schapen van rijksweg 9 gehaald ter hoogte van de Sint Aagten-dijk en de dieren op een wei land gedreven. Het hek van de wei lag in de sloot en dat is er door de politie uitgehaald en netjes op zijn plaats gezet. Het komt vaak voor dat er dieren los op deze grote verkeersweg lopen. Vaak zijn het koeien en onlangs is daardoor een ernstig verkeersongeluk gebeurd. Diefstallen. Tijdens het weekeinde zijn uit de auto van een Velsenaar, die in de Wethouder Twaalfhovenstraat in Uitgeest geparkeerd stond, een autoplaid en een kort. leren jasje gestolen. De die ven hebben het linnen dak van de auto opengesneden. Vanaf de Hogeweg werd de personenwagen van een inwoner van Uitgeest ontvreemd. De auto was niet af gesloten. 1972 realiseren. Ook wil het bestuur ac tief en activerend optreden in de lande lijke hockeybond en het district Noord- Holland. Een verbetering van de verhou ding ten opzichte van de hockeyclub Eechtrop staat eveneens op het program ma. Het bestuur meent dat deze verhou ding bepaald moet wonden door sportieve strijdlust en het onderkennen van geza menlijke belangen. Bij de herziening van de statuten en het huishoudelijke regie ment, die het bestuur in verband met het beëindigen van de wettelijke looptijd ook wil doorvoeren, is de belangrijkste wij ziging het verlagen van de stemgerech tigde leeftijd van de leden tot 16 jaar. In zijn openingswoord zei voorzitter drs. J. de Wildt onder meer dat Schey beeck is gegroeid tot een vereniging van allure niet alleen qua sfeer en kwaliteit maar ook wat betreft kwantiteit. Dit heeft als belangrijkste consequentie dat alles meer deskundig en professioneel moet worden aangepakt omdat de groei anders niet kan worden opgevangen. GRAPENDAAL In het uitvoerig programma is zelfs een mini-musical geplakt onder de titel „Oh, wat zonde.waarbij op vrolijke wijze uit de doeken wordt gedaan hoe het nou precies zit met het scheppingsverhaal. Conny Stuart (zo u waarschijnlijk wel bekend is, heeft zij in dit avondvullend programma de plaats ingenomen van Adè- le Bloemendaal) liet er een hippe in pa radijselijk groen gestoken Eva in zien, Frans Halsema een gemakkelijk te ver leiden Adam en Gerard Cox een God-dui vel die als een nieuwe twee-eenheid de eigenlijke rustverstoorder was in het pa radijs. Vanzelfsprekend ontbraken de reeds va radio en tv bekende nummers niet, zo dat we ook niet verstoken bleven van ..Het broekie in de branding" van Cox, de Willy Alfredo alsmede de Toon Her mansparodie van Frans Halsema. Deze laatste twee nummers van Halsema gaan (Van een onzer verslaggevers) CASTRICUM Door de politie in Cas- tricum zijn tijdens het weekeinde een 21 jarige Beverwijker en een 22-jarige inwo ner van Wijk aan Zee aangehouden. Zij werden verdacht van een inbraak in een machinefabriek in Castricum in de nacht van 27 op 28 augustus Bij het ver hoor legden de verdachten een volledige bekentenis af. Van de buit van ƒ3.009 was niets meer over. De knapen worden voorgeleid aan de officier van Justitie in Alkmaar. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. In de nacht van vrij dag op zaterdag zijn de radio's gestolen uit twee geparkeerde auto's. Een cafébezoeker in de Arendsweg ontdekte dat een ruit van zijn auto ver nield was en dat zijn radio er uit was gehaald. Het zelfde gebeurde in dezelfde nacht met een auto, eigendom van een in woonster van Beverwijk, die voor de deur geparkeerd stond op de Hendrik Mande weg. ADVERTENTIE Op de voorlichtingsavond van Hoogovens hoort u alles over de mogelijkheden, die deze steeds groeiende industrie biedt. De voorlichting zal speciaal gericht zijn op belangstellenden voor functies in de produktie- en onderhoudsafdelingen en in de be- drijfsdiensten. De verscheidenheid van functies biedt zowel voor vaklieden als voor niet-vaklieden aantrekkelijke mogelijkheden. Er zal aandacht worden besteed aan o.a.: de aard van de werk zaamheden, salaris, arbeidsvoorwaarden. Als een goede toekomst u één avond luisteren waard is, komt u dan naar onze voorlich tingsavond. Datum en plaats staan hieronder in deze advertentie. Knip deze bon uit of noteer deze datum De voorlichting wordt gehouden op in Restaurant van Aken, Baan 1/hoek Houtplein. Er wordt een kleurenfilm over het bedrijf vertoond. Aanvang 's avonds half acht. De max. leeftijd voor aanneming is gesteld op ca. 45 jaar. er steeds weer in als koek, al dient eer lijkheidshalve te worden toegegeven dat een rijk gedeelte van het succes waar mee nu Halsema ging strijken eigenlijk op rekening moet worden geschreven van de artist die hij imiteert. Heerlijk was Conny Stuart vooral in haar vervolgnummer „De oude schoen" en haar „Ballade van het ijskoude hart", dat zij weer prachtig bracht met haar fraaie warme stem. Samen met Gerard Cox die mij door zijn mimiek