Uitvoerende kunstenaars voeren boycot tegen Raad voor de Kunst Han Bentz van den Berg naar Centrum ARABELLA BIJ NED. OPERA NOS verbiedt nieuws in NCRV-programma Kunsthandelaar Jelle de Boer overleden Siete Hoving op politieke bres VARA wijzigt winterschema Eerbewijs aan Richard Strauss Sterren zingen werk van drs. P. T.Y. vanavond Radio vrijdag TV donderdag TV vrijdag DONDERDAG 8 OKTOBER 1970 WEGENS UITBLIJVEN NIEUWE STRUCTUUR ORKESTENBESTEL UTRECHT Het hoofdbestuur van de Algemene Nederlandse Or ganisatie van Uitvoerende Kunste naars (ANOUK) heeft zijn leden ge vraagd de hearings van de Raad voor de Kunst te boycotten, die vanaf half oktober in ongeveer vijftien gemeen ten zullen worden gehouden in ver band met een eventuele herstructu rering van het Nederlandse orkesten- bestel. Minister Klompé heeft de com missie Orkestenbestel van de Raad voor de Kunst gevraagd over deze zaak een studie te maken. De ANOUK wenst aan de hearings geen mede werking te verlenen, zolang de orkestmusici niet op adequate wijze in de Raad voor de Kunst zijn ver tegenwoordigd. Musici nu buitenspel Een platenbon is altijd raak Ditishetrecept: Kaasfonduevan Nededandsekaas. „Wereld Kartoenale" naar Tilburg Een platenbon is altijd raak Première in Tingel Tangel Met een plaat vindt iedereen z'n draai Wegens besluit V erenigingsraad Poolse dichter Pzrybos plotseling overleden Een platenbon is altijd raak HAARLEM Aanstaande vrijdag avond gaat in de Amsterdamse Stads schouwburg het scherm op voor de voorstelling van de opera „Arabella" van Richard Strauss. De opera's van Richard Strauss behoren niet (meer) tot het ijzeren repertoire van de grote Europese theaters. Van zijn vijftien opera's zijn er maar drie die nog regelmatig worden gespeeld: „Sa- lomé" (1905), „Elektra" (1908) en d« „Rosenkaveher" (1910). En zelfs deze drie hebben nooit de grote massa van het operapubliek bereikt. Het heeft natuurlijk niet veel zin om de mo gelijke oorzaken van het slechts zeer tijdelijke succes te gaan opsommen. Wel kunnen wij vaststellen, dat Strauss een goede vijftig jaar geleden doorging voor een moderne compo nist met een grote toekomst. De ver wachtingen die men toen van hem had zijn echter niet bewaarheid en Richard Strauss is nu al, pas twintig jaar na zijn dood, volkomen op de achtergrond geraakt. HARDE STRIJD VERWACHT IN OMROEPWERELD Bezwaren andere omroepen Medio september protesteerde de bij het NVV aangesloten ANOUK bij minis ter Klompé tegen de samenstelling van de Raad voor de Kunst. De door minister Klompé gevraagde studie kon naar het oor-deel van deze vakorganisatie alleen maar doelmatig worden verricht, wan neer de orkestmusici ten minste de helft van het aantal leden van de commissie van de Raad voor de Kunst zou leveren via de ANOUK. Bij de ANOUK zijn na genoeg alle musici van de dertien sym fonieorkesten en leden van koren en or kesten van de NOS, de Nederlandse Ope ra en Forum aangesloten. Alleen het Re sidentie Orkest staat buiten de ANOUK, maar het verzoek werd mede namens dit Haagse orkest gedaan. De ANOUK noemt het onjuist en on waardig dat orkestmusici, die zeer veel belang hebben bij de uitkomst van de door minister Klompé gevraagde studie, buitenspel worden gezet. Namens de minister heeft dr. J. Huls- ker, directeur-generaal voor Culturele Zaken inmiddels laten weten dat de sa menstelling van de commissie Orkesten- bestel behoort tot de competitie van de Raad voor de Kunst. De ANOUK neemt met dit antwoord geen genoegen en meent door het boycotten van de hea rings kracht te kunnen bijzetten aan haar eisen. De medewerking aan de hea rings wordt geweigerd tot het tijdstip dat de medezeggenschap van de musici bij deze studie op bevredigende wijze is ge regeld. De eerste hearing wondt op 15 oktober in Groningen gehouden. De ANOUK beraadt zich inmiddels nog over de kwestie