jongens en meisjes bon voor een boeiende opleiding voor agent van politie Huisvrouw ontdekt haar gashaard! Mobil Oil nv Raffinaderij COIMRAD-STORK vaklieden voor de constructie-afdeling vaklieden voor de machinaal verspanende afdelingen diverse medewerkers wmFj CONRAD- STORK flinke medewerker 'wasserij beelen LOONADMINISTRATEUR ASSISTENT VAN DE HOOFDBOEKHOUDER VROUWELIJKE KRACHT voor uw bont -■'r p/: tJP S*-C ZATERDAG 10 OKTOBER 1970 20 .voor de goedbetaalde ^„„„„eoatirm i NaamI Ben je tussen de 17 en 28 jaar? (tot 21 jaar is ULO/MAVO diploma of gelijkwaardige opleiding vereist). Heb ie zin in een sportieve, boeiende op leiding met véél sport, zelfverdediging, E.H.B.O., rijvaardigheid, het omgaan met mensen enz.? Wil je gedurende de opleiding van één jaar al f740,- (21 -28 jaar) of *552,- (17-20 jaar) per maand verdienen? Na de opleiding is het beginsalaris f841,- tot *895,- permaand(inmidde!s verhoogd)+ 8 of 15%onregeImatigheids toeslag.De opleiding begint 4 jan.1971 Wil je dat t Zend dan de bon aan: POLITIE HAARLEM, Afdeling Perso neelszaken, Florapark 5, Haarlem óf bel: 023 - 31 93 33, toestel 142 en vraagt u naar de heer H. Guichelaar. Hoenson 5-0-5 Fiesta schot in de roos voor f 298.- FLUOit TELEFONISTE een vrl. kantoorbediende N.V. HAARLEMSCHE AUTO CENTRALE De Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid vraagt voor haar afdelingen archief en postzaken, inschrijving en adressering een aantal enthousiaste in de leeftijd van 16 tot 20 jaar. Naast het praktische werk bestaat de mogelijkheid tot het volgen van diverse opleidingen o.m. cursus Nederlands, typen, e.a. Voor het volgen van avondcursussen worden de studiekosten vergoed. Reiskosten worden volledig vergoed. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring bedragen: 16 jaar van f 260,tot 300,bruto per maand 17 jaar van f 300,— tot 360,— bruto per maand 18 jaar van 360,tot 420,bruto per maand 19 jaar van 420,tot f 480,bruto per maand 20 jaar van 480,tot 540,bruto per maand. Voor het verkrijgen van inlichtingen kan men zich dagelijks - tijdens de kantooruren van 8.30 uur tot 17.00 uur - wenden tot de afdeling personeelszaken en bovendien op maandag- en vrijdagavond van 18.00 uur tot 20.00 uur op ons kantoor Jodenbreestraat 8-14 te Amsterdam. U kunt ook telefonisch een afspraak maken (020 - 21 99 22 toestel 1470). Indien noodzakelijk kunnen wij U eveneens thuis bezoeken. Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid Postbus 637 Amsterdam Middelgroot bedrijf te Haarlem fabriceertkranen, transportinstallaties, diepboorgereedschap, tandwieloverbrengingen en golfkartonmachines. Vraagt personeel voor haar bedrijf dat moet uitgroeien van 800 naar 850 medewerkers. Geplaatst kunnen worden te weten constructiebankwerkers en aanbouwers, electrisch lassers (voor beginnend lassers is een voortgezette opleiding in ons bedrijf mogelijk, theorie op een avondschool 1 x per week). Verder kan worden geplaatst een buiger voor 200 tons pers en een afteke- naar-controleur (ervaring in constructie gewenst voor deze laatste twee functies). met name centerdraaiers, combinatiedraaiers, carrouseldraaiers, frezers, boorders, schavers, enz. Mogelijkheden om in ploegendienst te werken. 1 week dagdienst, 1 week avonddienst (16.4502.00 uur), toeslag voor avonddienst 40 transporteurs voor binnen- en buitenwerk en assistenten voor de diverse magazijnen. Verder kan worden geplaatst een corveeër voor het onder houd van de toiletten en een heftruckchauffeur. Beloning, promotiekansen en bijkomende arbeidsvoorwaarden zijn zeer aantrekkelijk. Laat u daarover eens vrijblijvend inlichten. Dit kan onder meer per telefoon of bij bezoek. Wat het laatste betreftU bent welkom op de hieronder vermelde tijden. r Haast u met het hestel len van de Fiesta. Per 1 januari 1971 wordt de prijs f 348.- in plaats van f 298.-. U bespaart dus f 50.-. Mocht u niet weten hij welke handelaar in uw woonplaats u de Fies ta kunt kopen, schrijf dan aan Hoenson Am sterdam. Ook de Inte ressante kleurenfolder wordt u dan gratis toe gezonden. En wilt u de Fiesta en de andere Hoenson modellen zién en vooral ook voélen branden: Dagelijks, dus ook zaterdags zijn de Hoenson Showrooms, Keizersgracht 296 Am sterdam van 10 tot 5 uur geopend. Waarderweg 80 - Haarlem - Telefoon 31 91 70, de heer H. J. Hendriks. Sollicitaties dagelijks van 817 uur, donderdags tot 18.30 uur. Donderdags zitting in Gewestelijk Arbeidsbureau, Kleine Houtweg 18 van 1920 uur. Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petro chemische industrieën; uitvoering van land- en zeeboringen; exploita tie van olie- en gasbronnen. Dochteronderneming van Fluor Corporation Los Angeles, V.S. kontakten leggen met relaties uit alle delen van de wereld het binnenkomend gesprek kor- rekt en vriendelijk doorverbinden mijnheer Jansen of mr. Johnson omroepen als hij niet op zijn plaats zit. Wij hechten veel belang aan de korrekte eerste indruk die de maakt. Wij vragen hiervoor een medewerkster vanaf 18 jaar die begrijpt dat zij steeds dat beetje zorg meer moet geven dat haar een goede gastvrouw van de onder neming maakt. Ulo-opleiding en enkele jaren er varing heeft zij nodig. Er wacht haar naast een goede salariëring ook een 13e maand en winstdeling. Sollicitaties te richten aan de afdeling Perso neelszaken, Schlpholweg, Haarlem Tel. (023)- 31 90 00. Op ons Hoofdkantoor te Haarlem Is plaats voor Mavo strekt tot aanbeveling. Leeftijd 18-23 jaar. Geboden wordt afwisselend werk in een prettige sfeer, goede salariëring en prima sociale voor zieningen. Waarderingspremie en vrij vervoer op het gehele lijnen-net. Onze afdeling Personeelszaken zal gaarne alle inlichtingen verstrekken. N OORD-ZUID-HOLLAND6E VERVOERMAATSCHAPPIJ N.V. Leidsevaart 896, Haarlem, Telefoon 31 92 27 tst. 70. vraagt voor spoedige indiensttreding: leeftijd omstreeks 30 jaar en in het bezit van een MB A-diploma of studerend hiervoor; ervaring opgedaan in een automobielbedrijf strekt tot aanbeveling. voor administratieve werkzaamheden en voor de facturering. Sollicitaties te richten aan de Directie van de NV Haarlemsche Auto Centrale, Postbus 567 te Haarlem. GEVRAAGD: Voor het bedienen van onze wasmachines, voor deze zelfstandige funktie bieden wij een hoog loon. Vakkennis is wenselijk, doch geen vereiste. Vrijblijvende inlichtingen worden gaarne verstrekt. bleekersvaartweg 20-21 - heemstede telefoon 280661 ik wil niet van dat la-la-bont dragen ...ik niet! „ik wil, als ik bont draag, ook goed bont hebben en niet iets dat erop lijkt en minderwaardig van kwaliteit is. Dus niet van dat la-la-spul. Je hebt vel en daar zitten dan wel haren op en daar hebben ze dan misschien wel een leuk modelletje van gemaakt, maar dan houdt het op. Daar krijg je altijd spijt van. Zeker met een bont jas is dat zo, dat die van eersteklas kwaliteit moet zijn. Een bontjas is niet zo maar een jas. Een bontjas verraadt smaak, distinctie, klasse. Ik vind dat een bontjas elke vrouw meer allure geeft. Je mag er gerust, nee je moet er hoge eisen aan stellen. Dat heb ik ondervonden. Bij Vos voor uw bont. Dat is nou een echte speciaalzaak. Uiteindelijk kom je daar toch terecht, wil je zeker weten iets goeds gekocht te hebben. Vos heeft 'n speciaal boekje „De bekoring van bont", waarin alles staat wat u weten moet over bont voordat u 'n bontjas gaat kopen. Een telefoontje en u krijgt het gratis". Vos voor uw bont. Utrechtsestraat 22 (bij de Herengracht), tel. (020) 235624, Amsterdam. Al ruim 40 jaar. i< SS rtiï-i -.-/v •>&-; '.'f -pi ;,fk- i--: 'iK .'Osi;.:* ;.T-> ri' C- 1-ViyT: Urf' v, -Sip Voor de loonadministratie van onze Raffinaderij in het Westelijk Havengebied van Amsterdam zoeken wij voor spoedige indiensttreding een jonge - leeftijd ca. 30 jaar - en bekwame met voldoende loonadministratieve ervaring en kennis van de Engelse taal om als directe assi stent van onze Pay-roll-master te kunnen op treden. Zijn werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het maken van salarisberekeningen (met steun van de computer) en het boekhoudkundig ver werken van de uitkomsten. Deze levendige en verantwoordelijke functie biedt u uitstekende vooruitzichten. Richt uw schriftelijke sollicitatie aan onze af deling Personeelszaken. U kunt ook bellen: toestel 250. toestel 211. POSTBUS 8125 AMSTERDAM TEL (020) 139911

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 20