steeds aan de groteske komiek Marty Feldman doet denken) deed Conny „Een engel in Brandpunt": prestatie van Cox: Daar zat inderdaad Van der Poel. Zo zijn er nog tal van nummers te melden waarin de leden van dit trio schit terden, een schitteren waaraan extra glans verleend werd door pianist Boude- wijn Leeuwenberg, die uitstekend getimed en sprankelend begeleidde. Vakmensen van het Nederlandse cabaret dus, hetgeen ook bleek uit het opvangen van die klei ne ongelukjes die een theatermens met minder ervaring een schrikhart zouden bezorgen. Toen Gerard Cox bijvoorbeeld met een lange zwaai van zijn stok bijna een lamp vermorzelde, vormde een reactie daarop een onverwachte komische inlas. Terecht beloonde het IJmondpubliek de caberetiers met een zeer langdurig ap plaus, dat ditmaal echter niet tot een toegift leidde. Ook al terecht, want een warme bijval getuigt er immers van dat de artiesten reeds zeer goede waar voor het geld van de toeschouwer hebben ge* leverd. MAANDAG 5 OKTOBER Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, 19.15 tot 20.45 u. bibliotheek en inli h- tingscentrum van de Nederlandse Veieni- ging voor Sexuele Hervorming. De Ring, 19.30 tot 21.30 u. boks training in gymzaal Ossendorpschool (ingang Wijk aan Zeeërweg, IJmuiden. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, geopend van 19 tot 21.30 u.: filiaal Wüstelaan, gebouw Spaarnberg Sant poort-Noord, 19 tot 21.30 u.; filia-»! Wil- lemsbeekweg 96. IJmuiden, 19 tot 21 u.; uitleenpost IJmuiden-West, parochiezaal onder Petruskerk, Venusstraat 1, 19 tot 21 u. Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, 19.45 u. Bridgeclub De Jump. DINSDAG 6 OKTOBER Actie 50-70 km p. uur, van 11 tot 19 uur, op de Minister van Houtenlaan, keuring snelheidsmeters. NIVON, gebouw Velserduin, Velserduin- plein, IJmuiden, 20 u. dia's over „Onver wachte ontmoetingen". Vogelvrienden, 20 u. in Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen, IJmuiden, praat avond. NVV-vrouwenbond, 12 u. vertrek van gebouw Velserduin, Velserduinplein, IJmuiden, excursie Utrecht. Federatie Bejaardenzorg. Spreekuren voor sociaal advies: 9-10 u. in het ge bouw Cultureel Centrum, Moerbergplant soen 22 te IJmuiden in benedenzaal 3, tel. 02550-15010; 11-12 u. in het Buurthuis De Loods", Geelvinckstraat 28 te Velsen- Noord, tel. 02510-24025; 15-16 u. in gebouw CUSA, Hoofdstraat 133, Santpoort-Noord, tel. 02560-8014. Verder volgens afspraak bij het secretariaat: Hoofdstraat 133. Sant poort, tel. 02560-8014. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 10 tot 12.30 en 14.30 tot 17.30 u.; filiaal Willemsbeekweg 96, IJmui den, 10 tot 12 en 14.30 tot. 17.30 u. Gebouw PTT, Lange Nieuwstraat- Spaarnestraat, IJmuiden, 19 tot 20 uur: spreekuur Medisch Maatschappelijk Con sultatiebureau voor Alcoholisme. Stichting Huish. en Gezinsvoorlichting, spreekuur leidster van 9.30 tot 12 u. in de Willibrordstraat 102, IJmuiden. telefoon 02550-10715. De Brulboei, Kanaalstraat 288, IJmui den, bejaardensoos, kinderclubs, potten bakken en klaverjassen, jeugdsoos. Manly Sport, les en training boksen, vin 19.30 tot 21.30 u. in de gymzaal Moerberg- Comité-school aan de Kerkstraat in IJmui- den-West. Velserbad, Briniostraat 18, IJmuiden, 6.30-8 u. gemengd zwemmen; 8-12.15 u. schoolzwemmen; 12.15-13.15 u. gemengd zwemmen; 13.20-16.20 u. schoolzwemmen; 16.15-16.45 zwemlessen; 16.40-18 u. ge mengd zwemmen: 18-18.30 u. zwemlessen; 18.30-20 u. zwemver. CSB; 20-21.30 u. ge mengd zwemmen; 21.30-22.30 u. zwemver. CSB. MAANDAG 5 OKTOBER Beverwjj kse Sportraad. Huize Schey beeck, Velserweg. 20-22 u. spreekuur Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4. 20 u. werkgroepavond AA. De Slof, Raamveld. 20 u. Koreaans ka rate. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 20.15-21.30 u. Verenigde openbare bibliotheek. Hendrik Burgerstraat 70 Arendsweg 61 en Amstel- straat 44: volwassenen 19-21 u.; Stum- phiusstraat 46: jeugd 19-21 u. DINSDAG 6 OKTOBER Bejaardenpaviljoen, Westerhoutplein. 10 u. damesgymnastiek, 11 u. herengymnas- tiek, 13.30 u. bri,dgen, 14 u. handenarbeid. De Slof, Raamveld. 13 u. bejaardensoas. Sportfondsenbad. Kuikensweg. Geopend van 7-16 en 20.15-21.30 u. Verenigde openbare bibliotheek. Hendrik Burgerstraat 70: volwassenen 14-17 30 u.; Amstelstraat 44: volwassenen 15-17 36 u.; Stumphiusstraat 46: jeugd 15.30-17.30 u. DINSDAG 6 OKTOBER Openbare bibliotheek. Filiaal Wijker- straatweg Geopend 19-21.30 u. MAANDAG 5 OKTOBER De Magneet, Ten Katestraat. 20 u. in strumentaal ensemble. Verenigde openbare bibliotheek. Kerk- weg 45: volwassenen 19-21 u. DINSDAG 6 OKTOBER Zaal Dam Ruijsdaelstraat 20 u. d-ime.i Verenigde openbare bibliotheek. Ruijs daelstraat 7: jeugd 15.30-17.30 u.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 5