van de herwaardering van het beroep van orkestmusicus. Daar over werden op 5 maart voorstellen bij minister Klompé ingediend. Nadien heeft de organisatie niets meer vernomen. Medio september werd een ultimatum gesteld. De ANOUK heeft daarop een naar haar mening onbevredigend ant woord van de minister ontvangen. ADVERTENTIE f 5,- 7,50 ÏO,-15,- 20,- 25,- AMSTERDAM. De Amsterdamse kunsthandelaar en beëdigd expert Jelle de Boer is woensdag op 62-jarige leeftijd in een ziekenhuis in Bilthoven overleden. De heer De Boer, die ruim veertig jaar een kunsthandel heeft gedreven, heeft meer dan dertig jaar gezocht naar Van Goghs. Hij kwam in 1967 in het nieuws toen een collectie van 160 door hem aan Van Gogh en andere impressionisten toege schreven schilderijen, welke hij met en kele anderen bijeen had gebracht, door de Zwitserse justitie in Luzern in beslag werd genomen. De werken werden daar toen geëxposeerd in de Hof-galerie. Acht' tien Zwitserse en Nederlandse kunsthan delaren dienden een aanklacht in om dat de werken volgens hen niet echt wa ren, zo deelde een medewerker van de heer De Boer in Amsterdam mee. De directeur van de Hof-galerie, A, Acherman, werd destijds in eerste instan tie veroordeeld, maar een hoger rechts college verklaarde het proces volgens de medewerker van de kunsthandelaar nie tig. De schilderijen bevinden zich nog steeds in Zwitserland. ADVERTENTIE Caquelon Inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 600 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. gen. Binden m TILBURG. De „Wereld Kartoenale" uit Heist-Duinbergen in België komt naar Nederland. Deze tentoonstelling van 233 cartoons uit 27 landen, wordt van 18 tot en met 25 oktober gehouden in de Tiend' schuur Tongerlose Hoef aan de Reitse Hoevenstraat in Tilburg. Rectificatie. In het artikel over het Witboek over de Toneelaffaire in Am sterdam in onze krant van gisteren is een verminking geslopen. Er staat dat bestuur en leiding van de Nederlandse Cou- medie niet voelden voor een jaar ver lenging van de bespeling van de stads schouwburg, wegens „de sociale en ar tistieke zekerheid, die uitstel tot gevolg zou hebben." Dit had moeten zijn: de so ciale en artistieke onzekerheid. ADVERTENTIE 15.- r,50 IO,- 15,- 20,- 25,- AMSTERDAM. Marijke en Sieto Ho ving hebben woensdagavond in het thea ter Tingel Tangel in Amsterdam de pre mière gegeven van hun vijftiende pro gramma, getiteld „Burgers op de bres" Met de Tweede-Kamerverkiezingen in zicht heeft Sieto Hoving voor zijn pro gramma een uitspraak van de Griekse wijsgeer Aristoteles als uitgangspunt ge nomen: „Politiek is alles wat zich bezig houdt met het welzijn van de burger in zijn staat." Allerlei actuele onderwerpen, als mi lieuvervuiling, de sterreclame, de gastar beiders, Socutera, kwamen aan bod in de liedjes. Ook in Sieto Hovings conference waren allerlei actualiteiten verwerkt. Een parodie op de tv-reclame vormde het sluitstuk van het programma, waaraan verder medewerkten Frits Lambrechts en Harry Sacksioni, gitaar. ADVERTENTIE AMSTERDAM Het Nederlands Strijk kwartet, bestaande uit Nap de Klijn, Schroeder, Godwin, Roche, zal 9 oktober naar Engeland vertrekken voor een tour nee tot en met 19 oktober. Er zal worden geconcerteerd o.a. in Coventry, Sevenoaks en Londen. Ook de BBC zal enige opna men maken van composities van Frank Martin, Bartok, Beethoven, Brahms, Schu bert en Milhaus. ''WMWWWWWIAWIWWWWWIIW^ (Van onze kunstredactie) HAARLEM Han Bentz van den Berg van de Nederlandse Comedie zal naar alle waarschijnlijkheid op 1 sep tember 1971 als acteur-regisseur in dienst treden bij de toneelgroep Centrum. Zijn contract met de stichting Amsterdams Toneel, waaronder de Nederlandse Co medie valt, loopt op die datum af. Hij heeft in de Amsterdamse toneelaffaire ai laten weten niet meer in aanmerking te komen voor een artistiek leiderschap. Han Bentz van den Berg (53 jaar) is een van de oprichters van de Nederland se Comedie, die in 1949 voortkwam uit Comedia, dat in Haarlem een vaste standplaats had. Voor Comedia speelde Bentz van den Berg bij Het Nederlands Toneel en Masker. Hij heeft vele be langrijke rollen gespeeld en vele opmer kelijke regies gevoerd om enkele te noe men: Midzomernachtdroom, Wie is bang voor Virginia Wolff, Het leven van Gali lei. Eind vorig jaar na een omstreden regie van De Storm van Shakespeare en het rumoer van de actie Tomaat stort te hij in en moest rust houden. Het werd duidelijk dat hij zich uit de leiding van de Nederlandse Comedie wilde terug trekken. De dramaturg van het gezel schap Theun Lammertse werd benoemd als waarnemend artistiek leider. Tijdens zijn ziekte belde Peter Oost hoek van Centrum hem op om te vragen hoe het ging. Oosthoek begon zijn regis seurs-carrière onder Bentz van den Berg, die hij als een soort geestelijk vader be schouwt. Uit het gesprek is het contact met Centrum voortgekomen. Bentz van den Berg is naar Oosthoek's „Kees de Jongen" komen kijken en was enthou siast over de sfeer onder de groep. Woensdag is zijn eventuele komst be sproken met het hele gezelschap, dat po sitief reageerde. WARSCHAU (Reuter) De Poolse dichter Julian Pzrybos, wiens werk in het na-oorlogse Polen zeer werd gewaardeerd, is plotseling in Warschau overleden. Przy- bos, die 69 jaar was, was vice-voorzitter van de Poolse auteursvereniging. HILVERSUM In verband met het besluit van de VARA-Verenigingsraad van 5 september j.l., om de filmserie „Coronation Street" in het winterpro- gramma te handhaven, heeft de VARA het destijds aangeboden winterschema op enkele punten herzien. De VARA hecht namelijk zeer aan een goede plaatsing van de rubrieken Koning Klant en de Ombudsman, uitzendingen die in belangrijke mate het gezicht van de VARA bepalen. De kijk- en waarderingscijfers hebben aangetoond dat de „wervende" functie, die Lucy Ball in dit opzicht vervult, niet door Cornation Street kan worden overge nomen, terwijl er ook geen andere, al thans evenwaardige halfuur-serie be schikbaar is. De keuze van de VARA-Verenigings raad vóór Coronation Street is door de programmaleiding zo royaal moge lijk tegemoet getreden. Overigens was de conclusie, dat de uitspraak van de Verenigingsraad niet zonder meer mag worden uitgelegd als een keuze tégen Lucy Ball. Op grond van deze overweging zijn de volgende wij zigingen in het schema aangebracht: Tot en met 31 december 1970 is er iedere maandagavond een uur „Coro nation Street" (twee afleveringen van 19.0020.00 uur). In het eerste kwar taal van 1971 volgt dan weer weke- omdat dan de NOS zendtijd heeft van 19.00-19.30 uur. In het tweede kwar taal van 1971 volgt dan weer een weke lijks een dubbele aflevering van Coro nation Street.- De rubriek Koning Klant wordt ver plaatst naar de zaterdagavond (19.30- 19.55), waarop zij wordt voorafgegaan door Lucy Ball (19.00-19.30 uur). Ook de Ombudsman, Drs. Van Dam, verdwijnt van de maandag. Deze ru briek is nu geprogrammeerd op iedere vrijdagavond van 21.10-21.35 uur (een maal in de veertien dagen). Terwille van het behoud van „Coro nation Street'', dat de hierboven ge noemde wijzigingen tot gevolg heeft, zijn drie zaterdagavondprogramma's gesneuveld: Rawhide, Improvisatie en Volkskunst. De „voorraad" goede af leveringen van Rawhide is praktisch uitgeput en een acceptabele vervanger van deze western is door VARA's af- j deling Filmzaken nog niet gevonden, j Improvisatie zal in verband met bo- j vengenoemde wijzigingen ook geen de- finitieve plaats in het programma kun- nen krijgen. „Volkskunst" was een nieuw programma over de amateuris- I tische kunstbeoefening, waarvoor tot nu toe slechts het idee ter tafel lag. Het besluit om Coronation Street te hand- I haven, heeft er toe geleid ook dit plan te laten vervallen. ADVERTENTIE f5, 7,50 10 15 20 75 In de concertzaal kunnen wij nog wel een enkele keer luisteren naar „Don Juan (1888) naar „Till Eulenspiegels lus tige Streiche" (1895), of naar „Ein Hel- denleben" (1898), maar deze synfonische gedichten zijn allang opzij geschoven door de orkest-suites van Strawinsky en Bartok, die nog in het middelpunt der belangstelling staan. Men kan Strauss geen gebrek aan vak manschap verwijten, want hij was zon der twijfel een grootmeester der instru mentatie. Men kan ook niet zeggen dat zijn opera's te weinig geestelijke inhoud hadden, want Strauss werkte lange tijd samen met Hugo von Hofmannsthal en zelfs met Stefan Zweig. Maar op een of andere manier was zijn uitwerking van hun ideeën te kunstmatig en zijn toneel figuren bleven onecht, hoewel zij mees tal ijverig trachtten zich als gewone men sen te gedragen. De samenwerking met Von Hofmanns thal duurde van 1908 (Elektra) tot 1933 (Arabella); Strauss was toen al zeventig jaar, maar hij was nog lang niet uitge schreven. „ARABELLA" zou men kunnen be schouwen als een vervolg op „Der Ro- Rolverdeling Arabella: Graaf Wald- ner Kieth Engen, Adelaire, zijn vrouw, Sophia van Santé, Arabella, zijn dochter, Gertrud Freedmann/ Claudine Amaud, Mandryka, Rolf Kühne/Rudolf Constantin, Matteo, No lan van Way, Graaf Elemer, Hans Jung, Graaf Dominik, Johan Vierkens, Graaf Lamoral, Tom Haenen, Fiaker- milli, Maria Michels, Kaartlegster, Nelly Morpurgo. Dirigent: Oscar Da- non. Regie: Rudolf Hartmann. Orkest: Radio Philharmonisch Orkest. Voorstellingen in Amsterdam op: 9, 11 (matinée 13.30 uur), 12 en 14 ok tober Scheveningen, Circustheater op: 16 en 18 oktober. Rotterdam 20 en Utrecht 22 oktober. De avondvoor stellingen beginnen om 20 uur. senkavelier", dezelfde meeslepende wal sen en dezelfde elegante sfeer, maar dan in een Wenen van 100 jaar later. Arabella, is de mooie dochter van de verarmde Ritmeester, Graaf Waldner, die zich alleen nog van zijn ondergang zou kunnen redden door een rijk huwe lijk van zijn dochter. Zdenka, het jonge re zusje van Arabella, moet zich maar Prof. Rudolf Hartmann geeft tijdens de repetitie van Arabella" regie aanwijzingen aan (links) Arlene Saunders. opofferen en als jongen door het leven gaan, want de Graaf heeft geen geld om twee dochters aan de man te brengen. Er zijn twee jongelieden die naar de hand van Arabella dingen en die uitste ken boven de rest van haar bewonderaars Matteo officier der jagers en Mandry ka, een jonge rijke, landedelman uit Zuid- Slavië. Arabella voelt niets voor Matteo, die zich in zijn wanhoop tot Zdenko wendt om voorspraak bij zijn (haar) zuster. Zdenka wordt verliefd op Matteo, maar kan aan haar gevoelens geen uiting ge ven omdat zij als jongen gekleed gaat. Zij heeft zielsmedelijden met Matteo en schrijft hem een brief, maar zij onder tekent met de naam van haar zuster Arabella. Zij nodigt in deze brief Matteo uit om haar na het bal in haar hotelka mer op te komen zoeken. Mandryka is op de hoogte gekomen van deze afspraak en wil zich verbitterd uit de voeten ma ken, maar hij wordt net op tijd door Ara bella teruggehaald en zij overtuigt hem van haar onschuld en haar onbaatzuch tige liefde.... mooier kan het niet! J. H. MOOLENIJZER (Van onze correspondent) HILVERSUM. Door een verbod van de Raad van Beheer van de NOS om nieuwsbulletins te geven, is het nieuwe NCRV-programma „En bloe" op losse schroeven komen te staan. In dit radioprogramma, dat afgelopen maandag zijn eerste uitzending beleef de, werd namelijk behalve een eigen bulletin van ca. negen minuten om half zes 's avonds, ook nog om zes uur een deel van het nieuws, dat door de radionieuwsdienst via de andere zen der werd uitgezonden, overgenomen. Bezwaren andere omroepen Naar verluidt zouden vooral de AVRO en de VARA bezwaren hebben tegen de bulletins van de NCRV, ook al omdat er reeds plannen bij de KRO bestaan om op dezelfde manier het nieuws te gaan bulletineren. Dit alles moet worden gezien in het kader van een stille overeenkomst tussen de om roepen om het geven van nieuws „sec" over te laten aan de radionieuws dienst. Het verbod van de NOS heeft de NCRV voor grote problemen geplaatst, omdat voor het kersverse programma dan een andere opzet zou moeten wor den gezocht en men mogelijk weer te rug zou moeten naar de vorm van de actualiteitenrubriek „Hier en nu". De NCRV begrijpt de gronden van Nederland 1. De VPRO brengt op het eerste net een zeer gevarieerd tv-avondje. Dat avondje begint na de Woefs en nieuws met een nieuw tekenfilavontuur van Betty Boop. Ver der „Guest show" waarin een gast het voor het zeggen heeft, is het woord vanavond aan Jacco Groot. Groot is mede-directeur van de uitgeverij Tho mas Rap, de uitgeverij die nogal wat opzienbarende dingen deed. Een van de laatste successen was het uitgeven van het dierenkwartet van Peter Vos, maar ook het drukken van de volledi ge repertoires van Beatles, Bob Dylan en Rolling Stones was allesbehalve een miskleun. ,Was er nog wat?" is het program- i waarin Frits van der Poel (de enige-echte) reageert op het nieuws. Na Frits avonturen van Stan Laurel en Oliver Hardy. De VPRO wist be slag te leggen op de complete reeks twee-acters die de beroemde komie ken in de jaren dertig maakten en die nooit eerder via de tv werden uitge zonden. Het hierop volgende programma ,ABC in de Kinderschoenen" gaat over kleuters en werd samengesteld door Bob Ris en Pieter Verhoef. Het meer grotere werk komt omstreeks half tien en is een show rond Drs. P (titel van het programma Carte Blanche). Door Drs. P geschreven lie deren worden behalve door hemzelf gebracht door Sylvia de Leur, Adèle Bloemendaal, Gerard de Vos en Ge rard Cox. Men hoort onder meer Huis der Schande, Gemeenteparket, Scheep- vaartberichten en Nazomer. Aan de show, geproduceerd en geregisseerd door Rob Touber, werkten voorts mee Merel Laseur en Albert Mol en een balletgroep o.l.v. John Jeawood en Lyn Wolseley. In de komende maan den zijn nog drie shows van Touber te verwachten. Om tien uur heeft Joop van Tijn een gesprek met Amsterdams eerste burger, de heer I. Samkalden. Het be looft een boeiend interview te worden aan de hand van wat er de laatste tijd allemaal in Mokum is gebeurd. Na het laatste nieuws tot slot twee cursussen van Teleac: les 3 uit de cursus the seventh key (Engels voor mensen die er al iets van weten) en les twee van de cursus Biovisie. Nederland 2. Alhoewel een herha ling, komt vanavond tussen half elf en twaalf uur op het tweede net van het tv-spel Zoon des mensen (destijds ook al uitgezonden door CVK en IKOR), die alle aandacht vraagt. Het spel riep toen heel wat pro's en contra's op. Aan de uitzending gaat een totaal programma van de TROS vooraf. In de vooravond eerst rubrieken als van Gewest tot Gewest, Den Haag vandaag en tip van het Nationaal Bureau voor Toerisme. Na het nieuws van acht uur brengt de TROS de eerste afleve ring van de Paramount Television-se- rie Mission Impossible. Hoofdfiguur van de serie is Dan Briggs, chef afde ling Onmogelijke Zaken. Als helpers heeft Briggs een ex-veroordeelde, een gewezen acteur, een gewichtheffer en een mannequin. Voor autorijdende echtparen heeft de TROS een nieuwe quiz: Wegwezen Ze krijgen vragen over techniek, ver keersregels en verkeersveiligheid. „Te gast bij een gast", dat omstreeks tien uur op de buis wordt gebracht, is een programma rond de verschillen de buitenlandse werknemers in Neder land. De uitzending van vanavond is met name bedoeld voor Joegoslaven en men hoort en ziet Joegoslavische volksmuziek en - dansen. Na de dan- serij het laatste nieuws, daarna het tv-spel Zoon des Mensen. het verbod ook niet helemaal en twij felt er zelfs aan of dit verbod niet ont doken zou kunnen worden. De belang rijkste punten van het nieuws kunnen natuurlijk behalve in bulletins ook als een soort actualiteiten worden ge bracht. Het „doorprikken" van het nieuws om zes uur van de ene zender naar de andere zou ook nooit te ver bieden zijn. De NCRV zal er zich niet bij neer leggen. De verwachting is dan ook dat het in de diverse omroeporganen over deze kwestie hard tegen hard zal gaan. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7,11 Het levende woord. 7.16 Badinerie. (7.30 Nws. 7.32 Actua liteiten 8.00 Nws.) 8.25 Overweging. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. (9.00 Gymn. voor de vrouw). 9.35 Water standen. 9.40 Schoolradio. 10.00 Aubade 11.00 Nws. 11.03 Voor zieken. 11.55 Me dedel. 12.00 Van twaalf tot twee. (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededel. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.41 Actualiteiten; 13.00 Raden maar...). 14.05 Schoolradio. 14.30 Musiësta. 14.55 Concert la carte. 16.00 Nws. 16.03 Disco-Drive-In. 17.00 Aktua-Sportkom- pas. (Om 17.05 Persoverzicht). 18.00 Actuele kroniek. (18.30 Nws; 19.00 We reldpanorama). 19.30 Gewijde muziek. 20.00 Metropole-orkest. 20.52 Kunst en vliegwerk. 20.57 Hoorspel. 22.00 Aktua- Magazine. 22.30 Nws. 22.40 Mededel. 22.45 Muzikaal radio-feuill. 23.05 Apol lo XXI. 23.30 Licht muz. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtengymn. 7.20 Dag met een gaatje. (8.00 Nws.; 8.11 Jour naal; 8.30 De groenteman). 9.00 Inter nat. spectrum. 10.00 Voor kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws.). 11.30 Stereo: Oude kamermuz. 11.55 Beursber. 12.00 Blik op de wereld. 12.30 Overheidsvoorl. voor de land bouw. 12.40 Stereo: Lichte muz. 12.50 Recht en slecht. 13.00 Nws. 13.11 Ac tualiteiten. 13.20 Stereo: Klarinet en piano. 13.35 Stereo: Liederen. 14.00 Ruimte. 15.00 Aspekten van de kamer muz. 15.40 Toerismo. 16.00 vrijdag, (16.00 Nws; 17.55 Mededel. 18.00 Nws. 18.20 Uitz. C.P.N.). 21.00 Stereo: Om roeporkest. 22.30 Nws. 22.40 Mededel. 22.45 Actualiteiten. 22.55 Prettig Week end. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Eddy Becker Show. (10.00 Nws.). 11.00 Nws. 11.03 De Fe lix Meurders Show. 12.00 Nws. 12.03 Top-30. (13.00 Nws.). 14.00 Nws. 14.03 Lichte platen. 15.00 Nws. 15.03 Muziek Boetiek. (16.00 Nws.) 17.00 Nws. 17.02 Journaal. 17.05 Zingende Bougie. Nederland I 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 VPRO: Betty Boop (film). 19.10 Namens. Jaco Groot. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VPRO: Was er nog wat. 20.30 The perfect day (film). 20.50 Het ABC in de kinderschoenen. 21.20 Carte Blanche I. 22.00 Interview burgemeester Samkalden. 22.30 NOS: Journaal. 22.35 TELEAC: The seventh key - les 3. 22.55 Biovisie - les 2. Nederland n 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS': Den Haag Vandaag. 19.09 Van gewest tot gewest. 19.49 Tips van het Nationaal bureau voor Toerisme. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 TROS: Mission Impossible. 21.10 Wegwezen. 21.50 Te gast bij de gast. 22.25 CVK-IKOR: Zoon des Mensen. 23.50 NOS: Journaal. Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 E.O.: Nader bekeken. 19.26 Wie betaalt het gelag? 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Pionnenruil (film). 21.35 Voor de Vuist weg. 22.45 NOS: Journaal. Nederland II 18.45 NOS: De Woefs en de Lamaars. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Ter Visie. 19.30 KRO: De Debbie Reynolds Show. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Baron von Münchhausen (musical). 21.10 Brandpunt. 21.35 De Wrekers (serie). 22.25 KRO-RKK: Riskante Kerk. 22.55 NOS: Journaal. ftJIAAtfMWIAfMMMWWIAIWftAAAAftAAillMWIAMAf

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 13